• Kaunas
  prieš 3 d.
  2
  Aktoriu ir Modeliu atranka

  Aktoriu ir Modeliu atranka

  "exclusivusmodus" Priklauso vienai didžiausiu D.Britanijos Video agentūrai NEWCASTLE VIDEO COMPANY - teikia aukštos kokybės aktorių bei modelių atrankos paslaugas kuriantiems filmus, reklamas bei TV serialus. Reklamų ir filmų gamintojus džiuginame didžiausia veidų duomenų baze Europos šalyse , kvalifikuotais darbuotojais ir išskirtine kokybe, todėl dirbame ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio gamintojais. Jei norite filmuotis kviečiame registruotis internetu . Nedvejokite, nes mes nuolat ieškome įvairaus amžiaus profesionalių ir neprofesionalių aktorių, šokėjų, žmonių norinčių filmuotis masinėse scenose. Laukiame Jūsų, Jūsų draugų, tėvų, senelių ir vaikų! Prašome užsiregistruokite mūsų svetainėje www.exclusivemoda.eu Jus matis daugiau nei šimtas įvairiu agentūru ir kinostudiju, iš daugeli Europos šalių. SIUO METU SKUBIAI REIKALINGA! Skubiai reikalingos 15 merginų nuo 20 -28 m. Kovo mėn. atstovauti Ženevos automobilių parodoje, automobilių stendus. Laikotarpis viena savaitė, atlygis 250-300 eur. i diena. Kelionė , apgyvendinimas, maitinimas, apranga- viska apmoka agentūra po trumpalaikės sutarties pasirašimo. Prašome skubiai el.paštu exclusivusmodus@gmail.com siusti savo 7 nuotraukas, parašyti butinai savo ūgi , koks drabužių dydis , batelių dydis, koks amžius , savo kontaktini tel. numeri ,kuriuo butu galima su jumis susisiekti. Pasirašius trumpalaiki kontrakta išmokomas honoraro avansas. Paraiškas prašome pateikti iki Kovo 1d. Išrinktas kandidates Kovo 3 d. el. paštu informuosime asmeniškai ir pakviesim pasirasyti sutarties. Api kitas salygas prašome klausimais kreiptis el. paštu exclusivusmodus@gmail.com SKUBIAI REIKALINGA ! Norvegijos vaisvandenių įmonei Skubiai raikalingi vaikučiai nuo 3-6 m. filmuotis masiniam reklamos epizodui sulčių reklamoje. Filmavimas vyks Kaune po 2-3 val. filmavimų val. laikas numatomas iki 24 val. per dvi savaites. Atlygis už 1h. 100 eur. Prašome paraiškas pateikti iki Kovo 1d. el.paštu exclusivusmodus@gmail.com Taip pat El. paštu prašome atsiusti kiek vaikui metukų, ūgis, batų dydis, drabužių dydis, 6 nuotraukas, tel.kontakta kuriuo butu galima susisiekti.Apie atrinktus dalyvius pranešime el.paštu. APSILANKYKITE MŪSŲ SVETAINĖJE www.exclusivemoda.eu
  ''Exclusivus modus"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 21
  Nėra nuotraukos

  Bet koks darbas

  Esu darbštus, atsakingas,ambicingas, mokantis dirbti komandoje 4 kurso aviacijos inžinerijos studentas. Ieškau, bet kokio darbo, gali būti ir vienadieniai darbai . Esu dirbęs pagalbiniu prie statybos darbų. Turiu programų Autocad, Autodesk invertor, Mathcad pagrindus. Galiu dirbti fizinį darbą. Turiu B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Siūlyti įvairius variantus.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 2 d.
  Nėra nuotraukos

  Bet koks darbas

  Sveiki,Esu Vilniaus Universiteto studentas.Esu draugiškas,sažiningas,darbštus.Moku puikiai Anglų ir Rusų kalbas taip pat šiek tiek Lenkų.Turiu vairuotojo B kategorija.Ieškau bet kokio darbo Vilniuje.Galiu dirbti nedaugiau nei 3 kartus per savaite.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 5 d.
  Administratorė (administ. padėjėja), registratorė

