X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Klaipėda
  prieš 4 val.
  Nėra nuotraukos

  Prancūzų, Italų Kalbų Mokymas. Vertimai.

  Pagal Jūsų mokėjimo lygį mokau PRANCŪZŲ, ITALŲ kalbų, vaikus ir suaugusius. Individualios pamokos kaina 13 eurų. Verčiu, darau apostiles dokumentams.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Lietuvių kalbos pamokos užsieniečiams

  Lietuvių kalbos pamokos užsieniečiams

  Lietuvių kalbos mokytoja, laisvai kalbanti angliškai ir rusiškai, turinti teigiamos mokymo patirties, padės užsieniečiui išmokti lietuvių kalbą. Mokymas, paremtas komunikaciniu kalbų mokymo metodu, padeda pasiekti geriausių rezultatų ir tapti įgudusiu kalbos vartotoju. Kreipkitės - esame pasiruošę ir galime Jums padėti. Kontaktai informacijai: mokymai@kalbukraite.lt arba tel.: +370 689 96459
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 1 d.
  Vokiečių kalbos kursai

  Vokiečių kalbos kursai

  Mokome vokiečių, anglų, rusų. lietuvių kalbų: vokiečių/anglų kalba pradedantiesiems (A1.1 - A1.2), vokiečių/anglų kalba pažengusiesiems (A2.1 - A2.2), vokiečių/anglų kalba medikams, teisininkams specialybės vokiečių/anglų kalba ( B2 ) verslo vokiečių/anglų kalba ( B1) profesinė komunikacija (anglų, vokiečių kalbos - C1). 40 akademinių val. kurso kaina grupėse: nuo 150 EUR, individualus mokymas: nuo 15 EUR už 1 akademinę val. Renkamos užsieniečių grupės. Organizuojami kursai įmonių darbuotojams ir vadovams. Į kainą iskaičiuotos visos papildomos paslaugos ir mokesčiai (kalbos lygio nustatymas, vadovėliai, papildoma medžiaga). Kursų vieta: K. Baršausko g. 59, 226 a., KTU „Santakos slėnis - mokslo, studijų ir verslo centras.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 2 d.
  Nėra nuotraukos

  Individualus prancūzų kalbos mokymas (ir skypu)

  Prancūzų kalbos mokytoja, turinti aukštąjį universitetinį filologinį išsilavinimą bei 8 metų mokymo patirtį gimnazijose, kalbų mokyklose bei suaugusiųjų mokymo centruose, atlikusi kalbinę stažuotę Prancūzijos Rennes universitete, privačiai ir kokybiškai moko prancūzų kalbos visais lygiais iš naujausios metodinės medžiagos, gali padėti ruoštis pamokoms ar egzaminams. Ruošimas DELF, DALF egzaminams. Mokymas ir per SKYPE.
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  lapkričio 30 d.
  Nėra nuotraukos

  Pagalba priešmokyklinukams / pradinukams

  Profesionali pagalba pradinių klasių mokiniams ir priešmokyklinio amžiaus vaikams: - mokymosi problemų diagnostika - mokymo programos individualizavimas - tėvų konsultavimas ir rekomendacijos tolimesniam darbui - lietuvių kalbos spragų ,užpildymas", žinių gilinimas ir įtvirtinimas - šešiamečių priešmokyklinukų paruošimas į mokyklą (skaitymo ir rašymo įgūdžių lavinimas, bendros tvarkos sąsiuvinyje mokymas, dėmesio sukaupimo būdų taikymas). Pagal tėvelių pageidavimą: - papildomų užduočių paruošimas - papildomai mokau anglų ir rusų kalbų - papildomos mokomosios medžiagos rekomendavimas - būsimų pirmokų (šešiamečių, septynmečių) brandumo mokyklai nustatymas - testų parengimas, pasiekimų lygių nustatymas (aukšt., pagr., patenk., nepatenk.). Darbas vyksta abipusiai sutartu laiku.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Kinų kalba privačiai ir grupėms. Vertimo paslaugos

