"lese dovanoja" surasta šiose kategorijose

 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Dovanojamas patinėlis Tvičas

  Dovanojamas patinėlis Tvičas

  Tvičas rastas pririštas prie prieglaudos dar anais metais. Kuo jis neįtiko saviems šeimininkams - belieka spėlioti. Jis labai švelnaus kailio jaunas 4-5 metų amžiaus jau kastruotas skiepytas tvarkingas neišrankus maistui be jokių sveikatos problemų energingas nelabai mėgsta kitų patinų kompanijos bet žmogaus dėmesys jam yra viskas. Jis pasiryžęs kartu eiti per kalnus ir miškus būt ištikimu draugu džiaugsme ir liūdesy kartu žaisti dienomis ir ramiai miegoti naktimis pažada dalintis savo pilvuku glostymams. Dovanoja savanoriška gyvūnų globos organizacija LESĖ daugiau apie mus ir mūsų gyvūnėlius skaitykite www.lese.lt.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Švelnaus kailiuko Tvičas ieško namų

  Švelnaus kailiuko Tvičas ieško namų

  Tvičas rastas pririštas prie prieglaudos dar anais metais. Kuo jis neįtiko saviems šeimininkams - belieka spėlioti. Jis labai švelnaus kailio jaunas 4-5 metų amžiaus jau kastruotas skiepytas tvarkingas neišrankus maistui be jokių sveikatos problemų energingas nelabai mėgsta kitų patinų kompanijos bet žmogaus dėmesys jam yra viskas. Jis pasiryžęs kartu eiti per kalnus ir miškus būt ištikimu draugu džiaugsme ir liūdesy kartu žaisti dienomis ir ramiai miegoti naktimis pažada dalintis savo pilvuku glostymams. Kastruotas. Dovanoja savanoriška gyvūnų globos organizacija LESĖ daugiau apie mus ir mūsų gyvūnėlius skaitykite www.lese.lt.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Baltapūkis ieško namų

  Baltapūkis ieško namų

  Balys pateko į prieglaudą turėdamas didelę žaizdą prie akies. Operacijos ir savanorių priežiūros dėka žaizdą pavyko išgydyti. Dabar Balys liūdi narve ir labai tikisi kad atsiras namai kuriuose jis bus mylimas nebūdamas tobulai "teisingos" išvaizdos. Katinukas labai meilus visus be krašto myli tad kas ieško meilaus katino geresnio varianto už Balį sunku įsivaizduoti. Daugiau apie Balį http://www.lese.lt/lt/sulauke_pagalbos/news.8385 Kastruotas. Dovanoja savanoriška gyvūnų globos organizacija LESĖ daugiau apie mus ir mūsų gyvūnėlius skaitykite www.lese.lt.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Kodis

  Kodis

  Argi nežavus šio jaunuolio veidukas? :) Kačiukas su mama ir sesutėmis gyveno lauke Buivydiškėse. Artėjant šalčiams 2010 metų pabaigoje katinėliai atkeliavo į prieglaudėlę. O Kodis vis dar laukia šeimininkų. Jis trumpo gražaus plauko tikras lietuviškas rainius žaismingas ir reikalaujantis dėmesio. Iš pradžių buvęs bailokas dabar Kodis reikalauja žmogaus dėmesio. Katinėlis paskiepytas kastruotas. Katinėlis sveikas tačiau kadangi turi Korona virusą jam reiktų namų kur nebūtų Koronos neturinčių kačių (apie Koroną galite pasiskaityti čia: http://lese.lt/lt/naudinga_patarimai/news.6522) Dovanoja savanoriška gyvūnų globos organizacija LESĖ daugiau apie mus ir mūsų gyvūnėlius skaitykite www.lese.lt.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Dodis vėl ieško šeimininkų