  Administratorė (administ. padėjėja), registratorė

  eškau darbo pilnam etatui darbo dienomis iki 16.00 val,arba iki 17.00v. dirbau administratore Baltic Continent servise (smulkios buitinės technikos registravimas), domina bet koks analogiškas darbas, darbas biure, dokumentų tvarkymas ir pan.dirbti galiu tik tikiu grafiku tik nuo pirmadienio-penktadienio is ryto nesvarbu nuo keliu tik iki 16-17v.del darzelio ,savaitgaliai ir sventines d.laisvi.
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 14 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Ieškau darbo užsienyje

  patirties. Ieškau darbo užsienyje, pradžioj tiktų bet koks darbas su apgyvendinimu. Norėčiau vykti su šeima, nes nėra jai galimybių likti čia. Šiuo metu turiu čia dar
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  gruodžio 16, 2016
  Biliardo stalai, biliardas, sendinti biliardai

  Biliardo stalai, biliardas, sendinti biliardai

  Stalo pavadinimas Country Original 9' Gali buti bet koks žaidimas: pulas, snukeris, rusiškas. Stalai yra nauji. Biliardo stalai, stalų gamyba ir prekyba "Country" kolekcija. „COUNTRY“ stalas rašo naują puslapį biliardo stalų gamyboje – nei vieno tokio paties modelio! Bet išlaikytas tas pats dizainas! Medienos apdirbimo technologija – unikalus rankų darbas, kurio rezultatas – individualus ir neatkartojamas stalo dizainas. Stalas skirtas tiek klubams, biliardinėms, tiek ir personaliniam naudojimui. Prie stalo galime pasiūlyti „COUNTRY“ stiliaus šviestuvą, lazdų laikiklį, trikampį, staliuką su kėdėmis bei daug kitų baldų ar interjero detalių, sukuriančių unikalią visumą. Atvežame, surenkame visoje Lietuvoje.
  2 070 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  gruodžio 16, 2016
  Biliardo stalai, biliardas, sendinti biliardai

  Biliardo stalai, biliardas, sendinti biliardai

  Stalo pavadinimas Country Light 8' Gali buti bet koks žaidimas: pulas, snukeris, rusiškas. Stalai yra nauji ant akmens pagrindo. Biliardo stalai, stalų gamyba ir prekyba "Country" kolekcija. „COUNTRY“ stalas rašo naują puslapį biliardo stalų gamyboje – nei vieno tokio paties modelio! Bet išlaikytas tas pats dizainas! Medienos apdirbimo technologija – unikalus rankų darbas, kurio rezultatas – individualus ir neatkartojamas stalo dizainas. Stalas skirtas tiek klubams, biliardinėms, tiek ir personaliniam naudojimui. Prie stalo galime pasiūlyti „COUNTRY“ stiliaus šviestuvą, lazdų laikiklį, trikampį, staliuką su kėdėmis bei daug kitų baldų ar interjero detalių, sukuriančių unikalią visumą. Atvežame, surenkame visoje Lietuvoje.
  1 890 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  gruodžio 16, 2016
  Biliardo stalai, biliardas, sendinti biliardai

  Biliardo stalai, biliardas, sendinti biliardai

  Stalo pavadinimas Country Aok 9' ąžuolinis Gali buti bet koks žaidimas: pulas, snukeris, rusiškas. Stalai yra nauji ant akmens pagrindo. Biliardo stalai, stalų gamyba ir prekyba "Country" kolekcija. „COUNTRY“ stalas rašo naują puslapį biliardo stalų gamyboje – nei vieno tokio paties modelio! Bet išlaikytas tas pats dizainas! Medienos apdirbimo technologija – unikalus rankų darbas, kurio rezultatas – individualus ir neatkartojamas stalo dizainas. Stalas skirtas tiek klubams, biliardinėms, tiek ir personaliniam naudojimui. Prie stalo galime pasiūlyti „COUNTRY“ stiliaus šviestuvą, lazdų laikiklį, trikampį, staliuką su kėdėmis bei daug kitų baldų ar interjero detalių, sukuriančių unikalią visumą. Atvežame, surenkame visoje Lietuvoje.
  2 930 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  gruodžio 16, 2016
  Biliardo stalai, biliardas, sendinti biliardai

