X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Klaipėda, ...
  spalio 13 d.
  2 mėnesių katytė

  2 mėnesių katytė

  Dovanojama raina katytė. 2-jų mėnesių amžiaus, išmokinta savo reikalus daryti į dėžutę, yra nukirminta. Mažutė yra jau 4-os kartos naminė katė mūsų giminėje! Pasižymi ilgaamžiškumu (katytės prosenelė išgyveno beveik iki 22 metų). Žaisminga, tačiau ramaus charakterio, nebijo vaikų. Labai laukia kada galės keliauti pas naujus šeimininkus.
   
 • Trakų r., ...
  rugsėjo 18 d.
  Parduodami 2 britukai ir 3 britukės

  Parduodami 2 britukai ir 3 britukės

  katytė. 2 nuotrauka: Juoda katytė, juodas kačiukas ir raina katytė 3 nuotrauka: Katytė 4 nuotrauka: Mamytė (neparduodama) su kačiukais 5 nuotrauka: Tėvelis (neparduodamas)
  100 €
 • Trakų r., ...
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Katytė, 4 mėn, Trakų raj.

  Katytė, 4 mėn, Trakų raj.

  Dovanojam 4 mėn. rainą katytę. Augo kaime, broliukus ir sesutes išdovanojo, liko ji viena, pasiėmiau globai ir labai ieškom namų jai. Nors auga lauke, atsinešus namo tvarkingai eina i smėliuką, žaidžia, miega, draugauja su katinu ir šuniukais ir labai glaustosi, murkia. Tikrai švelni, draugiška ir labai meili katytė. Trakų r., bet galiu atvežt į Vilnių.
   
 • Klaipėda, ...
  prieš 2 d.
  Sesutė ir broliukas ieško namų

  Sesutė ir broliukas ieško namų

  Dovanojami 2 kačiukai (pilkas - katinėlis, raina - katytė). Ieškomi rūpestingi ir kantrūs šeimininkai. Kačiukai buvo benamiai, todėl vis dar bailūs. Mėgsta slapstytis. Reikės laiko, kad priprastų. Katinėliams apie 4-5 mėnesiai. Labai tvarkingi, naudojasi kraiko dėžute. Nukirminti ir nublusinti. Galiu atvežti. Būtų nuostabu, jei atsirastų geri žmonės ir priglaustų abu. Katinėliai vienas prie kito labai prisirišę.
   
 • Vilnius
  spalio 2 d.
  Katė Runa

  Katė Runa

  dviejų metukų katytė Runa. Runa smulkaus sudėjimo raina katytė. Labai kukli, meili ir nedrąsi. Runa sterilizuota, skiepyta ir čipuota. Runai geriausiu draugu taptu ramaus būdo žmogus, kuris meiliai su ja bendrautų, po truputį įgautų pasitikėjimą. Runa už meilę atsilygintų šimtą kartų stipresne meile ir dėmesiu. Runa nuostabi katytė. Šiek tiek nelaiminga, nes vis dar neranda savojo šeimininko. Runa globojama VŠĮ "Šlapia nosytė", Vilnius, 867881833 slapianosyte@gmail.com https://www.facebook.com/slapianosyte/
   
 • Klaipėda, ...
  rugsėjo 28 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Dovanojamas kačiukas

  Dovanojamas kačiukas

  PRAŠAU PAGALBOS! Ši nuostabi katytė (taip spėjo veterinaras), rasta su jos broliukais ir sesutėmis lauke. Jie visi ieško šiltų ir jaukių namų. Laikinai mažoji gyvena pas mane. Priglaudžiau, nes be galo pagailo. Deja galėjau tik vieną paimti, dar apie 4-5 katinukai lauke gyvena. Tiesa juos kaimynai maitina. Mačiau du juodus ir vieną rainą dar. Gal galite pasidalinti mano postu? Likčiau labai dėkinga! 3 Mažoji nukirminta šiandien, blusų neturi, kailiukas spindi. Gerai ja rūpinosi kaimynai.) Labai jauki. Ir kol kas šaukiama vardu LUNA. 3 Tikriausiai pilnaties garbei. tiesiog toks vardas šovė į galvą vos ją paėmus į rankas. Mano nr 862655000, katytė randasi Klaipėdoje.
   
