• Vilnius
  prieš 5 val.
  2
  Nėra nuotraukos

  Auklės Pavilnio raj. visai dienai

  Ieškome auklės nuo kitos savaitės Pavilnio raj. Vilnius (Gurių sodai). Darbas nuo 10 val. iki 19 val. darbo dienomis (su galimybe dirbti ilgiau ir šeštadienį jei reikės). Dieną būti su mergyte 15 m. vakare pasiimti iš darželio 6 m. mergytę ir nuvesti į būrelį. Mama dažniausiai dirba namie - tad mažosios gaunasi ne pilna priežiūra. Reikės: Mokėti sudominti o nekontroliuoti ir nevadovauti leisti laisvai realizuotis vaikams neprimetant savo nuomonės ir požiūrio Mokėti susitarti ir sutarti su vaikais Domėtis vaikų psichologija ir vystymosi procesais Palaikyti namų tvarką (vieną kartą į savaitę ateina namų valytoja) Gaminti valgyti (vaikams ir jei reikia - šeimai) Eiti pasivaikščioti su mažąja Pasiimti didžiąją mergytę iš darželio (važiuoti) ir nuvežti į būrelius (tris kartus į savaitę) - tuo metu su mažąja bus mama Išmanyti mandagumo taisykles ir šeimoje elgtis taktiškai ir mandagiai. Jei Jūs maloni moteris be galo mylinti vaikus bei iš tikro mokanti auginti juos laisvais ir laimingais labai mandagi ir kultūringa - šis darbas Jums. Atlyginimas sutartinis. Didelis privalumas - nuosavas automobilis ir puikūs vairavimo įgūdžiai. Skambinkite tik rimtos kandidatės kurios atitinka mūsų reikalavimus. Mes ieškome rimto ir tikrai patikimo žmogaus. Dėl smalsumo - neskambinkite gerbkime ir taupykime vienas kito brangų laiką. Skambinkite: 865557384 Nuo 10 iki 18 val. (galima skambinti ir savaitgalį) Dėl laiko stokos į sms ir komentarus neatsakome.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 13 val.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Ieškome auklės

  Ieškome auklės dviems vaikinukams.Kristupui 4 m. Rokui 2 m. Auklė reikalinga ligos atvejukai negalime išleisti į darželį. Vaikai serga dažnai. Namų ruoša užsiimti nereikės. Gyvename Perkūnkiemyje. Lina 862055883.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  Geras darbas auklėms Vilniuje Kaune ir užsienyje

  Geras darbas auklėms Vilniuje Kaune ir užsienyje

  Dabar ieškome ir pilną ir nepilną dieną bei lanksčiu grafiku dirbančių auklių Vilniuje Kaune ir užsienyje. Darbo terminas - mažiausiai 1 metai. Susitikimai vyksta norinčioms dirbti tiek dabar tiek vėliau pvz. po kelių mėnesių ar pusmečio. Užpildykite susipažinimo anketą auklei www.aukles.lt arba skambinkite dėl atrankos 868433414 (d.d. 9-18 val.). Agentūra Mama ir auklė auklės darbas - Vilnius Kaunas užsienis. info@aukles.lt P.S. atlyginimas ir darbo sąlygos aptariamos tik su praėjusiomis atranką kandidatėmis. Pagal Jūsų charakterį ir patirtį parinksime tinkamą šeimą. Mokėti už įdarbinimą nereikia.
  UAB Mama ir auklė
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 9
  Nėra nuotraukos

  Ieškome valandinės auklės Santariškėse

  Ieškome vyresnio amžiaus valandinės auklės Santariškėse kuri pabūtų su 15 metų berniuku ligos atveju. Idealus variantas jei gyventumėte netoliese.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Valandinės auklės-mamytės Viršuliškių raj.

  Valandinės auklės-mamytės Viršuliškių raj.

  Prižiūrėti vaikus Reikalavimai: Auginu 9mėn.mergytę ir ieškau kitos mamytės kuri norėtų bendradarbiauti. Keletą valandų prižiūrėti mano vaiką ir tiek pat valandų prižūrėčiau aš jūsų vaiką.Valandų perteklius: 2€ už valandą. Patogiau būtų iš Viršuliškių. Tinka ir auklė tik norėčiau kad mano namuose vaikas būtų prižiūrimas nuo 2 iki 4 val. Dėl laiko galiu aš prisiderinti. Iki vaiko priežiūros atostogų dirbau darželio auklėtoja.Galima vaikus prižiūrėti ir mano namuose saugi aplinka daug vietos. Reikiama patirtis (metai):
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 6 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Rūpestinga naujagimių-leliukų auklė

  Rūpestingaišsilavinusimylinti vaikučius 45m.moterisužauginusi 2 savo bei dirbusi aukle ir namų ekonome JAV siūlo savo paslaugas nuo 8.30 iki 14 val.darbo dienomiskeletą val.vakarais bei savaitgaliais.Galiu prižiūrėti leliukus nuo gimimo.Skambinkitevisada mielai padėsiu vaikučių priežiūros bei namų ruošos darbuose.Artimiausi man rajonai AntakalnisŽirmūnaiSaulėtekisKairėnaiGalgiaiPavilnys.Turiu automobilį.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 9
  Nėra nuotraukos

  Ieškau auklės - studentės

  Ieškau auklės - studentės. Berniukai ( 4 ir 10 m.) reikia pabūti vakarais 2-3 kartus per savaitę. Gyvename Filaretų g.
   
