• Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  4
  Santechnikas Vilnius ir Vilniaus raj. 8:00-22:00

  Santechnikas Vilnius ir Vilniaus raj. 8:00-22:00

  Atliekame visus santechnikos darbus butuose ir individualiuose namuose. Ilgametė patirtis. Geriausios kainos. Dirbame nuo 8:00 iki 22:00 vonios keitimas  klozeto montavimas keitimas  maišytuvo praustuvo keitimas  skalbimo mašinos pajungimas  gyvatuko keitimas montavimas  vandens skaitiklių keitimas montavimas  radiatoriaus keitimas montavimas  vandens šildytuvo keitimas montavimas  vamzdynų keitimas remontas  kiti darbai Dirbu be išeiginių Dėl kainų skambinti telefonu. Vilnius Vilniaus raj. tel.nr.: 860474401  Dirbu ir savaitgaliais. Darbus atliekame sutartu laiku.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  4
  Teikiu santechniko paslaugas

  Teikiu santechniko paslaugas

  TELEFONAS: 8 600 75474 1. Visų tipų vamzdynų remontas. 2. Santechnikos prietaisų remontas montavimas ir pajungimas. 3. Dušo kabinų vonių montavimas. 4. Elektrinių vandens šildytuvų remontas valymas ir keitimas (boileriai). 5. Vandens siurblių remontas ir keitimas. 6. Dujinių katilų remontas. Dujinių katilų montavimas ir paleidimas. Dujinių viryklių remontas ir pajungimas. 7. Smulkūs ir avariniai santechnikos darbai. Kanalizacijos atkimšimo ir praplovimo darbai. Šildymo sistemų praplovimo-užpildymo darbai. Konsultacijair iškvietimas telefonu 8 600 75474 ANTANAS (jei dirbdamas negalėčiau atsiliepti parašykit man sms-visada perskambinsiu)
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 5 d.
  3
  Patyręs santechnikas Vilniuje

  Patyręs santechnikas Vilniuje

  Profesionaliai ir kokybiškai atlieku įvairius santechnikos darbus. Dirbu su kokybiškom laiku patikrintom medžiagom kurioms suteikiu papildomą nuolaidą parduotuvėse. Atliktam darbui taikau garantiją. Mano atliekami darbai: - vandentiekio kanalizacijos šildymo sistemų projektavimas bei vystymas - katilinių projektavimas ir surinkimas - radiatorių montavimas - šildomų grindų klojimas - prietaisų pajungimas ir keitimas wc kriauklės maišytuvų gyvatukų skaitiklių ir t.t.) - skalbimo mašinų pajungimas - kiti santechnikos darbai Dirbu ir savaitgaliais. Говорим по-русски.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  3
  Visi remonto darbai Meistras į namus santechnikas

  Visi remonto darbai Meistras į namus santechnikas

  Visi remonto darbai Meistras į namus santechnikas Meistras į namus Sveiki nebrangiai ir kokybiškai atliekame visu tipu remonto darbus platus darbų profilis Ilgametė patirtis atsakingumas darbų kontrolė ir priežiūra leidžia leidžia atlikti kokybiškai ir profesionaliai visus darbus : 1. Santechnikos darbai 2. Elektros darbai Sienų štrabavimas 3. Gipso kartono (gipskartonio) montavimo darbai 4. Vidaus apdailos darbai 5. Griovimo darbai 6. Laminato klojimas 7. Plytelių klijavimas 8. Durų ir langų montavimo darbai 9. Kiti statybos darbai. (jei reikia superku medziagas) Vilnius Vilniaus raj. tel.nr.: 860474401 Dirbu ir savaitgaliais. Darbus atliekame sutartu laiku.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 12 val.
  2
  Santechnikas Vilniaus mieste ir rajone

  Santechnikas Vilniaus mieste ir rajone

  Smulkūs ir didelės apimties santechnikos darbai vertinantiems kokybę už prieinamą kainą. Atvykimas ir konsultacija nemokama skambinkite jums patogiu laiku. Dirbu ir savaitgaliais. Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų montavimas ir keitimas Santechninių prietaisų montavimas ir keitimas Grindinio šildymo išvedžiojimas kolektorių montavimas Įvairių tipų katilinių boilerių akumuliacinių talpų montavimas Kiti įvairūs santechnikos darbai Nuolaidos medžiagoms Dirbu ir su įmonėmis išrašau sąskaitas faktūras
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  2
  Santechnikas Vilniaus mieste Vilniaus rajone.

  Santechnikas Vilniaus mieste Vilniaus rajone.

