• Kaunas, ...
  prieš 1 d.
  1
  Bengalijos kačiukai su kilmės dokumentais.

  Bengalijos kačiukai su kilmės dokumentais.

  Sveiki parduodame veislinius bengalijos kaciukus. jiems dabar 3 menesiai amziaus yra sucipuoti atliktos visos kaciukams butinos vakcinos kad galetu isvykti i naujus namus taip pat ir nukirminti. kaciukai yra su kilmes dokumentais nes ju tevai dalyvauja parodose visi kaciukai mieli ir judrus kaip ir priklauso bengalams priprate prie royal canin maisto maziems kaciukams ir mesos bei slapio maisto
  600 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 20 val.
  1
  Britų trumpaplaukiai kačiukai

  Britų trumpaplaukiai kačiukai

  Parduodame britų trumpaplaukių kačiukus. Gimė 2016 11 15. Du patinėliai ir trys katytės. Mama Olimpia Roxera LT tėtis SC Nicodimus Koenig Star RU. Visi mėlynos spalvos. Kačiukai su FIFE kilmės dokumentais. Į naujus namus galės keliauti vasario mėn. Kačiukai bus du kartus paskiepyti suduoti vaistai nuo kirminų ir kastruoti. Turės mikročipus ir bus užregistruoti Gyvūnų augintinių registre. Pripratę prie dėžutės tualeto nagučius galanda į spec. stovą. Labai meilūs sveiki ir žaismingi. Naujiems kačiukų šeimininkams garantuojame 10 proc. nuolaidą mūsų veterinarijos gydyklos visoms paslaugoms ir prekėms. Fabijoniškių g. 61 Vilnius Ritos Žilinskienės ind. Įmonė. Kačiukus galima rezervuoti paskambinus tel. numeriais: 8675 43743 arba 8638 43743 Vidmantas
   
  Įsimink
 • Varėnos r.
  prieš 17 val.
  1
  Bengalijos kačiukai su dokumentais.

  Bengalijos kačiukai su dokumentais.

  Veislynas Fifachka.Lt siulo rezervuotis 3 gražius kilmingus bengalijos kačiukus ( 2 berniukai 1 mergyte) . Teveliai parodiniai . Kačiukai į naujus namus keliaus su kilmes dokumentais vakcinuoti ir čipuoti . Pigiausias katinelis berniukas 550 eurų. Kitų kaina priklausomai ar namų augintinis ar veisimui sutartine .Kačiukai gimę 20161028. ( 4 foto esančio berniuko kaina 550 kiti brangiau) Atsakau į žinutes
  550 €
  Įsimink
 • Kita
  prieš 1 d.
  1
  Lelijinės retos spalvos britukai su dokumentais

  Lelijinės retos spalvos britukai su dokumentais

  Musu veislyne gimė nauja britų trumpaplaukių kačiukų vada. Kaciukai su kilmes dokumentu skiepyti ir sučipoti. Vadoje 3 berniukai ir 1 mergaitė. Katytė ir vienas berniukas jau rezervuota. Laisvi 2 berniukai. Šitos veislės kačiukai labai ramaus charakterio nedrasko baldų lelaipioja baldais ir užuolaidom tinka žmonėms kurie nemėgsta triukšmo mėgsta ramybę. Į naujus namus bus pasiruošę važiuoti sausio gale. Dabar galima rezervuoti. Nuotraukoje kačiukais su mama. Veislynas yra registruotas TICA sistemoje. Į Vilnių galime atvežti.
  650 €
  Įsimink
 • Kazlų Rūda, ...
  prieš 1 val.39 min.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Didieji Meino meškėnai