  Biliardo stalai, biliardas, sendinti biliardai

  Stalo pavadinimas Country Bear 9' ąžuolinis Gali buti bet koks žaidimas: pulas, snukeris, rusiškas. Stalai yra nauji ant akmens pagrindo. Biliardo stalai, stalų gamyba ir prekyba "Country" kolekcija. „COUNTRY“ stalas rašo naują puslapį biliardo stalų gamyboje – nei vieno tokio paties modelio! Bet išlaikytas tas pats dizainas! Medienos apdirbimo technologija – unikalus rankų darbas, kurio rezultatas – individualus ir neatkartojamas stalo dizainas. Stalas skirtas tiek klubams, biliardinėms, tiek ir personaliniam naudojimui. Prie stalo galime pasiūlyti „COUNTRY“ stiliaus šviestuvą, lazdų laikiklį, trikampį, staliuką su kėdėmis bei daug kitų baldų ar interjero detalių, sukuriančių unikalią visumą. Atvežame, surenkame visoje Lietuvoje.
  2 980 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  vasario 16
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Karjeros projektų ir Personalo atrankų vadovas (-ė)

  Karjeros projektų ir Personalo atrankų vadovas (-ė)

  Atranka360 kolektyvas kviečia Tave prisijungti prie mūsų komandos!!! Aprašėme esminius momentus, kurie padėtų apsispręsti, ar šis darbas tiktų ir patiktų:) Plačiau apie mūsų veiklą galite paskaityti šiame puslapyje:) Būsite atsakingi už: Prašome skaityti žemiau:) Įmonė siūlo: - Jums svarbu, kokioje įmonėje dirbate, koks jos garbės ir etikos kodeksas? Mes vertiname sąžiningumą ir atsakingą požiūrį į vykdomus projektus; - Norite turėti saugią ir orią atlygio bazę ir veikiančią priedų išmokėjimo sistemą už sutartų darbo planų įvykdymą? - Norite turėti individualų darbo grafiką? Mūsų darbuotojai turi galimybę planuotis darbo laiką pagal savo poreikius: suteikiama galimybė pasirinktinai dvi dienas savaitėje dirbti iš namų; - Jums labai svarbu būti išklausytam ir išgirstam susidūrus su sunkumais? Mes skatiname apie problemas kalbėtis konstruktyviai, visada prašome nuoširdumo; - Jums svarbu ilgalaikės perspektyvos? Mūsų kolektyve sekasi tiems, kurie nesiekia trumpalaikės naudos sau, bet žvelgia plačiau. Mes turime didelių ambicijų, o Jūs? :) Susisiekime, kad aptartume Jums aktualius klausimus. Kandidatuojančių laukiame iki vasario 19 dienos!
  Atranka360
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 4 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Demesio! Merginos! Darbo pasiulymas Vokietijoj!

  Demesio! Merginos! Darbo pasiulymas Vokietijoj!

