• Kita
  kovo 15
  2
  Baigiamieji Ekonomika Vadyba Finansai

  Baigiamieji Ekonomika Vadyba Finansai

  REALI ILGAMETĖ darbų rašymo patirtis (galite matyti pagal skelbimo statistiką ir palyginti su kitų skelbimų statistika). SKUBIAI, KOKYBIŠKAI ir UŽ PATRAUKLIĄ KAINĄ rašau EKONOMIKOS, VADYBOS ir FINANSŲ baigiamuosius ir įvairius kitus darbus. konsultacijos.studentams@gmail.com. Atlieku įvairių sričių BAIGIAMUOSIUS diplominius ir kitus darbus: - finansines ANALIZES, - ekonomines ANALIZES ir panašaus pobūdžio analitinius darbus, - APKLAUSAS, panašaus pobūdžio TYRIMUS, - LOGISTIKOS darbus, - PASLAUGŲ vadybos darbus, - PERSONALO valdymo, MOTYVACIJOS ir pan. tyrimus, - sprendžiu UŽDAVINIUS, - sudarau PRAKTIKOS ATASKAITAS, - ir kt. Užtikrinu PATIKIMĄ darbų atlikimą : saugumą ir sąžiningumą, darbų originalumą, kokybę ir savalaikiškumą. Naudojami nauji ir aktualūs literatūros šaltiniai. Darbai rašomi pagal metodines rekomendacijas ir Jūsų pageidavimus. Esant reikalui padedu ir su pristatymais. Galimi SKUBŪS ir LABAI SKUBŪS variantai, diplominį darbą parengiant per 1-2 savaites. konsultacijos.studentams@gmail.com.
   
  Įsimink
 • Plungės r.
  kovo 23
  1
  Šaltkalvis - montuotojas

  Šaltkalvis - montuotojas

  UAB Constro
  1. Patirtis technologinių vamzdynų montavimo srityje. 2. Patirtis metalo apdirbimo srityje. 3. Gamybinių brėžinių skaitymas. 4. Atidumas| ...
   
  Įsimink
 • Plungės r.
  sausio 5
  1
  Nėra nuotraukos

  Reikalingi suvirintojai virinti Duplex

  Reikalingi MAG suvirintojai darbui Suomijoje virinti DUPLEX Darbas legalus, gerai apmokamas. Savo CV siųskite el. p. cv@constro.eu Reikalavimai: 1.Darbo patirtis 2.Sertifikatai 136 8 gr Reikiama patirtis (metai): 5 Apie įmonę: UAB "Constro" įkurta 2008-ųjų metų birželio mėnesį. Specializuojamės plieno konstrukcijų apdirbimo, suvirinimo ir montavimo srityje. Nuo pat įsikūrimo įmonėje vis auga paslaugų įvairovė, personalo skaičius ir kvalifikacija, apyvarta ir gamybos kiekiai. Įmonėje įdiegta integruota vadybos sistema, apimanti kokybės, aplinkos apsaugos, profesinės saugos ir sveikatos vadybos sistemas, atitinkančias standartus ISO 9001 ISO 14001 ir OHSAS 18001. Taip pat esame sertifkuoti pagal LST EN 1090-2 reikalavimus. Pagrindinės veiklos sritys: Statybinių plieninių konstrukcijų gamyba. Gaminio klasė - EXC2. Plieninių konstrukcijų montavimo ir suvirinimo darbai. Technologinių vamzdynų montavimo ir suvirinimo darbai. Slėginių indų, talpyklų ir rezervuarų montavimo ir suvirinimo darbai. Laivų statybos ir remonto darbai.
  UAB Constro
   
  Įsimink
 • Plungės r.
  vasario 8
  1
  Reikalingi Tig suvirintojai darbui Norvegijoje

  Reikalingi Tig suvirintojai darbui Norvegijoje

  UAB Constro
  1.Darbo patirtis 2.Anglų kalba 3.Sertifikatai 141
   
  Įsimink
 • Plungės r.
  vasario 8
  1
  Metalo konstrukcijų montuotojai dirbti norvegijoje

