X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  2
  Dovanojamos dvi katytės

  Dovanojamos dvi katytės

  Dovanojamos dvi ~5 mėnesių katytės mergaitės Voveriukas (marga) ir Draugė (balta/persikinė). Nukirmintos, nublusintos, paskiepytos, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir draskykle. Šiuo metu katytės Vilniuje, bet galėtų atkeliauti ir į kitus miestus. Susidomėję ar norintys gauti daugiau informacijos, skambinkite 868354533 arba 861578248 Jei norite, kad susisiektume mes, užpildykite šią trumpą formą: https://goo.gl/forms/d8wCIfL6MMvqL4QC2
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  2
  Dovanojamas 4 mėn. kačiukas Bonis

  Dovanojamas 4 mėn. kačiukas Bonis

  Sveiki, aš BONIS iš Vilniaus - man apie 4 mėnesiai - ar aš Tau patinku? Dėl Tavęs net kaspinėliu pasipuošiau. Labai norėčiau turėti namus. Boniui šiuo metu apie 4 mėn. Sveikas, apžiūrėtas veterinaro, paskiepytas kačiukas. Jis šiuo metu yra laikinoje naminėje globoje Vilniuje. Kadangi buvo paimtas iš lauko, dar tik po truputį pratinasi prie žmogaus, bet jau galima paglostyti. Jei Tu Bonį priglaustum, jis tikrai priprastų ir taptų naminuku, tik reiktų truputį šilumos, meilės ir kantrybės. Jei Tau Bonis patinka, paskambink: 861295611
  1 €
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  2
  4 mėnesių Bonis ieško namų

  4 mėnesių Bonis ieško namų

  Sveiki, aš BONIS iš Vilniaus - man apie 4 mėnesiai - ar aš Tau patinku? Labai norėčiau turėti namus. Nors nuotraukose atrodau kaip suaugęs katinas, iš tiesų esu visai jaunas kačiukas, dar kažkiek atsargus su žmonėmis. Bet nepaisant to, ar aš neprimenu Tau grakščiosios panteros iš filmuko "Mauglis"? Kai užaugsiu, būsiu toks pats solidus kaip ji, Tu manim didžiuosies! Gimiau aš lauke, mama mane paliko kai man buvo apie 2 mėnesiai, dar pora mėnesių bandžiau savomis jėgomis susirasti maisto, kartais pavykdavo, kartais ne. Žmonių bijojau, nes visos lauko katės man sakė, kad reikia bėgti. Prieš kelias savaites patekau į laikiną globą pas labai simpatišką globėją, kažkaip žiūriu, kad žmonės visai nebaisūs. Aišku aš jų dar bijau kažkiek, bet va jau leidžiuosi po truputį paglostomas. Na, kad ant rankų mane paimti, tai dar reiks truputį kantrybės! Bet tikrai pažadu leisiu. Beje jau turiu skiepuką. Draugaukim? Pasiimk mane namo. Siunčiu Tau oro bučiuką ir laukiu skambučio: 861295611 Vilnius
   
 • Kaunas
  spalio 17 d.
  2
  Katinas nori namučių!

  Katinas nori namučių!

  Sveiki, mano vardas Bartas (tas, iš Simpsonų). Man šį mėnesį suėjo 3m., esu kastruotas, skiepytas ir beproto fainas. Darau viską į dėžutę, valgau viską, kas valgoma ir mėgstu miegoti ant kelių. Kartais norėdamas dėmesio pakeliu balsą, bet paglostymas padeda su tuo susitvarkyti. Kodėl čia esu? Todėl, kad laikinai buvau priglaustas ir tikėjausi likti naujuose namuose, bet nesutariu su ten pirmiau apsigyvenusia kate. Žinot, ji mergaitė, aš berniukas, nesupranta ji mano žaidimo formos. Puikiai sutariu su šunimis, gyvenau net su dviem, su jais smagiau žaisti. Ieškau atsakingų šeimininkų, kurie priimtų mane į lovą kartu miegoti, pažadu sušildyti. Paskambinkit, apie mane Jums plačiau papasakos dabartinė globėja. Šiuo metu esu Kaune, bet mane pavežtų Kaune ir aplink, jei reikės.
   
