X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Klaipėda, ...
  prieš 1 d.
  6
  Tikro Medžio Laiptai, Durys, Baldai Lietuvoje

  Tikro Medžio Laiptai, Durys, Baldai Lietuvoje

  Priimame individualius užsakymus mediniams laiptams, baldams bei durims pagaminti iš savo ar užsakovo žaliavų. Ilgametė darbinė patirtis Lietuvoje ir svečiose šalyse įpareigoja dirbti tik kokybiškai. Galime pasiūlyti beveik viską - nuo durų, medinių laiptų ar išskirtinių medžio masyvo baldų gamybos. Prie Jūsų namo galime įrengti medinę terasą, pastatyti pavėsinę ar pagaminti originalius lauko baldus, kurie suteiks išbaigtumo įspūdį namams. Trumpai apie mane: Mediniai laiptai ir jų gamyba - tai mano aistra nuo pat vaikystės. Medžio apdirbimo darbais užsiimu jau daugiau nei 20 metų ir planuose sustoti tikrai neketinu. Pasirinke mane, Jūs tikrai nesuklysite, nes esu sukalbamas darboholikas, kuris myli savo darbą ir siekia geriausio rezultato. Mano nuomone, medienos apdirbimas - savotiška meno rūšis. Susisiekime! Pagarbiai, Gediminas.
   
 • Vilnius, ...
  vasario 11 d.
  1
  Langų, durų reguliavimas, remontas 8 673 72720

  Langų, durų reguliavimas, remontas 8 673 72720

  Teikiamos paslaugos: 1. Meistro iškvietimas, konsultacijos, diagnostika 2. Plastikinių, medinių, aliumininių langų ir durų remontas, reguliavimas 3. Langų tarpinių keitimas 4. Stiklo paketų keitimas, montavimas, gamyba 5. Ventiliacijos grotelių įrengimas 6. Plastikinių, aliumininių, medinių langų ir durų prekyba 7. Apsauginių, dekoratyvinių plėvelių klijavimas Meistro iškvietimas Vilniuje: 8 673 72720 Meistro iškvietimas Kaune: 8 601 80049 Meistro iškvietimas Klaipėdoje: 8 673 72720 El. paštas: info@languservisas.lt, pardavimai@languservisas.lt
   
 • Kaunas
  vasario 4 d.
  1
  Langų, durų reguliavimas, remontas 8 601 80049

  Langų, durų reguliavimas, remontas 8 601 80049

  Plastikinių, medinių, aliumininių langų ir durų remontas, reguliavimas. Langų tarpinių keitimas. Stiklo paketų keitimas, montavimas, gamyba. Ventiliacijos grotelių įrengimas. Apsauginių, dekoratyvinių plėvelių klijavimas. Meistro iškvietimas Kaune: 8 601 80049, el.p. pardavimai@languservisas.lt Meistro iškvietimas Vilniuje: 8 673 72720, el.p. info@languservisas.lt Meistro iškvietimas Klaipėdoje: 8 673 72720, el.p. info@languservisas.lt
   
 • Kaunas
  prieš 2 d.
  Baldų, durų, grindų, laiptų montavimas

  Baldų, durų, grindų, laiptų montavimas

  Profesionalūs monatvimo darbai, patarimai ir konsultacijos. Keičiu ir montuoju duris. Grindų, (parketlenčių, laminato) klojimas. Baldų surinkimas, montavimas. Laiptų surinkimas, montavimas. Pigių medinių laiptų gamyba ir montavimas. Dengiu betoninį ar metalinį laiptų karkasą spygliuočio mediena. Uosiniais ir ąžuoliniais neužsiimu. Daug įviairiausių darbų, užsiimu ir smulkiais, skambinkit pasiteirauti +37060692824 http://www.gediminobustodarbai.lt Išrašomos sąskaitos faktūros Galite apsilankyti Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/gediminobustodarbai/ Durys, baldai, grindys, laiptai. Durų montavimas, baldų montavimas, grindų montavimas, spintų montavimas, laiptų restauracija. Durų montuotojas, baldų montuotojas, grindų montuotojas, laiptų atnaujinimas montuotojas. Pigūs laiptai, mediniai laiptai, laiptai kaunas, laiptų montavimas kaunas.
   