 • Vilnius
  prieš 3 d.
  Nuostabaus meilumo benamė katytė ieško namučių

  Nuostabaus meilumo benamė katytė ieško namučių

  Ši nuostabaus meilumo, labai graži, raina, jauna katytė gyvena tiesiog po šaltais betono blokais priešais „Lidl“ parduotuvę Rasų gatvėje, Vilniuje. Kaip ji ten atsirado, neaišku. Tikriausiai kas nors ją išmetė iš namų. Katytė tikrai naminė, labai meili, rankinė. Pamačiusi žmogų, tuoj bėga pasitikti, glaudžiasi prie kojų, meilinasi, noriai leidžiasi paglostoma. Ir vis dairosi, dairosi. Galbūt laukia savo buvusių šeimininkų ir tikisi, kad jie vieną gražią dieną ateis ir pasiims ją namo. Ji nesupranta, kad tie žmonės jos atsikratė, tiesiog išmetė iš namų kaip nereikalingą daiktą ir neketina jos pasiimti. O katytė vis dar tikisi ir laukia. Ji tikisi, kad atėjus žiemai, nereikės kęsti šaltį po šaltais betono blokais. Ji tikisi, kad bus paimta į namus, galės džiaugtis namų šiluma ir glaustis prie ją mylinčių šeimininkų kojų. Juk jai reikia tiek nedaug. Brangieji žmonės, labai prašau, pasigailėkite šios nuostabios katytės ir paimkite ją į savo namus, kol dar neprasidėjo šalčiai, nes po tais blokais ji tikrai gali sušalti. Leiskite jai pasijusti laiminga, turinčia namus ir šeimininkus. O ji jums atsidėkos, jus labai mylėdama, meilindamasi ir murkdama. Artimiausiom dienom katytė bus sterilizuota. 867738014
   
 • Kaunas
  spalio 4 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodamas kačiukas

  Parduodamas kačiukas

  Parduodamas labai gražus juodas/rainas su baltom demelem katinukas,jam 2 men.labai mielas ir tvarkingas,tualetu/kraiku naudojasi pats,valgo maisteli.Mama britu veisles katyte.
  30 €
 • Kaunas
  prieš 2 d.
  Dovanojami kačiukai

  Dovanojami kačiukai

  Namų ieško apie 3,5 mėn balta katytė ir baltai rainas katinukas
   
 • Kaunas
  prieš 2 d.
  Šventi katinėliai ieško namų

  Šventi katinėliai ieško namų

  Šventi katinėliai ieško namų. Šventi todėl, kad augę su būreliu vaikų - pripratę būti tampomi nuo ryto iki vakaro. Gimę, augę namuose, dabar jau pripratę gyventi ir lauke. Moka naudotis kraiko dėžute, valgo sausiukus. 2 mėnesių. Rainas - katinėlis, rudai juoda (juoda, bet prieš saulę paruduoja ir išsiryškina rainumas) ir tokios pat spalvos su balta krūtinėle - katytės, baltanosis su baltais bateliais - katinėlis.
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Kačiukai,dovanoju

  Kačiukai,dovanoju

  JUODA KATYTĖ . 3 mėn.daro į smėliuką .rainas labai rankinis meilus. juoda biški baikštesnė,bet irgi rankinė.
   
 • Vilnius
  rugsėjo 27 d.
  Dovanojama katytė

  Dovanojama katytė

  Esu raina protinga aristokratė 2 metų. Deja, to neįvertino buvę šeimininkai ir su pirmais pavasario saulės spindulėliais, tirpstančiu sniegu paleido už miškų, laukų. toli nuo gimtųjų namų. ilgai ėjau, ieškojau prieglobsčio, kovodama už savo gyvybę, patekau į vieną iš Sudervės sodų bendriją ir suradau sau vieną nedidelę sodybą, kur šilta, gera, taip pat maitina, rūpinasi, pergyvena dėl manęs. Taip aš laikinai apsigyvenau visam pavasariui ir vasarai. Po truputį adaptavausi prie gyvenimo ne tik namie (nes buvau tikra naminukė), bet vis drąsiau išlysdavau į lauką, gaudavau drugelius, žaisdavau su pelytėm ir varlytėm (nors kaip jas galima valgyt neįsivaizduoju :) dar nelabai pasitikiu kitais gyvūnais, kurie galimai taip pat nuskriaudė. Tuo pačiu, esu labai švelni, ateinu ant kelių ir murkiu, prašau paglostyti ir pažaisti. Dėja, mano globėjai greit pabaigs sodininkystės sezoną ir aš vėl tapsiu be namų, nes jie sako, kad turi kitus gyvūnus namie, . Būsiu pati geriausia drauge, bet su sąlyga, jei gyvensiu viena, be kitų gyvūnų, noriu būti viena pati pačiausia princesė. :) Esu sterilizuota, nukirminta, nublusinta, tvarkinga katė. Galėčiau gyventi tiek namų sąlygomis, tiek nuosavam name su išėjimu į lauką. Nuvežimas galimas ir į kitus miestus.
   