  Dodis vėl ieško šeimininkų

  .O taip norėtųsi kad jie negrįžtų. Ne todėl kad nemylime ankstesnių globotinių - jie mūsų širdyse įstrigo visam. Ne todėl kad negražūs ar nelabai paklusnūs - tokių šunų nėra. O todėl kad atidavę į naujus atrodo gerus ir saugius namus tikimės kad nuo šiol viskas šuniui eis tik geryn. Deja bet Dodis vėl pas mus (mirus šeimininkei jos vyras tapo nelabai adekvatus šuns poreikiams). Dabar jis daug santūresnis nei anksčiau dar kiek stresuojantis prieglaudoje bet ne ką mažiau trokštantis vėl būt vieninteliu savo šeimininkams turėt savo namus ir būt labai labai mylimas už ką ji atsilygins šimteriopai. Skiepytas. Ankstesnis Dodžio skelbimas http://www.lese.lt/lt/dovanoju/g.11973 Dovanoja savanoriška gyvūnų globos organizacija LESĖ daugiau apie mus ir mūsų gyvūnėlius skaitykite www.lese.lt
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Dovanojmas rimtas šuo vardu Meškis

  Dovanojmas rimtas šuo vardu Meškis

  Ciucikas moka: sėdėti gulėti vieta tvarkingai ėsti (su atitinkamomis komandomis) pats įdeda nosį į antsnukį naudojant komandą „dėk“ ramiai išlaukti išėjimo pasivaikščioti taip pat mokosi gražiai vaikščioti nesitempdamas. Iš linksmųjų komandų moka „liesk“ ir „ sukis“. Šuo yra emocionalus o tai jam puikiai padeda mokytis užsiimti rimtais dalykais tokiais kaip dresūra :) Meškis yra imlus uolus mokinys tad dovanojamas kartu su išmoktų pamokų ir žinių bagažu. Įspėju: išmoktas pamokas reikia nuolat kartoti ) Su kitais šunimis sutaria bet reikalui esant apsiginti puikiai moka :) Gal kam reikia tokio draugo kuriam nereikia per daug niurkymų o didžiausia dvikojo dovana yra pasivaikščiojimai? P.S. netinkamas gyvenimui su vaikais skiepytas kastruotas amžius apie 4-8 metai. Dovanoja savanoriška gyvūnų globos organizacija LESĖ daugiau apie mus ir mūsų gyvūnėlius skaitykite www.lese.lt.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Katytė Bučka

  Katytė Bučka

  Šeimininko alergijai stiprėjant Bučka grįžo į prieglaudą ir ieško naujų namų. Bučka (atrodo kaip juodai balta bet iš tikrųjų mėlynai balta) - labai graži gracinga ilgakojė mėlynių ir pieno spalvos katytė. Jaunutė 2-3 m. amžiaus. Labai naminė draugiška moka atsidaryti duris tad visuomet bus šalia Jūsų. Bučka be galo smalsi visur dalyvauja daug bendrauja žmogui pati geriausia draugė ir bičiulė. Katytė rasta Baltupio g. tačiau niekas jos taip ir neieškojo. Bučkai reikia dėmesio ir meilės ši katytė - geros nuotaikos šypsenos šaltinis. Protinga tvarkinga skiepyta ir sterilizuota. Dovanoja savanoriška gyvūnų globos organizacija LESĖ daugiau apie mus ir mūsų gyvūnėlius skaitykite www.lese.lt.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Gražuolis Borgas

  Gražuolis Borgas

  Borgas turi tipišką brandaus šuns bruožą: jis žino ko nori žino su kuo nori draugauti o su kuo ne žino ką veiks išėjęs į lauką ir ką darys grįžęs namo. Rimtumo inteligentiškumo jam suteikia ir solidūs ūsai bei vos vos žilstelėjęs kailis. Nepaisant paminėtų jo bruožų kiek pabendravę ir išvedę šunį į lauką pasivaikščioti galite netrukus pagauti žaismingą ir iškalbingą Borgo žvilgsnį: „Lekiam!“ Borgas mielai žais bet taip pat nepamirš atsižvelgti ir į vedžiotojo nuotaiką ėjimo tempą bei norus. Šuns prigimtiniu žaismingumu galima įsitikinti ir sugrįžus po pasivaikščiojimo - jo narvelyje nuolat yra žaisliukų nes kiek pagautas nuobodulio Borgas čiumpa žaislą ir ima jį džiugiai krimsti cypinti ir volioti guolyje. Vėjavaikiškas bet kartu ir inteligentiškas Borgas labai tvarkingas jo guolis visada švarus. Borgas mėgsta jaukumą tad be minkšto patiesalo išsisukti nepavyks. Jei jūsų namuose mėgstama ramybė jei jūs ieškote santūraus namų gyventojo bei ištikimo rūpestingo bei greit prisitaikančio prie jūsų draugo Borgas - puikus variantas! Priešistorė: 2012-05-19 šunelis rastas gulintis prie akropolio. Dovanoja savanoriška gyvūnų globos organizacija LESĖ daugiau apie mus ir mūsų gyvūnėlius skaitykite www.lese.lt.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Dovanojama kalytė Dora

