X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Vilnius
  prieš 18 val.
  Skelbimas iš Autoplius.lt
  Tschul Lady, klasikinės

  Tschul Lady, klasikinės

  DAUGIAU NAUJOS MOTO APRANGOS: WWW.MOTOMAFIA.LT PARDUOTUVĖ Vilniuje Ateities g.10A; PARDUOTUVĖ Klaipėdoje Minijos g. 2; "TSCHUL" YRA VOKIEČIŲ KOMPANIJA, KURIOS SAVININKAS TURI SAVO ASMENINĘ GAMYKLĄ AZIJOJE IR GAMINA ODINĘ MOTOCIKLININKŲ APRANGĄ SU "TRIUŠKINANČIU" KAINOS/KOKYBĖS SANTYKIU. PRODUKTAI NE "HIGH-END" BET NIEKUOM NENUSILEIDŽIA BIUDŽETINIAMS ŽINOMIAUSIŲ "BRENDŲ" PRODUKTAMS. TIK TIEK, KAD JIE DVIGUBAI BRANGESNI. "TSCHUL" ODINĖ KLASIKINĖ STRIUKĖ, SKIRTA VISIEMS, KAS IEŠKO NEIŠSISKIRIANČIO, PAPRASTO "MINIMAL" DIZAINO; BŪKLĖ - NAUJA, KĄ TIK IŠ GAMYKLOS; DYDIS – (XXS-XL) (34-44) SPecifikacijos: - Kokybiška Jaučio-ANILINE oda; - Sertifikuotos Apsaugos ant Alkūnių, Pečių ir NUGAROS!!!; - Išsegamas Pašiltinimas; - Perforuota oda priekyje ir gale, kad kuo geriau vėdintųsi; - 4 kišenės; - Apsaugos išsiima, jai norit galima nešioti kaip paprastą laisvalaikio striukę, aišku jai tinka dizainas; SIUNČIU IR Į NAMUS, Į VISUS LIETUVOS MIESTUS ATSAKAU Į SMS IR SKAMBUČIUS : ) ++++GOVORIU I PO RUSKYY++++ Tipas: Klasikinės. Skirta: Moterims. Dydis: XS / 34 / 6 / 4. Medžiagos tipas: Oda. Nauja / naudota: Nauja. Sezonas: Vasara. Spalva: Juoda. Features: Kvėpuojanti medžiaga, Su ventiliacijos angomis, Išimamas pašiltinimas, Išimamos apsaugos, Kišenės apsaugoms, Liemens apimties reguliavimas, Alkūnių apsaugos, Nugaros apsaugos, Pečių apsaugos.
  169 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 18 val.
  Skelbimas iš Autoplius.lt
  Tschul Lady White/black, sportinės / street

  Tschul Lady White/black, sportinės / street

  DAUGIAU NAUJOS MOTO APRANGOS: WWW.MOTOMAFIA.LT PARDUOTUVĖ Vilniuje Ateities g. 10A; PARDUOTUVĖ Klaipėdoje Minijos g. 2; "TSCHUL" YRA VOKIEČIŲ KOMPANIJA, KURIOS SAVININKAS TURI SAVO ASMENINĘ GAMYKLĄ AZIJOJE IR GAMINA ODINĘ MOTOCIKLININKŲ APRANGĄ SU "TRIUŠKINANČIU" KAINOS/KOKYBĖS SANTYKIU. PRODUKTAI NE "HIGH-END" BET NIEKUOM NENUSILEIDŽIA BIUDŽETINIAMS ŽINOMIAUSIŲ "BRENDŲ" PRODUKTAMS. TIK TIEK, KAD JIE DVIGUBAI BRANGESNI. "TSCHUL" ODINĖ MOTERIŠKA STRIUKĖ; BŪKLĖ - NAUJA, KĄ TIK IŠ GAMYKLOS; DYDIS – (XXS-XL) (34-44) SPecifikacijos: - Kokybiška Jaučio-ANILINE oda; - Sertifikuotos Apsaugos ant Alkūnių, Pečių ir NUGAROS!!!; - Išsegamas Pašiltinimas; - Perforuota oda priekyje ir gale, kad kuo geriau vėdintųsi; - 4 kišenės; - Apsaugos išsiima, jai norit galima nešioti kaip paprastą laisvalaikio striukę, aišku jai tinka dizainas; SIUNČIU IR Į NAMUS, Į VISUS LIETUVOS MIESTUS ATSAKAU Į SMS IR SKAMBUČIUS : ) ++++GOVORIU I PO RUSKYY++++ Tipas: Sportinės / street. Skirta: Moterims. Dydis: M / 38 / 10 / 8. Medžiagos tipas: Oda. Nauja / naudota: Nauja. Sezonas: Vasara. Spalva: Juoda. Features: Kvėpuojanti medžiaga, Su ventiliacijos angomis, Išimamas pašiltinimas, Išimamos apsaugos, Kišenės apsaugoms, Liemens apimties reguliavimas, Alkūnių apsaugos, Nugaros apsaugos, Pečių apsaugos.
  169 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 18 val.
  Skelbimas iš Autoplius.lt
  Tschul Lady, klasikinės