  Kinų kalba privačiai ir grupėms. Vertimo paslaugos

  www.mandarin.lt Kinų Kalbos Pamokos! - Asmeninis arba mažų grupių mokymas. - Interaktyvios, linksmos ir efektyvios pamokos! Taip pat teikiame vertimų paslaugas žodžiu bei raštu tarp kinų-lietuvių-anglų kalbų :) Daugiau informacijos telefonu: 861047969 arba adresu www.mandarin.lt ~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~ Private Chinese Lessons! - Interactive, fun and effective - Individuals and small groups are welcome. Also, we provide translation services (oral and written) between Chinese Mandarin-Lithuanian-English languages. Please call 861047969 for more information (in English, Chinese or Lithuanian). Or visit our page at www.mandarin.lt www.mandarin.lt
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 20 val.
  Ispanų kalba individualiai arba per Skype

  Ispanų kalba individualiai arba per Skype

  Ispanų Kalbos Mokymas PRIVAČIOS ISPANŲ KALBOS PAMOKOS – individualios Vilniaus mieste arba SKYPE. Esu gimtakalbis ispanų kalbos dėstytojas, dirbantis tiek individualiai, tiek nuotoliniu būdu. Mano pagrindinis tikslas – išmokyti žmogų kuo greičiau ir taisyklingiau kalbėti ispanų kalba. Mokau pagal europinius kalbų lygius, ruošiu DELE egzaminams. Pamokų laikas bei intensyvumas taikomas pagal individualius besimokančiųjų poreikius ir pageidavimus. Galima mokytis tiek norimą gramatiką, tiek praktikuotis šnekamąją kalbą jau mokantiems. Pamokų metu ne tik mokysiu taisyklingos rašybos, kalbėsenos bei gramatikos, bet ir pasidalinsiu naudinga informacija apie Ispanijos bei Pietų Amerikos šalis, jų kultūrą, filmus, muziką, literatūrą. O kad mokytis būtų dar maloniau, besimokančius nenuotoliniu būdu pavaišinsiu karštos arbatos puodeliu. DIRBU TIEK SU SUAUGUSIAIS, TIEK SU VAIKAIS. Susidomėjusius kviečiu teirautis el. paštu isp.mokymas@gmail.com. Jose  
   
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 5 d.
  Nėra nuotraukos

  Italų kalbos ir kultūros studija „ciao!“

  Italų kalbos ir kultūros studija „Ciao!“ kviečia norinčiuosius mokytis vienos melodingiausių Europos kalbų ir susipažinti su Italijos istorija, kultūra, papročiais ir ypatumais. Užsiėmimai vyksta Žirmūnuose, Vilniuje. Adresas: Tuskulėnų 13 B – 8 Tel. +370 614 10570 El. paštas: ipolitas.leka@gmail.com - Mokymas – individualus ir mini grupėse - Efektyvi programa pagal studijos įkūrėjo parašytą vadovėlį „Ciao, Italia!“ - Kūrybinė atmosfera, individualiai pritaikyta programa, lankstus pamokų tvarkaraštis - Šviesi, jauki auditorija su kompiuteriu, dideliu ekranu ir kita šiuolaikine įranga, suteikiančia galimybę mokytis kalbos įdomiai ir interaktyviai - Galimybė mokytis tiesiai iš namų per "Skype" programą - Kitos paslaugos - vertimai žodžiu ir raštu iš/į italų k., ekskursijos itališkai po Vilniaus senamiestį ir kitas Lietuvos vietas - Linksmos šventės su studijos mokiniais, dėstytojais ir svečiais Kainos grupėse: - 6 asmenims – 3,50 EUR už akademinę valandą - 5 asmenims – 4 EUR už akademinę valandą - 4 asmenims – 4,50 EUR už akademinę valandą - 3 asmenims – 5 EUR už akademinę valandą - 2 asmenims – 6,50 EUR už akademinę valandą - Individualiai – 10,00 EUR už akademinę valandą Pirma pamoka nemokama!
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 7 val.
  Vokiečių Kalbos Pamokos Skype

