• Klaipėda
  prieš 23 val.
  2
  Jacuzzi Apartamentai Senamiestis

  Jacuzzi Apartamentai Senamiestis

  Klaipėda, Senamiestis, Žvejų g.
  64 m²| 3 kamb.| 1/3 a.| Centrinis| Mūrinis
  90 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  gruodžio 28, 2016
  Reikalingi Suvirintojai/konstrukcijų surinkėjai

  Reikalingi Suvirintojai/konstrukcijų surinkėjai

  Darbas laivų korpusų surinkėjams Ieškome laivų korpusų surinkėjų , metalo konstrukcijų surinkėjų, sertifikuotus suvirintojus (111, 135, 136, 138, 141) Darbo vieta - LIETUVA ir užsienis. Darbo rūbais, kelione, apgyvendinimu pasirūpiname mes. Siūlome: Visas socialines garantijas Patrauklų atlyginimą Įdomų ir atsakingą darbą Reikalavimai: Darbo patirtis (111, 135, 136, 138, 141) virinimo proceso išmanymas Kruopštumas bei atsakingas požiūris į darbą.
  West Industrier
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 9 val.
  Star Wars I dalis Pavojaus šešėlis

  Star Wars I dalis Pavojaus šešėlis

  Star Wars I dalis Pavojaus šešėlis pagal filmą "Žvaigždžių karai" (2 EUR) Knyga labai geros būklės. Defektai - prie šviesos matomi lengvi įbrėžimai ant viršelio ir nugarėlės, dvi nežymios ir nedidelės dėmelės pirmame puslapyje, knygos apatiniai kampai užgauti (matosi trečioje nuotraukoje). Nuotraukos mano parduodamos knygos. Puslapių: 64 (spalvotų). Viršelis: kietas. ANOTACIJA: Kiekviena karta turi savo legendą. Kiekviena kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio. Kiekviena sakmė turi pradžią. STAR WARS Jis buvo Dartas Veideris, bet prieš jam įžengiant į tamsiąją pusę. Prieš tai, kai visa galaktika ėmė drebėti išvydusi jo šešėlį. visi jį pažinojo kaip Anakiną Skaivokerį. Tokia yra šios istorijos pradžia ir taip prasideda pirmoji didingųjų nuotykių dalis. Devynmetis Anakinas Skaivokeris buvo geras, darbštus berniukas. Jis vergavo Tatuino planetoje ir svajojo apie geresnę ateitį. Vieną dieną grupelė svetimšalių atvyko į jo pasaulį, ir viskas pasikeitė. Tarp atvykusiųjų buvo ir Nabū karalienė Amidala. Paauglė karalienė Amidala bėgo nuo jos šalį užėmusios droidų kariuomenės. Ji patikėjo savo gyvybę džedajų mokytojui Kvi Gonui ir jo mokiniui Obiui Vanui Kenobiui. Abu džedajai turi saugiai nugabenti Amidalą į galaktikos Senatą, kur ji bandys prašyti pagalbos savo žmonėms. Bet karališkasis erdvėlaivis įstrigo Tatuine, ir jaunasis Anakinas Skaivokeris, kuriame Kvi Gonas pastebėjo ypač stiprią Galią, tapo vienintele karalienės viltimi. Kadangi planetos likimas priklauso nuo pusiausvyros, viena paslaptinga ir bloga lemianti būtybė rezga planus atsikeršyti džedajams ir susigrąžinti valdžią, kurią jo bendrai prarado daugiau kaip prieš tūkstantį metų. Pasinerkite į I dalies pasaulį ir susipažinkite su jo stebuklais: nuo didingųjų Tydo rūmų, iki žiauriųjų podų lenktynių Tatuine. nuo mirtinai pavojingų jūros pabaisų tamsiojoje Nabū planetos šerdyje iki žėrinčių Koraskento miesto bokštų. nuo lazeriu šaudančių karo laivų iki švytruojančių lazerinių kardų, kuriais kaunasi patys narsiausi džedajų riteriai. Sveiki atvykę į pasaką, kurią negreit pamiršite, sveiki išvykę į kelionę, kuri prasidėjo. Labai seniai toli toli galaktikoje.
  2 €
  Įsimink
 • Kita
  vasario 27
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  VAMZDININKAI OLANDIJOJE

