Skelbimai, parduodu - Skelbiu.lt
Populiariausias
skelbimų portalas
 • Visi skelbimai
 • Transportas
 • Nekilnojamasis turtas
 • Paslaugos, darbas
 • Kompiuterija
 • Technika
 • Komunikacijos
 • Pramogos
 • Buitis
 • Drabužiai, avalynė
 • Auginantiems vaikus
Visi skelbimai
Visi miestai
Išvalyti viską
Pasirinkę miestą, galėsite pažymėti šalia esančius miestus pasirinktu atstumu (km).
Pasirinkę miestą, galėsite pažymėti šalia esančius miestus pasirinktu atstumu (km).
 
ID: 15005217
Redaguoti
Atnaujintas spalio 4, 2012
Parodė/Perskaitė:
2951_ / 108
Populiarumas:
3.66 %
DĖMESIO! Skelbimo nr. 15005217 galiojimo laikas pasibaigęs. Panašių skelbimų galite rasti kategorijoje Kita.

Makiazo kursai Siauliuose

Vakarinio/proginio bei teminio makiažo kursas ( 18 valandų)
Kurso metu išmoksite :
Kaip paruošti odą vakariniam makiažui,
Pagrindines vakarinio makiažo taisykles,
Kaip pasidaryti teminį makiažą ir kaip skirtingo meto makiažas yra pritaikomas šiai dienai :
• • 1930 - Marlene Dietrich,
• • 1950 - Brigitte Bardot ir Sofia Loren – kuriuos atkartojo„Dolce & Gabbana“,
• • 1960 – M.Monroe. Šį įvaizdį atkartojo „Louis Vuitton“ mados namai,
• • 1970 – “Versace” moteris,
• • 1980-1990 – “Grunge” stilius ir jo atkartojimas.
Papildomai sužinosite ar pasikartosite jau žinomą informaciją:
Dažniausiai daromos vakarinio makiažo klaidos – kaip jų išvengti,
Kaip sumodeliuoti savo veido bruožus,
Kaip paslėpti trūkumus,
Kaip padaryti, kad oda atrodytų skaisti.
Išmoksite atskirai pagrindinių akių ir lūpų dažymo taisyklių.
Šešėlių tepimo technika.
Dūminių akių efektas. Kaip išgauti?
Eye liner (akių linija) technika.
Ir kitos makiažo gudrybes.
Kursai susideda iš 3 paskaitų šeštadieniais nuo 12:00 iki 18:00 h. ( 18 valandų).Kiekvienos paskaitos metu didelė dalis skiriama praktikai. Investicija į save - 480 lt. (galima dalimis) Kursai vyks nuo spalio 20 d.. Vieta bus tikslinama.
Kosmetikos priemones patartina naudoti savo. Neturint jos- yra galimybė naudoti mūsų.
Registracija telefonu: +370 690 07779; el.paštu: hello@makeup2go.eu

