X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.

"dovanoja haski" surasta šiose kategorijose

 • Panevėžys
  rugsėjo 17 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  No Photo

  Dovanoju 9 menesiu haski

  Dovanoju 9 menesiu haski
   
 • Biržų r.
  rugsėjo 3 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  Dovanoju haskio misrune kalyte
 • Joniškio r.
  rugsėjo 9 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  Haske dovanojame

  Haske dovanojame

  Dovanojame nes gyvename bute ir nenorime šuns traumuoti tel nr 869481519
   
 • Šiaulių r.
  rugsėjo 13 d.

  Įsiminti
  Haskis Aras

  Haskis Aras

  4 metų Aras ieško naujų namų ir gerų šeimininkų. Labai draugiškas, linksmas, energingas ir protingas šuo. Skiepytas.
   
 • Ukmergės r.
  rugsėjo 14 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  Fobas (Kobis)

  Fobas (Kobis)

  Šunelis labai aktyvus, labai žaismingas, prieraišus, meilus, mėgsta bučiuotis, smalsus. Dievina žmogaus, o dar labiau - kitų šunų kompaniją. Manome, jog turi kiek haskio kraujo, - mėgsta "pasikalbėti", "atsikalbinėti", dažnai nerimą, nuobodulį reiškia cypdamas. Labai nori ir mėgsta bendrauti su kitais šunimis, nors dėl savo energijos daug lygių žaidimų draugų nesusirado, - kiti šunys dažnai nuo jo pavargsta, atsitraukia (ypač vyresni). Dirbome su dresuotoju, mokėme komandų ir patys: Fobas sėda, gulasi, tarnauja, moka komandos "lauk". Kadangi šunelis labai aktyvus, o susijaudinęs tampa sunkiau suvaldomas, manome, jog šias komandas būtina dažnai kartoti, užtvirtinti. Paleisti nuo pavadžio Fobo nerekomenduojame, - jau dukart buvo pabėgęs, ir itin džiaugėsi laisve. Šunelio sunkumai: (dresuotojo nuomone ir mūsų pastebėjimais)didžiulis išsiskyrimo nerimas, su tuštinimusi, šlapinimusi, nuolatiniu lojimu, bandymu pasprukti iš namų, sekti paskui. Šio nerimo jam būtina išvengti ir todėl, jog tuštindamasis po 6 - 8 kart per dieną beveik nesugebėjo priaugti svorio, vis dar yra sulysęs.Fobas labai jautraus ir nervingo būdo, tad manome, jog jam labai reikia ramios, stabilios aplinkos ir kantrių, mylinčių šeimininkų. Meile jis pats tikrai atsidėkoja. Labai norėtųsi, kad nebūtų rišamas prie būdos - tam jis perdaug aktyvus, ne itin sargus, ir bus ten per vienišas. Labai tikimės, kad atsiras mylintys žmonės, bent minimaliai nusimanantys apie šunų elgseną, ir galintys jam garantuoti draugiško šuniuko kompaniją, o gal laisvę nuolat lakstyti kieme. Šunelis išties nuostabus, tik jam reikia draugijos. FOBAS (Kobis) bus dovanojamas su prieglaudos sutartimi. Teirautis tel. 868439570 arba brūkštelkit žinute Facebooke (Ukmergės gyvūnų globos namai "Klajūnas")
   
 • Jurbarko r., ...
  rugsėjo 3 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  Sibiro haskis

  Sibiro haskis

  Dovanojamas į mylinčias rankas 4 metų kastruotas sibiro haskio berniukas. Auginamas lauke, platesnė informacija telefonu.
   
 • Vilnius
  rugsėjo 17 d.

  Įsiminti
  Aktyvioji Dina ieško namų!

  Aktyvioji Dina ieško namų!

