• Klaipėdos r.
  prieš 1 d.
  1
  Parduodami sibiro haskiai

  Parduodami sibiro haskiai

  2016 10 04 Veislyne Velnio Malūnas gimė kilmingų šuniukų vada. Tėvelis importuotas iš Amerikos mamytė gimusi mūsų veislyne. Daugiau informacijos apie tėvų kilmę jų pasiekimų ir nuotraukų galite rasti mūsų internetinėje svetainėje www.sibirohaskis.lt Mūsų šuniukai gimsta ir auga namuose kartu su visa mūsų šeima. Į naujus namus atiduodami sulaukę ne mažiau kaip 9-10 savaičių amžiaus puikaus temperamento socializuoti su mikročipais paskiepyti dehelmintizuoti su LKD-FCI kilmės dokumetais tarptautiniu veterinariniu sertifikatu bei pasirašyta pirkimo-pardavimo sutartimi. Šuniukų tėvai yra čempionai sportuojantys ir sveiki šunys patikrinti dėl genetinių akių bei displazijos susirgimų ir turi tai patvirtinančius sveikatos sertifikatus. Ieškome tik atsakingų mėgstančių aktyvų gyvenimo būdą bei susipažinusių su veislės ypatumais šeimininkų. Turime dar du patinukus. Į SMS neatsakau. Jei rašysite mums laišką prisistatykite ir parašykite kodėl būtent šią veislę pasirinkote.
  1 €
  Įsimink
 • Molėtų r., ...
  prieš 7 val.
  Labradoro mišrūnai

  Labradoro mišrūnai

  Mūsų kalytė gruodžio 2 dieną susilaukė šuniukų. Šuniukų kurie labai panašūs į mamą. Per rują mergyte prasmuko pro duris ir susidėjo su mišrūnu. Šuniukai turi baltų dėmelių vieni ant kakliuko kiti baltas letenėles kailis toks kaip mamytės trumpaplaukiai švelniakailiai. Mama protinga sargi ir draugiška su vaikais dresuota ir moka visas komandas. Atiduodam už simbolinę kainą nes negrynaveisliai. Paskutinėje nuotraukoje mama. Šuniukai skirti auginti namuose ir mylėti jokiu būdu ne prie būdos. Liko 1 mergaitė!
  30 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Rusų ilgaplaukių kurtų šuniukai "Mielas Kupidonas"

  Rusų ilgaplaukių kurtų šuniukai "Mielas Kupidonas"

  2016 04 21 veislyne "Mielas Kupidonas" gimė naują rusų ilgaplaukių kurtų vadą. 5 kalytės. Liko 3. Kalytės nukirminuotos suskiepytos turi visus reikiamus dokumentus (eur.vetpasą LKD kilmės dokumentus) ir gali keliauti į naujus namus. Viena kalytė atiduodama bendrasavininkistės pagrindais. Lietuvoje parduodam ir išsimokėtinai. Kaina 150-300€
  300 €
  Įsimink
 • Šiauliai
  prieš 6 d.
  Dovanojame Vidurio Azijos aviganį (mišrūnas)

  Dovanojame Vidurio Azijos aviganį (mišrūnas)

  Dovanojame Vidurio Azijos aviganį (mišrūnas) amžius 5m. protingas išauklėtas tiktų teritorijos apsaugai. Kartu su šuniuku atiduodame būdą ir visus kitus priedus.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  lapkričio 29, 2016
  Dovanoju anglų koker spanielį

  Dovanoju anglų koker spanielį

  Vienerių metų anglų kokeris kalytė skiepyta tvarkinga be blusų ieškau naujų namų. Atiduodame tik į šeimą/žmogui su nuosavu namu nes šuo labai energingas nelabai tinka laikymui bute. Norėsime žinoti pirmus kelis mėn. kaip sekasi šuniukui. Atiduodame dėl aplinkybių nesusijusių su šuniu.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 9
  3 metų šuo ieško naujų namų !

  3 metų šuo ieško naujų namų !

