"matematikos sprendziu" surasta šiose kategorijose

 • Kaunas
  prieš 22 val.
  1
  Mokau sprendžiu matematiką

  Mokau sprendžiu matematiką

  Mokau moksleivius (abiturientus) studentus matematikos turiu daugiametę patirtį ruošiant abiturientus matematikos valstybiniams egzaminams! Studentams padedu spręsti ir galiu paaiškinti matematikos namu ir laboratorinius darbus! Programuoju c++ ir matlab. Konsultacijos valanda 10eu. Dėl darbų sprendimo ir programavimo kaina sutartinė.Užduotis su klausimais siųsti matsprendimai@gmail.com. Išspręstas užduotis galiu atsiusti internetu.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  sausio 16
  1
  Sprendžiu Matematika Fizika Elektrotechnika

  Sprendžiu Matematika Fizika Elektrotechnika

  Sprendžiu matematikos tikimybių teorijos ir statistikos fizikos teorinės mechanikos medžiagų mechanikos (atsparumas) statybinės mechanikos elektrotechnikos hidraulikos ir elektrodinamikos uždavinis. Pagalba online per egzaminą nuotolinius testus kontrolinius koliokviumą namų darbų gynimus (sprendimai siunčiami iškart susitartu laiku). Skubaus sprendimo paslaugos konsultavimas sprendimų suvedimas kompiuteriu (word pdf formate). Skype / Facebook: sprendimuaibe Uždavinių sprendimai ir pavyzdžiai online: https://www.sprendimuaibe.lt
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 22 val.
  1
  Nėra nuotraukos

  Mokau matematikos sprendžiu uždavinius

  Mokau matematikos moksleivius ir studentus sprendžiu įvairius uždavinius Integralai Diferencialinės lygtys Kompleksiniai skaičiai Tikimybės Ribos Išvestinės Tiesinė algebra Analizinė geometrija Vektoriai Taikomoji matematika Kiti uždaviniai leonas@dtiltas.lt
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  Nėra nuotraukos

  Matematikos uždavinių sprendimas ir mokymas

  Mokau matematikos moksleivius ir studentus kokybiškai greitai prieinama kaina sprendžiu įvairius uždavinius. Padedu pasiruošti egzaminams. Užsakymus priimu iš visos Lietuvos. Gyvenu Vilniuje. El. paštas matematika54@gmail.com Tel. 8 673 98669
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 13
  Matematika aiškiai ir suprantamai (Dainavos raj.)

  Matematika aiškiai ir suprantamai (Dainavos raj.)

  Mokau matematikos 9-12 klasių moksleivius ir 1-3 kurso studentus sprendžiu matematikos uždavinius ruošiu egzaminams. Turiu daugiau nei 15 m. praktinę dėstymo patirtį universitete (KTU) ir mokykloje. Siekiu ne išdėstyti vadovėlines tiesas bet aiškiai ir suprantamai perteikti jų mintį logiką ir praktinę paskirtį. Dirbu ir savaitgaliais. el.paštas: osvaldaskairys@yahoo.com
   
  Įsimink
 • Kita
  prieš 5 d.
  Greitai ir nebrangiai uždaviniai Egzaminai Moodle

  Greitai ir nebrangiai uždaviniai Egzaminai Moodle

  Greitai ir nebrangiai sprendžiu visų sričių matematikos statistikos ekonomikos buhalterinės apskaitos uždavinius visų universitetų ir kolegijų studentams. Sprendžiu paaiškinu konsultuoju padedu išlaikyti nuotoliniu būdu laikomus egzaminus kontrolinius ir testus. Priimu užsakymus iš visų Lietuvos miestų. Skambučiai ir sms žinutės galimos telefonu +37067111904 ar el.paštu darbaidarbeliai70@gmail.com.
   
  Įsimink
 • Šiauliai, ...
  prieš 1 d.
  4-12 kl. Matematikos Mokymas uždavinių sprendimas

  4-12 kl. Matematikos Mokymas uždavinių sprendimas

  Sveiki. Siūlau matematikos mokymo paslaugas 4-12 klasės mokiniams. Paaiškinu sudėtingesnių uždavinių sprendimus padedu paruošti namų darbus. Mokau nuo elementarių uždavinių iki pat logaritmų sprendžiu įvairius aukštosios ir mokyklinės matematikos uždavinius. Dirbu Šiauliuose netoli Akropolio tačiau jei Jums patogiau galiu atvažiuoti į namus. Užduotis galiu priimti ir elektroniniu paštu.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugpjūčio 21, 2016
  Matematika. Matematikos mokytoja. Kursai

