X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Vilnius
  prieš 2 d.
  1
  Profesionalios anglų pamokos

  Profesionalios anglų pamokos

  studijavau anglų kalbą ir literatūrą universitete. Mokau individualiai pagal individualius poreikius. Kartu su mokiniu sudarau pamokų planą ko būtent mokiniui reikia.TOEFL- IELTS.Parūpinu mokymosi medžiagą. Taip pat -kalbėjimo/tarimo/klausymo/rašymo/ igudžių lavinimas -gramatikos pagrindai (nuo pradedančiojo iki pažengusio) telefonas 860506032 EVERYBODY IS WELCOME! :):):)
   
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 26 d.
  Mokau ispanų kalbos individualiai

  Mokau ispanų kalbos individualiai

  Mokau ispanų kalbos (A1, B1 lygiai) individualiai tiek suaugusius, tiek vaikus. Vilniaus universitete baigiau lietuvių filologijos ir užsienio (ispanų) kalbos bakalauro studijas. Su Erasmus+ programa pusę metų gyvenau Ispanijoje, Leone. Taip pat tris mėnesius Ispanijoje (Alikantėje) atlikau praktiką, kurios metu individualiai mokiau užsieniečius (suaugusius ir vaikus) ispanų kalbos. Siūlau kūrybiškas ispanų kalbos pamokas, kuriose lavinsite ne tik kalbėjimo įgūdžius, gramatiką, bet ir kultūrinį, kosmopolitinį išmanymą. Atsižvelgiu į kiekvieno žmogaus ar vaikučio amžių, gebėjimus, norus ir poreikius. Pamokų laikas ir kaina yra laisvai derinami. :)
   
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 13 d.
  Individualiai mokau šnekamosios vokiečių kalbos

  Individualiai mokau šnekamosios vokiečių kalbos

  Sveiki mieli mokiniai, siūlau mokytis VOKIEČIŲ KALBOS pagal mano sukurtą sistemą (30kalbos principų) PAMOKŲ PRIVALUMAI: * mokau pagal SAVO SISTEMĄ. Naudoju daug įvairios medžiagos. Manau, kad kiekviename vadovėlyje galima rasti tik dalį informacijos, todėl sukūriau sistemą kaip išmokti KALBINĘ BAZĘ(30 kalbos principų), kuri padės Jums susikalbėti bet kuriose gyvenimiškose situacijose * pamokoms visada turiu planą, todėl pamokos metu visada išmoksite daug naudingos informacijos * mokau sistemingai ir operatyviai, todėl suprasite viską iš eilės * šiuolaikiškos temos, kokybiški vadovėliai, CD bei naujos kompiuterizuotos programos * mokysimės smagiai, be streso * teikiu didelę reikšmę pamokų kokybei (naudoju tik patikrintą ir kruopščiai atrinktą metodiką) * visada gerai išaiškinu medžiagą, kopijos kiekvieną pamoką. Mokau svarbiausių kalbos konstrukcijų ir bendravimo įvairiose kasdieninėse situacijose: visos pagrindinės šnekamosios kalbos temos (susipažinimas, restorane, kavinėje (valgiai ir gėrimai), pokalbis telefonu, namuose, oro uoste, metro, autobusų stotyje, laisvalaikis (sportas ir pomėgiai), ligoninėje (pas gydytoją, kūnas), mieste (kaip rasti kelią), parduotuvėje ir turguje, vokiečių kultūriniai ypatumai, darbe ir biure dar daug kitų temų:). Pamokose daug dėmesio skiriu taisyklingam kalbos vartojimui, tarimui, žodyno plėtimui, gramatikai, padedu įveikti kalbos barjerą ir suvokti kalbos vartojimo principus. Naudoju tik naujausią ir geriausią mokymo medžiagą (aktualūs tekstai, praktinės užduotys, medžiaga žodynui, tarimui pagerinti, klausymo užduotys, testai ir video). Medžiagą pritaikau kiekvienam individualiai pagal poreikius (kopijos nemokamai!). Turiu pedagoginio darbo ir vertimo žodžiu tarptautinėse parodose (Agrobalt) ir techniniuose seminaruose apie sunkvežimius patirties, bei Vilniaus Universiteto filologijos aukštojo mokslo diplomą. Kviečiu visus pasimokyti vokiečių kalbos kitaip nei mokėtės anksčiau! Laukiu visų pasiryžusių laisvai kalbėti vokiškai:)! Englisch ein Muss. Deutsch ein Plus:)
   
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 2 d.
  Nėra nuotraukos

  Rusų kalbos pamokos

  Esu patyrusi rusų kalbos mokytoja. Individualiai, nebrangiai ir profesionaliai mokau rusų kalbos moksleivius ir suaugusius. Taisyklinga rusų kalba, ivairių profesijų leksika, verslo žodynas, paprasta šnekamoji kalba. Aprūpinu mokymosi medžiaga.Geri rezultatai. Yra galimybė mokytis ir savaitgaliais. Pamokos vyksta Žirmūnuose. Olga.Tel. 867515776
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 22 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Ruošiu Matematikos egzaminui.