  Sveika tau jau yra 18m? Tu draugiska? linksma? nebijanti bendrauti su zmonemis? Nusibodo lietuvoje? Jeigu taip, tai skaityk toliau tau manau mano pasiulymas turetu patikti:) Taigi legalus imtymus darbas, galimybe uzdirbti labai daug pinigeliu:), atostogauti tada kada tu nori:) susipazinti su ivairiu tautybiu, issilavinusiais vyrais, megautis ju dovanomis ir maloniu demesiu, nes juk mums merginom tai patinka:) visi dokumentai legalus ir tvarkingi, sutartis yra be galiojimo laiko ja galesi bet kada nutraukti.Jei nusibodo dirbti už nedidelius atlyginimus lietuvoje gali kreiptis ir igyvendinti tai ko nori ir tai ko niekada galbut negaletum dirbdama lietuvoje , pinigu sumos tikrai dideles per trumpa laika, sita galiu patvirtint pati:), jei problema kad negali sau leist atvyti siuo metu del pinigeliu trukumo, nepergyvenk as padesiu atvykti, jei tau finansine situacija lietuvoje dabar yra sunki ir nori kuo greiciau isspresti savo problemas del pinigu kas palengvintu dabarti ir ateiti tau, tai kaip tik tau sis skelbimas, čia nesijausi vienisa nes yra daugiau lietuviu merginu visos draugiskos linksmos tai tikrai nebus liūdna:)as noreciau kad ir tu i musu gretas ateitum:)jai bent kazkiek susidomejai rasyk nedvejok! jai tik iskils koks klausimas kad ir visai atrodys neverta ne klaust vistiek rasyk pazadu tau i juos atsakyt, tau tereikia parasyt i mano el. Pasta: zivilyte15@gmail.com gali parasyt numeri paskambinsiu arba facebook: Živile ir Tiek konfidencialumas garantuotas! Nedvejok ne minutes!
  8000
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 3 d.
  Ieškau darbo

  Ieškau darbo

  MARIUS GEČAS Klaipėda, Taikos pr.50-45 ,tel. 8 67840696 _ GYVENIMO APRAŠYMAS 2016 m. Sausio 22 d. Gimimo data 1992 m. birželio 2 d. Šeiminė padėtis Nevedęs IŠSILAVINIMAS IR KVALIFIKACIJA 2009-2012m. VŠĮ Telšių regioniniame profesinio mokymo centre įgijau vidurinį-profesinį išsilavinimą, automobilių mechaniko specializaciją. DARBO PATIRTIS UAB „Medeiva“ 3menesius atlikau praktika prie automobilių, 3menesius buvau išvykęs į Airija tenai dirbau krabu fabrike,veliau buvau išvykęs į Danija tenai 3menesius dirbau prie rožių. Paskui Lietuvoje isidarbinau prie trinkelių ir išdirbau 2metus. KITA INFORMACIJA 2012 m. 05-07 d. Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija Kalbų mokėjimas Lietuvių kalba (gimtoji) – labai gerai. Rusų kalba: pagrindai Anglų kalba: gerai Darbas kompiuteriu Microsoft Windows 2003. Microsoft Office 2002 (Excel, Word, Access), naudojuosi internetu, Asmeninės savybės Esu darbštus, pareigingas, sąžiningas,mandagus,prisižiūrintis,gerbiantis kitus, punktualus,atsakingas, be žalingu ipročių. Moku truputi darbuotis prie automobilio kėbulo spakliavimo ir prie pačio automobilio,važiuoklė,variklis, variklių, važiuoklių patirtis 10 mėnesių, prie kėbulo 5 mėnesiai, galiu pasirūpinti rekomendacijomis iš darbo kad tikrai darbo nebijantis ir dirbantis asmuo esu. Labiausiai domina darbas (bet koks) su galimybe tobulėti ir siekti karjėros. Turiu automobili ir B kategorijos teises ,vairavimo stažas 3 metai. Ačiū už sugaišta laiką skaitant šita skelbimą. (parašas) Marius Gečas
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 2 d.
  Fotografe "Dijana photo" visoms Jūsų šventėms

  Fotografe "Dijana photo" visoms Jūsų šventėms

  Juk tik nuotraukoje gali prisiminti save koks esi, o laikas bėga. gražiausias gyvenimo akimirkas įamžinkime kartu, Dijana photo“ Jūsų paslaugoms. Fotografuoju viska nuo A iki Ž. Asmeninės fotosesijos, vestuvės, gimtadieniai, krikštynos, renginiai, reklamines nuotraukos, vaikai, poros ir taip toliau. Galiu atvykti į bet kurią Lietuvos vietą. Dėl smulkesnių detalių susitarsime. Rekvizitai: Facebook mane rasite Dijana Diagileva https://www.facebook.com/dijana.diagileva?fref=ts El. Paštas: jaunasukis2014@gmail.com Tel. Nr: +37061855666
   
