• Pasvalio r.
  prieš 5 val.
  1
  Veikiantis automobilių remonto verslas ir pastatas

  Veikiantis automobilių remonto verslas ir pastatas

  Parduodu veikiantį automobilių elektrinės dalies remonto verslą su UAB įrankiais įranga ir šiam verslui įrengtu 150 m/2 pastatu. UAB veikia jau 15 metų be skolų ir įsipareigojimų. Metinė apyvarta iki 200.000 EUR be PVM. Dirba 5 apmokyti ir sertifikuoti darbuotojai. Įmonė turi visus leidimus sertifikatus šiam verslui vystyti. Kaip partneris pagal sutartis dirba su visomis draudimo bendrovėmis atestuota AVG asociacijoje. Įdirbis didelis todėl turi daug fizinių ir juridinių sutartinių klientų. Per savo ilgametę patirtį turi atsirinkusi patikimus produktus ir prekių tiekėjus. Pastatas priklauso UAB žemė nuomojama 99 metams. Patalpos yra prie pat kelio su dviem pakeliamais vartais keturiomis darbo vietomis remonto duobe klientų priėmimo sandėlio darbuotojų persirengimo patalpomis. Pastatas yra vieno aukšto apšiltintas iš lauko nuo 10 iki 15 cm storio akmens vata dengta vėjo izoliacine plėvele ir trapecinio profilio dažytais skardos lakštais. Plastikiniai langai su lauko apsauginėmis žaliuzėmis. Stogas dengtas stogo danga "Mida". Grindys išklotos pramoninėmis šviesios spalvos plytelėmis.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 5 val.
  1
  Parduodu Hobį

  Parduodu Hobį

  Parduodu motociklų mopedų motorolerių jų dalių aksesuarų ir serviso verslą Kauno mieste. Parduotuvės/serviso patalpos yra nuomojamos geroje strateginėje ir šiam verslui įdirbtoje vietoje gerai matomos iš judrios gatvės pusės priešais automobilių stovėjimo aikštelė. Kaip hobis šis verslas Kauno mieste pradėtas plėtoti nuo 2008 metų tad įdirbis ir klientų ratas yra nemažas. Verslas yra veikiantis su apmokytais darbuotojais prekėmis ir įranga be skolų. 90% prekinių ženklų atstovaujame patys todėl kartu parduodami ir išskirtinai Lietuvai bei kai kurioms Baltijos šalims atstovavimo kontraktai. Yra veikianti internetinė parduotuvė kuri per dieną sezono metu generuoja nuo 200 lankytojų maksimalus skaičius šiais metais 798 lankytojai per dieną. Internetinės svetainės lankytojų skaičius kas metai auga po 38%. Prekyba internetu sudaro 53% visos mėnesinės apyvartos. Yra išpirkti atstovaujamų prekinių ženklų domenai kurie nukreipti į internetinę svetainę. Kas metai perkami ir analizuojami naujų motociklų ir motorolerių pradavimų Lietuvos rinkoje duomenys. Su atstovaujamais moto gamintojais esame 4-ti rinkoje pagal metinius parduotus vienetus turime 9% Lietuvos rinkos dalies. Prekių asortimentas įvairus – nuo vidutinio iki brangaus segmento virš 1500 pozicijų. Sandėlyje yra virš 7000 vienetų prekių tame tarpe ir motociklai mopedai motoroleriai. Yra įdiegta prekių skenavimo įranga sujungta su sandėlio apskaitos programa. Suderintas verslo modelis ir sudarytos sutartys su logistikos kompanijomis kurios pristato klientams motociklus mopedus motorolerius bei kitas prekes į kliento nurodytą vietą. Visi esamų klientų CRM duomenys ir telefono abonentas parduodami kartu su verslu.
   
  Įsimink
 • Ukmergės r.
  prieš 3 d.
  Parduodu verslą

  Parduodu verslą

  Parduodu medienos terminio apdirbimo džiovinimo verslą Ukmergėje: 1.Įmonė įsikūrusi devynių hektarų teritorijoje taip pat įmonei priklauso šalia esantis šešių hektarų sklypas. 2.Terminio apdirbimo ir džiovinimo kamerų tūris apie 600-700m3. priklausomai nuo medienos išmatavimų. 3.Pilnai sutvarkyta ifrastruktūra. 4.Gamybinių ir sandėliavimo patalpų plotas 5300m2 5.Pilnai sukomplektuota visa medienos staliaus gaminių gamybos įranga ir t.t Visa detali informacija susitikimo metu.
  495 000 €
  Įsimink
 • Kaunas
  lapkričio 23, 2016
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Parduodu veikiantį soliariumų verslą

  Parduodu veikiantį verslą - soliariumų studiją kurią sudaro trys soliariumai (du Ergoline gulėti ir vienas Megasun stovėti) ir masažinis krėslas bei trys kojų masažuokliai. Patalpos įrengtos ir pritaikytos. Studija yra miesto centre šalia Laisvės alėjos. Galima pirkti tik įrengimus (tik visus iš karto) perkėlimui į kitas patalpas. Kaina 17000.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Parduodu dėvėtų drabužių verslą.

