X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Vilnius
  prieš 2 val.
  2
  Gamybos Vadovas (-ė) (Medienos apdirbimas)

  Gamybos Vadovas (-ė) (Medienos apdirbimas)

  Mūsų klientė – įmonių grupė, viena didžiausių medinių langų bei durų gamintoja bei prekybininkė ne tik Lietuvoje, NVS, bet ir Europos šalyse. Vienai šiuolaikiškai, inovatyviai įmonių grupės narei yra patikėta naujos medžio apdirbimo linijos atidarymas ir vystymas RYTŲ AFRIKOJE. Įmonė prie savo komandos kviečia prisijungti: GAMYBOS VADOVĄ (-Ę) (LENTPJŪVĖ IR MEDIENOS DŽIOVINIMAS) (darbo vieta: Rytų Afrika) Darbo pobūdis: Optimalus lentpjūvės ir medienos džiovinimo procesų sukūrimas Našumo, išeigų, savikainos skaičiavimas Vadovavimas gamybos darbuotojams ir jų darbo planavimas Žaliavinės medienos ir paruoštos produkcijos klasifikavimas (rūšiavimas) Lentpjūvės ir džiovyklų technologinio plano parengimas Įrangos parinkimas, derybos su tiekėjais. Reikalavimai: BŪTINA PATIRTIS MEDIENOS APDIRBIMO: rastų pjovimo, džiovinimo srityje Puikus gamybinių procesų išmanymas Vadovavimo, planavimo, organizavimo įgūdžiai Atsparumas stresui, organizuotumas, savarankiškumas Kompiuterinis raštingumas (Excel programa). ĮMONĖ SIŪLO: Darbą didelėje, stabiliai veikiančioje įmonių grupėje Augantį atlyginimą ir motyvacinę sistemą Apgyvendinimą, maitinimą Galimybę periodiškai grįžti į Lietuvą (apmokamas kelionės išlaidas) Vadovų palaikymą ir supratingumą veiklos procese Įdomią darbo patirtį užsienyje (RYTŲ AFRIKA).
  4000| Arista executive search Lithuania
   
  Įsimink
 • Kaunas
  lapkričio 17 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  REALIZACIJOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (ELEKTROS PREKĖS)

  REALIZACIJOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (ELEKTROS PREKĖS)

  • darbas su esamais klientais, naujų klientų paieška ir derybų su jais vedimas • komercinių pasiūlymų, sutarčių rengimas ir atsiskaitymų kontrolė • ataskaitų rengimas Įmonė siūlo: • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes • konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas • visas darbui reikalingas priemones • galimybę „Senukų“ prekybos centruose prekes įsigyti su nuolaida • papildomą sveikatos draudimą Kartu kurkime patikimą ir dinamišką aplinką, kurioje augtume, tobulėtume ir siektume karjeros!
  UAB "Kesko Senukai Lithuania"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  lapkričio 22 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PERSONALO VADYBININKAS (-Ė)

  PERSONALO VADYBININKAS (-Ė)

  Valdyti administracijos specialistų atrankų procesą: savarankiškai pasirinkti kandidatų paieškos ir pritraukimo būdus, organizuoti ir vesti atrankos pokalbius, vertinti kandidatų atitiktį pareigybės reikalavimams; suteikti grįžtamąjį ryšį suinteresuotiems asmenims; Atlikti numatytus veiksmus įvedant naują darbuotoją į įmonę, teikti pagalbą tiek vadovams, tiek darbuotojams adaptacijos laikotarpiu; Bendradarbiauti su KG Group Personalo tarnybų komandomis, teikiant rekomendacijas personalo vertės didinimo klausimais; Vystyti personalo dokumentacijos administravimo sistemas, identifikuoti procesus, užtikrinti jų funkcionalumą, numatyti tikslines priemones; Rengti darbo santykius reglamentuojančius vidaus dokumentus: sutartis, įsakymus, pažymas; Tvarkyti personalo veiklos dokumentus, naudojant LOTUS NOTES įrankį, administruoti darbuotojų asmens bylas, užtikrinti būtinos informacijos aktualumą; Tvarkyti darbo laiko apskaitos dokumentus. Įmonė siūlo: Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes; Konkurencingą darbo užmokestį, saugią ir draugišką darbo aplinką.
  Kauno grūdų įmonių grupė
   
  Įsimink
 • Vilnius
  lapkričio 30 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Pamainos vadovas logistikos sandėlyje

