"braskes braskiu" surasta šiose kategorijose

Rodyti likusias kategorijas
 • Vilnius, ...
  prieš 3 d.
  Parduodu braškių daigus braškės(elkat)

  Parduodu braškių daigus braškės(elkat)

  ELKAT (vidutinio ankstyvumo) Vidutinio ankstyvumo desertinių uogų veislė turinti geriausias motininių veislių savybes. Veislė išvesta sukryžminus "Elsanta" x "Dukat" veislės. Uogos didelės tvirtos konsistencijos plataus kūgio formos. Odelė raudona arba tamsiai raudona blizgi. Visos uogos spalva vienodo intensyvumo. Minkštimas sultingas aromatingas skanus. Labai tinkama transportavimui. Didesnio kiekio pristatymas NEMOKAMAI. Bendraujame su "Lietuvos paštu" "DHL" "DPD" Dažnai užduodami klausimai. Kaina? 1-199vnt 020e už vnt. +siuntimas į bet kurį miestą. 200-999vnt 018e už vnt. siuntimas nekainuoja į bet kurį miestą. 1000-100000vnt 015e už vnt. siuntimas nekainuoja į bet kurį miestą. Kaip užsakyti? 1-4999vnt. El. paštu SMS +37062902228 skambinant. užsakimui nurodyti Vardas pavardė tikslus adresas bei norimas kiekis vnt. nuo 5000vnt reikalingas avansas. užsakoma tik skambinant. Kokie daigai? daigai turintys prekine išvaizda rauti iš daigyno nesergantys jokiomis ligomis turintys fitosanitalinį sertifikatą. Kaip supakuoti? supakuoti kad nepasižeistu lapeliai pakuojamai į atitinkamo dydžio dėžes kad nebūtų oro tarpu būnant oro tarpams jis užpildomas. siuntimo metu iš praktikos jokiu pažeidimu deformacijos nepastebėta. Per kiek laiko atsiunčiate? Atsiunčiame per 1-3 paras. Kokios braškės? Išvaizda taisyklinga vidurys raudonas skonis pakerintis nuo mažiausio jaunuolio iki senyvo amžiaus senjoro praktiškai smulkėti pradeda nuo 4-5 skynimo tinkančios uogienėms "cielų" bei trintų šaldymui iškart vartojimui papuošimams.
  0,15 €
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 1 val.51 min.
  Agro plėvelės tiesimas braškėms. Daigai

  Agro plėvelės tiesimas braškėms. Daigai

  Tiesiu Agro plėvelę su lašelinio laistymo juostomis (arba be) braškių auginimui arba kitoms kultūroms. Turėsite didesnį ir ankstyvesnį derlių pamiršite ravėjimą braškyne ir mažiau plis ligos. Taip pat galite įsigyti ir Čekiškos kokybiškos juodos Agro plėvelėskuri ant dirvos išguli patiesta 5-6 metus. Parduodu braškių daigus augintus daigyklose ūsai rinkti tik iš pirmamečių uogynų ir tik stipriausi. Taip pat frigodaigai pavasariniam ir vasariniam sodinimui iš vokietijos.Daigai turi fitosanitarinį pažymėjimą. PARDUODU kokybiškus pagamintus Vokietijoje ilgamečius atsparius atmosferos poveikiams maišus pavasariniam agro plėvelės prispaudimui ankstinti derlių. Į maišus pilamas smėlis ir paliekamas. Maišai patogūs pernešimams pervežimams turi rankenas. https://www.youtube.com/watchv=I14M1bikI7Q https://www.facebook.com/braskes.tiesimas
   
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 23 val.
  Senoviniai grybukai kaštonai krepšeliai

  Senoviniai grybukai kaštonai krepšeliai

  Gardumynų užsakymai priimami telefonu 8-618-15836. Siunčiame į visus Lietuvos miestus miestelius ir į užjūrio kraštus. * Gardumynai parduodami vienetais galimos pačios įvairiausios komplektacijos. Pačios populiariausios - 40 kaštonų ir 100 vienetų asorti. * Krepšelyje telpa apie 75-80 vienetukų įvairių gardumynų. Krepšelio matmenys apie 30x30x30 cm. Pats krepšelis irgi valgomas. * Grybų šeimynos kepamos pagal užsakymus iškepsime tokią šeimyną kokios tik jums reikia! * Gardumynų stiklainiai: į 3l stiklainį telpa apie 70vnt smulkių (baravykai braškės riešutai viščiukai) gardumynų vien baravykų apie 60vnt didesniųjų per pusę mažiau. Į 1l stiklainį mažųjų rūšių apie 22vnt įvairių mišinys apie 15vnt. Į 05l stiklainį telpa apie 8 baravykai viščiukų braškių ar riešutų apie 12vnt.
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 1 val.49 min.
  Braškių daigai Agro plėvelės tiesimas