  Įsimink
 • Alytaus r., ...
  prieš 15 val.
  Dj paslaugos

  Dj paslaugos

  Siūlau Dj paslaugas,DJ+Vedėjas Įvairioms progoms su Lazerio šviesu šou,Galinga garso sistema Tostai,smagūs žaidimai,dainos,svečių linksminimas. Muzika atitiks jūsų amžiaus poreikius,nesvarbu jūs jaunas ar garbaus amžiaus sinjoras,jūsų šventė liks graži ir ilgai įsimintina,originali. Turiu didelę patirtį todėl puikiai žinau koks repertuaras papuoš jūsų vakarą,ko reikia geram laiko praleidimui,ilgiems šokiams Rekomenduosiu profesionalų fotografą Organizuosime bet kokį renginį kartu iki menkiausių smulkmenų Turite pačių mažiausių kviestinių svečių-vaikų?.Puiku,surengsime 2 valandų trukmės šou ir jiems,kurioje linksmai laiką leis ir suaugusieji:-) Vestuvės,krikštynos,gimtadieniai,jubiliejai,privatūs vakarėliai, diskotekos ir Naujieji metai.FONOTEKA gerai žinomos lietuviškos dainos,pop rus,įvairi užsienietiška muzika. DIRBU VISOJE LIETUVOJE.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 1 val.34 min.
  2017 metų kalbėjimo įskaitų darbai

