"naudota masazine lova" surasta šiose kategorijose

Rodyti likusias kategorijas
 • Vilnius
  prieš 19 val.
  1
  Gydomoji automatinė termomasažinė lova Ceragem-e

  Gydomoji automatinė termomasažinė lova Ceragem-e

  Parduodu mažai naudotą termomasažinę lovą. ERAGEM – gydomoji automatinė termomasažinė lova, kuri apjungia masažą ir CERAGEM SPAUDIMĄ su šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu (moksaterapijos efektas) per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui. Tai produktas, kuris vidinio projektoriaus, judančio išilgai stuburo, pagalba atblokuoja energetinius žmogaus kanalus, atpalaiduoja raumenis aplink stuburą, pagerindamas kraujo cirkuliaciją. Dagiau apie šią lovą galite pasiskaityti http://www.ceragem.lt/produktai/ceragem-e
  899 €
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 7
  Mažai naudota Ceragem lova

  Mažai naudota Ceragem lova

  Parduodu mažai naudotą CERAGEM masažinę lovą. Pirkta nauja už ~8000lt, po greit išgydytų nugaros problemų stovėjo kampe. Kaina kaip už tokios būklės aparatą yra tikrai maža. Daugiau informacijos telefonu. Kaina derinama vietoje!
  899 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Ceragem masazine lova

  Ceragem masazine lova

  Parduodu naudota CERAGEM masažinė lova su visais priedais (Goodle kilimėlis). Šioje lovoje yra įtaisyti gydomieji nefrito akmenys, kurie skleidžia infraraudonuosius spindulius šildydami gydo stuburą. Masažas mažina nervų įtampą, atpalaiduoja sąnarius, raumenis, gydo galvos skausmus, suaktyvina limfos ir kraujo apytaką, gerina virskinima ir t.t. Lova techniškai tvarkinga. Labai geras stovis, tvarkingai veikia visi priedai, labai mazai naudotas.
  485 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Ceragem-e M3500

  Ceragem-e M3500

  Parduodama labai mažai naudota CERAGEM masažinė lova. Lovos stovis geras viskas tvarkingai veikia visi priedai yra. Taip pat pridedamas Goodle kilimėlis. Šioje lovoje yra įtaisyti gydomieji nefrito akmenys, kurie skleidžia infraraudonuosius spindulius šildydami ir gydydami stuburą. Masažas mažina nervų įtampą, atpalaiduoja sąnarius, raumenis, gydo galvos skausmus, suaktyvina limfos ir kraujo apytaką. Lova techniškai tvarkinga.
  900 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 20 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodama Navasan Masažinė Lova

  Parduodama Navasan Masažinė Lova

  Puikiam stovyje parduodame masažinė lova Navasan (nes išsikraustome i mažesni namą) Prieš perkima maloniai siūlome atvaziouti ir patiems išbandyti Navasan lovos privalumus. Seansas apie 40-50min. Buvo naudota tik namie (ne salone). ! Išsamesnę informacija: http://www.navasan.eu/produktas/masazine-lova-navasan-300-double/ Miestas: Klaipėda (Tauralaukis) Kaina derinama proto ribose. Sudomino? Skambinkite! +37067458565
  800 €
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 9
  Ceragem

  Ceragem

  Parduodama naudota CERAGEM masažinė lova. Lovos stovis geras viskas tvarkingai veikia visi priedai yra. Šioje lovoje yra įtaisyti gydomieji nefrito akmenys, kurie skleidžia infraraudonuosius spindulius šildydami ir gydydami stuburą. Masažas mažina nervų įtampą, atpalaiduoja sąnarius, raumenis, gydo galvos skausmus, suaktyvina limfos ir kraujo apytaką. Lova techniškai tvarkinga.
  700 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 20 val.
  Nuga Best Nm 5000 masazine lova

  Nuga Best Nm 5000 masazine lova

  Parduodama mazai naudota Nuga Best masazine lova – stuburo profilaktikai. Masazas mazina nervu itampa, atpalaiduoja sanarius, raumenis, gydo galvos skausmus, suaktyvina limfos ir kraujo apytaka, mazina svori ir t.t. Yra visi pirkimo dokumentai. Gamintojas: Pietu Koreja Garantija du metai. Aptarnavimas pasibaigus darantijai. Pristatymas ir surinkimas pas Jus namuose nemokamas !
  1 500 €
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 6 d.
  Ceragem Master E masažinė lova su ratukais

