• Klaipėda
  prieš 3 d.
  2
  Ieškau darbo

  Ieškau darbo

  MARIUS GEČAS Klaipėda Taikos pr.50-45 tel. 8 67840696 _ GYVENIMO APRAŠYMAS 2016 m. Sausio 22 d. Gimimo data 1992 m. birželio 2 d. Šeiminė padėtis Nevedęs IŠSILAVINIMAS IR KVALIFIKACIJA 2009-2012m. VŠĮ Telšių regioniniame profesinio mokymo centre įgijau vidurinį-profesinį išsilavinimą automobilių mechaniko specializaciją. DARBO PATIRTIS UAB „Medeiva“ 3menesius atlikau praktika prie automobilių 3menesius buvau išvykęs į Airija tenai dirbau krabu fabrikeveliau buvau išvykęs į Danija tenai 3menesius dirbau prie rožių. Paskui Lietuvoje isidarbinau prie trinkelių ir išdirbau 2metus. KITA INFORMACIJA 2012 m. 05-07 d. Vairuotojo pažymėjimas B kategorija Kalbų mokėjimas Lietuvių kalba (gimtoji) – labai gerai. Rusų kalba: pagrindai Anglų kalba: gerai Darbas kompiuteriu Microsoft Windows 2003. Microsoft Office 2002 (Excel Word Access) naudojuosi internetu Asmeninės savybės Esu darbštus pareigingas sąžiningasmandagusprisižiūrintisgerbiantis kitus punktualusatsakingas be žalingu ipročių. Moku truputi darbuotis prie automobilio kėbulo spakliavimo ir prie pačio automobiliovažiuoklėvariklis variklių važiuoklių patirtis 10 mėnesių prie kėbulo 5 mėnesiai galiu pasirūpinti rekomendacijomis iš darbo kad tikrai darbo nebijantis ir dirbantis asmuo esu. Labiausiai domina darbas (bet koks) su galimybe tobulėti ir siekti karjėros. Turiu automobili ir B kategorijos teises vairavimo stažas 3 metai. Ačiū už sugaišta laiką skaitant šita skelbimą. (parašas) Marius Gečas
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 3 d.
  Nėra nuotraukos

  Bet koks darbas

  Esu darbštus atsakingasambicingas mokantis dirbti komandoje 4 kurso aviacijos inžinerijos studentas. Ieškau bet kokio darbo gali būti ir vienadieniai darbai . Esu dirbęs pagalbiniu prie statybos darbų. Turiu programų Autocad Autodesk invertor Mathcad pagrindus. Galiu dirbti fizinį darbą. Turiu B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Siūlyti įvairius variantus.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Administratorė (administ. padėjėja) registratorė

  Administratorė (administ. padėjėja) registratorė

  eškau darbo pilnam etatui darbo dienomis iki 16.00 valarba iki 17.00v. dirbau administratore Baltic Continent servise (smulkios buitinės technikos registravimas) domina bet koks analogiškas darbas darbas biure dokumentų tvarkymas ir pan.dirbti galiu tik tikiu grafiku tik nuo pirmadienio-penktadienio is ryto nesvarbu nuo keliu tik iki 16-17v.del darzelio savaitgaliai ir sventines d.laisvi.
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 21 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Ieškau darbo užsienyje

  patirties. Ieškau darbo užsienyje, pradžioj tiktų bet koks darbas su apgyvendinimu. Norėčiau vykti su šeima, nes nėra jai galimybių likti čia. Šiuo metu turiu čia dar
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  gruodžio 16, 2016
  Biliardo stalai biliardas sendinti biliardai

  Biliardo stalai biliardas sendinti biliardai

  Stalo pavadinimas Country Original 9' Gali buti bet koks žaidimas: pulas snukeris rusiškas. Stalai yra nauji. Biliardo stalai stalų gamyba ir prekyba "Country" kolekcija. „COUNTRY“ stalas rašo naują puslapį biliardo stalų gamyboje – nei vieno tokio paties modelio! Bet išlaikytas tas pats dizainas! Medienos apdirbimo technologija – unikalus rankų darbas kurio rezultatas – individualus ir neatkartojamas stalo dizainas. Stalas skirtas tiek klubams biliardinėms tiek ir personaliniam naudojimui. Prie stalo galime pasiūlyti „COUNTRY“ stiliaus šviestuvą lazdų laikiklį trikampį staliuką su kėdėmis bei daug kitų baldų ar interjero detalių sukuriančių unikalią visumą. Atvežame surenkame visoje Lietuvoje.
  2 070 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  gruodžio 16, 2016
  Biliardo stalai biliardas sendinti biliardai

