• Vilniaus r., ...
  prieš 3 d.
  3
  Ieškome valandinės auklės / auklės Bendoriuose

  Ieškome valandinės auklės / auklės Bendoriuose

  Dvyniai, mergaitė ir berniukas 2,5 metai. Abu lanko darželį, bet kartais suserga ir reikia mums pagalbos. Ieškome auklės kuri galėtų užsiimti su vaikais, kai jie serga. Mes gyvename Bendoriai, Ilgoji g. (Vilniaus raj.), patogiame vaikų priežiūrai name. Iki mūsų važiuoja 87 autobusas, bet prioritetas auklei su automobiliu, kad reikalui esant galėtų paimti vaikus iš darželio. Atsiskaitymas: Variantas 1: Galimas atsiskaitymas pagal dirbtas valandas Variantas 2: Galime mokėti mėnesio fiksuotą kainą. Tuo atveju norėtume, kad padėtumėte su namų ruošos darbais, pagal susitarimą.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 3 d.
  2
  Veislyne ,Lakaja" gimė nauja mažylių vada

  Veislyne ,Lakaja" gimė nauja mažylių vada

  Veislyne ,LAKAJA" 2016.12.04 dieną, gimė penki akita inu mažyliai. Trys mergaitės ir du berniukai. Šiuo metu galima rezervuoti du patinėlius ir dvi kalytes. Mažyliai bus išleidžiami į namus nukirminuoti, paskiepyti su Kilmės dokumentais ir europasais, mikročipais bei praėję ankstyvosios socializacijos pirmuosisu etapus. Naujos vados mažyliai tikrai yra puikus kaip ir jų nuostabūs tėveliai, galės dalyvauti parodose, gyventi šeimose kaip ir prieš tai buvusių vadų mažyliai. Jie labai žaismingi, judrus, linksmi, gerai ėdaa ir pakankamai tvarkingi pagal savo amžių. Daugiau informacijos apie mūsų šunis ir buvusias mūsų veislyno mažylių vadas galite skaityti FB puslapyje :https://www.facebook.com/veislynaslakaja/ Mažylių tėtis Nygiyaki go Namitori LT, LV, EST JCH, J BALTIC CH: LT, LV CH Winner Akita Cup Poland 2014, BIS Puppy 1, 6x Best puppy,: V fci group show Baby BIS 3,: Best Junior 5rd place ,: LT BOB X9, BOSX4, JNX6,: EST JN X2, BOBX2,: LV JN X2, BOBX1, LTCACX14, LTCACIBX3, LTRCACIBX1 Sveikatos tyrimai HD-A, ED-0 http://www.akitapedigree.com/details.php?id=78851 Mažylių mama KEIKO GO LAKAJA LT JCH, BOS, CAC, pretendente i LT CH, parodose ne viena karta ivertinta puikiai. Sveikatos tyrimai puikus: HD-A, ED-0, http://www.akitapedigree.com/results.php?keyword=Keiko+go+LAKAJA&mode=simple Visi naujieji mažylių šeimininkai nuolatos yra konsultuojami visais mažylių auginimo klausimais, bei gauna pilną informaciją kas yra geriausiai jų mažyliams.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  vasario 14
  1
  Geriausia kaina ! Lovytės vaikams nuo 85 €

