X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.

"aviganiai vokieciu suniukai" surasta šiose kategorijose

Rodyti likusias kategorijas
 • Vilnius
  prieš 5 d.
  3
  Kilmingi vokiečių aviganių veislės šuniukai

  Kilmingi vokiečių aviganių veislės šuniukai

  Savo gerų ir rūpestingų šeimininkų vis dar laukia ir artėjančias Šv. Kalėdas su jais svajoja jaukiai sutikti du ilgaplaukiai 2017 07 26 gimę nuostabūs vokiečių aviganių veislės šuniukai (kalytė ir patinėlis). Vakcinuoti, paženklinti mikroschemomis, su kilmės dokumentais ir augintinio pasais. Tėvai daugkartiniai Lietuvos ir tarptautinių parodų prizininkai (tėvas - Atos Aukštagirio Aidas, mama Frumi Geležinis Vilkas. Tėvams Vokietijoje atlikti displazijos ir DNR tyrimai, jie yra dresuoti, išlaikę socializacijos, veislinės apžiūros egzaminus ir kt.). Daugiau informacijos suteiksime telefonu. Bendraujame ir anglų, vokiečių bei rusų kalbomis. We speak english, german and russian as well.
  350 €
  Įsimink
 • Kauno r., ...
  prieš 6 val.
  2
  Juodi vokiečių aviganių šuniukai su dokumentais

  Juodi vokiečių aviganių šuniukai su dokumentais

  Juodi kilmingi vokiečių aviganių šuniukai su LKD-FCI kilmės dokumentais pasiruošę keliauti į naujus namus. Du patinėliai ir viena kalytė iš veislyno "Pikų Dama" - mikročipuoti, pagal amžių suvakcinuoti ir dehelmintizuoti. Jau virš 3 mėn. amžiaus, todėl po Šv. Kalėdų galės išvykti ir į užsienį, įskaitant UK ar Skandinaviją. Tėvas - Bummer vom Schwarzen Duvel iš Vokietijos, parodose įvertintas puikiai, išlaikęs dresūros egzaminus BH, Kkl1 ir IPO1. Mama - Bruna, parodose įvertinta puikiai, išlaikiusi dresūros egzaminus BH, Kkl1 ir IPO1. Tėvams atlikti visi privalomi veterinariniai tyrimai įskaitant displaziją, jie pasižymi puikiomis darbinėmis savybėmis. Detalesnė informacija ir atsakymai į visus Jums rūpimus klausimus telefonu: +37060303105
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 2 d.
  2
  Vokiečių aviganių šuniukai su dokumentais

  Vokiečių aviganių šuniukai su dokumentais

  JAU GALI KELIAUTI Į NAUJUS NAMUS .Parduodami vokiečių aviganių šuniukai su kilmės dokumentais. Š. m. spalio 6 d. gimė nauja šuniukų vada. Vadoje 5 patinai ir 4 kalytės. Mažyliai gimė sveiki ir stiprūs. Į naujus namus keliaus nuo 2017 m. gruodžio mėn. 6 d. Šuniukai pardavimo metu turės LKD-FCI kilmės dokumentus, mikročipą, ES skiepų pasą, bus vakcinuoti ir dehelmintizuoti pagal amžių. Abu mažylių tėvai puikaus charakterio, išlaikę dresūros egzaminus ir praėję veislinę apžiūrą. TĖTIS -Quljo von der Berghofer – Heide Titulai: LT CH Dresūra: BH, Kkl1 importuotas iš Vokietijos. Atlikti displazijos tyrimai - HD-A, ED-0 (visiškai sveikas) MAMA-FAIGA VILKIŪKŠTIS,Dresūra: BH, Kkl1,dalyvavusi specelizuotoje vokiečių aviganių parodoje 2017.06.17 III vietos nugalėtoja. atlikti displazijos tyrimai - HD-A, ED-0 (visiškai sveika) Būsimiesiems šeimininkams bus suteikta visa reikalinga informacija auginimo, dresavimo ir maitinimo klausimais. Detalesnė informacija ir atsakymai į visus Jums rūpimus klausimus telefonu +37061457225 el. p. paauliusjanciauskas@gmail.com ŠUNIUKUS JAU GALIMA ĮSIGYTI!
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 20 val.
  2
  Vokiečių aviganių vada su kilmės dokumentais