  Biliardo stalai biliardas sendinti biliardai

  Stalo pavadinimas Country Light 8' Gali buti bet koks žaidimas: pulas snukeris rusiškas. Stalai yra nauji ant akmens pagrindo. Biliardo stalai stalų gamyba ir prekyba "Country" kolekcija. „COUNTRY“ stalas rašo naują puslapį biliardo stalų gamyboje – nei vieno tokio paties modelio! Bet išlaikytas tas pats dizainas! Medienos apdirbimo technologija – unikalus rankų darbas kurio rezultatas – individualus ir neatkartojamas stalo dizainas. Stalas skirtas tiek klubams biliardinėms tiek ir personaliniam naudojimui. Prie stalo galime pasiūlyti „COUNTRY“ stiliaus šviestuvą lazdų laikiklį trikampį staliuką su kėdėmis bei daug kitų baldų ar interjero detalių sukuriančių unikalią visumą. Atvežame surenkame visoje Lietuvoje.
  1 890 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  gruodžio 16, 2016
  Biliardo stalai biliardas sendinti biliardai

  Biliardo stalai biliardas sendinti biliardai

  Stalo pavadinimas Country Aok 9' ąžuolinis Gali buti bet koks žaidimas: pulas snukeris rusiškas. Stalai yra nauji ant akmens pagrindo. Biliardo stalai stalų gamyba ir prekyba "Country" kolekcija. „COUNTRY“ stalas rašo naują puslapį biliardo stalų gamyboje – nei vieno tokio paties modelio! Bet išlaikytas tas pats dizainas! Medienos apdirbimo technologija – unikalus rankų darbas kurio rezultatas – individualus ir neatkartojamas stalo dizainas. Stalas skirtas tiek klubams biliardinėms tiek ir personaliniam naudojimui. Prie stalo galime pasiūlyti „COUNTRY“ stiliaus šviestuvą lazdų laikiklį trikampį staliuką su kėdėmis bei daug kitų baldų ar interjero detalių sukuriančių unikalią visumą. Atvežame surenkame visoje Lietuvoje.
  2 930 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  gruodžio 16, 2016
  Biliardo stalai biliardas sendinti biliardai

  Biliardo stalai biliardas sendinti biliardai

  Stalo pavadinimas Country Bear 9' ąžuolinis Gali buti bet koks žaidimas: pulas snukeris rusiškas. Stalai yra nauji ant akmens pagrindo. Biliardo stalai stalų gamyba ir prekyba "Country" kolekcija. „COUNTRY“ stalas rašo naują puslapį biliardo stalų gamyboje – nei vieno tokio paties modelio! Bet išlaikytas tas pats dizainas! Medienos apdirbimo technologija – unikalus rankų darbas kurio rezultatas – individualus ir neatkartojamas stalo dizainas. Stalas skirtas tiek klubams biliardinėms tiek ir personaliniam naudojimui. Prie stalo galime pasiūlyti „COUNTRY“ stiliaus šviestuvą lazdų laikiklį trikampį staliuką su kėdėmis bei daug kitų baldų ar interjero detalių sukuriančių unikalią visumą. Atvežame surenkame visoje Lietuvoje.
  2 980 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  gruodžio 1, 2016
  Vizitinės reklaminiai magnetai ant auto lipdukai

  Vizitinės reklaminiai magnetai ant auto lipdukai

  Vizitinės kortelės per 1 d.d. Vienpusės 100vnt. 800€ 500vnt. 550€(už 100vnt.) Lipdukai ant magnetų- puikiausiai tinka ant automobilių kurie savaitgaliais nenori reklamos. Pjaustyti lipdukai namams darbui mokykloms Jūsų vitrinoms kuriami maketai pagal indvidualius užsakymus. Foto lipdukų spauda- bet koks vaizdas kompiuteryje gali tapti realybe. Galima daryti su laminatu arba perforuotus (su skylutėmis) kai norisi kad šviesa patektų į vidų. Tentų spauda pagal Jūsų pateiktus matmenis. Reklama tinkanti viduje ir lauke. Kaina nuo 5€ už 1m2. Stengiamės profesionaliai ir greitai atlikti visus darbus ir išpildyti visas Jūsų svajones. Ruošiame ir deriname išorinės reklamos projektus visoje Lietuvoje. Nemokamas atsiėmimas Kaune Šilalėje ir Tauregėje. Į kitus miestus siunčiame o esant didesniems užsakymams galime ir atvažiuoti.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 6 d.
  Kūdikio - mamos joga

