X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Vilnius
  prieš 21 val.
  4
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Saugos linijų dažymo mašinėlė tik 1 euras !

  Saugos linijų dažymo mašinėlė tik 1 euras !

  Saugos linijų dažymo mašinėlė tik 1 euras ! Perkant ne mažiau, kaip vieną pakuotę (12vnt. flakonų) dažymo masinėlė tik 1 euras Idealus komplektas AMPERE TRAFFIC ir "Ampere Perfect Striper Jums pasiekiamas ranka ! Nepakeičiamas dažų Ampere Traffic ir ženklinimo vežimėlio Ampere Perfect Striper duetas už akcijinę kaina jau šiandien ! - ypač pigus sprendimas, - paprastas naudojimas, - dažymą gali atlikti bet kuris darbuotojas, - prireikus atnaujinti linijas, nereikia samdyti iš naujo, - ypač atsparūs dažai, tinka ir maisto pramonei, - efektyvesnis sprendimas nei klijuojama juosta (mažiau nusidėvi). AMPERE TRAFFIC dažai idealiai tinka ženklinti: linijas halėse ir aikštėse – BHP šakinių krautuvų darbuotojams, prekių sandėliavimo vietų ir apsauginių zonų ženklinimui – sandėlių, didelių halių, atliekų surinkimo aikštelių - linijų ženklinimui ir horizontalaus ženklinimo atlikimui (šablonai) vidaus gamybinėse erdvėse, vidaus ir išorinių automobilių stovėjimo aikštelių linijoms piešti. Perkant Ampere Trafic dažus esete tikri, jog: Lengvai pažymėsite statybvietę Ilgalaikiai dažai puikiai išsilaiko ant bet kokio pagrindo, net ir sudėtingomis sąlygomis (drėgmė, žema temperatūra) Jūs pajusite skirtumą, tai yra labiausiai koncentruoti dažai rinkoje, užtikrinantys akivaizdžai matomą efektą Vienos dėžės užteks iki 600 m. linijos žymėjimui atlikti Perkant Ampere Perfect Striper Jus gaunate : Galite naudoti rankeną atskirai Šoninis žymeklis leidžia tiksliai pažymėti kraštus Galite lengvai dažyti linijas prie sienų ir įrenginių Lengvas rankenos reguliavimas Platūs ratai užtikrina geresnį stabilumą Jūs kaip priedą gausite 30 m ilgio žymėjimo virvutę ir mėlynų žymėjimo miltelių. Produkto video: https://www.youtube.com/watch?v=70JSlesDJkY&feature=youtu.be https://adopto.lt/liniju-dazymas/
  1 €
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 3 d.
  3
  Tech. priežiūra, statybų vadovas, koordinatorius

  Tech. priežiūra, statybų vadovas, koordinatorius

  Atestuotas techninės priežiūros vadovas, statybos vadovas, statinio statybos saugos ir sveikatos darbe koordinatorius ieško papildomo darbo. Papildomai atliekų techninę priežiūrą individualiems ir kt. statiniams. Taip pat: * Teikiu dokumentų/pranešimų įvedimo į IS "Infostatyba" paslaugą * Pildau statybos darbų žurnalus * Atlieku statinio statybos saugos ir sveikatos darbe koordinatoriaus funkcijas * Braižau evakuacinius planus. Mano turimi atestatai: *Ypatingo statinio statybos vadovo ir ypatingo statinio statybos techninės priežiūros vadovo kvalifikacijos atestatas * Statinio statybos saugos ir sveikatos darbe koordinatoriaus pažymėjimas *Ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų vadovo kvalifikacijos atestatas (vandentiekis ir kanalizacija) * Ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovo kvalifikacijos atestatas (vandentiekis ir kanalizacija). Ilgametė patirtis, profesionalumas, sąžiningumas garantuotas. Paslaugas teikiu visoje Lietuvoje.
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  spalio 10
  2
  Gipsinis Tinkas Pilnomis Paletėmis Speciali Kaina!

  Gipsinis Tinkas Pilnomis Paletėmis Speciali Kaina!

