• Kita
  prieš 1 d.
  Nėra nuotraukos

  Reikalingas Statybos darbų vadovas

  Švediškai statybos įmonei reikalingas atestuotas statybos darbų vadovas. Darbo pobūdis Organizuoti pavestų statybos darbų, užduočių atlikimą, užtikrinti darbų kokybę Statybos darbuotojų darbo koordinavimas ir kontrolė Statybinės dokumentacijos pildymas Statybos darbų vykdymo terminų laikymosi užtikrinimas Bendravimas su užsakovais ir tiekėjais Medžiagų ir mechanizmų užsakymas Darbų saugos, kokybės ir aplinkosaugos reikalavimų laikymosi užtikrinimas. Reikalavimai Aukštasis statybinis - inžinerinis išsilavinimas Statybos darbų vadovo kvalifikacijos atestatas Darbo patirtis statybos sektoriuje Gebėjimas planuoti procesus Vairuotojo pažymėjimas Anglų arba švedų kalba Mes jums siūlome Darbo rezultatus atitinkantį atlygį Darbui reikalingas priemones Gyvenamąjį būstą Visas socialines garantijas. Atlyginimas Derybų klausimas Darbo vieta: Švedija Įmonė: AVASTATA GROUP AB Dėl darbo pokalbio derinti tel. +37068229681
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 1
  Reikalingas stalius - darbų vadovas Kopenhagoje.

  Reikalingas stalius - darbų vadovas Kopenhagoje.

  Sveiki, Reikalingas stalius, darbų vadovas. Butina tūrėti mažiausiai 5 metų darbo patirtį šioje srityje. Ieškomas atsakingas žmogus, mokantis koordinuoti darbus, galintis dirbti ir kuruoti didesnę žmonių grupę (5-6asm) Nebijantis imtis atsakomybės, patikimas, punktualus. Ieškomi tik gerai patyrę šios srities specialistai. ("Esu darę, esu dirbęs, kažkiek moku." NETINKA!) Anglų kalba būtina, vairuotojo pažymėjimas būtinas. Rekomendacijos iš kitos darbovietės - privalumas. Jei manai, kad tai tu, prašau kriepkis jau dabar, tu mums reikalingas! Apgyvendinimas suteikiamas už mokestį. Atlyginimas 140-160Kr/h (Daniškų kronų į valandą prieš mokesčius)
  3500
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Reikalingas darbų vadovas

  Reikalingas darbų vadovas

  UAB "Vaitesa" veikla - gatvių ir kelių bei inžinerinių tinklų statyba. Šiuo metu ieškome darbų vadovo, turinčio bent 3 metų darbo patirtį.
  1200| UAB Vaitesa
   
  Įsimink
 • Šiauliai, ...
  vasario 13
  Nėra nuotraukos

  Reikalingas statybos darbų vadovas

  Darbo pobūdis: Statybos darbų organizavimas, jų vykdymo kontrolė, planavimas ir atlikimas laiku paskirtuose objektuose Medžiagų/ mechanizmų užsakymas Statybinės dokumentacijos pildymas Instruktuoti ir kontroliuoti kaip pavaldūs darbuotojai laikosi darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos reikalavimų Bendravimas su užsakovais Kitos vadovo pavestos užduotys. Reikalavimai: Orientacija į rezultatą, gebėjimas greitai įsisavinti informaciją ir ją efektyviai panaudoti Gebėjimas savarankiškai organizuoti savo veiklą, spręsti problemas, priimti sprendimus Mokėti planuoti, analizuoti ir priimti ekonomiškai pagrįstus sprendimus Statybos, gamybos bei technologijų procesų išmanymas -Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir valdyti komandą Darbas kompiuteriu. Vairuotojo pažymėjimas.
  1000| Rimgaudo Juozapaičio Įmonė
   
  Įsimink
 • Palanga, ...
  vasario 14
  Nėra nuotraukos

  Reikalingas statybos darbų vadovas

  reikalingas darbų vadovas, bendrastatybiniams darbams, kelių įrengimui, pageidautina patirtis ne mažiau 3 metai, apgyvendiname, suteikiame transportą, galimos komandiruotės, sk
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 31
  Nėra nuotraukos