  Kūdikio - mamos joga

  Kūdikio ir mamos joga vykstanti Kūrybos namučiuose "Vėjų fėja" (M. Daukšos g. 41 Kaunas) skirta vaikučiams nuo 3 mėn. iki 1 metų ir jų mamytėms. Užsiėmimai vyksta du kartus savaitėje - pirmadieniais ir trečiadieniais 11.00–12.00 Užsiėmimų kainos mėnesiui: lankant 2 kartus per savaitę – 45 Eur lankant 1 kartą per savaitę – 30 Eur Vieno užsiėmimo kaina – 9 Eur Ar gali būti kas nors nuostabesnio už pirmą kūdikio klyksmą pirmą šypseną ir juoką pirmąjį gugavimą. Mamos pasaulis gimus mažyliui pasikeičia. Šiuo metu didžiausias dėmesys skiriamas ką tik atsiradusiai gyvybei. Visa kita tarsi nustumiama į antrą vietą. Taip dažnai mamytės pamiršta save. Vaiko gera savijauta priklauso nuo to ar jis jaučiasi mylimas. Vaikas jaučiasi mylimas kai patenkinami jo poreikiai jausti prisilietimą ne žaislo kad ir koks švelnus jis būtų o mylimo žmogaus. Girdėti ne radiją o mamos ar tėčio balsą. Matyti ne televizorių o mylinčias akis veidą. Užuosti ne nikotiną ar dezodorantą o mamos ar tėčio kvapą. Jausti ne čiulptuko gumos o mamos pieno skonį. Pagrindiniai žmogaus pojūčiai yra lytėjimas uoslė klausa rega. Kuo kūdikis mažesnis tuo labiau išreikšti jo lytėjimo pojūčiai. Per lietimą mažylis geriausiai pažįsta jį supantį pasaulį ir priima jį kaip draugišką ir saugų arba ne. Vos gimęs kūdikis saugiausiai jaučiasi ant mamos krūtinės visu savo kūneliu jausdamas jos šilumą ir širdies plakimą. Kiek ūgtelėjusiam vaikučiui geriausiai galima patenkinti lietimo poreikį jį kasdien masažuojant. Bet vaikučiui daug svarbiau jausti jūsų rankas ir artumą nei profesionalius judesius. Per lytėjimą jūs galite perteikti savo meilę švelnumą suteikti saugumo jausmą ir jūsų santykiai su vaikeliu taps artimesni geriau suprasite vienas kitą.
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 1 d.
  Filmuoju. Kamera -4k.uhd ir ne koks ten HD.!

  Filmuoju. Kamera -4k.uhd ir ne koks ten HD.!

  Filmuoju UHD 4K kokybe nauja SONY kamera. Išskirtinis nepasikartojantis meninis montavimas bet kuriame formate. KOKYBĖ - pirmoje eilėje! UHD 4K - kokybės standartas 4 kartus lenkia full HD blue ray ir t.t. Pavyzdžius galite pasižiūrėti čia (pasirinkite aukščiausią rezoliuciją ir atsisiųskite įvertindami tikrą kokybę):- https://youtu.be/JIgXWJa1S40 https://www.youtube.com/watch?v=dLS1TOqll4U https://www.youtube.com/watch?v=Dk7TIIDSlZs Vienos valandos filmavimas 15€ o dienos filmavimas tik 100€ Tel.: +37061233636
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 2 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Laiptu betonavimas

  Laiptu betonavimas

  Betonuojame projektuojame laiptus. Bet koks sudetingumas. Vidaus lauko.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  Fotografe "Dijana photo" visoms Jūsų šventėms

  Fotografe "Dijana photo" visoms Jūsų šventėms

  Juk tik nuotraukoje gali prisiminti save koks esi o laikas bėga. gražiausias gyvenimo akimirkas įamžinkime kartu Dijana photo“ Jūsų paslaugoms. Fotografuoju viska nuo A iki Ž. Asmeninės fotosesijos vestuvės gimtadieniai krikštynos renginiai reklamines nuotraukos vaikai poros ir taip toliau. Galiu atvykti į bet kurią Lietuvos vietą. Dėl smulkesnių detalių susitarsime. Rekvizitai: Facebook mane rasite Dijana Diagileva https://www.facebook.com/dijana.diagileva?fref=ts El. Paštas: jaunasukis2014@gmail.com Tel. Nr: +37061855666
   
  Įsimink
 • Kaunas
  gruodžio 20, 2016
  Nėra nuotraukos

  Ieškau darbo

  Ieškau darbo tinka bet koks. Turiu vairuotojo pažymejima B kategorijos. Atlyginimas ne mažiau 30 eu. per dieną.
   