www.makeup2go.lt
Kaina: 0.00
Kontaktai
Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja. Panašių skelbimų galite rasti kategorijoje Kita.
Panašūs skelbimai
ZUIKIO PUIKIO mokyklėlei jau 24 metai ! Zuikis Puikis kviečia vaikučius į ankstyvojo ugdymo pamokėles!Įpač laukiame mažylių, kuriems tenka mažai bendrauti su vaikučiais ! Pamokėlės vyksta du kartus savaitėje antradieniais ir ketvirtadieniais.Tėveliai vaikučius palieka 2 valandoms , o vaikučių laukia trys pamokėlės per dieną(24 per mėnesį).Vienoje iš jų susipažįstame su raidelėmis ir skaičiukais, mokomės skaityti ir skaičiuoti, nagrinėjame įvairias temas, rengiamės šventėms-mokinamės eilėraštukus.Muzikos pamokėlėje žaidžiame įvairius žaidimus ir ratelius, mokomės dainuoti .Dailės ir darbelių pamokėlės metu žengiame į spalvų pasaulį ,piešiame įvairiais dažais,lipdome iš plastilino ar modilino.Anglų kalbos metu susipažįstame su buityje labiausiai sutinkamais žodeliais, mokomės pasisveikinti, susipažinti , kalbėti telefonu.Dainuojame nesudėtingas daineles.Visos pamokėlės vyksta žaidimo forma.Naudojame daug priemonių, žaislų,knygeles pratyboms tėveliai įsigyja patys, dažais ir plastelinu aprūpina Zuikis Puikis. Pamokėlių metu mokomės bendrauti ir draugauti, spręsti įvairias situacijas . Vaikučiai skirstomi į dvi grupeles tai 4-5 ir 5-6 m. amžiaus mažyliai.Mažieji renkasi nuo 13.15val., vyresni nuo 13.55val.Turėti persiauti apavą. Šešiamečius rengiame pirmai klasei. Pamokėles veda patyrusios ,turinčios specialų pasirengimą mokytojos-auklėtojos. Mokyklėlė turi daug švenčių , kurių metu vaikučiai ne tik išmoksta daug dainelių, eilėraštukų , ratelių , bet skatinami būti drausmingais, mokosi susikaupti ,kultūringai ir pavyzdingai elgtis tarpusavyje ir prieš auditoriją. Atveskite savo vaikučius, jie ne tik daug ko išmoks bet taps drąsesni , labiau pasitikintys savimi,pasirengs mokyklai, mokysis bendrauti ir draugauti. Mokyklėlėje rytais 10,11,12 val. pirmadieniais ir trečiadieniais vyksta pamokėlės 2-3m. vaikučiams ,o antradieniais 10,11,12 val. 1-2m. zuikučiams. Tai muzikinės žaidimų pamokėlės kartu su mamytėmis: žaidžiame muzikuojame, bendraujame, mokomės susikaupti, išklausyti , laviname gabumus. 2-3m. vaikučiai turi dailės ir darbelių pamokėlę, klausosi pasakėlės. REGISTRACIJAį naujo sezono grupes prasidės nuo rugpjūčio pirmos , mokyklėlėje nuo rugpiūčio 24 d. telefonais 860706646 . Mus rasite Kaune Širvintų 15 (gatvelė ties Los Patranka) .Zuikio Puikio telefonas 860706646 Zuikis Puikis išsiilgęs lauks visą darbo sezoną. Plačiau - www.zuikiopuikio.lt ir www.youtube.com - Zuikio Puikio mokyklėlė Iki malonaus! Zuikis Puikis Nuotraukose akimirkos iš Užgavėnių šventės "Žieme, žiema , bėk iš kiemo.! ". . Zuikis Jūsų lauks! Plaukų kirpėjų kursai www.kirpejukursai.info
Zuiki Puikis labai laukia savo mažųjų lankytojų ! 1-2m. zuikučiai- pabiručiai renkasi kartu su mamytėmis kartą savaitėje antradieniais nuo 10 ,11 ,12 val.Pamokėlių trukmė 45 minutės.Tai linksmos muzikinės pamokėlės , kuriose daug juoko , įspūdžių, žaidimų ir švelnumo.Vaikučių laukia daug žaislų , priemonių ,pamokėlės metu stengiasi pakartoti , išklausyti atlikt kartu su mokytoja ar mamyte nesudėtingas daineles,pamėgdžioja , fantazuoja.Mokosi susikaupti , drausmės - patys pasiima žaisliukus, juos padeda į vietą, mokosi dalytis su draugu , bendravimo subtilybių.Didžiausios pagalbininkės mūsų mamytės , kurios garsiai ir aiškiai dainuoja daineles, atlieka visus žaidimus ir ratelius.Taip lavėja vaikučio sugebėjimai, jis tampa drąsesnis, atidesnis, lavėja jo fantazija,savarankiškumas. Pamokėles veda viena patyrusi mokytoja -auklėtoja. 2-3m. mažyliai renkasi du kartus savaitėje pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 10 ,11 ,12 val.Tėveliams pageidaujant pamokėlės vyksta ir penktadieniais.Pamokėlės trukmė 45 minutės.Tėveliams pageidaujant norintiems pamokėlės vyksta ir penktadieniais nuo11 val. Pamokėles veda dvi patyrusios mokytojos-auklėtojos.Tai muzikinės žaidimų pamokėlės, kaip ir minėjau 1-2m. vaikučiams, tik atitinkančios 2-3m. vaikučių amžiaus sugebėjimus ir jų lavėjimą- jos sudėtingesnės.Šio amžiaus mažyliai pirmadieniais turi dailės ir darbeliu pamokėles , taip pat klauso pasakėlės mokosi suprasti ir įvertinti jos veikėjų elgesį, mokosi spalvų ,žaidžia ne tik muzikinius, bet ir sportinius žaidimėlius.Pamokėlė vyksta kartu su mamyte.Turėti persiauti apavą. Atveskite savo mažyli Zuikiui Puikiui.Mamytės džiaugiasi , kad jos vaikelis tapo savarankiškesnis, išmoko žaisti su žaislais, padeda juos į vietą, tapo drausmingesnis, gražiai bendrauja su bendraamžiais ir žinoma džiaugiasi girdėdami kaip žaidimų metu vaikas dainuoja daineles, kviečia pažaisti išmoktus žaidimus. Registracija nuo rugoiūčio 1d. ir informacija. telefonais 860706646. Registracija vietoje nuo rugpiūčio 24 d. Zuikis Puikis laukia Kaune Širvintų 15 (gatvelė ties Los Patranka)telefonas pasiteiravimui 860706646 P.S.Kviečiame apsižiūrėti ir sudalyvauti pamokėlėje. Jei nepatiks- mokėti nereikės :) ir youtube - Zuikio Puikio mokyklėlė. Iki malonaus ! Plaukų kirpėjų kursai www.kirpejukursai.info.