  Atiduodamas/dovanojamas 3 metų šuo. Auksinės spalvos berniukas ūgis nedidelis (iki kelių). Draugiškas nepiktybinis. Klauso šeimininko išmokytas pagrindinių komandų: sedėt gulėt duot leteną. Pripratęs eiti 2 kart “į kiemą (ryte ir vakare). Laikytas tik namuose netinka laikyti kieme. Vakcinuotas "Canigen R" "Caningen L" ir "Caningen CHPPi" vakcinomis. Su Dokumentais. Dovanojimo priežastis: nėra galimybės patiems prižiūrėti nes esame išvyke į užsienį. Norime atiduoti rūpestingiems ir mylintiems naujiems šeimininkams !
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 1 d.
  Dovanojamas Sibiro Haskis

  Dovanojamas Sibiro Haskis

  Dovanojamas labai protingas Sibiro haskis. Moka daug komandu draugiškas žmonėms gali gyventi su vaikais. Paskiepytas. Atiduodamas tik geriems ir atsakingiems žmonėms!
   
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 1 d.
  Skubiai 2 mėn. trumpaplaukės foksterjerės šuniukas

  Skubiai 2 mėn. trumpaplaukės foksterjerės šuniukas

  Skubiai 2 mėn. trumpaplaukės foksterjerės šuniukas (-LIKO 1 KALYTĖ). Foksterjero motinos aktyvios medžiotojos bebrų šernų medžioklėse puikiai seka kraujo pėdsaku. Protingos labai myli vaikus sargios. Ši vada pavesta t.y. apsieita su negrynaveisliu patinu kalyte atiduodama į geras rankas medžiojantiems ir aktyviems šeimininkams kurie namuose turi vaikų.
  1 €
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 1 d.
  Trumpaplaukės foksterjerės šuniukas

  Trumpaplaukės foksterjerės šuniukas

  Skubiai 2 mėn. trumpaplaukės foksterjerės ir foksterjero mišrūno kalytė. Foksterjero motinos aktyvios medžiotojos sargios protingos meilios ypatingai myli vaikus judrios energingos. Kalytė atiduodama į geras rankas aktyviems šeimininkams.
  1 €
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 6 d.
  Gražuoliai mišrūniukai

  Gražuoliai mišrūniukai

  atiduodami 3 mėnesių mišrūniukai linksmi sveiki sargus ir žaismingi šuniukai bus vidutinio ūgio ( mamos foto matyti). Ėda įvairų maistą.
   
  Įsimink
 • Alytus
  sausio 8
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vilkšunė mišrūnė

  Vilkšunė mišrūnė

  Bela laukia mylinčių šeimininkųjudri žaismingagimė liepos 17nemažo ūgio ir sargi.Mielai saugotų jusų sodybą.Atiduodam tik geriem ir mylintiem šunis.
   
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 1 d.
  Skubiai trumpaplaukės foksterjerės kalyte

  Skubiai trumpaplaukės foksterjerės kalyte

  Skubiai 2 mėn. trumpaplaukės foksterjerės kalytė. Foksterjero motinos aktyvios medžiotojos bebrų šernų medžioklėse puikiai seka kraujo pėdsaku. Visi vadų šuniukai taippat aktyvūs medžiotojai ypatingai šernų medžioklėse. Ši vada pavesta t.y. apsieita su negrynaveisliu patinu. Foksterjero motinos aktyvios meilios protingos sargios ypatingai myli vaikus. Kalytė atiduodama į geras rankas medžiojantiems ar aktyviems šeimininkams kurie galbūt namuose turi vaikų.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 17 val.
  Džeko raselo terjeras

  Džeko raselo terjeras

  Sulaukem naujos vados! Naujuju metu nakti. Šuniuku spalva rudai baltatrumpakojailygiaplaukiai. Džekučiai auga jaukioje namų aplinkoje kartu su tėvais. Abu tėvai turi kilmės dokumentus.Džekučiai dar visai mažibet jau dairosi nauju šiltu namu. Šuniukai i naujus namus bus atiduodami kai bus pilnai savarankiški. Galima rezervacija. Smulkesne info tel.arba el.p. 1-nuotrauka mergaites 2-berniukas 3- tevai
  300 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 14 val.
  Parduodami australų aviganiai su genetiniais tyri.

  Parduodami australų aviganiai su genetiniais tyri.