  Braškių daigai Agro plėvelės tiesimas

  Audriaus Giraičio ūkis. Braškes auginame nuo 1999m. Parduodame kokybiškai užaugintus braškių daigus daigyklose daigai turi fitosanitarinį pažymėjimą. *Sonata (vidutinio vėlyvumo) Yra ir kitokių veislių Daigai neturėjo kontakto su žeme todėl neužsikrėte pošaknio ligomis kas ypač svarbu veisiant naują braškyną taip pat sodinant iš daigyklų daigai nepatiria streso ir prigyja 100%. Ūsai renkami tik iš pirmų metų braškyno ir tik stipriausi. *Sonata- vidutinio dydžiotransportabilios apvalios formos ilgai išlieka šviežios gero skonis ir aromatas. Taip pat tiesiu plėvelę braškėms pamiršite ravėjimą. Auginant ant plėvelės derlius bus anksčiau. Parduodu juoda kokybiška Čekiška agro plėvelękuri patiesta ant žemės nesuyra 5-6 metus. Parduodu kokybiškus pagamintus Vokietijoje ilgamečius atsparius atmosferos poveikiams maišus pavasariniam agro plėvelės prispaudimui dėl ankstesnio derliaus. Į maišus pilamas smėlis ir paliekamas. Maišai patogūs pernešimams pervežimams turi rankenas.
  0,20 €
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 8 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Mivena trąšos (Olandija) Šilauogėms

  Mivena trąšos (Olandija) Šilauogėms

  Mivena-populiariausios trąšos Olandijos uogininkų tarpe.Virš 80% Olandijos uogų augintojunaudoja Mivena kompanijos trąšas. Šilauogių tręšimo planas Auginant atvirame grunte Field-Cote CRF 18+8+12+7MgO+13.5 SO3+mikro elementai 6 mėnesių veikimo 45 gramai augalui Išbarstyti aplink augalą 10-50cm spinduliukad nesiliestu su kamienu.Išbarščius rekomenduojama užmulčiuoti spygliuočių pjūvenomis ar žievėmis. Kuom ypatingos Field-Cote CRF trąšos: -Dalis azotofosforokalio tirpsta iškart patręšus.Augalas gerai startuoja.Likusi mineralų ir mikroelementų dalis yra padengta ir įšsiskirinėja jūsų pasirinktą laiką(468 mėnesiai) -Augalai maitinami visą vegetacijos periodą -Įvairios formulėsvisoms augalų rūšims. Tręšimas purškiant per lapus Granusol WSF 11+6+18+2MgO+mikro elementai 1 karta per savaitepradėjus augti lapams. 6 kg /400litrų/vandens/hektarui 150gramų /10litrų vandens Likus 6 savaitems iki derliauspurkšti kas 5 dienaspo 6 kg /400litrų/vandens/hektarui 150gramų /10litrų vandens Kuom ypatingos Granusol WSF trąšos: -100% vandenyje tirpioskristalinės trąšos ir mikroelementai -Mikro elementai yra trijose chelatinėse formose(EDTADTPAEDDTA) o tai leidžia augalamsjuos pasisavintiesant bet kuriam metų laikui ir bet kuriam Ph lygiui. -Be pagrindiniu medžiagų ir mikro elementudar yra vitaminų paketas(MV10)kurie stimuliuoja augalų šaknisgeriau įsisavinti maisto medžiagas. -Įvairios formulėsvisioms augalų rūšims -Granusol WSF 11+6+18+2Mg+micro sudėtyje(skirtingai nuo kitų trąšų gamintojų)nėra nitratinio azotokuris kaupiasi šilauogių uoguose ! Tręšimas auginant vazonuose Horti-Cote plus 16+6+11+2mg+mikro elementai 6 mėnesių veikimo 3 gramai / 1 litrui substrato Kuom ypatingos Horti-Cote Plus -Mineralų ir mikroelementų padengimas yra 100% -Tai reiškiastabiliai tolygų išsiskirimąvisą pasirinktą laiką(468 mėnesiai). -Nenudegins jūsų augalo šaknų. -Nebus trąšų nei pertekliausnei trūkumovisą vegetacijos periodą. -Galima pabarstyti ant viršaus ar įterptipadarius kelias skylutesaplink augalą. -Daug įvairių formulių.Pritaikoma visiems augalams. -Pigesnė kainalyginant su analogiškomis trąšomis Daugiau informacijos apie šilauogių ir ne tiktręšimą galima pasiskaityti mūsų internetinėje svetainėje: www.mivenatrasos.lt Daugiau šilauogių tręšimo planų: http://www.mivenatrasos.lt/lt/silauoges-2/ Taip pat prekiaujame: Elitiniais braškių daigais iš Olandijos. Tręšimo planai braškėms: http://www.mivenatrasos.lt/lt/braskes-2/ Smidrų daigais (Olandija) Smidrų tręšimo planai: Šilauogiųspanguolių sodinukais Vežame i visus Lietuvos miestus.
  5 €
  Įsimink
 • Panevėžys, ...
  prieš 8 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Braškių daigai Henselmans(olandija)

  Braškių daigai Henselmans(olandija)

