• Kaunas
  prieš 16 val.
  4
  Anlgų kokerspanieliai

  Anlgų kokerspanieliai

  Parduodame 2017 m. vasario 17 dieną gimusius anglų kokerspanielius. Vadoje 3 kalytės ir 1 berniukas. Abu tėvai labai energingi. Mamytė kilminga, labai meili, žaisminga ir be galo protinga. Mažyliai laukia mylinčių šeimininkų ir naujų, jaukių namų. Į naujus namučius šuniukai galės keliauti jau nukirminuoti ir gavę pirmąjį skiepą prieš Šv. Velykas. Liko dvi kalytės!
  250 €
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 13
  2
  Jorkšyro terjeru suniukai su kilmes dokumentais

  Jorkšyro terjeru suniukai su kilmes dokumentais

  Veislynas PASTORALE NOVA parduoda Jorkšyro terjeru suniukus,su LKD/FCI kilmes dokumentais, mikroschemomis, paskiepyti, ES skiepų knygelėmis, pirkimo-pardavimo sutartimis. Suniukai pasirenge keliauti pas naujus seimininkus.Sutvarkome visus dokumentus isvykimui i uzsieni,bei turime patikimus vairuotojus kurie veza musu augintinius.Tel ,+37068620056 I SMS NEATSAKINEJAM.
   
  Įsimink
 • Klaipėdos r.
  prieš 14 min.
  2
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Perspektyvi Sodyba Įvairiai Veiklai -

  Perspektyvi Sodyba Įvairiai Veiklai -

  Klaipėdos r., Plikių mstl.
  630 m²| 195.00 a
  610 000 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  2
  Butas debreceno g

  Butas debreceno g

  Klaipėda, Debrecenas, Debreceno g.
  63 m²| 3 kamb.
  50 000 €
  Įsimink
 • Širvintų r., ...
  kovo 3
  1
  Kavalieriaus Karaliaus Karolio spanieliai

  Kavalieriaus Karaliaus Karolio spanieliai

  Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielis yra mylintis, žaismingas ir labai kantrus šuo. Siekia įtikti savo šeimininkui, puikiai sutaria su vaikais ir šunimis. Yra drąsūs, gali žaisti ir su daug didesniais už juos pačius šunimis. Puikiai prisitaiko bet kokioje aplinkoje, šeimoje ar vietoje. Gali būti ne vienintelis šuo šeimoje. Sutaria su visokio amžiaus žmonėmis – pradedant vaikais ir baigiant vyresio amžiaus žmonėmis. Jie yra natūraliai smalsūs ir gyvybingi, tačiau lygiai taip pat mėgsta ramiai glaustytis ir miegoti šalia žmogaus. Dėl šių savybių jie puikiai tinka bendrauti su sergančiais žmonėmis ir senoliais. Mėgsta aktyvų gyvenimo būdą ir sportuoti. Turi išlikusius medžiotojo instinktus. Priežiūra. Maudomas pagal poreikį, šukuojamas kartą per savaitę. Parduodama kilmingas Kavalieriaus Karaliaus Karolio spanielių veislės patinėlis ir kalytė juodos su įrudžiu spalvos, patinėlis ir kalytė rubino spalvos, šuneliai gim. 2017-02-23. Mama FINA Baltųjų Dobilų Sala rubino spalvos. Tėvas BATLER IS SAKROVISH VINZORA juodas su įrudžiu. Vados augintiniai į naujus namus keliaus kliniškai sveiki, su jų kilmę ir sveikatą patvirtinančiais dokumentais LŠVK CERTIFIED PEDIGREE, su atliktomis visomis privalomosiomis profilaktinėmis priemonėmis, su įvęstomis ETNP (elektroninė tapatybės nustatymo priemonė ), su GYVŪNO AUGINTINIO PASAIS. Daugiau facebook: Veislynas Baltųjų Dobilų Sala. Kontaktai: Vardas: Sigitas Telefonas: 868039836 El.paštas: sigitas.gataveckas@gmail.com Miestas: Širvintos DAUGIAUhttp://karaliukai.weebly.com/ IR https://www.facebook.com/veislynasbaltuju.dobilusala. Širvintos. Sigitas.
   