Individualus mokymas. KURSAI: BŪRIMAS kortomis TARO, LENORMAN. MASAŽO kursai: klasikinis, kinietiškas ir kt. REIKI mokymas. Tel. 8 603 82114.
Mokykla "Art Of Beauty" KVIEČIA MOKYTIS: Higieninės kosmetikos kosmetikės specialybės ARBA Higieninės kosmetikos kosmetikės specialybės su SPA paslaugų teikimo specializaciją. Mokymosi trukmė: 2 metai. Mokymosi forma: dieninė. Išduodami valstybinis Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtinti profesinio mokymo ir kvalifikacijos pažymėjimai. Mokykloje dėstoma: žmogaus anatomija ir fiziologija, mityba ir sveika gyvensena, odos ligos, kosmetinės priemonės ir medžiagos, veido ir kūno priežiūros procedūros, kosmetinių masažų technologijos, manikiūras ir pedikiūras, makiažo technologijos. Prie SPA specialisto specializacijos: fizioterapija, SPA filosofija ir ritualai, gamtos ištekliai naudojami SPA. Praktiniai užsiėmimai sudaro 70% procentų mokymo programos. Užsiėmimus veda tarptautinę kvalifikaciją turinčios profesijos mokytojos-praktikės. Mokyklos “Art of Beauty” diplomantės turi galimybę valstybinio kvalifikacinio egzamino metu laikyti tarptautinį grožio estetiko (INFA) egzaminą ir gauti tarptautinį diplomą, kuris suteikia galimybę dirbti užsienio šalyse. Jau 4 metai iš eilės Mokyklos “Art of Beauty” mokinės įrodė aukštą praktinių kosmetologinių įgūdžių lygį, laimėdamos Atviruose Kosmetikų ir kosmetologų konkursuose “Jaunių” (studentų) klasėje. Švietimo ir mokslo ministro įsakymu, joms nereikia laikyti baigiamojo kvalifikacijos egzamino, kuris užskaitomas įvertinant 10-čia balų. Mokslo kaina: Jei Jūsų brandos atestate nėra žemesnio pažymio už 8 (aštuoni) - priimsime Jus nemokamai! Mokėsite tik už medžiagas – 300 € per semestrą. Į valstybinio brandos egzamino pažymius neatsižvelgiama. Tačiau ši galimybė suteikiama tik pirmo išsilavinimo siekiantiems, t. y. turintiems tik vidurinį arba nebaigtą profesinį, kolegijinį ar aukštąjį išsilavinimą. Jei Jūsų brandos atestate bent vienas mokomasis dalykas įvertintas 7 (septyni) ir mažiau, mokėsite 1000 € per semestrą. Papildomai už medžiagas mokėti nereikės. Palankios mokymosi sąlygos: * Jei baigėte aukštąją ar aukštesniąją mokyklą, bendruosius dalykus, kurių valandų skaičius atitinka mūsų mokyklos programoje esantį valandų skaičių, užskaitysime ir užsiėmimų lankyti nereikės. Atitinkamai sumažės ir mokestis už mokslą. * Biologijos ir chemijos valstybiniai egzaminai nebūtini. * Praktiniams užsėmimams grupė dalinama pusiau – užsiėmimai vyksta rytinėje ir popietinėje grupėse, todėl yra galimybė mokslus derinti su nepilna darbo diena. * Atskirai suderinus yra galimybė už mokslus mokėti kas mėnesį. * Mokyklos "Art of Beauty" diplomantės turi galimybę valstybinio kvalifikacinio egzamino metu laikyti tarptautinį grožio estetiko (INFA) egzaminą ir gauti tarptautinį diplomą, kuris suteikia daugiau galimybių dirbti užsienio šalyse. DOKUMENTŲ PRIĖMIMAS: Dokumentų priėmimas vyksta nuo gegužės 1 d.! Priėmimo metu vyksta motyvacinis pokalbis. Mokslų pradžia – rugsėjo 1 d. Mokymosi vietų skaičius ribotas! Dokumentų pateikimas darbo dienomis nuo 9 val iki 16 val. Adresu: Vasario 16-osios g. 6/15, Vilnius. Mokykla “Art of Beauty”. Dokumentų registracijos mokestis - 15 €. VŠĮ Mokykla “Art of beauty”, Licenzijos Nr. 003499, Buveinės adresas: Vasario 16-osios g. 6 / Pamėnkalnio g. 15, 01114 Vilnius (3 aukštas) El. p. mokykla@aob.lt Tel.: 8 630 08998, www.mokyklaaob.lt

Nusiųsti skelbimą draugui

Jūsų draugas gaus įdomaus ar aktualaus skelbimo nuorodą el. paštu arba SMS žinute
 
Jūsų el. paštas:
Draugo el. paštas:
Komentaras:
    

Informavimas apie netinkamą skelbimą

Skelbiu.lt administracija gaus pranešimą apie netinkamo turinio skelbimą
Priežastis
Jūsų komentaras

Redaguoti skelbimą

Norėdami redaguoti skelbimą, turite prisijungti prie šio skelbimo vartotojo paskyros.
Prisijungimo vardas:
Slaptažodis:
Pamiršote prisijungimus?

Norėdami redaguoti skelbimą, turite prisijungti prie šio skelbimo vartotojo paskyros.
Prisijungimo vardas:
Slaptažodis:
Pamiršote prisijungimus?