  Reikalingas atestuotas statybos darbų vadovas

  Vadovavimas statybos objektams, jų priežiūra, naujų objektų paieška, dokumentacijos ruošimas, pradinių sąmatų sudarymas, sutarčių pasirašymas ir kt.
  Techninis inžinerinis statybinis išsilavinimas| atestacija| panašaus darbo patirtis ne mažiau 5 m.
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  vasario 7
  Nėra nuotraukos

  Atestuotas statybos darbu vadovas

  Įmonej nuolatiniam darbui reikalingas atestuotas statybos darbu vadovas. Reikalavimai : - darbu patirtis - aukstasis inzinerinis issilavinimas - anglu kalbos mokejimas ( butų privalumas ) - sąmatų skaičiavimas - darbas su kompiuteriu Gyvenimo aprašymą siusti el.p. marketing@westindustrier.com iki 02.25d.
  WESTINDUSTRIER
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 7
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Darbas Islandijoje - jai nusibodo maža alga Lt.

  Darbas Islandijoje - jai nusibodo maža alga Lt.

  ite cv. darius@husogmal.is lietuviškai. Taip pat reikalingas darbų vadovas su diplomu gali būti kad ir profesinės mokyklos baigimo atestatas. Reikalavimai: Patirtis
  15| Ecc ehf.
   
  Įsimink
 • Šiauliai
  prieš 6 d.
  Nėra nuotraukos

  Statybų darbų vadovas

  1
  Reikalavimai: Aukštasis inžinierinis išsilavinimas; Darbo patirtis valdant personalą| į netiesioginio vadovavimo patirtį projektuose bus...
   
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 2
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (papildomos paslaugos)

  PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (papildomos paslaugos)

  Mūsų klientė – daugiau kaip dešimtį metų sėkmingai veikianti ir sparčiai besiplečianti tarptautinio verslo kompanija, teikianti savo klientams lėktuvų bilietų įsigijimo internetu paslaugas. Šiuo metu kompanija valdo lėktuvų bilietų pardavimo portalus devyniolikoje Europos valstybių. Pažangi verslo valdymo filosofija ir personalo vadybos politika, nukreipta į dirbančius specialistus kaip pagrindines tvaraus verslo sąlygas, leidžia kompanijai sparčiai plėstis. Šiuo metu kompanijai reikalingas PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (papildomos paslaugos) Darbo pobūdis: Atsakomybė už aviabilietų pardavimo portalo papildomų produktų ir paslaugų kūrimą ir vystymą: - naujų papildomų paslaugų ir produktų idėjos sukūrimas; - tiekėjų ir partnerių paieška; - sutarčių su tiekėjais ir partneriais derinimas, partnerystės plėtojimas; - papildomų paslaugų/produktų įgyvendinimo darbų organizavimas; Atsakomybė už papildomų paslaugų ir produktų krepšelio rezultatus. Įmonė siūlo: - puikias darbo sąlygas; - galimybę tobulėti e-komercijos projektų valdymo srityje; - darbą su didelę patirtį turinčiais internetinių projektų specialistais; - draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką požiūrį į darbuotoją; - įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje kompanijoje. Konfidencialumą garantuojame! Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
  Ekloga/ COMPETENT
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 23
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  STATYBOS MONTAVIMO DARBŲ VADOVAS

  STATYBOS MONTAVIMO DARBŲ VADOVAS

  •Aliuminio konstrukcijų (durų, langų, fasadų) bei plieninių ir automatinių durų montavimo darbų organizavimas; •Montavimo brigadų darbo organizavimas; •Darbo fronto statybos objekte priėmimas ir perdavimas, kylančių klausimų sprendimas; •Montavimo darbų priežiūra ir kontrolė; •Nuolatinis bendradarbiavimas su įmonės pardavimo vadybininkais ir užsakovais. Įmonė siūlo: •Vadovaujantį darbą sėkmingai dirbančioje įmonėje; •Visas reikalingas darbo priemones (kompiuterizuotą darbo vietą, tarnybinį automobilį, telefoną); •Visas socialines garantijas; •Laiku mokamą atlyginimą.
  UAB "Marx Vilnius"
   