  Aliekame įvairiausius santechnikos darbusnuo kranelio pakeitimosmulkaus remonto iki namo ar buto ŠILDYMOKONDICIONAVIMOVĖDINIMOVANDENTIEKIONUOTEKŲ GREŽINIŲ ĮRENGIMĄ. SANTECHNINIŲ PRIETAISŲ MONTAVIMAS IR REMONTAS. Taip pat renovuojame senų vonių vamzdynus ir montuojame naujus santechnikos prietaisus jei darote remontą. Konsultuojamepadedame išrinkti optimaliausią įrangą Jūsų namui ar butui. Darbus atliekame sažiningai ir kruopsčiaisuteikiame garantijas atliktiems darbamsreikalui esant dirbame ir savaitgalio dienomis . Kolektyve yra elektrikas ir apdailos darbų meistraikartu galime atlikti pilną buto ar namo remontą su apdailą. Vilniaus mieste iškvietimas ir darbų įvertinimas nemokamas. Fotogalerijoje galite pamatyti keletą iš daugelio mūsų atliktų darbų. Meistras Juras-865959473 Meistras Vitalijus-868650515 Lauksime Jūsų skambučių.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 3 d.
  1
  Santechnikas Vilniuje

  Santechnikas Vilniuje

  Atliekame įvairias santechnikos paslaugas susijusias su: 1. Šildymas (kieto dujinio dyzelinio kuro katilinės) geoterminis šildymas 2. Vėdinimas (ortakinės ir rekuperacinės sistemos) 3. Kondicionavimas (kondicionieriai jų pildymas) 4. Vandentiekis (giluminių siurblių pajungimas vandens nugeležinimo ir minkštinimo filtrų montavimas apskaitos mazgai geriamo vandens filtrų montavimas) 5. Nuotekos (valymo įrenginiai nuotakynas) 6. Baseinų ir džekuzi įrangos montavimas (aptarnavimas) 6. Servisas (sezoniniai priežiūros ir paleidimo darbai) 7. Sanitarinių prietaisų montavimas Medžiagoms pritaikome nuolaidas Darbams suteikiama 5 metų garantiją. Dirbame konkurencingomis kainomis. Braižome brėžinius ir atliekame sąmatas (papildoma kaina). DARBUS ATLIEKAME GREITAI PRASTOVA MUMS IR JUMS NENAUDINGA. Laikas pinigai o laiko mums labiausiai trūksta :) Apie atliekamus darbus išsamiai papasakosime ir parodysime nuotraukų albumus iš prieš tai atliktų objektų. Išsirinksite ko jums reikia ir šiek tiek susidarysite nuomonę apie būsimus santechnikos darbus. Paspauskite apačioje ant interneto svetainės. Atsidarys mūsų atliekamų darbų nuotraukų albumai Facebooke :)
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  1
  Remonto ir apdailos darbai elektrikas santechnikas

  Remonto ir apdailos darbai elektrikas santechnikas

  Sveiki nebrangiai ir kokybiškai atlieku visu tipu remonto darbus  platus darbų profilis Ilgametė patirtis atsakingumas leidžia atlikti kokybiškai ir profesionaliai visus darbus :  1. Santechnikos darbai  2. Elektros darbai Sienų štrabavimas  3. Gipso kartono (gipskartonio) montavimo darbai  4. Vidaus apdailos darbai  5. Griovimo darbai  6. Laminato klojimas  7. Plytelių klijavimas  8. Durų ir langų montavimo darbai  9. Kiti statybos darbai.  (jei reikia superku medžiagas)  Dėl kainų skambinti telefonu. Vilnius Vilniaus raj. tel.nr.: 860474401 Dirbu ir savaitgaliais. Darbus atliekame sutartu laiku.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 23 val.
  1
  Santechnikas 30% nuolaida medziagoms

  Santechnikas 30% nuolaida medziagoms

  Kvalifikuotas santechnikas Jūsų namuose profesionaliai ir greitai atliks šiuos santechnikos darbus: Katiliniu montavimas Vandens skaitiklių maišytuvų statymas Vonių dušo kabinų dušo padų statymas Unitazų unitazų bakelių statymas Indaplovių skalbimo mašinų statymas Sistemų įrengimas ir renovavimas Sistemos stovų ir vamzdžių keitimas Sistemos taškų atvedimas Vandens gyvatukų Plautuvių praustuvų statymas Garų surinkėjų džiovyklų statymas Daug kitų santechnikos darbų ir paslaugų Taip pat individualaus namo sildymo sistemos irengimas Individualaus namo vandentekio nuoteku sildymo sistemu irengimas. Dirbu ir savaitgaliais.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Ikea baldų surinkimas.(6-7%) nuo baldu kainos

