"parduodu uab be skolu" surasta šiose kategorijose

 • Klaipėda
  sausio 20
  Parduodu UAB Pvm moketojas ,be skolu

  Parduodu UAB Pvm moketojas ,be skolu

  Parduodame UAB, įstatinis kapitalas 31250 EUR , bendrovė yra PVM moketojas. Visi mokesčiai sumokėti , bendrovė pilnai atsiskaito su darbuotojais , su valstybės, savivaldybių biudžetais ir kit. kreditoriai. Įmonė įsteigta 2014-02-24 Kaina 300 EUR. Smulkesnė informacija telefonu +37063686336
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 3 d.
  Parduodu UAB Kaune. Kaina Tik 259 Eur

  Parduodu UAB Kaune. Kaina Tik 259 Eur

  PARDUODU UAB KAUNE. NAUJAI ĮREGISTRUOTA. Kaina TIK 259 EUR. Įstatinis kapitalas 2500 EUR. Dokumentus sutvarkome PER PUSVALANDĮ. Pateikiame dokumentus, kad UAB BE SKOLŲ. Galėsite vykdyti VISAS veiklas: prekybą, gamybą, paslaugas. JUMS BELIKS TIK PASIRAŠYTI DOKUMENTUS. NEMOKAMAI gaunate ANTSPAUDĄ! Taip pat: GREITAI - per 4 d.d. registruojame PVM mokėtoja. Suteikiame registracijos adresą KAUNE, VILNIUJE ir KLAIPĖDOJE. Teikiame profesionalias įmonių buhalterinės apskaitos paslaugas. MB “LC paslaugų centras“ Tel.: 8 649 30019 Taikos pr. 88A-804, Kaunas www.lcpc.lt
   
  Įsimink
 • Pasvalio r.
  prieš 1 d.
  Veikiantis automobilių remonto verslas ir pastatas

  Veikiantis automobilių remonto verslas ir pastatas

  Parduodu veikiantį automobilių elektrinės dalies remonto verslą su UAB, įrankiais, įranga ir šiam verslui įrengtu 150 m/2 pastatu. UAB veikia jau 15 metų, be skolų ir įsipareigojimų. Metinė apyvarta iki 200.000 EUR be PVM. Dirba 5 apmokyti ir sertifikuoti darbuotojai. Įmonė turi visus leidimus, sertifikatus šiam verslui vystyti. Kaip partneris, pagal sutartis, dirba su visomis draudimo bendrovėmis, atestuota AVG asociacijoje. Įdirbis didelis, todėl turi daug fizinių ir juridinių sutartinių klientų. Per savo ilgametę patirtį turi atsirinkusi patikimus produktus ir prekių tiekėjus. Pastatas priklauso UAB, žemė nuomojama 99 metams. Patalpos yra prie pat kelio su dviem pakeliamais vartais, keturiomis darbo vietomis, remonto duobe, klientų priėmimo, sandėlio, darbuotojų persirengimo patalpomis. Pastatas yra vieno aukšto, apšiltintas iš lauko nuo 10 iki 15 cm storio akmens vata dengta vėjo izoliacine plėvele ir trapecinio profilio dažytais skardos lakštais. Plastikiniai langai su lauko apsauginėmis žaliuzėmis. Stogas dengtas stogo danga "Mida". Grindys išklotos pramoninėmis šviesios spalvos plytelėmis.
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  vasario 14
  Parduodu pelningai veikiančią kavos įmonę

  Parduodu pelningai veikiančią kavos įmonę

  Parduodama beveik du metus veikianti įmonė-UAB. Įmonė skolų neturi, VMI yra permoka 500 eurų (grąžintinas). Įmonė veiklą vykdo su automatiniais kavos aparatais. Visi veikiantys. Parduodama su veiklos vietomis, su tiekėjų kontaktais ir kita informacija, kuri būtina įmonės veiklai. Įmonėje 10 kavos aparatų su juose esančiais monetų mechanizmais. 4 aparatuose įmontuoti LCD ekranai, skirti reklamai transliuoti. Del informacijos rasykite el. pastu, o informacija telefonu po 18 val. Kaina 15 kr.
   
  Įsimink
 • Plungės r.
  prieš 15 val.
  Parduodu UAB su Linavos Tir knygeliu sistema

  Parduodu UAB su Linavos Tir knygeliu sistema

  Parduodu transporto (vežėjo) paslaugų UAB su Linavos TiR knygeliu sistema. PVM mokėtoja. Be skolų. Kaina sutartinė
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 5 d.
  Nėra nuotraukos

  Parduodu tvarkingą įmonę su 1,5 m istorija

  Parduodu UAB-ą. Įmonė įsteigta: 2015-10 d. Įstatynis kapitalas: 3000 EUR. Vienas akcininkas. Įmonė buvo PVM mokėtoju, turi EORI kodą, yra du antspaudai. Veiklos beveik nevykdė, buvo atlikta vos keletas pirkimų/pardavimų operacijų. Įmonė skolų neturi, visi mokesčiai buvo mokami laiku, Šiuo metu įmonė veiklos nevykdo, iki 2020-12-31 d. yra atleista nuo mokesčių, kurie yra susiję su pajamų uždirbimu, deklaracijų ir (arba) kitų teisės aktuose nurodytų dokumentų pateikimo. Tvarkinga įmonė su 1,5 metų istorja. Kaina: 999 EUR.
   
  Įsimink
 • Panevėžys
  prieš 10 val.
  Nėra nuotraukos

  Nebrangiai parduodu UAB.

  Nebrangiai parduodu UAB įsteigtą 2016 m. rugsėjo mėn. (be skolų, veiklos nevykdė)
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 4 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Parduodu UAB ir Všį

  Parduodu UAB (ne PVM) veiklos nevykdo nuo 2016.06 be skolu, be isipareigojimu - 220eur Parduodu Vsi (naujas) veiklos nevykde. (Paramos gavejas) - 150eur.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 3 d.
  Parduodu UAB ir UAB Pvm mokėtoją.

  Parduodu UAB ir UAB Pvm mokėtoją.

  Parduodamos naujos UAB ir UAB PVM mokėtojos. Parduodame naujas veiklos nevykdžiusias UAB ir UAB PVM mokėtojas. Naujos UAB be skolų, be kreditorių. Atidaryta banko sąskaita, pagamintas antpaudas. Įstatinis kapitalas 2500 Eur. Registracijos adresas Vilniuje. Įstatuose numatyta, kad gali vykdyti bet kurią komercinę veiklą. Parduodame ir veiklą vykdžiusias UAB, UAB PVM mokėtojas. Mūsų biuras Vilniaus miesto centre. Šalia yra keletas parkingų (du iš jų nemokami), tad vykstant pas mus jokių problemų parkuojant automobilį. Kreiptis tel. +37061015833 arba el.p. vilnius@parduodamosuab.lt Su pagarba Jūsų verslui, www.parduodamosuab.lt teisininkai
   
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 9
  Nėra nuotraukos

  Parduodamas UAB

  Parduodu transporto įmone, turinčia Europos bendrijos licencija. Su vienu automobiliu iki 12t. su liftu ir viena miegama vieta, be skolų.
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*