  Įsimink
 • Vilniaus r.
  kovo 16
  1
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Parduodamas naujas namas Riešės g.,

  Parduodamas naujas namas Riešės g.,

  Vilniaus r., Riešės k., Riešės g.
  143 m²| 5.90 a| 4 kamb.| Dalinė apdaila| Dujinis
  109 000 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  1
  Retos veislės Somalio kačiukai

  Retos veislės Somalio kačiukai

  Veislynas Vita Amicus , priklausantis LGAC klubui ,WCF registracijos sistemai, siūlo nuostabius retos Somalio veislės kačiukus. Kačiukai gimė 2016-12-26 d. Mergaitė laukinės spalvos (ruddy) ir berniukai retos smėlio (fawn) spalvos. Kačiukai atitinka visus veislės standartus ,kačiukai bus paskiepyti,turės ES veterinarijos pasą,kilmės dokumentus, integruotas mikročipas. Kačiukai į naujus namus iškeliaus mokėdami naudotis tualetu, draskykle, pripratinti prie nagų karpymo, socialiai adaptuoti.Kačiukai į naujus namus galės keliauti balandžio men. Tėvas Grand Ciampionas,mama turi Ciampiono titulą. Dėl šviesaus ir tankaus kailio bei ilgos uodegos Somalio katės primena lapes. Somalio katės yra inteligentiškos, aktyvios ir smalsios. Jos lengvai dresuojamos, todėl daugelis šeimininkų labai vertina šį veislės bruožą. Žvelgiant į Somalio kates, susidaro įspūdis, jog jos turi savyje kažko paslaptingo, kas užburia ir prikausto dėmesį. Šeimininkai, kurie rūpinasi, jomis atsidėkoja meile, šiluma ir supratingumu.Katės sutaria su vaikais,kitais gyvūnais. Ši veislė pasižymi viena ilgiausių gyvenimo trukmių, nes kai kurios katės gyvena net iki 18 metų. Mielai bendraujame su norinčiais įsigyti mūsų augintinį,konsultuojame naujuosius šeimininkus kačiukų auginimo, priežiūros klausimais taip pat kviečiame į svečius pažiūrėti mūsų mažylių. Mailas vitaamikus@gmail.com,tel865047943, https://www.facebook.com/vitaamicusveislynas
  700 €
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 3 d.
  1
  Labradoro retriverių šuniukai - Veislynas Skroblas

  Labradoro retriverių šuniukai - Veislynas Skroblas

  Veislyne "Skroblas" 2017.01.21. susilaukėme kilmingų šokoladinės spalvos labradoriukų devynetuko. Gandrai pasistengė tad turim penkias mergaites ir keturis berniukus. Mažyliai jau išleidžiami į naujus savo namelius nukirminti, paskiepyti su kilmės dokumentais ar europasais, čipais bei praėję ankstyvosios socializacijos pirmuosius etapus. Nuostabūs mažyliai tikrai bus puikūs šeimos nariai ir geriausi neišskiriami vaikų draugai kaip ir jų tėveliai. Abu tėvai visiškai sveiki, jiems atlikti visi privalomi sveikatos tyrimai. Mažylių mama. Atlikti sveikatos tyrimai geri: displazija A/0, akys sveikos. Lietuvoje dalyvavusi nacionalinėse ir Tarptautinėje parodose Vilniaus žiema15, kuriose nenusileido savo bendraamžiu grupėse su kitų veislynų mergaitėmis, užimdama tikrai aukštas vietas ir gaudama įvertinimus puikiai. Mažylių tėtis AL-GROM ESPRESSO (geri kraujai), 2,5 metų. Lietuvos jaunimo čempionas, Lietuvos čempionas, Estijos čempionas, Lenkijos čempionas 7xCAC, 3xBOB (geriausias veislėje), 3xBOS (geriausias patinas), 4BIG. Atlikti sveikatos tyrimai geri: displazija A/0, akys sveikos. Laukiame mylinčių šeimininkų. Daugiau informacijos tel. +37060433777,+37060477733 Veislyno svetainės adresas http://www.skroblas.com/ El.p. paulius@skroblas.com
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 23 val.
  1
  Somalio kačiukai