  VAMZDININKAI OLANDIJOJE

  - Reikalingi profesionalūs vamzdininkai dirbti Olandijoje su įvairaus diametro vamzdžiais; - Vamzdžių surinkimo darbai keltuose, laivuose, ceche. Įmonė siūlo: - Perspektyvų ilgalaikį darbą komandiruočių principu Olandijoje; - Apgyvendinimą; - Apmokėtas kelionės išlaidas; - Visas socialines garantijas.
  UAB "Baltic Contracting Group"
   
  Įsimink
 • Kita
  kovo 3
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Savaeigio trančėjerio operatorius, brigadininkas

  Savaeigio trančėjerio operatorius, brigadininkas

  - savaeigio trančėjerio valdymas, brėžinių skaitymas, darbų planavimas; - smulkių savaeigės trančėjerio kasimo mašinos gedimų taisymas; - 4 žmonių komandos valdymas. Įmonė siūlo: - apmokyti valdyti trančėjerį; - laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą; - suorganizuoti ir apmokėti komandiruotes į užsienį, būsto ir kelionės iš/ į darbą išlaidas; - apgyvendinti bute su visais patogumais; - pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo drabužiai, batai ir kt.); - padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip specialistui; - bendradarbiauti siekiant puikių rezultatų. Turite klausimų? Drąsiai kreipkitės telefonu: +370 613 69569
  2600| UAB "RNDV Group"
   
  Įsimink
 • Kita
  vasario 27
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Nėra nuotraukos

  Suvirintojas (6GR, 135,138/136)

  Atsakingų konstrukcijų gamyba, laivų/naftos platformų statyba ir remontas; Darbas komandiruotėse užsienyje (Olandija, Belgija, D. Britanija, Prancūzija, Suomija, Norvegija) ir Lietuvoje. Taip pat vamzdynų (juodas metalas, nerūdijantis plienas) montavimas minėtuose objektuose. Įmonė siūlo: Įmonė aprūpina gyvenamu plotu, bei visais reikalingais darbo rūbais ir įrankiais, apmoka kelionės išlaidas į/iš komandiruotės. Komandiruočių trukmė 6 - 8 sav., 2 - 3 sav. poilsis.
  3000| UAB "Melkra"
   
  Įsimink
 • Kita
  prieš 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Vamzdynų surinkėjas

  Vamzdynų surinkėjas

  - vamzdynų surinkimo darbai laivų statykloje pagal izometrinius brėžinius. Įmonė siūlo: - suorganizuoti ir apmokėti komandiruotes į užsienį, būsto ir kelionės iš/ į darbą išlaidas; - pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo drabužiai, batai ir kt.); - padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip specialistui; - bendradarbiauti siekiant puikių rezultatų; - su Jumis švęsti šventes įmonės rengiamuose vakarėliuose!
  UAB "RNDV Group"
   
  Įsimink
 • Kita
  prieš 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Elektrikas kabelininkas

  Elektrikas kabelininkas

  - kabelių ir laidų trasų ruošimas; - kabelių klojimas ir tempimas; - elektros instaliavimo ir montavimo darbai. Įmonė siūlo: - laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą; - suorganizuoti ir apmokėti komandiruotes į užsienį, būsto ir kelionės iš/ į darbą išlaidas; - apgyvendinti bute su visais patogumais; - pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo drabužiai, batai ir kt.); - padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip specialistui; - bendradarbiauti siekiant puikių rezultatų.
  1500| UAB "RNDV Group"
   
  Įsimink
 • Kita
  vasario 27
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Nėra nuotraukos

  Metalo konstrukcijų surinkėjas

  Metalo konstrukcijų gamyba, laivų, naftos platformų gamyba remontas; Darbas komandiruotėse. Įmonė siūlo: Darbo grafikas - 8 sav. komandiruotėje, 2-3 sav. Lietuvoje; Darbdavys pasirūpina kelione, apgyvendinimu, darbo drabužiais.
  2500| UAB "Melkra"
   
  Įsimink
 • Kita
  kovo 7
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Pastolių montuotojas

  Pastolių montuotojas

  Pastolių montavimo/demontavimo darbai Belgijoje vykstančiuose projektuose. Komandinis darbas. Įmonė siūlo: - laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą; - suorganizuoti ir apmokėti komandiruotes į užsienį, būsto ir kelionės iš/ į darbą išlaidas; - apgyvendinti bute su visais patogumais; - pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo drabužiai, batai ir kt.); - padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją, sertifikatus ir tobulėti kaip specialistui; - bendradarbiauti siekiant puikių rezultatų; - su Jumis švęsti šventes įmonės rengiamuose vakarėliuose!
  UAB "RNDV Group"
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  kovo 13
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  METALO KONSTRUKCIJŲ MONTUOTOJAS