  Ceragem Master E masažinė lova su ratukais

  Nedaug naudota, puikiai veikianti Ceragem masažinė automatinė lova. Lova be defektų. Su dokumentais. Yra 2 infraraudonųjų spindulių lempos, kurios ypač tinkamos, sergantiems sąnarių degenaracinėmis ligomis - artroze bei kitoms ligoms. Pirkimo metu kainavo 8590 lt. Prie lovos kojų pritaisyti ratukai, dėl kurių lovą galima lengvai perstumpti į kitą vietą. Atsiliepimus apie lovą galite paskaityti http://ceragem.lt/atsiliepimai CERAGEM – gydomoji automatinė termomasažinė lova, kuri apjungia masažą ir CERAGEM SPAUDIMĄ su šiluminiu infraraudonuoju spinduliavimu (moksaterapijos efektas) per nefritą ir anglies pluošto plokštes bendram organizmo sveikatingumui. Tai produktas, kuris vidinio projektoriaus, judančio išilgai stuburo, pagalba atblokuoja energetinius žmogaus kanalus, atpalaiduoja raumenis aplink stuburą, pagerindamas kraujo cirkuliaciją.
  800 €
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 3 d.
  Gydomoji ,masazine lova ,,ceragem"

  Gydomoji ,masazine lova ,,ceragem"

  Parduodama,mazai naudota, gydomoji-masazine lova.Pirkimo dokumentai , naudojimo instrukcijos.Pirkimo metu lova kainavo 8590lt. Info apie lova galima suzinoti http://ceragem.lt tel.868724881 Parduodu lova CERAGEM. CERAGEM masažinėje lovoje yra įtaisyti gydomieji nefrito akmenys, kurie skleidžia infraraudonuosius spindulius šildydami ir gydydami stuburą. Ši lova ne tik gydo stuburą ir mažina jo skausmus, bet ir gerina virškinimą bei vidaus organų veiklą. Yra pirkimo dokumentai ,su lova kartu yra instrukcinės knygos, šildomos plokštės, pultelis. Naudota tik su užtiesta antklode. CERAGEM – masažinė lova – stuburo profilaktikai. Masažas – vienas iš gydymo metodų. Tai manualinių procedūrų rinkinys, veikiantis ląsteles ir kūno organus. Masažas mažina nervų įtampą, atpalaiduoja sąnarius, raumenis, gydo galvos skausmus, suaktyvina limfos ir kraujo apytaką. Taip pat veikia medžiagų apykaitą, nervus, raumenis, sąnarius ir odą. Akupresūra – taškinis masažas. Tai natūralus gydimo metodas. Naudojant meridianuose esančių energetinių taškų masažą ir paspaudimus stimuliuojama organizmo energetinė sistema, gerinama kraujo apytaka, mažinama nervinė įtampa. Ji veiksminga alergijoms, migrenai, visokeriopiems skausmams, infekcijoms, uždegimams, bei nervų ligoms gydyti. Termopunktūra (moksa) – terminės akupunktūros rūšis kai, naudojant šilumą, veikiamos svarbios kūno vietos. Moksos procedūros rekomenduojamos žarnyno veiklos sutrikimams šalinti, esant skrandžio, sąnarių skausmams, nemigai. Jos pagerina medžiagų apykaitą, malšiną skausmą, šildo, didina organizmo gynybines jėgas. Infroraudonasis spinduliavimas. Šis spinduliavimas sudaro 40% saulės spinduliavimo ir skatina kiekvieno žemės organizmo augimą, vystymasi ir funkcionavimą. Dabartinis technologijos išsivystimas leidžia naudotis dirbtiniais saulės infroraudonaisiais spinduliais, jų teikiama nauda. Infroraudonasis spinduliavimas gerina medžiagų apykaitą, mažina raumenų įtampą, malšina skausmą, greitina gyjimą, šalina toksinus iš organizmo.
  1 014 €
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 17
  Masazine lova Nuga Best Nm 5000 Plus