  Somalio kačiukai

  2016 12 12 veislyne Amberfox gimė 2 retos Somalio veislės katytės. Somalio katės yra inteligentiškos, aktyvios ir smalsios. Jos lengvai dresuojamos, todėl daugelis šeimininkų labai vertina šį veislės bruožą. Šios katės yra priraišios, protingos, interaktyvios, ištikimos, žaismingos, socialios, jos gerai sutaria su vaikais ir kitais naminiais gyvūnais, labai bendraujančios todėl nuolat ieško draugijos. Kai šios katės užauga, tarp šeimininko ir jų atsiranda nenusakomas ryšys. Atrodo, kad jie vienas kitą supranta iš žvilgsnio ar balso tembro. Dėl šviesaus ir tankaus kailio bei ilgos uodegos Somalio katės primena lapes. Jų viršugalvį puošia juoda linija. Šie keturkojai gimsta juodi ir įprastą spalvą įgauna tik dviejų metų. Minimali kailio priežiūra. Jai pilnai pakanka šukavimo kartą į savaitę, o ir šeriasi ji labai mažai, gerokai mažiau už kitas ilgo kailio atstoves. Ši veislė pasižymi viena ilgiausių gyvenimo trukmių net iki 18 metų. Kačiuku mama kilusi iš veislymo Vita Amicus (Lietuva), tėtis iš Mans Mara veislyno (Vokietija). Iš veislyno kačiukai iškeliaus 3,5 mėn. su kilmės dokumentais, paskiepyti, sučipuoti, su ES veterinariniais pasais, pripratę prie draskyklės ir toaleto bei nagų karpymo.
  800 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 19 val.
  1
  Nuosavame name Saulėtekyje kambario nuoma

  Nuosavame name Saulėtekyje kambario nuoma

  Vilnius, Antakalnis, Šatrijos Raganos g.
  1 kamb.| 2/2 a.| Dujinis| Mūrinis
  140 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  1
  Mopsai su kilmės dokumentais

  Mopsai su kilmės dokumentais

  Veislynas “Mano augintinis ( LKD FCI Nr. -74/09 ) siūlo namams mopsų veislės šuniukus. Šuniukai gimė sausio 2 dieną, 3 kalytės ir 1 berniukas, tinkami dalyvauti parodose, tačiau tai nėra būtina-pirmiausia ieškome jiems mylinčių, atsakingų šeimininkų. Šuniukai jau gali keliauti į naujus namučius . Besidominčius kviečiame atvykti į svečius ir susipažinti su mumis, mažyliais ir visa jų šeimyna – atsakysime į visus jus dominančius klausimus. Šuniukai turi LKD/FCI kilmės dokumentus, ES gyvūno sveikatos pasą, mikročipus ir yra paskiepyti pagal amžių. Daugiau info tel. 861124948 arba el.p. ingridamazeikyte79@gmail.com
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  kovo 8
  1
  Vokiečių Aviganių Veislės Šuniukai Su Dokumentais!

  Vokiečių Aviganių Veislės Šuniukai Su Dokumentais!

  Sausio pradžioje veislyne "Marių vilkas" sulaukėme nuostabios vokiečių aviganių šuniukų vados. Gimė 10 šuniukų, 7 patinėliai ir 3 kalytės. Šuniukai jau pasiruoše keliauti į savo naujus namus. Motina - Kena iš Gudienos vilku, BH, Kkl1 parodose vertinama puikiai. Tėvas - Quljo von der Berghofer - Heide, LT CH, BH, Kkl1, parodose vertinamas puikiai. Šuniukai nukirminti, paskiepyti, sučipuoti. Šeimininkų laukia dar du berniukai (pirmoje nuotraukoje) ir viena mergaitė (antroje nuotrukoje). Padedame sutvarkyti šuniukų dokumentus kelionėms į užsienį.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 20 val.
  1
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Stilingas, kokybiškai įrengtas, vieno aukšto

  Stilingas, kokybiškai įrengtas, vieno aukšto

  Kaunas, Palemonas, Verknės g.
  177 m²| 8.40 a| 4 kamb.| Įrengtas| Kietu kuru
  183 000 €
  Įsimink
 • Kauno r.
  prieš 20 val.
  1
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Kampinis sublokuotas 2 aukštų namas laukia

  Kampinis sublokuotas 2 aukštų namas laukia

  Kauno r., Mastaičių k., Samanų g.
  93 m²| 3.83 a| 4 kamb.| Įrengtas| Kietu kuru
  89 995 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 8 val.
  1
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Parduodamas Erdvus, Modernus 2 K. Butas

  Parduodamas Erdvus, Modernus 2 K. Butas

  Vilnius, Pašilaičiai, Jurgio Baltrušaičio g.
  54 m²| 2 kamb.| 9/10 a.| Centrinis kolektorinis| Blokinis
  93 000 €
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 2
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Kambarys Be Šeimininkų!