  Ieškome gerų ir patikimų namų savo globotinei šunytei Dinai. Atsidūrė ji pas mus gan įdomiom apinkybėm, mat radome ją klaidžiojančią miške prie kelio. Kurį laiką mano šeima bandė ieškoti tikrųjų Dinos šeimininkų, tačiau paieškos buvo bevaisės, o tai gal visai ir gerai, mat pagal vietinius gyventojus šunytė greičiausiai buvo išvežta į mišką ir paklaidinta, tad Dinos priežiūra apsiėmėm patys. Per tą laiką kol ją globojam Dina buvo nukirminta, paskiepyta, čipuota bei sterilizuota. Pagal veterinarus Dinai apytiksliai 3-4 metai, tačiau energijos ji turi tiek, kad užtektų bent penkiem jaunikliam. Per tą laiką per kurį ją globojam, pastebėjom, kad Dina yra medžioklinės prigimties, nors jos maisto lėkštė niekada nebūna tuščia, vaikčiojant parke ji visados bėga medžioti smulkių žvėrelių (ir neretai jai tai pavyksta). Ji be galo mėgsta ilgus pasibuvimus kieme ir žaidimus namuose, yra be galo draugiška bei žaisminga ir sutaria su visais be išimties šunimis ir žmonėmis (ji tikrai nepraleis progos paprašyti dėmesio savo gražiu žvilgsniu, o jei kas atsisako ją paglostyt, pati pakiša savo snukutį po ranka). Vienintelis priešas kurį Dina gali pamatyti kieme yra katės, jas vysis tol kol jos visos nesulips į medžius arba balkonus. Su maistu ši panelė problemų neturi, tačiau sausą maistą valgo itin nenoriai. Labiausiai mėgsta pieno produktus bei virtą mėsą, taip pat noriai valgo košes su sultiniu arba daug pieno, na ir žinoma ją visad galima papirkti skanukais. Patys gyvename mažame bute ir dėl darbų neturime galimybės skirti Dinai net pusės to laiko kiek jai išties reikia, tad ieškome jai namų, kuriuose ji bus ne tik skaniai pavalgiusi ir turės savo minkštą kampelį, bet bus apdovanota begaliniu dėmesiu ir gaus savo dozę fizinės iškrovos, kuri jai taip reikalinga.Kadangi tai yra tikrai be galo aktyvus ir energingas šuo, ieškom šeimininkų kurie turėtų nuosavą kiemelį, kuriame Dina galėtų praleisti daug laiko, arba bent jau turėtų galimybę ją vedžioti tiek, kiek turi būti vedžiojami haskiai. Ir žinoma, nei už ką neatiduosim savo globotinės gyvenimui ant grandinės, taip pat stipriai nerekomenduočiau jos žmonėms su mažais vaikais, nes Dina, būdama ne visai kompaktinio ūgio (13,5 kg svorio) labai mėgsta apkabinti visus sutiktus, o vaikus, pati to nenorėdama, gali pargriauti ir užgauti. Vilnius, kontaktinis telefonas: 869478352
   
 • Šiaulių r., ...
  rugsėjo 7 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  Dovanojame haskio ir vokieciu aviganes misrune

  Dovanojame haskio ir vokieciu aviganes misrune

  Dovanojame 1,6 metų haskio ir vokiečiu aviganes mišrūnę. Labai draugiška, myli vaikus. Puiki draugė.
   
 • Klaipėda
  prieš 6 val.

  Įsiminti
  Boltas ieško naujų namų

  Boltas ieško naujų namų

  Haskio mišrūnas Boltas - labai aktyvus ir stiprus šuo, bet kartu labai mielas ir draugiškas. O kaip pradeda šokinėti voljere, kai einam pro šalį! Tarsi šaukte šauktų: aš čia, aš čia, prieik, paglostyk mane, pabendrauk, išvesk į aikštelę palakstyti! O išvedus, nespėsit nė sumirksėti - į saują įbruks kamuoliuką ar kitą žaislą ir prašys: mesk! Gimęs 2016.03.01. Būsime dėkingi už paramą maistui ( - u). Tel.: 861436617 El. p.: bukmanodraugas@inbox.lt Adresas: Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9. VšĮ „Būk mano draugas“ Įmonės kodas: 302639996 Sąskaitos nr.: LT977300010127500736 PayPal adresas: bukmanodraugas@inbox.lt SWIFT kodas HABALT22 Aplankyti mus galite: trečiadieniais - 13 val. - 17 val. ketvirtadieniais - 13 val. - 17 val. šeštadieniais - 12 val. - 15 val.
   
 • Kelmės r.
  rugpjūčio 29 d.

  Įsiminti
  No Photo

  Parduodami šuniukai

  Parduodami haskio ir kaukazo aviganio mišrūnai šuniukai pusantro mėn. amžiaus. kaina sutartine, Kelmės raj.
   
