X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Kaunas
  prieš 2 d.
  2
  Anglų kalba/cv/vertimai

  Anglų kalba/cv/vertimai

  LAISVI LAIKAI DARBO DIENOMIS IKI 14 VAL. IR ŠEŠTADIENĮ PAMOKOS KAINA 10 eur. PASLAUGOS: 1 - Individualios anglų kalbos pamokos 2 - Individualūs mokymosi planai (mokytis namuose be korepetitoriaus pagalbos) 3 - Konsultacijos (pagalba darbe rašant laiškus, CV rašymas ir t.t.) 4 - Vertimai Sertifikuota, anglų filologijos bakalaurą ir edukacinių technologijų magistrą turinti korepetitorė moko anglų kalbos įvairaus amžiaus žmones, konsultuoja įvairiais klausimais ir daro vertimus. Pamokos ir konsultacijos vyktų savanorių pr.(netoli prekybos centro Savas), su pagal kiekvieno poreikius ir mokymosi galimybes atitinkančiomis užduotimis ir/ar individualiais kalbos mokymosi planais. Taip pat ruošiu valstybiniams egzaminams, mokau ŠNEKAMOSIOS KALBOS. Jums bus garantuota: 1) Naujausia mokymo medžiaga ir literatūra 2) Kompiuterizuota ir į praktiką bei įgūdžių lavinimą orientuota mokymosi programa 3) Lankstus darbo laikas 4) Saugi ir jauki aplinka 5) Visada linksma bei gerai nusiteikusi mokytoja bei kava! :) Dėl pamokų, individualių planų ir vertimų kreiptis darbo dienomis iki 20 val. Daugiau informacijos telefonu: +370 654 32364 Įšdrįskite pradėti, o visa kita įveiksime kartu!
   
 • Vilnius
  rugsėjo 12 d.
  No Photo

  Lenkų/rusų kalbа/литовский язык

  Sveiki. Esu studentė, nebrangiai mokau lenkų kalbos (gramatika, skaitymas, bet labiausiai orientuojuosi į kalbėjimą). Pamokos gali vykti Jūsų namuose arba kažkur mieste (kadangi pati esu ne vilnietė, bet studijuoju VU). Esant poreikiui, galiu pamokyti ir rusų kalbos. Iki 12 val. rašyti SMS, vėliau galima skambinti. Здраствуйте. Я студентка, недорого помогаю выучить литовский язык. Уроки проходят дома у ученника или в другом месте в городе (так как я не из Вильнюса, но учусь сдесь). До 12 часов писать СМС, позже можно звонить.
   
 • Vilnius
  rugsėjo 20 d.
  Papildomo pradinių klasių mokytojos darbo

  Papildomo pradinių klasių mokytojos darbo

  Pradinių klasių mokytoja moko pradinukus namuose, pedagoginis darbo stažas 30 metų. Galiu atvažiuoti į vietą. Kaina 15 eur už akademinę valandą. Gyvenu netoli Naujininkų, dirbu Šeškinėje, mokau lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo. Tik po pietų! Savaitgaliais ir penktadieniais nedirbu!
   
 • Kaunas
  rugsėjo 21 d.
  No Photo

  Individualūs anglų ir olandų k. kursai

  Individualūs įvairių lygių anglų kalbos (bendrinės, šnekamosios ir verslo) kursai. 10 metų dėstymo patirties Vakarų Europos ir Lietuvos universitetuose. Rengiu įvairaus lygio (IELTS, TOEFL, valstybės tarnautojų) egzaminams. Siūlau pamokas per Skype, Jūsų darbo vietoje ir namuose. Verčiu ir redaguoju įvairius tekstus ir straipsnius iš/į anglų kalbos/ą. Taip pat mokau olandų kalbos. Tel. nr. 865281294
   
 • Klaipėda
  spalio 8 d.
  Mokau groti pianinu Klaipėdoje

  Mokau groti pianinu Klaipėdoje

  Pamokų laikas gali būti derinamas individualiai, mokau namuose. Dėl išsamesnės informacijos skambinti bet kurią dieną. +370 647 03593 (Irena).
   