  Parduodu dėvėtų drabužių verslą patalpų nuoma 180eu visa reikiama įranga: drabužiai apie 500kgdrabužių stendaipakabos prekystalis kasaveidrodžiai persirengimo kabinareklama plakataiFacebooko paskyra. Parduotuvė veikianti 15 metų. Veikia ir dabar.
   
  Įsimink
 • Klaipėdos r.
  prieš 1 d.
  Parduodu verslą - parduodu reklaminį stendą

  Parduodu verslą - parduodu reklaminį stendą

  Parduodu verslą - parduodu reklaminį stendą Parduodamas stacionarus metalinių konstrukcijų reklaminis stendas, krašto kelio Gargždai - Kretinga 6-ame kilometre (keli
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 4
  Nėra nuotraukos

  Parduodu versla

  Parduodamas pelningai veikiantis verslas- daugiau kaip 10 metų veikianti UAB PVM mokėtoja. Veikla- reklamos gamyba cnc frezavimas pjovimas lazeriu maketų gamyba. Įmonė turi visą darbui reikalingą įrangą nekilnojamo turto turi įsipareigojimų. Pardavimo priežastis- savininkų emigracija.
   
  Įsimink
 • Šiauliai
  prieš 16 val.
  Nėra nuotraukos

  Parduodu versla

  parduodama veikianti kaimo turizmo sodyba dar nepasinaudojusi europos pinigais visa info tel 861490085
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 4 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Parduodu versla

  Parduodu pelningai veikiancia transporto imone. Menesinis pelnas apie 8000 euru. Visa informacija telefonu.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 9
  Parduodu versla

  Parduodu versla

  Skubiai parduodama PILSTOMO ALAUS parduotuvė/baras įmonė (UAB) kartu su nestacionariu 2016m.pastatu kuriuo bendras plotas 30kw.m. Galiu atskirai parduoti pavilijonadel kainos susitarsim. Parduodama tvarkingai veiklą vykdanti įmonė kartu su nestacionariu pastatu bei pradėta veikla – prekyba pilstomu alumi vartojimui vietoje bei išsinešimui iki 22val. Sudarytos sutartys dėl žemės nuomos Ukmergės Ūkininkų turgaus teritorijoje strategiškoje vietoje. Nuomos menesio kaina 290eur. UAB turi maisto tvarkymo pažymėjimą alkoholio licencijąsvieciancios reklamos projektas suderintas savivaldybeje bei visus reikiamus dokumentus veiklai vykdyti. Tai ilgalaikė ir pelninga investicija. Gėrimų parduotuvė turi šviečiančią gerai matomą nuo Ukmergės g. reklaminę iškabą jau susiformavusį klientų srautą. Parduotuvė yra šalia automobilių stovėjimo aikštelės. Galimos plėtros galimybės asortimento atžvilgiu. Apmokysime ir supažindinsime su veikla esamais dokumentais tiekėjais. Kioskas pagamintas pagal spec.užsakymą tinka naudoti ištisus metus yra visi privedimai wc vanduo šildomas boileriu. Taip pat yra kondicionierius (oras oras)internetassignalizacijavaizdo kamera. Kaina 19800eur
   
  Įsimink
 • Kaunas
  lapkričio 13, 2016
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodu vestuviniu sukneliu versla

  Parduodu vestuviniu sukneliu versla

  Parduodu vestuviniu sukneliu versla su internetiniu puslapiu facebook like 3000 apie 100 vestuviniu sukneliu 60 proginiu sukneliu vyr kostiumai. Galimybe nuomotis naujai atidaromas patalpas
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 15 val.
  Parduodu versla -parduotuve butikas

  Parduodu versla -parduotuve butikas

  Parduodamas pelningai veikiantis stilingų ir brangių drabužių butikas-komisas nereikalaujantis didelių investicijų. Prekės priimamos ir parduodamos konsignacijos pagrindu. Butikas įsikūręs Vilniaus senamiestyje. Geras privažiavimas dideli langai į gatvės pusę kuria juda dideli srautai žmonių. Butikas parduodamas su visa prekybai reikalinga įranga. Butiko patalpose yra galimybė subnuomuoti patalpas. Dabar šis plotas išnuomotas. Yra sukurtos Facebook ir Instagram paskyros. Įmonė neturi skolų Sodrai VMI. Verslas tiks entuziastingai norinčiai išbandyti save mados srityje asmenybei. Detalesnę informaciją suteikiama tik rimtai susidomėjus. Galimas atsiskaitymas dalimis nuoma ar kiti budai.
   
