• Kaunas, ...
  prieš 1 d.
  1
  Vokiečių Aviganių Šuniukai su Kilmės dokumentais

  Vokiečių Aviganių Šuniukai su Kilmės dokumentais

  Vokiečių aviganių veislyne "Vilkiūkštis" š. m. vasario 14 d. gimė nauja šuniukų vada. Mažyliai gimė sveiki ir stiprūs į naujus namus keliaus nuo 2017 m. balandžio mėn., šuniukai pardavimo metu turės LKD-FCI kilmės dokumentus, mikročipą, ES skiepų pasą, bus vakcinuoti ir dehelmintizuoti pagal amžių. Šuniukius jau galima rezervuoti. Abu mažylių tėvai puikaus charakterio, išlaikę dresūros egzaminus ir praėję veislinę apžiūrą. TĖTIS - Omar von der Berghofer-Heide importuotas iš Vokietijos, labai ryškių spalvų. Tituluotas Lietuvos čempionu LT JCH, LT CH, Latvojos ir Lietuvos spec. VA parodose iškovojęs pirmas vietas, išlaikęs dresūros egzaminus BH, Kkl. ir IPO1 Daugiau apie tėtį čia: http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=2135719-omar-von-der-berghoferheide MAMA- Elli Oazė, 2015 m. spec. Vokiečių aviganių parodoje atvira Kl. III vietos ir 2016 m. spec. Vokiečių aviganių parodoje atvira Kl. II vietos nugalėtoja. Išlaikius dresūros egzaminus BH, Kkl1, IPO 1 egzamino B IPO 2 egzamino A ir B dalis. Daugiau apie mama čia: http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=2410913-elli-oaz Būsimiesiems šeimininkams bus suteikta visa reikalinga informacija auginimo, dresavimo ir maitinimo klausimais. Detalesnė informacija ir atsakymai į visus Jums rūpimus klausimus telefonu 8 687 91396, el. p. brigitaraciene@gmail.com ir www.vilkiukstis.lt ŠUNIUKUS JAU GALIMA REZERVUOTI!
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 1 d.
  1
  Nauja Vokiečių aviganių vada veislyne "Vilkiūkštis

  Nauja Vokiečių aviganių vada veislyne "Vilkiūkštis

  Vokiečių aviganių veislyne "Vilkiūkštis" Gimė vada. Šuniukai sveiki ir stiprūs. Pardavimo metu turės LKD-FCI kilmės dokumentus, mikročipą, ES skiepų pasą, bus vakcinuoti ir dehelmintizuoti pagal amžių. Mažylių tėtis nuostabus patinas importuotas iš Vokietijos, parodose iškovojęs Lietuvos čempiono titulą, pasižymintis tvirtu charakteriu ir puikiomis darbinėmis savybėmis išlaikęs IPO3 egzaminą. Mama taip pat importuota iš Vokietijos, tituluota Lietuvos čempionė. Abu tėvai nuostabaus eksterjero ir charakterio šunys, išlaikę dresūros egzaminus ir praėję veislinę apžiūrą. Daugiau apie tėtį: http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=718160-ibo-von-pallas-athene Daugiau apie mamą: http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=2428511-pyra-von-der-barenschlucht ŠUNIUKUS JAU GALITE REZERVUOTI. Sutvarkome dokumentus šuniuko išvažiavimui į, bet kurią šalį. Būsimiesiems šeimininkams bus suteikta visa reikalinga informacija auginimo, dresavimo ir maitinimo klausimais. Detalesnė informacija ir atsakymai į visus rūpimus klausimus telefonu 8610 08468, el.p. butkus.antanas@gmail.com ir www.vilkiukstis.lt Taip pat veislyne dresuojami visų veislių šunys .
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 33 min.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Jau galima rezervuoti!

  Jau galima rezervuoti!