  Vokiečių Kalbos Pamokos Skype

  * Mokau suaugusius ir vaikus. * Galimas individualus mokymas arba mokymas nedidelėse grupelėse. * Siūlau vienkartines konsultacijas aktualiomis temomis. * Mokymas derinamas prie Jūsų poreikių ir galimybių, kiekvienam sukuriama lanksti mokymo(si) programa. * Individualiai parenkama šiuolaikiška ir aktuali medžiaga. * Malonus ir šiltas bendravimas * Galimas mokymas per SKYPE. Jei gyvenate ne Vilniuje, siūlau mokytis vis labiau populiarėjančiu nuotoliniu būdu. * Pamokos trukmė: 2 akademinės valandos (1,5 h) ar 2 val. (120 min.). * Orientacinė individualios pamokos kaina: sutartinė. * Rekomenduojama mokytis bent du kartus per savaitę (jei pageidaujate, nors ir kasdien) ir kiekvieną dieną skirti šiek tiek laiko savarankiškam žinių įtvirtinimui. Norite mokytis vokiečių kalbos, bet vis nerandate tam laiko ar galimybių? Individualios vokiečių kalbos pamokas per Skype programą taupo Jūsų laiką bei pinigus. Šis mūsų mokymo būdas tampa vis populiaresnis, nes vis daugiau žmonių yra linkę planuoti bei taupyti savo laiką. Mokydamiesi per Skype programą Jūs galite laisviau planuoti laiką, nes mes teikiame galimybę mokytis vakarais po darbų. Jums neteks vykti į jokias kalbų mokyklas, nes visą informaciją, teorinę medžiagą, praktines užduotis galėsite gauti tiesiai į savo kompiuterį. Vokiečių kalbos pamoka truks 90 min ar 120 min. Didesnėse grupėse yra sunkiau pasiekti efektyvų mokymosi rezultatą, nes visiems skirti vienodai laiko yra paprasčiausiai neįmanoma. Mūsų pamokos yra tik individualios, o tai reiškia, kad visa mokymosi sistema bus sudaryta jau pagal Jūsų poreikius. Nemokysime to, ko negalėsite panaudoti praktiškai. Sausa teorija – nuobodus mokymosi būdas, kuris pasimiršta po gero mėnesio. Pamokos metu bendrausite, kalbėsite vokiškai, o dėstytoja Jums suprantamai paaiškins „kodėl taip, o ne kitaip“. Tarkis dėl pirmosios pamokos jau dabar: +37067807283
   
  Įsimink
 • Vilnius
  lapkričio 27 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PRAKTIKANTAS (-Ė) LOGISTIKOS SRITYJE

  PRAKTIKANTAS (-Ė) LOGISTIKOS SRITYJE

  - Asistavimas ekspedicijos vadybininkų komandai, paskirtų užduočių atlikimas; - Dokumentų (CMR, sąsk. faktūrų) priėmimas, rengimas, išsiuntimas, registravimas; - Bendravimas su partneriais dokumentų poreikio, neatitikimo ir pan. klausimais; - Aktyvus ekspedijavimo funkcijų mokymasis. Įmonė siūlo: - Patirtį tarptautinėje ir greitai augančioje vienoje geriausių praktikai atlikti įmonėje (gauti apdovanojimai); - Galimybę įsidarbinti pasibaigus praktikos laikotarpiui; - Draugišką kolektyvą, mentorių ir motyvacinį paketą; - Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.
  UAB "Delamode Baltics"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 22 val.
  Prancūzų kalbos mokymas. Prancūzų k. dėstytoja.

  Prancūzų kalbos mokymas. Prancūzų k. dėstytoja.