 • Kaunas, ...
  spalio 12 d.
  Individualios chemijos konsultacijos

  Individualios chemijos konsultacijos

  CHEMIJA. Individualiai mokau 8-12-tų klasių moksleivius, studentus. Padedu pasiruošti egzaminams, chemijos olimpiadoms ir konkursams, darau namų darbus. Taip pat galiu padėti egzaminų ir kontrolinių metu. Turiu visą mokymams reikalingą literatūrą (vadovėliai, uždavinynai). Mokymo patirtis 11 metų, chemijos bakalaurė ir magistrė. Mokinu pas save namuose, Žaliakalnyje. chemija10@gmail.com. Galiu mokinti ir nuotoliniu būdu, pvz. skype. Kaunas
   
 • Vilnius
  rugsėjo 26 d.
  Padedu mokantis chemijos

  Padedu mokantis chemijos

  Mokau chemijos pradedančius, turinčius spragų ar norinčius įtvirtinti turimas žinias ir kompetencijas. Rengiu valstybiniam chemijos egzaminui. Galiu pagelbėti suprasti, įsisavinti, atlikti užduotis ar projektinį darbą. Turiu daugiametę chemijos mokymo patirtį. Užsiėmimo trukmė 1,5 val. Kaina sutartinė. Mokau pas save namuose - Vilniaus centre. Galimi užsiėmimai savaitgaliais. Tikiu, kad chemiją išmokti gali visi.
   
 • Vilnius
  spalio 17 d.
  No Photo

  Lietuvių kalbos mokytoja

  Lietuvių kalbos mokytoja, sėkmingai dirbanti rusakalbių mokykloje, sukaupusi didžiulę patirtį, kiekvienais metais išugdanti olimpiadų nugalėtojus, apdovanota Mokyklos mokytojos garbės raštais, siūlo lietuvių kalbos pamokas. Mokau 1-6 klasių mokinius, rusakalbius (lenkakalbius) ar angliškai kalbančius ( gerai moku šią kalbą). Dirbu namuose, Fabijoniškėse ( išrašau sąskaitą faktūrą). Taip pat priimu ir kitataučius suaugusius, norinčius išmokti lietuvių kalbos.
   
 • Kaunas
  spalio 16 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Chemijos korepetitorius

  Chemijos korepetitorius

  Sveiki, Individualiai ar mažose grupelėse mokau moksleivius chemijos. Pagal pageidavimą galiu padėti pasiruošti valstybiniams egzaminams, išmokyti spręsti uždavinius, ar kartu išspręsti namų darbus. Esu baigęs KTU taikomosios chemijos bakalauro studijas, šiuo metu dirbu. Pamokos vyksta pas mane namuose, Žaliakalnyje ar sutartoje vietoje. Yra galimybė mokytis ir šeštadieniais. Kadangi šiais metais dirbu pilnu etatu, priimamų mokinių skaičius labai ribotas. Daugiau informacijos telefonu – 868908955.
   
 • Vilnius
  spalio 16 d.
  Mokau lietuvių kalbos

  Mokau lietuvių kalbos

  Mokau lietuvių kalbos gramatikos, teksto kūrimo, teksto suvokimo, kalbos kultūros. Padedu užpildyti žinių spragas. Dirbu su 8-12 klasių moksleiviais. Esu studentė,pati studijuoju mediciną, tačiau labai gerai moku lietuvių kalbą, iš valstybinio brandos egzamino gavau 99. Mano turėtų mokinių ir jų tėvų atsiliepimai geri. Pamokos vyktų mano namuose, Pilaitėje. Skambinti darbo dienomis po 15h, savaitgaliais - bet kada. Pamokos trukmė - 1val. Dėl kainos susitarsime.
   