  Pamainos vadovas logistikos sandėlyje

  - Užtikrinti produkcijos užsakymų vykdymą; - Pamainos darbo organizavimas, koordinavimas ir kontrolė; - Dokumentų, susijusių su tiesiogininėmis darbo funkcijomis administravimas ir rengimas; - Prekių priėmimas ir sutikrinimas. SVARBU. Darbas naktinis slenkančiu grafiku. Įmonė siūlo: - Laiku mokamą atlyginimą; - Visas socialines garantijas; - Geras darbo sąlygas; - Visas darbui reikalingas priemones.
  800| Kauno grūdų įmonių grupė
   
  Įsimink
 • Kaunas
  gruodžio 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PRODUKTŲ GRUPĖS VADOVAS (-Ė) (FARMACIJOS SRITIS)

  PRODUKTŲ GRUPĖS VADOVAS (-Ė) (FARMACIJOS SRITIS)

  - Naujų produktų bei prekinių ženklų kūrimas, įvedimo į rinką strategijos įgyvendinimas; - Esamų prekinių ženklų valdymas – atsakomybė už pardavimų ir pelningumo rezultatus, marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas, asortimento plėtra; - Kainodaros bei didelio biudžeto valdymas, siekiant kuruojamų produktų pelningumo; - Pardavimo skatinimo akcijų planavimas, organizavimas bei jų efektyvumo vertinimas; - Rinkos ir konkurentų veiksmų analizavimas bei verslo strategijos adaptacija pagal rinkos ir konkurentų veiksmus. Įmonė siūlo: - Galimybę dirbti su gerai žinomais produktais, jų vystymu bei verslo plėtra; - Profesionalią komandą bei gerą darbo aplinką; - Kūrybinės laisvės suteikiančią darbo aplinką; - Motyvuojantį atlyginimą bei galimybę augti įmonės viduje.
  Talent Lab
   
  Įsimink
 • Vilnius
  lapkričio 30 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PDV - Projekto konstrukcijų dalies vadovas (-ė) (Lietuvos ir užsienio projektams)

  PDV - Projekto konstrukcijų dalies vadovas (-ė) (Lietuvos ir užsienio projektams)

  Šiuo metu stiprindami Statinio architektūros ir konstrukcijų skyriaus komandą Vilniuje ieškome PDV - Projekto konstrukcijų dalies vadovo (-ės) (Lietuvos ir užsienio projektams). Visuomet greta užsakovui įsipareigoję inžinerijos profesionalai – mūsų kompanijos pagrindas, o sudėtingų inžinerinių uždavinių sprendimas – mūsų kasdienybė. Jei nori aktyviai prisidėti prie tvarios visuomenės kūrimo, darbas Sweco – kaip tik tau! Planuodami ir projektuodami ateities miestus bei jų bendruomenes, savo darbu užtikrinam, kad tai, ko reikia gyventojams – švarus vanduo, šilti namai, patogus susiekimas, modernūs pastatai – būtų pasiekiama jau šiandien. Sėkmingam darbui mūsų kompanijoje reikalingas nuolatinis bendradarbiavimas su užsakovais ir visapusiškas jų poreikių supratimas. Šioje pozicijoje, rengdamas projektų konstrukcines dalis įvairios paskirties objektams Lietuvoje ir užsienyje bei vykdydamas kuruojamų projektų statybų priežiūrą, tu reikšmingai prisidėsi prie savo komandos augimo ir tobulėjimo. Kad būtum sėkmingas (-a) savo pozicijoje, tau reikės ne tik išmanyti savo sritį ir demonstruoti aukštą kompetenciją, bet ir aktyviai bendradarbiauti su savo komandos nariais. Įmonė siūlo: Savo darbuotojams suteikiame visas mokymosi ir tobulėjimo galimybes, lankstumą derinti darbą su šeiminiais įsipareigojimais. Prie papildomų naudų taip pat siūlome visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Jei sudomino ši galimybė, labai laukiame tavo laiško. Skelbimas galioja iki 2017 gruodžio 20 d. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
  UAB "Sweco Lietuva"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  lapkričio 22 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  AUKŠČIAUSIO LYGIO VADOVO ASISTENTAS (-Ė)-ADMINISTRATORIUS (-Ė)

  AUKŠČIAUSIO LYGIO VADOVO ASISTENTAS (-Ė)-ADMINISTRATORIUS (-Ė)

