• Kaunas
  prieš 13 val.
  1
  Parduodu Hobį

  Parduodu Hobį

  Parduodu motociklų mopedų motorolerių jų dalių aksesuarų ir serviso verslą Kauno mieste. Parduotuvės/serviso patalpos yra nuomojamos geroje strateginėje ir šiam verslui įdirbtoje vietoje gerai matomos iš judrios gatvės pusės priešais automobilių stovėjimo aikštelė. Kaip hobis šis verslas Kauno mieste pradėtas plėtoti nuo 2008 metų tad įdirbis ir klientų ratas yra nemažas. Verslas yra veikiantis su apmokytais darbuotojais prekėmis ir įranga be skolų. 90% prekinių ženklų atstovaujame patys todėl kartu parduodami ir išskirtinai Lietuvai bei kai kurioms Baltijos šalims atstovavimo kontraktai. Yra veikianti internetinė parduotuvė kuri per dieną sezono metu generuoja nuo 200 lankytojų maksimalus skaičius šiais metais 798 lankytojai per dieną. Internetinės svetainės lankytojų skaičius kas metai auga po 38%. Prekyba internetu sudaro 53% visos mėnesinės apyvartos. Yra išpirkti atstovaujamų prekinių ženklų domenai kurie nukreipti į internetinę svetainę. Kas metai perkami ir analizuojami naujų motociklų ir motorolerių pradavimų Lietuvos rinkoje duomenys. Su atstovaujamais moto gamintojais esame 4-ti rinkoje pagal metinius parduotus vienetus turime 9% Lietuvos rinkos dalies. Prekių asortimentas įvairus – nuo vidutinio iki brangaus segmento virš 1500 pozicijų. Sandėlyje yra virš 7000 vienetų prekių tame tarpe ir motociklai mopedai motoroleriai. Yra įdiegta prekių skenavimo įranga sujungta su sandėlio apskaitos programa. Suderintas verslo modelis ir sudarytos sutartys su logistikos kompanijomis kurios pristato klientams motociklus mopedus motorolerius bei kitas prekes į kliento nurodytą vietą. Visi esamų klientų CRM duomenys ir telefono abonentas parduodami kartu su verslu.
   
  Įsimink
 • Pasvalio r.
  prieš 10 val.
  1
  Veikiantis automobilių remonto verslas ir pastatas

  Veikiantis automobilių remonto verslas ir pastatas

  Parduodu veikiantį automobilių elektrinės dalies remonto verslą su UAB įrankiais įranga ir šiam verslui įrengtu 150 m/2 pastatu. UAB veikia jau 15 metų be skolų ir įsipareigojimų. Metinė apyvarta iki 200.000 EUR be PVM. Dirba 5 apmokyti ir sertifikuoti darbuotojai. Įmonė turi visus leidimus sertifikatus šiam verslui vystyti. Kaip partneris pagal sutartis dirba su visomis draudimo bendrovėmis atestuota AVG asociacijoje. Įdirbis didelis todėl turi daug fizinių ir juridinių sutartinių klientų. Per savo ilgametę patirtį turi atsirinkusi patikimus produktus ir prekių tiekėjus. Pastatas priklauso UAB žemė nuomojama 99 metams. Patalpos yra prie pat kelio su dviem pakeliamais vartais keturiomis darbo vietomis remonto duobe klientų priėmimo sandėlio darbuotojų persirengimo patalpomis. Pastatas yra vieno aukšto apšiltintas iš lauko nuo 10 iki 15 cm storio akmens vata dengta vėjo izoliacine plėvele ir trapecinio profilio dažytais skardos lakštais. Plastikiniai langai su lauko apsauginėmis žaliuzėmis. Stogas dengtas stogo danga "Mida". Grindys išklotos pramoninėmis šviesios spalvos plytelėmis.
   