  Dovanojama kalytė Dora

  Kalytės Doros laiškas: „Gimiau lauke augau lauke gyvenau lauke. be užuovėjos be žmogaus šilumos be meilės. Gimiau niekam nereikalinga savam kelyje sutikau tik tokių kuriem trukdžiau kad esu trukdžiau kad noriu valgyti trukdžiau kad noriu šaltą žiemą prisiglausti. Nežinojau ir nesupratau kad žmogaus ranka gali ne tik mušti bet ir glostyti kad gali mane maitinti o ne vyti lauk kai jo paprašau. Aš dar tiek daug nemoku nemoku pasitikėti žmogumi nemoku džiaugtis rytojumi. Kai mane atrado mergina kuri mane pamilo kuri manimi rūpinosi kuri mane glostė kuri mane maitino maniau tai tik laikina. Iš pradžių ji atvažiuodavo kartą per savaitę po to vis dažniau ir dažniau kiekvieną dieną aš tik jos ir laukdavau tai ji buvo mano laimė mažytė laimė mano gyvenime. Nežinau kas mane išgirdo ar naktį žvaigdždėtas dangus ar dieną skaisčiai šviečianti saulė o gal rudenį krintantys lapai o gal baltos purios bet šaltos snaigės. Nežinau kas mane išgirdo bet aš patikėjau kad galiu būti laiminga. Šiuo metu esu prieglaudoje. Kaip man buvo baisu. baisu kai mane sodino į automobilį baisu kai vežė baisu kai vedė į naują mano prieglobstį. Aš bijojau bet tikėjau. tikėjau ja. Jau savaitė gyvenu su naujais draugais mėgaujuosi skaniu maistuku daug gerų mane glostančių rankų dėmesiu ir švelniai mane vadinant Dora aš esu Dora. Pagaliau turiu vardą. Į lauką dar šiek tiek bijau išeiti nes tiek turiu išmokti pasitikėti nebijoti. Tačiau žinau kad aš tą galiu.“ Kalytei apie 4-8 metai atlikta sterilizacija. Dovanoja savanoriška gyvūnų globos organizacija LESĖ daugiau apie mus ir mūsų gyvūnėlius skaitykite www.lese.lt.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Aktyvusis Marlo