  Vokiečių aviganių vada su kilmės dokumentais

  Sulaukėme nuostabios vokiečių aviganių šuniukų vados! Šuniukai su dokumentais! Šuniukų tėvai yra Lietuvos čempionai ir daugkartiniai parodų nugalėtojai, išlaikę dresūros egzaminus, praėję veislinę apžiūrą, išskirtinai gražių ir ryškių spalvų. TĖVAS (father) : Quljo von der Berghofer – Heide (HD/A ED/0 BH, Kkl1). Titulai - LTJCH ir LTCH. Daugiau apie tėva: http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=2428482-quljo-von-der-berghoferheide * MAMA (mother) : Aiša Vilkiūkštis (HD/A ED/0 BH, Kkl1). Titulai – LTCH Daugiau apie mama: http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=2577444-aisa-vilkikstis Šuniukai gimė 2017.11.22, vadoje 3 šuniukai ir 3 kalytės. ***ŠUNIUKUS JAU GALIMA REZERVUOTI*** Šuniukai pardavimo metu turės kilmės dokumentus, ES pasus, bus čipuoti, dehelmintizuoti bei paskiepyti, pagal amžių. Daugiau info telefonu 868099479
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  1
  Juodi vokiečių aviganių šuniukai

  Juodi vokiečių aviganių šuniukai

  Rugpjūčio 23 dieną gimė penki nuostabūs juodi vokiečių aviganių šuniukai darbinių linijų . Liko tik trys nuostabūs patinėliai.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 4 d.
  1
  Vokiečių aviganių šuniukai (su dokumentais)

  Vokiečių aviganių šuniukai (su dokumentais)

  Vokiečių aviganių veislynas „Meilės erdvė“ parduoda vokiečių aviganių veislės šuniukus. Spalva- juoda ruda Šuniukai gimė liepos 24 d. Šuniukai socializuojami, mokomi, pasiruošę rimtiems mokslams aikštelėse ir kelionei į tolimas šalis. Tėvai- puikaus temperamento ir ryškaus eksterjero daugkartiniai parodų nugalėtojai. Abiejų tėvelių sveikatos tyrimai geri (alkūnių ir klubo sąnarių displazijos nėra): Tėvas: Google Super agent (Hip:SV:HD b-normal(a1)- Elbows:SV:EDa-normal (a1) Motina: Svastika Meiles Erdve (Hip:HD-a -Elbows:ED-0) Abu tėvai išlaikę dresūros egzaminus, praėję psichikos testus. Mažyliai auginami namų aplinkoje, žaidžia su vaikais. Maitinami kokybišku maistu. Šuniukai paskiepyti, identifikuoti mikroschema (sučipuoti) ir tatuiruoti, su LKD/FCI kilmės dokumentais, euro pasu. Vokiečių aviganiai – tai puikūs šeimos draugai ir aršūs šeimininkų gynėjai. Jie ištikimi ir budrūs, mėgstantys vaikus, labai klusnūs, puikiai dresuojami, ištvermingi. Idealūs šeimos šunys, tobuli kompanionai sporte. Šie šuniukai- perspektyvūs parodų dalyviai, o gal būt ir būsimos parodų žvaigždės. Būsimiesiems šeimininkams padėsime ir patarsime visais šuniuko auginimo, dresūros ir priežiūros klausimais. Šeimininkui pageidaujant pilnai paruošime šunį parodinei karjerai. Taip pat nepaliksime Jūsų likimo valiai, jei norėsite išvykti atostogų – mielai prižiūrėsime Jūsų augintinį Jums išvykus. Dėl dominančios informacijos prašome skambinti nurodytu telefonu arba rašyti į elektroninį paštą. (Nuotraukoje Googe Junior Meiles erdve)
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  gruodžio 1 d.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Kilmingi Vokiečių aviganių šuniukai