  Įsimink
 • Šiauliai
  sausio 23
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Statybos darbų vadovas - brigadininkas

  Statybos darbų vadovas - brigadininkas

  Vadovavimas atliekant statybos darbus; Statybos darbų organizavimas objektuose; Samatų skaičiavimas; Atliekamų darbų vykdymo kokybės kontrolė; Techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas; Techninių klausimų derinimas su užsakovais; Objektui numatytų resursų kontrolė; Medžiagų tiekimo užtikrinimas; Visų procesų, susijusių su objekto statyba, valdymas ir kontrolė. Įmonė siūlo: Įdomų ir atsakingą darbą; Stabilų etatinį atlyginimą bei nuo darbo rezultatų priklausantį kintamą priedą; Visas socialines garantijas; Draugišką kolektyvą; Visas darbui reikalingas priemones; Galimybes kelti kvalifikaciją ir kilti karjeros laiptais.
  UAB "SRS SERVISAS"
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  sausio 24
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Kokybės ir darbų saugos vadovas

  Kokybės ir darbų saugos vadovas

  - Kurti ir įgyvendinti trumpalaikes ir ilgalaikes darbuotojų saugos ir sveikatos strategijas; - Užtikrinti, kad darbų sauga bendrovėje būtų veiksmingai optimizuota, darbuotojai instruktuoti ir apmokyti; - Kontroliuoti visas išlaidas, susijusias su kokybės ir darbų saugos sritimi; - Teikti pasiūlymus ir ataskaitas vadovybei; - Organizuoti kokybės valdymo sistemų auditus bei patikrinimus; - Kontroliuoti darbuotojų saugos ir sveikatos privalomų teisės aktų laikymąsi įmonėje; - Užtikrinti bendrovės darbų ir gaisrinės saugos įgyvendinimą bei vykdymo kontrolę; - Organizuoti profesinės rizikos vertinimą įmonėje, rengti prevencijos priemones, koordinuoti ir kontroliuoti jų įgyvendinimą; - Organizuoti ir įgyvendinti nelaimingų atsitikimų ir profesinių ligų prevenciją. Įmonė siūlo: - Galimybę dirbti užsienio kapitalo benrovėje; - Konkurencingą atlyginimą; - Visas socialines garantijas ir priemones reikalingas darbui; - Asmeninės atsakomybės reikalaujantį darbą.
  UAB "Advantec Lietuva"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 24
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Reklamos projektų vadovas (-ė)

  Reklamos projektų vadovas (-ė)

  Reklamos projektų/paslaugų rengimas, pardavimas ir koordinavimas; Ilgalaikių ryšių su esamais klientais palaikymas, naujų paieška, derybos; Asmeninių pardavimų planavimas ir organizavimas; Aktyvi naujų klientų paieška; Komercinių pasiūlymų ruošimas; Rinkos analizė. Įmonė siūlo: Įdomų bei dinamišką darbą; Atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; Visas socialines garantijas; Galimybę tobulėti pardavimų srityje; Visas reikalingas darbo priemones. Kita informacija: Laukiame Jūsų CV. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.
  UAB "AZET MEDIA"
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  sausio 25
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Pardavimų ir rinkodaros vadovas (-ė) (reklama žiniasklaidoje) Klaipėdoje

  Pardavimų ir rinkodaros vadovas (-ė) (reklama žiniasklaidoje) Klaipėdoje

  Vadovavimas pardavimų padaliniui, pardavimų proceso organizavimas ir vykdymo kontrolė; Rinkodaros strategijos formavimas bei įgyvendinimas; Aktyvūs asmeniniai pardavimai, rinkos ir pardavimų analizė, ataskaitų generavimas ir teikimas. Įmonė siūlo: Geras darbo sąlygas šiuolaikiškoje įmonėje, karjeros galimybes; Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą, motyvacinius priedus; Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus; Visas darbui reikalingas priemones.
  100| UAB "Personalo valdymo inovacijos"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 25
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Pardavimo projektų vadovas (-ė) (šildymo ir santechnikos prekių grupė)