  Įsimink
 • Ukmergės r.
  prieš 11 val.
  Parduodu verslą

  Parduodu verslą

  Parduodu medienos terminio apdirbimo džiovinimo verslą Ukmergėje: 1.Įmonė įsikūrusi devynių hektarų teritorijoje taip pat įmonei priklauso šalia esantis šešių hektarų sklypas. 2.Terminio apdirbimo ir džiovinimo kamerų tūris apie 600-700m3. priklausomai nuo medienos išmatavimų. 3.Pilnai sutvarkyta ifrastruktūra. 4.Gamybinių ir sandėliavimo patalpų plotas 5300m2 5.Pilnai sukomplektuota visa medienos staliaus gaminių gamybos įranga ir t.t Visa detali informacija susitikimo metu.
  495 000 €
  Įsimink
 • Klaipėdos r.
  prieš 22 val.
  Parduodu verslą - parduodu reklaminį stendą

  Parduodu verslą - parduodu reklaminį stendą

  Parduodu verslą - parduodu reklaminį stendą Parduodamas stacionarus metalinių konstrukcijų reklaminis stendas krašto kelio Gargždai - Kretinga 6-ame kilometre (kelio Nr. 216). Vienos plokštumos plotas 90 m² (t.y. 15x6 m) viso - 180 m². Stendo projektas patvirtintas leidimai su visomis atsakingomis institucijomis suderinti. Stendas parduodamas su 2582 arų žemės sklypu. Strategiškai tai labai patogi vieta. Šiuo krašto keliu daug poilsiautojų vyksta į Palangą Šventąją Liepoją. Netoli - Kvietinių Jokūbavo gyvenvietės. Šiaurės kryptimi pavažiavus 5 km įsikūrusi sodų bendrija Vaiteliai“ kur sodybinius sklypus daugumoje turi Klaipėdos miesto gyventojai. Pietų kryptimi pavažiavus 4 km – greitkelis Klaipėda – Vilnius (A1). Sklypo neužstoja medžių ar krūmų sąžalynai. Reklaminio stendo su 2582 arų žemės sklypu kaina 12000 €. Atlikti žemės sklypo kadastriniai matavimai. Suprojektuota nuovaža nuo pagrindinio kelio į sklypą. Žemės sklypas komercinės paskirties. Galimybė įvesti elektrą. Yra galimybė papildomai įsigyti dar du greta esančius 8393 ir 110 arų komercinės paskirties žemės sklypus. Stendą galima pirkti ir be žemės sklypo (išardymui ir išvežimui) tada kaina 6000 €. Galima derėtis.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 4
  Nėra nuotraukos

  Parduodu versla

  Parduodamas pelningai veikiantis verslas- daugiau kaip 10 metų veikianti UAB PVM mokėtoja. Veikla- reklamos gamyba cnc frezavimas pjovimas lazeriu maketų gamyba. Įmonė turi visą darbui reikalingą įrangą nekilnojamo turto turi įsipareigojimų. Pardavimo priežastis- savininkų emigracija.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 16
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Parduodu versla

  Parduodu pelningai veikiancia transporto imone. Menesinis pelnas apie 8000 euru. Visa informacija telefonu.
   
  Įsimink
 • Šiauliai
  prieš 10 val.
  Nėra nuotraukos

  Parduodu versla

  parduodama veikianti kaimo turizmo sodyba dar nepasinaudojusi europos pinigais visa info tel 861490085
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Parduodu versla