  Aktyvusis Marlo

  Marlo yra katinas kuriam galima priskirti labiau šunišką bruožą - aktyvumą. Bet tai anaiptol nereiškia kad dėl šios savybės reikia jį nurašyti į nedovanotinų sąrašą. Netgi atvirkščiai. Marlo yra lygiai tiek pat (o gal net ir daugiau) meilus kaip ir aktyvus atsipūtęs atsipalaidavęs ir bebaimis katinas :) Marlo mėgsta išsprūsti iš kačių kambario į koridorių iš azarto ir lekia tiesiu taikymu nekreipdamas dėmesio į aplink esančius šunis :) Šunys tiesa šio drąsaus poelgio būna nuoširdžiai nustebinti ir taip pasimetę kad net nespėja sureaguoti. Verta paminėti kad katinas kiek nevalyvas ir nerangus todėl vazonų ant palangių su gėlėmis geriau nelaikyti nebent turite slaptą pomėgį pirkti naujus vazonus ir persodinti gėles :) Marlo būtų puikus draugas-kompanionas nes jis itin mėgsta žmonių draugiją: padeda tvarkytis patikrina ar gerai atlikote savo darbą. Pasitaiko kad šias atsakingas pareigas atlieka tupėdamas ant nugaros :) Mašinoje važiuoja nenuobodžiai ir be streso: ant kelių ant peties pašonėj o geriausia vieta keliauti pasirodo yra ant panelės. Marlo tuo ir yra ypatingas kad jis kitoks katinas. Ne toks kaip visi nenuobodus ir šiek tiek šuniškas :) Šį juoduką su baisiu rinotracheitu soduose pastebėjo mūsų savanorė. Gelbėjom katulį nuo ligos tačiau jo vienos akytės jau nepavyko išgelbėti ja katinėlis nebemato. Tikimės kad jis pavergs būsimus šeimininkus savo nuostabia meile žmogui nes regis imtų ir įsitemptų žmogų į narvą jei tik galėtų :) Katinukas kastruotas skiepytas. Šis katinėlis ne tik gražus bet ir labai žaismingas tikras nenuorama. Kadangi katinėlis turi Koroną virusą jam reiktų namų kur nebūtų kitų kačių ar jos irgi turėtų šį virusą (apie Koroną virusą galite paskaityti čia: http://lese.lt/lt/naudinga_patarimai/news.6522) Dovanoja savanoriška gyvūnų globos organizacija LESĖ daugiau apie mus ir mūsų gyvūnėlius skaitykite www.lese.lt.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Markusas laukia mylinčių šeimininkų

  Markusas laukia mylinčių šeimininkų

  Markusas vienas iš kaimietukų kurie išgelbėti iš baisių gyvenimo sąlygų. Šunelis tiek išgyveno kad kol kas nepasitiki žmonėmis. Niekada anksčiau švelnumo nepatyręs šunelis neabejojame taps jaukus bet tam reikės laiko ir kantrybės. Markusas labai laukia atsakingų šeimininkų. Bėga dienos savaitės metai. Keičiasi metų laikai šunys vieni iškeliauja į naujus namus kiti atkeliauja į jų vietas. O Markusas kaip yra prieglaudoje taip yra. Kaip sėdi savo narve per dienas taip sėdi. Išvedamas į lauką ryte ir vakare ir vėl į narvą. Tą patį narvą jau kelerius metus. Tikime kad yra kažkur žmogus kuriam nebus gaila savo nuosavo namo kiemu dalintis su bailiu šuniu. Nelįs prie jo nespaus rodomu dėmesiu nereikalaus neįmanomo. Tiesiog leis gyventi sotų ramų ir saugų gyvenimą savo kieme. Kad tas šuniui likęs gyvenimėlis būtų sotus - mes pasiryžę pasirūpinti iš Jūsų teprašome būdos be lenciugo ir tvoros aplink kiemą. Taip galbūt tai šiek tiek savanaudiškas prašymas - sakysit "prireikė tuščių narvų" tačiau nuraminsime kad ne narvuose esmė o šuns laimėje. Laimėje gyvent laisvai lakstant turint savo kiemą savo būdą savo krūmą. Laimė vasarą gulėt saulėje nors visą dieną o žiemą stebėt krentančias snaiges iš šiltos būdos. Deja bet tenka pripažinti kad normalių įprastinių namų Markusui tūrbūt nerasime niekad. Jis bailus nepasitiki žmogumi o iš labai didelės baimės gali ir grybštelt. Kas jo norės? Kam jo tokio reikia? Tad bandome rast jam kiek kitokius bet namus. Jo namus. Dovanoja savanoriška gyvūnų globos organizacija LESĖ daugiau apie mus ir mūsų gyvūnėlius skaitykite www.lese.lt.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Droviai Mėtai reikia globos