  Tschul Lady, klasikinės

  DAUGIAU NAUJOS MOTO APRANGOS: WWW.MOTOMAFIA.LT PARDUOTUVĖ Vilniuje Ateities g. 10A; PARDUOTUVĖ Klaipėdoje Minijos g. 2; "TSCHUL" YRA VOKIEČIŲ KOMPANIJA, KURIOS SAVININKAS TURI SAVO ASMENINĘ GAMYKLĄ AZIJOJE IR GAMINA ODINĘ MOTOCIKLININKŲ APRANGĄ SU "TRIUŠKINANČIU" KAINOS/KOKYBĖS SANTYKIU. PRODUKTAI NE "HIGH-END" BET NIEKUOM NENUSILEIDŽIA BIUDŽETINIAMS ŽINOMIAUSIŲ "BRENDŲ" PRODUKTAMS. TIK TIEK, KAD JIE DVIGUBAI BRANGESNI. "TSCHUL" ODINĖ KLASIKINĖ STRIUKĖ, SKIRTA VISIEMS, KAS IEŠKO NEIŠSISKIRIANČIO, PAPRASTO "MINIMAL" DIZAINO; BŪKLĖ - NAUJA, KĄ TIK IŠ GAMYKLOS; DYDIS – (XXS-XL) (34-44) SPecifikacijos: - Kokybiška Jaučio-ANILINE oda; - Sertifikuotos Apsaugos ant Alkūnių, Pečių ir NUGAROS!!!; - Išsegamas Pašiltinimas; - Perforuota oda priekyje ir gale, kad kuo geriau vėdintųsi; - 4 kišenės; - Apsaugos išsiima, jai norit galima nešioti kaip paprastą laisvalaikio striukę, aišku jai tinka dizainas; SIUNČIU IR Į NAMUS, Į VISUS LIETUVOS MIESTUS ATSAKAU Į SMS IR SKAMBUČIUS : ) ++++GOVORIU I PO RUSKYY++++ Tipas: Klasikinės. Skirta: Moterims. Dydis: M / 38 / 10 / 8. Medžiagos tipas: Oda. Nauja / naudota: Nauja. Sezonas: Vasara. Spalva: Juoda. Features: Kvėpuojanti medžiaga, Su ventiliacijos angomis, Išimamas pašiltinimas, Išimamos apsaugos, Kišenės apsaugoms, Liemens apimties reguliavimas, Alkūnių apsaugos, Nugaros apsaugos, Pečių apsaugos.
  169 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 18 val.
  Skelbimas iš Autoplius.lt
  Tschul Lady White/black, sportinės / street