 • Vilnius
  prieš 2 val.
  1
  Dovanoju 1,5 mėn. katytę

  Dovanoju 1,5 mėn. katytę

  Dovanoju labai mielą katytę. Ją radome įmonės teritorijoje. Ji dar labai mažutė, nuolat glaudžiasi ir nori švelnumo. Jau moka reikalus atlikti į dėžutę.
   
 • Kaunas
  prieš 2 d.
  1
  Dovanojame kačiukus

  Dovanojame kačiukus

  Mieli, žavūs, smalsūs tvarkingi 2 mėn. kačiukai laukia nesulaukia kada galės keliauti į naujus namus. Kačiukai nukirminti, tvarkingi, savarankiški. Raina ir marmurinė mergaitės, juodas berniukas. Tel pasiteirauti 867678956
   
 • Vilnius
  prieš 7 val.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Dovanoju 2,5 mėn. kačiuka

  Dovanoju 2,5 mėn. kačiuka

  Dovanoju kačiuka į geras rankas, kuris gimė rugpjučio 5d. Kačiukas sveikas ir aktyvus, neturi blusų, gerai valgo ir tvarkingai naudojasi dėžute. Labai žaismingas ir nebijantis nepažįstamu žmonių, todėl greitai pripras prie nauju šeimininkų. https://www.youtube.com/watch?v=nwJocLrpYkg https://youtu.be/j-hkhPARMwA
   
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  1
  Dovanojame kačiukus

  Dovanojame kačiukus

  Dovanojame du kačiukus. Jiems du su puse mėnesio. Baltas su juodu berniukas, ir dūminės spalvos ilgesnio plauko mergaitė. Nukirminti, paskiepyti, mielai bendrauja, žaismingi. Jau ėda patys ir visus reikalus atlieka į dėžutę. Dovanojame pilnamečiams ir su dovanojimo sutartimi. Atsakome tik skambinantiems telefonu.
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Dovanojama Katė.

  Dovanojama Katė.

  Dovanojama sterilizuota katė, katės amžius ~1 metai.
   
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  Dovanojama katė Alisa

  Dovanojama katė Alisa

  Alisa dairosi namų. Parsivežėme ją iš Mažeikių r. "Kometos". Švelni ir meili katytė. Būsime dėkingi už paramą maistui ( - u). Tel. 861436617 bukmanodraugas@inbox.lt Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9. VšĮ „Būk mano draugas“ Įmonės kodas: 302639996 Sąskaitos nr.: LT977300010127500736 PayPal adresas: bukmanodraugas@inbox.lt Aplankyti mus galite: trečiadieniais - 13 val. - 17 val. ketvirtadieniais - 13 val. - 17 val. šeštadieniais - 12 val. - 15 val.
   
 • Vilnius
  prieš 2 d.
  Dovanojama katė Taja

  Dovanojama katė Taja

  Taja - miela 2 metų katytė. Švelni, labai prieraiši, daug murkia, bendauja ir prašo žmogaus dėmesio ir draugijos. Tiktų atsakingiems, mylintiems gyvūnus žmonėms, kurie norėtų šalia savęs turėti ištikimą draugę. Katytė labai gražaus, švelnaus, minkšto kailiuko, juodais apvadėliais padabinta nosyte ir lupytėmis. Verta pačių geriausių namų. Kviečiame susipažinti.
   
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  Dovanojama katė Mitsi

  Dovanojama katė Mitsi

  Jauna katytė, gražuolė Mitsi nori turėti namus. Būsime dėkingi už paramą maistui (-u). VšĮ „Būk mano draugas“ Įmonės kodas: 302639996 Sąskaitos nr.: LT977300010127500736 PayPal adresas: bukmanodraugas@inbox.lt Tel. 861436617 bukmanodraugas@inbox.lt Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9 Aplankyti mus galite: trečiadieniais - 13 val. - 17 val. ketvirtadieniais - 13 val. - 17 val. šeštadieniais - 12 val. - 15 val.
   
