• Kėdainių r., ...
  prieš 6 val.
  Krosnių statyba remontas

  Krosnių statyba remontas

  Statau bei remontuoju koklinius bei plytines krosnis (pečius). Surandu norimas medžiagas (koklius plytas) bei atvežu. Krosnys židinio tipo plytkos stačiamalkiai šildomos sienelės duonkepiai. Išvalau dūmtraukius pakeičiu krentančias ir įdedu naujas valymo dureles. Restauruoju senovines krosnis senais kokliais. Galiu išrašyti sąskaitas-faktūras. WWW.SILTAIRJAUKU.LT "ATKREIPKITE DĖMESĮ Į SKELBIMĄ: http://www.skelbiu.lt/skelbimai/zidiniai-krosnys-virykles-7125688.html DEDAMOS SVETIMOS FOTO."
   
  Įsimink
 • Jonavos r., ...
  prieš 2 d.
  Zidiniaikrosnysvirykles

  Zidiniaikrosnysvirykles

  PROFESIONALUS zidiniukrosniuvirykliu statymasremontas.ortakiu isvedziojimas namo apsildymui.atviri zidiniai pirtelese ar lauke. kapsuliu parinkimasmedziagu parinkimaspristatymas klientui.konsultacijos.darbo patirtis 24 mt. darbai visoje respublikoje ir netik.kreiptis omnitel -869820699 tai pat statome krosnisvirykles is kokliu ir kt medziagukokliai gali but pagaminti pagal kliento pageidavima ir auksc.kokybes !
  Ieško
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 20 min.
  Židinių ir krosnių meistras / visų tipų židiniai

  Židinių ir krosnių meistras / visų tipų židiniai

  Mes atliekame tokius darbus kaip: Projektuojame ir statome židinius krosnis pagal individualius užsakymus Židinių - krosnių statybą Lauko virtuvių statybą Sudėtingi kombinuoti židiniai krosnys bei jų kompleksų statybą Židinių statybą skirtus patalpų apšildymui Židinių su atvira pakūra statybą Visų tipų krosnių statybą Visų tipų viryklių statybą Viryklių su šildomom sienelėm statybą Montuojame nerūdijančio plieno įdėklus į kaminus Mūrijame kaminus Shiedel Tona ir kitus. Visų tipų lauko židinių statybą Konsultuojame dėl židinių krosnių statybos. Padedame pasirinkti medžiagas koklius ir kita. Židinys arba krosnys gali būti projektuojamos arba būti statomos pagal turimus projektus. Taip pat gali būti montojama krosnelė / kapsulė - židinis. Daugiau darbų WWW.KROSNYS.COM
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 12 val.
  Židiniai. Norvegiškų židinių išpardavimas

  Židiniai. Norvegiškų židinių išpardavimas

  Norvegiški Nordpeis židiniai: http://www.decopolis.lt/zidinys-nordpeis-ronda.html 2465 Eur. http://www.decopolis.lt/zidinys-nordpeis-havana.html 2700 Eur. http://www.decopolis.lt/krosnis-nordpeis-salzburg-m.html 2400 Eur. http://www.decopolis.lt/zidinys-nordpeis-stockholm-aukstas.html 1930 Eur. http://www.decopolis.lt/zidinys-nordpeis-akropolis-kampinis.html 2100 Eur. Nordpeis - pačios aukščiausios kokybės Norvegijos gamintojo akumuliaciniai šilumą kaupiantys ir ilgai akumuliuojantys krosnelės krosnys židiniai. Štai penki punktai kodėl verta rinktis Nordpeis: DIZAINAS IR ĮVAIROVĖ: Nordpeis kompanija gali pasiūlyti labai platų gaminių asortimentą. Įvairaus dizaino stilių dydžių ir medžiagų įvairovę. APLINKA: Visos židinių kapsulės ir krosnelės turi švaraus degimo sistemą ir atitinka aukščiausius reikalavimus keliamus šiuolaikiniams židiniams. Tai reiškia kad jos suteikia maksimalią šilumą ir tuo pačiu minimaliai teršia aplinką suodžiais ir nesudegusiomis dujomis. SAUGUMAS: Nordpeis židiniai yra saugūs todėl jums nebereikės rūpintis kitais priešgaisriniais reikalavimais. Dauguma Nordpeis židinių galima montuoti ant medinių grindų. EKONOMIKA: Kadangi Nordpeis židiniai ir krosnelės turi švaraus degimo sistemą tai su nedideliu kiekiu malkų jūs gaunate daugiau šilumos (iki 50%). Įsigiję mūsų židinį jūs padidinate savo turto vertę. KOKYBĖ: Nordpeis yra lyderiai pasaulyje gaminant židinius iš karščiui atsparaus betono. Židinių gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Nordpeis savo gaminiams suteikia 5 10 ir net 15 metų garantijas. Medžio centras Vieta G 96 Verkių g. 44 Vilnius www.decopolis.lt +370 69812888 vilnius@decopolis.lt
  1 930 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 12 val.
  Išskirtinės kokybės pirties krosneles-židiniai.