  Didieji Meino meškėnai

  Meino meškėnų veislyne Glorias Fatum*LT prasidėjo 2016 metų gruodžio mėnesį gimusios margaspalvių (raini juodi su baltu vėžliukės ryži ir sidabriniai) nenuoramų kompanijos rezervacija! Kačiukai meilūs žaismingi puikiai sutaria su kitais katinais mėgsta žmonių kompaniją. Šiuo metu aktyviai mokosi savarankiško gyvenimo: skanauja sausą maistą bei žalią mėsytę galanda nagučius į drąskyklę įveikinėja įvairias aukštumas eina ristynių su broliais ir sesutėmis < 3. Mažyliai keliauti į naujus namus bus pasiruošę 2017 m. kovo-balandžio mėn. turėdami visus būtinus skiepus mikročipus europasus kilmės korteles kraitelius gyvenimo naujuose namuose pradžiai. Kačiukų kaina yra individuali teiraukitės konkrečiai apie Jums kritusį į širdį. Kai kurie kačiukai rezervuoti. Rezervacija atliekama sumokėjus avansą ir pasirašius avansinę sutartį. Kačiukų genetinė linija neša didumo geną: kačiukų prosenelis sveria 11.5 kg o tėtis ir senelis būdamas trijų metų amžiaus- 10 kg. Šių kraujo linijų vyresnieji berniukai iš praėjusių vadų būdami vienerių metų amžiaus taip pat jau yra pasiekę apie 10 kg svorį. Mūsų veislyno katinai nuolat pristatomi tarptautinėse kačių parodose yra stabilios psichikos sveiki. Veislynas priklauso FIFe sistemai registruotas Latvijos klube "Selena" savo veiklą vykdo vadovaudamasis LR įstatymais: yra registruotas Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje bei įsigijęs Verslo liudijimą. Parduodant kačiukus bus pasirašoma pirkimo-pardavimo sutartis. Veislynas yra griežtai PRIEŠ dauginimą todėl tokių tikslų turinčių interesantų prašome nesikreipti! Nuotraukose šiuo metu turimi kačiukai bei jų tėvai. Kačiukai pagal susitarimą gali būti pavežėjami link bet kurio LT miesto. Kačiukai parduodami TIK atsakingiems geros širdies žmonėms naujieji šeimininkai nuolat konsultuojami kačiukų sveikatos priežiūros bei paruošimo parodoms klausimais. Iškilus klausimams rašykite e-paštu: gloriasfatumcattery@gmail.com arba skambinkite. Veislyno tinklapis šiuo metu atnaujinamas tad ten pamatysite mūsų archyvus.
  650 €
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  sausio 4
  1
  Šokoladinis džiaugsmas- Joy su kilmės dokumentais

  Šokoladinis džiaugsmas- Joy su kilmės dokumentais

  Su džiaugsmu pranešame kad veislynas Tails up*LT sulaukė šokoladinės tabby vados kuri jau sulaukė 3 mėn ir gali keliauti į naujus namus. Šioje vadoje turime 2 ryškius apvalius šokoladinius britukus- patelė Joy ir patinėlis Jumbo. Jumbo- rezervuotas. Kačiukai pripratinti prie tualeto namų tvarkos ir nagų karpymo procedūrų bei ėda sausą maistą. Mūsų mažyliai būna žaismingi ir jaukūs nebaikštūs pripratinti prie mažų vaikų. Britukai paskiepyti 2 kartus turi po oda integruotą mikroschemą- čipą. Iškeliaudami į naujus namus su savimi turės ne tik reikiamus dokumentus: Europos Sąjungoje galiojantį gyvūno pasą ir Lietuvos gyvūnų augintojų centro išduotus Pasaulinės kačių federacijos WCF kilmės dokumentus bet ir kraitelį naujai pradžiai su mėgiamu maisteliu ir mylimu žaisliuku. Kačiukų mama ir tėtis turi Champion titulus.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  1
  Britu trumpaplaukiai su dokumentais