 • Vilnius
  rugsėjo 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  No Photo

  Dovanoju dvi kalytės 1.5 men. Amžiaus

  Haskio ir vokiečių aviganių misrunės
   
 • Širvintų r., ...
  rugsėjo 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  Dovanojam haskio mišrūną

  Dovanojam haskio mišrūną

  Skubiai! Dovanojam 4 metu kalyte vardu Rožė. Turi pasą, skiepyta ,nukirminta ir su čypu. Šuo pirktas Anglijoje ir parsivežėme į Lietuva . Tačiau dabar vėl žadam emigruoti ir vėl su šuniuku keliauti sunku. Todėl norime padovanoti tik labai geriem žmonėm.Šuo labai draugiškas ir moka daug komandų . Paskutineje nuotraukoje kalytes tetis ir mama. Rožė sveria apie 18 kg.
  1 €
 • Vilnius
  rugsėjo 17 d.

  Įsiminti
  "Sos gyvūnai" dovanoja gražuolę Herą

  "Sos gyvūnai" dovanoja gražuolę Herą

  "SOS gyvūnų" prieglaudoje laukia namų štai tokia grožybė. Hera - kalytė pačiame jėgų žydėjime, ji sterilizuota ir skiepyta. Stipri, judri, bet nelinkusi tempti vedžiotojo žeme:) Protinga, pvz., moka pakelti kojas pati, kad išsilaisvintų nuo apsisukusio pavadžio arba pasakius "NE", neina aplink medį, o eina atgal, kad pavadėlis neužsisuktų. Žodžiu, gana paklusni, kantri ir draugiška kalytė. Bet visgi haskio kraujas joje stiprus, todėl norėtume Herą dovanoti tik į tokius namus, kur ji bus SAUGOMA, kad nepabėgtų, o taip pat kasdien gaus pasivaikščioti, pabėgioti, patyrinėti. Geriausia sodyboje, individualiam name. Ji nėra didelė lojikė, netgi atvirkščiai, bet gali pastūgauti:) Norite jos į butą? Tik tada, jei įrodysite, kad jau esate turėję panašų šunį ir susitvarkėte. Nepamirškime, haskiai buvo išvesti tam, kad bėgtų kinkinyje, jiems reikia veiksmo ir fizinio krūvio! Kreipkitės tel. 8 655 14802, 8 683 39826. Vilnius, Minsko pl. 33a. Esame Vilniuje. Telefonu susitarsite, kada galite atvykti į prieglaudą, įsikūrusią Minsko pl. 33a.
   
 • Joniškio r.
  rugsėjo 14 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  Dovanoju Sibiro haskius

  Dovanoju Sibiro haskius

  Turiu didelę šeimą haskių gal atsirastų norinčių auginti šiuos nuostabius gyvūnus.
   
 • Kaunas
  prieš 1 d.

  Įsiminti
  Dovanojami suniukai haskio misrunai

  Dovanojami suniukai haskio misrunai

  dovanojami 6 sunijukai bus po menesio,nukirminti. geriau rasykite sms
   
 • Šiauliai, ...
  prieš 5 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  Odinas

  Odinas

  "Informacija: Sunelio vardas Odinas. Jis mišrūnas: mama belgų aviganė, tėvas haskis. Hiperaktyvus, labai sargus šuo. Kadangi augo vienas, tai visiškai nebendrauja su kitais givunais. Didžiąją gyvenimo dalį buvo auginamas voljere. Šį mėnesį sukanka 4 metai. Kontaktai: Tel.nr.: 860929215"
   
 • Vilnius
  prieš 3 d.

  Įsiminti
  Dovanojam aktyvią draugę

  Dovanojam aktyvią draugę

  Sveiki. Esu Milė. Man 4 metai. Esu judri, žaisminga, myliu vaikus, mėgstu daug ir ilgai vaikščioti, tiksliau lakstyti, ypač miške, patinka rinkti mėlynes. Mano mama - foksterjerė, o tėtis - haskis. Esu kastruota. Gyvenau voljere, galim jį pasiimti drauge (šeimininkai dovanoja).
   
 • Varėnos r.
  rugsėjo 17 d.

  Įsiminti
  Dovanojami du šunys

  Dovanojami du šunys

  Dovanojami 2 suniukai Auginami kieme, draugiški, linksmi, haskis prieš porą metų priklydo. Bokseris dar anksčiau ir šių abiejų šeimininkai neatsirado, o šiuo metu esu išvažiavęs dirbt užsienyje ir neturiu sąlygų jų prižiūrėt. Šunis dabar prižiūrinčio tel. +370 (682) 48 263 Senoji Varėna
   
 • Alytaus r.
  rugpjūčio 23 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  No Photo
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00