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 4 d.
  Nėra nuotraukos

  Ieškome Gyvenančios kartu auklės-mamos padėjėjos

  Ieškome GYVENANČIOS kartu auklės- mamos padėjėjos KLAIPĖDOJE (Giruliuose) Šeima su 3 metų ir 1 metuko mielais berniukais ieško gyvenančios kartu auklės- mamos padėjėjos dirbti kas antra savaitę per mėnesį. ( 15-17 dienų per mėnesį kitomis dienomis padeda močiutė) . Ateityje noretume kad turėtų galimybę nuolat gyventi šeimoje. Tikimės kad Jūs esate 45- 65 metų “mamiško tipo moteris dirbusi aukle ar padėjusi auginti anūkėlius. Mylite vaikus turite energijos puikiai gaminate ir atėjusi į šeimą jaučiatės lyg savoje. Galite su šeima keliauti į užsienį (trims keturioms savaitėms). Siūlome orią algą priedus pilną išlaikymą nuosavą kambarį su terasa į pušyną geras darbo sąlygas ir pagarbą. Darbas ilgalaikis 1 metai minimum. Jums suteikiame: 1) Alga 360 uz 12 dienų. Jei šeimoje gyventumėte pastoviai mėnesinė alga 700 eurų 2) Pilnas išlaikymas (maistas būstas higienos priemonės) 3) Kelionių apmokėjimas su šeima važiuojant į užsienį Jeigu manote kad šis skelbimas Jums tiktų nesidrovėkite ir paskambinkite Sandrai tel. 8-699 24234
  360
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 5 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Reikalinga vairuojanti auklė

  Kauno užmiestyje Narėpuose reikalinga auklė 7 mėnesių vaikui. Pagrindiniai reikalavimai - kad auklės darbas būtų ne iš reikalo o iš pašaukimo. Reikėtų išeiti kartu į lauką padaryti mankšteles pažaisti ir pamaitinti. Taip pat svarbu konkretumas ir sąžiningumas. BŪTINA turėti savo transporto priemonę nes su visuomeniniu transportu susiekimas sudėtingas. Daugiau informacijos telefonu į žinutes ir komentarus neatsakinėju.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 4 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Ieškome valandinis auklės Šilainiuose

  Esant reikalui (retai) pabūti su 5 ir 8 m vaikais. Skambinkite po 17 val.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 12
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Pirmoko palydėjimas į muzikos mokyklą Vilniuje

  Ieškome žmogaus (pageidautina iš Baltupių arba Jeruzalės mikrorajonų) galinčio už užmokestį autobusu palydėti pirmoką iš Baltupių progimnazijos iki muzikos mokyklos Gedimino pr.(antradieniais ir ketvirtadieniais apie 14 val. muzikos pamokų pabaigos laukti ir lydėti namo nereikia).
  20
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 6 d.
  Ieškome auklės

  Ieškome auklės

  Ieškome auklės 2 metų berniukui pilnai darbo dienai (7-17 val.) Kaniūkuose. Privalumas būtų patirtis prižiūrint vaikus bei rekomendacijos. Pradėti galima nedelsiant.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Nėra nuotraukos

  Auklė

  Ieškome ateinančios auklės 9mėn. mergaitei Riešėje. Dirbti reiktu 3-4 pusdienius per savaitę (3-5val per dieną). Mokėsime 3eur/val.
  200
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 3 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Ieskoma aukle dvynukams Avizieniuose

  Ieskoma aukle nuo vasario menesio 3 metu dvynukams Avizieniuose Vilniaus raj. darbo laikas nuo 8.30 iki 18.30 darbo dienomis. Pagal isankstini susitarima savaitgaliais arba vakarais (pagal poreiki ir apmokama papildomai).Darbo pobudis - visapusiska vaiku prieziura maisto ruosimas vaikams vaiku erdves svaros palaikymas. Seimos buities darbu atlikti nereikes. Reikalavimai - amzius nuo 30 iki 55 metu aukles darbo patirtis seimoje sklandi lietuviu kalba automobilis ( atvykimui vaiku vezioti niekur nereikes ) moketi gaminti myleti vaikus. Trumpa prisistatyma apie save darbo patirti seimos sudeti bei kontaktus prasome siusti nurodytu el. pastu ( sandra.nakciuniene@gmail.com ).
  800
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 14
  Nėra nuotraukos