  Metalo konstrukcijų montuotojai dirbti norvegijoje

  UAB Constro
  Darbo patirtis metalo konstrukcijų montavime Anglų kalba būtų privalumas
   
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 3
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Pardavimų telefonu vadybininkas (-ė)

  Pardavimų telefonu vadybininkas (-ė)

  Mūsų klientė - stabili ir sėkmingai veikianti įmonė, klientams siūlanti profesionalias ir pačius aukščiausius standartus atitinkančias įeinančių ir išeinančių skambučių aptarnavimo paslaugas. Šiuo metu įmonei ieškome Pardavimų vadybininko (-ės). • Esamų klientų priežiūra, bei papildomų paslaugų pardavimas; • Klientų poreikių analizė; • Užsakymų administravimas; • Individualių ir komandinių pardavimo tikslų įgyvendinimas. Įmonė siūlo: • Realias karjeros galimybes tarptautinėje bendrovėje; • Aktyvų darbą jaunatviškame kolektyve; • Motyvuojantį atlyginimą, susidedantį iš fiksuotos dalies ir priedų; • Mokymus ir priemones, skatinančias asmeninį ir profesinį tobulėjimą; • Profesionalius mokymus; • Oficialų, laiku mokamą atlyginimą. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
  550| UAB "Galvų medžiotojai"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 28
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (Media)

  PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (Media)

  Mūsų klientė – pasaulinė kompanija, stipriai lyderiaujanti lauko reklamos srityje. Kompaniją vienija apie 10 000 darbuotojų skirtingose valstybėse. Rinkoje įmonė matoma kaip sparčiai progresuojanti kompanija, kuri išsiskiria kūrybiškais lauko reklamos sprendimais. Nuo pat įsikūrimo pradžios kompanija turi stiprias vertybes savo darbuotojų atžvilgiu, kas leidžia suburti lojalių ir motyvuotų darbuotojų komandą. Šiuo metu prie darnios komandos kviečia prisijungti: PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVĄ (-Ę): Darbo pobūdis: - vietos lauko reklamai pardavimas esamiems ir naujiems klientams; - partnerystės vystymas su stambiomis reklamos agentūromis; - sklandaus projektų įgyvendinimo užtikrinimas; - įmonės reprezentavimas, pristatymas renginiuose. Įmonė siūlo: - darbą pažangioje pasaulinio lygio kompanijoje; - darbą organizacijoje, kurioje darbuotojai yra pagrindinė vertybė; - profesinio tobulėjimo galimybes; - patrauklų, konkurencingą atlygį. Konfidencialumą garantuojame! Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Gyvenimo aprašymus su nuorodą ,,PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS", siųskite el. paštu:
  Ekloga/ COMPETENT
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  vasario 28
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  DARBŲ ORGANIZATORIUS (Durys)

  DARBŲ ORGANIZATORIUS (Durys)

  Mūsų klientė – 20 metų veikianti UAB „Vauksa“ yra vienos stambiausių Skandinavijos kompanijos „Viljandi Aken ja Uks“, gaminančios duris ir langus, oficialus atstovas Lietuvoje. Įmonės biurai veikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Papildomai teikdama montavimo, techninio aptarnavimo paslaugas, įmonė užima stiprią konkurencinę poziciją rinkoje. Pagrindiniai įmonės objektai – stambūs komercinės paskirties objektai. Įmonė išsiskiria pagarbiu ir partnerišku požiūriu į darbuotoją. Šiuo metu kompanija kviečia prisijungti: DARBŲ ORGANIZATORIŲ (-Ę) Darbo pobūdis: - išorinių durų montavimo įmonių darbų organizavimas ir kontrolė; - reikiamų resursų statybos objekte užtikrinimas; - bendravimas su klientais dėl vykdomų darbų eigos, kokybės, terminų; - statybos projektų techninės dokumentacijos rengimas; - bendradarbiavimas su pardavimo projektų vadovu. Įmonė siūlo: - darbą stabilioje, tarptautinėje kompanijoje; - organizuojamos mokymus; - patrauklų atlyginimą ir premijinę sistemą; - pagarbų požiūrį į darbuotoją. Konfidencialumą garantuojame! Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Gyvenimo aprašymą su nuoroda " DARBŲ ORGANIZATORIUS (-Ė) (Durys)“ siųskite el.paštu:
  Ekloga/ COMPETENT
   