  Britu trumpaplaukiai su dokumentais

  Turime gražuolių lelijinių katinėlių vadą. Katinėliai - gimę veislyne Bonibrit*LT ieško nauju šeimininku. Kačiukų tėvai tituluoti. Kačiukų tėvams atlikti paveldimų genetinių ir virusinių ligų tyrimai. Kačiukai iš mūsu veislyno parduodami tik su kilmės dokumentais (veislynai be dokumentų neparduoda nes visa vada yra aktuojama ir kiekvienas katinėlis įtraukiamas į kilmės knygą). Parduodame namams neveisimui bet su galimybe dalyvauti parodose kastruotų kačių klasėje. Ieškome tik labai atsakingų tikrai gyvūnus mylinčių ir suvokiančių kad įsigis naują šeimos narį daugeliui metų šeimininkų. Priklausome FIFE sistemos Lietuvos Felinologų draugijai Bubastė. Mūsų kačiukai iškeliauja į naujus namus ne jaunesni nei 35 menesiu (kaip priklauso pagal veisimo starndartą ir praeję karantiną po skiepų) turi FIFE sistemos dokumentus visus privalomus nukirminavimus ir skiepus atliktus 2 ir 3 mėnesių Europonius pasus čipuoti ir aktuoti klube. Daugiau informacijos apie mūsų veislyną ir naujausias kačiukų nuotraukas rasite mūsų tinklalapyje www.bonibrit.lt Prašau skambinkite mielai papasakosime ir atsakysime į jūsu klausimus.
   
  Įsimink
 • Šiauliai, ...
  sausio 5
  Kanados sfinksai

  Kanados sfinksai

  Parduodami Kanados sfinksų veislės kačiukai. Kačiukai turi visus pagal amžių priklausančius skiepus yra socialiai adaptuoti identifikuoti mikroschema dehelmintizuoti pripratinti prie tualeto nagų draskyklės. Jau gali keliauti į naujus namus. Yra likęs laisvas 1 berniukas ir 2 mergaitės. Taip pat į gerus namus parduodamos suagusios 3 -6 metų amžiaus katės.
  100 €
  Įsimink
 • Vilniaus r.
  prieš 4 d.
  Meino meškėnų kačiukai

  Meino meškėnų kačiukai

  Kačiukų mamos 3 ir 7 nuotraukose kačiukų tėvas 8 nuotraukoje. Veislynas veisia katinus importuotus iš Vokietijos Lenkijos Rusijos Olandijos. Veislyno kačių kilmėje žymiausi pasaulio meino meškėnų kraujai. Dėl kačiukų skambinti Į SMS KOMENTARUS IR EL. LAIŠKUS NEATRAŠOME. Nuotraukose veislyno kačiukai iš ankstesnių vadų ir suaugę veislyno katinai bei katės. Veislyno kačiukai turi kilmės dokumentus yra paskiepyti nukirminuoti. Prieš išvykstant į naujus namus būna kastruoti/streilizuoti.
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 4 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Ieškai Bengalijos kačiuko?

  Ieškai Bengalijos kačiuko?

  Suteiksiu visą informaciją apie šių kačių auginimą charakterį klauskite absoliučiai visko kas domina prieš išsirenkant patį geriausią ir gražiausią šeimos narį. Pasirink teisingai. Parašyk man ir išgirsk nešališką nuomonę. Aš auginu šias kates. Jas be galo myliu ir neįsivaizduoju geresnio augintinio. Man parašyti ir apžiūrėti daugiau nuotraukų galite facebooke: Bengalijos kačiukai. Visos nuotraukos yra asmeninės. Jas kopijuoti ir naudoti be sutikimo draudžiama!
   
  Įsimink
 • Kita
  sausio 4
  Britų ilgaplaukis kačiukas nuo Pasaulio čempiono!

  Britų ilgaplaukis kačiukas nuo Pasaulio čempiono!

