• Vilnius
  vasario 13
  Babybjorn nešynė

  Babybjorn nešynė

  Parduodu naudotą Babybjorn nešynę Active. Nešynę galima naudoti nuo gimimo t.y. 3,5 kg iki 12 kg. Su papildomu palaikymu nugarai ir pečiams, kad galėtumėte ilgiau nešioti mažylį. Palaiko taisyklingą vaikučio padėtį. Mažylį galite sodinti atsukus veidu į save, arba aplinką. Pagaminta iš medžiagos, turinčios Eko-Tex sertifikatą (vaikų sveikatos patvirtinimo deklaracija). Reguliuojamas galvos palaikymas. Patogūs diržai tolygiai paskirsto krūvį. Lengva ir paprasta naudoti, nes visas reguliavimas išsidėstęs priekyje. Priekinė dalis pilnai atsegama, tai leidžia išimti vaiką jo nepažadinus. Paprastas nešynės reguliavimas pagal vaiko ūgį. Maksimaliam patogumui pastiprinta juosmens sritis. Nesudėtinga priežiūra, galima skalbti. Siuntimas į kitus miestus 5 €.
  40 €
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 13
  Babybjorn nešynė Active nauja

  Babybjorn nešynė Active nauja

  Puiki nauja BabyBjorn nesyne. Kiek skaiciausi, klausiau rekomendaciju-tai sita buvo pati paciausia patogumu vaikui ir teveliams.Paprasta užsidėti, nepavargsta nugara, patogu vaikučiui. Musu deja, nepanaudojome. P.S. foto skolinta video https://www.youtube.com/watch?v=HyAWcfJuP0E
  65 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 20 val.
  Nešynė Babybjorn Original

  Nešynė Babybjorn Original

  Naudota Babybjorn nešynė Original. Klasikinė nešynė, kurios dėka mažylis bus arti jūsų, o rankos laisvos. Šią nešynę Jūs galite naudoti nuo vaiko gimimo (3,5 kg) iki 11 kg. Užlenkiamas galvos palaikymas, leidžiantis nešioti vaiką veidu į priekį.
  15 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 20 val.
  Nešynė Babybjorn Active

  Nešynė Babybjorn Active

  Naudota Babybjorn nešynė Active su papildomu nugaros (juosmens) ir pečių palaikymu, kuris padeda geriau paskirstyti svorį. Savybės: Lengvai uždedama ir nuimama. Šią nešynę Jūs galite naudoti nuo vaiko gimimo (3,5 kg) iki 12 kg. Lengvas nešynės reguliavimas pagal vaiko ūgį. Pagaminta iš medžiagos, turinčios Eko-Tex sertifikatą (vaikų sveikatos patvirtinimo deklaracija). Galima skalbti skalbimo mašina. Užlenkiamas galvos palaikymas, leidžiantis nešioti vaiką veidu į priekį. Patikimas galvos palaikymas, reguliuojamas individualiai kiekvienam vaikui. Priekinė dalis pilnai atsegama, tai leidžia išimti vaiką nepažadinus.
  25 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 5 d.
  Babybjorn Kvepuojanti Mesh nesyne

  Babybjorn Kvepuojanti Mesh nesyne

  Labia geros būklės, kaip nauja. labai priziūrėta. Kuprinė-nešioklė Original viena populiariausių iš BabyBjorn siūlomų. Mažylis bus arti Jūsų, o rankos bus laisvos. Klasikinė nešynė Baby Bjorn Original leidžia Jums užsiimti kasdieniniais reikalais ir užtikrina vaiko artumą bei saugumą. Lengvai uždedama ir nuimama. Patikimas galvos palaikymas, reguliuojamas individualiai kiekvienam vaikui. Šią nešynę Jūs galite naudoti nuo vaiko gimimo (3,5 kg) iki 10 kg. Užlenkiamas galvos palaikymas, leidžiantis nešioti vaiką veidu į priekį patogūs diržai tolygiai paskirsto krūvį reguliuojamas galvos palaikymas labai lengva ir paprasta naudoti priekinė dalis pilnai atsegama, tai leidžia išimti vaiką nepažadinus lengvas nešynės reguliavimas pagal vaiko ūgį paaugusį mažylį galima nešti veidu į priekį galima skalbti skalbimo mašina pagaminta iš medžiagos, turinčios Eko-Tex sertifikatą. Dėl unikalaus dizaino nešynė Baby Bjorn Original pelnė pasaulinį pripažinimą ir daugybę apdovanojimų.
  45 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 22 val.
  Babybjorn One Mesh nešynė