  Kilmingi Vokiečių aviganių šuniukai

  Š. m. Spalio mėn. Vokiečių aviganių veislyne "Vilkiūkštis" gimė sveikų, stiprių ir labai gražių šuniukų vada. Abu šuniukų tėvai importuoti iš prestižinių Vokietijos veislynų, puikaus charakterio, stabilios psichikos ir eksterjero,visiškai sveiki (abiejų displazijos HD A ED 0) išlaikę dresūros egzaminus(BH) ir praėję veislinę apžiūrą (Kkl) Šuniukų TĖTIS -Quljo von der Berghofer – Heide. Ypatingai tvirto charakterio ir puikiomis darbinėmis savybėmis. Daugkartinis sertifikuotų visų veislių parodų nugalėtojas (LT JCH, LT CH, 6xBOB, 4xBOS, 10xCAC)ir specializuotų Vokiečių aviganių parodų prizininkas. Daugiau apie tėtį galite paskaityti čia: http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=2428482-quljo-von-der-berghoferheide Šuniukų MAMA: Chanel-von-haus-voerde- tobulo charakterio,nuostabaus judesio ir labai graži. Daugkartinė sertifikuotų visų veislių parodų nugalėtoja (LT JCH,LT CH,8xCACIB,9xBOB,22xCAC) ir specializuotų vokiečių aviganių parodų prizininkė, Pabaltijo čempionato nugalėtoja (SG-1), Daugiau apie mama galite paskaityti čia: www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=1912348-chanel-von-haus-voerde Šuniukai bus parduodami su LKD-FCI kilmę patvirtinančiais dokumentais, skiepų pasais ir mikroschema, suskiepyti ir dehelmintizuoti pagal amžių. Naujiesiems šeimininkams, visą reikiamą informaciją reikalingą auginant, maitinant ir dresuojant naująjį šeimos narį suteiks ilgametę patirtį turintis veisėjas ir kvalifikuotas dresuotojas. Smulkesnė informacija tel. 868791396 ir el.p. butkus.antanas@gmail.com Taip pat veislyne "Vilkiūkštis" dresuojami visų veislių šunys.
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 12 val.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Darbinių linijų kilmingi vokiečių aviganiai

  Darbinių linijų kilmingi vokiečių aviganiai

  Vokiečių aviganių veislyne "Plieninė iltis" gimė darbinių linijų kilmingi vokiečių aviganiai su FCI/LKD kilmės dokumentais. Abu tėvai aktyviai sportuojantys bei dirbantys šunys. Šeimininkams suteiksime visas konsultacijas apie šuniukų auklėjimą bei auginimą. Apie vadą: http://plienineiltis.lt/pliene-iltis-2017-a-vada/ Mama: https://en.working-dog.com/dogs-details/2535345/Bonita-is-Vilku-Slenio Tėtis: https://en.working-dog.com/dogs-details/3049498/Drag-Kop%C5%B3-Vilkas #plienineiltis
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  1
  Nuostabios Vokieciu Aviganiu kalytes

  Nuostabios Vokieciu Aviganiu kalytes

  Liko dvi padukusios mergiotes. Viena labai smalsi, megsta tyrineti teritorija ir vis kazka naujo atranda. Kita tikra kovu meistre, tobulina kovos igudzius ant mamos ar seses. Suniukai sveiki, nukirminuoti, maitinti kales 2 men. Mama ruda - tarnybine. Labai protinga ir sargi (be reikalo niekada neloja). Savo patirti perdave ir mazems, dabar jas moko zaidimu forma kautis. Tetis - juodas su kilmes dokumentais ( dokumtus turim ir galim parodyti). Nors suniukai ir gime voljere. Ziema jos dar per mazos buti vienos budoje. Tad ieskomi mylintys seimininkai kurie iki pavasario gales mazyle paauginti namuose o tik paskui i voljera, arba auginimui bute. Kaina negalutine
  160 €
  Įsimink
 • Trakų r.
  prieš 7 val.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokiečių aviganė

  Vokiečių aviganė

  Naujų namų ieško paskutinė iš vados mergytė vokiečių aviganė. Jai 2 mėn. Valgo savarankiškai, pilnai pasiruošusi keliauti į naujus namus. Tėvų nuotraukas rimtai susidomėjusiems atsiųsime.
  60 €
  Įsimink
 • Prienų r.
  prieš 6 val.
  1
  Juodi vokiečių aviganių veislės šuniukai

  Juodi vokiečių aviganių veislės šuniukai

  Parduodami vokiečių aviganių veislės šuniukai, tėtis importuotas iš Vokietijos Bummer vom schwarzen Duvel, parodose įvertintas puikiai, dresūra IPO 1, sveikatos tyrimai daryti Vokietijoj DNA, HD normal, ED fast normal. Mama Vestfalia iš Draugužio: 100 % vokiški kraujai, parodose įvertinimas puikiai, dresūra BH, sveikatos tyrimai daryti Vokietijoj DNA, HD normal, ED normal. Šuniukai gimę 2017.08.11 į naujus namus važiuos tik paskiepyti sučipuoti ir tatuiruoti. Šuniukai jau pasiruošę keliauti į naujus namus.
   