  03.16.gime vokieciu aviganiu šuniukai musu ipatyngai stambios, galyngos,atletiskos kartu gyvenančios poros.mama su kilmes dokumentais.abu stabilios psihikos .dresuoti. .sargaujantis.be sveikatos problemu.mazyliai galės keliauti pas seimininkus balandzio vidurije.nerezervuoti liko 2 patineliai ir2 kalytes.
  200 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  kovo 8
  1
  Vokiečių Aviganių Veislės Šuniukai Su Dokumentais!

  Vokiečių Aviganių Veislės Šuniukai Su Dokumentais!

  Sausio pradžioje veislyne "Marių vilkas" sulaukėme nuostabios vokiečių aviganių šuniukų vados. Gimė 10 šuniukų, 7 patinėliai ir 3 kalytės. Šuniukai jau pasiruoše keliauti į savo naujus namus. Motina - Kena iš Gudienos vilku, BH, Kkl1 parodose vertinama puikiai. Tėvas - Quljo von der Berghofer - Heide, LT CH, BH, Kkl1, parodose vertinamas puikiai. Šuniukai nukirminti, paskiepyti, sučipuoti. Šeimininkų laukia dar du berniukai (pirmoje nuotraukoje) ir viena mergaitė (antroje nuotrukoje). Padedame sutvarkyti šuniukų dokumentus kelionėms į užsienį.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 2 d.
  1
  Vokiečių aviganių šuniukai su kilmės dokumentais

  Vokiečių aviganių šuniukai su kilmės dokumentais

  Veislyne ,Rūdšilio vilkas‘ parduodama nauja vokiečių aviganių vada. Tėvas: Arex von der Burg Reichenstein ( HD:a ED:0 Kkl1, IPO1, Lietuvos čempionas). Mama: Aina Rūdšilio vilkas (HD:a ED:0 BH, Kkl1). Puikaus charakterio kalė. Tėvai atlikę veislinę apžiūra bei išlaikę paklusnumo egzaminus, abiems atlikti sveikatos tyrimai (HD:a ED:0)- abu visiškai sveiki. Šuniukai turi kilmės dokumentus, yra čipuoti, vakcinuoti, bei socializuoti pagal amžių. Naujiems šeimininkams suteiksime visą reikalingą informaciją apie šuniukų auginimą, maitinimą bei dresavimą. Visą jus dominančią informaciją suteiksime telefonu 8 611 57631, 8 608 49560 bei el. paštu rudsiliovilkas@gmail.com ŠUNIUKAI JAU GALI KELIAUTI Į NAUJUS NAMUS!
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 1 d.
  1
  Vokieciu veisles aviganio suniukai

  Vokieciu veisles aviganio suniukai

  Parduodami Vokiečių Aviganių ilgaplaukiai veislės šuniukai.Sveiki,judrus.Kale ir patinas dresuoti.Gyme vasario 10
  185 €
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 8
  Australų aviganių šuniukai

  Australų aviganių šuniukai

  Gruodžio 14 d. veislyne "Liepų laumės" gimė 8 kilmingi Australų aviganių šuniukai. 2 mergytės ir 6 berniukai. Šuniukai jau yra su kilmės dokumentais, čipuoti, skiepyti, patikrintomis akimis, nukirminti pagal amžių. Šiuo metu yra likę 2 šuniukai: Red tricolor - mergytė Red merle - berniukas. Tėvas - INT CH, MULTI CH. MULTI JCH - GOLD RUSH OF CRYSTAL LAKE Motina - INT CH. MULTI CH, GRAND CH, MULTI JCH - DONT WORRY BE HAPPY DREAMFINDER Tėvai yra sveiki. Tėvui yra atlikti šie sveikatos tyrimai: akių tyrimai (švarios), klubo ir alkūnės displazijos A/0 ir dėl paveldimų ligų (CEA /CH +/+ PRA +/+ HSF4+/+ MDR1 +/+) . Motinai yra atlikti šie sveikatos tyrimai: akių tyrimai (švarios), klubo ir alkūnės displazijos A/0 ir dėl paveldimų ligų (CEA/CH +/+ PRA +/+ HSF4+/+ MDR1 +/-). Australų aviganis tinka aktyvų gyvenimą gyvenantiems žmonėms. Daugiau informacijos rasite http://australuaviganis.lt/lt/ ir tel. +37068040003 Šuniuko kaina priklauso nuo Jūsų pasirinkimo.
  1 €
  Įsimink
 • Kaišiadorių r.
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokiečių Aviganių šuniukai