  Parduodu versla

  Skubiai parduodama PILSTOMO ALAUS parduotuvė/baras įmonė (UAB) kartu su nestacionariu 2016m.pastatu kuriuo bendras plotas 30kw.m. Galiu atskirai parduoti pavilijonadel kainos susitarsim. Parduodama tvarkingai veiklą vykdanti įmonė kartu su nestacionariu pastatu bei pradėta veikla – prekyba pilstomu alumi vartojimui vietoje bei išsinešimui iki 22val. Sudarytos sutartys dėl žemės nuomos Ukmergės Ūkininkų turgaus teritorijoje strategiškoje vietoje. Nuomos menesio kaina 290eur. UAB turi maisto tvarkymo pažymėjimą alkoholio licencijąsvieciancios reklamos projektas suderintas savivaldybeje bei visus reikiamus dokumentus veiklai vykdyti. Tai ilgalaikė ir pelninga investicija. Gėrimų parduotuvė turi šviečiančią gerai matomą nuo Ukmergės g. reklaminę iškabą jau susiformavusį klientų srautą. Parduotuvė yra šalia automobilių stovėjimo aikštelės. Galimos plėtros galimybės asortimento atžvilgiu. Apmokysime ir supažindinsime su veikla esamais dokumentais tiekėjais. Kioskas pagamintas pagal spec.užsakymą tinka naudoti ištisus metus yra visi privedimai wc vanduo šildomas boileriu. Taip pat yra kondicionierius (oras oras)internetassignalizacijavaizdo kamera. Kaina 21800eur
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 10 val.
  Parduodu versla -parduotuve butikas

  Parduodu versla -parduotuve butikas

  Parduodamas pelningai veikiantis stilingų ir brangių drabužių butikas-komisas nereikalaujantis didelių investicijų. Prekės priimamos ir parduodamos konsignacijos pagrindu. Butikas įsikūręs Vilniaus senamiestyje. Geras privažiavimas dideli langai į gatvės pusę kuria juda dideli srautai žmonių. Butikas parduodamas su visa prekybai reikalinga įranga. Butiko patalpose yra galimybė subnuomuoti patalpas. Dabar šis plotas išnuomotas. Yra sukurtos Facebook ir Instagram paskyros. Įmonė neturi skolų Sodrai VMI. Verslas tiks entuziastingai norinčiai išbandyti save mados srityje asmenybei. Detalesnę informaciją suteikiama tik rimtai susidomėjus. Galimi ivairus atsiskaitymo budai.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  lapkričio 13, 2016
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodu vestuviniu sukneliu versla

  Parduodu vestuviniu sukneliu versla

  Parduodu vestuviniu sukneliu versla su internetiniu puslapiu facebook like 3000 apie 100 vestuviniu sukneliu 60 proginiu sukneliu vyr kostiumai. Galimybe nuomotis naujai atidaromas patalpas
   
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 9, 2016
  Nėra nuotraukos

  Parduodu versla -parduotuve butikas!

  Parduodamas stilingų dizainerių drabužių butikasnereikalaujantis investicijų. Butikas įsikūręs Vilniaus senamiestyje. Butikas parduodamas su visa prekybai reikalinga įranga ir su visa nauja kolekcija . Yra sukurtos Facebook ir Instagram paskyros. Įmonė neturi skolų Sodrai VMI. Detali informaciją tik rimtai susidomėjus.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 8 val.
  Nėra nuotraukos

  Parduodu automobiliu nuomos versla

  Parduodamas automobiliu nuomos verslas Kaune. Pastoviai nuomuojami 3-5 automobiliai yra pastoviu klientu ratas parduodame be automobiliu. Yra svetaine www.skanditour.lt Kaina sutartine.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  lapkričio 27, 2016
  Nėra nuotraukos

  Parduodu gėlių - suvenyrų verslą

  Parduodu Kaune Baltų prospekte Norfos prekybos centre gėlių - suvenyrų skyrelį. Kreiptis tel.: 8-610-10079
   
  Įsimink
 • Neringa
  prieš 1 d.
  Skubiai parduodu kavinės verslą Juodkrantėje !

  Skubiai parduodu kavinės verslą Juodkrantėje !