  METALO KONSTRUKCIJŲ MONTUOTOJAS

  Metalo konstrukcijų montavimo ir demontavimo darbai Olandijoje, Suomijoje ir Lietuvoje. Įmonė siūlo: - Patrauklų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; - Apmokėtas kelionės išlaidas; - Apgyvendinimą; - Visas socialines garantijas; - Sąlygas sėkmingai dirbti ir siekti rezultatų, mokymus, kvalifikacijos kėlimo galimybes. Kita informacija: Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
  UAB „SIDC LT"
   
  Įsimink
 • Kita
  prieš 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Izoliuotojas - skardininkas

  Izoliuotojas - skardininkas

  - technologinių vamzdynų ir talpų izoliavimo ir skardinimo darbai pramoniniuose objektuose. Įmonė siūlo: - laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą; - suorganizuoti ir apmokėti komandiruotes į užsienį, būsto ir kelionės iš/ į darbą išlaidas; - apgyvendinti bute su visais patogumais; - pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo drabužiai, batai ir kt.); - bendradarbiauti siekiant puikių rezultatų; - su Jumis švęsti šventes įmonės rengiamuose vakarėliuose!
  1500| UAB "RNDV Group"
   
  Įsimink
 • Kita
  prieš 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Elektrikas (vokiečių kalba)

  Elektrikas (vokiečių kalba)

  - elektros instaliacijos ir spintų pajungimas statomuose laivuose. Įmonė siūlo: - laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą; - suorganizuoti ir apmokėti komandiruotes į užsienį, būsto ir kelionės iš/ į darbą išlaidas; - apgyvendinti bute su visais patogumais; - pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo drabužiai, batai ir kt.); - padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją, darbui reikalingui pažymėjimus ir tobulėti kaip specialistui; - bendradarbiauti siekiant puikių rezultatų. Kyla klausimų? Drąsiai skambinkite telefonu +370 670 35591
  1800| UAB "RNDV Group"
   
  Įsimink
 • Kita
  kovo 13
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  SUVIRINTOJAS (6GR, 135, 138/136, 141)

  SUVIRINTOJAS (6GR, 135, 138/136, 141)

  - Atsakingų konstrukcijų gamyba, laivų statyba ir remontas; - Darbas komandiruotėse užsienyje (Olandija ir Suomija) ir Lietuvoje; - Vamzdynų (juodas metalas, nerūdijantis plienas) montavimas minėtuose objektuose. Įmonė siūlo: - Patrauklų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; - Apmokėtas kelionės išlaidas; - Apgyvendinimą; - Visas socialines garantijas; - Sąlygas sėkmingai dirbti ir siekti rezultatų, mokymus, kvalifikacijos kėlimo galimybes. Kita informacija: Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
  UAB „SIDC LT"
   
  Įsimink
 • Kita
  kovo 13
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PROFESIONALŪS LAIVŲ, JACHTŲ STALIAI - DAILIDĖS

  PROFESIONALŪS LAIVŲ, JACHTŲ STALIAI - DAILIDĖS

  - Kruizinių laivų, jachtų kajučių, keltų vidaus įrengimas; - Panelių, plokščių montavimas; - Baldų demontavimas/montavimas; - Grindų įrengimas; - Plytelių klijavimas; - Vonios kambarių įrengimas. Įmonė siūlo: - Darbą komandiruočių principu; - Apgyvendinimą; - Apmokėtas kelionės išlaidas; - Sveikatos draudimą.
  UAB "Baltic Contracting Group"
   
  Įsimink
 • Kita
  prieš 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Optinių kabelių suvirintojas

  Optinių kabelių suvirintojas

  - optinių skaidulų virinimas Fujikura; - movų montavimas; - ODF montavimas; - šviesolaidinio tinklo testavimas; - gedimų šalinimas. Įmonė siūlo: - laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą; - suorganizuoti ir apmokėti komandiruotes į užsienį, būsto ir kelionės iš/ į darbą išlaidas; - apgyvendinti bute su visais patogumais; - pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo drabužiai, batai ir kt.); - padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip specialistui; - bendradarbiauti siekiant puikių rezultatų; - su Jumis švęsti šventes įmonės rengiamuose vakarėliuose!
  UAB "RNDV Group"
   
  Įsimink
 • Kita
  prieš 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Elektromontuotojas (laivuose)

  Elektromontuotojas (laivuose)