  Ruošiu Matematikos egzaminui.

  Mokau matematikos. Paruosiu 10 kl ir 12 kl (valstybiniam ) mokinius matematikos egzaminui. Dirbu individualiai su vienu mokiniu. Ilgametė patirtis. Efektyvus mokymo metodas. Kreiptis e-paštu interveba@gmail.com Arba telefonu. Tel862021325, jei nagalėsiu atsiliepti, perskambinsiu.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 2 d.
  Nėra nuotraukos

  Anglų kalbos korepetitorė

  Sveiki! Individualiai mokau anglų kalbos ikimokyklinio amžiaus vaikus, 4-12 kl. moksleivius ir suaugusius. Ruošiu abiturientus anglų k. egzaminui. Esant poreikiui, galiu atvykti ir pas jus. Taip pat, mokinu verslo anglų kalbą. Tel: 860456080, Vilnius
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 6 d.
  Nėra nuotraukos

  Vokiečių kalbos pamokos individualiai ir grupelėse

  Mokau vokiečių kalbos individualiai ir grupelėse , dirbu su pradedančiais ir toliau pažengusiais. Esu vokiečių kalbos mokytoja ir turiu 18 metų darbo patirtį, savo metodiką, bet visuomet atsižvelgiu į besimokančiojo galimybes ir poreikius. Pamokų laikas derinamas.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 13 val.
  Nėra nuotraukos

  Anglų kalba Angelų miesto kalbų akademijoje

  15 metų darbo patirtį JK turinti mokytoja moko kūdikius ir suaugusiuosius inovatyviais metodais. Padedu užpildyti spragas, ruošiu valstybiniam egzaminui, IELTS, TEFL, darbo pokalbiui, tobuliname kalbą. Programa pritraikoma individualiai Jums. Dirbame grupėse ir individualiai. Mokau per Skype programą.
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  sausio 23 d.
  Profesionalus anglų kalbos mokymas

  Profesionalus anglų kalbos mokymas

  Maloniai siūlau savo pagalbą norintiems išmokti ar patobulinti anglų kalbą. Kiekvienam pritaikiusi individualią programą, padedu įsisavinti tiek šnekamąją tiek ir verslo kalbas. Esu profesionali pedagogė. Mokau mažomis grupelėmis ir individualiai. Galiu pasiūlyti vertimo paslaugą. Tel.868247727 el.paštas - audrone919@gmail.com
   
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 13 d.
  Chemijos korepetitorė

  Chemijos korepetitorė

  6 eurai per valanda.Chemijos korepetitorė Individualiai mokau nuo 8tų iki 12tų klasių moksleivius,studentus. -Ruošiu valstybiniam chemijos egzaminui -Jaunesnių klasių moksleiviams padedu pasiruošti kontroliniams ir atlikti namų darbus Mokymo patirtis 45 metai,chemijos vyr.mokytoja. Mokinu lietuviškai,lenkiškai ir rusiškai chemijos. Vilnius
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  5-9 klasių lietuvių kalbos korepetitorė

  5-9 klasių lietuvių kalbos korepetitorė

  Esu mokytoja, individualiai mokau 5-9 klasių mokinius lietuvių kalbos. Lietuvių kalbos VBE rezultatas - 97 balai. Padedu sėkmingai pasiruošti kontroliniams darbams, egzaminams. Taip pat ruošiu lietuvių kalbos stojamiesiems egzaminams į gimnazijas, licėjų. Pamokos vyksta Antakalnyje. Esant poreikiui, atvykstu į namus. 60 min. pamokos kaina - 10 €.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 11 val.
  Ringo dresūra, hendlingas, jaunieji vedliai,t.t.

  Ringo dresūra, hendlingas, jaunieji vedliai,t.t.