  Masazine lova Nuga Best Nm 5000 Plus

  Parduodama mazai naudota Nuga Bes NM 5000 t masazine lova – stuburo profilaktikai. Masazas mazina nervu itampa, atpalaiduoja sanarius, raumenis, gydo galvos skausmus, suaktyvina limfos ir kraujo apytaka, mazina svori ir t.t. Yra visi pirkimo dokumentai. Buvo pirkata uz 3000 EUR Gamintojas: Pietu Koreja Pagridiniame įrangos demblyje įmontuotas varantysis bėgelis, kuriuo juda vidinio projektoriaus vežimėlis. Vežimėlio konstrukcijos dėka velenėliai gali judėti tiek išilgai, tiek skersai. Šeši reljefinės formos velenai veikia penkias eiles biologiškai aktyvių taškų, esančių abejose stuburo pusėse. Neliesdamas paties stuburo, projektorius masažuoja išilgai stuburo esančiusminkštuosius audinius.Šeši vienodi velenai, būdami tame pačiame aukštyje, veikia didelį nugaros plotą. Septintas velenas švelniai masažuoja kaklo sritį, o jo temperatūra neviršija 37 C. Masažuoklis įrengtas taip, kad vežimėliui judant, septintasis velenas užvažiuotų ant specialaus kalnelio ir masažuotų kaklo sritį.„Nuga Best 5000 plus“ masažas nuo tradicinio skiriasi tuo, kad kūnas spaudžiamas ne iš viršaus į apačią, o iš apačios į viršų. Vidinio projektoriaus funkcijos: išilginių nugaros raumenų masažas prideginimas (šildymas) taškinis masažas - biologiškai aktyvių taškų, susijusių su vidaus organais, stimuliacija stuburo ištempimas (trakcija). Juo greitai perjungiamas veikimas į vartotojui patogius masažuoklio veikimo režimus, atsižvelgiant į individualius poreikius, nustatoma reikiama temperatūra.Ekrane rodoma faktinė turmanio keramikos vidinio projektoriaus velenų ir išorinio projektoriaus turmanio keramikos plafonų temperatūra. Projektorių temperatūrą galima reguliuoti nuo 40 iki 70 laipsnių. Temperatūros keitimo žingsnis 40-50 laipsnių diapazone - 5 laipsniai, virš 50 laipsnių - temperatūros keitimo žingsnis - 2 laipsniai.Nuotolinio valdymo pulto laikiklis sukasi 360 laipsnių, todėl jį galima naudoti bet kokiu kampu. Video apie nuga best lova : https://www.youtube.com/watch?v=KQfYceWQCnI Skambikit dabar +37062573320
  2 000 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  vasario 23
  Nėra nuotraukos

  Masažinė lova

  Parduodu masažinę lova. Mažai naudota. Dėl kainos galima tartis.
  500 €
  Įsimink
 • Šalčininkų r.
  kovo 10
  Ceragem

  Ceragem

  Ceragem E gydomoji lova, pirkta nauja 2009 m. Naudotas vieno žmogaus 1,5 metus, būklė gera.
  670 €
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 14
  Nuga Best Nm - 5000 masazine lova

  Nuga Best Nm - 5000 masazine lova

  Parduodu mažai naudotą masažinę lovą. "Nuga best NM 5000" pasizymi puikiu terapiniu - gydomuoju poveikiu. Pirkta atstovybėje, pilnai veikianti be jokių defektų.
  1 500 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodu Novasan termomasažinę lovą

  Parduodu Novasan termomasažinę lovą

  Naudota, idealios būklės, viskas veikia.
  650 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 11 val.
  Termomasažinė lova