  Išskirtinės kokybės pirties krosneles-židiniai.

  Išskirtinės kokybės pirties krosneles-židiniai. Gaminame išskirtinės kokybės pirties krosnis-židinius . Pirties krosnies-židinio konstrukcija gaminama iš mažai legiroto 12 mm storio besiūlio tempto vamzdžio. Musų pirties krosnies-židinio techniniai privalumai: -Visos pirties krosnys-židiniai turi židiniu dureles pagamintas iš čekiško profilio įstiklintos vokiška skaidriąja keramika atlaikančia iki 1200 laipsnių temperatūrą ir šamotiniu pakuru. -Trijų pakopų ugnies sulaikimo sistema : tai proporcinis deguonies padavimas į degimo kamera per reguliuojama pelenine ugnies skaidytuvo sistema nukreipiančia ugnį sienelių link ir viršutine krosnies dali ir papildoma spiruoklinė sklende. Dar musų krosnys –židiniai skiriasi nuo kitu krosnių tuom kad neturi atviro įkaitusio plieno nes yra pilnai uždengta akmenimis nuo 180 iki 260 kg akmenų priklausomai nuo krosnies galingumo tai garine įkaitinama įkaitusiais akmenimis o ne įkaitusiu plienu. Dar vienas privalumas- didelis įkaitusiu akmenų kiekis išlaiko ilgai garines temperatūra net baigus kūrenti krosnį. Todėl siūlom nesudėtinga sistema panaudoti garine kaip židinio kupolą kitom patalpom pvz. priepirčiui šildyti. Gaminame iki 18 kb.m.25kb.m.40kb.m. garinėms ir trijų didžiu durelių langais 330x280 500x320 600x420 dydžiai ne skaitant kalviškos apdailos ir apatines pelenines dalies bei oro iejimo angos. Taip pat gaminame išskirtines krosnis-židinius su pakeliamom židinio durelem (giljotina). Daugiau info telefonu 869920538865069286. Pamatyti krosnių pristatimą galima Youtube surinkus raktinis žodžius karaliaus pirtis arba rusiškai korolevskie bani. Įsigyk viena karta tikra vertinga gamini!
  540 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 12 val.
  Gaminame išskirtinės kokybės pirties krosnis-židin