  Įsimink
 • Telšių r.
  gruodžio 28, 2016
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Ieskau bet kokio darbo.

  ,kaskiek suprantu apie betonavima.na zodziu tinka bet koks darbas.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 10
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  B2B pardavimų vadybininkas (-ė) (dažai lakai)

  B2B pardavimų vadybininkas (-ė) (dažai lakai)

  Stipriausia savo produkcijos kategorijoje įmonė Lietuvoje ieško aktyvių pardavimų vadybininko (-ės). Įmonė savo produktais ir regione analogų neturinčiais sprendimais aptarnauja stambius objektus Baltijos šalyse ir Rytų Europoje. Produktas – apsauginės medienos paviršių dangos dažai lakai impregnantai antiseptikai ir pan. Koks bus Jūsų darbas? - Aktyvi naujų klientų paieška ir papildomų produktų pardavimas esamiems klientams. Jūsų potencialūs klientai bus pramonės objektai statybos bendrovės baldų ir kitų produktų gamybos įmonės. - Ryšių palaikymas su įmonės klientais bei jų interesų atstovavimas. - Klientų konsultavimas apie Jūsų atstovaujamus produktus. - Komercinių pasiūlymų rengimas derybos sutarčių sudarymas. Įmonė siūlo: - Konkurencingą atlyginimą ir priedus už rezultatus. - Darbą stiprioje tarptautinėje daugiau kaip 15 m. veikiančioje įmonėje. - Automobilis (asmeninėms reikmėms taip pat) telefonas kompiuteris. - Mokymus Lietuvoje bei užsienyje. - Reguliarius įmonės renginius ir šventes. Kolektyvu nenusivilsite. Kandidatuokite per sistemą. Kontaktinis nr.: 8 636 01096
  UAB "Soprana Personnel International"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Pardavimų vadovas (-ė) (baldų projektai)

  Pardavimų vadovas (-ė) (baldų projektai)

  - patogią darbo vietą miesto centre esančiame šiuolaikiškai įrengtame biure; - darbą komandoje kurioje vertinama tarpusavio pagarba aukšti rezultatai ir bendradarbiavimas; - darbą įmonėje kuri ne atsitiktinai turi daug apdovanojimų už kokybišką vadybą ir inovacijų diegimą; - darbui reikalingas priemones kurios leis pasiekti geriausius rezultatus. Tai vieta kur nebus vietos monotoniškiems pardavimams su standartiniais sprendimais. Čia geriausiai jaučiasi kūrybingi veiksmo žmonės jau turintys pardavimų pasiekimų. Įmonė siūlo: - Bent 3 m. aktyvių pardavimų patirtis; - Anglų kalbos mokėjimas (ja bendrausite su įmonės patikrintais ir savo vardą turinčiais užsienio partneriais); - Atsakingumas entuziazmas savarankiškumas aktyvumas; - Puikūs bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai; - Laiko planavimo įgūdžiai.
  UAB "Soprana Personnel International"
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 3 d.
  Skubus kreditavimas - paskolos už užstatą.

  Skubus kreditavimas - paskolos už užstatą.

