X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Kaunas, ...
  rugpjūčio 9 d.
  Individualios chemijos konsultacijos

  Individualios chemijos konsultacijos

  CHEMIJA. Individualiai mokau 8-12-tų klasių moksleivius, studentus. Padedu pasiruošti egzaminams, chemijos olimpiadoms ir konkursams, darau namų darbus. Taip pat galiu padėti egzaminų ir kontrolinių metu. Turiu visą mokymams reikalingą literatūrą (vadovėliai, uždavinynai). Mokymo patirtis 10 metų, chemijos magistrė. Mokinu pas save namuose, Žaliakalnyje. chemija10@gmail.com. Galiu mokinti ir nuotoliniu būdu, pvz. skype. Kaunas
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 3 d.
  Mokau groti pianinu Klaipėdoje

  Mokau groti pianinu Klaipėdoje

  Pamokų laikas gali būti derinamas individualiai, mokau namuose. Dėl išsamesnės informacijos skambinti bet kurią dieną. +370 647 03593 (Irena).
   
  Įsimink
 • Vilnius
  liepos 2 d.
  Arturo Chalikovo Gitaros pamokos

  Arturo Chalikovo Gitaros pamokos

  Mokau groti gitara (akustine, elektrine, bosine), estradinio fortepijono bei solfedžio Pamokos vyksta lietuvių arba rusų kalba 2 arba 1 kartą per savaitę po 45 min. Su norinčiais išmokti pritarti gitara dainavimui užsiiminėsime pagal mano vadovėlį "Gitara visiems", o su norinčiais groti grupėje elektrine gitara - pagal "Solo gitara visiems". Užsiėmimai vyksta grupėse (50€ pirmą mėn. ir po 40€ kiti mėnesiai) arba individualiai (20€ viena pamoka), privačioje gitaros mokykloje "Glorija", arba Jūsų namuose. Pedagoginio darbo patirtis virš 30 metu
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Fizikos ir matematikos korepetitorius

  Fizikos ir matematikos korepetitorius

  Vilniaus Universiteto Fizikos fakulteto studentas moko moksleivius fizikos ir matematikos Ruošiu fizikos ir matematikos egzaminams Padedu atlikti namų darbus Sprendžiu uždavinius Lavinu mąstymą, mokau uždavinių sprendimo metodų, padedu suprasti egzamino reikalavimus ir užduočių tipus Galime mokytis ir VASARĄ: kartoti kursą, šalinti žinių spragas, ruoštis egzaminams Iš fizikos ir matematikos VBE pats gavau 100 balų Pamokos vyktų Žirmūnuose arba, priklausomai nuo situacijos, Jūsų namuose.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 1 d.
  Anglų kalba/cv/vertimai

  Anglų kalba/cv/vertimai

  PAMOKOS KAINA 10 eur./ 60 min. Jau registruoju naujiems mokslo metams! VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS. darbo dienos 8-22 val. PASLAUGOS: 1 - Individualios anglų kalbos pamokos 2 - Individualūs mokymosi planai (mokytis namuose be korepetitoriaus pagalbos) 3 - Konsultacijos (pagalba darbe rašant laiškus, CV rašymas ir t.t.) 4 - Vertimai Sertifikuota, anglų filologijos bakalaurą ir edukacinių technologijų magistrą turinti korepetitorė moko anglų kalbos, konsultuoja įvairiais klausimais ir daro vertimus. Pamokos ir konsultacijos vyktų savanorių pr., su pagal kiekvieno poreikius ir mokymosi galimybes atitinkančiomis užduotimis ir/ar individualiais kalbos mokymosi planais. Taip pat ruošiu valstybiniams egzaminams, mokau ŠNEKAMOSIOS KALBOS. Jums bus garantuota: 1) Naujausia mokymo medžiaga ir literatūra 2) Kompiuterizuota ir į praktiką bei įgūdžių lavinimą orientuota mokymosi programa 3) Lankstus darbo laikas 4) Saugi ir jauki aplinka 5) Visada linksma bei gerai nusiteikusi mokytoja ir žinoma kokybė :) Dėl pamokų, individualių planų ir vertimų kreiptis darbo dienomis iki 21 val. Daugiau informacijos telefonu: +370 654 32364 Įšdrįskite pradėti, o visa kita įveiksime kartu!
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 5 val.
  Mokau matematikos studentus ir moksleivius!

  Mokau matematikos studentus ir moksleivius!

  Vasaros laikotarpiu rengiu paruošiamuosius mokymus žmonėms, stojantiems į ISM universitetą, bei būsimiems dvyliktokams! Mokau matematikos 8 – 12 klasių mokinius ir I – II kurso studentus (ISM, VGTU, VU, KTU). Mokymai orientuojami į uždavinių sprendimą ruošiantis įvairiems atsiskaitymams: kontroliniams, egzaminams, koliokviumams. Namų darbai atsiunčiami elektroniniu paštu negaištant pamokos laiko. Vieno užsiėmimo trukmė 1 arba 2 valandos, o mokymų skaičius per savaitę, pagal pageidavimą. Valandos kaina - 15€ Įvairios paskirties mokymų patirtis – 8 metai. Turiu įgijęs tiksliųjų mokslų magistro laipsnį. Pamokos vyksta mano namuose arba nuotoliniu būdu lietuvių kalba. Studentai mokomi šių aukštosios matematikos temų: Matricinis skaičiavimas (Gauso, Kramerio, arvirkštinės matricos metodai) Ribų teorija Funkcijos tyrimas Diferencialinis skaičiavimas (išvestinės radimas ir jos pritaikymas) Integralinis skaičiavimas ir šio skaičiavimo praktinis pritaikymas (Apibrėžtiniai, neapibrėžtiniai, netiesioginiai integralai) I ir II eilės diferencialinės lygtys ir dvilypiai integralai. m.praktikumas@gmail.com Vilnius, pašilaičiai +370 630 47314
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 7 val.
  Mokau šnekamosios vokiečių k. pagal savo sistemą

