• Vilnius
  prieš 6 d.
  2
  Kurilų bobteilų veislynas Sigur - kačiukai šeimai

  Kurilų bobteilų veislynas Sigur - kačiukai šeimai

  Kačiuku turesime vasario menesi ilgaplaukiu ir trumpalaikiu. Kad galėtumetė rinktis kačiuka, parašykite mums dabar i svetainės kontaktus kokį norėtumėte. Kačiukai socializuoti,labai žaismingi ir draugiški, ėda sausą maistą, tvarkingai naudojasi dežute su kraiku ir draskykle. Dehelmintizuoti, paskiepyti, mikročipuoti, su EuroVet pasu, WCF arba FIFe kilmės dokumentais. Ši veislė yra natūraliai susiformavus laukinėje gamtoje,todel veterinarine gydykla lankisite tik viena karta i metus - kasmetiniui skepui. Kačiukai gimsta su trumpom uodegytėm. Kurilų bobteilai yra nepaprastai tvarkingi ir švarūs. Neturi specifinio kvapo. Negausiai šeriasi. Negadina baldų, gėlių ir nuotaikos! Prisiriša prie žmogaus, draugauja su šunimis ir kitais gyvūnais. Atneša numestus žaisliukus ir elgesiu labiau primena šunį nei katiną, mėgsta žaisti su vandeniu, toleruoja maudynes. Žiūrėti interneto svetainė – www.kurilubobteilai.lt . Galite skambinti tel.: 8620 58077 arba rašyti i internetini puslapi. www.kurilubobteilai.lt www.sigurbob.com
  600 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 2 d.
  2
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodu 10 mėn. gražų bengalijos kačiuką

  Parduodu 10 mėn. gražų bengalijos kačiuką

  Grynaveislis, labai grazus, bendraujantis, isaukletas, puikaus charakterio kaciukas. Pripratintas nagus galasti tik tam skirtoje vietoje, tustinasi tik i savo tualeta. Skiepytas kaip priklauso, pries 3 menesius iskastruotas. Pirkome del saves, todel dokumentu nedareme, nes su dokumentais kaina zymiai didesne. Jeigu kyla klausimu, butinai uzduokite, pasistengsiu operatyviai atsakyti. Taip pat pridedama (matosi ant nuotraukų): didelės laipynės, uždaras tualetas, maisto dubenėliai.
  325 €
  Įsimink
 • Palanga
  prieš 23 val.
  1
  Nauja vada

  Nauja vada

  Turime pardavimui gražuolį juodo marmuro su baltu kačiuką vardu Bruno. Kačiukas bus du kartus paskiepytasi ir nukirmintasi, su mikročipu ir kilmės dokumentais. Tėvams ir seneliams atlikti HCM genetiniai testai dėl širdies ligųi Labai meius ir žaismingi tęvai parodų nugalėtojai, turintys daug titulų.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 14 val.
  1
  Šokoladinės spalvos britukai

  Šokoladinės spalvos britukai

  Britų trumpaplaukių ir Selkirk Rex kačių veislynas AdorableCat*LT siūlo įsigyti Britų trumpiaplaukių veislės kačiukus su kilmės dokumentais, europasu, mikročipu, paskiepytus ir dehelmentizuotus. Kačiukai labai meilūs, draugiški, žaismingi, labai gero charakterio. Tėvams atlikti genetiniai tyrimai HCM ( hipertrofinė kardiomiopatija) ir PKD ( policistinė inkstų liga). *Šokoladinės spalvos megaites Kaina sutartinė Daugiau informacijos www.adorablecat.lt
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  1
  Britu trumpaplaukiai su dokumentais

  Britu trumpaplaukiai su dokumentais

  Turime gražuolių lelijinių katinėlių vadą. Katinėliai - gimę veislyne Bonibrit*LT ieško nauju šeimininku. Kačiukų tėvai tituluoti. Kačiukų tėvams atlikti paveldimų genetinių ir virusinių ligų tyrimai. Kačiukai iš mūsu veislyno parduodami tik su kilmės dokumentais (veislynai be dokumentų neparduoda, nes visa vada yra aktuojama ir kiekvienas katinėlis įtraukiamas į kilmės knygą). Parduodame namams, neveisimui, bet su galimybe dalyvauti parodose kastruotų kačių klasėje. Ieškome tik labai atsakingų tikrai gyvūnus mylinčių ir suvokiančių kad įsigis naują šeimos narį daugeliui metų šeimininkų. Priklausome FIFE sistemos Lietuvos Felinologų draugijai Bubastė. Mūsų kačiukai iškeliauja į naujus namus ne jaunesni nei 3,5 menesiu (kaip priklauso pagal veisimo starndartą ir praeję karantiną po skiepų), turi FIFE sistemos dokumentus, visus privalomus nukirminavimus ir skiepus atliktus 2 ir 3 mėnesių, Europonius pasus, čipuoti ir aktuoti klube. Daugiau informacijos apie mūsų veislyną ir naujausias kačiukų nuotraukas rasite mūsų tinklalapyje www.bonibrit.lt Prašau skambinkite, mielai papasakosime ir atsakysime į jūsu klausimus.
   