  Kaina 10.000 eurų. Parduodame su baldais bei virtuvės technika. Daugiau informacijos telefonu +37061385655
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 13 val.
  Parduodu ratų montavimo ir kondic.pildymo verslą

  Parduodu ratų montavimo ir kondic.pildymo verslą

  Parduodamas ratų montavimo ir kondicionierių pildymo verslas. Yra visa reikiama įranga darbui - naujos brangios kokybiškos ratų montavimo ir balansavimo staklės (montavimo staklės su alkūne žemo profilio padangoms montuoti balansavimo su LCD ekranu ir lazeriu) oro kompresorius profesionali automatinė kondicionierių pildymo stotelė kondicionavimo sistemos sandarumo tikrinimo įranga hidraulinis ir orinis domkratas pneumatiniai veržliasūkiai įrankių dėžės kiti ratų remonto įrankiai. Ratų montavimo įrangos vertė - 4000eur. Kondicionierių pildymo įrangos vertė - 2500eur. Yra sąskaitos. Paliekame ir svarelius bei kitas montavimo ir padangų remonto medžiagas taip pat freoną ir azotą kondicionierių pildymui. 3 metų įdirbis. Sezono metu vyksta nuolatinis nenutrūkstantis darbas. Ne sezono metu buvo nedirbama. Įdiegta signalizacija ir prijungta prie saugos tarnybos "Likurgas". Patalpų kvadratūra - 40 kv.m. Jos bus nuomojamos. Patalpos labai patogioje vietoje prie pat Šiaurės pr. Labai judri vieta tarp Šiaurės pr. esančių Maximos ir Norfos. Visur aplinkui daugiabučių namų kvartalas. 10m nuo pagrindinės gatvės automobilių srautai dideli. Prie patalpų yra pakankamai vietų remontuojamų automobilių parkingui. Verslo pardavimo Kaina: 7000eur. Smulkesnė informacija telefonu: 864885885
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  sausio 3
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Parduodu Autoplovyklos versla Klaipėdoje

  Parduodu Klaipėdoje nuomuojamose patalposeAutomobilių švaros centraPlovyklakartu su Uab Autoputosšiuo metu dirba 5 darbuotojaistrategiškai gerojebei judrioje vietoje.Daug nuolatinių klientų.ir sutarčių su imonėmis.Visa reikalinga yranga yraplovykla jau turi užtarnauta varda.Patalpos nuomuojamos.ilgalaikė sutartis.Pelningas verslas jau nuo pirmos dienos!
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 13 val.
  Parduodu Autoserviso verslą Vilniuje

  Parduodu Autoserviso verslą Vilniuje

  Patalpų plotas - 38kv.m. (patalpos neparduodamos). Patalpos puikioje vietoje prie pat Kalvarijų gatvės. Yra visa reikiama įranga darbui - ratų montavimo balansavimo staklės oro kompresorius kondicionierių pildymo stotelė kondicionierių sandarumo tikrinimo įranga autocom autodiagnostikos įranga įrankių dėžės hidrauliniai domkratai pneumatinis veržliasūkis ratų remnto įrankiai ir medžiagos. 3 metų įdirbis gausus pastovių klientų ratas. Įdiegta apsaugos sistema ir vaizdo stebėjimo sistema. Smulkesnė informacija telefonu. Kaina - 7000 eurų. Patalpų nuoma - 160eur/mėn.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 9 val.
  Parduodu pabėgimo kambarių verslą Vilniuje

  Parduodu pabėgimo kambarių verslą Vilniuje

  Parduodu pabėgimo kambarių verslą Vilniuje. Metinė apyvarta ~50.000 EUR. Apima kelis projektus. Kaina: 12.000 EUR
   
  Įsimink
 • Telšių r.
  prieš 2 d.
  Parduodu Kavine/kokteiliu baro versla Telšiuose