  Esame oficialus Olandu firmos Henselmansjau virs 60 metuauginancios išskirtinės kokybės braškių daigusatstovai Lietuvoje ir Latvijoje. Mes nepardavinėjame ūsų iš savo laukųmes perdavinėjame daigusišaugintus pagal Elito sistematiesiai iš Olandijos. Elitiniųšaldytų(frigo) braškių daigų veislės 2017 metų sezonui: Ankstyvos veisles: Flair Christine Alba Lambada Clery Rumba Honeoye Daroyal Darselect Syria Vidutines veisles: Elsanta Asia Sonata Sunsation (nauja veislė) Roxana Korona Polka Velyvos braskiu veisles: Faith(naujiena) Sussette(naujiena) Senga Sengana Florence Malwina Remontantines veisles: Amandine Favori(naujiena) Furore(naujiena) Florentina Florina Ostara Apie veisleskategorijaskaip sodintitręštiauginti galite pasiskaityti mūsų arba kompanijos Henselmans internetiniuose tinklapiuose. www.elitiniaibraskiudaigai.lt www.firmahenselmans.nl Pristatymas visoje Lietuvoje. Dėl didesnių kiekiųkonsultacijųtręšimo planų sudarymo skambinti šiuo telefonu 865773907 DĖMESIO! Minimalus uzsakymas 50 daigu/veislė. Dėl mažų kiekiųiki 250vnt. prašome skambinti tik šiuo tel.nr. 864399636 A+ ir A++ kategorijasprašomeužsisakinėti iki Naujų metųnes vėliau gali nebelikti. Trasos braškėms Mivena (Olandija): Field-Cote CRF letai issikiriancios trasos (468 menesiai) pagrindiniam tresimui Granusol WSF 100 procentu vandenyje tirpioskristalines trasos(tresti per laistymo sistema ar laistantpurskiant per lapus) Horti-Cote Plus CRF - 100% padengtos trąšos substratamsvazonamsšiltnamiams.Nenudegina šaknų.Išsiskirimo laikas 468 mėnesiai. Tręšimo planai braškėms: http://www.mivenatrasos.lt/lt/braskes-2/ Plėvelės: Juodai-balta politileninė 110x1000m Agroplėvelė juoda nuo piktžolių 50gr. Agroplėvelė balta nuo šalnųderliaus paankstinimui 23gr. Agro tekstilė 70gr. Smeigės plėvelės tvirtinimui prie žemės 12cm Taip pat prekiaujame: Šilauogių sodinukais Ankstyvos veisles: Patriot 2 metu P9 vazonuose 3 eurai (30-60cm aukscio) Patriot 2 metu 1.5 litro vazonuose 4 eurai (40-60cm aukscio) Patriot 3 metu 1.5 litro vazonuose 5 eurai (60-90cm aukscio)Jau bus uogu derlius Patriot 3 metu 2 litru vazonuose 6 eurai (60-100cm aukscio) jau bus uogu derlius Sierra 2 metu P9 vazonuose 3 eurai (30-60 cm aukscio) Sierra 2 metu 1.5 litru vazonuose 4 eurai (40-60 cm aukscio) Vidutinės veisles: Bluecrop 2 metu P9 vazonuose 3 eurai (30-60 cm aukscio) Bluecrop 3 metu 1.5 litru vazonuose 5 eurai (50-90cm aukscio) jau bus uogu derlius Bluecrop 3 metu 2 litru vazonuose 6 eurai (60-100cm aukscio)Jau bus uogu derlius Spanguolės Piligrim 2 metu 1.5 litro vazonuose 3.5 eurai Perkant didesnius kiekius yra taikoma didmenine kaina Šilauogių tręšimo planai: http://www.mivenatrasos.lt/lt/silauoges-2/ Taip pat prekiaujame: Smidrų (asparagus) sodinamaja medžiaga-šaknimis iš Olandijos A kategorija70gr+ Smidrų tręšimo planai:
  0,19 €
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Elitiniai braškių daigai (Olandija)

  Elitiniai braškių daigai (Olandija)

  Esame oficialus olandu firmos Henselmansjau virs 60 metuauginancios isskirtines kokybes braskiu daigusoficialus atstovai Lietuvoje ir Latvijoje. Elitiniusaldytu(frigo) braskiu daigu veisles 2017 metu sezonui: Ankstyvos veisles: Flair Christine Alba Lambada Clery Rumba Honeoye Daroyal Darselect Syria Vidutines veisles: Elsanta Asia Sonata Sunsation (nauja veislė) Roxana Korona Polka Velyvos braskiu veisles: Faith(naujiena) Sussete(naujiena) Senga Sengana Florence Malwina Remontantines veisles: Ostara Amandine Favori(naujiena) Furore(naujiena) Florentina Florina Pristatymas visoje Lietuvoje. Apie veisleskategorijaskaip sodintiauginti galite pasiskaityti musu internetiniame tinklapyje: www.elitiniaibraskiudaigai.lt Del kainu skambinti telefonu 865773907 Galima isigyti ir mazais kiekiais.Minimalus uzsakymas 50 daigu/veisle. Kaina perkant mazais kiekiais 0.40 euro/daigas(A kategorija) DEMESIO! Del mažu kiekiuiki 250vnt. skambinti tik šiuo tel.nr. 864399636 Trasos braskems Mivena (Olandija): Field-Cote CRF - letai issikiriancios trasos (468 menesiai) pagrindiniam tresimui Granusol WSF - 100 procentu vandenyje tirpioskristalines trasos(tresti per laistymo sistema ar laistantpurskiant per lapus) Horti-Cote Plus CRF - 100% padengtos trąšos substratamsvazonamsšiltnamiams.Nenudegina šaknų.Išsiskirimo laikas 468 mėnesiai. Tręšimo planai braškėms: http://www.mivenatrasos.lt/lt/braskes-2/ Plėvelės: Juodai-balta politileninė 110x1000m Agroplėvelė juoda nuo piktžolių 50gr. Agroplėvelė balta nuo šalnųderliaus paankstinimui 23gr. Smeigės plėvelės tvirtinimui prie žemės 12cm Taip pat prekiaujame: Šilauogių sodinukais 23 metu P9 1.5l 2 3 litru vazonuose(Lenkija) Šilauogių tręšimo planai: http://www.mivenatrasos.lt/lt/silauoges-2/ Smidrų sodinamaja medziaga-šaknimis(Olandija) Gijnlim A kategorija 70 gr + Tallems A kategorija 70 gr + Smidrų tręšimo planai: www.elitiniaibraskiudaigai.lt
  0,19 €
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 8 val.
  Elitiniaišaldyti braškių daigai (Olandija)