 • Prienų r.
  prieš 3 d.
  Dovanojama katė Cukrė

  Dovanojama katė Cukrė

  Cukriukei maždaug metai. Ji gimė ir augo neatsakingų žmonių sodyboje, kur gyvūnas arba duoda pelno, arba nereikalingas. Jos mama - persų mišrūnė, buvo paimta tikintis pardavinėt kačiukus, o paaiškėjus, kad mišrūnai nepelningi, katytė buvo išvyta į kiemą. Nežinia, kiek vaikelių ji turėjo, bet išgyveno tik Cukriukė. Nieko gero iš žmonių Cukriukė nepatyrė ir stengėsi laikytis kuo toliau nuo jų. Bet tai jau praeity. Patekus į namų globą ji po truputį jaukėja, jau paglostoma, kartais leidžiasi paimama ant rankų. Tačiau būsimi šeimininkai turėtų būti ypač supratingi, atlaidūs ir apsišarvavę kantrybe. Cukriukė tvarkinga, sterilizuota. Jos ilgas kailis buvo labai susivėlęs, todėl teko iškarpyt, bet kai ataugs, reiks jį šukuot. Dovanojama tik atsakingiems pilnamečiams asmenims. Prienai, tel. 8-604 20704.
   
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  Dovanojama katė Anabelė

  Dovanojama katė Anabelė

  Anabelė buvo rasta Klaipėdoje, netoli Tilžės turgaus. Labai švelni ir miela katytė. Būsime dėkingi už paramą maistui ( - u). Tel.: 861436617 El. p.: bukmanodraugas@inbox.lt Adresas: Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9. VšĮ „Būk mano draugas“ Įmonės kodas: 302639996 Sąskaitos nr.: LT977300010127500736 PayPal adresas: bukmanodraugas@inbox.lt SWIFT kodas HABALT22 Aplankyti mus galite: trečiadieniais - 13 val. - 17 val. ketvirtadieniais - 13 val. - 17 val. šeštadieniais - 12 val. - 15 val.
   
 • Vilnius
  prieš 2 d.
  Dovanojama sterilizuota katė liza

  Dovanojama sterilizuota katė liza

  Liza - tikras angelas, viena švelniausių, kantriausių ir mieliausių mūsų sutiktų kačių. Jokių "ožių" ar piktumų, viskas jai tinka, patinka, prisitaiko greitai prie naujos aplinkos, dievina žmogaus draugiją, gulasi ant nugaros glostoma, minko letenėlėm, prašo dėmesio. Panašu, kad dar jauna, kelių metų amžiaus. Tokia harmoninga, rami, tikra draugė, išklausytoja. Tiktų visiems, kas myli gyvūnus - tiek šeimynai su vaikučiais, tiek vienišam žmogui. Lizos negalime paleisti į gatvę, nes ten ji mirs. Todėl ieškome jai laikinų namų, iš kur ji galės dovanotis arba namų visam gyvenimui. Susipažinkite su Liza, ji pavers Jūsų širdis. Dieviška, nepaprasta katytė. Daugiau foto: http://ikelk.lt/buckets/1e6064757f 867513644 Rekvizitai paramai: VŠĮ RAINIUKAS, 302733794 A/S LT 56 7300 0101 3075 8928 Nepaliksime bėdoje.
   