  Tschul Lady White/black, sportinės / street

  DAUGIAU NAUJOS MOTO APRANGOS: WWW.MOTOMAFIA.LT PARDUOTUVĖ Vilniuje Ateities g. 10A; PARDUOTUVĖ Klaipėdoje Minijos g. 2; "TSCHUL" YRA VOKIEČIŲ KOMPANIJA, KURIOS SAVININKAS TURI SAVO ASMENINĘ GAMYKLĄ AZIJOJE IR GAMINA ODINĘ MOTOCIKLININKŲ APRANGĄ SU "TRIUŠKINANČIU" KAINOS/KOKYBĖS SANTYKIU. PRODUKTAI NE "HIGH-END" BET NIEKUOM NENUSILEIDŽIA BIUDŽETINIAMS ŽINOMIAUSIŲ "BRENDŲ" PRODUKTAMS. TIK TIEK, KAD JIE DVIGUBAI BRANGESNI. "TSCHUL" ODINĖ MOTERIŠKA STRIUKĖ; BŪKLĖ - NAUJA, KĄ TIK IŠ GAMYKLOS; DYDIS – (XXS-XL) (34-44) SPecifikacijos: - Kokybiška Jaučio-ANILINE oda; - Sertifikuotos Apsaugos ant Alkūnių, Pečių ir NUGAROS!!!; - Išsegamas Pašiltinimas; - Perforuota oda priekyje ir gale, kad kuo geriau vėdintųsi; - 4 kišenės; - Apsaugos išsiima, jai norit galima nešioti kaip paprastą laisvalaikio striukę, aišku jai tinka dizainas; SIUNČIU IR Į NAMUS, Į VISUS LIETUVOS MIESTUS ATSAKAU Į SMS IR SKAMBUČIUS : ) ++++GOVORIU I PO RUSKYY++++ Tipas: Sportinės / street. Skirta: Moterims. Dydis: S / 36 / 8 / 6. Medžiagos tipas: Oda. Nauja / naudota: Nauja. Sezonas: Vasara. Spalva: Juoda. Features: Kvėpuojanti medžiaga, Su ventiliacijos angomis, Išimamas pašiltinimas, Išimamos apsaugos, Kišenės apsaugoms, Liemens apimties reguliavimas, Alkūnių apsaugos, Nugaros apsaugos, Pečių apsaugos.
  169 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 18 val.
  Skelbimas iš Autoplius.lt
  Tschul Tschul Lady, klasikinės

  Tschul Tschul Lady, klasikinės

  DAUGIAU NAUJOS MOTO APRANGOS: WWW.MOTOMAFIA.LT PARDUOTUVĖ Vilniuje Ateities g.10A; PARDUOTUVĖ Klaipėdoje Minijos g. 2; "TSCHUL" YRA VOKIEČIŲ KOMPANIJA, KURIOS SAVININKAS TURI SAVO ASMENINĘ GAMYKLĄ AZIJOJE IR GAMINA ODINĘ MOTOCIKLININKŲ APRANGĄ SU "TRIUŠKINANČIU" KAINOS/KOKYBĖS SANTYKIU. PRODUKTAI NE "HIGH-END" BET NIEKUOM NENUSILEIDŽIA BIUDŽETINIAMS ŽINOMIAUSIŲ "BRENDŲ" PRODUKTAMS. TIK TIEK, KAD JIE DVIGUBAI BRANGESNI. "TSCHUL" ODINĖ KLASIKINĖ STRIUKĖ, SKIRTA VISIEMS, KAS IEŠKO NEIŠSISKIRIANČIO, PAPRASTO "MINIMAL" DIZAINO; BŪKLĖ - NAUJA, KĄ TIK IŠ GAMYKLOS; DYDIS – (XXS-XL) (34-44) SPecifikacijos: - Kokybiška Jaučio-ANILINE oda; - Sertifikuotos Apsaugos ant Alkūnių, Pečių ir NUGAROS!!!; - Išsegamas Pašiltinimas; - Perforuota oda priekyje ir gale, kad kuo geriau vėdintųsi; - 4 kišenės; - Apsaugos išsiima, jai norit galima nešioti kaip paprastą laisvalaikio striukę, aišku jai tinka dizainas; SIUNČIU IR Į NAMUS, Į VISUS LIETUVOS MIESTUS ATSAKAU Į SMS IR SKAMBUČIUS : ) ++++GOVORIU I PO RUSKYY++++ Tipas: Klasikinės. Skirta: Moterims. Dydis: L / 40 / 12 / 10. Medžiagos tipas: Oda. Nauja / naudota: Nauja. Sezonas: Vasara. Spalva: Juoda. Features: Su ventiliacijos angomis, Išimamas pašiltinimas, Išimamos apsaugos, Kišenės apsaugoms, Liemens apimties reguliavimas, Alkūnių apsaugos, Nugaros apsaugos, Pečių apsaugos.
  169 €
  Įsimink
 • Kaunas
  rugsėjo 26, 2017
  Originali odine striuke