 • Alytaus r.
  vasario 11 d.
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Parduodama gamybinė bazė su pastatais ir

  Parduodama gamybinė bazė su pastatais ir

  Alytaus r., Venciūnų k., Domantonių g.
  1600 m²| Sandėliui| Gamybai| Kitas| Įrengtas
  120 000 €
 • Alytus, ...
  prieš 1 d.
  Vidaus laiptai baldai durys staliaus darbai

  Vidaus laiptai baldai durys staliaus darbai

  Laiptų projektavimas, gamyba - montavimas Nestandartiniu mediniu baldų gamyba - montavimas Durų montavimas Grindų montavimas Grindjuosčių (plintusų) montavimas Medinių palangių gamyba ir montavimas Nestandartiniu interjero detaliu gamyba - montavimas Daugiau informacijos: +37067717488 virgioprojektai@gmail.com
   
 • Kaunas
  vasario 12 d.
  Langų remontas,gamyba UAB "Megrame" atstovas Kaune

  Langų remontas,gamyba UAB "Megrame" atstovas Kaune

  Plastikinių, medinių, aliuminių langų ir durų po garantinis reguliavimas, mechanizmų remontas, keitimas, sutepimas. Guminių tarpinių (vokiškos originalios), stiklo paketų keitimas. Langų, durų montavimas. Mediniai, plastikiniai langai, lauko durys, vidaus durys, balkonų stiklinimas gamintojo kainomis. Dirbame ir šeštadieniais
   
 • Kaunas
  sausio 31 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  CNC OPERATORIUS (-Ė) (VILKIJA)

  CNC OPERATORIUS (-Ė) (VILKIJA)

  - pateiktų gamybos brėžinių ir techninių specifikacijų analizavimas; - gamybinių užduočių konvertavimas į kompiuterines komandas, jų perkėlimas į programinio apdirbimo centrus ir įrenginius; - savarankiškas CNC staklių valdymas ir jų eksploatacijos priežiūra; - atliekamų gamybos operacijų ir tarpinio produkto kokybės kontrolė. Įmonė siūlo: - įdomų, nemonotonišką darbą, stabliai augančioje ir modernioje įmonėje; - konkurencingą atlygį, atitinkantį Jūsų kompetenciją ir motyvaciją.
  UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
   
 • Kaunas
  sausio 31 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  MEDIENOS APDIRBIMO ĮRENGINIŲ OPERATORIUS (-Ė)

  MEDIENOS APDIRBIMO ĮRENGINIŲ OPERATORIUS (-Ė)

  - darbas prie medienos apdirbimo staklių (tokių kaip Wintersteiger, Barberan ir kt.), pagal turimą kompetenciją, - įrangos priežiūra, švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje. Įmonė siūlo: - įdomų, nemonotonišką darbą modernioje medienos apdirbimo įmonėje; - atlygį, atitinkantį Jūsų kompetenciją.
  UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
   
 • Kaunas
  vasario 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  ADMINISTRATORĖ (-IUS) - PERSONALO VADYBININKĖ (-AS) (VILKIJA)

  ADMINISTRATORĖ (-IUS) - PERSONALO VADYBININKĖ (-AS) (VILKIJA)

  - būsite atsakinga (-as) už siunčiamos ir gaunamos korespondencijos paskirstymą, biuro skambučių administravimą, - priimsite įmonės svečius ir rūpinsitės biuro priežiūra, - organizuosite komandiruotes, susirinkimus ir įmonės renginius, - rengsite įsakymus (personalo, veiklos, komandiruočių), darbuotojų darbo sutartis, sudarysite grafikus bei pildysite darbo laiko apskaitos žiniaraštį, - organizuosite ir vykdysite darbuotojų paiešką ir atranką, - planuosite naujų darbuotojų poreikį ir vertinsite jų adaptaciją, - užtikrinsite sklandžią įmonės vidinę komunikaciją. Įmonė siūlo: - turite aukštąjį išsilavinimą, - turite sėkmingos darbo patirties administravimo - personalo valdymo srityje (pageidautina - gamybinėje įmonėje), - puikiai išmanote darbo santykius reguliuojančius teisės aktus ir turite praktinio LR DK taikymo patirties, - gebate savarankiškai priimti sprendimus, - pasižymite puikiais komunikavimo ir planavimo įgūdžiais, - esate analitiškas, iniciatyvus ir kūrybiškas, - turite puikius darbo MS Office įgūdžius. Susidomėjote ir manote, kad esate kandidatas (-ė), kurio ieškome, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą ir dalyvaukite atrankoje. Dėl detalesnės informacijos galite susisiekti tel. 8 678 84440 (Irma). Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kitam atrankos etapui atrinktus kandidatus.
  UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
   
 • Kaunas
  vasario 8 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  GAMYBOS MEISTRAS (-Ė) (VILKIJA)