  Įsimink
 • Kita
  prieš 2 d.
  1
  Lelijinės retos spalvos britukai su dokumentais

  Lelijinės retos spalvos britukai su dokumentais

  Musu veislyne gimė nauja britų trumpaplaukkačiukų vada. Kaciukai su kilmes dokumentu, skiepyti ir sučipoti. Vadoje 3 berniukai ir 1 mergaitė. Katytė ir vienas berniukas jau rezervuota. Laisvi 2 berniukai. Šitos veislės kačiukai labai ramaus charakterio, nedrasko baldų, lelaipioja baldais ir užuolaidom, tinka žmonėms kurie nemėgsta triukšmo, mėgsta ramybę. Į naujus namus bus pasiruošę važiuoti sausio gale. Dabar galima rezervuoti. Nuotraukoje kačiukais su mama. Veislynas yra registruotas TICA sistemoje. Į Vilnių galime atvežti.
  650 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 2 val.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodu kilmingus Meino meškėnus

  Parduodu kilmingus Meino meškėnus

  Parduodami puikūs, grynaveisliai Meino meškėnai, katiniukai į naujus namus iškeliaus paskiepyti, čipuoti, nukirminti, kastruoti/sterilizuoti, su skiepų pasais ir kilmę įrodančiais dokumentais. Mokantys naudotis uždaru tualetu ir socializuoti. Gimę 2016 12 05, jau galima rezervacija. Galite atvykti susipažinti su mažaisiais pūkuotukais, bet kurią dieną, sutartu laiku. Katukai auga su mažais vaikais, taigi yra drąsūs ir žaismingi, nebaikštūs ir draugiški:) paskutinėse foto tėtis ir mama. Abu jie tituluoti čempionai. Kaina su kiekvienu pirkėju aptariama individualiai. Bendradarbiaujame su žinomu ir seniai įsikūrusiu Meino meškėnų veislynu "Udeiman" todėl garantuojame kačiukų kilmingumą. Perkant visada pasirašoma pirkimo- pardavimo sutartis. Liko tik vienas laisvas nuostabus rainiukas!
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 1 d.
  1
  Britų trumpaplaukiai kačiukai su dokumentai meilus

  Britų trumpaplaukiai kačiukai su dokumentai meilus

  Kilmingi, žalių akių, WISKAS, silver tabby Britanijos trumpaplaukiai kačiukai pasiruošia keliauti į naujus namus.priklauso sistemai FIFE priklauso klubui "Bubastė" paskiepiti,įsegtos mikroschemos,turi europinius pasus,tvarkingi naudojasi kačių toletu,naudojas nagučių draskyke, laukia naujų šeimininkų Lietuvoje ir gali vykti į užsienio šalis .Kačiukams 3 mėnesiai. Kaciukai turi Tarptautinius dokumentus visą pedigri , Kačiukų tėveliai turi Tarptautinius dokumentus visą pedigri. Pasiršoma kačiuko įsigijimo sutartis ,kad kačiukai parduodami sveiki. Kartu gyvena kačiukų senelė, Tarptautinė Čempijonė, kuriai yra 10 metų, yra puikios sveikatos. Susitarus galime atvežti 1.3. nuotraka katinėlis ( laisvas) 2. nuotrauka katyte( laisva) Tėveliai su dokumentais Tarptautiniai Čempijonai,dalivauja parodose. Prieš paskutinėje nuotraukoje kačiukų mamytė. Paskutinėje nuotraukoje tėvelis.
  300 €
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 23
  Ieškome cornish rex oriental ar peterbold kačiuko

  Ieškome cornish rex oriental ar peterbold kačiuko

  Labai draugiška šeima ieško šeimos nario ar narės. Domina cornish rex, oriental ar peterbold kačiukas, nebūtinai su kilmės dokumentais, bet norėtumėme pamatyti tėvelius, kad neturėti siurprizų. Kačiukui suteiksime šiltus ir jaukius namus ir viską kas geriausia! lauksiu Jūsų skambučių Erika 868736969
  Ieško
  Įsimink
 • Šiauliai, ...
  vasario 5
  Britų trumpaplaukis

  Britų trumpaplaukis

  Parduodamas kilmingas Britų trumpaplaukių veislės kačiukas, su kilmės dokumentais, europasu, mikročipu, paskiepytas. Kačiukas gero charakterio, meilus, žaismingas. Kaina sutartinė.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 7
  Nauji šeimos nariai – sidabriniai britukai