  - Skambučių srautų valdymas, korespondecijos koordinavimas, klientų aptarnavimas; - Kasdieninis vadovo dienotvarkės koordinavimas; - Įvairių susitikimų, svečių priėmimo organizavimas; - Vadovo komandiruočių organizavimas, dalyvavimo renginiuose derinimas; - Susirinkimų organizavimas, posėdžių protokolavimas; - Prezentacijų bei raštų ruošimas, žiniaraščių pildymas; - Kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas. Įmonė siūlo: - Puikias darbo sąlygas šiuolaikiškoje įmonėje, tarptautinėje aplinkoje; - Įdomią, dinamišką kasdienybę; - Atlyginimą, atitinkantį Jūsų darbo patirtį bei rezultatus; - Northway grupės darbuotojų skatinimo sistemą; - Intelektualią aukštųjų technologijų aplinką.
  NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  lapkričio 27 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Prekių grupės vadybininkas - vadovas

  Prekių grupės vadybininkas - vadovas

  NAUJAI KURIAMAM PADALINIUI KLAIPĖDOJE REIKALINGI DARBUOTOJAI. Vadybininko darbas su galimybe kilti į vadovo poziciją (pakilus į vadovo vietą suteikiama galimybė pakeisti prekių grupę); Nuolatinis ryšių palaikymas su įmonės klientais bei naujų klientų paieška; Produkcijos reklama, pardavimai; Naujų produktų testavimas; Darbuotojų apmokymas, savo komandos kūrimas; Dokumentų pildymas; Darbas tiek individualiai tiek komandoje. Įmonė siūlo: APMOKYMUS; KARJEROS GALIMYBES; Lankstų darbo grafiką; Įdomų bei dinamišką darbą; Draugišką, jaunatvišką kolektyvą.
  400| UAB "Tosima"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  lapkričio 30 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  LOGISTIKOS VADOVAS (-Ė)

  LOGISTIKOS VADOVAS (-Ė)

  vystyti logistikos veiklą pagal numatytą įmonės strategiją; užtikrinti logistikos padalinio bei sandėlio veiklos efektyvumą; analizuoti logistikos procesus bei inicijuoti būtinus pokyčius ir projektus, atsižvelgiant į įmonės poreikius; valdyti padalinio biudžetą bei koordinuoti komandos darbą; bendradarbiauti su išoriniais partneriais, dalyvaujančiais logistikos grandinėje; palaikyti nuolatinę komunikaciją su kitais, susijusiais įmonės padaliniais; diegti sprendimus, susijusius su logistikos kaštų minimizavimu. Įmonė siūlo: dinamišką ir perspektyvų darbą profesionalų kolektyve; karjeros galimybes įmonių grupės viduje; motyvuojantį darbo užmokestį; atvirą neformalią bendravimo kultūrą; patogią biuro erdvę ir šiuolaikiškas darbo priemones; bendrus kolektyvo renginius.
  ACME įmonių grupė
   
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  ANALITIKAS (-ė)

  ANALITIKAS (-ė)

  - verslo poreikių analizė, reikalavimų (request specification) sisteminimas ir suderinimas su užsakovais - techninio projektavimo bei dizaino pobūdžio projektinės dokumentacijos rengimas - sistemų projektavimas, techninių užduočių (technichal specification kartu su user cases ir test cases) rengimas - bendradarbiavimas su programuotojais, techninių uždavinių pateikimas, dalyvavimas Sprint planavime pagal Agile Scrum metodologiją, uždavinių vykdymo kontrolė Įmonė siūlo: Prie ypatingų, Jūsų lūkesčius atitinkančių, finansinių sąlygų, taip pat kasmetinių atostogų pagal iš anksto tvirtinamą grafiką sudarome tinkamas sąlygas darbui: - modernus, strategiškai patogioje vietoje esantis biuras; - įmonei priklausančios kavinės paslaugos su specialia nuolaida kiekvieną dieną, galimybė atsiskaityti darbuotojo pažymėjimu (taikant paylo sprendimą); - bibliotekoje sukauptos ir nuolat atnaujinamos žinios nemokamai; - kavos aparatas, arbata - pagal nutylėjimą; - naujoviškos darbo priemonės; - specialios partnerių nuolaidos; - mokymai, sertifikatai, komandiruotės kvalifikacijai kelti - darbdavio sąskaita; - darbo užmokesčio didinimas priklausomai nuo išlaikyto sertifikato (patvirtinta vidinė tvarka); - draugiškai, pozityviai nusiteikęs kolektyvas; - biliardas, stalo futbolas biuro patalpoje; - tradicinės šventės, 3 dienų visos įmonių grupės darbuotojų išvykos ir pan. Pokalbiui pakviesime kandidatus, kurie atitinka skelbime išvardintus reikalavimus. Konfidencialumą garantuojame.
  Penkių kontinentų įmonių grupė
   