  Vokiečių Aviganių šuniukai

  Parduodami Vokiečių Aviganių veislės šuniukai. (Be kilmės dokumentų). Gimė š. m. vasario 3 diena. Sveiki, patys ėda, yra žaismingi ir judrūs. Turim šuniukų ir kalyčių. Tėvai: Kalė juodos spalvos. Patinas juodos spalvos su įrudžiu. (Foto paskutinės). Abu tėvai būna kartu. Jie ne tik geri sargai, bet ir puikūs draugai. (Kaina derinama)
  135 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 5 d.
  Kilmingi australų aviganių šuniukai

  Kilmingi australų aviganių šuniukai

  Veislyne Tai Fokstrotas 2017.03.15 gimė Australų aviganių vada. 3 patinai ir 3 kalytės. Du red merle spalvos, kiti red tricolour. Šuniukai bus su LKD kilmės dokumentais, ES pasais, skiepyti, čipuoti, registruoti duomenų bazėse. Tėvai sveiki, puikios psichikos, patikrinti dėl genetinių ligų. Priimama rezervacija.
   
  Įsimink
 • Kita
  vasario 14
  Išskirtiniai Vidurinės Azijos aviganių šuniukai

  Išskirtiniai Vidurinės Azijos aviganių šuniukai

  Išskirtiniai Vidurinės Azijos aviganių šuniukai Veislynas Metalbaj LKF / FCI (Latvija) siūlo aukštos klasės Vidurinės Azijos aviganių šuniukus gimusius 2016. 12.19. Šuniukai turi EURO vet pasus, micročipus, taip pat nukirminti ir skiepyti pagal amžių. LKF/FCI dokumentai. Abu tėvai turi atliktus dizplazijos tyrimus. Tėvai turi išskirtinę kilmę ir puikų eksterjerą. Tėvas: Metalbaj Dalha-Shir. Jaunimo Latvijos ir Lietuvos čempionas, taip pat Latvijos, Lietuvos, Estijos, Krievijos, Lenkijos čempionas. Specializuotos veislės parodos nugalėtojas. Jo tėvas yra legendinis Arystan Alga Nauz iš garsiausio Kazachstano veislyno "Arystan Alga". Motina: Metalbaj Cezarija - Latvijos ir Lietuvos jaunimo čempionė, Latvijos, Lietuvos, Estijos, Krievijos čempionė, Latvijos Nugalėtoja - 2013& 2016. Kaina sutartinė. Nuotraukose yra abu tėvai.
  600 €
  Įsimink
 • Panevėžys
  prieš 4 d.
  Vokiečių aviganių šuniukai

  Vokiečių aviganių šuniukai

  Parduodame Grynaveislius Vokiečių Aviganių šuniukus gim. 17.02. Abu tėveliai yra Grynaveisliai Vokiečių Aviganiai. Labai protingi, dresuoti, labai geri sargai ir kompanjonai, puikiai sutariantys su vaikais. Mažyliai labai gražūs, stiprūs,sveiki. Mažyliai galės keliauti pas savo atsakingus, bei mylinčius šeimininkus balandžio mėn.Vadoje 3 berniukai ir 1 mergaitė. Tai tikrai nepaprasto grožio augintiniai, kurie gali būti tobuli jūsų draugai, bei šeimos nariai. Pirmoje nuotraukoje šuniukų mama. Norintys auginti ir mylėti šios veislės šuniukus gali kreiptis : 8-60137053
  150 €
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 2 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokieciu aviganiu šuniukai

