"mokau groti pianinu" surasta šiose kategorijose

 • Klaipėda
  prieš 21 val.
  Mokau groti pianinu Klaipėdoje

  Mokau groti pianinu Klaipėdoje

  Privačios fortepijono/pianino, solfedžio pamokos, pagalba ruošiantis atsiskaitymams įvairaus amžiaus vaikams, jaunimui bei suaugusiems Klaipėdoje. Turiu aukštąjį muzikinį išsilavinimą, 25 metų pedagoginį darbo stažą Klaipėdos Universitete bei privačiose mokyklose, esu pakanti, komunikabili ir gebanti sudominti mokytoja. Pamokų laikas gali būti derinamas individualiai, mokau namuose. Dėl išsamesnės informacijos skambinti bet kurią dieną. +370 647 03593 (Irena).
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 3 d.
  Pianino ir gitaros pamokos

  Pianino ir gitaros pamokos

  Esu muzikos mokytoja baigusi LMTA.Individualiai mokau groti pianinu ir gitara.Amžius neribojamas-užsiimu su vaikais ir suaugusiais.Su vaikučias mokomės pažinti muzikinį r
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 8
  Profesionalios vokalo pamokos

  Profesionalios vokalo pamokos

  Pradedančiuosius ir suaugusius privačiai mokau vokalo pagrindų, groti pianinu, muzikos teorijos ir solfedžio. Ruošiu stojimui į muzikos mokyklas, konservatoriją ir LMTA. Esu baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, daug metų dirbau profesionaliuose kolektyvuose - “Lietuvos ansamblyje, “Vilniaus akademiniame chore, dirbau Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje, dėsčiau muziką mokyklose. Jau 23 metus dirbu Mykolo Romerio universitete koncertmeistere ir vokalo pedagoge. Užsiėmimai vyksta individualiai, lietuvių arba rusų kalba. Pamokos trukmė 1val. Susisiekite su manimi dėl detalesnės info tel.: +370 618 55 291 Vilnius (Naujamiestis)
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 4 val.
  Nėra nuotraukos

  Muzikos pamokos

  Mokau groti pianinu 5-12 m. vaikus. Klaipėda, tel. 8 613 21256.
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*