  Geriausia kaina ! Lovytės vaikams nuo 85 €

  PRISTATYMAS 1-5d.d.VISOJE LIETUVOJE.Kainos SU STALČIAIS IR ČIUŽINUKAIS 3 modeliai iš natūralios pušies medienos.Galimi 5 atspalviai balta,alksnis,nat.pušis,ružava,žalia,mėlyna. Galimas atsiskaitymas pristačius baldus. 1-3 nuotrauka Medinė lovytė Matmenys 164x76cm(čiužinys 160x70cm)Kaina 115€ Galimi 5 atspalviai balta,alksnis,nat.pušis,ružava,žalia,mėlyna. 4 nuotrauka Medinė lovytė Matmenys 190x86cm(čiužinys 184x80cm)Kaina 135€ Galimi atspalviai alksnis,nat.pušis,ąžuolas 5-7 nuotrauka Medinė lovytė Matmenys 165x86cm(čiužinys 160x80cm)Kaina 108€ Matmenys:190x86cm(čiužinys 184x80cm)Kaina 130€ Galimi 5 atspalviai balta,alksnis,nat.pušis,ružava,žalia,mėlyna. 8 nuotrauka Medinė lovytė Matmenys 166x86cm(čiužinys 160x80cm)Kaina 120€ Galimi 5 atspalviai balta,alksnis,nat.pušis,ružava,žalia,mėlyna. 9-10 nuotrauka Vaikiška lovytė 144x74x66cm (čiužinys 140x70) Kaina 85€ be stalčiaus 144x74x66cm (čiužinys 140x70) Kaina 105€ su stalčiumi 164x84x66cm (čiužinys 160x80) Kaina 107€ be stalčiaus 164x84x66cm (čiužinys 160x80) Kaina 125€ su stalčiumi Galimi įvairūs paveiksliukai mergaitėms ir berniukams. Į kaina čiužinukai įskaičiuoti.Galima papildomai nusipirkti čiužinuką: Su KOKOSO sluoksniu 33€ Su LATEKSO sluoksniu 50€ Daugiau modelių,atspalvių,paveiksliukų žiūrėkite: www.vaiklova.lt Tel.8 683 58020 arba rašykite: vaiklova@gmail.com KODĖL VERTA PIRKTI PAS MUS: 1.Nebūtinas avansas,galimas atsiskaitymas pristačius baldus(nes daugumą baldų turime iš karto)galima patiems pasiimti Kaune. 2.Suteikiama 24mėn. garantija (prekiaujame 4 metai,parduodame tik kokybiškus baldus). 3.Garantuojame geriausią kainą(nes pardavinėjame tik kokybiškus baldus,labai daug pardavinėjamų baldų yra prastos kokybės,bandant išlošti prastos kokybės medžiagomis. 4.Pristačius baldus,visada gausite kvitą,sąskaitą ir t.t.,priklausomai nuo apmokėjimo būdo. Dėkojame
  85 €
  Įsimink
 • Kauno r.
  prieš 1 d.
  1
  Vokiečių Aviganių Veislės Šuniukai Su Dokumentais!

  Vokiečių Aviganių Veislės Šuniukai Su Dokumentais!

  Sausio pradžioje sulaukėme nuostabios vokiečių aviganių šuniukų vados. Gimė 10 šuniukų, 7 patinėliai ir 3 kalytės, vienas patinėlis ir viena kalytė ilgaplaukiai (paskutinės nuotraukos). Šuniukai namo galės keliauti nuo kovo 5 dienos. Motina - Kena iš Gudienos vilku, BH, Kkl1 parodose vertinama puikiai. Tėvas - Quljo von der Berghofer - Heide, LT CH, BH, Kkl1, parodose vertinamas puikiai. Šuniukai namo keliaus su kilmę patvirtinančiais dokumentais, bus paskiepyti, nukirminti, sučipuoti pagal amžių. 1-3 nuotraukoje tėveliai, 4-6 mergytės, 7-9 berniukai, paskutinėje pirmas kartas lauke. Galima rezervacija. Šiuo metu nerezervuoti trys trumpaplaukiai patinėliai, ir trys kalytės (viena iš jų ilgaplaukė).
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 2 val.
  1
  Akordeonas Weltmeister stella

  Akordeonas Weltmeister stella

  120 bosų Weltmeister stella idealios būklės su originaliu dėklu. Pirktas naujas, berniukas grojo muzikos mokykloje 2 metus, po to akordeonas stovėjo apšildomame kambaryje. Visa mechanika veikia be priekaištų, dumplės sandarios, neaptrintos, visi balsai atliepia 100 proc., neremontuoti, neturi rūdžių pėdsakų, todėl dera, derinti nereikia.
  350 €
  Įsimink
 • Kėdainių r.
  prieš 3 d.
  1
  Akita Inu