  Babybjorn One Mesh nešynė

  Nauja, 2 metų garantija. BabyBjorn ONE Mesh nešynė pagaminta iš kvėpuojančio tinklelio. Ergonominė nešynė su ypatingai paminkštintu juosmens diržu, plačiomis petnešomis. Tinka nuo 3.5 kg. iki 15 kg. 4 nešiojimo pozicijos. Patogus reguliavimas. Užlenkiamas galvos palaikymas. Saugumas, komfortas, universalumas ir puikus dizainas. Tinka nuo gimimo be jokių papildomų įdėklų. Spalva - Silver. Nauja. BabyBjorn ONE labai paprasta naudoti ir ji yra labai patogi visose pozicijose. BabyBjorn ONE nešynė buvo sukurta pagal Tarptautinės klubo sąnario displazijos instituto rekomendacijas ir užtikrina tinkamą vaiko sėdėjimo poziciją. BabyBjorn ONE nešynės projektavimo ir pagaminimo terminas užtruko net 1000 dienų. Šia nešynę testavo 100 šeimų. Saugumas, komfortas, universalumas ir puikus dizainas - BabyBjorn ONE nešynė laimėjo prestižinį 2013 m. dizaino apdovanojimą "Red Dot". Babybjorn nešynė leidžia užsiimti kasdieniniais reikalais ir užtikrina vaiko artumą bei saugumą. Lengvai uždedama ir nuimama. Auga kartu su vaiku Užlenkiamas galvos palaikymas, leidžiantis nešioti vaiką veidu į priekį Priekinė dalis pilnai atsegama, tai leidžia išimti vaiką nepažadinus Lengva ir pralaidi orui Sudėtis: 100% poliesteris Juosmens diržas: 100% poliesteris Galima skalbti 40 laipsnių temperatūroje. Dėmesio! Mūsų parduotuvėje įsigysite tik originalius BabyBjorn produktus. www.piguvaikui.lt
  134 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 13 val.
  Babybjorn Miracle nešynė

  Babybjorn Miracle nešynė

  Babybjorn Miracle nesykle Parduodam firminę Baby Bjorn Miracle nešynę. Labai geros būklės. BABYBJRN Miracle - visiškai naujo, unikalaus dizaino nešioklė su ypatingai paminkštintu juosmens diržu, teisingu nugarai tenkančio krūvio paskirstymu ir plačiomis petnešomis. Nešioklė Miracle sukurta bendradarbiaujant su pediatrais, tad būsite užtikrinti, kad kūdikio kaklas, stuburas ir galvytė joje teisingai prilaikomi, o klubų bei kojyčių padėtis taisyklinga. Ypatumai: tinka vaikams nuo gimimo iki 12 kg reguliuojamas galvos palaikymas nešioklės siūlės yra kitoje pusėje, kad neįsirėžtų į mažylio kojytes bei rankytes patogūs diržai tolygiai paskirsto krūvį labai lengva ir paprasta naudoti, nes visas reguliavimas išsidėstęs priekyje priekinė dalis pilnai atsegama, tai leidžia išimti vaiką nepažadinus lengvas nešynės reguliavimas pagal vaiko ūgį maksimaliam patogumui pastiprinta juosmens sritis nesudėtinga priežiūra, galima skalbti medžiagos atitinka Oeko-Tex Standard 100, class 1 kūdikių prekių standart
  59 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Babybjorn One nešynė

  Babybjorn One nešynė

  IŠPARDAVIMAS - Originali su 2 metų garantija BABYBJORN ONE NEŠYNE khaki spalvos. Spalva - Juoda. Prekių kiekis ribotas. BabyBjorn ONE ergonominė nešynė su ypatingai paminkštintu juosmens diržu, plačiomis petnešomis. Tinka nuo 3.5 kg. iki 15 kg. 4 nešiojimo pozicijos. Patogus reguliavimas. Užlenkiamas galvos palaikymas. Saugumas, komfortas, universalumas ir puikus dizainas. BabyBjorn ONE labai paprasta naudoti ir ji yra labai patogi visose pozicijose. BabyBjorn ONE nešynė buvo sukurta pagal Tarptautinės klubo sąnario displazijos instituto rekomendacijas ir užtikrina tinkamą vaiko sėdėjimo poziciją. BabyBjorn ONE nešynės projektavimo ir pagaminimo terminas užtruko net 1000 dienų. Šia nešynę testavo 100 šeimų. Saugumas, komfortas, universalumas ir puikus dizainas - BabyBjorn ONE nešynė laimėjo prestižinį 2013 m. dizaino apdovanojimą "Red Dot". Babybjorn nešynė leidžia užsiimti kasdieniniais reikalais ir užtikrina vaiko artumą bei saugumą. Lengvai uždedama ir nuimama. Auga kartu su vaiku Užlenkiamas galvos palaikymas, leidžiantis nešioti vaiką veidu į priekį Priekinė dalis pilnai atsegama, tai leidžia išimti vaiką nepažadinus Lengva ir pralaidi orui Sudėtis: 60% medvilnė, 40 poliesteris Pamušalas: 100% medvilnė Juosmens diržas: 100% poliesteris Galima skalbti 40 laipsnių temperatūroje.
  135 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Idealaus stovio Babybjorn Miracle nešynė