  Ikea baldų surinkimas.(6-7%) nuo baldu kainos

  Surenkame sumontuojame baldus. Virtuvinius baldų surinkimas: 7% nuo baldu kainos. Montavimas nuo 50€. Kriauklės ispjovimas 25€ Kaitlentes ispjovimas 25€ Gartraukis montavimaspakabinamaspajungimas prie ištraukimo 30€ Indaplovės montavimas pajungimas 25€ Šaldytuvo montavimaspajungimas 15€ Surenkam spintasprieskambarius Komodųstaliukųlovų surinkimas: Pjauname skyles kaitlentemkriauklems. Pajungiame indaplovęgartraukįšaldytuvą. Visi darbuotojai su kvalifikacijomis. Surinkejaistaliaielektrikassantechnikas . Darbus atliekame ir lizingu.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 14, 2016
  Santechnikas Vilnius

  Santechnikas Vilnius

  Esu patyręs santechnikas. Užsiimu tiek individualaus namo tiek buto santechnika Vilniuje ir Vilniaus rajone. Mano atliekami darbai - šildymo sistemos įrengimas vandentiekio kanalizacijos montavimas radiatorių keitimas katilinių įrengimas dušo kabinos montavimas užsikimšusios kanalizacijos valymas. Santechnikos prietaisų tokių kaip dušo kabinos vonios tualeto maišytuvų montavimas - keitimas ir kt. paslaugos. Darbus atlieku KOKYBIŠKAI bei suteikiu garantiją. Jei reikia TVARKINGO PATIKIMO MALONIAI BENDRAUJANČIO santechniko skambink. Numeris +370 600 44 010
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 15 val.
  Santechnikas Vilnius

  Santechnikas Vilnius

  Santechnikas Vilnius Santechnikas Vilnius. Patikimas ir kokybiškas katilų grindinio šildymo radiatorių vandentiekio santechnikos montavimas Vilniuje ir jo apylinkėse. Patyrę meistrai montuoja šildymo katilines vedžioja vendentiekio ir grindinio šildymo vamzdynus jungia radiatorius ir daro visus kitus inžinerijos darbus. Savo darbams teikiame 5 metų oficialią garantiją Dirbame su profesionaliais įrankiais ir aukštos kokybės medžiagomis. Atliekami montavimo darbai: Viso namo santechnikos darbai Viso buto santechnikos darbai Katilo montavimas Katilinės montavimas Grindų šildymas Vandentiekio montavimas Kanalizacijos montavimas Nuotekų montavimas Kolektorių jungimas Boilerio jungimas Keramikos statymas Prietaisų jungimas Rekuperacija
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Santechnikas vilniuje nebrangininkas

  Santechnikas vilniuje nebrangininkas

  867439398 santechnikas vilniuje Nebrangininkas. Naujos santechnikos ir buitinės technikos montavimas. Santechnikos darbai nuo smulkaus remonto iki viso buto, namo.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 12 val.
  Santechnikas-montuotojas Vilniuje

  Santechnikas-montuotojas Vilniuje

  8 629 27499 Santechnikas-Montuotojas siulo savo paslaugas : Sanitariniu nauju prietaisu montavimasdemontavimas(nuo ventiliuko iki masazines vonios ir t.t) Konsultacija prietaisu isdestymo planavimasgamintoju parinkimas pagal klijanto poreikiuspageidavimussviestuvu pajungimas Vamzdyno keitimassenu butu renovacija pagal europos standartus Galiu supirkti visus prietaisus ir jiem reikalingas detales(vonioswcduso kabinos praustuvaiplautuvessmulkintuvaimaisytuvaiduso stovaipadeklai dusuivonios baldaisieneles ant vonios kratoaksesuaraiir t.t Edoskopo nuoma Detalem israsau saskaitas fakturas. Prieinamos kainos. Vilnius-Vilniaus raj. El.pastas sanitariniuprietaisumontavimas@gmail.com
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 5 d.
  Santechnikas Vilnius

  Santechnikas Vilnius

  Santechnikas Vilniuje smulkiems ir didesnių apimčių darbams darbo dienom ir ŠEŠTADIENĮ Jūsų bute , biure , sklype , sodybose . Atliksiu darbus : virtuvės , vonios
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 15 val.
  Santechnikas Vilnius

  Santechnikas Vilnius

  Santechnikas Vilnius. Patikimas ir kokybiškas katilų grindinio šildymo radiatorių vandentiekio santechnikos montavimas Vilniuje. Patyrę meistrai montuoja šildymo katilines vedžioja vendentiekio ir grindinio šildymo vamzdynus jungia radiatorius ir daro visus kitus inžinerijos darbus. Savo darbams teikiame 5 metų oficialią garantiją Dirbame su profesionaliais įrankiais ir aukštos kokybės medžiagomis. Atliekami montavimo darbai: Viso namo santechnikos darbai Viso buto santechnikos darbai Katilo montavimas Katilinės montavimas Grindų šildymas Vandentiekio montavimas Kanalizacijos montavimas Nuotekų montavimas Kolektorių jungimas Boilerio jungimas Keramikos statymas Prietaisų jungimas Rekuperacija
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 16 val.
  Santechnikas Vilniuje