  Kambarys Be Šeimininkų!

  Vilnius, Žvėrynas, S. Moniuškos g.
  16 m²| 1 kamb.| 2/2 a.| Kietu kuru| Karkasinis
  115 €
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 4
  Kambarys merginai ( be šeimininkų, be tarpininkų)

  Kambarys merginai ( be šeimininkų, be tarpininkų)

  Vilnius, Karoliniškės, Vido Maciulevičiaus g.
  6/9 a.| Centrinis| Blokinis
  90 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 2 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Kambarys rimtai merginai. Be šeimininkų.

  Vilnius, Justiniškės
  2/9 a.| Centrinis| Blokinis
  85 €
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 7
  Nėra nuotraukos

  Išnuomuojamas kambarys merginai, be šeimininkų

  Kaunas, Žaliakalnis, J. Žemgulio g.
  11 m²| 4 kamb.| 5/5 a.| Centrinis
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  1 kmb. 4 kambarių bute be šeimininkų € 100

  1 kmb. 4 kambarių bute be šeimininkų € 100

  Vilnius, Fabijoniškės, Fabijoniškių g.
  18 m²| 4 kamb.| 7/9 a.| Centrinis| Blokinis
  100 €
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 2
  Išnuomojamas 1 kamb, 2jų kamb.bute(be šeimininkų)

  Išnuomojamas 1 kamb, 2jų kamb.bute(be šeimininkų)

  Vilnius, Lazdynai, Architektų g.
  30 m²| 1 kamb.| 4/5 a.| Centrinis| Blokinis
  200 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Nertas Zuikis ir Zuikyte

  Nertas Zuikis ir Zuikyte

  nerti smagus ir meiluciai zuikuciai iesko seimininku .Vilna 20proc. akrilas 80proc. Siuo metu neriu is 100 baby medvilnes Uzpildas-sinteponas. Aukstis 27 cm(be ausu) Siunciu Fb puslapis NAJS rankdarbiai
  12 €
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 22
  Gražūs krepšeliai saldainiams vestuvėms, krikštui

  Gražūs krepšeliai saldainiams vestuvėms, krikštui

  Parduodu pasakiško grožio krepšelius, baltos spalvos, su pūkeliais, šonuose 2 blizgantys kaspinukai. Krepšelių rankenėles irgi gražiai papuoštos. Tinka tiek krikštynoms, tiek vestuvėms, saldainiams, gėlių žiedlapiams, ryžiams, konfeti, kitom smulkmenom. Viduje įdėtas plastikas, tad apsaugo nuo nešvarumų. Krepšeliai naudoti tik mūsų per vestuves ir krikštynas, dabar laukia naujų šeimininkų. Be defektų, nepurvini ir nesulaužyti. Pirkome už vieną krepšelį po 99 Lt (30 eur), parduodu už 2 vnt. - 30 eur.
  30 €
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 14
  Skelbimas iš Autoplius.lt
  Toyota, plieniniai štampuoti, R15

  Toyota, plieniniai štampuoti, R15

  Ratlankiai ieško naujų šeimininkų. R15, 2011 Toyota Auris - pirkom ant hibrido, tačiau netinka dėl kitokių stabdžių suportų. Ratlankiai nupirkus buvo kruopščiai nušveisti ir nudažyti juodais dažais, plius yra dekoratyviniai gaubtai. Bendra ratlankių ir gaubtų kaina 45 eurai, prekės - Vilniuje. Protingos derybos galimos, bet nebūtinos. Tr. priemonės tipas: Lengvieji automobiliai. Ratlankių tipas: Plieniniai štampuoti. Tvirtinimo taškai: 5. Spalva: Juoda. Būklė: Naudoti. Defektai: Be defektų.
  R15| tvirtinimo taškai 5| 4 vnt.
  11 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*