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 28
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS

  PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS

  Mūsų klientė – kompanija, jau dešimtį metų sėkmingai užsiimanti spaudos darbais ir reklamos gamyba, kompanijos vizitinė korteklė: greitis ir kokybė! Ilgalaikė patirtis, kokybiškas darbų atlikimas ir dėmesys klientui, užaugino įmonės vardą. Jauna ir veržli komanda, ieškanti naujų galimybių ir inovatyvių sprendimų, visuomet pasiruošusi vieni kitiems padėti į savo jaunatvišką būrį kviečia PARDAVIMO PROJEKTŲ VADOVĄ (spauda) - esamų klientų krepšelio valdymas ir jų lojalumo ugdymas; - naujų klientų paieška, sutarčių sudarymas; - spaudos darbų projektų kuravimas nuo kliento suradimo iki gaminio atidavimo; - klientų atsiskaitymų valdymas. Įmonė siūlo: - mokymus ir informatyvų darbuotojo įvedimą į naują darbinę aplinką; - idėjų ir naujų projektų realizavimo galimybes; - galimybes plėsti kompetencijas; - įdomų ir dinamišką darbą; - pastovų ir nuo rezultatų priklausantį darbo užmokestį. Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda „Pardavimo projektų vadovas (spauda)“.
  Nova Lux management solutions
   
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 9
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (Oro kondicionavimas ir vėdinimas)

  PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (Oro kondicionavimas ir vėdinimas)

  - Oro kondicionavimo, vėdinimo sistemų pardavimas; - Optimalių sprendimų pateikimas klientams, ilgalaikių santykių plėtojimas, konsultavimas; - Naujų klientų paieška, komercinių pasiūlymų rengimas, susitikimų organizavimas; - Įmonės pardavimų strategijos ir asmeninių pardavimo tikslų įgyvendinimas; - Pardavimo projektų valdymas ir kontrolė; - Bendravimas su tiekėjais; - Pardavimų analizė ir tobulinimas; - Konkurencinės rinkos tyrimas. Įmonė siūlo: - Darbą patikimoje ir stabilioje įmonėje; - Puikias darbo sąlygas, galimybę realizuoti savo žinias ir gebėjimus; - Konkurencingą atlygį; - Visas priemones efektyviam darbui bei profesionalių kolegų pagalbą. Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
  UAB Emplonet
   
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 3
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

  PARDAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

  verslo plėtra Lietuvoje, aktyvi naujų klientų paieška; aktyvus bendradarbiavimas ir ryšių palaikymas su esamais klientais; klientų poreikio išaiškinimas ir tinkamiausio sprendimo paieška; produktų ir paslaugų pristatymas, konsultavimas; įmonės iškeltų tikslų siekimas ir pardavimų planų įgyvendinimas; rinkos analizė, kainodara, produktų vystymas; derybų su klientais vedimas, sutarčių sudarymas; vykdomų pardavimo projektų koordinavimas ir priežiūra. Įmonė siūlo: Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą; konkurencingą atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų; profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.
  UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
   