  Gaminame išskirtinės kokybės pirties krosnis-židin

  Gaminame išskirtinės kokybės pirties krosnis-židinius . Pirties krosnies-židinio konstrukcija gaminama iš mažai legiroto 12 mm storio besiūlio tempto vamzdžio. Musų pirties krosnies-židinio techniniai privalumai: -Visos pirties krosnys-židiniai turi židiniu dureles pagamintas iš čekiško profilio įstiklintos vokiška skaidriąja keramika atlaikančia iki 1200 laipsnių temperatūrą ir šamotiniu pakuru. -Trijų pakopų ugnies sulaikimo sistema : tai proporcinis deguonies padavimas į degimo kamera per reguliuojama pelenine ugnies skaidytuvo sistema nukreipiančia ugnį sienelių link ir viršutine krosnies dali ir papildoma spiruoklinė sklende. Dar musų krosnys –židiniai skiriasi nuo kitu krosnių tuom kad neturi atviro įkaitusio plieno nes yra pilnai uždengta akmenimis nuo 180 iki 260 kg akmenų priklausomai nuo krosnies galingumo tai garine įkaitinama įkaitusiais akmenimis o ne įkaitusiu plienu. Dar vienas privalumas- didelis įkaitusiu akmenų kiekis išlaiko ilgai garines temperatūra net baigus kūrenti krosnį. Todėl siūlom nesudėtinga sistema panaudoti garine kaip židinio kupolą kitom patalpom pvz. priepirčiui šildyti. Gaminame iki 18 kb.m.25kb.m.40kb.m. garinėms ir trijų didžiu durelių langais 330x280 500x320 600x420 dydžiai ne skaitant kalviškos apdailos ir apatines pelenines dalies bei oro iejimo angos. Taip pat gaminame išskirtines krosnis-židinius su pakeliamom židinio durelem (giljotina). Daugiau info telefonu 869920538865069286. Pamatyti krosnių pristatimą galima Youtube surinkus raktinis žodžius karaliaus pirtis arba rusiškai korolevskie bani. Įsigyk viena karta tikra vertinga gamini!
  540 €
  Įsimink
 • Jurbarko r.
  prieš 10 val.
  Namas ramioje vietoje

  Namas ramioje vietoje

  Jurbarko r., Dainių k., Vakaro g.
  349 m²| 37.00 a| 5 kamb.| Įrengtas| Kietu kuru| Skystu kuru
  98 400 €
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 12 val.
  Norvegiškos akumuliuojančios krosnys Nordpeis

  Norvegiškos akumuliuojančios krosnys Nordpeis

  Parduodu Norvegiškas krosnis ir ketaus krosneles Nordpeis Salzburg – tai krosnis kur šiluma kaupiama ir po to ilgai atiduodama į patalpas. Lyginant su standartiniais židiniais ši krosnis yra žymiai efektyvesnė. Salzburg komplektuojama specialia Nordpeis kompanijos sukurta „Power stone“ medžiaga. Pastaroji prilygsta – o kai kuriais parametrais net lenkia – „muilo akmeniui“. Apie 4 valandas intensyviai pakūrenus krosnis pilnai ataušta tik po 20 valandų. Keliais kūrenimo ciklais galima palaikyti vienodą temperatūrą visą parą. Salzburg yra trijų dydžių- Salzburg M Salzburg L ir Salzburg XL http://www.nordpeis.lt/krosnys2.php 867202914 Kainas rasite: www.nordpeis.lt
   
  Įsimink
 • Rietavas, ...
  prieš 12 val.
  Vidaus lauko zidiniai kokliniai peciai krosneles

  Vidaus lauko zidiniai kokliniai peciai krosneles

  statau restauruoju projektuoju lauko bei vidaus zidinius krosnis pecius duonkepius is savo bei uzsakovo medziagu suteikiu garantija platus pasirinkimas pirciu projektavimas pilnas irengimas bei kiti apdailos darbai Daugiau darbų rasite čia: http://www.koklinukai.lt
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 4 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Krosnys židiniai krosnis pečius

  Krosnys židiniai krosnis pečius

  Sveiki Esu atestuotas krosnininkas. Mūriju įvairios paskirties krosnis: Šildymo pirties lauko kompleksus židinius maisto gamybos(duonkepes " tandyrai" pompejiškos krosnys barbekinės virykles ir kita) mišrios paskirties krosnis. Galimos įvairios dizaino/ apdailos/ funkcijų bei paskirties (gultai šildomi suoleliai gyvatukai vandeniui šildyti maisto gamybos kamera šildymo krosnyje ir t.t.)variacijos atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Rengiu projektus sąmatas. Padedu sukomplektuoti medžiagas. Telefonu nemokamai konsultuoju įvairiais krosnių statybos klausimais. Dirbu visoje Lietuvoje. Visos krosnys statomos pagal I.V.Kuznetsov sistemą.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  Vidaus ir lauko židiniai kokliniai pečiai krosnys

  Vidaus ir lauko židiniai kokliniai pečiai krosnys

  Kokybiškai statau projektuoju lauko bei vidaus židinius koklines krosnis bei pečius duonkepius iš užsakovo medžiagų (taip pat galime pigiau nupirkti) suteikiu garantija darome apdailos darbus.
   