  Įsimink
 • Kaunas
  lapkričio 15 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Jaunesnysis (-ioji) produkto vadybininkas (-ė) (baldų furnitūra)

  Jaunesnysis (-ioji) produkto vadybininkas (-ė) (baldų furnitūra)

  Dirbant komandoje su produkto vadovu, gali svariai prisidėti prie baldų furnitūros produktų grupės vystymo, atlikdamas (-a) šias funkcijas: • administruoti duomenis bei duomenų bazes, susijusias su kuruojama prekių grupe (atnaujinti, papildyti informaciją); • rengti kainininkus, spec. pasiūlymus; • atlikti kuruojamos prekių grupės rinkos analizę; • rengti paklausimus, pasiūlymus tiekėjams; potencialiems partneriams; • rengti mokymo medžiagą apie kuruojamus produktus; • bendradarbiaujant su kitų padalinių kolegomis, ieškoti geriausių sprendimų kuruojamos prekių grupės vystymui, spręsti iškilusias problemas. Įmonė siūlo: • ambicingą ir įdomią darbo patirtį, draugiškoje ir palaikančioje komandoje; • galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui; • kompetenciją atitinkantį, konkurencingą atlygį.
  UAB "Trukmė"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  lapkričio 24 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Pardavimų komandos vadovas

  Pardavimų komandos vadovas

  - Kauno miesto draudimo konsultantų komandos formavimas ir ugdymas; - Pardavimų grupės plėtra - darbuotojų paieška bei atranka; - Gyvybės draudimo produktų pardavimų tikslų planavimas bei įvykdymo užtikrinimas. Įmonė siūlo: - Profesionalius apmokymus; - Karjeros galimybes; - Puikias uždarbio galimybes, rezultatus atitinkantį konkurencingą atlygį be apribojimų; - Pagalbą, siekiant užsibrėžtų tikslų; - Galimybę realizuoti savo kūrybiškumą dalyvaujant įmonės vidiniuose procesuose.
  800| UAB "Likora"
   
  Įsimink
 • Pasvalio r., ...
  lapkričio 23 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  GYVYBĖS DRAUDIMO KONSULTANTAS (-Ė)

  GYVYBĖS DRAUDIMO KONSULTANTAS (-Ė)

  • profesionalus gyvybės draudimo produktų klientams pardavimas, jų konsultavimas; • aktyvi naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas; • klientų poreikių analizė ir geriausių draudimo sprendimų pasiūlymas, sutarčių rengimas ir pasirašymas; • bendradarbiavimas su vadovais planuojant ir organizuojant darbą; • ataskaitų apie darbo rezultatus rengimas. Įmonė siūlo: • išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes augti į grupės lyderius ir burti savo komandą.
  UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  lapkričio 21 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Ieško Vadybininko darbo

  vienu iš vadovų, taip pat langų ir durų montavimo grupės vadovu, įrankių ir statybinių medžiagų prekyboje, turintis ABCDE vairuotojo pažymejimą, ieško Vadybininko
   
  Įsimink
 • Vilnius
  lapkričio 20 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  RYŠIŲ SU VISUOMENE VADOVO (-ĖS)

  RYŠIŲ SU VISUOMENE VADOVO (-ĖS)

  Plėtoti įmonės korporatyvinės komunikacijos strategiją, rengti jos įgyvendinimo planą, numatyti ir įgyvendinti tikslines programas; Planuoti ir valdyti skirtingų verslų komunikacijos projektus, atlikti informacijos sklaidos organizavimo funkciją, supažindinant visuomenę su įmonės verslo projektais, gaminama produkcija, vykdomomis socialinės atsakomybės iniciatyvomis; Formuoti ir palaikyti profesionalius bendradarbiavimo ryšius su žiniasklaida: rengti ir platinti pranešimus, organizuoti spaudos konferencijas, inicijuoti radijo ir televizijos laidų reportažus; Koordinuoti internetinių svetainių priežiūros darbus; Planuoti biudžetą, kontroliuoti vykdymą ir vertinti efektyvumą. Įmonė siūlo: Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes; Konkurencingą atlygį ir visas socialines garantijas.
  Kauno grūdų įmonių grupė
   