  Idealaus stovio Babybjorn Miracle nešynė

  Parduodu labai gero stovio BabyBjorn Miracle nešynę. Yra dėžė ir instrukcijos. Net mygtukai niekur nepasitrynę. Tinkama nuo gimimo iki apytikriai 15 mėn. ( nuo 3.5 iki 12 kg ). Turi pastorintus diržus ir įtvarą nugarai. Tinka nuo pat pirmųjų kūdikio gimimo dienų. Nešioklė MIRACLE dėl ypatingo jos dizaino ir reguliavimo "auga" kartu su mažyliu ir leidžia nešioti jį nuo gimimo iki 15 mėn. Vartotojų testai parodė, kad maždaug nuo 15 mėn. mažyliai jau nori vaikščioti patys ir nebenori būti nešiojami nešioklėje. Nešioklė suprojektuota taip, kad tinka kūdikiui nešioti nuo pat pirmųjų jo gimimo dienų. Jai nereikia papildomų įdėklų ar pagalvėlių. Galėsite nešioti kūdikį taip, kad jis girdėtų Jūsų širdies plakimą, būtų atsuktas veidu į Jus ir matytų Jūsų veidą, akių kontaktą ir šypseną. Taip nešiojamas, būdamas šalia Jūsų krūtinės, kūdikis jausis ypatingai saugiai, o Jūs galėsite klausytis jo kvėpavimo. Nešioklė MIRACLE sukurta bendradarbiaujant su pediatrais, tad Jus būsite užtikrinti, kad kūdikio kaklas, stuburas ir galvytė joje prilaikomi teisingai, o klubų bei kojyčių padėtis taisyklinga. Glaudus bendradarbiavimas su pediatrais, kuriant švediškos kokybės BABYBJORN gaminius tęsiasi net nuo 1961 m.
  75 €
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  gruodžio 28, 2016
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Babybjorn nesyne

  Babybjorn nesyne

  Parduodam nesyne,labai patogus daiktas mamoms su vaikuciais.Mama gali ir gaminti ir tvarkytis,vaikelis visada bus prie mamos.Nesyne yra labai patogi.Nugara nepavargsta,nesyne pagaminta iš standžios medžiagos.
  20 €
  Įsimink
 • Utenos r., ...
  vasario 4
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Babybjorn nesyne

  Babybjorn nesyne

  Puiki babybjorn original nesyne iki 10kg
  20 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Babybjorn nesyne

  Babybjorn nesyne

  Parduodama naudota, gerai išlaikyta BabyBjorn nešioklė kūdikiams. Skirta nuo 3,5 kg iki 15 kg. (53-90 cm.). Lengvai reguliuojamas dydis, diržai tvirti, paprastas kūdikio įsodinimas/išėmimas. Labai patogi kelionėms ar šiaip pasivaikščiojimams.
  15 €
  Įsimink
 • Alytus
  sausio 30
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nešynė Babybjorn

  Nešynė Babybjorn

  Naudota vieno vaiko
  30 €
  Įsimink
 • Trakų r.
  vasario 4
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Babybjorn nesyne

  Babybjorn nesyne

  Parduodu gera,patogia ir labai tvirta nesyne. Kurios deka vaikutis gales miegautis teveliu artumu, o jusu nugara bus sveika ir nepavargusi. Siunciu i visus miestus.
  18 €
  Įsimink
 • Utenos r., ...
  prieš 20 val.
  Babybjorn nešynė.

  Babybjorn nešynė.