  Profesionalus šunų ruošimas ir išstatymas parodose. Pagalba ruošiant šunį parodai, šunų bei šuniukų socializacija. Su šunimis aktyviai užsiimu nuo 2006 metų, pati auginu ir prižiūriu ne vieną šuniuką. * Ruošiu šunis parodoms ir pristatau juos Lietuvos bei užsienio parodose. Pamokos individualios ir daromos tiek Jums tiek man patogiausiu metu. * Ringo dresūros pamokos - padedu Jums patiems pasiruošti ir paruošti šunelį ringui, konsultuoti ką ir kaip daryti, kad tinkamai pristatyti savo šunį teisėjui. (Dirbame nedidelėse grupelėse, atskirai mažos ir didelės veislės. taip pat galima dirbti ir individualiai) * Jaunųjų vedlių pamokos - vaikų ruošimas jaunųjų vedlių konkursams, mokau hendlingo subtilybių. Jei turite klausimų, prašom susisiekti, mielai padėsiu, pakonsultuosiu šunų auginimo, priežiūros, dresūros klausimais. Daugiau informacijos suteikiama telefonu ar el.pastu. Iki Malonaus!
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  kovo 10 d.
  Individualios chemijos konsultacijos

  Individualios chemijos konsultacijos

  CHEMIJA. Individualiai mokau 8-12-tų klasių moksleivius, studentus. Padedu pasiruošti egzaminams, chemijos olimpiadoms ir konkursams, darau namų darbus. Taip pat galiu padėti egzaminų ir kontrolinių metu. Turiu visą mokymams reikalingą literatūrą (vadovėliai, uždavinynai). Mokymo patirtis 10 metų, chemijos magistrė. Mokinu pas save namuose, Žaliakalnyje. chemija10@gmail.com. Galiu mokinti ir nuotoliniu būdu, pvz. skype. Kaunas
   
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 11 d.
  Nėra nuotraukos

  Norvegų ir švedų kalbos pamokos

  Sveiki, mokau norvegų ir švedų kalbų vaikus ir suaugusius. Turiu 17 m. mokymo patirtį, dėstau universitete, kursuose bei individualiai, tad tikrai galiu jums padėti pasiekti tikslą :) Dėl detalesnės informacijos skambinkite ar rašykite: vgercman@hotmail.com skype: viktorija.gercman Išrašau sąskaitas pagal IVP. Rašykite, skambinkite, kartu tikrai atrasime Jums tinkamą tempą ir metodiką :)
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 2 d.
  Mokau groti pianinu Klaipėdoje

  Mokau groti pianinu Klaipėdoje

  Privačios fortepijono/pianino, solfedžio pamokos, pagalba ruošiantis atsiskaitymams įvairaus amžiaus vaikams, jaunimui bei suaugusiems Klaipėdoje. Turiu aukštąjį muzikinį išsilavinimą, 25 metų pedagoginį darbo stažą Klaipėdos Universitete bei privačiose mokyklose, esu pakanti, komunikabili ir gebanti sudominti mokytoja. Pamokų laikas gali būti derinamas individualiai, mokau namuose. Dėl išsamesnės informacijos skambinti bet kurią dieną. +370 647 03593 (Irena).
   
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 27 d.
  Lithuanian - Lietuvių kalba - Литовский язык

  Lithuanian - Lietuvių kalba - Литовский язык

  MOKAU LIETUVIŲ (NEGIMTOSIOS) KALBOS Norite išmokti lietuvių kalbą, pagerinti kalbėjimo ar rašymo įgūdžius, pasiruošti egzaminui? Kviečiu mokytis kartu. Mokau suaugusius bei moksleivius individualiai ir grupėse. Patirtis dirbant kalbų mokyklose SIH, KALBA LT, MOKSLO NAMAI, Vokietijos, Vengrijos ambasadose. Обучаю литовскому языку Хотите выучить литовский язык? Подготовиться к эгзамену? После курсов все еще не говорите по-литовски? Приглашаю заниматься вместе. Обучаю взрослых и учащихся. Занимаемся в группе и индивидуально. Мой немалый опыт, ваша мотивация, дружелюбная обстановка дают хорошие результаты. Цена курсов в группе 40 ак.часов – 180 евро (2-3чел.), 150 евро - с 4 чел.), индивидуальный урок –2 ак.часа – 22 евро. Возможны разные скидки.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 2 d.
  Chemijos korepetitorė

  Chemijos korepetitorė

  chemijos pamokai ar kontroliniam darbui. Mokinius mokau individualiai, kiekvienam paruošiu sistemingą mokymosi planą, orientuotą į tai, ko mokinys nesupranta, ar kokias temas norėtų pakartoti. Galiu atvykti ir į namus. Taip pat mokau studentus, galiu išspręsti chemijos užduotis, pasiruošti koliokviumui, ar artėjančiam egzaminui.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 13 d.
  Gitaros pamokos, Privati gitaros mokytoja į namus

  Gitaros pamokos, Privati gitaros mokytoja į namus

  Sveiki Individualiai mokau vaikučius ir suaugusius groti gitara, nuo pradmenų. Susipažįstame su šiuo nuostabiu instrumentu. Išmokstame skaityti, tabus, natas, akordų apvertimus, gamas, etiudus. Padedu įsigyti instrumentą, praėjus mano pradžiamokslio mokyklą ir jei noras toliau yra tobulėti, nukreipiu pas vienintelį ir nepakartojama "guitar master" mokytoja Lietuvoje. Vienos pamokos kaina 10eur. Miestas Vilnius. Dėl daugiau informacijos prašome skambinti nurodytu tel.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 5 d.
  Lietuvių kalbos korepetitorė