  Nauji šeimos nariai – sidabriniai britukai

  Veislyne Silkberry*LT 2016-09-05 gimė J vados 3 kačiukai (www.silkberry.lt). Jau galima rezervuoti kačiukus. Kačiukų mama tarptautinė čempionė IC Chloe Silkberry*LT (Fife) , tėtis tarptautinis čempionas (IC) (Fife)- IC Zippo Shoenweg (). Kačiukai labai žaismingi, meilūs, socializuoti, nes auga kaip šeimos nariai, yra be galo mylimi ir branginami, kačiukai puikiai keliauja mašina. Kačiukai iškeliaus, pas mylinčius rūpestingus šeimininkus, tik sulaukę 3 mėnesių paskiepyti, paženklinti mikroschema,su kilmę liudijančiais dokumentais, dehelmetizuoti, einantys i savo uždarą tualetą,išmokę naudotis draskykle, švarūs, sveiki, gaus sauso maistelio pirmoms dienoms. Kačiukai parduodami su pirkimo - pardavimo sutartimi. Kačiukai į naujus namus galės iškeliauti panašiai nuo gruodžio 8. Kačiukus galima aplankyti, gyvai pamatyti, su jais pabendrauti, rinktis. Kaina sutartinė. Paskutinėje foto mama Chloe, priešpaskutinėje foto tėvelis Zippo. Daugiau informacijos el. paštu, telefonu, svetainėje www.silkberry.lt Galima skambinti telefonais Milda 861008138 Žygis 867227577
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 7
  Bengalijos Katinas

  Bengalijos Katinas

  BENGALIJOS KATINAS SU KILMES DOKUMENTAIS PARODU IVERTINIMAIS KERGIMUI ( TIK TVARKINGOS KATYTES ) turime 3 katinukus pasirinkimui
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 8
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Bengalu veisles kaciukas su kilmes dokumentais

  Bengalu veisles kaciukas su kilmes dokumentais

  Parduodamas bengalu veisles kaciukas (patinelis), gimes 2016.08.31. Katinukas turi kilmes dokumentus, yra paskiepintas. Labai meilus ir draugiskas. Kaina 500 euru.
  500 €
  Įsimink
 • Alytus
  vasario 10
  Britų trumpalaukiai kačiukai

  Britų trumpalaukiai kačiukai

  Parduodami du britų trumpaplaukiai kačiukai gimę lapkričio 25 dieną,dehelmintizuoti ir paskiepinti. Mamos tėvai su kilmės dokumentais,o tėvas pats turi kilmės dokumentus. Kačiukai labai judrūs,energingi,gamtinius reikalus atlieka į dėžutę,nagus drasko į draskyklę. Paskutinėje nuotraukoje mama. Kačiukas ketvirtoje ir penktoje nuotraukoje rezervuotas. Dvi atnaujintos nuotraukos ( 7 ir 8 ) kačiuko kuris dar nerezervuotas! (su raudonu kaspinėliu atnaujintose) Jo nuotraukos yra 1,2,3,7 bei 8.
  200 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 6 d.
  Britu trumpaplaukis iesko katyciu

  Britu trumpaplaukis iesko katyciu

  Kilmingas britu trumpaplaukis katinas su dokumentais kviecia paneles i pasimatyma.
  70 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 6 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Skotu staciaausis

  Skotu staciaausis

  Skotu staciaausis su kilmės dokumentais kviečia paneles į pasimatymą.Katinas labai draugiškas ir gero charakterio.
  50 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 4 d.
  Kilmingi Bengalijos kaciukai su dokumentais

  Kilmingi Bengalijos kaciukai su dokumentais

  Berniukas parduotas galima daryti rezervacija busimoms vadoms auksto ligio rozeciu kokybes, Siulom isigyti bengalijos veisles mergaite namams arba parodoms ir veisymui-Kaciukai ispudingo grozio - jems 3 men, ypatingi savo kailio rastu-tikri leopardai nuo tevu cempionu atveztu is zymiu Kanados ir Francuzijos veislynu,labai meilus ir draugiski,murkia kaip traktoriukai , is oficialaus veislyno- Pearlamur kaciukai bus paskiepiti,sucipoti,tures europasa ir WCF kilmes dok,zaismingi be galo-mazi enerdziaizeriai,moka naudotis tualetu ir draskykle ,tikrai nepaliks jusu seima be dziaugsmo,laukia rupestingu seimininku,paskutinese foto tevas
  1 000 €
  Įsimink
 • Kita
  prieš 3 d.
  Kilmingas Kanados Sfinksas