  Pardavimo projektų vadovas (-ė) (šildymo ir santechnikos prekių grupė)

  Šildymo, vėdinimo, santechninės įrangos bei jos komponentų pardavimai; Efektyvių ryšių su esamais klientais užtikrinimas, naujų klientų paieška; Klientų konsultavimas, derybos, sutarčių sudarymas, vykdomų projektų priežiūra. Įmonė siūlo: Geras darbo sąlygas, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą bei motyvacinius priedus; Visas darbui reikalingas priemones; Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes.
  1000| UAB "Personalo valdymo inovacijos"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 27
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Inžinerinio skyriaus vadovas

  Inžinerinio skyriaus vadovas

  • Dalyvauti sudėtingų XILO projektų pasiūlymų rengimo stadijose; • Spręsti kylančias technines problemas statomuose ir eksploatuojamuose objektuose; • Planuoti skyriaus darbuotojų apkrovimą; • Sudaryti detalius darbo grafikus vykdomiems projektams ir įrangos/ produktų vystymo darbams, sekti jų vykdymą. Įmonė siūlo: • Darbą didelėje, technologiškai pažangioje įmonėje; • Konkurencingą atlyginimą ir puikią motyvacinę sistemą; • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes; • Geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones. Konfidencialumą garantuojame.
  AB "Axis Industries"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 31
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PREKINIO ŽENKLO VADOVAS (-Ė)

  PREKINIO ŽENKLO VADOVAS (-Ė)

  • kompanijos kuriamų prekinių ženklų atstovavimas bei vystymas; • kompanijos prekinių ženklų strategijos ir pozicionavimo idėjų generavimas bei įgyvendinimas; • kompanijos kuriamų prekinių ženklų įvedimas į rinką ir jų žinomumo stiprinimas; • produktų prekinių ženklų aprašų kūrimas ir realizavimas; • konkurencinės aplinkos analizė; • marketingo biudžeto planavimas bei paskirstymas; • reklamos ir pardavimų skatinimo veiksmų organizavimas bei įgyvendinimas. Įmonė siūlo: • ambicingą darbą, kuriame realizuosite savo gebėjimus rinkodaros srityje; • visas darbui reikalingas priemones; • dosnų atlygį, atitinkantį Jūsų kuriamą pridėtinę vertę.
  UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
   
  Įsimink
 • Kita
  vasario 1
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Darbų vadovas (IT sritis)

  Darbų vadovas (IT sritis)

  - būsite atsakingas už kompiuterinių tinklų montavimo darbų organizavimą kruizinių laivų statykloje; - sudarysite komandą, skirstysite darbus bei vadovausite iki 20 darbuotojų komandai; - ruošite ataskaitas ir kitus dokumentus. Įmonė siūlo: - laiku mokėti sutartą atlyginimą; - apmokėti visas komandiruočių išlaidas (lėktuvo bilietų, būsto, transporto iš/ į darbą); - apgyvendinti bute su visais patogumais ir internetu; - suteikti visas darbui reikalingas priemones; - padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją, sertifikatus ir tobulėti kaip specialistui; - suteikti galimybę išvykti su šeima; - su Jumis švęsti šventes įmonės rengiamuose vakarėliuose! Kyla klausimų? Drąsiai skambinkite telefonu +370 670 35591
  2500| UAB "RNDV Group"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 3
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Pardavimo projektų vadovas(-ė)

  Pardavimo projektų vadovas(-ė)