 • Utenos r.
  prieš 3 d.
  Katinai ieško namų

  Katinai ieško namų

  Didumo kaip bebrai, margumo kaip nepaprasti rainuotieji, snukučiai net iš to jų stambumo ir apvalumo pusiau bukučiai atrodo. Na, jau tikrai smalianosėmis katėmis tai jų nepavadinsi! Tai va, jiems tik apie 6mėn. tai turėtų būti paaugliukai. Gal net liaunučiai, spaigliukai, o jie milžinai! O raštų gražumas, o kailio tankumas ir minkštumas.mmm. Ir jie jau socializaciją pradėję - apgyvendinti laikinai globėjos namuose, jau vakcinuoti. Jau prie maistą atnešančios globėjos prieina, leidžiasi glostomi. Svetimų dar išsigąsta, juk nepratę, kad taip arti žmonių daug būtų, bet pratinasi greitai ir ilgai netruks naujuose namuose šiems milžinams meilūnais pasidaryti. O kad meilės ir švelnumo bus ištroškę tai bus dar meilesni nei tie, kurie rankų šilumą jautė nuo pat mažumės. Jūs tik pasakykit kurį (rainas - smulkiai rainuotas- katinukas, kitos trys katytės), o mes atvešim tiesiai į namus. Galimi visokie variantai, skambinkit ir tarkitės, mes naudojam lanksčią susitarimo sistemą:) tel.: 861469917
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Labai šauni dryžuotai raina American curl

  Labai šauni dryžuotai raina American curl

  Šios veislės katinukai - kaip šuniukai - nori būti kartu, dalyvauti visuose namų renginiuose, draugauti su visais namiškiais, - ar tai būtų kitas katinas, ar šuo, ar vaikas, ar suaugę. Jei ieškote bendraujančio gyvūno - ši katytė kaip tik jums. Namo galės keliauti maždaug lapkričio vidury, su kilmės dokumentais, skiepyta, su čipu, sveika. Pasirašome sutartį. Daugiau apie mūsų gyvūnus: www.fb.com/VelvetAristocrats
  390 €
 • Ukmergės r., ...
  spalio 7 d.
  Dovanojame 4 mėn rainas katytes. Peliauja.

  Dovanojame 4 mėn rainas katytes. Peliauja.

  Linksmos, sveikos, švelnios katytės. Mėgsta dėžutę su pjuvenomis, bet moka gyventi ir kieme. Kantrios vaikiškai meilei. Dvi tikros rainiukės, viena juodai raina. Gyvenam Ukmergės raj. Sukinių kaime. Kiekvieną savaitę važiuoju į Kauną. Galiu atvežti.
   
 • Prienų r.
  spalio 4 d.
  Dovanojame kačiukus

  Dovanojame kačiukus

  Geriems, mylintiems gyvūnus žmonėms dovanojame 3 mėnesių gražius, prižiūrėtus kačiukus. Trispalvė ir raina – katytės, ryžos spalvos – katinėlis. Kačiukai labai mėgsta būti lauke, karstytis po medžius, bėgioti ir žaisti pievoje, moka naudotis kraiko dėžute. Nors kačiukai labai mylimi, tačiau tiek daug jų laikyti negalime. Prašome atsiliepti žmones, kurie augins ir mylės kačiukus, jų neišmes į gatvę.
   
 • Vilnius, ...
  spalio 12 d.
  Dovanojami kačiukai

  Dovanojami kačiukai

  Šaunusis penketas ieško naujų namų. Mūsų gražioji Sigutė (rusų mėlynojo mišrūnė ) rugpjūčio viduryje atsivedė 5 nuostabius mažylius. Turime 4 mergaites ir 1 berniuką. Kačiukai švarūs, meilūs, blusų neturi, pradeda ėsti patys. BERNIUKAS pilku rainu kailiuku. Kompanijos lyderis, drąsus ir smalsus. KATYTĖS: 1. Visiškai balta, viena jos akytė šiuo metu pilka, o kita žydra, todėl gali būti su skirtingų spalvų akimis. 2. Balta su pilka dėmele ant galvos. Dėmelė matosi nuotraukose. 3. Šviesi pilka, truputi raina, labai meili. 4. Tamsiai pilkos spalvos, bus kaip mamytė pilka ir be rainumo. Mažiausia iš visų. Vienoje iš nuotraukų yra kačiukų mama. LIKO DVI KATYTĖS. PILKA RAINA IR BALTA SU DĖMELE. Kačiukai šiuo metu gyvena Širvintų raj., todėl galima susitarti dėl atvežimo į Širvintas arba į Vilnių. Dėl kitų miestų teirautis. Darbo dienomis skambinti po 18val.
   
 • Kauno r.
  rugsėjo 5 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Dovanoju katyte

  Dovanoju katyte

  Nukirminuota 3men katyte. Raina ilgo plauko.
   
 • Prienų r.
  spalio 15 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Dovanojami kačiukai

  Dovanojami kačiukai

  Dovanojami kačiukai. Jau gali keliauti į naujus namus. Ryžikas ir dvispalvis - berniukai, raina - katytė. Prieraišūs, nori būti glostomi, daug žaidžia. 3 mėn laiko.
   
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00