 • Vilnius
  spalio 16 d.
  Matematikos bei fizikos korepetitorius

  Matematikos bei fizikos korepetitorius

  Sveiki! Mokau matematikos ar fizikos 5-12 klasių moksleivius Vilniaus mieste. Galimos nuolatinės ar vienkartinės pamokos JŪSŲ NAMUOSE. Taip pat galiu atlikti įvairias užduotis, padėti su namų darbais pagal pageidavimą. Esu 3 kurso fizikos studentas Vilniaus universitete. Mokymus vykdau jau ne pirmus metus, atsiliepimai geri. Mėgstu bendrauti su vaikais, esu kantrus. Turiu jaunatvišką požiūrį į šiuos mokslus, puikiai juos išmanau. Taip pat dirbu ir savaitgaliais. Matematikos VBE rezultatas - 100 % Fizikos VBE rezultatas - 97 % Taip pat esu 1 vietos laimėtojas 2015 metų Kauno fizikos olipiadoje.
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Lietuvių kalbos pamokos

  Lietuvių kalbos pamokos

  Individualios pamokos 5-12 klasių mokiniams. Padedu išmokti rašyti be klaidų, suvokti rašinio kūrimo principus, paaiškinu pamokos metu išeitą medžiagą. 6-okus ruošiu Standartizuotam testui, 8-okus - Standartizuotam testui ir stojimui į gimnazijas (Licėjų, Biržišką, Daukantą, Žirmūnus ir kt.). 10-okus rengiu Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrai (PUPP), 11-okus ir 12-okus mokau samprotavimo ir literatūrinio rašinio kūrimo, padedu pasirengti viešajam kalbėjimui. Taip pat dirbu su mokinais, kuriems lietuvių kalba nėra gimtoji (rusakalbiais, lenkų tautybės). Dirbu gimnazijoje, mokinius priimu savo namuose. Gyvenu Žirmūnuose, prie ŠILO tilto, netoli Šiaurės miestelio. Palankūs mokinių ir jų tėvų atsiliepimai. Su mokiniu dirbu pusantros valandos, kaina - sutartinė.
   
 • Kaunas, ...
  prieš 2 d.
  Chemijos pamokos

  Chemijos pamokos

  8-11 klasės mokinius mokau chemijos. Pagal poreikį teikiu virtualias konsultacijas Skype. Išsamiai atlieku esamų žinių analizę ir, nustatęs mokymosi spragas, sudarau individualų arba grupinį darbo planą. Pagal tėvelių pageidavimą: 1) įvadinės pamokos 6-7 klasių mokiniams ( įsimintini ir saugūs pirmieji bandymai, pažintis su chemijos mokslu) 2) padedu ruošti chemijos namų darbus 3) pagilinu mokinių žinias, 4) šalinu mokymosi spragas 5) Suderinama pamokos trukmė- 1 val., 1,5 val. 6) Rekomenduoju papildomą mokymo(si) medžiagą. 7) Sudarau lankstų darbo grafiką Darbo vieta: mokau savo namuose arba atvykstu į mokinio namus. Papildomas mokestis už kurą, jei pamokos vyksta mokinio namuose.
   
 • Kaunas
  prieš 2 d.
  No Photo

  Matematika aiškiai ir suprantamai 1-9 klasei!

  Dirbu matematikos mokytoja daugiau kaip 20 m. Esu švelni, kantri, puikiai sutariu su vaikais. Papildomai savo namuose individualiai mokau 1-9 klasių moksleivius, kuriems sunkiai sekasi įveikti matematiką, padedu jiems ruošti namų darbus, pasiruošti kontroliniams, standartizuotiems testams, stojimui į gimnazijas, užpildyti praleistas spragas. Grupinių užsiėmimų nevedu. Praktika rodo, kad veiksmingi tik individualūs užsiėmimai. Neretai rezultatai matomi po 2-3 mėnesių. Aišku, jeigu daug spragų, stebuklas neatsiranda iš karto. Jei pageidaujate, galiu padėti atlikti namų darbus. Mokau ir rusakalbius. Gyvenu prie Telekomo (netoli Vyturio mokyklos).
   