  ALPOL AG T32 gipsinis, lengvintas tinkas darbui mašininiu būdu patalpų viduje. Tinko klasė pagal EN 13279-1 B4/50/2, pakuotė 30 Kg, paletė 40 maišų Panaudojimas Vienasluoksniam padengimui gipsiniu tinku, mašininiu būdu, ant sienų ir lubų. Glotnus padengimas, lengvas, todėl yra puikios išeigos, užtikrina komfortišką ir sveiką patalpų klimatą, reguliuoja drėgmę, atviras difuzijai (gerai kvėpuojantis) Labai geras keraminių dangų, dekoratyvinio tinko, išlyginamojo glaisto, tapetų ir dažų pagrindas. Tinkuoti galima ir rankiniu būdu. Išeiga: apie 0,8 kg/m2/1 mm sluoksniui Skambink ir užsisakyk pilnomis paletėmis 40 maišų speciali kaina - 4,55 Eur KREISEL 651L tinkavimo mišinys pagamintas statybinio gipso, mineralinių užpildų, gesintų kalkių ir specialių lengvų modifikuojančių pridų pagrindu. Tinko klasė pagal EN 13279-1 B4/50/2, pakuotė 30 Kg, paletėje 40 maišų Panaudojimas Skirtas mechaniniam vienasluoksniam gyvenamųjų ar visuomeninės paskirties pastatų vidinių sienų tinkavimui. Naudojamas patalpose, kuriose santykinė oro drėgmė darbo metu neviršija 70%. Tinkami pagrindai: įprastinis ir akytasis betonas, sienos išmūrytos iš keraminių plytų ir blokų, bei silikatinių blokelių ar plytų. Jis yra maždaug 30% našesnis už tradicinius gipso tinkus. Sąnaudos 0,8 kg/m2/1 mm sluoksniui Skambink ir užsisakyk pilnomis paletėmis 40 maišų speciali kaina - 4,79 Eur KNAUF MP 75L gipsinis tinkas, skirtas dirbti mašina. Tinko sudėtyje yra specialių lengvų užpildų, todėl jis yra lengvas ir išsiskiria labai gera išeiga. Tinko klasė pagal EN 13279-1 B4/50/2, pakuotė 30 Kg, paletė 40 maišų Panaudojimas Lengvasis gipsinis sausasis mišinys, skirtas naudoti viduje, mineralinis, lengvas, todėl yra puikios išeigos,pagerina konstrukcijos gaisrinės saugos parametrus, atsparus vinių apkrovoms, tinkuojamas mašininiu būdu arba rankomis, gerai prikimba prie tinkuojamo paviršiaus. Sąnaudos apie 0,8 kg/m2/1 mm sluoksniui Skambink ir užsisakyk pilnomis paletėmis 40 maišų speciali kaina - 5,35 Eur Tel.: 8 65 782 113
   
  Įsimink
 • Plungės r.
  prieš 15 val.
  1
  Reikalingi suvirintojai virinti Duplex

  Reikalingi suvirintojai virinti Duplex

  Reikalingi MAG suvirintojai darbui Suomijoje virinti DUPLEX Darbas legalus, gerai apmokamas. Savo CV siųskite el. p. cv@constro.eu Reikalavimai: 1.Darbo patirtis 2.Sertifikatai 136 8 gr Reikiama patirtis (metai): 5 Apie įmonę: UAB "Constro" įkurta 2008-ųjų metų birželio mėnesį. Specializuojamės plieno konstrukcijų apdirbimo, suvirinimo ir montavimo srityje. Nuo pat įsikūrimo įmonėje vis auga paslaugų įvairovė, personalo skaičius ir kvalifikacija, apyvarta ir gamybos kiekiai. Įmonėje įdiegta integruota vadybos sistema, apimanti kokybės, aplinkos apsaugos, profesinės saugos ir sveikatos vadybos sistemas, atitinkančias standartus ISO 9001 ISO 14001 ir OHSAS 18001. Taip pat esame sertifkuoti pagal LST EN 1090-2 reikalavimus. Pagrindinės veiklos sritys: Statybinių plieninių konstrukcijų gamyba. Gaminio klasė - EXC2. Plieninių konstrukcijų montavimo ir suvirinimo darbai. Technologinių vamzdynų montavimo ir suvirinimo darbai. Slėginių indų, talpyklų ir rezervuarų montavimo ir suvirinimo darbai. Laivų statybos ir remonto darbai.
  UAB Constro
   