  Įsimink
 • Kaunas
  lapkričio 20 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  ŽALIAVŲ PIRKIMŲ VADOVAS (-Ė)

  ŽALIAVŲ PIRKIMŲ VADOVAS (-Ė)

  Ieškoti naujų tiekėjų bei produktų; Sudaryti naujas sutartis su tiekėjais; Sudaryti tiekimo grafikus ir valdyti likučius; Valdyti ir optimizuoti pirkimo ir tiekimo procesus; Sudaryti strateginį gamintojų plėtros planą ir jį įgyvendinti; Mokėti deleguoti užduotis, ugdyti ir formuoti komandą; Stebėti ir sisteminti tendencijas apie žaliavų kainų pokyčius; Valdyti žaliavų logistiką. Įmonė siūlo: Darbo aplinką, orientuotą į saviraišką bei profesinį tobulėjimą; Galimybę vykti į tarptautines parodas, pažangias verslo įmones; Konkurencingą atlygio paketą, socialines garantijas.
  Kauno grūdų įmonių grupė
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  lapkričio 23 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Liftų montuotojas - elektromechanikas

  Liftų montuotojas - elektromechanikas

  Liftų, keltuvų ir eskalatorių montavimas, techninė priežiūra bei remontas, reikalingų detalių parinkimas, dokumentacijos pildymas. Įmonė siūlo: Darbą Schindler grupės įmonėje, pasižyminčioje šveicariškai atsakingu ir garbingu santykiu su darbuotojais; konkurencingą, Jūsų gebėjimus atitinkantį atlyginimą bei tobulėjimo galimybę; siekiantiems didesnio uždarbio sudaroma galimybė išvykti į darbo komandiruotes užsienyje.
  800| UAB "BALT MARKETING"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  lapkričio 28 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Komercijos direktorius (-ė) (maisto pramonės įmonių grupė)

  Komercijos direktorius (-ė) (maisto pramonės įmonių grupė)

  Vadovavimas įmonių grupės pardavimų ir eksporto padaliniams, siekiant numatytų verslo planų įgyvendinimo; Pavaldžių darbuotojų (pardavimų, eksporto, rinkų, marketingo vadovai) darbo organizavimas, komandos ugdymas ir motyvavimas darbui; Įmonės pardavimų strategijos tobulinimas ir įgyvendinimas, pardavimų planų sudarymas ir vykdymo kontrolė; Rinkų ir konkurentų analizė, rinkodaros strategijos formavimas ir įgyvendinimas, pardavimų skatinimo strategijos tobulinimas; Derybų su svarbiais įmonės klientais ir tiekėjais vykdymas; Ataskaitų įmonių grupės valdymai generavimas. Įmonė siūlo: Geras darbo sąlygas modernioje įmonėje; Gerą atlygfinimą, motyvacinius priedus; Galimybes įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus; Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes; Visas darbui reikalingas priemones.
  UAB "Personalo valdymo inovacijos"
   
  Įsimink
 • Šiauliai
  gruodžio 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Buhalterė (-is)

  Buhalterė (-is)

  Esame nekilnojamojo turto vystymo bei statybos valdymo įmonių grupė, turinti ilgametę patirtį įvairios paskirties pastatų statyboje visoje Lietuvoje, daugiau nei 15 metų sėkmingai rengianti bei vystanti investicinius verslo projektus. Siekiant įgyvendinti ambicingus planus, susijusius su modernaus ir kokybiško nekilnojamojo turto statyba, plečiame savo komandą ir kviečiame prisijungti atsakingą BUHALTERĘ (-Į) Šiauliuose! Būsite atsakingi už: - Įmonių grupės buhalterinę apskaitą - darbuotojų darbo užmokesčio skaičiavimą, mokesčių skaičiavimą, deklaracijų bei ataskaitų teikimą SODRAI ir kt. - Vidinių ataskaitų rengimą įmonės vadovams; - Biudžeto ruošimą. Įmonė siūlo: - Darbą stabilioje ir sėkmingai veikiančioje įmonių grupėje; - Galimybę prisidėti prie verslo vystymo, užtikrinant buhalterinės apskaitos kokybę; - Įmonės vadovų pasitikėjimą Jūsų sugebėjimais ir puikias sąlygas ugdyti kompetencijas; - Savo srities profesionalų kolektyvą. Turite buhalterinės apskaitos darbo patirtį ir norite dirbti sėkmingoje ir stabilioje įmonėje? Kviečiame Jus kandidatuoti!
  Atranka360
   