  Elitiniaišaldyti braškių daigai (Olandija)

  Esame oficialus Olandu firmos Henselmansjau virs 60 metuauginancios isskirtines kokybes braskiu daigusoficialus atstovai Lietuvoje ir Latvijoje. Elitiniusaldytu(frigo) braskiu daigu veisles 2017 metu sezonui: Ankstyvos veisles: Flair Christine Alba Lambada Fleurette Clery Rumba Honeoye Daroyal Darselect Syria Vidutines veisles: Elsanta Asia Sonata Sunsation(nauja veislė) Roxana Korona Polka Velyvos braskiu veisles: Faith(naujiena) Sussette(naujiena) Senga Sengana Florence Malwina Remontantines veisles: Amandine Favori(naujiena) Furore(naujiena) Florentina Florina Ostara Apie veisleskategorijaskaip sodintitręštiauginti galite pasiskaityti mūsų internetiniame tinklapyje. www.elitiniaibraskiudaigai.lt Pristatymas visoje Lietuvoje. Del kainu skambinti telefonu 865773907 Galima isigyti ir mazais kiekiais.Minimalus uzsakymas 50 daigu/veisle DEMESIO! Del mažų kiekiųiki 250vnt. prašome skambinti tik šiuo tel.nr. 864399636 Trasos braškėms Mivena (Olandija): Field-Cote CRF letai issikiriancios trasos (468 menesiai) pagrindiniam tresimui Granusol WSF 100 procentu vandenyje tirpioskristalines trasos(tresti per laistymo sistema ar laistantpurskiant per lapus) Horti-Cote Plus CRF - 100% padengtos trąšos substratamsvazonamsšiltnamiams.Nenudegina šaknų.Išsiskirimo laikas 468 mėnesiai. Tręšimo planai braškėms: http://www.mivenatrasos.lt/lt/braskes-2/ Plėvelės: Juodai-balta politileninė 110x1000m Agroplėvelė juoda nuo piktžolių 50gr. Agroplėvelė balta nuo šalnųderliaus paankstinimui 23gr. Agro tekstilė 70gr. Taip pat prekiaujame: Šilauogių sodinukais Ankstyvos veisles: Patriot 2 metu P9 vazonuose 3 eurai (30-60cm aukscio) Patriot 2 metu 1.5 litro vazonuose 4 eurai (40-60cm aukscio) Patriot 2 metu 2 litru vazonuose 5 eurai (50-70cm aukscio) Patriot 3 metu 1.5 litro vazonuose 5 eurai (60-90cm aukscio)Jau bus uogu derlius Patriot 3 metu 2 litru vazonuose 6 eurai (60-100cm aukscio) jau bus uogu derlius Sierra 2 metu P9 vazonuose 3 eurai (30-60 cm aukscio) Sierra 2 metu 1.5 litru vazonuose 4 eurai (40-60 cm aukscio) Vidutinės veisles: Bluecrop 2 metu P9 vazonuose 3 eurai (30-60 cm aukscio) Bluecrop 3 metu 1.5 litru vazonuose 5 eurai (50-90cm aukscio) jau bus uogu derlius Bluecrop 3 metu 2 litru vazonuose 6 eurai (60-100cm aukscio)Jau bus uogu derlius Spanguolės Piligrim 2 metu 1.5 litro vazonuose 3.5 eurai Perkant didesnius kiekius yra taikoma didmenine kaina Tręšimo planai šilauogėms: http://www.mivenatrasos.lt/lt/silauoges-2/ Taip pat prekiaujame: Smidrų (asparagus) sodinamaja medžiaga-šaknimis iš Olandijos Gijnlim A kategorija 70gr + Tallems A kategorija 70gr + Smidrų tręšimo planas:
  0,19 €
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 1 d.
  Mivena trąšos(olandija) šilauogėms 6mėn.

  Mivena trąšos(olandija) šilauogėms 6mėn.