  Veislynas Diva Catitta*LT siūlo įsigyti kilmingą britų ilgaplaukį kačiuką - berniuką juodą su baltu gimusį 2016-09-30. Į naujus namus kačiukai galės keliauti prieš naujus metus arba kelios dienos po jų. Bus pilnai paskiepytas pažymėtas mikroschema turės ES gyvūno augintinio pasą kilmės dokumentą. Paskutinėse nuotraukose tėtis ir mama. Daugiau informacijos telefonu arba el. paštu. Britų ilgaplaukės - tai protingos savarankiškos išauklėtos švelnios ramios neišrankios katės. Šių kačių kailis nesivelia ir nereikalauja varginančios ir daug laiko atimančios priežiūros. Šeriasi mažiau nei trumpaplaukiai.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 4 d.
  Selkirk Rex kačiukai

  Selkirk Rex kačiukai

  Britų trumpaplaukių ir Selkirk Rex kačių veislynas AdorableCat*LT susilaukė naujos garbanotų Selkirk Rex kačiukų vados. Kačiukus galima b rezervuoti. Kačiukai turės kilmės dokumentus europasą mikročipą bus paskiepyti ir dehelmentizuoti. Kačiukai mieli draugiški žaismingi gero charakterio. Selkirk Rex kačiukai juodos ir baltos spalvos. (Paskutinese nuotraukose kačiukų tėtis) Išsamesnė informacija telefonu. Internetinė svetainė www.adorablecat.lt Selkirk rex veislės katės pasižymi neįtikėtinai paklusniu charakteriu. Jos labai įdomios ir smalsios. Joms visada įdomu dalyvauti namuose vykstančiuose įvykiuose. Tai labai mylintys pasižymintys dideliu intelektu gyvūnai. Jos mėgsta būti ant šeimininko rankų maloniai murkia. Labai draugiškos kitoms namuose gyvenančioms katėms. Lengvai keliaujančios.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 5 d.
  Kilmingi abisinijos kačiukai

  Kilmingi abisinijos kačiukai

  Liko tik 2 kačiukai. Parduodami 2016 10 19 gimę kilmingi mieli prieraišūs ir labai gražūs abisinijos kačiukai: mergaitė ir berniukas visi rečiau pasitaikančios - raudonos (SORREL) spalvos. Kačiukai iš Vita Amicus veislyno visi turės kilmės dokumentus ir bus parduodami kaip namų augintiniai. Pas naujus šeiminikus galės iškeliauti 2017 m. sausio pabaigoje turės visus reikiamus dokumentus skiepus mikroschemas bus sterilizuoti. Kačiukai jau pripratinti prie draskyklės WC dėžutės. Nuotraukos esamos vados paskutinėje nuotraukoje – mama čempionė - Java Vita Amicus. Tėtis - čempionas Quadro Casino. Abisinijos katės elegantiškos išvaizdos labai plastiškos sumanios visada ieškos kontakto su Jumis bei lengvai susidraugaus su kitais gyvūnais.
  750 €
  Įsimink
 • Ukmergės r.
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Grynaveislis Britų trumpaplaukis katinas kergim

  Grynaveislis Britų trumpaplaukis katinas kergim

  Britų trumpaplaukis katinas kergimui.Itin gerų manierų.Labai mylimasgražusdidelis ir energingas.Vadose 5-8 kačiukai (vieną kart tik buvo 4 mažyliai) .Maitinamas aukščiausios kokybės maistupaskiepytasšvarus. Labai myli katesjoms skiria visą dėmesį :) Tituluotas parodų dalyvis-katinukas su kilmės dokumentaisSilver Tabby (whiskas) raštoryškių akių ( Black Silver tabby blotched ns 22).Nuostabų raštą perduoda vaikučiams. Dideli žandai ir letenėlėsitin geri įvertinimai. Katinukui 3 metaipatirties turi daug. Ukmergės miestas.
  55 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Boksas sulakstomasguolis zaislas