  Akita Inu

  Berniukas ypatingai grazaus sudejimo, tvirtu kaulu, labai gero temperamento, linkes labiau lyderiauti, bet lengvai valdomas komandomis ir skanukais. Sezamine mergyte parduodama kaip namams, nors spalva yra leidziama FCI standarte, bus pasirasinejama sutartis. Eda jau visa maista tiek zalia mesa, tiek sausa. Pripratinti vaikscioti pavadaleliais, reikalus padaro lauke, jau pasikeite visi dantukai. Lankese pirmose parodose socializacijai. Labai laukia savo namu. Daugiau nuotrauku ir video galima paziureti facebook profilyje Lina Čikotienė. Turi visus dokumentus, skiepus, čipus ir pirmąjį kraitelį namams. Abieju tevu sveikatos tyrimai HD A, ED 0, akys svarios. Mama - Miyana Erškėtis. LT-LV-EST- BALT JCH, LT-LV-EST-BAL CH, 15 BOB, 3 BOS, Best in Show 2 ir 4 vietos, 3BIG -1, BIG -2, BIG -3, BIG - 4, BIG- 5 vietos. Latvijos specializuotoj parodoj tapo geriausia kale ir gavo BOS. CACiB tarptautinėje Molėtų parodoj, R.CACIB Kauno tarptaunėj parodoj. Gavusi Cruftų kvalifikaciją. http://www.akitapedigree.com/details.php?id=84846 Tėtis - Kuroi Dayia Go Koishi, Europos jaunimo čempionas, 2 Cruftų kvalifikacijos,PL JN, 4 BOB, 3 BOS, BIG -1, 2016 metų Lenkijos Zwycięzca klubo nugalėtojas. Hozonkai Europe 2016 - 3 vieta. http://www.akitapedigree.com/details.php?id=8252 Visa informacija tel. arba el. paštu blinciuke@yahoo.com
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 4 d.
  1
  Nėra nuotraukos

  Nuoširdi auklė ieško darbo šeimoje

  Esu atsidavusi vaikams ir nuoširdi 52 metų moteris, ieškanti darbo šeimoje, gyvenančioje Klaipėdoje arba Klaipėdos regione. Paskutinius tris metus gyvenau Klaipėdoje pas šeimą, kurioje auginau berniuką nuo 2 iki 5 metų. Prieš tai dirbau ir gyvenau šeimoje Vilniuje penkis metus. Galiu pateikti rekomendacijas. Galiu gyventi kartu su šeima, savaitgalių pageidauju laisvų.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 2 d.
  1
  Du broliai šaunuoliai