 • Vilnius, ...
  rugpjūčio 28 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Profesionalios anglų kalbos pamokos

  Profesionalios anglų kalbos pamokos

  Pirma pamoka nemokama! Mokau anglų kalbos suaugusius bei moksleivius. namuose, Pašilaičiuose.
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Matematikos korepetitorius studentams, moksleiviam

  Matematikos korepetitorius studentams, moksleiviam

  Mokau matematikos 8 – 12 klasių mokinius ir I – II kurso studentus (ISM, VGTU, VU, KTU). Mokymai orientuojami į uždavinių sprendimą ruošiantis įvairiems atsiskaitymams: kontroliniams, egzaminams, koliokviumams. Namų darbai atsiunčiami elektroniniu paštu negaištant pamokos laiko. Vieno užsiėmimo trukmė 1 arba 2 valandos, o mokymų skaičius per savaitę, pagal pageidavimą. Valandos kaina - 15€ Įvairios paskirties mokymų patirtis – 8 metai. Turiu įgijęs tiksliųjų mokslų magistro laipsnį. Pamokos vyksta mano namuose arba nuotoliniu būdu lietuvių kalba. Studentai mokomi šių aukštosios matematikos temų: Matricinis skaičiavimas (Gauso, Kramerio, arvirkštinės matricos metodai) Ribų teorija Funkcijos tyrimas Diferencialinis skaičiavimas (išvestinės radimas ir jos pritaikymas) Integralinis skaičiavimas ir šio skaičiavimo praktinis pritaikymas (Apibrėžtiniai, neapibrėžtiniai, netiesioginiai integralai) I ir II eilės diferencialinės lygtys ir dvilypiai integralai. m.praktikumas@gmail.com Vilnius, pašilaičiai +370 630 47314 Mano puslapis: www.matematikospamokos.lt Facebook paskyra: Matematikos korepetitorius Nerijus
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  (5-12 kl.) Matematikos korepetitorius Justiniškėse

  (5-12 kl.) Matematikos korepetitorius Justiniškėse

  Sveiki! Esu VU Matematikos ir Informatikos fakulteto bakalaurą įgijęs korepetitorius, mokantis 5-12 kl. mokinius. Šia veikla jau verčiuosi 5 metus. Galiu padėti pasiruošti egzaminams, kontroliniams, padėti daryti namų darbus ar tiesiog gilinti jau turimas matematikos žinias bei užpildyti besiformuojančias ar jau esamas spragas. Sugebu išsamiai ir motyvuojančiai perteikti informaciją, ko šiomis dienomis trūksta mokyklose. Iš savo sukauptos patirties pastebėjau, kad mokykloje perteikiama informacija yra labai struktūrizuota ir griežta, todėl sudaromas painus įvaizdis apie matematiką. Mano užduotis būtų parodyti, kad matematiką galima išmokti kiekvienam. Vienas iš galimų darbo modelių yra dirbti pagal mano paruošiamą programą: tokiu atveju, pirmają pamoką būtų paruoštas testas iš ankstesnių klasių patikrinti jau esamas žinias ir įvertinti iš esmės, kur yra didžiausios spragos. Tada pagal poreikį, neatsiliekant nuo mokyklos tempų ir einamų temų, esant laisvesnei savaitei būtų galima stiprinti silpnąsias vietas. Tokiu būdu galima pasiekti maksimalių rezultatų. Belieka atsinešti tik norą siekti žinių ir tikėjimą, kad viskas yra įmanoma! :) Mokau Justiniškėse. Kaina 10 €/valanda, o 11-12 kl. 12€/valanda. Galiu mokyti ir Jūsų namuose (dėl mokymo namuose kaina būtų sutartinė). Maloniai laukiu Jūsų pasiūlymų :)
   
 • Vilnius
  rugsėjo 25 d.
  No Photo

  Mokau chemijos

  Individualiai mokau chemijos 8-12-tų klasių moksleivius. Padedu pasiruošti valstybiniam egzaminui. Galiu mokyti savaitgaliais.Mokau pas save namuose, Pašilaičiuose, Vilniuje. Jeigu labai reikia galiu mokyti ir jūsų namuose.
   
 • Kaunas
  prieš 1 d.
  No Photo

  Mokau matematikos

  Mokau matematikos 2-10 klasiu moksleivius savo namuose. 15 -os metu korepetitores darbo patirtis, gyvenu prie telekomo. Kaina 6-7 eur/val
   
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00