  Boksas sulakstomasguolis zaislas

  ARDUODU Trixie firmos nedidele draskykle- zaisla. Kates ir kaciukai noriai zaidzia, galanda nagucius. Nauja. Ilgis 35 cm.Apvyniota sezalio virve ir pritvirtinta pelyte.
  27 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 17 val.
  Kanados Sfinkso veislės kilmingi kačiukai

  Kanados Sfinkso veislės kilmingi kačiukai

  Veislynas siūlo rezervuoti Kanados sfinkso veislės kačiukus. Gimę rugsėjo 30d. visi pointai (mėlynakiai) du juodi (mergaitė ir berniukas) ir kreminis berniukas. Kačiukai į naujus namus iškeliauja ne anksčiau kaip 14-16 sav. amžiaus: pilnai paskiepyti su kilmės dokumentais pripratinti prie tualeto dėžutės ir draskyklės naudojimo. Įvedamas mikročipas. Tėvai - Tarptautiniai čempionai (seneliai - Pasaulio čempionai) nuolat dalyvauja parodose. Tėvams atliekami FeLV FIV tyrimai HCM ir PKD kasmetinė echoskopija. Pasirašome pirkimo-pardavimo sutartį. "Point" kačiukai kaip ir Siamo veislės katės gimsta balti tamsios žymės ant snukučio ausų uodegos ir letenėlių atsiranda vėliau (nuo 1 sav. amžiaus) ir pasiekia pilną kontrastą tik pas subrendusią katę. Daugiau informacijos tel.: +37069953526 el.paštu: secondsunsphynx@gmail.com https://www.facebook.com/cattery.second.sun
  500 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 40 min.
  Pirmą kartą Lietuvoje-tonkino kačiukai

  Pirmą kartą Lietuvoje-tonkino kačiukai

  GIME PIRMA LIETUVOJE TONKINEZIUKU VADA! 5 Nuostabus kaciukai ! Pristatom naują Lietuvoje veislę su kuria USA mokslininkai gydo vaikus sergancius autizmu ir kitomis ligomis labai retą pasaulyje -Tonkino Kačiukusturinčius bekrastini meilumą ir šuns prieraišumąlabai tinka šeimoms su mažais vaikais nes gali atlikti auklės vaidmenį kencia visus mazu vaiku isdaigasKas nors karta bendravo su Tonkino kate sako kad geresnes kates neranes meilumas kantrumasatsidavimas zmogui ir inteligiskumas ir svara tik maza dalele siu kaciu charakterio savybiu. visus norincius kveciame pas mus i namus susipazinti su sios veisles atstove-katyte Deizi Kačiukai iš oficialaus Pearlamur veislyno su WCF dokumentais ir atliktais skiepaislaukiama vada planuojama metu pabaigojekaciukus galima is anksto uzsakytiParodoje kačiukai gavo aukščiausius Įvertinimus ir tapo geriausia vada parodoje. Профессиональный питомник предлагает к резервированию котят тонкинской породы. Аквамариновые глаза и гладкая норковая шерсть. К моменту переезда к новым хозяевам котята будут привиты приучены к горшку и когтеточке социализированы. Постоянное информационное сопровождение квалифицированные консультации Тонкинезы обладают врожденной любовью к людям и чрезвычайно милым характером. Обладают крепким здоровьем и долголетием. Поглаживание ласковой рукой с любовью вот и весь уход за этими прекрасными созданиями - тонкинезами
  700 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 20 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  „bRush dono sfinksiukas :)

  „bRush dono sfinksiukas :)