  Veislynas "Skraidančios ausytės" džiaugiasi sulaukęs australų aviganių vados. Spalio 31 dieną gimė penkios sveikos mergaitės ir vienas sveikas berniukas. ATLIKTI VISIEMS GENETINIAI TYRIMAI (MDR1 HSF4 o PRA ir CEA švarūs nuo tėvų). Visi sveiki ir žvirtūs! Šuneliai parduodami su kilmės dokumentais skiepyti čipuoti nukirminti ir su atliktais genetiniais tyrimais dėl paveldimų ligų. Taip pat išmokyti atlikti gamtinius reikalus numatytoje vietoje pradėti socializuoti. Į naujus namus iškeliaus su "kraitele". Tėveliams atlikti klubo ir alkūnės displazijos turimai akių tyrimai DNR tyrimai dėl paveldimų ligų. Šuniukų tėtis - Švedijos paklusnumo varžybų laureatas puikus agility varžybų dalyvis. Vidutinio temperamento ir aukšto energijos lygio. Nelinkęs į agresiją ar bailumą. INFO apie patiną: http://chaspades.com/spader2.htm Mama - daugkartinė Lietuvos Latvijos Estijos Baltarusijos vietinių ir tarptautinių parodų nugalėtoja. Vidutinio temperamento sargi ir atsidavusi šeimininkams. Nelinkusi į agresiją ar bailumą. INFO apie kalytę: http://www.skraidanciosausytes.lt/?page_id=124&lang=lt Daugiau informacijos galite rasti: Oficialiame mūsų puslapyje: http://www.skraidanciosausytes.lt/ Šuneliai jau moka tuštintis lauke. Naktį išmiega visą be "avarijų". Moka vaikščioti su pavadžiu atiduodame su "kraitele". Liko vienintelė patelė - FRITA. Arba facebook paskyroje: https://goo.gl/Buav9J Veislynas „Skraidančios Ausytės“ Vilnius Andrius +370 676 64080 Aurelija +370 672 04598 info@skraidanciosausytes.lt
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Dovanoju. ieškau bendrasavininkų

  Dovanoju. ieškau bendrasavininkų

  bendrasavininkystės pagrindais. I sms neatsakau. Šunys atiduodami nemokamai, su bendrasavininkystės sutartim.
   
  Įsimink
 • Plungės r.
  prieš 6 d.
  Tulearo Bisoniukas su kilmes dokumentais

  Tulearo Bisoniukas su kilmes dokumentais

  Sulaukeme mažyliu veislyne Miško Nimfa 2016.07.10 gimė trys balti angeliukai vieną mergytę ir du berniukai. Mother: Lyra Pieniškas Šokoladas Father: Ulando Pieniškas Šokoladas LT JCH LV JCH EST JCH BATL JCH LT CH LV CH EST CH BALT CH (Lietuvos Latvijos Estijos baltijos jaunimo čempionas ir Lietuvos Latvijos Estijos Baltijos čempionas) Šuniukai į naujus namus bus atiduodami su pagal amžiu padarytais skiepais turės mikročipus socializuoti ir su kraiteliu dovanų. Šuniukai jau gali keliauti pas naujus šeimininkus Liko vienas berniukas FB: Miško nimfa kennel FCI Anglų kokerspanielių & Tulearo bišonų veislynas
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 4
  Nėra nuotraukos

  Basetas

  dovanojamas basetas dvieju metu labai draugiskas ir meilus myli vaikus bute nelabai tinkamas suo nes turi daug laiko praleist lauke gaila bet nera laiko su juo uzsiimti atiduodamas tik i geras rankas kas supranta basetus jeigu gyvenate bute net neskambinkit prie budos priristas irgi negali but !
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 6 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vilksuniai

  Vilksuniai

  Atiduodame mazus dvieju menesiu vilksunius.
   
  Įsimink
 • Kretingos r.
  sausio 12
  Atiduodame rūpestingiems šunelį

  Atiduodame rūpestingiems šunelį

  Ieškome škotų terjero veislės kalytei mylinčių šeiminkų žmonių kurie tikrai sugebes patenkinti šuns poreikius ir jaus atsakomybę rūpintis augintiniu iki paskutinės minutės. Maja (7m)- mergina su škotišku charakteriu protinga bendraujanti prieraiši ištroškusi meilės ir dėmesio it mažas vaikas. Namuose elgiasi gražiai nėra niekada nieko apgraužusi ar sugadinusi. Tačiau ne itin megsta mažus vaikus bei kitų gyvūnų draugiją. Maja turi sutrikimų su inkstais tačiau tai jai netrukdo džiaugtis gyvenimu. Svarbu subalansuota mityba ir dažni pasivaikščiojimai lauke. Dovanosime žmonėms kurie tikrai nešykštės šuneliui laiko ir meilės. Prioritetas nuosava teritorija su tvora (dėl esamų sutrikimų Maja dažnai šlapinasi tad butina bent 3 kartus paleisti pasilakstyti).
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 6
  Rudi ir tigriniai Basendžių veislės šuniukai