  Mivena-populiariausios trąšos Olandijos uogininkų tarpe.Virš 80% Olandijos uogų augintojunaudoja Mivena kompanijos trąšas. Šilauogių tręšimo planas: Auginant atvirame grunte Field-Cote CRF 18+8+12+7MgO+13SO3+mikro elementai 6 mėnesių veikimo 45 gramai augalui Pavasari išbarstyti aplink augalą 10-50cm spinduliukad nesiliestu su kamienu.Išbarščius rekomenduojama užmulčiuoti spygliuočių pjūvenomis ar žievėmis. Kuom ypatingos Field-Cote CRF trąšos: -Dalis azotofosforokalio tirpsta iškart patręšus.Augalas gerai startuoja.Likusi mineralų ir mikroelementų dalis yra padengta ir įšsiskirinėja jūsų pasirinktą laiką(468 mėnesiai) -Augalai maitinami visą vegetacijos periodą -Įvairios formulėsvisoms augalų rūšims. Tręšimas purškiant per lapus Granusol WSF 11+6+18+2MgO+mikro elementai 1 karta per savaitepradėjus augti lapams. 6 kg /400litrų/vandens/hektarui 150gramų /10litrų vandens Likus 6 savaitems iki derliauspurkšti kas 5 dienaspo 6 kg /400litrų/vandens/hektarui 150gramų /10litrų vandens Kuom ypatingos Granusol WSF trąšos: -100% vandenyje tirpioskristalinės trąšos ir mikroelementai -Mikro elementai yra trijose chelatinėse formose(EDTADTPAEDDTA) o tai leidžia augalamsjuos pasisavintiesant bet kuriam metų laikui ir bet kuriam Ph lygiui. -Be pagrindiniu medžiagų ir mikro elementudar yra vitaminų paketas(MV10)kurie stimuliuoja augalų šaknisgeriau įsisavinti maisto medžiagas. -Įvairios formulėsvisioms augalų rūšims -Granusol WSF 11+6+18+2Mg+micro sudėtyje(skirtingai nuo kitų trąšų gamintojų)nėra nitratinio azotokuris kaupiasi šilauogių uoguose ! Tręšimas auginant vazonuose Horti-Cote plus 16+6+11+2mg+mikro elementai 6 mėnesių veikimo 3 gramai / 1 litrui substrato Kuom ypatingos Horti-Cote Plus -Mineralų ir mikroelementų padengimas yra 100% -Tai reiškiastabiliai tolygų išsiskirimąvisą pasirinktą laiką(468 mėnesiai). -Nenudegins jūsų augalo šaknų. -Nebus trąšų nei pertekliausnei trūkumovisą vegetacijos periodą. -Galima pabarstyti ant viršaus ar įterptipadarius kelias skylutesaplink augalą. -Daug įvairių formulių.Pritaikoma visiems augalams. -Pigesnė kainalyginant su analogiškomis trąšomis Daugiau informacijos apie Mivena kompanijos trąšas galima pasiskaityti mūsų internetinėje svetainėje: www.mivenatrasos.lt Daugiau tręšimo planaų: http://www.mivenatrasos.lt/lt/silauoges-2/ Taip pat prekiaujame: Šilauogiųspanguolių sodinukais(Lenkija) Elitiniais braškių daigais iš Olandijos(Henselmans) Braškių tręšimo planai: http://www.mivenatrasos.lt/lt/braskes-2/ Smidrų daigais (Olandija) Smidrų tręšimo planai: Plėvelėmis: Juodai-balta politileninė nuo piktžolių 110x1000m Agroplėvelė juoda nuo piktžolių 50gr. Agroplėvelė balta nuo šalnųderliaus paankstinimui 23gr. Agro tekstilė nuo piktžolių 70gr. Smeigėmis plėvelės tvirtinimui prie žemės 12cm Vežame i visus Lietuvos miestus.
  5 €
  Įsimink
 • Vilniaus r.
  sausio 3
  Šilauogės braškėsspanguoles

  Šilauogės braškėsspanguoles

  Prekiauju šilauogiųspanguolių PILIGRIM sodinukais ir braškių DUKAT daigais. Tel. 8 615 25536. Kaina priklauso nuo perkamo kiekio ir sodinuko amžiaus. Turiu šilauogių Patriot BlueCropp. Amžius - trimečiai. Patarsiu kaip tinkamai šilauoges auginti ir prižiūrėti. Turiu specialios durpės šilauogėms ir spanguolėms.
   