  2017 metų kalbėjimo įskaitų darbai

  Siūlau kokybiškai parengtas kalbas VBE 12-tos bei PUPP 10-tos klasės kalbėjimo įskaitoms. Darbai yra parengiami remiantis visais NEC reikalavimais bei atsižvelgiant į visus Jūsų poreikius, pastabas ir kt. Kalbas rašau jau penkerius metus, darbai yra įvertinami aukščiausiais balais. Galiu garantuoti, kad darbas į Jūsų mokyklą bus siunčiamas tik vieną kartą, t. y. tik Jums. Be to, rašau naujus darbus, nesiunčiu pernai naudotų kalbų kaip daro kai kurie didesni kalbų platintojai (potemes.lt). Taip pat yra užtikrinamas kokybiškas ir malonus bendradarbiavimas. Galima nuolaida, jei rekomenduojate mane savo draugams ar bendraklasiams. Kalba yra pateikiama kartu su išplėstiniu planu ir naudotos informacijos šaltiniais. Planas ar kalba gali būti taisomi už papildomą mokestį, jei mokytoja pateikia konkrečias pastabas (1-2€). Jei turite specialių plano reikalavimų, praneškite iš anksto. Mokestis už visą darbą yra apmokamas, kai baigiu rašyti kalbą. el.paštas liucija.vys@gmail.com JAU YRA PARENGTŲ KALBŲ (JŲ KAINA 10 EURŲ): 1.tėvų ir vaikų santykiai lietuvių literatūroje (Vincas Mykolaitis-Putinas, Altorių šešėly ", Šatrijos Ragana, Irkos tragedija", Jonas Biliūnas, Ubagas") 2.žemdirbiškos kultūros aktualizavimas XXa. II pusės lietuvių literatūroje (Bradūnas, Marcinkevičiųus, Granauskas) 3.kaltės ir atleidimo motyvas liet lit (biliunas, neris) 4.Vyro ir moters santykiai lietuvių literatūroje aprašoma dažnai. Argumentuotai patvirtinkite arba paneikite šią mintį. V.M.Putino , Altorių šešėly" J.Biliūno , Liūdna pasaka" ir J. Tumo-Vaižganto , Dėdes ir dėdienės" 5.žmogaus dvasios prieštaringumas škėma putinas ir dar viena parinkt 6.kaip individualumo praradimo problema aktuali šių laikų jaunimui, vaizduojama liet lit škėma 7.Idealo ir tikrovės priešpriešos lietuvių literatūroje Škėma, Putinas ir Radvanas. 8.Koks Lietuvio paveikslas kuriamas įvairių laikotarpių literatūroje Donelaitis, Krėvė 9.šeima lietuvių rašytojų kūriniuose biliunas, vaižgantas, juknaitės stiklo šalis 10.Antrojo pasaulinio karo lietuvių literatūra A. Škėma , S. Nėris , B. Sruoga , B. Krivickas 11.Namu reikšmė lietuviu literaturoje Mačernis, Nėris, Biliūns 12. tautos gyvenimo budo, paprociu, tradiciju atspindziai lietuviu literaturoje K.Donelaitis Metai , Vaizgantas Dedes ir dedienes , Daukantas Budas senoves lietuviu,kalnenu ir žemaiciu 13.Asmenybės laikysena ribinėse situacijose. sruoga, putinas 14.Kokią įtaką lietuvių literatūrai daro kryptingai veikianti asmenybė? Valančius, Kudirka ir Vaižgantas 15.Kaip literatūroje vaizduojamas ribinėje situacijoje atsidūręs žmogus Škėma ir Sruoga (gali būti ir kitų, bet svarbu, kad ir šitie būtų) 16.Kaip jaučiasi žmogus be tėvynės? Pagrįskite savo įžvalgas remdamiesi literatūros kūriniais ir įžymių žmonių biografijomis. Škėma, Č. Milošas, Salomėja Neris 17.Praradimas kaip kūrybinio įkvėpimo šaltinis Ragana ir kt. 18.pakeisti trecia pastraipa plane ir kalboje i Ceslovo Miloso "Isos sleni" H.Radausko biografija ir eilėraščiai M.Katiliškio biografija ir "Miškais ateina ruduo" J.Marcinkevičiaus biografija, eilėraščiai arba "Mažvydas" A.Škėmos biografija ir "Balta dobulė" 20. tautosaka lietuviu literaturoje nėris aistis ir dar bet kas 21. Tradicinių vertybių raiška lietuvių literatūroje 22. Ar pritariate nuomonei, kad emigracija gali padaryti didelę įtaką menininko kūrybai? Pagrįskite savo įžvalgas lietuvių rašytojų biografijomis bei jų kūryba. H.Radausko biografija ir eilėraščiai M.Katiliškio biografija ir "Miškais ateina ruduo" J.Marcinkevičiaus biografija, eilėraščiai arba "Mažvydas" A.Škėmos biografija ir "Balta dobulė" 23. Ko ieško nenurimstanti žmogaus siela? Vincas Mykolaitis-Putinas "Altorių šešėly" (ieško pašaukimo), J.Gėtė "Faustas" ir Jonas Biliūnas "Laimės žiburys" ( ieško laimės) 24. Lietuvių kalbą išsaugoti svarbu, nes ji padeda lietuvių tautai išlikti. Argumentuodami patvirtinkite arba paneikite šią mintį Martynas Mažvydas, Justinas Marcinkevičius ir Mikalojus Daukša. 25. skaudi individo patirtis XXa. pradžios lietuvių literatūroje. Salomėja Neris, Balys Sruoga 26. Kokias vertybes ateities kartoms paliko lietuviu kalbos rasytojai? Satrijos ragana,Radvana,Baranauska bei Mazvyda 27. Tradicinių vertybių raiška lietuvių literatūroje K.Donelaitis, M.Daukša, J.Tumas Vaižgantas. 28. Dvasinis sukrėtimas ir jo pasekmės lietuvių literatūroje. Vaižgantas, Škėma 29. Asmenybės laikysena ribinėse situacijose. privalomais lietuvių autoriais ir kūriniais (pvz. B. Sruogos "Dievų miškas") 30. ribinės situacijos Škėma, Krivickas, Sruoga 31. gyvenimo prasmės vaizdavimas literatūroje altoriu sesely, hamletas, mažvydas 32. Meilės vaizdavimas lietuvių literatūroje (tevynei) mažvydas Daukšą, Donelaitį galbūt Maironį. 33. Kaip kalba atskleidžia laikotarpio įpatybes literatūros dėka. sruoga marcinkevičius 34. tėvynės praradimas - vienas iš svarbiausių liet literatų įkvėpimo šaltinių ragana 35. koks lietuvio(Ės) paveikslas kuriamas ivairiu laikotarpiu lit donelaitis katiliskis
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 3 d.
  Kūdikio - mamos joga

