X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Vilnius
  lapkričio 7 d.
  8
  No Photo

  Valytoja (-as) Gedimino pr.

  Reikalinga valytoja su negalia, rytais po 1 val. . Tel nr. 865032020
   
 • Marijampolė
  balandžio 27 d.
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Išskirtinis Objektas Sunkiojo Transporto

  Išskirtinis Objektas Sunkiojo Transporto

  Marijampolė, Centras, Vasaros g.
  3684 m²| Paslaugoms| Gamybai| Įrengtas
  18 420 €
 • Šiauliai
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Naujame, moderniame prekybos centre "Lyros

  Naujame, moderniame prekybos centre "Lyros

  Šiauliai, Dainiai, Lyros g.
  40 m²| 1 kamb.| Prekybai| Paslaugoms| Įrengtas
  760 €
 • Šiauliai
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Naujai pastatytame ir gruodžio mėnesį

  Naujai pastatytame ir gruodžio mėnesį

  Šiauliai, Dainiai, Lyros g.
  200 m²| Maitinimui| Įrengtas
  3 000 €
 • Klaipėdos r., ...
  lapkričio 1 d.
  Atidi, sąžininga slauga ir prieziura

  Atidi, sąžininga slauga ir prieziura

  Galiu slaugyti ir prižiūrėti neįgalų ar senyvo amžiaus asmenį savo namuose. Turiu sukaupusi didelę patirtį šiame darbe. Mielai ištiesiu pagalbos ranką, apgyvendinsiu savo namuose. Gyvenu nuosavame name, yra sodas. Draugiška, jauki aplinka, maloni atmosfera būtinai reikalinga slaugomam asmeniui. Esu sąžininga, nuoširdi, rūpestinga, atidi. Galimos rekomendacijos. Slaugau tik savo namuose.Teko slaugyti asmenis sirgusius Alzheimerio liga, po insulto, visiško paralyžiaus, sergančius dimensija, turinčius protinę negalią. Jei turite papildomų klausimų, klauskite, mielai atsakysiu. Tel. 861432360
   
 • Vilnius, ...
  lapkričio 4 d.
  No Photo

  Ieskau slaugytojos darbo/

  Laba diena. 51m tvarkinaga, turinti patirti ir issilavinima sioje sferoje gali priziureti senus ar su negalia zmones.
   
 • Klaipėda
  lapkričio 5 d.
  No Photo

  Valytoja (-as) su negalia Akropolyje

  Patalpų valymui rytais nuo 8 iki 10 val. ( po 2 val.) reikalinga valytoja su negalia. Kreiptis tel. nr. 865505181
   
 • Kaunas
  spalio 29 d.
  No Photo

  Valytoja (-as) ir kiemsargis (-ė) su negalia

  Komercinių patalpų ir teritorijų, Savanorių pr., valymui reikalinga valytoja 0,75 et. ir kiemsargis 0,05 et. su negalia. Kreiptis tel. nr. 865655748 ir 865644613
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Valytojas (-a) Santariškių g., Vilnius

  Valytojas (-a) Santariškių g., Vilnius

  Vidaus patalpų valymas gydymo įstaigoje Santariškių g., Vilniuje. Reikalingi valytojai ir valytojai-operatoriai darbui su grindų plovimo mašina. Darbo vietos pritaikytos ir žmonėms su negalia. *Galite rinktis darbo dienomis nuo 15:00 iki 21:00 val. Alga nuo 300 iki 420 eurų. *Galite rinktis nuo 15:00 iki 18:00 val. Alga nuo 160 iki 224 eurų. *Galite rinktis nuo 15:30 iki 18:00 val. Alga nuo 140 iki 182 eurų. Žmonėms su negalia turime galimybę suteikti mobiliojo ryšio operatoriaus kortelę su nemokamais pokalbiais Gintarinės vaistinės ypatingų nuolaidų kortelę lankstų darbo grafiką bei galimybę pasirinkti tinkamą darbo vietą.
  400| Socialinė Integracija
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Valytoja(-as) su negalia visoje Lietuvoje