  Puikios būklės kūdikio nešynė. Atrodo kaip nauja. Siunčiu į kitus miestus.
  20 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 9 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nesyne Babybjorn

  Nesyne Babybjorn

  Parduodama Babybjorn Active nesyne. Tinka vaikeliams nuo 3,5 iki 12 kg. Labai patogi, su nugaros pastiprinimu. Vaikelis nesiojamas tiek veidu i mama, tiek i isore
  35 €
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 13
  Nešynė Babybjorn Synergy

  Nešynė Babybjorn Synergy

  Naudota, geros būklės nešynė. Dėvėjimosi ženklai minimalūs. Vilnius. Kaina 45 Eur. Yra dėžutė.
  45 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 22 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Babybjorn active baby nešynė

  Babybjorn active baby nešynė

  Labai geros būklės nešynė kūdikiams nuo 3,5 iki 12 kg. Su įtvaru. Be defektų. Labai lengvai atsisega ir užsisega.
  39 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 20 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Babybjorn kudikio nesyne

  Babybjorn kudikio nesyne

  Babybjorn nesyne nuo gimimo iki 12kg, su itvaru nugarai. Naudota vieno vaikucio. Bukle gera, be defektu. Siunciu.
  25 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 20 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Babybjorn active nešynė

  Babybjorn active nešynė

  Tvarkinga, be defektų. Tinka nuo 3,5-12 kg vaikiukams. Su įtvaru nugarai.
  40 €
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 18 val.
  Naudota Babybjorn Active nešynė

  Naudota Babybjorn Active nešynė

  Naudota Babybjorn Active nešynė juoda/raudona. Skirta nuo gimimo iki 12kg, su pastiprinimu nugarai.
  33 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 8 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Babybjorn nešynė su seilinuku

  Babybjorn nešynė su seilinuku

  babybjorn nešynė ir seilinukas. Tai nešynė su spacialiu prilaikymu nugarai. Sertifikuotas medvilnės audinys. Patogu vaiką nešioti tiek į save, tiek nuo savęs.
  35 €
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 7
  Babybjorn Miracle Nešynė

  Babybjorn Miracle Nešynė

  Siūlykite savo kainą ir pirkite. Rinkomės variantą, tinkamiausią kūdikiui nuo gimimo, ir mažiausiai apkraunantį suaugusiojo nugarą. Mokėta 135EUR. Spalva: juoda su violetine. Naudotas nedaug, porą kartų skalbtas (galima skalbimo mašinoje). Tinkamas iki maždaug 12kg, ūgis reguliuojamas nešynėje. Bent jau mano mažylė labai mėgdavo būti šioje nešynėje, jaunesnė greitai užmigdavo, kaip supratau, tai kūdikiui buvo labai komfortiška ten, o man galimybė išplaut indus ar dar ką būtinesnio susitvarkyt. Pirkom naują iš parduotuvės. Aprašymas: BABYBJORN Kūdikio nešioklė Miracle - puikus pasirinkimas tėveliams, kurie nori, kad jų mažylis puikiai jaustųsi ilgesnėse kelionėse. Visiškai naujo, unikalaus dizaino nešioklė su ypatingai paminkštintu juosmens diržu, teisingu nugarai tenkančio krūvio paskirstymu ir plačiomis petnešomis leidžia nešioti kūdikį keliais būdais. Optimaliai paskirsto kūdikio svorį pečiams, juosmeniui ir klubams. Diržų įtempimas reguliuojamas itin lengvai, iš priekinės nešioklės pusės. BABYBJORN kūdikio nešioklė Miracle dėl ypatingo reguliavimo auga kartu su mažyliu ir leidžia nešioti jį nuo gimimo iki 15 mėn. Vartotojų testai parodė, kad maždaug nuo 15 mėn. mažyliai nori vaikščioti ir nebenori būti nešiojami nešioklėje. Nešioklė tinkama kūdikiams nuo gimimo, jai nereikia papildomų įdėklų ar pagalvėlių. Galite nešioti kūdikį taip, kad jis girdėtų Jūsų širdies plakimą, veidu į Jus. Kūdikis jausis saugus būdamas šalia Jūsų krūtinės, o Jūs galėsite klausytis jo kvėpavimo. Nešioklė Miracle sukurta bendradarbiaujant su pediatrais, tad būsite užtikrinti, kad kūdikio kaklas, stuburas ir galvytė joje teisingai prilaikomi, o klubų bei kojyčių padėtis taisyklinga. Reguliuojama kūdikio galvytės atrama gali būti nulenkta, kai mažylis pats išlaiko galvytę. Tuomet galėsite nešioti mažylį veidu į priekį.
  69 €
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 12
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Babybjorn active nešynė

  Babybjorn active nešynė

  Labai patogi Babybjorn active nešynė. Yra įtvaras nugarai.
  60 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*