  Matematika. Matematikos mokytoja. Kursai

  Matematikos kursai studentams ir moksleiviams! Esu destytoja turinti 20 metų padagoginį darbo stažą. 1. Individualiai mokau matematikos visų klasių moksleivius. Ruošiu PUPP VBE bei kitiems egzaminams. 2. Individualiai mokau studentus aukštosios matematikos (ruošiu egzaminams sprendžiu matematikos uždavinius) * tiesinė algebra * analizinė geometrija * vektorinė geometrija * diferencialinis skaiciavimas * ribų teorija * kompleksiniai skaičiai * neapibrėžtiniai integralai * apibrėžtiniai integralai * integralinio skaičiavimo taikymai * dvilypiai trilypiai ir kreiviniai integralai * skaičių ir funkcijų eilutės. Furje eilutes * diferencialinės lygtys tikimybių teorija * statistikos pagrindai * operacinis skaičiavimas * lauko teorija 3. Taikomos nuolaidos mokantis dviese trise keturiese 4. Užsiėmimai vyksta Fabijoniškių g.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 2 d.
  Sprendžiu užduotis mokau ind. 14 metų patirtis.

  Sprendžiu užduotis mokau ind. 14 metų patirtis.

  Sprendžiu chemijos matematikos informatikos ir fizikos užduotis: Matematika: matricos vektoriai išvestinės integralai diflygtys tikimybės. Informatika: algoritmai matlab matcad pascal c++ (Visual studio Builder C++ Dev Code Bloks) SPSS STATA gretl Java Netbeans. Chemija: neakivaizdinio skyriaus namų darbai. Fizika: KTU ASU KTK KK Optika ir atomo fizika elektros grandinės ir kiti uždaviniai. Padedu aprašyti laboratorinius darbus. Individualiai mokau studentus bei moksleivius programuoti aukštosios matematikos ir chemijos. Mikrovaldiklių programavimas: Atmel AVR Microchip PIC. Pagelbėčiau sulituoti savo įrenginį prijungti jį prie kompiuterio parašyti jam programas. +370 648 25913 info@sprendejas.lt Darbus atsiųskite iš anksto paštu tuomet kalbant iš karto galėsiu juos įvertinti.
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  gruodžio 17, 2016
  Nėra nuotraukos

  Chemijos/matematikos mokymas

  Sveiki esu matematikos ir chemijos korepetitorius. Mokau 9-12 klasių moksleivius chemijos ir matematikos galiu paruošti egzaminams išspręsti uždavinius. Chemijos discipliną galiu aiškinti ir konsultuoti studentus sužinojus iš anksto temą ir patvirtinus kad galėsiu jos mokyti. Gebu dideliu skaičiumi skitingų būdų kantriai aiškinti apie tą patį dalyką iki kol jis tampa suprantamas mokiniui. Sprendžiu chemijos matematikos uždavinius bei aukštosios matematikos integralų ir išvestinių uždavinius už atlygį taip pat galėčiau spręsti kai kuriuos fizikos uždavinius. Esu magistrantūros 1 kurso taikomosios chemijos studentas baigęs biochemijos pagrindines ir ekonomikos ir finansų gretutines studijas galėčiau konsultuoti arba išspręsti ekonomikos arba firmos finansų valdymo uždavinius. Jau penkti metai ragauju korepetitoriaus duoną jau labiau iš idėjos negu iš finansinio atlygio.Taigi jeigu mamoms labiau reikia išmokti už vaikus- tebus vienas vizitas. Pamoka trunka tol kol padaroma kas reikiajeigu truputį netelpame į laiką kaina nepadidėja. Mokinai galės kreiptis dėl smulkių neaiškumų emailu arba per FB ir kai galėsiu be atlygio padėsiu. Pamokos(60min.) kaina 6€ pirmą kartą 5€/valandai vieno susitikimo trukmė gali būti iki 25h. KTU STUDENTAMS GALIMA SUSITARTI DĖL NUOLAIDOS. Atvykstu į namus arba galime tartis dėl pamokos KTU studentų miestelyje. Galiu priimti mokinius Ukmerges g. 5 eiguliai.
   
  Įsimink
 • Panevėžys
  sausio 5
  Nėra nuotraukos

  Mokau

  5-12 klasių mokinius mokau matematikos fizikos. 9-12 klasių mokinius mokau lietuvių kalbos. Taip pat sprendžiu matematikos ir fizikos uždavinius. Sprendžiu uždavinius aukštosios matematikos bei fizikos. Valanda 8 e. Aukštosios uždaviniai nuo 2 iki 5 e už uždavinį.
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*