"dideliu dydziu maudymukai" surasta šiose kategorijose

 • Vilnius
  prieš 6 d.
  Madingiausi maudymukai jums

  Madingiausi maudymukai jums

  bikinirojus.lt Jums siūlo aukščiausios kokybės madingus maudymukus už prieinamą kainą kiekvienam! Sužibėkite atostogų ar vasaros sezonu ir JUS! Šioje parduotuvėje rasite tokių prekinių ženklų kaip Gabbiano St. Daniel Foclassy ir kitų gamintojų bei labai gražius didelių dydžių maudymukus. Nors parduotuvė visai nauja bet patirtis maudymukų prekyboje jau gana ilga. Pardavėja-konsultantė Jums padės ne tik parinkti tinkamo dydžio maudymuką bet ir pasiūlys pagal Jūsų figūros tipą labiausiai tinkantį maudymosi kostiumėlį kuris paryškins visus turimus pasididžiavimus ir nuslėps trūkumus. Visi maudymukai atrinkti pagal šio sezono mados tendencijas. Kokybė patikrinta daugiamete patirtimi todėl drąsiai teigiame kad maudymukai neblunka nedažo ir neišsitampo - nešiojasi tikrai ilgai. Kviečiame apsilankyti ir įsigyti madingiausią ir gražiausią maudymuką bikinirojus.lt elektroninėje parduotuvėje. Šiuo metu vyksta maudymosi kostiumėlių išpardavimas!
  Nauja| Vasaros
  25 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 6 d.
  Maudymukai pigiau

  Maudymukai pigiau

  http://bikinirojus.lt Jums siūlo aukščiausios kokybės madingus maudymukus už prieinamą kainą kiekvienam! Sužibėkite atostogų ar vasaros sezonu ir JUS! Šioje parduotuvėje rasite tokių prekinių ženklų kaip Gabbiano St. Daniel Foclassy ir kitų gamintojų bei labai gražius didelių dydžių maudymukus. Nors parduotuvė visai nauja bet patirtis maudymukų prekyboje jau gana ilga. Pardavėja-konsultantė Jums padės ne tik parinkti tinkamo dydžio maudymuką bet ir pasiūlys pagal Jūsų figūros tipą labiausiai tinkantį maudymosi kostiumėlį kuris paryškins visus turimus pasididžiavimus ir nuslėps trūkumus. Visi maudymukai atrinkti pagal šio sezono mados tendencijas. Kokybė patikrinta daugiamete patirtimi todėl drąsiai teigiame kad maudymukai neblunka nedažo ir neišsitampo - nešiojasi tikrai ilgai. Kviečiame apsilankyti ir įsigyti madingiausią ir gražiausią maudymuką http://bikinirojus.lt elektroninėje parduotuvėje.
  Nauja| Vasaros
  13 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 6 d.
  Maudymosi kostiumėlių išpardavimas

  Maudymosi kostiumėlių išpardavimas

  bikinirojus.lt Jums siūlo aukščiausios kokybės madingus maudymukus už prieinamą kainą kiekvienam! Sužibėkite atostogų ar vasaros sezonu ir JUS! Šioje parduotuvėje rasite tokių prekinių ženklų kaip Gabbiano St. Daniel Foclassy ir kitų gamintojų bei labai gražius didelių dydžių maudymukus. Nors parduotuvė visai nauja bet patirtis maudymukų prekyboje jau gana ilga. Pardavėja-konsultantė Jums padės ne tik parinkti tinkamo dydžio maudymuką bet ir pasiūlys pagal Jūsų figūros tipą labiausiai tinkantį maudymosi kostiumėlį kuris paryškins visus turimus pasididžiavimus ir nuslėps trūkumus. Visi maudymukai atrinkti pagal šio sezono mados trendus. Kokybė patikrinta daugiametę patirtimi todėl drąsiai teigiame kad maudymukai neblunka nedažo ir neišsitampo - nešiojasi tikrai ilgai ir labai gerai. Todėl kviečiame apsilankyti ir įsigyti madingiausią ir gražiausią maudymuką bikinirojus.lt elektroninėje parduotuvėje.
  Nauja| Vasaros
  16,22 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 6 d.
  Maudymosi kostiumėliai pigiau

  Maudymosi kostiumėliai pigiau

  bikinirojus.lt Jums siūlo aukščiausios kokybės madingus maudymukus už prieinamą kainą kiekvienam! Sužibėkite atostogų ar vasaros sezonu ir JUS! Šioje parduotuvėje rasite tokių prekinių ženklų kaip Gabbiano St. Daniel Foclassy ir kitų gamintojų bei labai gražius didelių dydžių maudymukus. Nors parduotuvė visai nauja bet patirtis maudymukų prekyboje jau gana ilga. Pardavėja-konsultantė Jums padės ne tik parinkti tinkamo dydžio maudymuką bet ir pasiūlys pagal Jūsų figūros tipą labiausiai tinkantį maudymosi kostiumėlį kuris paryškins visus turimus pasididžiavimus ir nuslėps trūkumus. Visi maudymukai atrinkti pagal šio sezono mados tendencijas. Kokybė patikrinta daugiamete patirtimi todėl drąsiai teigiame kad maudymukai neblunka nedažo ir neišsitampo - nešiojasi tikrai ilgai. Todėl kviečiame apsilankyti ir įsigyti madingiausią ir gražiausią maudymuką bikinirojus.lt elektroninėje parduotuvėje. Šiuo metu vyksta maudymosi kostiumėlių išpardavimas. http://bikinirojus.lt
  Nauja| Vasaros
  15 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*