  Įsimink
 • Plungės r.
  kovo 1
  Nėra nuotraukos

  Biuro administratorė

  - malonus įmonės svečių ir klientų sutikimas - vidinės komunikacijos sklaida - bendros biuro tvarkos užtikrinimas ir palaikymas - korespondencijos ir informacijos srautų valdymas - įmonės dokumentų (darbo sutarčių, įsakymų, sąskaitų-faktūrų ir kt.) administravimas Savo CV siųskite el.p. cv@constro.eu Išsilavinimas: aukštasis neuniversitetinis Darbo laikas: Visas etatas Apie įmonę: UAB "Constro" įkurta 2008-ųjų metų birželio mėnesį. Specializuojamės plieno konstrukcijų apdirbimo, suvirinimo ir montavimo srityje. Nuo pat įsikūrimo įmonėje vis auga paslaugų įvairovė, personalo skaičius ir kvalifikacija, apyvarta ir gamybos kiekiai. Įmonėje įdiegta integruota vadybos sistema, apimanti kokybės, aplinkos apsaugos, profesinės saugos ir sveikatos vadybos sistemas, atitinkančias standartus ISO 9001 ISO 14001 ir OHSAS 18001. Taip pat esame sertifkuoti pagal LST EN 1090-2 reikalavimus. Įmonė nuo 2016 metų yra Lietuvos Suvirintojų asociacijos narys. Mūsų įmonėse Lietuvoje ir užsienyje dirba apie 200 savo srities specialistų. Pagrindinės veiklos sritys: Statybinių plieninių konstrukcijų gamyba. Gaminio klasė - EXC2. Plieninių konstrukcijų montavimo ir suvirinimo darbai. Technologinių vamzdynų montavimo ir suvirinimo darbai. Slėginių indų, talpyklų ir rezervuarų montavimo ir suvirinimo darbai. Laivų statybos ir remonto darbai.
  UAB Constro
   
  Įsimink
 • Jurbarko r.
  kovo 1
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Pardavimų vadybininkas (-ė)

  Pardavimų vadybininkas (-ė)

  - Padėsite vartotojams įsigyti patraukliausias mobiliųjų technologijų paslaugas; - Atsakysite į klientams iškilusius klausimus; - Rūpinsitės, kad klientai žengtų koja kojon su telekomunikacijų naujovėmis. Įmonė siūlo: - Tarptautinės kompanijos požiūrio į darbuotoją; - Sąžiningo atlyginimo už rezultatus; - Galimybių augti ir tobulėti pardavimų srityje; - Išmaniojo telefono darbui ir asmeninėms reikmėms; - Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ne tik darbe, bet ir visą parą; - Žaisti, laimėti ir džiaugtis prizais bei pasiekimais.
  UAB "Advantus"
   
  Įsimink
 • Šiauliai
  vasario 28
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Komercijos vadybininkas (-ė)

  Komercijos vadybininkas (-ė)

  Darbas su tiekėjais Europos šalyse; Asortimento formavimas, kainodara, marketinginių pinigų valdymas; Poreikio analizė Lietuvos prekybiniuose tinkluose; Naujų pozicijų įvedimas į prekybos tinklus ir jų palaikymas. Įmonė siūlo: Nedidelį, bet draugišką kolektyvą ir palaikančius vadovus; Visas priemones reikalingas darbui; Asmeninės atsakomybės reikalaujantį darbą; Parodų lankymą.
  UAB "Personalo valdymo sistemos"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 7
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Mokymų ir audito vadybininkas (-ė)

  Mokymų ir audito vadybininkas (-ė)

  - aptarnaujančio personalo mokymai; - personalo darbo organizavimas, stebėjimas ir kontrolė; - sklandaus aptarnavimo užtikrinimas, pavaldžių darbuotojų, motyvavimas, vertinimas; - picerijų veiklos auditas. Įmonė siūlo: - darbą iš kurio nesinorės išeiti; - laiku mokamą konkurencingą atlyginimą; - visas socialines garantijas; - įmonės bei įmonės partnerių taikomas nuolaidas.
  UAB "Delano"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 7
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Personalo vadovas (-ė)

  Personalo vadovas (-ė)

  Personalo valdymo ir ugdymo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas Organizacinių ryšių tarp skirtingų įmonės skyrių, bei atstovybių nustatymas ir optimizavimas Sistemingas personalo kompetencijų vertinimo ir ugdymo procesų kūrimas, atsižvelgiant į įmonės politiką Kvalifikacinių personalo mokymų poreikio identifikavimas ir jų organizavimas Motyvacinių sistemų optimizavimas ir diegimas skirtingose personalo grandyse Personalo poreikio planavimas ir kaitos valdymas, darbo rinkos monitoringas Organizacijos mikroklimato stebėjimas ir kryptingas reikiamų pokyčių įgyvendinimas Bendradarbiavimas su funkciniais įmonės vadovais žmogiškųjų ištekių klausimais Įmonė siūlo: Veržlumo reikalaujančią poziciją sparčiai augančioje organizacijoje Darbą motyvuotoje ir ambicingoje profesionalų komandoje Sprendimų laisvę ir galimybę realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą Motyvuojantį darbo užmokestį ir karjeros galimybes
  UAB "Indigroup"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 6
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė) (#8750723)

  TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė) (#8750723)

  Krovinių gabenimo pagal paskirtas kryptis organizavimas; Bendravimas su klientais, vežėjais ir vairuotojais; Darbas su duomenų baze, užsakymų administravimas; Operatyvus iškilusių problemų sprendimas; Dokumentų administravimas; Informacijos vedimas į įmonėje naudojamą apskaitos programą. Įmonė siūlo: Darba puikia reputaciją klientų ir partnerių tarpe turinčioje įmonėje, kurioje gerbiamas kiekvienas bendruomenės narys; puikias darbo sąlygas ir patrauklią motyvacijos sistemą; profesionalią darbo aplinką ir visas priemones reikalingas darbui.
  UAB "Personalo konsultacijų grupė"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 6
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVIMŲ VYSTYMO VADOVAS RYTŲ RINKOMS (-Ė) B2B STATYBŲ SEKTORIUJE

  PARDAVIMŲ VYSTYMO VADOVAS RYTŲ RINKOMS (-Ė) B2B STATYBŲ SEKTORIUJE

  vystyti ir įgyvendinti pardavimo planų strategiją (esami ir nauji klientai); vykdyti tiesioginius pardavimus su partneriais; ruošti pasiūlymus, prezentacijas, vesti derybas su klientais, sudaryti sutartis; konsultuoti klientus apie įmonės gaminamus produktus. Įmonė siūlo: atlyginimą, kuris priklauso nuo pasiektų rezultatų; galimybę priimti savarankiškus sprendimus, dalyvauti verslo plėtroje.
  UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 9
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  TECHNOLOGAS (NE MAISTO PRAMONĖ)

  TECHNOLOGAS (NE MAISTO PRAMONĖ)

  Mūsų klientei – ilgametę darbo patirtį turinčiai tarptautinei įmonei, užsiimančiai pramoninių įrenginių gamyba ir prekyba, šiuo metu dirbti Kaune reikalingas TECHNOLOGAS (NE MAISTO PRAMONĖ) Darbo pobūdis: - techninės ir technologinės dokumentacijos ruošimas; - pramoninių gamybos įrengimų programavimas; - brėžinių, technologinių kortelių ruošimas; - naujų technologinių sprendimų paieška, naujovių diegimas ir gaminių įvedimas į serijinę gamybą. Įmonė siūlo: - geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve; - visas socialines garantijas ir profesinio tobulėjimo galimybes; - stabilų ir rezultatus atitinkantį atlyginimą. Konfidencialumą garantuojame!
  Nova Lux management solutions
   
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 6
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  SANDĖLIO DARBUOTOJAS (KROVĖJAS)

  SANDĖLIO DARBUOTOJAS (KROVĖJAS)

  Mūsų klientei – solidžią darbo patirtį turinčiai įmonei, užsiimančiai didmenine ir mažmenine prekyba statybos, remonto bei santechnikos produkcija, dirbti Kaune reikalingas SANDĖLIO DARBUOTOJAS (KROVĖJAS) Darbo pobūdis: - krovinių priėmimas, iškrovimas, pakrovimas ir tvarkos palaikymas. Įmonė siūlo: - geras darbo sąlygas ir socialines garantijas; - darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą; - profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes. Konfidencialumą garantuojame!
  500| Nova Lux management solutions
   
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 9
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  AUTOMOBILIŲ DAŽYTOJAS