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  Dovanojama katė Tina - Nika

  Dovanojama katė Tina - Nika

  Ji buvo rasta gatvėje. Labai liesutė ir nelaiminga, su pūliuojančia žaizda prie akies, bet labai gera ir švelni. Infekcija jau buvo tolokai pažengusi, todėl prireikė nemažai laiko ir priežiūros kol žaizda užgijo. Tina-Nika dar jaunutė, apie 1 metų katytė. Būsime dėkingi už paramą maistui ( - u) Būsime dėkingi už paramą maistui ( - u). Tel.: 861436617 El. p.: bukmanodraugas@inbox.lt Adresas: Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9. VšĮ „Būk mano draugas“ Įmonės kodas: 302639996 Sąskaitos nr.: LT977300010127500736 PayPal adresas: bukmanodraugas@inbox.lt SWIFT kodas HABALT22 Aplankyti mus galite: trečiadieniais - 13 val. - 17 val. ketvirtadieniais - 13 val. - 17 val. šeštadieniais - 12 val. - 15 val.
   
 • Kauno r.
  spalio 17 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Dovanojama 1katytė

  Dovanojama 1katytė

  Dovanojama Viena spirgiukė! Katytės gimę gegužės 15d. Mama katė puiki medžiotoja. Rainoji katytė labai myli . . Ji padovanota. Juoda buvo bailiukė šiek tiek,bet dabar ji draugiška,ir nebe bijo. Katytė puiki draugė. Liko 1katytė , juodos spalvos Babtai- Kaunas
   
 • Kaišiadorių r., ...
  spalio 12 d.
  Dovanojama katytė

  Dovanojama katytė

  Dovanojama jauna, 3-4 mėnesių, katė. Tvarkinga, naudojasi kraiko dėžute, vakcinuota, atlikta parazitų profilaktika. Bendraujanti, tačiau neįkyri, aktyvi, sutaria su kitomis katėmis, nevengia pamurkti. Kol kas globojama Rumšiškėse, esant dideliam norui ir atsiradus sąmoningiems šeimininkams yra galimybė atvežti į Kauną ar Vilnių.
   
 • Vilnius
  spalio 2 d.
  Katė Plukė

  Katė Plukė

  Dovanojama dviejų metukų žaliaakė gražuolė katytė Plukė. Plukė sterilizuota, skiepyta ir čipuota. Plukė labai mėgsta būti šalia žmogaus. Katytei niekada neatsibosta glostymas. Mėgsta skaniai pavalgyti, tačiau pilnai užtenka ir sauso maistelio. Plukė tiktų tapti drauge suaugusiam žmogui, kuris supranta, kad katė tai ne žaisliukas, kad ji turi ir charakterį ir savo "nuomonę" į supantį pasaulį:) Plukė globojama VŠĮ "Šlapia nosytė", Vilnius, 867881833 slapianosyte@gmail.com https://www.facebook.com/slapianosyte/
   
 • Vilnius
  prieš 2 val.
  Margutė Margo

  Margutė Margo

  Katė atsirado „Sigmos“ teritorijoje Kalvarijų g. Vilniuje. Trispalvė, labai draugiška - bėga prie žmogaus, glaustosi, lipa ant rankų, naminukė. Apsilankėme klinikoje - čipo neturi. Neatsiradus šeimininkams, katė dovanojama. Gražuolė, kailiukas kaip debesų žemėlapis, visokių spalvų ir formų, mirga marga. Kai miega, ištiesia kiek galėdama kaklą ir pasideda ant pintinės krašto. Va tada ir pasimato po kakliuku tobulai apskritas juodas pinigėlis. O ant nosytės brūkšnys – lyg teptuko brūkštelėjimas ant kiniško porceliano. Va tokia paslėpta tobulybė mūsų mergužėlė Margužė. Ir dar pagalvojau: taigi niekas tokio pinigėlio po kaklu neturi. Ar nenuostabu turėti katę – tokią vienintelę pasaulyje! Tel. 8 699 78090
   
 • Kaunas, ...
  prieš 6 val.
  Šarka -katė draugė, pašnekovė "sugulovė"

  Šarka -katė draugė, pašnekovė "sugulovė"