  Valytoja(-as) su negalia visoje Lietuvoje

  Ieškomi valytojai Vilniuje ir Kaune su Negalia. Darbo vieta pritaikyta žmogui su negalia. Siūlomos darbo vietos: VILNIUS: Jočionių g. 13, Vilnius. 8k/mėn 400eu Pilna d.d Ateities g. 12A, Vilnius. 12k/mėn 200eu iki 3-4val Saltoniškių g. 10A, Vilnius. 12k/mėn 200eu iki 3-4val Elektrinės g. 2, Vilnius. Pilnas etatas 500eu. Ž. Liauksmino g. 6, Vilnius SUTARTINAI Mortos g. 10, Vilnius 2k/sav 200eu iki 5-6val Savanorių pr. 28, Vilnius. 5 d.d nuo 17 iki 20 - 250eu KAUNAS: Studentų g. Pilna D.D 500eu TAURAGĖ: J. Tūmo-Vaižganto g. 10, Tauragė, Pilnas etatas PANEVĖŽYS: Respublikos g.25, Panevėžys Topolių al. 12, Panevėžys Laisvės a.23, Panevėžys Šiauliai: Vytauto g. 84, Šiauliai. 7,30-13,30 Trakai: Vytauto g. 2k/sav , iki 7val, 200eu Dėl platesnės informacijos skambinti tel: +370 656 70032
  500| NOBALTIS
   
 • Telšių r.
  spalio 25 d.
  Slaugytoja arba auklė.

  Slaugytoja arba auklė.

  Slauga arba vaiko priežiūra.Esu 28 m.mergina,dirbau ligonineje.Gebu užmegzti bei palaikyti ryši su garbaus amžiaus žmonėms.Teikti pagalbą ,padėti-gaminti maistą, atlikti kitus namų ruošos darbus,bei pagalba žmonėms turintiems negalias.Turiu atjautos ir kantrybės savybes. Galiu dirbti su vaikais,tam turiu patirties.
   
 • Šiauliai
  spalio 26 d.
  No Photo

  Slugytojos darbas

  ieškau slaugytojos darbo šiauliuose. pageidautina pietiniame rajone. galiu slaugyti sunkią negalią turinčius žmones, o taip pat garbaus amžiaus žmones, kurių artimieji važinėjasi į užsienį. turiu didelę slaugos patirtį. galiu dirbti naktimis ir savaitgaliais.
   
 • Kaunas
  spalio 17 d.
  Ligonių ir neįgaliųjų pervežimo paslaugos

  Ligonių ir neįgaliųjų pervežimo paslaugos

  Ligonių pervežimas Kauno apskrityje ir Lietuvoje. Tel.: 8 600 71200 Pervežimo paslauga, pritaikyta tiek žmonėms judantiems vežimėlio pagalba, tiek gulintiems ar sėdintiems ligoniams. Pacientų transportavimas į dializės centrus, pervežimas iš vienos medicininės įstaigos į kitą. Neįgaliųjų pervežimas asmeniniams poreikiams. Slaugomų, gulinčių, sėdinčių pacientų transportavimas. Vaikų su judėjimo negalia saugus pervežimas iš namų į reabilitacijos centrus. Ligonių su judėjimo negalia pervežimas į reabilitacijos centrus ir iš jų. Paslauga yra skirta ne greitosios pagalbos klientams (kai reikalinga med. priežiūra transportuojant) ir transportavimo metu medicinos paslaugų įstaigos darbuotojai neteikia! Pervežimo paslaugą galima užsisakyti kiekvieną darbo dieną nuo 8:00 iki 19:00 val., telefonu: +370 600 71200 Jeigu transportavimas reikalingas SAVAITGALIAIS – paslauga užsakoma prieš 1 dieną.
   
 • Vilnius, ...
  lapkričio 7 d.
  Galimybę sukurti pajamas .