  Prancūzų kalbos dėstytoja moko prancūzų kalbos pradedančiuosius ir besitobulinančius. Daugiau nei 30 m. patirtis, išdirbta ir pasitvirtinusi darbo metodika. Daugiau informacijos teiraukitės telefonu. Nuotraukose pavaizduota: Drapeau francais – Prancūzijos vėliava. Tour Eiffel – Eifelio bokštas. Arc de Triomphe – Triumfo Arka. Musee du Louvre – Luvro muziejus. Cuisine francaise – Prancūziška virtuvė. La Joconde – Mona Liza.
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 4 val.
  Nėra nuotraukos

  Lietuvių kalbos mokymas.

  Mokau lietuvių kalbos rusakalbius arba angliškai kalbančius ir lietuvius. Padedu moksleiviams paruošti namų darbus. Renku studentus grupelėmis, poromis. Pamokos " Skype". Pamokos kaina aptariama pokalbio metu.
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 4 val.
  Nėra nuotraukos

  Rusų kalbos mokymas pagal Jūsų mokėjimo lygį.

  Mokau rusų kalbos įvairaus amžiaus. Parenku medžiagą pagal Jūsų poreikius. Grupinio 1 pamokos kaina 3.50 euro. Kurso trukmė 40 pamokų. Lankymas 2 kartus savaitėje po 2 pamokas.GRUPĖSE PAMOKŲ LAIKAS PASTOVUS (Viso kurso kaina 140 eurų). Individualios pamokos. Telef.: 8 614 94524 Klaipėda.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 2 val.
  Anglų kalbos korepetitorė

  Anglų kalbos korepetitorė

  Įvairių lygių anglų kalbos pamokos abiturientams, studentams, vykstantiems į užsienį dirbti, mokytis, arba tiesiog norintiems pramokti kalbą. Nuoseklus ir intensyvus PARUOŠIMAS EGZAMINAMS. Pagalba ruošiantis laikyti IELTS. Detalus gramatikos paaiškinimas ir pritaikymas kalboje siekiant gauti geriausią rezultatą (laikai, sakinių struktūra, sudėtingos gramatinės struktūros, kalbos specifiką ir t.t.). Lavinama kalbėsena su tikslu įveikti kalbos barjerą, naudojant naujus žodžius bei posakius, taip pat lavinamas girdimos kalbos supratimas bei taisyklingi rašymo įgūdžiai. Galite mokytis nuo pagrindų arba gilinti jau esamas žinias. Tel. 860298898, el. p. mokymas90@gmail.com Sekite mus: https://www.facebook.com/kalbumokymai/ Pamokos vyksta kalbantiems lietuviškai ir rusiškai. Galimybė dirbti Skype, labai patogu, kai esate iš kito miesto ar užsienyje. Pamokų vieta: Pašilaičiai. Mus lengvai pasieksite autobusais Nr. 5, 52, 87 (st. Pavilionys) 5G, 32, 46 (Skalvių st.) troleibusais Nr. 7, 13, 18 (Skalvių st.)
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 2 val.
  Lietuvių kalbos korepetitorė

  Lietuvių kalbos korepetitorė

  Lietuvių kalbos korepetitorė kviečia 2 – 6 klasių moksleivius į SMAGŲ lietuvių kalbos lavinimo kursą. Kūrybingos užduotys, žaidimai, eilėraščių ir pasakų sekimas jau SPALĮ! Jūsų vaikučiai tobulins: Rašybą Skyrybą Leksiką Skaitymą Taip pat formuojamos grupės rusiškai kalbantiems vaikams! Daugiau informacijos Tel: 860298898 Email: mokymas90@gmail.com Sekite mus: https://www.facebook.com/kalbumokymai/ Pamokos vyksta kalbantiems lietuviškai ir rusiškai. Pamokų vieta: Pašilaičiai. Mus lengvai pasieksite autobusais Nr. 5, 52, 87 (st. Pavilionys) 5G, 32, 46 (Skalvių st.) troleibusais Nr. 7, 13, 18 (Skalvių st.)
   
