• Vilnius, ...
  prieš 20 val.
  Wpc apkalos dailylentės "Inoside"

  Wpc apkalos dailylentės "Inoside"

  Parduodame apkalos dailylentes pagamintas iš medžio ir plastiko kompozito (WPC). Pati geriausia alternatyva medinėms dailylentėms. Šios dailylentės ilgaamžės nepūva neskilinėja nereikia laikas nuo laiko perdažyti. Labai lengvas ir patogus montavimas. Pastatas atrodys prabangiai ir solidžiai investavus nedidelę pinigų sumą. Kvadrato kaina nuo 17.60 iki 28.00 Eur.
  17,60 €
  Įsimink
 • Šiauliai
  sausio 6
  Šiaulių Centre Vilniaus G. 122 Išnuomojamos

  Šiaulių Centre Vilniaus G. 122 Išnuomojamos

  Šiauliai, Centras, Vilniaus g.
  26 m²| 2 kamb.| Prekybai| Paslaugoms| Sandėliui| Maitinimui| Kitas| Įrengtas
  200 €
  Įsimink
 • Kita, ...
  prieš 22 val.
  UAB Lėdis Plastikinės Dailylentės (siding) Pvc

  UAB Lėdis Plastikinės Dailylentės (siding) Pvc

  Plastikinės fasado dailylentės saidingas "SIDING" yra šiuolaikinė patvari ir estetiška danga fasado apdailai. Plastikinės dailylentės panaudojimas įgalina išspręsti keletą uždavinių vienu metu: pailginti sienos medžiagų tarnavimo laiką pagerinti išorės sienų šilumos izoliavimo savybes sukurti puikų ilgalaikį estetinį vaizdą. Ši medžiaga išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir ilgą laiką išlaiko savo savybės nesideformuoja ir nereikalauja reguliaraus remonto ir atnaujinimo. Skirtingai nuo fasado dažų ir tinko apkala nereikalauja kruopštaus sienos paviršiaus paruošimo. Atvirkščiai net jeigu paviršius nelygus tai po lentelėmis galima paslėpti visus trūkumus. Gaisro atveju liepsna neišsiplečia o medžiaga tik lydosi palaipsniui gesdama. Apkalą galima montuoti su termoizoliacija arba be jos ant visų tipų pastatų išorės sienų. Fasado apkaloje nesimato senų ir neatsiranda naujų kapitalinių sienų įtrūkimų. Plati spalvų gama ir pagalbinių detalių įvairovė leidžia išskirtinai individualiai papuošti savo būstą. Nesudėtingas fasado apkalos montavimas leidžia patiems atlikti apdailos darbus. Tobula fasado vėdinimo sistema naudojant apdailą apsaugo pagrindines konstrukcijas nuo drėgmės kondensato o naudojant šilumą izoliuojančias medžiagas neleidžia pablogėti izoliacinėms savybėms kurios sąlygoja izoliacinės medžiagos sudrėkimas. Plastikinės apdailos sumontavimo technologija gana paprasta. Didelis detalių pasirinkimas leidžia tobulai apkalti pastatą ir apdailinti fragmentus bei detales ir suteikti fasadui išbaigtą estetinį vaizdą. Pagrindinis plastikinės fasado dailylentės kokybės rodiklis kokybiška žaliava kurioje pagal galiojančias normas būtų sudėtos visos reikalingos medžiagos užtikrinančios plastiko ilgaamžiškumą atsparumą smūgiams bei UV spinduliams. Mūsų įmonė pati gamina PVC mišinius ir garantuoja kad gaminys pasižymi aukščiausiais kokybės rodikliais. Šiuo metu plastikinės lauko dailylentes galime pasiūlyti šių spalvų: BALTA SMĖLIS GELTONA ŽALIA RAUSVA PILKA TAMSIAI GELTONA BEI AUKSINIO ĄŽUOLO. Kad būtų namo fasadas apipavidalintas pilnai. Siūlome ir perforuotus ir neperforuotus stogo pakalimus. Perkant daugiau negu 80 m2 pristatymas NEMOKAMAS VISOJE LIETUVOJE
  3,67 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 22 val.
  UAB Lėdis plastikinės dailylentės siding Pvc

  UAB Lėdis plastikinės dailylentės siding Pvc

  Plastikinės fasado dailylentės saidingas "SIDING" yra šiuolaikinė patvari ir estetiška danga fasado apdailai. Plastikinės dailylentės panaudojimas įgalina išspręsti keletą uždavinių vienu metu: pailginti sienos medžiagų tarnavimo laiką pagerinti išorės sienų šilumos izoliavimo savybes sukurti puikų ilgalaikį estetinį vaizdą. Ši medžiaga išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir ilgą laiką išlaiko savo savybės nesideformuoja ir nereikalauja reguliaraus remonto ir atnaujinimo. Skirtingai nuo fasado dažų ir tinko apkala nereikalauja kruopštaus sienos paviršiaus paruošimo. Atvirkščiai net jeigu paviršius nelygus tai po lentelėmis galima paslėpti visus trūkumus. Gaisro atveju liepsna neišsiplečia o medžiaga tik lydosi palaipsniui gesdama. Apkalą galima montuoti su termoizoliacija arba be jos ant visų tipų pastatų išorės sienų. Fasado apkaloje nesimato senų ir neatsiranda naujų kapitalinių sienų įtrūkimų. Plati spalvų gama ir pagalbinių detalių įvairovė leidžia išskirtinai individualiai papuošti savo būstą. Nesudėtingas fasado apkalos montavimas leidžia patiems atlikti apdailos darbus. Tobula fasado vėdinimo sistema naudojant apdailą apsaugo pagrindines konstrukcijas nuo drėgmės kondensato o naudojant šilumą izoliuojančias medžiagas neleidžia pablogėti izoliacinėms savybėms kurios sąlygoja izoliacinės medžiagos sudrėkimas. Plastikinės apdailos sumontavimo technologija gana paprasta. Didelis detalių pasirinkimas leidžia tobulai apkalti pastatą ir apdailinti fragmentus bei detales ir suteikti fasadui išbaigtą estetinį vaizdą. Pagrindinis plastikinės fasado dailylentės kokybės rodiklis kokybiška žaliava kurioje pagal galiojančias normas būtų sudėtos visos reikalingos medžiagos užtikrinančios plastiko ilgaamžiškumą atsparumą smūgiams bei UV spinduliams. Mūsų įmonė pati gamina PVC mišinius ir garantuoja kad gaminys pasižymi aukščiausiais kokybės rodikliais. Šiuo metu plastikinės lauko dailylentes galime pasiūlyti šių spalvų: BALTA SMĖLIS GELTONA ŽALIA RAUSVA PILKA TAMSIAI GELTONA BEI AUKSINIO ĄŽUOLO IR OREGONO PUŠIS Kad būtų namo fasadas apipavidalintas pilnai siūlome ir perforuotus ir neperforuotus stogo pakalimus. Perkant daugiau negu 80 m2 pristatymas NEMOKAMAS VISOJE LIETUVOJE 3.59 €/m2 Šiuo metu akcija geltonai spalvai.
  3,59 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*