  Parduodu Kavine/kokteiliu baro versla Telšiuose

  SKUBIAI! Parduodamas arba išnuomojamas kavines verslas su visa veikiančia įmone Telšių miesto centre senamiestyje puikioje vietoje lauke daug vietos staliukam automobiliu stovejimo aikštele. Kavine visai nesenai atsidariusi bet jau turi savo nuolatinius klientus kavine puikiai tinkanti vakarėliamstaip pat galima atsiskaityti ir krėditine kortele. Visa reikalinga įranga greitam maistui3 šaldytuvai 1 šaldiklis dviguba fritiurinė kontaktinis grilius mikrobangė leduku generatorius galingas kavos aparatas ir daug kitos įrangos.Taip pat įrengtas projektorius kuris leidžia vesti seminarus ir žaisti su žaidimo konsolėmis. Kavine atitinkanti maisto/ veterinarijos reikalavimus (visi reikiami leidimai) taip pat ir pilna alkoholio licenzija. Visi privalumai karštas vanduo signalizacija apsauga "Argus" Wifi internetas nebrangi nuoma. Perkant verslą įrengimus ir norint toliau plėtoti pradėtą verslą- perduosime visus kontaktus vykdysime darbuotojų atranką ir apmokymus konsultuosime ir perduosime visas verslo žinias ir įpatumus. Puiki muzikos garso instaliacija. Viduje 10 staliukų taip pat ir sėdmaišių zona. Kavinė puikiai pritaikyta motinoms su vaikų vėžimėliais bei neigaliesiems. Nėra jokių laiptų. Kaina 6500 €. https://www.facebook.com/pufastelsiai
   
  Įsimink
 • Mažeikių r.
  sausio 17
  Karnavalinių Kostiumų Nuomos Verslo Pardavimas

  Karnavalinių Kostiumų Nuomos Verslo Pardavimas

  Labai pigiai parduodu karnavalinių rūbų nuomos verslą. Yra visa reikiama įranga labai geros būklės vaikiški bei suaugusiųjų rūbai aksesuarai socialinis tinklapis su nemažu skaičiumi sekėjų. Visa info 8(612)14381 8 (696) 57223
   
  Įsimink
 • Kita
  prieš 8 val.
  Didmeninė Prekyba Garsiu firmu kvepalu ! 9-10 €

  Didmeninė Prekyba Garsiu firmu kvepalu ! 9-10 €

  Parduodu aukstos kokybes analoguskvapas laiko geraivisi uzrasai ir pakuote atitinka originala.Galiu pastoviai tiekti urmu. Foto tikros parodancios kvepalų kokybe bei prekine isvaizda. Galimybe pradeti versladaug neinvestuojant. Perkant nuo 50vnt iki 200vnt kaina 10eu/1vnt. Nuo 200vnt ir daugiau kaina 9eu/1vnt.
  10 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 9 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Parduodame dėvėtų drabužių verslą.

  Parduodu dėvėtų drabužių verslą patalpų nuoma 180eu visa reikiama įranga: drabužiai apie 500kgdrabužių stendaipakabos prekystalis kasaveidrodžiai persirengimo kabinareklama plakataiFacebooko paskyra. Parduotuvė veikianti 2 metų. Veikia ir dabar.
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  sausio 9
  UAB steigimas 149 Eur. Visi mokesčiai įskaičiuoti.

  UAB steigimas 149 Eur. Visi mokesčiai įskaičiuoti.

  UAB steigimas internetu 149 eur. Įsteigta UAB 199 eur. Įsteigta UAB PVM mokėtoja 284 eur. Teikiame šias paslaugas: NEMOKAMAI konsultuojame Suformuojame įstatinį kapitalą (min. 2500 eur) Suteikiame registracijos adresą Kaune arba Vilniuje Pagaminame antspaudą Atidarome sąskaitą banke Parengiame įstatus kuriais vadovaujantis galėsite vykdyti bet kokią nedraužiamą veiklą Registruojame PVM mokėtojais. Nemokamos konsultacijos. Kreipkitės: 8-625-22244 info@parduodu-uab.lt www.parduodu-uab.lt NELAUKITE ! PRADĖKITE SAVO SĖKMINGĄ VERSLĄ !
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Autoservisas

  Autoservisas

  parduodu dirbanti verslą autoservisą su įrangą su 2 autopakėlėjais 2ir2.5t suvirinimo aparatas kompresorius presas pneumatinei 3 suktukais ir visais kitais įrankiais . patalpa yra 64 kv.m nuomojamos kaina į mėnesi tiktai 302 eu su pvm yra šildymo katilas centrinis šildymas. persirengimo kambarys . Vilnius. arti centro. vieta turi savo įdirbi.867033411
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*