  Rudi ir tigriniai Basendžių veislės šuniukai

  Siūlomi Basendžių veislės šuniukai – 2 patinukai: 1 rudai-baltas 1 tigrinis-baltas ir 5 kalytės: 2 rudai-baltos ir 3 tigrinės-baltos. Šuniukai gimė 2016.12.28 dieną. Vados tėvai yra puikių temperamentų meilūs neagresyvūs mėgstantys draugiją basendžiai. Jau du metus šeimos džiaugiasi tų pačių tėvų pirmos vados vaikais ir sėkmingai dalyvauja parodose. Tėvas: - Bingo - Arcane From Black Manor (Old Legends Demian - Bulldobas MISSING LINK). Lietuvos Latvijos Estijos jaunimo čempionas baltijos šalių čempionas. Mama: Piksė - Belong to Music Afrikata (FARAOLAND Point Taken - DREAM OF AFRICA Liberty Victoria). Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų čempionė kandidatė į Latvijos čempionus. Tėvams atlikti visi reikalingi sveikatos tyrimai - akių sąnarių PRA ir Fanconi tyrimai. Šuniukai bus parduodami su FCI/LKD kilmės dokumentais euro pasais mikročipais dehelmetizuoti ir paskiepyti pagal amžių. Į naujus namus bus atiduodami ne akščiau nei dviejų mėn amžiaus - kovo pradžioje. Dėl detalesnės informacijos kreiptis nurodytu tel. rašykite el.paštu - linapeck2@gmail.com.
   
  Įsimink
 • Utenos r.
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Jorkšyro terjerai

  Jorkšyro terjerai

  Parduodami grynaveisliai jorkšyriukai! Bus paskiepyti ir atiduodami tik rimtai i gyvūnus žiurintiems atsakingiems žmonėms! Trys mergaitės
  225 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  Skubiai 2 mėn. trumpaplaukės foksterjerės kalytė

  Skubiai 2 mėn. trumpaplaukės foksterjerės kalytė

  Skubiai 2 mėn. trumpaplaukės foksterjerės kalytė. Foksterjero motinos aktyvios medžiotojos bebrų šernų medžioklėse puikiai seka kraujo pėdsaku meilios sargios protingos ypatingai myli vaikus. Visi vadų šuniukai taippat aktyvūs medžiotojai ypatingai šernų medžioklėse. Ši vada pavesta t.y. apsieita su negrynaveisliu patinu. Kalytė atiduodama į geras rankas medžiojantiems ar aktyviems šeimininkams kurie galbūt namuose turi vaikų. Kalytė reikalus atlieka lauke gyvena švarioje aplinkoje tvarkinga.
  10 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 21 val.
  Trumpaplaukiai Trumpakojai Džeko raselo terjerai

  Trumpaplaukiai Trumpakojai Džeko raselo terjerai

  Sulaukem naujos vados trumpaplaukiųtrumpakoju dzeko raselu terjeru. Šuniukai gime nauju metu nakti.(2016-12-31)-(2017-01-01)Abu tevai turi kilmes dokumentus ir gyvena kartu.Šuniuku spalva rudai balta.Vada 3 berniukai ir 3 mergaites .Džekučiai bus atiduodami iš namu kur bus galima pamatiti abu tevus.Džekus pati auginu apie 10 metu tai galesiu pasidalinti su jumis apie ju priežura maitinima bei auklejima.Kol šuniukai visai maži ikelsiu nuotrauku iš praeitu vadu ir tevus. Galima rezervacija. Taip pat galime šuniuka pristatiti i kita Lietuvos miesta už papildoma mokesti. Smulkesne informacija telefonu arba el.paštu.
  300 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 13 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokieciu aviganiu kalyte

  Vokieciu aviganiu kalyte

  Vokieciu avigane 3.5 metu.be dokumentu.poilgio plauko.paklusni.socializuota.ne sirgo.rudieni turejo suniuku.atiduodama geriems zmonems uz simboline kaina.daugiau info tel.
  Ieško
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*