  Du broliai šaunuoliai

  Na ką, mielieji, likome dviese. O buvome devyni. Gimėm prieš pat Naujųjų metų šventę, gruodžio 28 d. Mūsų gražuolė mama padovanojo šiam pasauliui mus - 9 nuostabius šunyčius. Mūsų mama haskio ir vokiečių aviganio mišrūnė. Šviesaus kailio, labai panaši į tikrą vilką, bet labai gera. O apie mūsų tėvą ji nieko nepasakoja ir mes jo nematėme. Faktas, kad jis nebuvo blondinas, nes bent jau mes su broliu tai gimėme juodi. Mes berniukai ir abu nusifotografavome :) Būsime ilgesnio plauko, juodi su įvairiais paspalvinimais, labai panašūs, todėl reikia įsižiūrėti, kuris turi rudus antakius, kuris- neturi rudų antakių, bet turi rudas puskojines. kuris šiek tiek aukštesnis, o kuris šiek tiek platesnis. Norime užaugę būti panašūs į vilkus arba į meškinus :) Valgome įvairų maistą. Labiau patinka natūralus maistas, nors kartais, kai norisi ką nors pakramtyti, susigundome ir sausu maistu. Dar įdomiau atimti, ką nors iš mamos. Jau gavome dvi porcijas vaistų nuo kirminų ir vieną kartą mums įdūrė- paskiepijo, ir sakė, reikės durti dar kartą, kai būsime 10 savaičių. Bet mums visai neskaudėjo. Mūsų šeimininkė sako, kad esame linksmi ir padūkę, kad labai daug judam ir pešamės, ir kad viską tampom, kandžiojamės, betgi mes taip linksminamės :) Žinokite, kai nelabai šalta, išeiname į lauką. Nedrąsu dar tame pasaulyje, bet kiekvienas kartas vis įdomesnis. Kol kas pabūname kelias minutes ir bėgame į šiltus namus. Dar šeimininkė visiems sako, kad nežino, kad iš mūsų užaugs. Nors mes pasižadame, kad būsime patys geriausi žmogaus draugai. Žodžiu, kadangi mes tokie nuostabūs, skambinkite tiems mūsų šeimininkams, atvažiuokite, nes ir mes su jumis norime susipažinti ir įsitikinti, kad vienas kitam patinkame. Pinigų mūsų šeimininkai neprašo, bet mes manome, kadangi yra toks prietaras, reikia jiems palikti nors vieną pinigėlį, tada mums viskas gerai seksis. Be to mes su broliu iš anksto reikalaujame, kad naujasis mūsų šeimininkas būtų atsakingas ir įsipareigotų būti šeimininku per visą mūsų gyvenimą- ir kai mes būsime išdykę, ir kai ką nors sudaužysime, ir kai mums atsitiks nelaimė ir kai mes būsime tikri jūsų linksmintojai. Prašome, neimkite mūsų, jei norėsite rišti prie būdos. Mes norime būti Jūsų draugai, bet ne vergai. Mes norime, kad jūs mus paglostytumėt, pagirtumėt už gerą darbą, paguostumėt, kai mums bus blogai, o mes jums atsilyginsim didžiuuuule šuniška meile. Ir mes tikrai neklausime, ar Jūs kilmingi. Mums tiksite tokie, kokie esate, svarbu mus mylėtumėt.
  3 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  1
  Provanso stiliaus sendinta italiska lova ciuzinys

  Provanso stiliaus sendinta italiska lova ciuzinys

  Parduodame puikaus stovio italiska kokybiska lova svelnaus zalsvo atspalvio su ciuziniu (ciuzinys isties labai geras, hypoalergeniskas dovanojame perkant lova). Komplektas pries kelis metus pirktas italisku baldu parduotuveje uz 17000litu, bet berniukas issikelia i kito stiliaus kambari tai lova jau nebereikalinga. Pasvarstyciau ir apie komplekto pardavima (viso 2 lovos, spintele, rasomasis, didziule talpi spinta 180cm plocio) kaina nurodyta uz 1 lova (plius ciuzinys). Vilniuje P.S. kreslo neparduodame
  299 €
  Įsimink
 • Kazlų Rūda, ...
  prieš 10 val.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Didžiųjų Meino meškėnų kačiukų vada