  Įsimink
 • Jonavos r.
  prieš 2 d.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodam 2,5 menesiu kalyte

  Parduodam 2,5 menesiu kalyte

  Parduodam 2.5 men kalyte. Tevas vokieciu aviganis mama belgu aviganis. Labai protingi ir draugiski sunys. Nukirminti ir paskiepyti. Noretume gaut tik ka sumokejome uz vaistus nuo kirminu ir skiepus.
  20 €
  Įsimink
 • Utenos r., ...
  prieš 18 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokiečiu aviganiai šuniukai grynaveisliai

  Vokiečiu aviganiai šuniukai grynaveisliai

  Vokiečių aviganių šuniukai laukia savo naujų šeimininkų, pagal amžių nukirminti ir paskiepyti. Abu tėvai su kilmės dokumentais, stabilios psichikos, dresuoti, turi sveikatos tyrimus, gyvena kartu. Šuniukai tvirto sudėjimo, labai drąsus ir smalsūs, jau bando sargauti. Turim berniukų ir mergaičių. Šuniukai jau gali keliauti į naujus namus. Komentarų neskaitau, sms neatsakau.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  gruodžio 3 d.
  Vokieciu aviganiai

  Vokieciu aviganiai

  Parduodame vokieciu aviganiu suniukus. Suniukai gime 2017.10.11. 3 berniukai ir 2 mergaites.Suniukai judrus, draugiski, savarankiski bei nukirminuoti. Patys valgo. Mama ir tevas grynaveisliai aviganiai. Del issamesnes informacijos galima teirautis tel: 868442415 bei 860349862
  100 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 2 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokiečių aviganių šuniukai

  Vokiečių aviganių šuniukai

  Parduodami nuostabūs ilgaplaukiai Vokiečių aviganių veislės šuniukai, gimę rugsėjo 23d, paskiepyti, dehelmentizuoti, vadoje buvo 5 šuniukai, todėl labai stambūs, kailis labai ryškių gražių spalvų. Liko 1kalytė ir 1patinukas. Šuniukai sveiki, žaismingi, gali gyventi tiek kambaryje, tiek lauke. Abu tėvai labai stabilios psichikos, ryškių spalvų, grynaveisliai Vokiečių aviganiai. Šuniukai ieško naujų šeimininkų, kurie juos mylės, skirs pakankamai laiko priežiūrai ir auklėjimui. Patinuko kaina 150 eurų, kalytės 120 eurų.
  150 €
  Įsimink
 • Kita, ...
  prieš 8 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokiečių Aviganiukai

  Vokiečių Aviganiukai

  Parduodame Vokiečių Aviganių veislės šuniukus. Šuniukai labai gražūs, sveiki, jau yra nukirminuoti, savarankiški ir ieško savo atsakingų - tikrų šeimininkų. Atvykę galėsite rinktis sau patikusį mažyli turime ir kalyčių ir patinėlių. Abu tėveliai gyvena kartu su mažyliais. Mažylių tėveliai yra Grynaveisliai Vokiečių Aviganiai, puikios sveikatos,stambaus sudėjimo, sargūs, kuo puikiausiai sutariantys su vaikučiais. Tai tikrai nepaprasto grožio augintiniai, kurie gali būti jūsų sargai, bei tobuli - šeimos nariai. Šeimininkams suteiksimę visą reikalingą informaciją : auginimo,dresavimo, maitinimo ir kitais jums rūpimais klausimais. Mus rasite : Vilkaviškio rajone. Telefonas : +37063030659. Jei neatsiliepsiu palikite mums žinutę. Nes dirbu ir nevisada galiu atsiliepti.
  150 €
  Įsimink
 • Klaipėdos r.
  prieš 10 val.
  Baltieji šveicarų aviganių šuniukai