  Įsimink
 • Jonavos r.
  sausio 13
  Parduodu devėtų rūbų verslą.

  Parduodu devėtų rūbų verslą.

  Parduodu devėtų rūbų verslą Jonavos centre. Plotas: 100m2 patalpos nuomojamos. Parduotuvė veikianti 7 metus.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 9, 2016
  Nėra nuotraukos

  Parduodu versla -parduotuve butikas!

  Parduodamas stilingų dizainerių drabužių butikasnereikalaujantis investicijų. Butikas įsikūręs Vilniaus senamiestyje. Butikas parduodamas su visa prekybai reikalinga įranga ir su visa nauja kolekcija . Yra sukurtos Facebook ir Instagram paskyros. Įmonė neturi skolų Sodrai VMI. Detali informaciją tik rimtai susidomėjus.
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  sausio 13
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodu kavines verslą

  Parduodu kavines verslą

  Parduodamas kavinės verslas visa įranga ir baldais. Patalpos nuomojamos už labai mažą kainątai puiki galimybė pradeti dirbti sau . Kavinė dirba be nuostoliu.Ji dirba jau beveik 10 metų.Talpina virš 20 žmonių. Tai tikrai jau yra nuolatiniu klientu ratas. Einate ir dirbate iš karto nes kavinuke dirba ir siuo metu. daugiau info tel.864741362 arba el.paštu indre.berzinskaite@gmail.com
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 14 val.
  Nėra nuotraukos

  Parduodu automobiliu nuomos versla

  Parduodamas automobiliu nuomos verslas Kaune. Pastoviai nuomuojami 3-5 automobiliai yra pastoviu klientu ratas parduodame be automobiliu. Yra svetaine www.skanditour.lt Kaina sutartine.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  lapkričio 27, 2016
  Nėra nuotraukos

  Parduodu gėlių - suvenyrų verslą

  Parduodu Kaune Baltų prospekte Norfos prekybos centre gėlių - suvenyrų skyrelį. Kreiptis tel.: 8-610-10079
   
  Įsimink
 • Neringa
  prieš 3 d.
  Skubiai parduodu kavinės verslą Juodkrantėje !

  Skubiai parduodu kavinės verslą Juodkrantėje !

  Kaina 10.000 eurų. Parduodame su baldais bei virtuvės technika. Daugiau informacijos telefonu +37061385655
   
  Įsimink
 • Kaunas
  gruodžio 22, 2016
  Nėra nuotraukos

  Parduodu Restorano verslą Kaune

  Parduodamas restorano verslasvienoje iš geriausių Kauno senamiesčio vietų (Vilniaus g.) su uab leidimais licenzija alkoholiui visa įranga ir baldais. Patalpos nuomojamos už nedidelę kainątai puiki galimybė pradeti dirbti sau. Yra susiformavęs nuolatiniu klientų ratas. Restoranas dirba ir siuo metu. Puiki galimybė vystyti šį jaukų geros virtuvės restoraną. Daugiau info tel. 869842490
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 14 val.
  Parduodu ratų montavimo ir kondic.pildymo verslą

  Parduodu ratų montavimo ir kondic.pildymo verslą

  Parduodamas ratų montavimo ir kondicionierių pildymo verslas. Yra visa reikiama įranga darbui - naujos brangios kokybiškos ratų montavimo ir balansavimo staklės (montavimo staklės su alkūne žemo profilio padangoms montuoti balansavimo su LCD ekranu ir lazeriu) oro kompresorius profesionali automatinė kondicionierių pildymo stotelė kondicionavimo sistemos sandarumo tikrinimo įranga hidraulinis ir orinis domkratas pneumatiniai veržliasūkiai įrankių dėžės kiti ratų remonto įrankiai. Ratų montavimo įrangos vertė - 4000eur. Kondicionierių pildymo įrangos vertė - 2500eur. Yra sąskaitos. Paliekame ir svarelius bei kitas montavimo ir padangų remonto medžiagas taip pat freoną ir azotą kondicionierių pildymui. 3 metų įdirbis. Sezono metu vyksta nuolatinis nenutrūkstantis darbas. Ne sezono metu buvo nedirbama. Įdiegta signalizacija ir prijungta prie saugos tarnybos "Likurgas". Patalpų kvadratūra - 40 kv.m. Jos bus nuomojamos. Patalpos labai patogioje vietoje prie pat Šiaurės pr. Labai judri vieta tarp Šiaurės pr. esančių Maximos ir Norfos. Visur aplinkui daugiabučių namų kvartalas. 10m nuo pagrindinės gatvės automobilių srautai dideli. Prie patalpų yra pakankamai vietų remontuojamų automobilių parkingui. Verslo pardavimo Kaina: 7000eur. Smulkesnė informacija telefonu: 864885885
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  sausio 3
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Parduodu Autoplovyklos versla Klaipėdoje