  Ieškome valandinės auklytės - namų pagalbininkės

  Ieškome valandinės auklytės - namų pagalbininkės ilgalaikiam bendravimui. Šeimoje du vaikai tačiau prižiūrėti reiktų tik mažąją kuriai 13 mėn. Šiuo metu poreikis maždaug 20-25 valandos per savaitę pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 13:30 iki maždaug 18:30 penktadieniais nuo 13:30 maždaug porai valandų taip pat pagal poreikį kartais vakarais ar savaitgaliais jei reiktų kur nors išeiti be vaikų (šiuo atveju reiktų prižiūrėti abu vaikus bet didžiajam 7 metai taigi jis visiškai savarankiškas). Darbo pobūdis: - paruošti mergytei pietus ir pavakarius - žaisti lavinti užsiimti darbeliais knygelėmis dainelėmis ir pan. - geru oru išeiti į kiemą Ieškome šilto švelnaus nuoširdžiai vaikus mylinčio žmogaus taip pat kūrybiško kuris gebėtų sudominti vaiką įvairiomis veiklomis. Kadangi tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo tai lankstumas taip pat būtų didžiulis privalumas nes laikui bėgant darbo laikas ir apimtis gali kisti. Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis būtų pliusas. Daugiau detalių mielai aptartume prie arbatos puodelio. Kreipkitės nurodytu telefonu. Dėl atlygio esame lankstūs tiktų ir sutarta fiksuota mėnėsinė suma arba mokestis už valandą mokėsime ne mažiau rinkos kainos. Gyvename prie Panoramos susisiekimas tikrai geras.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Aukle vaiku prieziuros centre

  Aukle vaiku prieziuros centre su patirtim! Be zalingu iprociu! Darbas su 1m amziaus vaikais.
  400| Uab myma
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 2 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Ieškau vairuojančios auklės

  Kasdieninis darbas 3 dienas nuo ~ 15 iki 20 val. 2 dienas iki 18 val. Darbo pobūdis paimti vaikus iš mokyklų ( vaikams 12 ir 9 metai) nuvežti juos į būrelius grįžus namo pagaminti vakarienę. Ligos ir vaikų mokyklinių atostogų metu darbo pradžia nuo 10 val. Reikalinga auklė su savo automobiliu.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 13 val.
  Pagalbinė auklytė darbui popiet

  Pagalbinė auklytė darbui popiet

  Vilniuje už BIGo esančiame privačiame Bajorų darželyje Darbas 14.30-18.30 (kartais iki 19.00) valandomis Vaikai po pietų miegelio keliasi apie 15.30 Labai smagus kolektyvas ir labai šauniai leidžiamas laikas Atlyginimas 232 eur/mėn. į rankas SKAMBINKITE 867788350
  232| Bajorų darželis "Šypsenėlė"
   
  Įsimink
 • Kauno r.
  prieš 13 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Reikalinga auklė

  Reikalinga auklė 1 m vaikui Užliedžiuose pilnai darbo dienai.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 13 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Valandinė auklė Bendoriuose

  Ieškome valandinės auklės mergytei (10mėn) ir berniukui (29) du tris kartus per savaitę suderintu lanksčiu grafiku po 3-5 val. Berniukas lanko darželį tad dažniau tik mergytė būt namuose.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 8 val.
  Nėra nuotraukos

  Ieškome auklės pilnai darbo dienai Kaune

  Ieškome rūpestingos tvarkingos auklės be žalingų įpročių. Patirtis prižiūrint vaikus būtų privalumas. Auklė reikalinga pilnai darbo dienai penkias dienas per savaitę. Prižiūrėti reikėtų vienerių metų berniuką. Gyvename Vytėnuose.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Siūlome auklėtojai ir auklėtojos asistentei darbą

  Siūlome auklėtojai ir auklėtojos asistentei darbą

  Siūlome auklėtojai ir auklėtojos asistentei darbą naujai atidaromam darželyje Tarandėje su 15 - 2 metukų vaikučiais. Reikalavimai: - Gebėti dirbti su vaikais ir komandoje. - Noras dirbti Alga nuo €: 430-450 € (atskaičiavus mokesčius) Darbo laikas: 7.30-16.30 arba 9-18val. Apie įmonę: Mes jums siūlome - Patrauklų atlygį - Darbą su vaikučiais - Galimybę lanksčiai derinti atostogų grafiką - Profesinio tobulėjimo galimybes. Laukiame CV el.paštu mazastebuklas.lt@gmail.com
  430| VšĮ "Mažas stebuklas"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Reikalinga auklyte zirmunuose

  Reikalinga auklyte dviem berniukams ligos atveju.Vienam berniukui 2 metai kitam 4 metai. Abu berniukai lanko darzeli bet kartais serga. Gyvename zirmunuose netoli parduotuves gruste saltinelis impuls. Patogiausia butu jei auklyte butu is zirmunu mikrorajono. Fiksuotas uzmokestis 200 eur. Jei sirgs daugiau nei 2 savaites tuomet primokesime papildomai. Fiksuotas uzmokestis tam kad turetume nuolatine aukle kada mums reikia. 869999247
  200
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Ieškome auklės dirbti Riešėje

  2 maži vaikai. Darbo grafikas slenkantis. 3-4d per savaitę. Apie 25h per savaitę. Smulkmenos telefonu.
  400
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*