  - elektros instaliavimo, montavimo, kabelių klojimo, "spintų"sujungimo darbai statomuose laivuose. Įmonė siūlo: - laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą; - suorganizuoti ir apmokėti komandiruotes į užsienį, būsto ir kelionės iš/ į darbą išlaidas; - apgyvendinti bute su visais patogumais; - pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis (darbo drabužiai, batai ir kt.); - padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip specialistui; - bendradarbiauti siekiant puikių rezultatų.
  2000| UAB "RNDV Group"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 13
  Laivo nuoma Kauno Mariose, plaukimas laivu Kaune

  Laivo nuoma Kauno Mariose, plaukimas laivu Kaune

  Siūlome maloniai ir turiningai praleisti laiką plaukiojant komfortabiliu laivu Kauno Mariose. Optimalus katamarano dydis pritaikytas smagiai bičiulių kompanijai iki šešiolikos asmenų. Jaukumą garantuoja kompaktiška, bet ne ankšta erdvė, stogo konstrukcijos tvirtinimas netrukdo grožėtis puikiais Kauno Marių vaizdais, o užkandžiauti bus patogu, nes laive yra įrengti komfortiški staliukai. Laive taipogi įrengtas WC. Kelionės trukmė pagal susitarimą, pradedant nuo vienos valandos. Proginės kelionės metu yra galimybė klausytis savo turimos muzikos. Esant pageidavimui suteikiamos gido paslaugos. Laive galima stebėti sporto varžybas per TV. Priimami išankstiniai užsakymai, kainą sutarsime telefonu - +37060020386 Laivą rasite: https://goo.gl/maps/05MYx
   
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 1 d.
  Lašišų ir menkiu Žūklė Baltijos jūroje

  Lašišų ir menkiu Žūklė Baltijos jūroje

  Lašišų ir menkiu žūklė organizuojama nauju, moderniu ir greitaeigiu Beneteau Antares 6.80 laivu. Laivas yra aprūpintas naujausia navigacine, ryšio ir saugos įranga. Laive yra šaldytuvas, kriauklė, virdulys. Kelionės metu galėsite pasivaišinti kava, arbata ar kitais gėrimais. Aprūpiname viskuo kas tik reikalinga žūklės metu. Lašišų žūklei imame 4 žvejus. Galima užsakyti visa laivą arba rezervuotis žvejybai pavieniui. Išrašome PVM saskaitas-faktūras. Laivo kapitonas – žūklės gidas patyręs, žvejys iš kurio pasisemsite daug patirties ir be laimikio tikrai negrįšite į uostą. Daugiau tinklapyje www.vakarujurmyle.lt Facebook https://www.facebook.com/vakarujurmyle.lt/ YouTube https://www.youtube.com/channel/UCn1dDyoPVNUd_xPLjQpshsw Tel. +370 630 48199
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 2 d.
  Kūrybinės dienos stovyklos Kaune