  Parduodu Klaipėdoje nuomuojamose patalposeAutomobilių švaros centraPlovyklakartu su Uab Autoputosšiuo metu dirba 5 darbuotojaistrategiškai gerojebei judrioje vietoje.Daug nuolatinių klientų.ir sutarčių su imonėmis.Visa reikalinga yranga yraplovykla jau turi užtarnauta varda.Patalpos nuomuojamos.ilgalaikė sutartis.Pelningas verslas jau nuo pirmos dienos!
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 14 val.
  Parduodu Autoserviso verslą Vilniuje

  Parduodu Autoserviso verslą Vilniuje

  Patalpų plotas - 38kv.m. (patalpos neparduodamos). Patalpos puikioje vietoje prie pat Kalvarijų gatvės. Yra visa reikiama įranga darbui - ratų montavimo balansavimo staklės oro kompresorius kondicionierių pildymo stotelė kondicionierių sandarumo tikrinimo įranga autocom autodiagnostikos įranga įrankių dėžės hidrauliniai domkratai pneumatinis veržliasūkis ratų remnto įrankiai ir medžiagos. 3 metų įdirbis gausus pastovių klientų ratas. Įdiegta apsaugos sistema ir vaizdo stebėjimo sistema. Smulkesnė informacija telefonu. Kaina - 7000 eurų. Patalpų nuoma - 160eur/mėn.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 12 val.
  Parduodu verslą- grožio saloną Vilniuje

  Parduodu verslą- grožio saloną Vilniuje

  Parduodamas verslas- pilnai įrengtas 4 metus veikiantis grožio salonas strategiškai patogioje vietoje Vilniaus cente Mindaugo g. Salonas yra pilnai įrengtas ir parduodamas su visa reikalinga įranga baldais (galvaplovė stalai kėdės spintelės kosmetologinio kabineto įranga administracija virtuvė tualetas ir kt.). Patalpos yra tvarkingas šviesos šiltos yra rekuperatorius kondicionierius Salonas atitinka visus higienos reikalavimus yra išimti grožio paslaugų teikimo leidimai iškabosiš Mindaugo g. ir Algirdo g. įdirbta vieta ir vardas. Klientams yra įrengta uždara parkavimo aikštelė savininkams 2 vietos požeminiame parkinge. Salonas yra parduodamas su ilagalaike nuomos sutartimi. Nuomos kaina 10 eur/kv + PVM. Komunaliniai mokesčiai nedideli namas naujos satatybos šildymas reguliuojasi. Šiuo metu salone dirba 6 darbuotojai dalis su darbo sutartimi dalis su darbo vietos nuomos sutartimi. Visa informacija bus suteikta rimtai susidomėjusiam pirkėjui nurodytais kontaktais. KAINA 14000eur. (Su rimtu pirkėju kaina derinama ) <PRAŠAU PERSKAITYTI VISĄ SKELBIMĄ NES VISA INFORMACIJA YRA PATEIKTA> BENDRA INFORMACIJA plotas-6699m2 pirmas aukštas -paskirtis:administracinė prekybos paslaugų -aptverta teritorija signalizacija vaizdo kameros ĮRENGIMAS: -komunikacijos:internetas telefono linija elektra -miesto vandentiekis -šildymas centrinis kolektorinis kondicionierius -WC virtuvėlė 2 kabinetai+1 patalpa. PRIVALUMAI: -atskiras įėjimas iš fasadinės pastato pusės -patogi vieta verslui arti žmonių traukos centrų:stoties oro uosto prekybos centrų bei miesto centro -puikus susisiekimas su minėtais objektais -patalpoms skirtos 2 požeminio parkavimo vietos(įskaičiuota į kainą) -yra galimybė keisti patalpų išplanavimą.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 7
  Skubiai parduodu pabėgimo kambarių verslą Vilniuje

  Skubiai parduodu pabėgimo kambarių verslą Vilniuje

  Skubiai parduodu pabėgimo kambarių verslą Vilniuje. Įsigijus reikės investuoti į persikėlimą į kitą aukštą. Metinė apyvarta ~50.000 EUR. Apima kelis projektus. Kaina: 8000 EUR
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*