  Juodas „brush sfinksiukas berniukas. Dono sfinkso veislės katės nuplinka dėl tam tikrų dominuojančių taip vadinamų „plikumo genų“. Dono sfinksai būna trijų tipų: „braš“ (brush – iš anglų kalbos reiškia šepetuką) „flok“ ir gimęs plikas (dar vadina „guminuku“). Straipsnį apie tai galima pasiskaityti adresu: http://www.ltvirtove.lt/gyvunijos_pasaulis.php?lt=kaciu_veisle_dono_sfinksai Kačiukai gimę 2016.10.23. Nukirmintas ir jau turi pirmąjį skiepą sausio 23d. jau turės ir antrąjį skiepą bus trijų mėnesiukų ir galės keliauti į naujus namučius. Jau savarankiškai daro į dėžutę valgo sausą maistą laka vandenuką. Taip pat dar ir mamos pienuku lepinasi.Abu tėveliai gyvena kartu tėtis pilkšvai melsvas guminukas mama veliūrinė pagal spalvas vadinama marmurine. Kačiukas labai judrus ir žaismingas.
  160 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 5 d.
  Nuostabūs britų trumpaplaukės katės kačiukai

  Nuostabūs britų trumpaplaukės katės kačiukai

  Mes turime turimą britų trumpaplaukės katės kačiukai patinas ir patelė. Jie bus pasirengę išvykti vasario pradžioje. Pilnai paskiepytas (su leukemija) du kartus veterinaras patikrinti dehelmintizuoti teisingai nuo pat gimimo ir blusų gydomas. Gimė 31/10/2016. Kaip mažas hobis Veisėjas mūsų kačiukai yra tvarkomi nuo gimimo ir buvo iškeltas mūsų namuose su daug meilės dėmesio ir yra gerai socializuotas. Valgyti tiek šlapiu ir sausu maistu pilnai kraiką ir įbrėžimams postą apmokyti. Šie mažyliai dabar ieško savo amžinai namuose. Jie bus palikti su kačiuku pakuotėje kvapas antklodė 4 sav laisvos draudimo ir 5 kartos kilmės pažymėjime. Tiek motina ir tėvas gali būti peržiūrėta. Kontaktai: maosaotao@outlook.com
  100 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Somalio kačiukai

  Somalio kačiukai

  2016 12 12 veislyne Amberfox gimė 2 retos Somalio veislės katytės. Somalio katės yra inteligentiškos aktyvios ir smalsios. Jos lengvai dresuojamos todėl daugelis šeimininkų labai vertina šį veislės bruožą. Šios katės yra priraišios protingos interaktyvios ištikimos žaismingos socialios jos gerai sutaria su vaikais ir kitais naminiais gyvūnais labai bendraujančios todėl nuolat ieško draugijos. Kai šios katės užauga tarp šeimininko ir jų atsiranda nenusakomas ryšys. Atrodo kad jie vienas kitą supranta iš žvilgsnio ar balso tembro. Dėl šviesaus ir tankaus kailio bei ilgos uodegos Somalio katės primena lapes. Jų viršugalvį puošia juoda linija. Šie keturkojai gimsta juodi ir įprastą spalvą įgauna tik dviejų metų. Minimali kailio priežiūra. Jai pilnai pakanka šukavimo kartą į savaitę o ir šeriasi ji labai mažai gerokai mažiau už kitas ilgo kailio atstoves. Ši veislė pasižymi viena ilgiausių gyvenimo trukmių net iki 18 metų. Iš veislyno kačiukai iškeliaus 35 mėn. su kilmės dokumentais paskiepyti sučipuoti su ES veterinariniais pasais pripratę prie draskyklės ir toaleto bei nagų karpymo. Kačiukų tėveliai kilmingi čempionai. Katytės parduodamos tik namams (sterelizuotos).
  900 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 17 val.
  Retos veislės Bambino kačiukai