  Droviai Mėtai reikia globos

  Mėta yra viena iš trijų mūsų prieglaudos „koridoriaus mafijos“ narių. Mėta – prieglaudoje užsibuvusi dėl perdėto bailumo. Nors mėgsta aploti ją aplankančius potencialius naujuosius šeimininkus nesileidžia vedžiojama ir glostomo tačiau tai tik rodiklis jog šunelis yra prisirišęs prie šiuo metu jį supančių žmonių nes šie juo rūpinasi maitina vedžioja rodo meilę ir šilumą. Mėta graži sveika visai jauna kalytė kurios visas gyvenimas galima sakyti prabėgo prieglaudoje. Jai reikalinga aplinka kurioje būtų priklausoma nuo savų žmonių galėtų laisvai gyventi pilnavertiškai užimti šuns vietą namuose džiaugtis gyvenimu užsiimti žaidimais bei kvailiojimais bei tuo džiuginti ž aplinkinius. Taigi Mėtai baikštutė ir pasimetusi (gal dėl to kad iš visos vados prieglaudoje pasiliko vienintelė) tačiau išdrąsėjusi tampa smagia žaisti ir smalsauti linkusia kalyte. Tiesiog jai reikia namų kuriuose išmoktų pripažinti naujus žmones o svarbiausia pagaliau turėtų šeimininką kuriam reikštų didžiausią atsidavimą ir draugystę mokėtų ne tik puikiai sargauti bet ir praskaidrintų laiką leidžiamą kartu. *** Pastebėjimai apie Mėtą namų aplinkoje: Mėta moka labai gražiai ir tyliai vaikščioti. Tikra nindzė. Tiek vaikščiodama tiek nušokinėdama nuo lovos tai daro tyliai. Gimusi gyventi ant lovos. Jai tai labai patinka. Miega tik prisiglaudusi ar tiesiog ant kojų nors vietos laisvos būna į valias bet ji nori jausti žmogaus artumą. Moka bučiuotis: pakvieti ateina ir pakštelna su nosyte prisiliesdama. Nebijo siurblio kas buvo neįtikėtina žinant jos bailią prigimtį. Išėjo iš kambario bet už kelių žingsnių stebėjo kas vyksta. Televizoriaus ir kitų garsų nebijo. Kieme streso daugiau bet tik pradžioje. Iš pradžių uodega buvo nuleista o po to jau visiškai atsipalaidavo ir mėgavosi pasivaikščiojimu su kitų savanorių šunimis. Mėgsta dėmesį ir dėl jo konkuruoja su kitais šunimis bet užtenka vieną kartą sudrausminti ir su visam nurimsta. Dieną Mėtai katės neužkliūna net gulinėja kartu bet naktį prasideda medžioklė. Nieko baisaus bet katės lovoj miegot teisės neteko ir buvo išvytos. Liftas vedžiojimo aikštelė laiptinės koridorius – baimę keliančios vietos. Sargi. Saugo net ne savo namus. Labai nori žmonių maisto kad net akys blizga ir griebtų jei niekas nedrausmintų tai vagiliautų jei tik būtų proga. Nemįgsta šukuotis. Labai ramiai būna namie atsigula šalia ir daugiau nieko nereikia. Manome kad Mėta kurį laiką pagyvenus namuose nebebūtų bailiukė. *** Prie Vilniaus Emilijos Pliaterytės mokyklos sustojęs raudonos spalvos BMW markės automobilis paliko o tiksliau išmetė dėžę su šuniukais. Kalytė Mėta kartu su sesutėmis ir broliuku pateko į Lesės globą o dabar labai laukia savo tikrų šeimininkų :) Mėtutė skiepyta jai apie 2 metus ūgio aukščiau kelių. Šiek tiek baili o iš to bailumo ir sargi. Loja ir bėga atatupsta :). Jai reikalingi kantrūs šeimininkai kurie norės užsiimti su ja kol jis ims pasitikėti naujais žmonėmis. Dovanoja savanoriška gyvūnų globos organizacija LESĖ daugiau apie mus ir mūsų gyvūnėlius skaitykite www.lese.lt.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 5 d.
  Nėra nuotraukos

  Dovanoju Dvd filmus vaikams

  Dovanoju vaikiškų DVD rinkinį: Ponyo Pingviniukas Džasperas Volisas ir Gromitas Aviuko Timio išdaigos Lesė Aviukas Šonas Karlsonas Batuotas katinas ir kit
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*