  Kilmingas Kanados Sfinksas

  Parduodamas kanados sfinksas nuostabiomis žydromis akimis su kilmės dokumentais, gimęs 2016.05.08 . Spalva blue mink (a 32). Paskiepytas nuo virusinių ligų, čipuotas. Tėvams atlikti tyrimai HCM negative, FIV, FeLV, FIP negative. Tai kačiukas nuo tituluotų tėvų, gerų kraujo linijų. Paskutinėje nuotraukoje kačiukas su tėčiu. Kačiukas pilnai socializuotas, be problemų naudojasi tuoletu ir draskykle. Šis kačiukas parduodamas tik veisimui.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Parduodami Škotų nulėpausiai kaсiukai

  Parduodami Škotų nulėpausiai kaсiukai

  Parduodami Škotų nulėpausiai ir stačiaausiai trumpaplaukiai veisles kaciukai su dokumentais ir be.3,5men. Isaukleti, tvarkingi. Moka naudotis tualeto dėžute, kaciu draskykle. Kaciukai su kilmes dokumentais ,dehelmintizuoti, bus paskiepyti,tures gyvuno pasa,europasa,cipa. Su savim duodam aprasyma kaip atitinkamai auginti, maitinti, aukleti skotukus. mob/ 868486179
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Škotų nulepausis katinas kviečia į pasimatymą

  Škotų nulepausis katinas kviečia į pasimatymą

  Škotų nulepausis veisles katinas Red Tabby SFSd21 spalvos su dokumentais kviečia katytes į pasimatymą. Škotų nulepausis veislės katinas Lilac SFSc spalvos su dokumentais kviečia katytes į pasimatymą. mob. +37068486179
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Parduodami Britų veislės kačiukai

  Parduodami Britų veislės kačiukai

  Parduodami Britų trumpaplaukiai veislės kačiukai su dokumentais ir be. Kaciukai dehelmintizuoti,bus paskiepyti,tures gyvuno pasa, moka naudotis tualeto dėžute, kaciu draskykle.kaina 130-200euru. Kremo spalvos katytes nera Su savim duodam aprasyma kaip atitinkamai auginti,priziureti, maitinti, aukleti britukus. mob. +37068486179
   
  Įsimink
 • Palanga
  prieš 2 d.
  Rusų mėlynoji kačiukas su kilmės dokumentais

  Rusų mėlynoji kačiukas su kilmės dokumentais

  Rusų mėlynasis kačiukas nuo tituluotų tėvų. Gimė 17.11.2016. Meilus, švelnus ir labai tvarkingas. Nuostabus sidabrinis, tankus, minkštas kailis, žalios akys ir puikus charakteris. Daugiau informacijos mūsų svetainėje http://www.happy-song.lv/ru/page-34774/ccc ******* Русские голубые котята с полным пакетом документов, вакцинацией, микрочипом. Хорошо воспитаны, здоровы и общительны. Родились 17 ноября. Готовы к переезду в новые дома в феврале. Котята разные, стоимость тоже. Можно выбрать. Родители проверены на отсутствие скрытых вирусов и катаркту. Родители титулованы и чрезвычайно добры. Пишите, звоните - ответим на все вопросы. http://www.happy-song.lv/ru/page-34774/ccc
  430 €
  Įsimink
 • Palanga
  prieš 2 d.
  Rusų mėlynoji kačiukas su kilmės dokumentais

  Rusų mėlynoji kačiukas su kilmės dokumentais

  Rusų mėlynasis kačiukas nuo tituluotų tėvų. Gimė 13.11.2016. Meilus, švelnus ir labai tvarkingas. Nuostabus sidabrinis, tankus, minkštas kailis, žalios akys ir puikus charakteris. Daugiau informacijos mūsų svetainėje http://www.happy-song.lv/ru/page-34774/bbb ************ Предлагаем очень красивых и добрых малышей классического типа русской голубой породы. Родились 13.11. 2016. Игривые, ласковые, аккуратные и нежные котята. Котята будут готовы к встрече с новыми родителями в феврале. Полный пакет документов, 2 комплексные прививки, прививка против бешенства, микрочип, паспорт европейского образца, договор, родословная. Могут путешествовать. Больше инфо на нашей страничке http://www.happy-song.lv/ru/page-34774/bbb Звоните, пишите - ответим на все интересующие вопросы. Котята находятся в Латвии (Лиепая)
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Rezervuotas

  Rezervuotas

  Pigiai parduodu lygiai 1 metu paskiepyta stambu grazuoli bengalijos Katina.Nekastruotas. Super gero charakterio,neturi jokio bailumo jausmo,jauciasi gerai bet kurioje vietoje,labai meilus,nori buti ant ranku,jeigu pasauki soka nuo zemes seimininkui ant ranku.Visiskai sveikas,ne karto net neviduriavo. Katino veisline banano formos profilio galva,ilgas kunas,ilga uodega bei trumpas silkinis kailis. Daro tik i tuoleta. Megsta zaisti vonioje su vandeniu kada maudausi,pastoviai nori veiklos kartu su seimininku. Katino tevai su kilmes dokumentais.
  290 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*