  Įsimink
 • Vilnius
  lapkričio 27 d.
  Vokiečių kalba

  Vokiečių kalba

  Patyrusi , buvusi universiteto dėstytoja , kelių mokyklinių vadovėlių autorė , privačiai moko vokiečių kalbos , verčia tekstus .
   
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  lapkričio 27 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Dalios anglų kalbos mokyklėlė

  Dalios anglų kalbos mokyklėlė

  Anglų kalbos pamokėlės vaikams ir suaugusiems KITAIP. Pamokos vedamos per žaidimų ir saviugdos prizmę, todėl anglų kalbos mokymasis vyksta net nesimokant. Užsiėmimai Klaipėdoje vyksta studijoje “Būkime kartu, Žvejų g. 12. Dėl pamokų laiko derintis asmeniškai. Facebook - Dalios anglų kalbos mokyklėlė
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  English for everyone

  English for everyone

  SVARBU! Pamokos vyksta tik mokytojos namuose Grigiškėse. Pasiūlymai važiuoti į miestą nepriimami. Rusakalbė anglų kalbos mokytoja siūlo mokytis anglų kalbos visiems moksleiviams, studentams ir suaugusiems. Lygis- nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų. Visiems norintiems patobulinti šnekamosios kalbos, gramatikos ir suvokimo įgūdžius, o taip pat puikiai PASIRUOŠTI brandos EGZAMINUI. Šiuolaikiškas ir profesionalus mokymas. 20 metų pedagoginis stažas dėstant anglų kalbą mokykloje, mokomosios programos organizavimas Europos mastu. Darbo patirtis užsienyje. Daugybė rekomendacijų ir puikių charakteristikų. Galėsite tuo įsitikinti, vardydami didelį aplanką su dokumentais. Pamokos vyksta individualiai arba grupelėmis. Anglų kalbos užsiėmimo 1 valandos (60min) KAINA 12eur. Grigiškės +37067847661
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Anglų Kalbos Korepetitorė

  Anglų Kalbos Korepetitorė

  Intensyvus anglų kalbos mokymas individualiai. Pamokos adaptuotos vaikams ir moksleiviams. Kartu rašome rašinėlius, ruošiame namų darbus, praktikuojame šnekamąją kalbą, atliekame užduotis papildančias kalbos žodyną, aiškiai ir sistemingai suformuojame anglų kalbos gramatikos pagrindus. Pamokos vyktų Jūsų namuose ar Vilkpėdės/Žemųjų Panerių rajone. Tel. 860560143
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Nėra nuotraukos

  Lietuvių (užsieniečiams), vokiečių, prancūzų.

  (užsieniečiams), vokiečių, prancūzų, lenkų, rusų kalbų mokymas visais lygiais. Преподавание литовского (для иностранцев), немецкого, французского, польского и ру
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 20 val.
  Ispanų Kalbos Mokymas Individualiai arba per Skype

  Ispanų Kalbos Mokymas Individualiai arba per Skype

  PRIVAČIOS ISPANŲ KALBOS PAMOKOS Vilniuje – gyvai arba per SKYPE Esu ispanų kalbos mokytoja ir vertėja, dvejus metus gyvenau Argentinoje, kur gilinau ispanų kalbos žinias. Turiu C2 lygio tarptautinę ispanų kalbos sertifikaciją DELE (Institutas "Cervantes", Ispanija). Mokau tiek suaugusiuosius, tiek vaikus, dirbu tiek akis į akį, tiek nuotoliniu būdu. Pamokų laikas bei intensyvumas taikomas pagal individualius besimokančiųjų poreikius ir pageidavimus. Mokau pagal europinius kalbų lygius - A1, A2, B1, B2, C1 ir C2. Taip pat ruošiu DELE egzaminams. Pamokų metu ne tik mokau gramatikos, taisyklingos rašybos bei kalbėsenos, bet ir dalinuosi naudinga informacija apie Ispanijos bei Pietų Amerikos šalis, tradicinių jų patiekalų receptais, klasikine šių kraštų muzika ir filmais bei informacija apie Lietuvoje vykstančius renginius, kurie jus įtrauks į ispaniškąjį pasaulį. O kad mokytis būtų dar maloniau, pavaišinsiu karštos arbatos puodeliu. :) Susidomėjusius kviečiu teirautis telefonu +370 675 60236 arba el. paštu kmilasiunaite@gmail.com. Karolina
   