  Originali odine striuke

  Parduodama originali naturalios odos odine striuke.Striuke deveta vos keleta kartu,puikios bukles." ALLSAINTS" firmos.
  38 / 10 / S/M| Labai gera| Juoda| Rudens / pavasario
  50 €
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 7, 2017
  Odinė striuke su lapes apykakle ir rankogaliais

  Odinė striuke su lapes apykakle ir rankogaliais

  Baklažano spalvos natūralios odos striukė su baklažano spalva nudažytos lapės apykakle ir rankogaliais. Viduje yra triušio kailio liemenė įsegama, kai šalta. O kai šilta, šią įsegamą liemenę galima išimti, be to nusiima ir lapės apykaklė, ir lapės rankogaliai.Išmatavimai: Krūtinė - 54 cm. Klubai - 56-57 cm. Pečiai, ties pečių juosta - 48 cm. Striukės ilgis - 78 cm. Rankovės ilgis - 66 cm.
  46 / 18 / XXL| Gera| Žiemos
  25 €
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 9, 2017
  Odine striuke is Italijos

  Odine striuke is Italijos

  Nat oda , pukas, idealiai tinka slidinejimui, laisvalaikiui. Dizainerio Joseph ribotos kolekcijos, nesnauskite, kadangi pirktumete ne sezono metu kaina su 70 procentu nuolaida , labai patrauklus variantas megstancioms taupyti . Yra spalvu chanel , tai yra pilkai rudas perlamutras, melynos bangos perlamutras, metu perlamutras visos sios spalvos 2015/2016 sezonu madingiausios spalvos.
  320 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  gruodžio 25, 2017
  Odinė striukė 36d.

  Odinė striukė 36d.

  Parduodu ne naują odinę striukę. Įliemenuota. Spalva oranžinė. Rankovėse ir aplink užtrauktuką truputį nutrinta. Dydis 36/S. Kaina 10 Е. Galiu derėtis.
  36 / 8 / S| Gera| Oranžinė| Rudens / pavasario
  10 €
  Įsimink
 • Šiauliai
  gruodžio 16, 2017
  Pavasarinė, rudeninė odinė striukė

  Pavasarinė, rudeninė odinė striukė

  Puikios būklės striukė. Priekyje ir nugaroje siuvinėti kvadračiukai, šonuose paraukimai, kurie dar tempiasi. Detalės visos aukso spalvos.
  50 / 22 / 4XL| Labai gera| Ruda/rusva| Rudens / pavasario
  45 €
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 10 d.
  Odinė moteriška striukė

  Odinė moteriška striukė

  Parduodu šviesiai rudos spalvos odinę striukę. Oda labai minkšta. Dydis M (38). Nauja, nedėvėta. Ilgis apie 54-55 cm, rankovės ilgis 62-63 cm, pečių linija 38 cm. Kaina 100 €.
  38 / 10 / S/M| Nauja| Ruda/rusva| Rudens / pavasario
  100 €
  Įsimink
 • Kauno r.
  lapkričio 23, 2017
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nauja Gianfranco Ferre odine moteriška striuke 42

  Nauja Gianfranco Ferre odine moteriška striuke 42

  Nauja originali Ferre dizainerio striuke Labai minkšta ruda oda, trumpa, 3/4 rankoves. Kaina derinama. Kreiptis email
  42 / 14 / L| Nauja| Ruda/rusva| Universalus
  180 €
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 18, 2017
  Odinė striukė moteriška su nusegamu kailiuku

  Odinė striukė moteriška su nusegamu kailiuku

  Parduodu mažai dėvėtą moterišką natūralios labai minkštos odos striukę. Pečių plotis - 41 cm, rankovių ilgis - 64 cm (galima trumpinti užlenkiant) krūtinės plotis - 48 cm, apačios plotis - 54 cm, ilgis - 73 cm. Dėl kainos galima derėtis.
  40 / 12 / M| Labai gera| Juoda| Rudens / pavasario
  40 €
  Įsimink
 • Vilnius
  rugsėjo 15, 2017
  Odine striuke