  Termomasažinė lova

  Parduodu naudotą termomasažinę lovą. Pirkėjui suteiksiu išsamią informaciją kaip naudotis lovos programomis. Klaipėdos rajone galiu atvežti. Specifikacija: 1. Nugaros ir kojų masažas nefrito ritinėliais. 2. 6 automatinės nugaros masažo programos – 40, 30, 10 min. 3. 2 kojų masažo programos. 4. Specialios programos –sprandui, viršutinei ir apatinei nugaros daliai. 5. Automatiškai reguliuojasi priekinės ir apatinės lovos dalies atlenkimo kampas iki 45 laipsnių. 6. 2 išoriniai kaitinimo projektoriai su 5 ir 15 nefrito ritinėlių problematiškoms kūno vietoms. 7. Šilumos reguliavimas nuo 30 iki 70 laipsnių. 8. Įmontuota MP3 funkcija su distanciniu valdymu – masažo metu galite klausytis jums patinkančios muzikos. 9. Viršutinėje lovos dalyje įmontuoti mineralo akmenys, turintys magnetinių savybių.
  1 000 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 11 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Mazai naudota termomasazine lova Navasan

  Mazai naudota termomasazine lova Navasan

  Termomasažinė lova NAVASAN 300: aktyvus nugaros dalies masažas natūralaus nefrito ritinėliais 5 vnt. (1 vnt. kaklo sričiai) aktyvus kojų dalies masažas natūralaus nefrito ritinėliais 4 vnt. šildomosios anglies epoksido plokštės fiziologiniai išlinkimai stuburo korekcijai du papildomi natūralaus nefrito šildymo projektoriai (sferos). 5 ir 11 vnt. šilumos reguliavimas nuo 30 iki 70 laipsnių distancinis valdymo pultas papildomas vidinis projektorius sprando masažui 6 automatinės masažo programos (viršutinės, vidurinės, apatinės stuburo dalies
  699 €
  Įsimink
 • Vilniaus r.
  kovo 15
  Ceragem Masažinė Lova

  Ceragem Masažinė Lova

  Lova mažai naudota, tvarkinga, švari. Pilna komplektacija, su naudojimosi instrukcija. Kaina derinama.
  800 €
  Įsimink
 • Šiauliai
  prieš 5 d.
  Nėra nuotraukos

  Masažinė lova Ceragem

  Masažuoja stuburo ataugas tiesina ir tempia stuburą gerina kraujo apytaką,šildo infro raudonaisiais spinduliais,masažiniai nifrito akmenys,lova mažai naudota,labai gerame stovyje,yra visa instrukcija,galima išbandyti. Ji litais kainavo 8600 lt
  950 €
  Įsimink
 • Kauno r.
  prieš 3 d.
  Nėra nuotraukos

  Termo masažinė lova Navasan 300b

  Parduodu termo masažinę lovą Navasan 300B, labai mažai naudota, su visais dokumentais.
  350 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 5 d.
  Masažinė lova Ceragem (originalas)

  Masažinė lova Ceragem (originalas)

  Parduodu masažinę lovą Ceragem,parsisiųstą iš JAV (gamintojas Samsung,Korėja),mažai naudota,puikus stovis.Su potencialiu pirkėju dėl kainos galima tartis.
  900 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 3 d.
  Masažinė lova Nuga Best Nm 4000

  Masažinė lova Nuga Best Nm 4000

  Parduodu mažai naudotą, labai gerame stovyje masažinę lovą NUGA BEST NM 4000. Komplekte yra penkių turmalino akmenukų projektorius, pakaitinis apsauginis užtiesalas, naudojimosi instrukcija.
  750 €
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 4 d.
  Ceragem

  Ceragem

  Pietų Korėjos kompanija CERAGEM kuria produktus, skirtus išsaugoti žmonių sveikatą. Įrenginiuose vienijami naujausi mokslo bei technikos pasiekimai ir netradicinės medicinos elementai. CERAGEM gaminių kokybė užtikrinama pagal daugelį rinkoje esančių sertifikatų. Produktai įvairiuose konkursuose nominuojami ir apdovanojami skirtingose kategorijose. Lova yra mazai naudota. Norintys pasiteirauti skambinkyte 837731196
  950 €
  Įsimink
 • Šiauliai
  prieš 20 val.
  Ceragem masažinė lova

  Ceragem masažinė lova

  Parduodama labai mažai naudota CERAGEM masažinė lova – stuburo profilaktikai. Masažas mažina nervų įtampą, atpalaiduoja sąnarius, raumenis, gydo galvos skausmus, suaktyvina limfos ir kraujo apytaką.
  1 000 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*