  Vokieciu aviganiu šuniukai

  Parduodame Vokieciu aviganiu šuniukus, liko 4 šuniukai, 1 mergaite ir 3 berniukai, labai judrus ir mieli. Dabar šuniukai šiek tiek didesni negu nuotraukose.
  100 €
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 5 val.
  Vokiečių aviganių šuniukai

  Vokiečių aviganių šuniukai

  Suniukai gime gruodzio men.10 diena. Visi suniukai sveiki, stambus, grazus, draugiski, labai judrus. Nukirminuoti. Suniuku tevai labai puikus sargai, paklusnus dresurai. Gyvena lauke. Mazyliai iesko nauju draugisku seimininku. Visa informacija teikiama telefonu. Į SMS neatsakau! tel.: 8-683-87134
   
  Įsimink
 • Panevėžys
  prieš 33 min.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokieciu aviganiu suniukai.

  Vokieciu aviganiu suniukai.

  Parduodame 2 v.a.kalytes ir 1 patineli.gim. gruodzio 29. su kilmes dokumentais.siuo metu gyvena su mama Latvijos veislyne. Rimtai apsisprendusiam galima atvezt i Lietuva.daugiau info.-telefonu. Norint iskart sudisiekti su veislynu - maloniai laukiam el.pastu ( rusu kalba)
  400 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 val.23 min.
  2 men. vokieciu aviganiu suniukai

  2 men. vokieciu aviganiu suniukai

  Nauja vada su LKD/FCI kilmes dokumentais ! Kergimas uzsienyje. Jau gali keliauti i naujus namus 5 patineliai ir 3 kalytes. Skiepyti bei cipuoti. Gimimo data:2017-01-18 Tevas:Nochnoy Dozor Hard(Elko vom Fichtenschlag )HD-A,ED-0,OKD3,ZKS,KKL1,12xCAC,3xCACIB,BY JCH,BYCH,Grandcempion. http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=710048 Mama:Fila Naujavilnietis ( Zako x Dora) HD-A,ED-0 8 nuotrauka - mama 9-10 nuotrauka - tevas www.naujavilnietis.lt naujavilnietis@gmail.com +37068570347 teirautis patinelio ar kalytes kainu galite ir SMS rasyti.Kalytes 100 Euru pigesnes uz patinelius,nes patinelius geriau perka.
   
  Įsimink
 • Klaipėdos r.
  kovo 14
  Vidurinės Azijos aviganių šuniukai

  Vidurinės Azijos aviganių šuniukai

  Parduodami Vidurinės Azijos aviganių veislės šuniukai. Šeši šuniukai ir viena kalytė. Pirma vada, visi labai stambus. Visi nukirminuoti ir paskiepiti. Tėvai stabilios psichikos.
  175 €
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 7
  Vidurio azijos aviganiu suniukai

  Vidurio azijos aviganiu suniukai

  Kilminga azijatė ieško išmanančio veislę šeimininko, kaina sutartinė, visais klausimais kreiptis el.paštu arba telefonu. Beprasmėse ale žinovų diskusijose nedalyvauju, turiu rimtesnių užsiėmimų. El.paštas - alvicka293@gmail.com, Tel.: +370 614 82 661
   
  Įsimink
 • Trakų r.
  kovo 15
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vidurinės Azijos aviganiu suniukai

  Vidurinės Azijos aviganiu suniukai

  Parduodu vidurinės Azijos šuniukus likę du patinėliai.
  170 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 2 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vidurio Azijos aviganių šuniukai