  Lietuvių kalbos korepetitorė

  Papildomai mokau 1-12 kl. mokinius lietuvių kalbos pagal individualiai parengiamą programą. Pirmą pamoką atliekame testą, kartu su mokiniu įvertiname, ką reikia išmokti ar pagilinti jau turimas žinias. Neramina artėjantys egzaminai? Galiu Tau padėti! Aštuntokus ruošiu standartizuotų testų laikymui ir stojimui į gimnaziją. Dešimtokams padedu pasiruošti PUPP, o dvyliktokams - valstybiniam egzaminui.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Nėra nuotraukos

  Norvegų kalbos mokytoja Vilniuje

  Mokau norvegų kalbos Ilgą laiką gyvenusi ir baigusi mokslus Norvegijoje, laisvai ir be akcento šnekanti norvegiškai bei turinti darbo patirties, mokau norvegų kalbos individualiai, skypu ir mažose grupėse, vakarais. Mokymas priderinamas prie Jūsų poreikių ir galimybių. Vilnius Daugiau informacijos: el paštu norsk.kursai@gmail.com Tel: +37061602230 Greta
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 18 val.
  Lietuvių kalba/lithuanian Language Lessons

  Lietuvių kalba/lithuanian Language Lessons

  Esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja. Mokau mokinius rašyti rašinius, analizuoti tekstus, rašybos, skyrybos. Padedu pasirengti stojamiesiems egzaminams į gimnazijas, licėjų, brandos egzaminui. Mokau kitakalbius, užsieniečius lietuvių kalbos. Mokau anglų, rusų kalbomis. Galima mokytis grupėse ir individualiai. Išrašau sąskaitą-faktūrą. Dėl pamokų laiko ir kainos kreipkitės elektroninio pašto adresu: mokaukalbu@gmail.com
   
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 27 d.
  Ispanų kalba pradedantiems ir pažengusiems.

  Ispanų kalba pradedantiems ir pažengusiems.

  tobulinimas Ispanijoje. Mokymo patirtis 18 metų. Mokau individualiai ir kalbų kursuose. Mokau pagal Ispanijoje sukurtą metodiką ESPAOL 2000. Papildomai skaitome apsakymus, patarles ir priežodžius, dainuojame ispaniškas dainas. Penkis metus vasaras leidau Ispanijoje, pažįstu ispanų gyvenimo būdą, papročius ir kultūrą. Vykstantiems į Ispaniją ilgesniam laikui, galiu duoti gerų patarimų. Tel. 8 620 31567 el. paštas janina.stanaitiene44@gmail.com
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 18 val.
  Gitaros pamokos - Gitaros pamokos Vilniuje

  Gitaros pamokos - Gitaros pamokos Vilniuje

  Mokau groti gitara (akustine,elektrine,bosine) Gitaros pamokos vyksta lietuvių ir rusų k. du kartus per savaitę Esu sukūręs savo mokymo metodiką, kuri paremta pasaulio klasikinių pop ir roko muzikos kūrinių mokymusi. Kiekvienam individuali mokymo programa Užsiėmimai grupėse ir individualiai Pamokos kaina - 6 Eur Darbo patirtis nuo 1990 metų. www.gitarospamokos.eu
   
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 2 d.
  Mokau vokiečių kalbos per Skype

  Mokau vokiečių kalbos per Skype

  Individualiai mokau vokiečių kalbos per Skype vaikus ir suaugusius. Profesionaliai,įdomiai, patogiu laiku. Pramokę kalbą, jausitės kitoje šalyje laimingesni,drąsesni,pasitikėsite savimi. Siūlau mokytis vokiečių kalbos: 1. Visais lygiais: A1,A2, B1, B2. 1. Norintiems dirbti Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje. 2. Dirbančioms slaugytojoms/jams Vokietijoje ar kitoje šalyje. 3. Pagalba norintiems laikyti Goethe instituto A1 A2 B1 B2 C1 sertifikato egzaminui. 4. CV vertimą į vokiečių kalbą. 5. Įmonės ar privataus asmens korespondensijos vertimas į/iš vokiečių kalbos. Esu baigusi germanistikos studijas, turiu didelę darbo patirtį mokyme, mėgstu savo darbą. Siūlau įvairius ir modernius mokymosi metodus. Skambinkite, rašykite, pabendrausime. mokausi.vokiskai@mail.com
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00