  Didžiųjų Meino meškėnų kačiukų vada

  Meino meškėnų veislyne Glorias Fatum*LT tęsiasi 2016 metų gruodžio mėnesį gimusios margaspalvių D vados (juodi su baltu, vėžliukė) nenuoramų rezervacija! Kačiukai meilūs, žaismingi, puikiai sutaria su kitais katinais, mėgsta žmonių kompaniją. Šiuo metu aktyviai mokosi savarankiško gyvenimo: skanauja sausą maistą bei žalią mėsytę, galanda nagučius į drąskyklę, įveikinėja įvairias aukštumas, eina ristynių su broliais ir sesutėmis < 3. Mažyliai keliauti į naujus namus bus pasiruošę 2017 m. kovo-balandžio mėn., turėdami visus būtinus skiepus, mikročipus, europasus, kilmės korteles, kraitelius gyvenimo naujuose namuose pradžiai. Kačiukų kaina yra individuali, teiraukitės konkrečiai apie Jums kritusį į širdį. Kai kurie kačiukai rezervuoti. Rezervacija atliekama sumokėjus avansą ir pasirašius avansinę sutartį. Kačiukų genetinė linija neša didumo geną: kačiukų prosenelis sveria 11.5 kg, o tėtis ir senelis, būdamas trijų metų amžiaus- 10 kg. Šių kraujo linijų vyresnieji berniukai iš praėjusių vadų, būdami vienerių metų amžiaus, taip pat jau yra pasiekę apie 10 kg svorį. Mūsų veislyno katinai nuolat pristatomi tarptautinėse kačių parodose, yra stabilios psichikos, sveiki. Veislynas priklauso FIFe sistemai, registruotas Latvijos klube "Selena", savo veiklą vykdo vadovaudamasis LR įstatymais: yra registruotas Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje bei įsigijęs Verslo liudijimą. Parduodant kačiukus bus pasirašoma pirkimo-pardavimo sutartis. Veislynas yra griežtai PRIEŠ dauginimą, todėl tokių tikslų turinčių interesantų prašome nesikreipti! Nuotraukose šiuo metu turimi kačiukai bei jų tėvai. Kačiukai pagal susitarimą gali būti pavežėjami link bet kurio LT miesto. Kačiukai parduodami TIK atsakingiems, geros širdies žmonėms, naujieji šeimininkai nuolat konsultuojami kačiukų sveikatos, priežiūros bei paruošimo parodoms klausimais. Iškilus klausimams rašykite e-paštu: gloriasfatumcattery@gmail.com arba skambinkite. Veislyno tinklapis šiuo metu atnaujinamas, tad ten pamatysite mūsų archyvus.
   
  Įsimink
 • Kazlų Rūda, ...
  prieš 10 val.
  1
  Kilmingų meinukų vada

  Kilmingų meinukų vada

  Meino meškėnų veislyne Glorias Fatum*LT tęsiasi 2016 metų gruodžio mėnesį gimusios E vados kačiukų rezervacija! Dar turime keletą laisvų kačiukų. Kačiukai meilūs, žaismingi, puikiai sutaria su kitais katinais, mėgsta žmonių kompaniją. Šiuo metu aktyviai mokosi savarankiško gyvenimo: skanauja sausą maistą bei žalią mėsytę, galanda nagučius į drąskyklę, įveikinėja įvairias aukštumas, eina ristynių su broliais ir sesutėmis < 3. Mažyliai keliauti į naujus namus bus pasiruošę 2017 m. kovo-balandžio mėn., turėdami visus būtinus skiepus, mikročipus, europasus, kilmės korteles, kraitelius gyvenimo naujuose namuose pradžiai. Kačiukų kaina yra individuali, teiraukitės konkrečiai apie Jums kritusį į širdį. Kai kurie kačiukai rezervuoti. Rezervacija atliekama sumokėjus avansą ir pasirašius avansinę sutartį. Kačiukų genetinė linija neša didumo geną: kačiukų prosenelis sveria 11.5 kg, o tėtis ir senelis, būdamas trijų metų amžiaus- 10 kg. Šių kraujo linijų vyresnieji berniukai iš praėjusių vadų, būdami vienerių metų amžiaus, taip pat jau yra pasiekę apie 10 kg svorį. Mūsų veislyno katinai nuolat pristatomi tarptautinėse kačių parodose, yra stabilios psichikos, sveiki. Veislynas priklauso FIFe sistemai, registruotas Latvijos klube "Selena", savo veiklą vykdo vadovaudamasis LR įstatymais: yra registruotas Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje bei įsigijęs Verslo liudijimą. Parduodant kačiukus bus pasirašoma pirkimo-pardavimo sutartis. Veislynas yra griežtai PRIEŠ dauginimą, todėl tokių tikslų turinčių interesantų prašome nesikreipti! Nuotraukose šiuo metu turimi kačiukai bei jų tėvai. Kačiukai pagal susitarimą gali būti pavežėjami link bet kurio LT miesto. Kačiukai parduodami TIK atsakingiems, geros širdies žmonėms, naujieji šeimininkai nuolat konsultuojami kačiukų sveikatos, priežiūros bei paruošimo parodoms klausimais. Iškilus klausimams rašykite e-paštu: gloriasfatumcattery@gmail.com arba skambinkite. Veislyno tinklapis šiuo metu atnaujinamas, tad ten pamatysite mūsų archyvus.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 12 val.
  1
  Vaikų rūbeliai Akcija Pasaulis Delne