  Odine striuke

  Tamsiai melyna odine striuke 40 dydis Cool & calm su uztrauktuku, trumpa
  40 / 12 / M| Labai gera| Mėlyna/indigo| Rudens / pavasario
  42 €
  Įsimink
 • Kaunas
  lapkričio 18, 2017
  Odine Willson striuke is Jav

  Odine Willson striuke is Jav

  tikros odos striuke, mazai deveta (tik karta) , labai stilinga, dydis S.
  36 / 8 / S| Labai gera| Juoda| Rudens / pavasario
  85 €
  Įsimink
 • Šiauliai
  gruodžio 1, 2017
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Parduodu odine striuke

  Parduodu odine striuke rudos spalvos 50 dydis , bukle labai gera
  50 / 22 / 4XL| Labai gera| Ruda/rusva| Universalus
  20 €
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 5 d.
  Nauja juoda odine striuke su audines apykakle

  Nauja juoda odine striuke su audines apykakle

  Nauja graži juoda odine striuke su plonu pašiltinimu ir audines apykakle. Stilingas, klasikinis modeliukas. Minkštute oda, 38 dydis. Išmatavimai: pečiai 40 cm, per krutinę - 44 cm, striukes ilgis - 62cm, rank.ilgis- 63cm. Turkija. Vilnius
  38 / 10 / S/M| Nauja| Juoda| Rudens / pavasario
  100 €
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 2 d.
  Odine striuke

  Odine striuke

  labai grazi,minksta
  38 / 10 / S/M| Nauja| Kūno/smėlio| Rudens / pavasario
  10 €
  Įsimink
 • Šiaulių r.
  sausio 3 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Siunciu. Nauja, odine

  Siunciu. Nauja, odine

  Odine S dydis
  36 / 8 / S| Nauja| Rožinė/rausva| Rudens / pavasario
  8 €
  Įsimink
 • Kėdainių r.
  gruodžio 1, 2017
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Odinė striukė-švarkas

  Odinė striukė-švarkas

  Glamžytos ėriuko odos minkšta striukė, visiškai nauja, nedėvėta.
  36 / 8 / S| Nauja| Ruda/rusva| Rudens / pavasario
  90 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  lapkričio 1, 2017
  Natūralios odos stiukė

  Natūralios odos stiukė

  Odinė, sidabrinės spalvos striukė. Beveik nauja. Dydis 40.
  40 / 12 / M| Labai gera| Sidabro| Rudens / pavasario
  30 €
  Įsimink
 • Kaunas
  gruodžio 14, 2017
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Juoda odinė striukė/švarkelks

  Juoda odinė striukė/švarkelks

  Juoda odinė striukė, be defektų, nenešiota, dydis xs.
  34 / 6 / XS| Nauja| Juoda
  15 €
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  sausio 2 d.
  Odinė striukė-švarkelis M dydžio

  Odinė striukė-švarkelis M dydžio

  Odinė striukė-švarkelis M dydžio bordo spalvos, tinkantis rudens-vasaros-pavasario sezonams. Išmatavimai: Pečių juosta – 38,5 cm Tarp pažastų ~ 47,5 cm x 2 Liemuo (siauriausia vieta) – 40 cm x 2 Apačioje 47cm x 2 Rankovė nuo peties – 62,5 cm Rankovė nuo pažastų - 46 cm Bendras ilgis – 54 cm Defektų nėra, tik tiek kad dėvėtas, bendros minimalios dėvėjimo žymės. Vilnius, Karoliniškės. Galime siųsti.
  38 / 10 / S/M| Labai gera| Raudona/koralinė| Universalus
  15 €
  Įsimink
 • Kretingos r.
  spalio 23, 2017
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Odinė striukė.

  Odinė striukė.

  Parduodu odine striuke,mažai vilkėta.
  36 / 8 / S| Labai gera| Juoda| Rudens / pavasario
  18 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00