  AUTOMOBILIŲ DAŽYTOJAS

  Mūsų klientė - tai viena iš pagrindinių ir stambiausių įmonių ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, užsiimanti mažmenine – didmenine lengvųjų automobilių, sunkvežimių, sportinių automobilių atsarginių detalių, tepalų, alyvų prekyba, atliekanti serviso darbus visose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Ji vienintelė iš Lietuvos bendrovių buvo priimta į TEMOT International grupę, kuri vienija pirmaujančias automobilių dalių platintojų kompanijas visoje Europoje. TEMOT organizuoja kursus ir įvairius seminarus, per kuriuos pristato naujausius technologinius sprendimus ir Europos automobilių detalių rinkos pokyčius, kuriuose nuolat dalyvauja įmonės darbuotojai. Šiuo metu įmonė į savo komandą VILNIUJE kviečia darbštų: AUTOMOBILIŲ DAŽYTOJĄ Darbo pobūdis: - automobilių dažymas puikiai įrengtame servise. Įmonė siūlo: - visas socialines garantijas bei šiuolaikiškas darbo priemones; - patrauklų darbo atlyginimą apie 1000 Eur (atskaičius mokesčius); - kuro dengimą vykimui į/iš darbo (iš aplinkinių rajonų, miestų). Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus. Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda: „Automobilių dažytojas“
  Ekloga/ COMPETENT
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  kovo 6
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Logistikos pardavimų vadybininkas (-ė) (darbui su jūriniais konteineriais)

  Logistikos pardavimų vadybininkas (-ė) (darbui su jūriniais konteineriais)

  Esame įmonė, siūlanti šiuolaikinius transporto sprendimus savo klientams bei savo srityje užimanti pirmaujančias pozicijas Lietuvoje. Jau virš 10 metų nepriklausomai dirbame su pasauliniais jūrinių laivų operatoriais, bei oro transporto bendrovėmis. Įmonė sparčiai plečiasi, kuriamos naujos darbo vietos. Šiuo metu ieškome patyrusio LOGISTIKOS PARDAVIMŲ VADYBININKO (-ĖS) ! Būsite atsakingi už: - Efektyvų pervežimo paslaugų pristatymą suinteresuotoms įmonėms; - Klientų poreikių, kaip geriau pervežti savo produkciją, analizę; - Optimaliausių sprendimų parinkimą gabenant krovinius jūriniais konteineriais; - Partneriškų santykių su klientais užtikrinimą. Įmonė siūlo: - Profesionalų ir teisingą požiūrį į darbo santykius; - Dinamišką darbo atmosferą bendraminčių apsuptyje; - Gerą atlygį už darbą ir papildomus motyvacinius priedus; - Progresyvią ir ambicingą darbo aplinką; - Ilgalaikę perspektyvą. Pardavimų procesas teikia Jums pasitenkinimą ir yra varomoji jėga? Turite patirties logistikos srityje? Ši darbo vieta Jūsų!
  Atranka360
   
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 6
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Apsaugos darbuotojas (-a) Vilniuje

  Apsaugos darbuotojas (-a) Vilniuje

  Objektų apsauga, prekybos centrų apsauga. Įmonė siūlo: Visas socialines garantijas; Lankstų darbo grafiką (gali dirbti ir studentai, grafikas derinamas); Laiku mokamą atlyginimą; Priedus prie atlyginimo už gerus darbo rezultatus.
  400| UAB "Ekskomisarų biuras"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 7
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PERSONALO VADYBININKAS (-Ė)

  PERSONALO VADYBININKAS (-Ė)

  - Personalo dokumentų ruošimas, administravimas, sisteminimas; - Bendradarbiavimas su vadovais dėl darbuotojų poreikio indentifikavimo; - Darbuotojų paieškos, atrankos ir įdarbinimo organizavimas, vykdymas, kontrolė; - Darbuotojų adaptacijos organizavimas ir įgyvendinimas; - Duomenų bazės vystymas, administravimas, ataskaitų ruošimas; - Įmonės vidinės kultūros formavimas bei esamų tradicijų puoselėjimas. Įmonė siūlo: - Konkurencingą ir kompetencijas atitinkantį atlygį; - Visas socialines garantijas, darbui reikalingas priemones bei galimybę dirbti iš namų; - Profesionalų bei iššūkių nebijantį kolektyvą augančioje kompanijoje!
  Talent Lab
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*