  Vidurio Azijos aviganių šuniukai

  Šuniukai gimę 2016.11.26, su kilmės dokumentais,čipuoti, skiepyti. Motina parvežta iš Maskvos, patinas jau mūsų veisimo. Šuniukai juodai balti ir rudai balti. Parodinio lygio. Yra 2 patineliai(pirmos dvi foto: rusvas ir juodas) ir 4 kalaitės. Daugiau info telefonu. Abu tėvai gyvena kartu su mumis. Įmetu keletas tėvų foto. Kaina 500
   
  Įsimink
 • Molėtų r.
  kovo 5
  Vidurinės azijos ir kaukazo aviganių suniukai

  Vidurinės azijos ir kaukazo aviganių suniukai

  Siūlome Vidurinės Azijos ir Kaukazo aviganių šuniukus, paauglius, suaugusius šunis apsaugai, darbui, šeimai, ukininkams . Yra galimybė rinktis pagal poreikius, - yra tinkamų ir veismui ir šeimai ir apsaugai. "Akmenų Gėlė" - veisimo patirtis nuo 1992 metų, tarptautinis pripažinimas ir laimėjimai parodose, patarimai ir konsultacijos augintojams. Visi mūsų Azijos aviganiai reproduktoriai, yra išvežtų iš Turkmenijos garsių protėvių palikuonys. Bendradarbiaujame su Rusijos veislynu Maskvoje ir veislynais Baltarusijoje. Taip pat Youtubeje galima pasižiūrėti mūsų video puslapį. Apačioje rasite nuoroda į Youtube. Parodoms ir veisliniam darbui skirtų šuniukų kainos skiriasi. Ukininkams specialios nuolaidos. Norime atkreipti dėmesi, kad mes neveisiame ypatingai agresyviu, neadekvačiu šunų! SMSu neskaitau ir neatsakineju
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 3 d.
  Vokiečių aviganiai

  Vokiečių aviganiai

  Parduodami darbinių linijų vokiečių aviganių kalytės. Juodos spalvos. 2016.11.05. Aktyviems žmonėms :) su kilmės dokumentais. Šuniukai pilnai skiepyti, čipuoti ir tatuiruoti. Pasiruošę keliauti i užsienį. Veislynas IŠ DRAUGUŽIO.
   
  Įsimink
 • Kauno r.
  prieš 2 d.
  Pardu vokiečių aviganius

  Pardu vokiečių aviganius

  Parduodu grynaveislius vokiečių aviganių šuniukus. Mažyliai gimė vasario 20 dieną grąžūs ir stiprūs. Mama tumpaplaukė, tėvas ilgaplaukis. Vadoje yra dvi kalytės ir vienas patinėlis. Šuniukai bus nukirminti ir paskiepyti, po mėnesio jau galės keliauti į naujus namus.
  140 €
  Įsimink
 • Rokiškio r.
  prieš 2 d.
  Kaukaziukai

  Kaukaziukai

  Parduodu tris Kaukazo aviganių šuniukus su kilmės dokumentais. Yra dvi kalytės ir patinėlis. Šuniukai gimę 2016 spalio 14 d. Daugiau informacijos telefonu ar el. paštu. Į SMS neatsakinėju
   
  Įsimink
 • Utenos r., ...
  prieš 7 val.
  Kilmingi maltukai

  Kilmingi maltukai

  Veislyne- MANO TAIFŪNAS veisiame Vokiečių aviganių ir Maltos bišonų šunis. Šuniukai iškeliauja į naujus namus ne ankščiau dviejų mėnesių, turėdami LKD-FCI kilmės dokumentus, mikročipą, ES skiepų pasą, vakcinuoti ir dehelmetizuoti pagal amžių. Šuniukų tėvelių sveikatos tyrimai idealūs. Tėvai čempionai, puikaus charakterio šunys. Turime kalyčių ir patinėlių. Šuniukai gimė 2016-12-10d. Pilnai paskiepyti, gali keliauti į naujus namus. Mokomi ,eiti į lauką". DAUGIAU NUOTRAUKŲ ir VIDEO Facebook- "MANO TAIFŪNAS"
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*