  Įsimink
 • Panevėžys, ...
  prieš 1 d.
  Olandiškos trąšos braškėms Mivena

  Olandiškos trąšos braškėms Mivena

  Mivena-tai vienas iš lyderių Olandijos trąšų gamintojų rinkoje.Mivena produkcijatai aukštesnis laiptelis moderniame žemės ūkyje.Kompanijos tikslas yra kontroliuojamo išsiskyrimo/tirpimo trąšu(CRF) gamybanaudojant pažangiausiasšių dienųmedžiagų apvilkimo technologijaskas leidžia kontroliuoti trąšų issiskyrimo/tirpimo laiką.(3-4 mėnesiai6 mėn8mėn12mėn16mėn). Mivena produktai: Field-Cote CRF kontroliuojamo išsiskirimo trąšoslaukodaržoatviram gruntui Granusol WSF kristalinės100 procentų vandenyje tirpios trąšos Horti -Cote Plus CRF kontroliuojamo išsiskirimo trąšossubstratamsvazonamsšiltnamiams.Padengimas 100% Field-Cote CRFGranusol WSFHorti-Cote Plus gaminami įvairių proporcijųgali buti pritaikomi naudotivisiems augalamsbet kurioje situacijoj: uogomsvaismedžiamsvaiskrūmiamsspygliuočiamsdekoratyviniams augalamsgėlėmsdaržovėms Field-Cote CRF -Tai kontroliuojamo išsiskyrimo/tirpimo trąšos(CRF)skirtos įvairių augalųbei medeliu tręšimuikurie auginami laukeatvirame grunte. -Field-Cote CRF tai pagrindines trąšos (azotasfosforaskalismagnis+ mikroelementai) padengtos/apvilktos specialia Resin medžiaga. -Trąšos iš granulių pradeda išsiskirti/tirpti esant drėgnam ir šiltam dirvožemiuitaip medžiagos įsisavinamos efektyviausiaikai augalams labiausiai to reikia.Esant šaltiemssausiems oramsmedžiagos nebūna be reikalo išplaunamos. -Field-Cote CRF trąšos gaminamos įvairaus išsiskyrimo/tirpumo laiko:3mėnesiai4mėn6mėn8mėn. -Dėl savalaikio medžiagų išsiskyrimo/tirpimoaugalai azotąfosforąkalįmagnįkalcį mikroelementus pasisavina daug geriau. -Augalamsper visą vegetacijos periodąnetrūksta maisto medžiagų. -Įvairiose šalysenaudojant Mivena Field-Cote trąšas ir lyginant su įprastu tręšimuderlių rezultataiakivaizdžiai padidėja -Dėka kontroliuojamo trąšų išsiskyrimo/tirpimo: Taupomos darbo sąnaudospinigailaikas(tręšiama kartą per sezoną) Praktiškai atpuola augalų nudeginimopertręšimo galimybėaugalai gauna visas medžiagas laiku ir tiek kiek reikia. Medžiagos be reikalo neišplaunamosneteršiama gamta.Resin apvalkalo medžiaga 100 procentų suirstantiorganiška. Granusol WSF -Tai 100 procentu vandenyje tirpios trasos. -100 procentu lengvai tirpstantis kristaliniai milteliai -Tresimui laistant ir purskiant per lapus -Sudetyje pagrindines augalu maisto medziagosazotasfosforaskalismagniscalcis + mikro elementaitrijose chelatinėse formoseo tai leidžia augalamsjuos pasisavintiesant bet kuriam metu laikuidirvožemiui ir bet kuriam Ph lygiui. -Granusol WSF sudetyjebe pagrindiniu medziagu ir mikro elementudar yra vitaminu paketas(MV10)kurie stimuliuoja augalu saknisgeriau isisavinti maisto medziagas. -Granusol WSF gali buti naudojamas tiek pagrindiniam tresimuitiek papildomam tresimui -Del platausmedžiagu santykiu pasirinkimoGranusol WSF gali buti pritaikomas naudotivisiems augalamsbet kurioje situacijoje. Braškių tręšimo planas: Pirmi metai frigo daigaiauginant plėvelėjelaukedirvoje(sodinant balandžio galas-gegužės pradžia) Išbarstyti prieš uždengiant plėvele: Field Cote CRF 18-8-12+7MgO+13.5SO3+mikro 6 mėnesiai Papildomai per lašelinę laistymo sistemą: Kai užauga 3-4 nauji lapukai Granusol WSF 17+10+17+12CaO+mikro+MV10 Green 1 kartąkas savaitę Gerai žiedųuogų kokybei Kai užauga didelėsžalios uogos Granusol WSF 12+7+25+7CaO+2MgO+mikro+MV10 Red ir Granusol WSF 10+10+35+3MgO+micro+MV10 Blue 1 kartąkas savaitęvieną savaitę Redkitą savaitę Blue iki derliaus pabaigos. Kad būtų tvirtosblizgiossaldžiosgero skonio uogos Iškart po derliaus Granusol WSF 17+10+17+12CaO+mikro+MV10 Green 2 savaiteskartą per savaitę Iki Rugsėjo mėnesio Granusol WSF 10+10+35+3MgO+micro+MV10 Blue 1 karta kas savaitę Pirmas ir paskutines minutes leisti tik vandenįbe tirpalo. Esant vandens pertekliui dirvojegalima tręšti purškiant per lapus 2kg / ha / 200 litrų vandens. 100gr / 10ltr. Granusol WSF galima maišyti su fungicidaisinsekticidais.Nemaišyti su herbicidaisakaricidais. Čia parašytas braškių tręšimo planasremiantis daugiamete Olandijos braškių augintojų patirtimi.Olandijoje normalus derlius yra 30 tonų / ha. Čia pateikti bendri tręšimo planai.Norint sužinoti tikslų tręšimo planąkitus tręšimo planuskaip tręšti braškes auginant antrais metaisauginant šiltnamyjesubstrateprašome kreiptis į mūsų specialistusnurodytais telefonais. Daugiau tręšimo planųinformacijos galite rasti cia: www.mivenatrasos.lt http://www.mivenatrasos.lt/lt/braskes-2/
  5 €
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 8 val.
  Mivena trąšos braškėms (Olandija)

  Mivena trąšos braškėms (Olandija)