  Kūdikio - mamos joga

  Kūdikio ir mamos joga, vykstanti Kūrybos namučiuose "Vėjų fėja" (M. Daukšos g. 41, Kaunas), skirta vaikučiams nuo 3 mėn. iki 1 metų ir jų mamytėms. Užsiėmimai vyksta du kartus savaitėje - pirmadieniais ir trečiadieniais 11.00–12.00 Užsiėmimų kainos mėnesiui: lankant 2 kartus per savaitę – 45 Eur lankant 1 kartą per savaitę – 30 Eur Vieno užsiėmimo kaina – 9 Eur Ar gali būti kas nors nuostabesnio už pirmą kūdikio klyksmą, pirmą šypseną ir juoką, pirmąjį gugavimą. Mamos pasaulis gimus mažyliui pasikeičia. Šiuo metu didžiausias dėmesys skiriamas ką tik atsiradusiai gyvybei. Visa kita tarsi nustumiama į antrą vietą. Taip dažnai mamytės pamiršta save. Vaiko gera savijauta priklauso nuo to ar jis jaučiasi mylimas. Vaikas jaučiasi mylimas kai patenkinami jo poreikiai jausti prisilietimą ne žaislo, kad ir koks švelnus jis būtų, o mylimo žmogaus. Girdėti ne radiją, o mamos ar tėčio balsą. Matyti ne televizorių, o mylinčias akis, veidą. Užuosti ne nikotiną ar dezodorantą, o mamos ar tėčio kvapą. Jausti ne čiulptuko gumos, o mamos pieno skonį. Pagrindiniai žmogaus pojūčiai yra lytėjimas, uoslė, klausa, rega. Kuo kūdikis mažesnis, tuo labiau išreikšti jo lytėjimo pojūčiai. Per lietimą mažylis geriausiai pažįsta jį supantį pasaulį ir priima jį kaip draugišką ir saugų arba ne. Vos gimęs kūdikis saugiausiai jaučiasi ant mamos krūtinės, visu savo kūneliu jausdamas jos šilumą ir širdies plakimą. Kiek ūgtelėjusiam vaikučiui geriausiai galima patenkinti lietimo poreikį jį kasdien masažuojant. Bet vaikučiui daug svarbiau jausti jūsų rankas ir artumą nei profesionalius judesius. Per lytėjimą jūs galite perteikti savo meilę, švelnumą, suteikti saugumo jausmą ir jūsų santykiai su vaikeliu taps artimesni, geriau suprasite vienas kitą.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Laiptu betonavimas

  Laiptu betonavimas

  Betonuojame, projektuojame laiptus. Bet koks sudetingumas. Vidaus, lauko.
   
  Įsimink
 • Telšių r.
  gruodžio 28, 2016
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Ieskau bet kokio darbo.

  ,kaskiek suprantu apie betonavima.na zodziu tinka bet koks darbas.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 4 d.
  Mediniu zaislu meistras-konstruktorius

  Mediniu zaislu meistras-konstruktorius

  iesko darbo (arba partnerio pradeti biznesa, turiu daug ideju) mediniu zaislu gamiboje arba uzsakymo,darau zaislus bet koks.modelius,konstriuktorius,paprasti zaislai is medzio.Kam bus idomu galiu atsiusti daug foto ir info. www.purinok.bitosis.net
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Statybos darbų vadovas (Elektros energetikos objektai)

  Statybos darbų vadovas (Elektros energetikos objektai)