  Retos veislės Bambino kačiukai

  Veislynas siūlo Bambino veislės kačiukus. Šiuo metu turime vadą gimusią rugpjūčio 24d. Turime ir trumpakojų ir ilgakojų kačiukų (atitinka Kanados sfinksų standartą). Jau galimas kačiukų rezervavimas. LIKO LAISVOS DVI TRUMPAKOJĖS MERGAITĖS (vėžlio kiauto ir juoda point) IR RAUDONAS ILGAKOJIS BERNIUKAS! Paskutinėse nuotraukuose kačiukų tėvai. Tėvams atliekami FeLV FIV tyrimai HCM ir PKD kasmetinė echoskopija. Bambino katės tai ypatinga veislė tiek genetiškai tiek savo išvaizda ir charakteriu. Trumpas kojas paveldėjo iš Munchkin veislės kačių o pliką odą iš Kanados sfinksų. Vadose pasitaiko ir trumpakojų ir ilgakojų kačiukų. Bambino katės labai meilios žaismingos ir prieraišios mėgsta būti glostomos ir laikomos ant rankų puikiai sutaria su kitais gyvūnais bei vaikais. Visi mūsų kačiukai į naujus namus keliauja ne anksčiau kaip 14-16 sav. amžiaus su kilmės dokumentais pilnai paskiepyti turi Europos Sąjungos naminio gyvunėlio pasą ir įvestą mikročipą. Pasirašome pirkimo-pardavimo sutartį su garantijom. Daugiau informacijos tel.: +37069953526 el.paštu: secondsunsphynx@gmail.com https://www.facebook.com/cattery.second.sun
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 4 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Singapuro kaciukai

  Singapuro kaciukai

  Maza kate- didele asmenybe :) Sios kates prisitaiko prie seimininko charakterio temperamento jo gyvenimo tempo budo. Nulis agresijos ir be galo daug meiles. Tai terapines kates kurios ypac tinka ivairiu sutrikimu turintiems vaikams ir suaugusiems Tai kates kurios minimaliai laiko skiria sau taciau labai daug- zmogui. Isskirtine singapuros isvaizda labai traukia aki. Visu pirma ji labai gerai zinoma kaip maziausia veisline kate pasaulyje. Suaugusi singapura sveria 15-2kg. Nedideliam kunelyje labai ryskiai matosi didziules zalios akys lyg apibreztos juodu piestuku. Idomus sepia agouti singapuros kailiukas. Tai toks kailiuko spalvinimas kai kiekvienas atskiras plaukelis yra dryzuotas lyg policininko lazdele tokiu budu judant katei kailiuko pavirsius keicia atspalvi nuo sviesiai pilksvos iki juodos o kailio tekstura primena sinsilis kailiuka. Singapuro kates labai labai tyliai miauksi. Ju “kalbejimas greiciau primena ozkytes mekenima nei mums iprasta “miau. Singapuro kaciukai iskeliauja i naujus namus pilnai socialiai adaptuoti cipuoti kastruoti skiepyti ir su kilmes dokumentais. Vadoje du berniukai. I naujus namus iskeliaus ne anksciau 3men.
  1 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 40 min.
  Isskirtiniai Kilmingi Tonkinijos Kaciukai

  Isskirtiniai Kilmingi Tonkinijos Kaciukai

  GIME PIRMA LIETUVOJE TONKINEZIUKU VADA! 5 Nuostabus kaciukai ! Pristatom naują Lietuvoje veislę su kuria USA mokslininkai gydo vaikus sergancius autizmu ir kitomis ligomis labai retą pasaulyje -Tonkinijos Kačiukusturinčius abisinų katinų meilumą ir šuns prieraišumąlabai tinka šeimoms su mažais vaikais nes gali atlikti auklės vaidmenį kencia visus mazu vaiku isdaigasKas nors karta bendravo su Tonkino kate sako kad geresnes kates neranes meilumas kantrumasatsidavimas zmogui ir inteligiskumas ir svara tik maza dalele siu kaciu charakterio savybiu. visus norincius kveciame pas mus i namus susipazinti su sios veisles atstove-katyte Deizi Kačiukai iš oficialaus Pearlamur veislyno su WCF dokumentais ir atliktais skiepaislaukiama vada planuojama metu pabaigojekaciukus galima is anksto uzsakytiParodoje kačiukai gavo aukščiausius Įvertinimus ir tapo geriausia vada parodoje. musu veislyne yra bengalijos kaciuku tonkineziukus laukiami sia savaite. galima uzsakiti ateicia Профессиональный питомник предлагает к резервированию котят тонкинской породы. Аквамариновые глаза и гладкая норковая шерсть. К моменту переезда к новым хозяевам котята будут привиты приучены к горшку и когтеточке социализированы. Постоянное информационное сопровождение квалифицированные консультации Тонкинезы обладают врожденной любовью к людям и чрезвычайно милым характером. Обладают крепким здоровьем и долголетием. Поглаживание ласковой рукой с любовью вот и весь уход за этими прекрасными созданиями - тонкинезами
  700 €
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 3
  Sibiro kačiukai