  Galimybę sukurti pajamas .

  Ieškome komunikabilių, atsakingų, naujų galimybių ieškančiu žmonių tai pat Asmenų ir su negalia .Jei tu esi: atkaklus, savarankiškas, energingas, atsakingas, moki susiplanuoti savo laiką, bei: sieki užsibrėžtų tikslų, prisitaikai prie naujovių ir nori tobulėti kaip asmenybė ( kiekvieną savaitę dalyvauja mokymuose) - ši veikla kaip tik tau.Rašikit asmeniškai,suteiksiu informacijos.
   
 • Vilnius
  lapkričio 7 d.
  No Photo

  Valytoja (-as) su negalia Ozo g.

  Reikalinga valytoja su negalia, darbui rytais po 2 val. Kreiptis tel. nr. 865032020
   
 • Vilnius
  lapkričio 6 d.
  No Photo

  Studentui ryte nuvešti neįgalų vaiką į mokyklą

  Ieškome tvarkingo studento, kuris, esant poreikiu,i galėtų anksti ryte nuvežti vaiką į spec. mokyklą iš Antakalnio į Karoliniškes. Vaikas su negalia ( elgesio sutrikimas). Būtinos vairuotojo teisės ir bendravimo su ne5galiais vaikais patirtis. Vežiojimas - nereguliarus. Pageidautina, kad gyventų Antakalnyje.
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Piešimas, tapyba, kompozicija. nuotolinis ir.

  Piešimas, tapyba, kompozicija. nuotolinis ir.

  "ŠVIESOKAITA", Vš.Į. – priima mokytis akademinio piešimo, tapybos, kompozicijos akademinėje studijoje. Studija veikia jau daugiau nei 17 metų. Studijų paskirtis – pasirengimas stojamiesiems egzaminams į aukštąsias mokyklas Lietuvoje ir užsienyje, darbų pasiruošimas pristatymui studijoms ir meninės saviraiškos ugdymas bei tobulinimas. Pastoviai priimami mokytis suaugę ir paaugliai nuo 12 metų naujų ir esamų grupių papildymui. Dirbame su kiekvienu individualiai mažose 6-8 asmenų grupėse. Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę po 4 akademines val. ir daugiau (pasirinktinai pagal lankytojų poreikius ir galimybes). Gyvenantiems už Vilniaus miesto ribų, motinoms auginančioms vaikus, fizinę negalią turintiems ir jų slaugytojams siūlome akademinio piešimo nuotolinį mokymą. Dirbame įvairiomis savaitės dienomis, rytinėmis, dieninėmis ir vakarinėmis pamainomis: nuo 10,00 val., nuo 14,00 val. ir nuo 17.30 val. * šeštadienį ir sekmadienį nedirbame. Baigus pilną kursą, išduodami baigimo pažymėjimai. Baigus tik dalį kurso (pasirinktinai), išduodamos pažymos. Akademinės valandos kaina 1 žmogui – 3,00 Eur/val. grupėse iki 8 žmonių. 2-3 žmonių grupėje – po 5,00 Eur/val. Individualus mokymas 1 žmogui – 7,00 Eur/val. Nuotolinis mokymas - 30,00 Eur/mėn. Galima įsigyti ir dovanų čekį pagal iš anksto suderintą vieno ar daugiau užsiėmimų variantą. Pasiteiravimui ir registracijai: Tel.: 8 688 55013, info@sviesokaita.lt http://www.sviesokaita.lt/ Adresas: Lvovo g. 38A-219 kab., Vilnius (Konstitucijos pr.)
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Valytojas (-a) Antakalnyje, Centre, Senamiestyje