  Baltieji šveicarų aviganių šuniukai

  Veislyne "Iš Gargždų" š.m. liepos 21 dieną gimė Baltųjų šveicarų aviganių šuniukų vada. Šuniukai su kilmės dokumentais. Liko 1 patinėlis www.aviganiai.lt Mama - GRACIJA PAMARIO VILKĖ Tėvas- BORN TO WIN WARRIOR HELLRAISER titulai-LT JCH Tel: 861591707 - Kęstutis 861591717 - Adelė Apie veislę: Baltasis šveicarų aviganis- nuostabus tarnybinis universalus šuo su įdomia gyvenimo istorija, kuri prasidėjo nuo gimimo Vokietijoje (1899 metais), gyvavimo Amerikos žemyne (JAV ir Kanada) ir grįžimu (1970 metais) atgal į Tėvynę Europą: nuo to laiko ir tapo ,baltasis šveicarų aviganis“, nes šį žingsnį atliko šveicarai. Tai vokiečių aviganio veislės atmaina, kurioje teka vokiečių (TIK) aviganių kraujas: išskirtinis bruožas-balta kailio spalva. Nauja Lietuvoje (nuo 2004 metų) ,Iš Gargždų“ šunų veislyne pradėta auginti veislė. Tai išskirtinai nuovoki, jautri, budri ir atsargi, priraiši žmogui, atspari ligoms ir klimatinėms sąlygoms, pastoviai norinti turėti užsiėmimą ir dirbti, sugebanti bendrauti su kitais gyvūnais, žinanti ir mokanti rasti ir išlaikyti savo vietą įvairiame (žmonių ir gyvūnų) kolektyve, veislė. Mokanti suprasti ir teisingai vertinti vaikų elgesį, jausti ir teisingai žvelgti į mūsų nuotaiką ją suprasti, nebūti įkiriu. Tai puikus ir patikimas žmogaus palydovas, jautrus ir nuovokus sargas su ilgalaike kantrybe ir ištikimybe, teisingai ir žaibiškai įvertinantis sudėtingą situaciją su teisingu sprendimu (saugant, ginant, ieškant ir kita). Auginti turėtų žmonės, kuriems reikalingas tarnybinis šuo: mėgstantis judrų gyvenimą ir daug bendraujantis su savo augintiniu, visada žinantis, kad tai tikras ir patikimas šeimos narys, kuris savo elgesiu niekada jus nenuvils: kels jums gerą nuotaiką, pastoviai sieks bendravimo ir su atsidavimu ją vertins. Su juo galėsite sukurti įvairius žaidimus, lydės jus sportuojant, ypač gamtoje, plaukioti kartu, iškylauti. Jis visada norės būti su jumis. Tinka auginti namų ir lauko sąlygomis. ĮSIGIJUS IŠ MŪSŲ VEISLYNO ŠUNIUKĄ Jums bus teikiama profesionali pagalba (konsultacijos: šėrimo, auginimo,jo valdymo, ruošimo tarnyboms ir parodoms, visais gyvenimiškais klausimais).
   
  Įsimink
 • Vilnius
  spalio 22 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Žaismingas vokiečių aviganis ieško draugės.
 • Šiauliai
  lapkričio 28 d.
  Nėra nuotraukos

  Šuniuko Aviganio

  Pirkčiau AVIGANI , jauna , apie 6 men. Gali buti be dokumentu. tel. 868289081
  Ieško
  Įsimink
 • Kėdainių r.
  spalio 30 d.
  Vokiečių aviganiai

  Vokiečių aviganiai

  Parduodu vokiečiu aviganius. Gimė spalio 8d.
  80 €
  Įsimink
 • Vilnius
  spalio 15 d.
  Nėra nuotraukos

  Vokieciu aviganiu suniukai

  Patinas 7 sav.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  spalio 15 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokiečių Aviganė

  Vokiečių Aviganė

  Nuostabi, linksma kalytė ieško namų! Paskutinė iš savo vados. Labai gražus kailis ir trykšta energija.
  100 €
  Įsimink
 • Alytus
  lapkričio 11 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokieciu aviganiu suniukai

  Vokieciu aviganiu suniukai

  Parduodami vokiečiu aviganiu šuniukai. Gime Rugsėjo 7diena. Be kilmės dokumentu, mama ir tetis nuotraukose matosi,abu vokieciu aviganiai. Patys savarankiskai valgo jau. Yra ir patinėliu ir kalyčiu.
  1 €
  Įsimink
 • Vilnius
  spalio 20 d.
  Nėra nuotraukos

  Ieškau Vokiečių Aviganio Vilniuje

  Sveiki, ieškau kas galėtų padovanoti ar parduoti Vokiečių Aviganio šuniuką nuo 4 iki 8 mėnėsių. Vilniuje arba Vilniaus rajone. Gali būti ir su kilmės dokumentais. Jis TIKRAI bus mylimas ir prižiūrimas. Labai myliu gyvūnus, ypač šunis. Ačiū, tiems kas atsilieps į mano skelbimą. Gali būti iki 200 Eurų.
  Ieško
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00