  Santechnikas Vilniuje

  Santechnikos vidaus apdailos elektros darbai Nebrangiai ir profesionaliai atlieku santechnikos vidaus apdailos ir elektros instaliacijos darbus privačiuose namuose ir butuose. Dirbu ir savaitgaliais Tel.869801075
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 5 d.
  Santechnikas Vilniuje

  Santechnikas Vilniuje

  Nauja santechnika tai raktas į Jūsų saugumą! Apsaugokite save ir kaimynus nuo nereikalingų rūpesčių ir išlaidų kurias galite patirti trūkus senam vamzdynui. Atliktiems darbams suteikiame garantija. Maišytuvų montavimas ir remontas Skalbimo mašinų ir indaplovių prijungimas perkėlimas Vonios įrangos (kriauklių vonių dušo kabinų) montavimas ir taisymas WC įrangos (klozetų bakelių) montavimas ir remontas Kanalizacijos valymas butuose Vandens boilerių montavimas pajungimas Vamzdžių keitimas Vandens skaitiklių montavimas Ir kiti santechnikos darbai Vandentiekio atšildymas Tel .861774540 www.santechnikasvilniuje.lt
   
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 14, 2016
  Santechnikas Vilniuje

  Santechnikas Vilniuje

  Santechnikos darbai Vilniuje ir Vilniaus rajone. Esame patyrę specialistai atliekame visus santechnikos darbus. * šildomų grindų įrengimas * katilo pajungimas * katilinės įrengimas * vidaus vandentiekio įrengimas * vidaus kanalizacijos įrengimas Kaina skaičiuojama individualiam atvejui preliminari suteikiama telefonu +37069000082 tikslesnė atvykus į objektą. Lanksčios kainos darbams suteikiama garantija.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Santechnikas Vilniuje

  Santechnikas Vilniuje

  Santechnikas turintis visus kvalifikaciją patvirtinančius dokumentusbei ilgametę patirtį atlieka visus santechnikos darbus: montavimą remontą pagalbą avarijos atveju.Taip pat gali išvalyti kanalizacinį: stovą vamzdyną sifonus.Remontas-montavimas:klozetuskriauklesdušo kabina maišytuvus voniąskaitikliussiurblius.Šildymo irengimas-balansavimasremontas.Skalbimo mašinos indaploveshidroforo pajungimas.Kanalizacijosnuoteku montavimas.Pasistengsiu išspresti bet kurią problemą. Konsultavimas nemokamas.Imonems išrašau saskaita-faktura. https://www.facebook.com/santechnikas/timeline
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 6 val.
  Nėra nuotraukos

  Santechnikas vilniuje

  Atlieku ivarius santechnikos darbus Maišytuvų montavimas ir remontas Skalbimo mašinų ir indaplovių prijungimas perkėlimas; Vonios įrangos (kriauklių vonių) montavimas ir taisymas; WC įrangos (klozetų bakelių) montavimas ir remontas; Ir kiti santechnikos darbai
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Santechnikas Vilnius

  Santechnikas Vilnius

  WC pajungimas keitymas Duso kabinu montavimas Voniu montavimas Kriaukliu montavimas Maisytuvu montavimas Buitines tehcnikos pajungimas
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 22 val.
  Santechnikos darbai santechnikas Vilniuje

  Santechnikos darbai santechnikas Vilniuje

  Santechnikas su 30 metų patirtimi kokybiškai atlieka įvairius santechnikos darbus: - Santechnikos prietaisų (kriauklių klozetų vonių maišytuvų skaitiklių gyvatukų boilerių ir kt.) remontas/montavimas/keitimas - Kanalizacijos valymas - Skalbimo mašinų pajungimas - Radiatorių montavimas - Grindinio šildymo įrengimas - Vandentiekio/kanalizacijos vamzdynų montavimas - Katilinių įrengimas - Kiti santechnikos darbai Yra galimybė įsigyti medžiagas su nuolaida.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Nėra nuotraukos

  Santechnikas Vilniuje

  patyre dibantys santechnikai dirba greit ir kokybiškai nuo skaitliuko iki katilinės ir šildomu grindų komplektuojam medžiagas . dirbam ir savaitgaliais 867796343 tap pat smulkūs darbai ir remontas konsultuojame ir padedam supruojaktuoti
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*