  Valytojas (-a) Antakalnyje, Centre, Senamiestyje

  Vidaus patalpų valymas Antakalnio g., Žygimantų g., Gedimino pr. Vilniuje. Suderinsime jums tinkamą darbo laiką. Darbo užmokestis nuo 100 iki 470 Eur. Pasiūlysime ir tinkamą papildomą valytojos darbą. Darbo vietos pritaikytos ir žmonėms su negalia. Žmogui su negalia mokama alga su priedu. Žmogui su negalia galime suteikti mobiliojo ryšio operatoriaus kortelę su nemokamais pokalbiais Gintarinės vaistinės ypatingų nuolaidų kortelę.
  470| UAB "Socialinė integracija"
   
 • Kaunas
  spalio 19 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  No Photo

  Konditeris kepėjas

  Darbas socialinės įmonės statusą turinčioje įmonėje. Pirmenybė teikiama negalią turintiems asmenims arba amžiaus grupei 50+ metai. Plečianti savo veiklą, sėkmingai dirbanti įmonė kepanti aukščiausios kokybės ir natūralius kepinius siūlo darbą su patogiu darbo grafiku: KONDITEREI (-IUI) KONDITERĖ PADĖJĖJAI Darbo vieta: Draugystes g. 14 Įmonė siūlo: Visada laiku mokamą gerą atlyginim; Pastovų darbo grafiką; Apmokamas atostogas; Puikius santykius kolektyve. Geras darbo sąlygas naujame ceche,
  550| UAB "Prezo grupė"
   
 • Kita
  spalio 15 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Klientų paieškos vadybininkas (neįgaliam asmeniui)

  Klientų paieškos vadybininkas (neįgaliam asmeniui)

  Dirbtumėte telefonu savo namuose su verslo klientais ir atstovautumėte įvairaus profilio verslo įmones. Skambučių metu potencialiems verslo klientams pristatytumėte užsakovo teikiamas paslaugas ir jų privalumus, organizuotumėte susitikimus bei siųstumėte komercinius pasiūlymus elektroniniu paštu. Darbo vieta pritaikyta neįgalumą turintiems asmenims nes UAB “Eurotela” yra neįgaliųjų socialinė įmonė. CV siųsti el. paštu skyriuje “tema” nurodant “Klientų paieškos vadybininkas”. Įmonė siūlo: Visas socialines garantijas. Darbo valandas nuo 4 iki 8 valandų per dieną. Darbo telefonas.
  410| UAB "Eurotela"
   
 • Vilnius, ...
  spalio 15 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Sociologinių tyrimų projektų vadovas (pirmenybė darbuotojams turintiems neįgalumą)

  Sociologinių tyrimų projektų vadovas (pirmenybė darbuotojams turintiems neįgalumą)

  ■ Įmonės projektų valdymas; ■ Projekto komandos valdymas; ■ Bendravimas su klientais ir ryšių palaikymas; ■ Projekto tikslų įgyvendinimas; ■ Projekto ataskaitų rengimas. Įmonė siūlo: ■ Visos socialinės garantijos; ■ Priedai prie atlyginimo už pasiektus rezultatus; ■ Darbui reikalingos priemonės; ■ Supratingas ir draugiškas kolektyvas, pasiruošęs visada padėti; ■ Dalyvavimas įmonės socialiniuose renginiuose ir išvykose
  450| UAB "Eurotela"
   
 • Klaipėda, ...
  lapkričio 7 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Telemarketingo projektų vadovas (pirmenybė darbuotojams turintiems neįgalumą)

  Telemarketingo projektų vadovas (pirmenybė darbuotojams turintiems neįgalumą)

  ■ Įmonės projektų valdymas; ■ Projekto komandos valdymas; ■ Bendravimas su klientais ir ryšių palaikymas; ■ Projekto tikslų įgyvendinimas; ■ Projekto ataskaitų rengimas. Įmonė siūlo: ■ Visos socialinės garantijos; ■ Priedai prie atlyginimo už pasiektus rezultatus; ■ Darbui reikalingos priemonės; ■ Supratingas ir draugiškas kolektyvas, pasiruošęs visada padėti; ■ Dalyvavimas įmonės socialiniuose renginiuose ir išvykose
  450| UAB "Eurotela"
   
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00