  Įsimink
 • Jonavos r.
  lapkričio 22, 2016
  Parduodamas Jaukus Ir Ekonomiškas Namas

  Parduodamas Jaukus Ir Ekonomiškas Namas

  Jonavos r., Jonavos m., Kapsų g.
  288 m²| 9.00 a| 4 kamb.| Įrengtas| Dujinis
  120 000 €
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 13 val.
  Zidiniai.skaldytų akmenų ir plytų mūras.

  Zidiniai.skaldytų akmenų ir plytų mūras.

  Statau vidaus ir lauko židinius dekoratyvines sienas krosnis virykles pavesines tvoraskolonasduonkepes rūkyklas bei kitus statinius. Ilgametė patirtis atsakingas požiūris į darbą įgalina pastatyti originalius ir kokybiškus statinius . +37068247983
   
  Įsimink
 • Tauragės r.
  sausio 4
  Parduodamas norvegų gamybos pečius - krosnelė

  Parduodamas norvegų gamybos pečius - krosnelė

  Parduodamas norvegų gamybos JOTUL pečius - krosnelė. Galima kūrenti ir kaip židinį atidarius dureles kurios ant bėgelių pasislenka po krosnies apačia. Krosnis - špižinė net nebekūrenant dar ilgai atiduoda šilumą. Kaina 180 EUR.
  180 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Ketaus krosnis bokštas Kvrner Ovnstperi

  Ketaus krosnis bokštas Kvrner Ovnstperi

  Jeigu patinka daiktas tik netinka kaina - skambinkite pasiderėsime! Prekės kodas: J0105 Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus Naudotų ir senovinių baldų bei interjero detalių parduotuvė Kareivių g.2c Vilniuje Darbo laikas: Darbo dienomis 10 - 20 Šeštadieniais 10 - 17 Sekmadieniais 10 - 15 tel.8 600 23888 Facebook: Naudotų baldų parduotuvė
  675 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  Krosnis krosnies dureles ir visos kitos dalys

  Krosnis krosnies dureles ir visos kitos dalys

  Isardyta krosnis liko visos komplektuojancios dalys. Krosnis buvo sode labai mazai naudota.
  50 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Ketaus krosnis bokštas Kvrner Ovnstperi

  Ketaus krosnis bokštas Kvrner Ovnstperi

  Jeigu patinka daiktas tik netinka kaina - skambinkite pasiderėsime! Prekės kodas: J0106 Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus Naudotų ir senovinių baldų bei interjero detalių parduotuvė Kareivių g.2c Vilniuje Darbo laikas: Darbo dienomis 10 - 20 Šeštadieniais 10 - 17 Sekmadieniais 10 - 15 tel.8 600 23888 Facebook: Naudotų baldų parduotuvė
  825 €
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 11 val.
  Pirties krosnelės Ketaus (Špižinės) Dovanos