  Pagrindinė Jūsų veikla darbe bus: - pardavimo projektų valdymas: klientų poreikių analizė, objektinių nuolaidų derinimas su tiekėjais, prekių tiekimo grafiko derinimas; - aktyvus pardavimai: naujų klientų paieška, ryšių su esamais klientais palaikymas; - informacijos valdymas ir komunikacija: kiekvieno kliento situacijos išmanymas iš skirtingų perspektyvų, pardavimų planavimas, rinkos analizė (esami ir būsimi objektai, jų mokumas ir pan., pardavimus įtakojantys veiksniai) - projektų finansų valdymas: atsiskaitymų priežiūra, sąskaitų pajamavimas, išrašymas, skolų analizė ir pan. Įmonė siūlo: Mes jums siūlome: - galimybę kaupti profesinę patirtį prekybos versle, tarptautiniame bendradarbiavime (partneriai, tiekėjai), pažinti statybos verslo bendruomenę - sąžiningą atlygį (starto, augimo galimybes aptarsime pokalbyje) - visas reikalingas darbo priemones - paprastus, draugiškus kolegas nedidelėje komandoje - mokyti pasirengusį tiesioginį vadovą Pastaba: konfidencialumą garantuojame; apie atrankos procesą informuosime tik pirmam susitikimui pasirinktus kandidatus.
  750| UAB "Dekoro grupė"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 7
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Montavimo darbų vadovas

  Montavimo darbų vadovas

  • Montavimo darbų ir garantinio aptarnavimo planavimas, organizavimas bei priežiūra; • vadovavimas savo darbuotojų komandai; • bendradarbiavimas ir su išorės partneriais (samdomomis kitomis montavimo įmonėmis): naujų paieška bei atranka, ryšių su esamais partneriais palaikymas; • bendravimas su klientais bei užsakovais dėl vykdomų darbų eigos, kokybės, terminų; • dokumentacijos, susijusios su vykdomais projektais, rengimas ir pildymas; • probleminių situacijų valdymas ir kt. Įmonė siūlo: • Profesinius mokymus bei kvalifikacijos kėlimą; • tarnybinį automobilį ir visas darbui reikalingas priemones; • stabilų ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už rezultatus; papildomą įmonės motyvacinį paketą; • pagarbų požiūrį į darbuotoją.
  Noriu personalo sprendimų grupė
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 9
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Projektų vadovas (-ė)

  Projektų vadovas (-ė)

  Ilgalaikių santykių palaikymas su esamais klientais, užsakymų priėmimas, derinimas, dokumentacijos pildymas, užduočių gamybai paruošimas ir kt. Įmonė siūlo: Įdomų, atsakingą darbą šiuolaikiškoje, inovatyvioje kompanijoje, profesinio tobulėjimo galimybes, konkurencingą atlygį, darbui reikalingas priemones. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
  700| UAB "Novameta"
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 9
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Kauno regiono padalinio vadovas

  Kauno regiono padalinio vadovas

  • Kauno regiono padalinio strategijos formavimas, veiklos vystymo ir plėtros užtikrinimas; • Vadovavimas inžinierių, vadybininkų ir projektų vadovų komandai; • Naujų projektų pritraukimas ir vykdomų projektų valdymo kontrolė; • Ilgalaikių bendradarbiavimo ryšių su klientais, partneriais ir tiekėjais užmezgimas bei palaikymas; • Įmonės atstovavimas regione. Įmonė siūlo: • Darbą vienoje didžiausių inžinerinės srities įmonių Lietuvoje; • Profesionalią vadovų ir kolegų komandą; • Konkurencingą atlygį, priedus, priklausančius nuo padalinio darbo rezultatų.
  Noriu personalo sprendimų grupė
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  vasario 10
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  REALIZACIJOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

  REALIZACIJOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

  • darbas su esamais klientais, naujų klientų paieška ir derybų su jais vedimas • komercinių pasiūlymų, sutarčių rengimas ir atsiskaitymų kontrolė • ataskaitų rengimas Įmonė siūlo: • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes • konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas • visas darbui reikalingas priemones • galimybę „Senukų“ prekybos centruose prekes įsigyti su nuolaida • papildomą sveikatos draudimą Kartu kurkime patikimą ir dinamišką aplinką, kurioje augtume, tobulėtume ir siektume karjeros!
  UAB "Kesko Senukai Lithuania"
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*