  Kūrybinės dienos stovyklos Kaune

  Atverkite stebuklų, žinių ir kūrybos duris Kūrybos namučiuose „Vėjų fėja“ rengiamose DIENOS STOVYKLOSE! INDĖNIUKŲ VASARA Birželio 5 - 16 d. Stovykla skirta: 6- 12 metų vaikams Kaina: 150 eur. Praleiskime vasarą kaip patys tikriausi indėniukai! Susibūrę į pačią draugiškiausią gentį, išmoksime indėniškai pasisveikinti, šauksime vieni kitus tik indėniškais vardais, patys pasigaminsime ir pasipuošime indėniškomis juostomis su plunksnomis, statysime tipius, mankštinsimės, šoksime lietaus šokį, žaisime ir ne tik! Taip pat daug domėsimės, skaitysime, išmoksime - kas iš tiesų yra indėnai Kur jie gyvendavo Ką veikdavo Atrasime tikrą laukinę gamtą ir jos stebuklus - susidraugausime su vandeniu, vėju, ugnimi ir žeme. O kad būtų dar linksmiau - gaminsime indėniškus amuletus, lipdysime molines puodynes, bandysime pagauti sapnus pačių pasigamintomis sapnų gaudyklėmis, susikursime draugą indėniuką iš medžio, tikrą indėnišką instrumentą, išsimarginsime savo laimės arkliuką ir patirsime daug nuostabių nuotykių! Tokios vasaros pamiršti neįmanoma! KALIAUSĖ Birželio 19 - 30 d. Stovykla skirta: 10 - 14 metų vaikams Kaina: 160 eur Stovykla „Kaliausė“ kviečia visus kūrybingus, drąsius, linksmus, pilnus idėjų paauglius tapti jaunaisiais dizaineriais-tekstilininkais. Savo jausmus ir emocijas išreikšime kurdami naujus, originalius audinius. Mokinsimės panaudoti juos savo kuriamiems aksesuarams, drabužių ir interjero detalėms. Susipažinsime su įvairiomis tekstilės technikomis. Piešime eskizus savo sukurtiems audiniams. Mokysimės įvaldyti pagrindines siūles ir jas pritaikysime savo darbuose. Surengsime audinių pavyzdžių parodą - butiką. PER 10 DIENŲ APLINK PASAULĮ Liepos 3 - 14 d. Stovykla skirta 6 - 12 metų vaikams Kaina: 150 eur. Margas žemės gaublys moka pasakoti istorijas ir labai myli keliautojus, tad stovyklautojus jis pakvies į įspūdingą kelionę aplink pasaulį. Afrikoje tyrinėsime Egipto civilizaciją, Indėnai padės mums susidraugauti su gamta, o baltosios meškos atskleis ledynų paslaptis. Mokydamiesi iš skirtingų tautų, kursime daug spalvingų darbelių. JAUNIEJI IŠRADĖJAI Liepos 17 d. - Liepos 28d. Stovykla skirta: 7 - 12 metų vaikams Kaina: 160 eur. Susipažinsime su įdomiausiais pasaulio išradimais ir patys tapsime jaunaisiais išradėjais – iš medžio, metalo, stiklo, molio, akmenų, smėlio sukursime savo svajonių miesto modelį. Gaminsime burinius laivus, skraidančius lėktuvus. Sukursime pirmąjį savo robotuką - pagalbininką. Visų stovyklų pamainos trukmė – dvi savaitės, Darbo dienomis nuo 10 val. iki 17 val. Daugiau informacijos: www.vejufeja.lt Registracija tel. 8 683 87595 8 615 57907
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 2 d.
  GPS seklys dimag Dm-11

  GPS seklys dimag Dm-11

  diMag DM-11 - PROFESIONALUS ir YPAČ TIKSLUS transporto kontrolės (sekimo) įrenginys. UNIVERSALUS PANAUDOJIMAS: automobiliuose, laivuose, keturračiuose, vilkikuose ir kt. Su diMag DM-11 + www.seklys.lt Jūs galėsite: - stebėti transporto judėjimą realiu laiku - peržiūrėti maršrutų istoriją - formuoti kelionės lapus, nuvažiuoto atstumo ir važiavimo laiko ataskaitas - rasti pavogtą automobilį - užtikrinti vairuotojo ir krovinio saugumą - žinoti, ar automobiliu neviršijamas leistinas greitis - matyti borto kompiuterio duomenis ! diMag DM-11 turi galimybę perduoti ne tik savo koordinates, bet ir informaciją apie automobilio variklį (užvestas, neužvestas), durų atidarymą/uždarymą, signalizacijos suveikimą, kuro lygį bake. Išskirtiniai įrenginio parametrai: * Ypač mažas: 55 x 57 x 16 mm * Maitinimo įtampa gali svyruoti 10-30V * Ekonomiškas duomenų perdavimas GPRS protokolu * Paklaida < 3m CEP ! Galime sumontuoti įrangą bet kuriame Lietuvos mieste ! GARANTIJA: 12 mėn KAINA: 129 € UAB "Magveda" Tel. Nr. +370 656 65557 info@magveda.eu www.jpg.lt
  119 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Zaidimas laivu musis

  Zaidimas laivu musis

  Zaidimas laivu musis randasi dezuteje, kuri issilanksto i zaidimo staliuka.Zaidimas pritaikytas zaisti ir kelioneje,nes laivai laikosi tvirtai lentoje. Bet kada galima uzdaryti dezute, o po to pratesti zaidima.Zaidimas yra devetas. kaina 12 euru.
  12 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  sausio 22
  Senamiesčio širdis.trumpalaike apartamentu nuoma.

  Senamiesčio širdis.trumpalaike apartamentu nuoma.

  Klaipėda, Senamiestis, Tomo g.
  100 m²| 5 kamb.| 1/2 a.| Dujinis| Mūrinis
  40 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  kovo 15
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Trumpalaikė Buto Nuoma Senamiestyje, Jacuzzi,

  Trumpalaikė Buto Nuoma Senamiestyje, Jacuzzi,

  Klaipėda, Senamiestis, Žvejų g.
  64 m²| 3 kamb.
  90 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*