  Pirties krosnelės Ketaus (Špižinės) Dovanos

  Pagrindinis pirties katilų iš ketaus privalumas jog jų storos sienelės (10-15mm) akumuliuoja šilumą ir ji ilgai jaučiama krosnelei užgęsus. Skirtumas nuo plieninių krosnelių yra tas kad dūmai ne tiesiogiai išmetami į kaminą o dėl unikalios konstrukcijos nukreipiami į antrinio degimo kamerą ir papildomai paduodant orą yra pakartotinai uždegami. To pasekoje efektyvumas siekia 75-80%. Pirties katilas pagamintas iš karščiiui atsparaus pilkojo ketaus. Sienelių storis siekia 10-15mm tai garantuoja minkštą šilumos spinduliavimą patikimumą ir ilgaamžiškumą. Ketinės krosnelės privalumai lyginant su plienine yra tai kad ketus gali išlaikyti didelius temperatūrų skirtumus jis nesideformuoja. Plieno linijinis ir tūrinis plėtimosi koeficientas 70% didesnis negu ketaus t.y. prie aukštų temperatūrų plieninės krosnys ženkliai daugiau deformuojasi. Šis faktorius pasireiškia su laiku plieninės krosnys susikraipo atsiranda įtrūkimai ant atskirų elementų pakūrose trūksta siūlės ir jos greitai pradega. Su ketinėm krosnelėm tokių dalykų nėra ir ji garantuotai tarnaus jums daugelį metų. Dar vienas įdomus ir reikšmingas dalykas kad šios pirties krosnelės korpusas yra cilindro formos . Ši forma geriausiai atlaiko netolygias šilumines apkrovas kurios atsiranda pradedant kūrenti šaltą krosnį. Cilindrinėje krosnyje šiluma vienodai pasisikirsto po visą korpusą ir pasklinda vienodai. Kainos: Pirma foto kaina 60000 Eur Antra foto kaina 80000 Eur (su kamenkos variantu 103400 Eur) Trečia foto kaina 80000 Eur Ketvirta foto kaina 72000 Eur (su metaliniu sietu akmenims) Tinklas akmenims 12000Eur Šiuo metu vykdome AKCIJĄ perkant bet kurią ketaus pirties krosnelę DOVANŲ gaunate: grilių su kelioniniu krepšiu 26cm. Komplektą sudaro: Dėžutė grilius kelioninis krepšys (penkta nuotrauka) Dėl kainų skambinti telefonu +37065558599 arba +37068698885 Ketinės šildymo pirties krosnelės (Špižinės) Pirties krosnys pirties krosnelė špižinė pirties krosnis.
  600 €
  Įsimink
 • Šiauliai
  prieš 3 val.
  Savarankiška granulinė krosnis / krosnelė

  Savarankiška granulinė krosnis / krosnelė

  Ši amerikoniška moderni be elektros veikianti granulėmis maitinama krosnis gali nustebinti visko mačiusį žmogų. Gali atrodyti sudėtinga tačiau ji yra ganėtinai paprasta. Turėdami šią krosnį jūs galėsite atsipalaiduoti nes jai reikia labai mažai priežiūros. Nereikia elektros - gravitacijos dėka medžio granulės pačios byra į degimo kamerą. Paprastai 15kg granulių maišo užtenka nuo 6 iki 12 valandų (priklausomai nuo krosnies nustatyto degimo rėžimo). Šis naujoviškas krosnies dizainas yra ypač saugus - nėra atviros liepsnos bei karštį atmušantis metalinis skydas krosnies galą išlaiko vėsiu. Taip pat geros emisijos vos 16 gramai kietųjų dalelių per valandą todėl dūmų rūkstančių iš kamino beveik nesimato. VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=Kjyf4dBVii Naudoti galima garažuose sodybose sodo nameliuose šiltnamiuose palapinėse namuose ir t.t. Kodėl geriau už įprastas krosnis: * Nereikalauja pastovaus malkų metimo * Nereikalauja elektros kaip kiti elektriniai katilai * Lengva perkelti iš vienos vietos į kitą * Įdomus akį traukiantis dizainas Papildoma informacija: * Apšildo iki 140 kvadratinių metrų patalpos * Galingumas 12-14kw * Tyliai dirba * Mažai smulkių dalių tvirtas dizainas * Užima nedaug vietos * Reguliuojamos kojelės leidžia krosnį pastatyti ant nelygaus pagrindo * Keramikinis stiklas Aukštis - 172 cm Plotis - 80 cm Gylis - 33 cm Geriausia skambinti nuo 09:00 iki 16:30 +37068472510
  550 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Koklinė krosnis Olsberg

  Koklinė krosnis Olsberg

  Jeigu patinka daiktas tik netinka kaina - skambinkite pasiderėsime! Prekės kodas: J0103 Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus Naudotų ir senovinių baldų bei interjero detalių parduotuvė Kareivių g.2c Vilniuje Darbo laikas: Darbo dienomis 10 - 20 Šeštadieniais 10 - 17 Sekmadieniais 10 - 15 tel.8 600 23888 Facebook: Naudotų baldų parduotuvė
  900 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*