  Įsimink
 • Plungės r.
  prieš 14 val.
  1
  Pastolininkai darbui Švedijoje

  Pastolininkai darbui Švedijoje

  Reikalingi pastolininkai darbui Švedijoje. Darbo patirtis nemažiau kaip 3 metai. Darbas legalus. Patirtis būtina, neturintys patirties nesivarginkite. Savo CV siųskite el. paštu: cv@constro.eu ir mes su jumis susisieksime UAB "Constro" įkurta 2008-ųjų metų birželio mėnesį. Specializuojamės plieno konstrukcijų apdirbimo, suvirinimo ir montavimo srityje. Nuo pat įsikūrimo įmonėje vis auga paslaugų įvairovė, personalo skaičius ir kvalifikacija, apyvarta ir gamybos kiekiai. Įmonėje įdiegta integruota vadybos sistema, apimanti kokybės, aplinkos apsaugos, profesinės saugos ir sveikatos vadybos sistemas, atitinkančias standartus ISO 9001 ISO 14001 ir OHSAS 18001. Taip pat esame sertifkuoti pagal LST EN 1090-2 reikalavimus. Pagrindinės veiklos sritys: * Statybinių plieninių konstrukcijų gamyba. Gaminio klasė - EXC2. * Plieninių konstrukcijų montavimo ir suvirinimo darbai. * Technologinių vamzdynų montavimo ir suvirinimo darbai. * Slėginių indų, talpyklų ir rezervuarų montavimo ir suvirinimo darbai.
  UAB Constro
   
  Įsimink
 • Plungės r.
  prieš 15 val.
  1
  Vamzdžių izoliuotojai darbui Švedijoje

  Vamzdžių izoliuotojai darbui Švedijoje

  Reikalingi vamzdžių izoliuotojai (šildymo ir šaldymo sistemos) su akmens vata, stiklo vata, putintu kaučiuku.Darbas legalus. Patirtis būtina, neturintys patirties nesivarginkite. Savo CV siųskite el. paštu: cv@constro.eu ir mes su jumis susisieksime. Apie įmonę: UAB "Constro" įkurta 2008-ųjų metų birželio mėnesį. Specializuojamės plieno konstrukcijų apdirbimo, suvirinimo ir montavimo srityje. Nuo pat įsikūrimo įmonėje vis auga paslaugų įvairovė, personalo skaičius ir kvalifikacija, apyvarta ir gamybos kiekiai. Įmonėje įdiegta integruota vadybos sistema, apimanti kokybės, aplinkos apsaugos, profesinės saugos ir sveikatos vadybos sistemas, atitinkančias standartus ISO 9001 ISO 14001 ir OHSAS 18001. Taip pat esame sertifkuoti pagal LST EN 1090-2 reikalavimus. Pagrindinės veiklos sritys: * Statybinių plieninių konstrukcijų gamyba. Gaminio klasė - EXC2. * Plieninių konstrukcijų montavimo ir suvirinimo darbai. * Technologinių vamzdynų montavimo ir suvirinimo darbai. * Slėginių indų, talpyklų ir rezervuarų montavimo ir suvirinimo darbai.
  UAB Constro
   