  Vaikų rūbeliai Akcija Pasaulis Delne

  Nauji drabužėliai kūdikiams ir vaikams Pasaulis Delne parduotuve rasite: CanGo, Bembi, Flamingo, George ir kiti Parduotuvė - S.Žukausko g. 26, (š. miestelis) prieš Northway med. centrą. El. Parduotuvė www.PasaulisDelne.lt. tai internetinė parduotuvė, kurioje galite rasti rubelių kūdikiams ir vaikams, nuo gimimo iki 5 metų amžiaus. Siūlome tik naujus kokybiškus stilingus drabužius vaikams ir kūdikiams: Daug gražių rūbelių kūdikiams: naujagimio kraitelis, smėlinukai ( bodžiukai), šliaužtinukai, komplektukai, gražios suknelės mergaitėms, kelnytės ir švarkeliai berniukams, pižamytės kūdikiams, kombinezonai ir striukytės, daug kitų patogių rūbelių Jūsų mažyliui. Drabužiai berniukams: siūlome stilingus džinsus ir marškinius, geros kokybės marškinėlių ir džemperių, sportinės kelnės ir kostiumėlius. Drabužiai mergaitėms: džinsai ir palaidinės, striukytės, bliuzonai, sijonai, suknelės ir t.t. Cango, Bembi. Mūsų tikslas - suteikti savo pirkėjams galimybę nupirkti kokybiškus, stilingus drabužius vaikams už patrauklią kainą. Kiekviena parduotuvėje parduodama prekė yra patikrinta ir atitinka kokybės reikalavimus, stengiamės išlaikyti gerą drabužėlių kokybę už prieinamą kainą.Čia kiekvienas pirkėjas sulauks dėmesio ir asmeninių patarimų. Sulaukiame daug gerų atsiliepimų iš mamyčių, nes rūbelių kokybė gera ir patikrinta laiko, o netikusias prekes visada galite grąžinti, todėl kad drabužiai vaikams ir tėveliams turi teikti džiaugsmą. Www.PasaulisDelne.Lt
  Nauja
  4 €
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  sausio 16
  Nėra nuotraukos

  Ieškome Gyvenančios kartu auklės-mamos padėjėjos

  Ieškome GYVENANČIOS kartu auklės- mamos padėjėjos KLAIPĖDOJE (Giruliuose) Šeima su 3 metų ir 1 metuko mielais berniukais ieško gyvenančios kartu auklės- mamos padėjėjos, dirbti kas antra savaitę per mėnesį. ( 15-17 dienų per mėnesį, kitomis dienomis padeda močiutė) . Ateityje , noretume, kad turėtų galimybę nuolat gyventi šeimoje. Tikimės, kad Jūs esate 45- 65 metų “mamiško tipo moteris, dirbusi aukle, ar padėjusi auginti anūkėlius. Mylite vaikus, turite energijos puikiai gaminate ir atėjusi į šeimą jaučiatės lyg savoje. Galite su šeima keliauti į užsienį (trims, keturioms savaitėms). Siūlome orią algą, priedus, pilną išlaikymą, nuosavą kambarį su terasa į pušyną , geras darbo sąlygas ir pagarbą. Darbas ilgalaikis, 1 metai minimum. Jums suteikiame: 1) Alga 360 uz 12 dienų. Jei šeimoje gyventumėte pastoviai mėnesinė alga 700 eurų 2) Pilnas išlaikymas (maistas, būstas, higienos priemonės) 3) Kelionių apmokėjimas su šeima važiuojant į užsienį Jeigu manote, kad šis skelbimas Jums tiktų nesidrovėkite ir paskambinkite Sandrai tel. 8-699 24234
  360
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 20
  Nėra nuotraukos