  Mokau šnekamosios vokiečių k. pagal savo sistemą

  Sveiki mieli mokiniai, siūlau mokytis VOKIEČIŲ KALBOS pagal mano sukurtą sistemą (30kalbos principų) PAMOKŲ PRIVALUMAI: * mokau pagal SAVO SISTEMĄ. Naudoju daug įvairios medžiagos. Manau, kad kiekviename vadovėlyje galima rasti tik dalį informacijos, todėl sukūriau sistemą kaip išmokti KALBINĘ BAZĘ(30 kalbos principų), kuri padės Jums susikalbėti bet kuriose gyvenimiškose situacijose * pamokoms visada turiu planą, todėl pamokos metu visada išmoksite daug naudingos informacijos * mokau sistemingai ir operatyviai, todėl suprasite viską iš eilės * šiuolaikiškos temos, kokybiški vadovėliai, CD bei naujos kompiuterizuotos programos * mokysimės smagiai, be streso * teikiu didelę reikšmę pamokų kokybei (naudoju tik patikrintą ir kruopščiai atrinktą metodiką) * visada gerai išaiškinu medžiagą, kopijos kiekvieną pamoką. Mokau svarbiausių kalbos konstrukcijų ir bendravimo įvairiose kasdieninėse situacijose: visos pagrindinės šnekamosios kalbos temos (susipažinimas, restorane, kavinėje (valgiai ir gėrimai), pokalbis telefonu, namuose, oro uoste, metro, autobusų stotyje, laisvalaikis (sportas ir pomėgiai), ligoninėje (pas gydytoją, kūnas), mieste (kaip rasti kelią), parduotuvėje ir turguje, vokiečių kultūriniai ypatumai, darbe ir biure dar daug kitų temų:). Pamokose daug dėmesio skiriu taisyklingam kalbos vartojimui, tarimui, žodyno plėtimui, gramatikai, padedu įveikti kalbos barjerą ir suvokti kalbos vartojimo principus. Naudoju tik naujausią ir geriausią mokymo medžiagą (aktualūs tekstai, praktinės užduotys, medžiaga žodynui, tarimui pagerinti, klausymo užduotys, testai ir video). Medžiagą pritaikau kiekvienam individualiai pagal poreikius (kopijos nemokamai!). Turiu pedagoginio darbo ir vertimo žodžiu tarptautinėse parodose (Agrobalt) ir techniniuose seminaruose apie sunkvežimius patirties, bei Vilniaus Universiteto filologijos aukštojo mokslo diplomą. Kviečiu visus pasimokyti vokiečių kalbos kitaip nei mokėtės anksčiau! Laukiu visų pasiryžusių laisvai kalbėti vokiškai:)! Englisch ein Muss. Deutsch ein Plus:)
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 2 d.
  No Photo

  Mokau matematikos

  Mokau matematikos 2-10 klasiu moksleivius savo namuose. 15 -os metu korepetitores darbo patirtis, gyvenu prie telekomo. Kaina 6 eur/val
   
  Įsimink
 • Kaunas
  rugpjūčio 8 d.
  Mokau lietuvių kalbos Kaune

  Mokau lietuvių kalbos Kaune

  Sveiki, baigiau lietuvių filologijos studijas ir dirbu su mokiniais, nes noriu dalytis tuo, kas yra pasiekiama kiekvienam - puikios lietuvių kalbos žinios :) * Koks mano siūlomų pamokų tikslas? Sudominti mokinį dėstomu dalyku ir motyvuoti jį stengtis gerinti turimus rezultatus. * Kaip vyksta pamokos? Labai daug dėmesio skiriu vaiko individualumui, užduotis ir pamokos planą stengiuosi priderinti prie kiekvieno poreikių. Noriu parodyti, jog korepetitorius, tai ne mokytojas, o draugas, galintis padėti ir motyvuoti. * Kur gali vykti pamokos? Už papildomą 2 eurų mokestį siūlau atvykimą į Jūsų namus. Taip pat galimos pamokos ir mano namuose, gyvenu Pašilės g., prie Sabonio krepšinio mokyklos. * Pamokų kaina: 90 min. pamoka (2 ak. valandos) - 13 eurų - kainą dar galima derinti. * Siūlau puikų pasiruošimą tiek kontroliniams darbams, tiek egzaminams, tiek esamų gramatinių spragų taisymą. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu arba el.paštu. Paskubėkite užsiimti vietą ir tikrai nesigailėsite - tiek Jūs, tiek Jūsų vaikas liksite patenkinti. Vasaros metu dar yra vietų. Laukiu Jūsų pageidavimų bei noro bendradarbiauti. Jūsų vaikas tikrai bus patenkintas naujomis lietuvių kalbos pamokomis ir su nekantrumu lauks mūsų kito susitikimo.
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00