  Įsimink
 • Pasvalio r.
  prieš 8 val.
  1
  Veikiantis verslas su pastatu 75k

  Veikiantis verslas su pastatu 75k

  Parduodu veikiantį, automobilių elektrinės dalies, remonto verslą su UAB, įrankiais, įranga ir šiam verslui įrengtu 150 m/2 pastatu. UAB veikia jau 16 metų, be skolų ir įsipareigojimų. Metinė apyvarta iki 150.000 EUR su PVM. Dirba 4 apmokyti ir sertifikuoti darbuotojai. Trys iš jų daugiau nei 10 metų. Įmonė turi visus leidimus, sertifikatus šiam verslui vystyti. Kaip partneris, pagal sutartis, dirba su visomis draudimo bendrovėmis, įmonė atestuota "Apsaugos Verslo Grupės" (AVG) asociacijoje. Įdirbis didelis, turi daug fizinių ir juridinių sutartinių klientų. Pastatas priklauso UAB, žemė nuomojama 99 metams. Patalpos yra prie pat kelio su dviem pakeliamais vartais, keturiomis darbo vietomis, remonto duobe, klientų priėmimo, sandėlio, darbuotojų persirengimo patalpomis. Pastatas yra vieno aukšto (pastato aukštis nuo 2,5 iki 4,0 metrų aukščio), apšiltintas iš lauko nuo 10 iki 15 cm storio akmens vata dengta vėjo izoliacine plėvele ir trapecinio profilio dažytais skardos lakštais. Plastikiniai langai su lauko apsauginėmis žaliuzėmis. Stogas dengtas stogo danga "Mida". Grindys išklotos pramoninėmis šviesios spalvos plytelėmis. Pastate sumontuota apsaugos sistema, kuri suveikimo atveju siunčia pranešimą į saugos tarnybą. Pastatas ir esanti įranga apdrausti. Veikiančio verslo kaina su pastatu ir įranga - 75.000 EUR (Pastato kaina 70.000, veikiančio verslo kaina su įranga, įrankiais 5.000)
   
  Įsimink
 • Plungės r.
  rugsėjo 21
  1
  Reikalingi Tig suvirintojai darbui Norvegijoje

  Reikalingi Tig suvirintojai darbui Norvegijoje

  UAB Constro
  1.Darbo patirtis 2.Anglų kalba 3.Sertifikatai 141
   
  Įsimink
 • Kita
  rugsėjo 25
  1
  Pigus UAB steigimas ir pardavimas

  Pigus UAB steigimas ir pardavimas

  Pigiai parduodamos ką tik įsteigtos, veiklos nevykdžiusios UAB. Visos veiklos sritys. Parduodamos naujai įsteigtos UAB (PVM mokėtojos). Greitai atliekame UAB steigimo darbus. Suformuosime už Jus įstatinį kapitalą, rezervuosime Jūsų pasirinktą bendrovės pavadinimą. Esant poreikiui,suteiksime įmonei buveinės registracijos adresą. Paruošime visus bendrovės steigimo procedūros dokumentus, atstovausime Jus notaro biure bei Juridinių asmenų registre. Pagaminsime antspaudą, atidarysime einamąją sąskaitą. Kaina sutartinė. Kartu su įmonių steigimo paslauga siūlome ir kokybišką bei kvalifikuotą buhalterinės apskaitos tvarkymą. Rengiame dokumentus pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius, darbų saugą reglamentuojančius teisės aktus, jų papildymų ir pakeitimų reikalavimus. RENGIAME VERSLO PLANUS, ĮMONIŲ DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS BŪKLĖS DOKUMENTUS, ATLIEKAME MARKETINGO TYRIMUS Tel.: +370 61166794 el. p. info@jurgvita.lt http://www.jurgvita.lt
   
  Įsimink
 • Kita
  rugsėjo 18
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Personalo ir darbų saugos vadovas (-ė)

  Personalo ir darbų saugos vadovas (-ė)

  - organizuoti naujų darbuotojų paiešką ir atranką; - administruoti personalo įdarbinimo, išdarbinimo dokumentus, bylas; - kontroliuoti darbuotojų saugos ir sveikatos privalomų teisės aktų laikymąsi įmonėje, analizuoti rezultatus; - užtikrinti bendrovės darbų ir priešgaisrinės saugos įgyvendinimą bei vykdymo kontrolę; - rengti bei pildyti darbuotojų saugos ir sveikatos, bei priešgaisrinės saugos norminius dokumentus; - instruktuoti darbuotojus saugos ir sveikatos, bei priešgaisrinės saugos instruktažais norminių aktų nustatyta tvarka; - organizuoti profesinės rizikos vertinimą įmonėje ir rengti prevencijos priemones, koordinuoti ir kontroliuoti jų įgyvendinimą; - organizuoti ir įgyvendinti nelaimingų atsitikimų ir profesinių ligų prevenciją, bei nelaimingų atsitikimų tyrimą. Įmonė siūlo: - atsakingą, dinamišką ir kūrybingą darbą ilgametėje įmonėje, kurioje dirba 160 darbuotojų; - profesinio tobulėjimo galimybes (nereikalaujame patirties).
  UAB "Dailinta"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  spalio 3
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  DARBŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTAS (-Ė)

  DARBŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTAS (-Ė)

  Darbo pobūdis: • kontroliuoti darbuotojų darbų saugos ir sveikatos privalomų teisės aktų įgyvendinimą ir laikymąsi įmonėje; • konsultuoti įmonės vadovus ir darbu
  UAB "Simplika"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  DARBŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTAS (-Ė)

  DARBŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTAS (-Ė)

  Darbo pobūdis: • kontroliuoti darbuotojų darbų saugos ir sveikatos privalomų teisės aktų įgyvendinimą ir laikymąsi įmonėje; • konsultuoti įmonės vadovus ir darbu
  UAB "Simplika"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  rugsėjo 21
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Mokymų administratorius (darbų saugos srityje)

  Mokymų administratorius (darbų saugos srityje)

  Profesinio mokymo, kvalifikacijos kėlimo ir atestavimo organizavimas įmonės darbuotojams; Metinio mokymų poreikio planavimas; Mokymų duomenų bazės administravimas; Su mokymo procesu susijusios dokumentacijos, ataskaitų ir pažymėjimų rengimas; Dokumentų, susijusių su darbuotojų mokymu, rengimas ir administravimas; Aukščiausios klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas. Įmonė siūlo: Įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje; Konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus darbo rezultatus; Pilnus apmokymus ir naują specialybę; Kvalifikacijos kėlimą įmonės viduje ir išorėje; Darbą profesionalioje komandoje; Galimybe greitai augti, kurti ir tobulėti kompanijos viduje; Profesionalią komandą, kurios dėka efektyvus darbas ir bendradarbiavimas su klientais, tiekėjais ir kolegomis yra įmonės sėkmės pagrindas.
  UAB "SABELIJA"
   
  Įsimink
 • Šiauliai
  rugsėjo 19
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Mokymų administratorius (darbų saugos srityje) 0,5 etato

  Mokymų administratorius (darbų saugos srityje) 0,5 etato

  Profesinio mokymo, kvalifikacijos kėlimo ir atestavimo organizavimas įmonės darbuotojams; Metinio mokymų poreikio planavimas; Mokymų duomenų bazės administravimas; Su mokymo procesu susijusios dokumentacijos, ataskaitų ir pažymėjimų rengimas; Dokumentų, susijusių su darbuotojų mokymu, rengimas ir administravimas; Aukščiausios klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas. Įmonė siūlo: Įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje; Konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus darbo rezultatus; Pilnus apmokymus ir naują specialybę; Kvalifikacijos kėlimą įmonės viduje ir išorėje; Darbą profesionalioje komandoje; Galimybe greitai augti, kurti ir tobulėti kompanijos viduje; Profesionalią komandą, kurios dėka efektyvus darbas ir bendradarbiavimas su klientais, tiekėjais ir kolegomis yra įmonės sėkmės pagrindas.
  UAB "SABELIJA"
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  Statybos darbų žurnalai pigiausiai Lietuvoje

  Statybos darbų žurnalai pigiausiai Lietuvoje

  tatome visoje Lietuvoje. Kaina nurodyta be PVM. DARBŲ SAUGOS KURSAI darbdaviams, darbdavius atstovaujantiems asmenims, įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarn
  10 €
  Įsimink
 • Vilnius
  rugsėjo 22
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Sandėlio darbuotojas (-a) - komplektuotojas (-a)

  Sandėlio darbuotojas (-a) - komplektuotojas (-a)

  Užsakymų komplektavimo darbo vietos aprūpinimas reikiamais produktais Produktų kiekio rezerviniame sandėlyje sekimas ir tikrinimas Prekių perkėlimas kampanijos keitimo metu Kokybiškas ir savalaikis darbų atlikimas Atsakomybė už naudojamus darbo įrankius bei priemones, saugų prekių sandėliavimą, tvarką darbo vietoje Nustatytų procedūrų bei darbo saugos ir priešgaisrinės saugos instrukcijų laikymasis
  UAB "AVON COSMETICS"
   