  Galime suteikti paskolą / kreditą užstačius bet kokį turimą turtą: Ilgametė kreditavimo patirtis dėmesys ir supratingumas kiekvienu atveju. 1) - Skubi Paskola įkeitus Nekilnojamą turtą. - Gali būti įkeičiamas bet koks turtas: butas namas sklypas sodas miškas žemės ūkio paskirties žemė sodyba komercinės patalpos ir kt. - Kredituojame iki 60-70% turto vertės. Mažos palūkanos. - Paskola suteikiama skubiai per 1-2 dienas. Sutartis sudaroma pas notarą. - Užstatas gali būti Jūsų vardu arba Jums artimo žmogaus vardu svarbu kad savininkas įkeistų turimą turtą. - Nekilnojamo turto užstatas gali būti visoje Lietuvoje. - Nebūtinos oficialios pajamos. 2) Paskola įkeitus automobilį - per valandą. - Kredituojame iki 60-70% automobilio vertės. - Automobilis lieka saugomas saugomoje aikštelėje. (Automobiliu važinėti negalėsite paskolos naudojimosi laikotarpiu). 3) Teikiame paskolas kreditus įkeitus įvairius daiktus techniką ir kt.: - Priimame telefonus kompiuterius kolekcines monetas kameras gerą techniką autoįrangą fotoaparatus muzikos instrumentus auksą gintarą papuošalus telefonus ir kt. (Galima siūlyti viską kas turi komercinę vertę). Palūkanos ir terminai pagal susitarimą. Maloniai prašome kreiptis visais klausimais telefonu arba el. paštu jeigu turite bet kokį užstatą. Skubios Paskolos / kreditai / refinansavimas / perkreditavimas / paskola / kreditas / paskolos kreditai kaune / paskola su užstatu / paskola už užstatą / kreditas su įkeitimu arba be įkeitimo / Telefonas informacijai: 867480168. El. paštas: SkubusKreditas@gmail.com paskola su užstatu paskola be užstato paskola už užstatą paskol kreditas su užstatu kreditas be užstato kreditas už užstatą paskola už auto paskola už automobilį kreditas su automobilio užstatu trumpalaikė paskola paskolos terminas kredito terminas ilgam laikotarpiui ilam terminui mažos palūkanos maži procentai paskola su vekseliu garantas notaras paskola pas notarą kreditas pas notarą paskolos kaune paskola kaune kreditai kaune kreditas kaune refinansavimas refinansuojame refinansuoju skolas paskolas kreditus kreditai visoje lietuvoje paskolos visoje lietuvoje paskola grynais kreditas grynais jonavoje prienuose kaisiadoryse alytuje siauliuose vilniuje kedainiuose panevezyje lombardas lombardo paslaugos paslauga ivairios paskolos visos paskolos greita paskola paskolos per 1 dieną paskolos per parą paskolos per valandą kreditas tą pačią dieną paskolos verslui paskola verslui kreditai verslui kreditas verslui paskola neturint oficialių pajamų be pajamų paskola bedarbiui bedarbiams paskolos norint išvykti į užsienį paskolos kelionei kelionei į užsienį namams buičiais darbui kredit skubi paskola skubios paskolos greitas kreditas
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 1 d.
  Fotografe “Dijana photo visoms Jūsų šventėms

  Fotografe “Dijana photo visoms Jūsų šventėms

  Juk tik nuotraukoje gali prisiminti save koks esi o laikas bėga. gražiausias gyvenimo akimirkas įamžinkime kartu Dijana photo“ Jūsų paslaugoms. Fotografuoju viska nuo A iki Ž. Asmeninės fotosesijos vestuvės gimtadieniai krikštynos renginiai reklamines nuotraukos vaikai poros ir taip toliau. Galiu atvykti į bet kurią Lietuvos vietą. Dėl smulkesnių detalių susitarsime. Rekvizitai: Facebook mane rasite Dijana Diagileva https://www.facebook.com/dijana.diagileva?fref=ts El. Paštas: jaunasukis2014@gmail.com Tel. Nr: +37061855666
   
  Įsimink
 • Šiauliai, ...
  prieš 1 d.
  Paskolos su užstatu Šiauliuose Panevėžyje

  Paskolos su užstatu Šiauliuose Panevėžyje

  Skolinu pinigus už užstatą nekilnojamąjį turtą. _ Reikalinga SKUBI PASKOLA ?: Tel. 8686-23248 email: asistus@gmail.com _ Nebūtinos oficialios pajamas Nereikalingas turto vertinimas Užstatas: bet koks nekilnojamas turtas Jokių mokėjimų iki paskolos gavimo! Lanksčios paskolos sąlygos. Paskolos su uzstatu bedarbiams dirbantiems užsienyje Paskolas suteikiu : Šiauliai Panevėžys Aukštaitija . Tel: +370 686 23248 Email: asistus@gmail.com Esu Privatus kreditorius - dirbu greitai lanksčiomis sąlygomis MOKU % už sėkmingai rekomenduotą klientą ! Pateikiu orientacines paskolos su palūkanomis grąžinimo įmokas. Paskola: 1000 EUR Grąžinimas: 12mėn. x 94eur 24mėn. x 52eur 36mėn. x 39eur 48mėn. x 32eur 60mėn. x 28eur 72mėn. x 26eur 84mėn. x 24eur . Nesunkiai įsivertinsite preliminarias paskolos grąžinimo sąlygas savo norimo dydžio paskolai. Konkretų pasiūlymą jums pateiksiu gavęs informaciją apie reikiamą paskolos sumą bei turimą užstatą.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Mediniu zaislu meistras-konstruktorius

  Mediniu zaislu meistras-konstruktorius

  iesko darbo (arba sponsora pradeti biznesa turiu daug ideju)mediniu zaislu gamiboje arba uzsakymodarau zaislus bet koks.modeliuskonstriuktoriuspaprasti zaislai is medzio.Kam bus idomu galiu atsiusti daug foto ir info. www.purinok.bitosis.net
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*