  Mivena-tai vienas iš lyderių Olandijos trąšų gamintojų rinkoje.Mivena produkcijatai aukštesnis laiptelis moderniame žemės ūkyje.Kompanijos tikslas yra kontroliuojamo išsiskyrimo/tirpimo trąšu(CRF) gamybanaudojant pažangiausiasšių dienųmedžiagų apvilkimo technologijaskas leidžia kontroliuoti trąšų issiskyrimo/tirpimo laiką.(3-4 mėnesiai6 mėn8mėn12mėn16mėn). Mivena produktai: Field-Cote CRF kontroliuojamo išsiskirimo trąšoslaukodaržoatviram gruntui Granusol WSF kristalinės100 procentų vandenyje tirpios trąšos Horti -Cote Plus CRF kontroliuojamo išsiskirimo trąšossubstratamsvazonamsšiltnamiams.Padengimas 100% Field-Cote CRFGranusol WSFHorti-Cote Plus gaminami įvairių proporcijųgali buti pritaikomi naudotivisiems augalamsbet kurioje situacijoj: uogomsvaismedžiamsvaiskrūmiamsspygliuočiamsdekoratyviniams augalamsgėlėmsdaržovėms Field-Cote CRF -Tai kontroliuojamo išsiskyrimo/tirpimo trąšos(CRF)skirtos įvairių augalųbei medeliu tręšimuikurie auginami laukeatvirame grunte. -Field-Cote CRF tai pagrindines trąšos (azotasfosforaskalismagnis+ mikroelementai) padengtos/apvilktos specialia Resin medžiaga. -Trąšos iš granulių pradeda išsiskirti/tirpti esant drėgnam ir šiltam dirvožemiuitaip medžiagos įsisavinamos efektyviausiaikai augalams labiausiai to reikia.Esant šaltiemssausiems oramsmedžiagos nebūna be reikalo išplaunamos. -Field-Cote CRF trąšos gaminamos įvairaus išsiskyrimo/tirpumo laiko:3mėnesiai4mėn6mėn8mėn. -Dėl savalaikio medžiagų išsiskyrimo/tirpimoaugalai azotąfosforąkalįmagnįkalcį mikroelementus pasisavina daug geriau. -Augalamsper visą vegetacijos periodąnetrūksta maisto medžiagų. -Įvairiose šalysenaudojant Mivena Field-Cote trąšas ir lyginant su įprastu tręšimuderlių rezultataiakivaizdžiai padidėja -Dėka kontroliuojamo trąšų išsiskyrimo/tirpimo: Taupomos darbo sąnaudospinigailaikas(tręšiama kartą per sezoną) Praktiškai atpuola augalų nudeginimopertręšimo galimybėaugalai gauna visas medžiagas laiku ir tiek kiek reikia. Medžiagos be reikalo neišplaunamosneteršiama gamta.Resin apvalkalo medžiaga 100 procentų suirstantiorganiška. Granusol WSF -Tai 100 procentu vandenyje tirpios trasos. -100 procentu lengvai tirpstantis kristaliniai milteliai -Tresimui laistant ir purskiant per lapus -Sudetyje pagrindines augalu maisto medziagosazotasfosforaskalismagniscalcis + mikro elementaitrijose chelatinėse formoseo tai leidžia augalamsjuos pasisavintiesant bet kuriam metu laikuidirvožemiui ir bet kuriam Ph lygiui. -Granusol WSF sudetyjebe pagrindiniu medziagu ir mikro elementudar yra vitaminu paketas(MV10)kurie stimuliuoja augalu saknisgeriau isisavinti maisto medziagas. -Granusol WSF gali buti naudojamas tiek pagrindiniam tresimuitiek papildomam tresimui -Del platausmedžiagu santykiu pasirinkimoGranusol WSF gali buti pritaikomas naudotivisiems augalamsbet kurioje situacijoje. Braškių tręšimo planas: Pirmi metai frigo daigaiauginant plėvelėjelaukedirvoje(sodinant balandžio galas-gegužės pradžia) Išbarstyti prieš uždengiant plėvele: Field Cote CRF 18-8-12+7MgO+13.5SO3+mikro 6 mėnesiai Papildomai per lašelinę laistymo sistemą: Kai užauga 3-4 nauji lapukai Granusol WSF 17+10+17+12CaO+mikro+MV10 Green 1 kartąkas savaitę Gerai žiedųuogų kokybei Kai užauga didelėsžalios uogos Granusol WSF 12+7+25+7CaO+2MgO+mikro+MV10 Red ir Granusol WSF 10+10+35+3MgO+micro+MV10 Blue 1 kartąkas savaitęvieną savaitę Redkitą savaitę Blue iki derliaus pabaigos. Kad būtų tvirtosblizgiossaldžiosgero skonio uogos Iškart po derliaus Granusol WSF 17+10+17+12CaO+mikro+MV10 Green 2 savaiteskartą per savaitę Iki Rugsėjo mėnesio Granusol WSF 10+10+35+3MgO+micro+MV10 Blue 1 karta kas savaitę Pirmas ir paskutines minutes leisti tik vandenįbe tirpalo. Esant vandens pertekliui dirvojegalima tręšti purškiant per lapus 2kg / ha / 200 litrų vandens. 100gr / 10ltr. Granusol WSF galima maišyti su fungicidaisinsekticidais.Nemaišyti su herbicidaisakaricidais. Čia parašytas braškių tręšimo planasremiantis daugiamete Olandijos braškių augintojų patirtimi.Olandijoje normalus derlius yra 30 tonų / ha. Daugiau braškių tręšimo planų galite rasti čia: http://www.mivenatrasos.lt/lt/braskes-2/ Čia pateikti bendri tręšimo planai.Norint sužinoti tikslų tręšimo planąkitus tręšimo planuskaip tręšti braškes auginant antrais metaisauginant šiltnamyjesubstrateprašome kreiptis į mūsų specialistusnurodytais telefonais.www.mivenatrasos.lt Daugiau informacijos galite rasti cia: www.mivenatrasos.lt
  5 €
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 5 val.
  Avon kvepalų išpardavimas nuo 10 eur