  Įsimink
 • Kaunas
  gruodžio 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Elektrotechnikos projektuotojas

  Elektrotechnikos projektuotojas

  • Elektrotechnikos iki 10 kV projekto dalių rengimas, projektavimas; • Techninių ir darbo projektų ruošimas, derinimas; • Skaičiuojamosios kainos nustatymas. Įmonė siūlo: • Galimybę prisidėti prie inovatyvių projektų kūrimo, vystymo; • Tiesioginio vadovo ir kolegų pagalbą; • Vidinius bei išorinius mokymus; • Visas darbui atlikti reikiamas priemones.
  AB "Axis Industries"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  ITT saugos vadovas (-ė)

  ITT saugos vadovas (-ė)

  • Formuoti ir įgyvendinti informacijos saugos politiką įmonėje, vystyti esamas saugumo technologijas; • Vystyti informacijos saugos valdymo sistemą, vertinti saugos priemones ir dalyvauti jų diegimo projektuose; • Valdyti verslo rizikas susijusias su informacijos saugos ir kibernetinėmis grėsmėmis; • Tirti bei kontroliuoti ITT saugos incidentus; • Konsultuoti įmonės darbuotojus ITT saugos klausimais ir teikti rekomendacijas įmonės vadovybei dėl informacijos apsaugos priemonių. Įmonė siūlo: • Galimybė pritaikyti ekspertines žinias didelės apimties ilgalaikiuose projektuose; • Su profesionalių kolegų komanda atrasite geriausius sprendimus; • Platus ir įdomus atsakomybių lauką - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo. • Karjeros galimybes „Lietuvos energija“ grupėje.
  Lietuvos Energijos įmonių grupė
   
  Įsimink
 • Vilnius
  lapkričio 30 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  GYVYBĖS DRAUDIMO KONSULTANTAS (-Ė)

  GYVYBĖS DRAUDIMO KONSULTANTAS (-Ė)

  • profesionalus gyvybės draudimo produktų klientams pardavimas, jų konsultavimas; • aktyvi naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas; • klientų poreikių analizė ir geriausių draudimo sprendimų pasiūlymas, sutarčių rengimas ir pasirašymas; • bendradarbiavimas su vadovais planuojant ir organizuojant darbą; • ataskaitų apie darbo rezultatus rengimas. Įmonė siūlo: • išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes augti į grupės lyderius ir burti savo komandą.
  UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  gruodžio 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Gyvybės draudimo konsultantas (-ė) (Kaune)

  Gyvybės draudimo konsultantas (-ė) (Kaune)

  Darbo pobūdis profesionalus gyvybės draudimo produktų klientams pardavimas, jų konsultavimas; aktyvi naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas; klientų poreikių analizė ir geriausių draudimo sprendimų pasiūlymas, sutarčių rengimas ir pasirašymas; bendradarbiavimas su vadovais planuojant ir organizuojant darbą; ataskaitų apie darbo rezultatus rengimas. Įmonė siūlo: išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; galimybes augti į grupės lyderius ir burti savo komandą.
  UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas"
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  lapkričio 28 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Kokybės vadovas

  Kokybės vadovas

  • Formuoti kokybės vadybos politiką, ilgalaikius tikslus ir veiklos kryptis • Valdyti ir efektyvinti kokybės valdymo procesus tiek įmonės viduje, tiek ir su išore • Inicijuoti kokybės gerinimo veiksmus, užtikrinti jų įgyvendinimą • Palaikyti ilgalaikius ir produktyvius santykius su Pirkėju • Užtikrinti glaudų bendradarbiavimą tarp įmonės atskirų padalinių ir tarp grupės įmonių • Formuoti pavaldiems darbuotojams tikslus, skatinti juos tobulėti Įmonė siūlo: • motyvuojantį darbo užmokestį, priklausantį nuo rezultatų; • įdomų darbą profesionalioje komandoje; • tobulėjimą bei karjeros galimybes SBA grupėje.
  1300| SBA koncerno įmonių grupė
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00