  SKUBIAI ieškom namų ar bent globos be kitų kačių Dovanojama apie 2 metų sterilizuota, skiepyta ir čipuota katė Šarka. Katė tvarkinga, draugiška labai meili, bendraujanti "kalbanti", bet visai nesutaria su kitom katėm, pastoviai šnypščia į visas puses, puola, ypač mūsų akliukę Mistiką., labai gaila vaiko:( Jokių galimybių atskirti, durų rankenos nelaiko, jei bandyt kažkaip užstumt, tai per kokią savaitę duris "sudrožtų" Maldauju padėkit mums su Mistika kiti kažkaip apsigina. Jai reik namų, kur ji pati viena būtų graži ir nepakartojama galbūt gali būti dar šuo, nes mūsų kalyčių nebijo, bet į draugystes(kaip ir į peštynes) nesileidžia. Katė labai tiktų vyresnio amžiaus vienišam žmogui būtų draugė, pašnekovė, sugulovė :) Katė globojama Drąseikiuose, Kauno raj. 867724366 rastume galimybę atvežti
   
 • Klaipėda, ...
  rugsėjo 15 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Dalmantinine katyte 3 men.

  Dalmantinine katyte 3 men.

  Dovanojama dalmantininėm dėmelėm katytė, amžius 3 mėn. NAMINĖ, auga name, žino namų ir kiemo taisykles. Ji liko paskutinė iš trijų katinėlių vados. Ne todėl, kad jos nenorėjo, bet todėl, kad mums su ja labai sunku skirtis. Tokia mergaitiška, tokia miela išdykėlė, kad kiekvieną dieną norisi ją glausti, myluoti ir žiūrėti jos šėliones. Tiesa, savo norus išreiškia miaukimu. Tad nuobodžiauti šeimininkams tyloje neleis :) Be galo žaisminga, judri, meili, mėgsta žmonių rankas. Valgo įvairų maistą, naudojasi kraiko dėžute, išauklėta. Vis dar mokosi visų gudrybių. Gal ir nėra labai fotogeniška, bet gyvai atrodo tikrai išskirtinė su savo dėmelėmis Mama katė stabilios psichikos, tad katytė yra patikima ir galėtų tikti šeimai su vaikais. Labai tikimės, kad atsilieps atsakingi, mylintys gyvūnus žmonės, galintys skirti savo laiką, dėmesį ir meilę.
  1 €
 • Alytus
  spalio 17 d.
  Dovanojama katytė Nelė

  Dovanojama katytė Nelė

  Nelė gimusi 2017 m. pavasarį nesvetingame daugiabučio kieme. Nedaug kam ji rūpėjo, nieks negloste ir nekalbino. Namuose gyvena maždaug nuo 7 mėnesių amžiaus, todėl drąsėja labai lėtai, katytė buvo baikšti, nepatikli. Su laiku pamažu jaukėjo, dabar jau pati kartais prašo paglostyt, pakasinėt. Paimta ant rankų nespurda, kartais net užmurkia. Padėta ant kelių kartais įsitaiso ir trumpai paguli. Dažnai įsitaiso miegoti lovoje šalia žmogaus. Sterilizuota, tvarkinga, stambi katė, baldų nedrasko, sienom nelaipioja, tik kai kurių gėlių paragauja. Nelei reikalinga kitų katinų draugija. Jei turite daug kantrybės, supratingumo ir atjautos, jei Jums nereikia, kad katė ištisai gulėtų ant kelių ir miegotų lovoje, priimkit Nelę į savo namus. Dovanojama tik atsakingiems pilnamečiams asmenims pasirašant sutartį. Alytus, tel. 8-610-36455.
   
 • Pasvalio r., ...
  rugsėjo 24 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Dovanojami kačiukai

  Dovanojami kačiukai

  Dovanoju kačiukus du berniukai keturios mergytės.Kačiukai meilus, žaismingi, smalsus ieško naujų šeimininkų.Maistui neišrankus, gamtinius reikalus atlieka dėžutėje.
   
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00