  Įsimink
 • Telšių r.
  spalio 5
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Statybos darbų vadovas

  Statybos darbų vadovas

  medžiagų ir mechanizmų panaudojimo užtikrinimas; Darbų saugos, darbo ir aplinkos reikalavimų žinojimas bei laikymasis; Bendravimas su klientais, tiekėjais, subra
  UAB "Versina"
   
  Įsimink
 • Kėdainių r.
  prieš 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Infrastruktūros statybos darbų vadovas

  Infrastruktūros statybos darbų vadovas

  įvairių transporto infrastruktūros statybos objektų dalies/ruožo darbų statybos organizavimas, vykdymas ir koordinavimas; darbų paskirstymas, atlikimo kontrolė paskirtiems darbuotojams; paskirtos statybos objekto dalies sąmatos analizė; objektui numatytų medžiagų, mechanizmų naudojimo kontrolė, darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos, civilinės saugos, higienos ir aplinkosaugos reikalavimų laikymosi kontrolė. Darbas visoje Lietuvos teritorijoje.
  AB "Kauno tiltai"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  spalio 5
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Šaltkalvis Nuotekų tinklų skyriuje

  Šaltkalvis Nuotekų tinklų skyriuje

  tekų tinklų apžiūra, plovimo ir valymo darbai; • darbų saugos reikalavimų laikymasis; • tikrinti šulinių išorinę ir vidinę, dangčių, landų, būklę. Įmonė siūlo:
  UAB "Vilniaus vandenys"
   
  Įsimink
 • Kita
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PASTOLIŲ MONTUOTOJAI

  PASTOLIŲ MONTUOTOJAI

  montavimas ir demontavimas pramonės objektuose; Darbų saugos ir kokybės reikalavimų užtikrinimas objektuose; Darbas Lietuvoje ir komandiruotėse po 6 savaites.
  UAB "ITCC"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugsėjo 26
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Projektų vadovas

  Projektų vadovas

  reigojimų vykdymo ir paslaugų kokybės kontrolė - darbų saugos objektuose užtikrinimas Įmonė siūlo: - darbo vietą Vilniuje arba Kaune - atsakingą ir dinamišką d
  UAB "Caverion Lietuva"
   
  Įsimink
 • Švenčionių r.
  spalio 4
  Nėra nuotraukos

  Darbų vadovas Švenčionėliai, Visaginas

  s medžiagų ir mechanizmų panaudojimo užtikrinimas Darbų saugos, darbo ir aplinkos reikalavimų laikymasis. Bendravimas su klientais, tiekėjais, subrangovais Ir kiti
  1100| UAB "G&J Group"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  spalio 6
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Statybos inžinierius (-ė)

  Statybos inžinierius (-ė)

  o darbų vykdymas, užduočių delegavimas brigadoms, darbų saugos objekte užtikrinimas ir kontrolė; • Bendradarbiavimas su statybų vadovais bei įmonės skyrių darbuot
  UAB "Manpower Lit"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  MONTAVIMO DARBŲ VADOVAS (-Ė)

  MONTAVIMO DARBŲ VADOVAS (-Ė)

  - Montavimo darbų vadovas yra atsakingas už montavimo proceso priežiūrą ir visų reikalingų priemonių vykdymą, užtikrinant montavimo darbų atlikimą laiku ir pagal numatytus tikslus. - Pagrindinės darbo funkcijos: planuoti ir paskirstyti darbus tarp priskirtos darbuotojų grupės; organizuoti darbo vietos paruošimą ir medžiagų tiekimą; prižiūrėti, kad darbai būtų atliekami pagal Schindler metodus ir atitiktų kliento reikalavimus; planuoti resursus ir darbuotojų mokymą; užtikrinti darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų įgyvendinimą darbo vietoje. Įmonė siūlo: Atranką vykdo UAB „Simplika“. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
  UAB "Simplika"
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00