  Sibiro kačiukai

  Šiuo metu veislyne nėra kačiukų. Laukiame gimstant metų pradžioje Sibiro katinai yra dideli ramaus būdo stabilios psichikos gyvūnai. Su šeimininku užmezga labai gilų ryšį. Jie nemėgsta sėdėti ant rankų bet būtinai dalyvaja visoje namų veikloje. Tai katinas - sielos sargybinis. Įpatingai pakantūs mažų vaikų atžvilgiu. Ne tik katės bet ir katinai juos saugo ir iškenčia visas vaikiškos meilės apraiškas. Šie katinai turi mažiau alergenų ir tinka alergiškiems žmonėms. (ne visiems reikia bandyti). Negaliu susilaikyti neiškėlus šio komentaro. Apie alergija. Hakeris (Usoriaus sunus) musu seimoje jau metus. Mano sunus (ne Usoriaus) buvo labai alergiskas katinams ir visokiems ziurkenams. Mediku verdiktas - jokiu katinu. Atsiradus Hakeriui mazdaug menesi jautesi alergija taciau veliau viskas susitvarke. Padarem katinui uzdraustas zonas vaikui davem vaistu nuo alergijos ir diena po dienos problema dingo. Dabar nei vienas seimos narys neturi problemu. Alergijos nera. Galbut zmogaus organizmas prisitaike. Su kitais katinais nebandem bet su siais - jokiu bedu. Alergiskiems zmoniems po pirmo kontakto su Nevos kaciukais gali susidaryti klaidingas ispudis. Perštės akis kutens gerklę čiaudėsit.bet vėliau galbūt viskas praeis. Sie kaciukai neišskiria alerginio baltymo per seiles. Jei esate alergiskas nuo plauku ir puku - tai katinas ne prie ko. Jei esate alergiskas baltymui kuri isskiria katino seiles (nes jis prausiasi ne po dusu o save laizydamas) - tai yra didele tikimybe kad po gero menesio alergijos nebeturesite. Tai tiek apie alergija. Apie veisle. Be Hakerio zinios nei nusiprausite nei maisto pagaminsite nei pašiksite tuolete nei dantis issivalysite nei buities darbus atliksite.Visur turi dalyvauti sis gyvunas. Sugalvojai isnesti siuksles - butinai turi eiti katinas sugalvojai sutvarkyti spinta - katinas dalyvauja. Eini i balkona parukyt - katinas privalo dalyvauti (nors neruko pats). Kai grizti is darbo vakare vos speji persirengti ir tada buna taip: katinas prieina prie taves ziuri tau i akis stojasi ant galiniu koju ir tiesia priekines letenas tam kad.ji paimtum ir panesiotum ant peties. Nepamirsiu sito jausmo niekada. Ypac tuomet kai grizti po darbo pavarges issekes piktas.o cia siltas pukuotas gyvunelis sugeria visus tavo rupescius ir nuotaikas. Tai neikainuojama jokiais pinigais. Turesite klausimu kreipkites raimisgsx1400@gmail.com
  450 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*