  Prašome kandidatuoti tik turinčius darbo patirties su aukšta įtampa. Jūs dirbsite jungtinio Suomijos ir Lietuvos kapitalo įmonėje, kuri specializuojasi elektros ir komunikacijos tinklų projektavimo, statybos, valdymo ir techninės priežiūros srityse, taip pat vėjo energijos jėgainių instaliavimo ir techninės priežiūros srityse. Koks bus jūsų darbas? · Darbų planavimas, organizavimas ir priežiūra objektuose; · Atliekamų darbų kokybės užtikrinimas ir nuolatinė kontrolė; · Statybos darbų vykdymo grafikų sudarymas ir numatytų terminų laikymosi užtikrinimas; · Elektros darbų valdymas; · Dokumentacijos tvarkymas; · Objektui numatytų išteklių kontrolė, medžiagų tiekimo užtikrinimas; · Techninių klausimų derinimas su užsakovais, projektuotojais, rangovais. Įmonė siūlo: · Kvalifikacijos atestatas (suteikiantis teisę eiti ypatingojo statinio statybos vadovo pareigas); · Ne mažiau 3 m. statybos darbų valdymo patirtis; · Statybos bei technologinių procesų išmanymas, šių procesų organizavimo metodų žinojimas; · Anglų kalbos mokėjimas; · Darbo patirtis su aukšta įtampa- būtinybė; · Elektros inžinerijos, energetikos sričių išsilavinimas būtų jūsų privalumas. Daugiau informacijos suteiksime telefonu 865900512 (Rūta).
  UAB "Soprana Personnel International"
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 2 d.
  Fotografe “Dijana photo visoms Jūsų šventėms

  Fotografe “Dijana photo visoms Jūsų šventėms

  Juk tik nuotraukoje gali prisiminti save koks esi, o laikas bėga. gražiausias gyvenimo akimirkas įamžinkime kartu, Dijana photo“ Jūsų paslaugoms. Fotografuoju viska nuo A iki Ž. Asmeninės fotosesijos, vestuvės, gimtadieniai, krikštynos, renginiai, reklamines nuotraukos, vaikai, poros ir taip toliau. Galiu atvykti į bet kurią Lietuvos vietą. Dėl smulkesnių detalių susitarsime. Rekvizitai: Facebook mane rasite Dijana Diagileva https://www.facebook.com/dijana.diagileva?fref=ts El. Paštas: jaunasukis2014@gmail.com Tel. Nr: +37061855666
   
  Įsimink
 • Šiauliai, ...
  prieš 10 val.
  Paskolos su užstatu Šiauliuose Panevėžyje

  Paskolos su užstatu Šiauliuose Panevėžyje

  Skolinu pinigus už užstatą nekilnojamąjį turtą. _ Reikalinga SKUBI PASKOLA ?: Tel. 8686-23248 email: asistus@gmail.com _ Nebūtinos oficialios pajamas Nereikalingas turto vertinimas Užstatas: bet koks nekilnojamas turtas Jokių mokėjimų iki paskolos gavimo! Lanksčios paskolos sąlygos. Paskolos su uzstatu bedarbiams, dirbantiems užsienyje Paskolas suteikiu : Šiauliai, Panevėžys, Aukštaitija . Tel: +370 686 23248 Email: asistus@gmail.com Esu Privatus kreditorius - dirbu greitai, lanksčiomis sąlygomis MOKU % už sėkmingai rekomenduotą klientą ! Pateikiu orientacines paskolos su palūkanomis grąžinimo įmokas. Paskola: 1000 EUR Grąžinimas: 12mėn. x 94eur 24mėn. x 52eur 36mėn. x 39eur 48mėn. x 32eur 60mėn. x 28eur 72mėn. x 26eur 84mėn. x 24eur . Nesunkiai įsivertinsite preliminarias paskolos grąžinimo sąlygas savo norimo dydžio paskolai. Konkretų pasiūlymą jums pateiksiu gavęs informaciją apie reikiamą paskolos sumą bei turimą užstatą.
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*