  GAMYBOS MEISTRAS (-Ė) (VILKIJA)

  - tapsite tarptautinėje rinkoje sėkmingai veikiančios kompanijos dalimi, - vadovausite laiptų ir durų gamybos padaliniui ir būsite atsakingas (-a) už tiesiogiai pavaldžių darbuotojų veiklos organizavimą, - būsite atsakingas (-a) už strateginį gamybos procesų, apimčių, resursų ir kaštų planavimą, - užtikrinsite efektyvų resursų panaudojimą, atliekamų gamybos operacijų kokybės kontrolę ir technologinių reikalavimų laikymąsi, - vertinsite pavaldžių darbuotojų kompetenciją ir progresą, būsite atsakingas (-a) už jų ugdymą ir motyvavimą, - numatysite ir įgyvendinsite darbo našumo ir efektyvumo didinimo priemones, - analizuosite ir apibendrinsite gamybos rezultatus, - aktyviai teiksite pasiūlymus, susijusius su gamybos procesų gerinimu. Įmonė siūlo: - esate inovatyvus, motyvuotas, veržlus ir nebijantis naujų iššūkių lyderis, - turite sėkmingos vadovaujamo darbo patirties (medienos pramonėje būtų privalumas), - gebate skaityti ir analizuoti technologinius brėžinius, - turite praktinių LEAN taikymo žinių, - gebate planuoti laiką, organizuoti ir paskirstyti darbus bei nustatyti prioritetus, - pasižymite aukštu atsakomybės jausmu, analitiniu mąstymu ir stipria orientacija į rezultatą, - gebate operatyviai vertinti ir spręsti iškylančius iššūkius, - turite puikius darbo MS Office įgūdžius. Susidomėjote ir manote, kad esate kandidatas (-ė), kurio ieškome, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą ir dalyvaukite atrankoje. Dėl detalesnės informacijos galite susisiekti tel. 8 678 84440 (Irma). Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kitam atrankos etapui atrinktus kandidatus.
  UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
   
 • Kaunas
  sausio 31 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A) (VILKIJA)

  AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A) (VILKIJA)

  - prekių iškrovimas bei pakrovimas autokrautuvu; - krovinių transportavimas gamybinėse patalpose ir gamybos aprūpinimas žaliava; - tvarkos darbo vietoje palaikymas. Įmonė siūlo: - darbą stabiliai augančioje kompanijoje; - darnią komandą ir atlygį, atitinkantį Jūsų kompetenciją.
  UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
   
 • Kaunas
  sausio 31 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  MEDIENOS APDIRBĖJAS (-A) (VILKIJA)

  MEDIENOS APDIRBĖJAS (-A) (VILKIJA)

  - įvairių medienos apdirbimo operacijų (tokių kaip medienos rūšies nustatymas, grindų klijavimas, laiptų ir durų surinkimas, laiptų pakavimas ir pan.) atlikimas; - įrangos priežiūra, švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje. Įmonė siūlo: - įdomų, nemonotonišką darbą modernioje medienos apdirbimo įmonėje; - atlygį, atitinkantį Jūsų kompetenciją.
  UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
   
 • Kaunas
  vasario 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  IT PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (VILKIJA)

  IT PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (VILKIJA)

  • tapsite tarptautinėje rinkoje sėkmingai veikiančios kompanijos dalimi, • būsite atsakingas (-a) už įmonėje veikiančios Microsoft Dynamics NAV sistemos vystymą, • analizuosite įmonės veiklos procesus ir priimsite sprendimus dėl naujų Microsoft Dynamics NAV modulių diegimo poreikio, vertinsite jų pritaikomumą ir praktinę naudą gamybinei veiklai, • nuolat bendradarbiausite su išoriniais paslaugų tiekėjais (IT sistemų diegimo konsultantais bei programuotojais) dėl Microsoft Dynamics NAV sistemos adaptavimo, • būsite atsakingas (-a) už vieningą Microsoft Dynamics NAV integraciją kituose įmonių grupės padaliniuose (Anglijoje, Lenkijoje, Lietuvoje). Įmonė siūlo: • esate motyvuotas, veržlus ir nebijantis naujų iššūkių, • turite sėkmingos darbo patirties Microsoft Dynamics NAV diegimo projektų valdyme ar jų įgyvendinime (gamybos įmonėje būtų privalumas), • gebate dirbti komandoje, pasižymite analitiniu mąstymu ir stipria orientacija į rezultatą, • aktyviai domitės informacinių technologijų naujovėmis ir siekiate iššūkių šioje srityje.
  UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
   
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00