  Ieškome auklės pilnai darbo dienai Kaune

  Ieškome rūpestingos, tvarkingos auklės be žalingų įpročių. Patirtis prižiūrint vaikus būtų privalumas. Auklė reikalinga pilnai darbo dienai, penkias dienas per savaitę. Prižiūrėti reikėtų vienerių metų berniuką. Gyvename Vytėnuose.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 14
  Ieškome auklės

  Ieškome auklės

  Ieškome auklės 2 metų berniukui pilnai darbo dienai (7-17 val.) Kaniūkuose. Privalumas būtų patirtis prižiūrint vaikus bei rekomendacijos. Pradėti galima nedelsiant.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 30
  Nėra nuotraukos

  Ieškoma auklė Salininkuose

  Sveiki, ieškome auklės Salininkuose. Darbas mūsų namuose, gyvename nuosavame name su dideliu kiemu netoli Maximos. Darbas pilnai darbo dienai. Prižiūrėti reikia 1,3 metų berniuką (pastoviai) ir 3,3 metų mergaitę ligos metu, kai neina į darželį. Ieškome labai mylinčios vaikus, atsakingos auklės, rekomendacijos būtų privalumas. Atlyginimas sutartinis.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 5
  Nėra nuotraukos

  Ieškom auklės 2 metų mažyliui Šilainiuose

  Ieškom mylinčios, komunikabilios auklės 2 metų berniukui. Vaikas labai atviras, komunikabilus, smalsus, energingas. Pilnai darbo dienai iki balandžio mėnėsio. Be žalingų įpročių, pageidautina su patirtimi. Namų ruošos darbai nebūtini.
   
  Įsimink
 • Kita
  vasario 3
  Nėra nuotraukos

  Seima is Londono iesko aukles / namu seimininkes

  Sveiki,šeima ieško moters norincios gyventi ir dirbti Londone . Darbas yra labai paprastas - priziureti du vaikus ( mergaite 4 metu eina i darzeli , ) berniukas 11men namuose . Esu pati dirbanti bet darbo valandos skirtingos . Dazniausiai griztu 19val. Moters amzius ir sveikata pagrindiniai reikalavimai . Pirmenybe skiriama toms kas turi patirtier ir nebijo darbo , KO MES NORIME IS JUSU: RUPINTIS VAIKAIS KAIP SAVO , GAMINTI VALGYTI PALAIKYTI NAMUOSE IR BUITYJE SVARA IR TVARKA NESIKEIKTI IR NENAUDOTI JOKIU ZARGINU . BUTI ATSAKINGAI DARBUI AMZIUS 30-50 BUTU LABAI GERAI JAI MOKETY BENT KAZKIEK ANGLISKAI KA MES SUTEIKIAME : SAVO KAMBARY SU BALDAIS MAISTAS KELIONES KARTU SU SEIMA KAI TAS YRA SUPLANUOTA GRAZUS IR JAUKUS NAMAI MENESINIS ATLYGINIMAS MOKAMAS GRYNAIS I RANKAS £650 ILGAM LAIKUI APMOKAMI VIRSVALANDZIAI JAI ZMOGUS SEIMAI TIKS IR NORES PASTOVAUS DARBO GALIMA BUS PASIRASYTI TERMINUOTA DARBO SUTARTI IR PADETI LEGALIZUOTI SAVE ANGLIJOJE . ISLEIDZIAME ATOSTOGOS I LIETUVA SAVAITEI LAIKO KAS TRIS MENESIUS IDELALIAUSIA MODERIS BUTU KURIAI REIKIA UZSIDIRBTI PINIGELIU SIUSTI I LIETUVA ARBA TAUPYTIS , O GAL NET IR PLANUOTI GYVENIMA ANGLIJOJE . kreiptis Tel: +447834772811 El.pastas : lina@marcusjamesuk.com Gyvename salia centrines raudonos Linijos . Pasto Kodas E11 1PF Gallige pasiziureti vietove ir apylinkes, Salia miskelis ir gamta . Prudelis antims
  756
   