  Įsimink
 • Panevėžys
  prieš 51 min.
  Prancūzų kalbos pamokos internetu

  Prancūzų kalbos pamokos internetu

  Siūlau mokytis prancūzų kalbos internetu, neišeinant iš namų. Pamokos kaina-sutartinė. Mokymas vyksta pagal iš anksto paruoštą medžiagą. Pamoka susideda iš gramatikos, klausymo, rašymo ir žodyno vartojimo mokomosios medžiagos ir įvairių internetinių ar mano pačios paruoštų pratimų. Galima mokytis ir įprastu būdu - iš vadovėlių, naudojamų kursuose. Mokomės kartu skypo pagalba. 15 metų mokymo patirtis. Esu 5 metus gyvenusi ir dirbusi Prancūzijoje. Galima tartis individualiai dėl kiekvienos pamokos laiko, pirma pamoka nemokama, skirta pokalbiui, lygio nustytmui, poreikių aptarimui. Ruošiu egzaminams. Teirautis galite ir skypu: daivat2. Daugiau info: https://www.facebook.com/prancuzukalbospamokos
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  lapkričio 18 d.
  Profesionalus anglų kalbos mokymas

  Profesionalus anglų kalbos mokymas

  Maloniai siūlau savo pagalbą norintiems išmokti ar patobulinti anglų kalbą. Kiekvienam pritaikiusi individualią programą, padedu įsisavinti tiek šnekamąją tiek ir verslo kalbas. Esu profesionali pedagogė. Mokau mažomis grupelėmis ir individualiai. Galiu pasiūlyti vertimo paslaugą. Tel.868247727 el.paštas - audrone919@gmail.com
   
  Įsimink
 • Vilnius
  lapkričio 13 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Kalbos kursų Administratorius - Komunikacijos Vadovas PINGU`S ENGLISH SCHOOL

  Kalbos kursų Administratorius - Komunikacijos Vadovas PINGU`S ENGLISH SCHOOL

  Anglų kalbos mokykla vaikams nuo 3 iki 11 m. "Pingu`s English" ieško entuziastingo, iniciatyvaus darbuotojo prisijungti prie savo komandos! Reikalingas ADMINISTRATORIUS dirbti darbo dienomis nuo 14 val iki 20.00 Taip pat reikalingas RECEPTIONIST- MOKYTOJO ASISTENTAS darbui savaitgaliais ( arba tik sekmadieniais arba šeštadieniais) DARBO POBŪDIS: Informacijos apie paslaugas teikimas telefonu; Paslaugų klientams pristatymas bei bendravimas su jais įmonėje; Klientų registravimas į kursus; Pagalba organizuojant įmonės renginius, dalyvavimas parodose; Įmonės įvaizdžio kūrimas; Internetinio puslapio administravimas, nuolatinis informacijos atnaujinimas; Komunikacija socialiniuose tinkluose; Naujienlaiškių, tinkalarščio rašymas; Vadovo pavestų užduočių atlikimas; Įmonė siūlo: pradinius mokymus; darbą nedideliame, jaunatviškame kolektyve; fiksuotą mėnesio atlygį ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus; socialines garantijas; kvalifikacijos tobulinimą.
  UAB "Prima educatio"
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00