  Avon kvepalų išpardavimas nuo 10 eur

  "LITTLE BLACK DRESS“–laikui nepavaldus aromatasitin mėgstamas ir elegantiškasbei originalus 50ml. Priskiriama rytų – gėlių kategorijai.Natos : kvapnioji kanangaslyva ciklamenas.12 EUR (vertė 2050 EUR) "LITTLE RED DRESS“-klasikos tapusios „ Little dress“ kolekcijos kita versija 50 ml parfumas. 12 EUR (vertė 2050 EUR) Išdrįskite būti ryški ir matoma.Priskiiama: rytų-vaisių kategorijai.Natos: avietėrožėsantalas. Avon bestseleris-nenusibostanti klasika "INCANDESSENCE" parfumas 50 ml.Priskirimas: gėlių kategorijai. Natos: bergemotėrožėtikmedis.12 EUR (vertė 2050 EUR) Avon „INCANDESSENCE GLOW“ naujausia versija kaina 12 eur (vertė 2050 EUR) 50ml. Šis aromatas spinduliuojančiai moteriškumą moteriai.Labiausiai pasiteisinusi po šio aromato pirmtako kompozicija. Priskiriamas: gėlių-medienos kategorijai. Natos: skaisti bergemotė baltoji magnolija vetiverija. "AVON OUTSPOKEN FRESH BY FERGIE"-gaivus pavasariškas/vasariškas riboto leidimo amerikiečių dainininkės FERGIE garbei sukurtas švelnus-tropinis aromatas 50ml.Priskiriamas vaisių-gėlių kategorijai.Natos: rambutanas guajava santalas.15 EUR (vertė 2050 EUR) Avon TRESSELE parfumas-išbandyta ir pamėgta klasika tik 15 eur (vertė 2050 EUR) 50 ml. Itin malonusneįkirus ne per saldus o taip pat gaiva ir seksualumu alsuojantis aromatasnepaliksiantis abejingo nei vieno vyro Priskiriama: gėlių kategorijai.Natos: tuberozalotosasorchidėja. Avon ATTRACTION for her kaina 15 EUR (vertė 22 EUR) 50 ml. Viliojanti gervuogių esencija it magnetas traukiantys muskuso akordai ir prabangus vanilinis gintaras kuria visą dieną vylingus kerus skleidžiantį aromatą kuris suartins jus neatskiriamai. Medienos-vaisių kategorija. Natos:Gervuogė magnetinis muskusas vanilinis gintaras. Avon ALPHA for her nesenai Avon sukurtas prabangus aromatas itin tinkantis žiemai kaina 17 EUR (vertė 2050 EUR) 50 ml. Unikali kompozicija padės pabrėžti savo asmenybės esmę.prisirpusių aviečių natos tik iš pradžių užgožia pamažu bundančius vandens lelijų ir šilto muskuso atgarsius perteikiančius įgimtą vylingumą.Priskiriamas: rytų-vaisių kategorijai.Natos:avietėvandens lelijageidulingas muskusas. "AVON CHERISH"-spinduliuojančiai moteriškumą moteriai.Harmoningai atsiskleis Jums kartu su vyšnių žiedais įmantriu muskusu ir šiluma dvelkiančia santalo mediena 50ml.12 EUR (vertė 2050 EUR) Kvapusis vanduo „AVON FEMME ICON"-ilgai išliekanti kvapnių rožiųsultingų raudonųjų vaisių ir pačiulių dermė 50ml.Natos:braškėsvilkdalgispačiulis. Priskiriamas gėlių-medienos-muskuso kategorijai.12 EUR (vertė 2050 EUR) Avon „MESMERIZE BLACK“ tualetinis banduo sukurtas mėgstančioms mandarinų ir jazminų kvapuskiekis 50 ml.12 EUR ( vertė 2050 EUR) Priskiriamas: gėlių –rytų kompozicijai. „Avon LUCK LA VIE" naujausia mėgstamo „AVON LUCK“ aromato versija. 50 ml. 14 EUR ( vertė 22 EUR) Gyvenimo prabangos įkvėptas aromatas - impozantiška aukščiausios kokybės komponentų – ypatingų prisirpusių braškių pakalnučių ir kedro medienos – kompozicija pakylės nekasdienišku entuziazmu. Priskiriama: gėlių-vaisių kategorijai. Avon žinomas ir mėgstamas „PERCEIVE for him“ pikantiškai kvepiantis tualetinis vanduo net 100ml. Priskirta:šipro aromatų kategorijai.Natos: mandarinaišalavijaikedro mediena.13 EUR (vertė 1970 EUR) Avon daugelio išbandyto ir žinomo „BLACK SEUEDE TOUCH“ pirmtako nauja švelni aromato versija „BLACK SUEDE SPORT“ 75 ml. Natos:sultinga citrinašalavijo lapai ir vetiverija.12 EUR (vertė 1940 EUR) Avon „PRIME“ aromatas sukurtas drąsa spinduliuojančiam vyrui 75 ml. Pamėgtas tiek jį perkančių moterų tiek naudojančių vyrų.Gaivus žolinis aromatas su ryškiomis mėtųbei prieskonių natomis tiks net gausiai mėgstančiam kvėpintis vyrui ir tai neerzins aplinkinių. Kvapas malonus ir ilgai išliekantis.Priskirtas:medienos aromatinei kategorijai.Natos: levanda šaltmėtė kedro mediena.12 EUR (vertė 1940 EUR) Avon "Pure O2" for him kvepalai vyrams 75 ml.Tai tyras ir malonus aromataspažadinantis jausmus ir suteikiantis nepaprasto lengvumo pojūtį. Tai gaivuslaisve alsuojantis baltų pipirų ir šviesiai mėlynų našlaičių derinys sušildytas kedro medienos akordais.10 EUR (vertė 1650 EUR) AVON „Full speed“- itin gaivaus ir mėgstamo aromato rinkinukas iš Avon. 15 EUR ( vertė 30 EUR).Tualetinis vanduo 75 mldušo želė-šampūnas 150 ml ir rutulinis dezodorantas 50 ml. Priskiriama:citrusų žalumos muskuso kategorijai.Natos: kadagyskiparisasmuskusas. GALIMI IR KITI VARIANTAITEIRAUTIS :)
  10 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*