  Įsimink
 • Vilnius
  lapkričio 6, 2016
  Nėra nuotraukos

  Auklė su patirtimi

  60 metų moteris ieško auklės darbo. Esu našlė, ramaus būdo, neturinti žalingų įpročių, mėgstanti pasivaikščiojimus gamtoje. Galiu prižiūrėti vaiką nuo 1 metų . Darbo patirtis: prižiūrėta mergaitė nuo 5 mėnesių iki 3 metų, berniukas nuo 2 iki 3 metų.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 20
  Nėra nuotraukos

  Ieškome auklės pusei darbo dienos

  Ieškome auklės 7 metų berniukui. Reiktų po pamokų parvesti namo iš mokyklos ir nuvešti į burelius. Ligos atveju bei atostogu metu, gali reikti pabūti pilną darbo dieną
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 26
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Ieškome valandinės auklės Pilaitėje

  Ieškome auklės 1 - 2 kartus per menesį vakarais po darbo ar savaitgaliais. Turime tris berniukus: 9 metų, 7 metų ir 1 m. 9 mėn. Aišku, daugiausia priežiūros reikėtų mažiukui. Gyvename Vilniuje, Pilaitėje.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 15
  Nėra nuotraukos

  Ieškome auklės nepilnai darbo dienai

  Ieškome auklės berniukui, kuriam yra metai ir du mėnesiai. Auklė bus reikalinga tris keturis kartus per savaitę po 5-7val. dienoje. Gyvename Bajoruose, netoli yra viešasis transportas, bet patogiau, jeigu auklė vairuotų. Ieškome patikimos, atsakingos, sąžiningos vyresnio amžius moters.
   
  Įsimink
 • Vilniaus r.
  prieš 3 d.
  Nėra nuotraukos

  Auklės darbas 1 metų berniukui

  Ieškome auklytės mūsų 1 metų berniukui. Tikimės, kad esate kantri ir švelni, turite patirties su vaikais, domitės vaikų lavinimu. Ieškome tik atsakingos auklytės ilgalaikiam darbui su nepriekaištinga Lietuvių kalba. Gyvename nuosavame name, darbas Didžiasalyje, netoli Skaidiškių. Darbo grafikas kasdien nuo 10 iki 16 val. Kartais prašysime prižiūrėti savaitgalį vakarais. Jeigu susidomėjot lauksiu jūsų žinučių!
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Nėra nuotraukos

  Valandinė auklė vakarais

  Sveiki. Esu 25m. panelė ieškanti valandinio auklės darbo vakarais (nuo 16val) Kovo viduryje pradėsiu lankyti auklės kvalifikaciją suteikiančius kursus, tad norėčiau mokytis ir tuo pat metu visas žinias perkelti į praktiką. Esu dirbusi aukle kelis mėnesius, prižiūrėjau 2metų berniuką ir 5 metų mergaitę vienu metu. Su naujagimiais patirties neturiu. Esu meniška siela, piešiu, dainuoju, groju gitara, mėgstu deliones bei įvairius rankdarbius, tad orientuojuosi į vaikus 2-5 metų. Domiuosi psichologija, dvasingumu, norėčiau paminėti jog esu veganė ir propaguoju sveiką gyvenimo būdą. Kalbu 4 kalbom (LT, RUS, PL, ENG). Esu iš Justiniškių, tad ieškau darbo aplinkiniuose rajonuose. Valandinis 1 vaikas- 2,5eur. 2 vaikai - 3eur. Skambinkite, rašykite. Iki malonaus :)
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*