• Vilkaviškio r., ...
  vasario 7
  Didmeninė prekyba papuošalais

  Didmeninė prekyba papuošalais

  Sveiki. Kviečiame bendradarbiauti įvairias parduotuves, butikus, prekybininkus. Parduodame-gaminame papuošalus. Galime pagaminti ir pagal Jūsų pageidavimus. Siūlome savo prekės urminėmis kainomis. Visos prekės supakuotos. Išrašome sąskaitas-faktūras. Siunčiame į visus miestus. Daugiau darbų rasite puslapyje https://www.facebook.com/Karolita-papuo%C5%A1alai-%C5%A1ven%C4%8Di%C5%B3-atributika-268660116637120/ Susisiekti facebook paskyroje, el.pastu arba telefonu.
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 6 val.
  Grafika ir piešiniai ant sienų

  Grafika ir piešiniai ant sienų

  Siūlome kokybišką grafiką ir piešinius ant sienų. Dirbame su privačiais užsakovais, verslu ir kultūros atstovais. Dekoruojame kambarių sienas, restoranus, biurus, sandėlius, sales, fasadus. Atliekame visus darbus nuo eskizo iki įgyvendinimo, projekto suderinimo. Bendradarbiaujame su interjero dizaineriais ir architektais. Dirbame tiek Lietuvoje tiek ir užsienyje. Dekoro srityje esame sukaupę nemažai patirties ir mielai ja pasidalinsime. Platesnį portfolio galima rasti FB paskyroje ir interneto svetainėje. #gyvagrafika Ieškome naujų užsakymų ir galimybių bendradarbiauti. Kūrybinės studijos Gyva Grafika komanda. Piešiniai ant sienų, sienu dekoras, fasadu apipavidalinimas, paveiklsai, gatvės menas, graffiti, freska, fasado dekoras, grafika, tapyba .
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  sausio 31
  Nėra nuotraukos

  Pirk be tarpininkų iš lenkiškų gamintojų!

  Užsiregistruok ir užsakynėk Pirkinių Svetainėje www.zamowienia.eurotrader321.pl. Pirk be tarpininkų iš užsienio - Lenkijos, Belgijos, Italijos gamintojų. Parduotuves, bazes kviečiame bendradarbiauti. Siulome kainas, pristatymus bei sąskaitas - fakturas tiesiogiai iš fabrikų. Padedame su marketingu ir promocija - nemokami skelbimai polonijos laikraštyje ir radijuje. Suteikiame pagalba įnengiant parduotuvę. Suinteresuotas įmonės kviečiame bendradarbiauti. www.eurotrader321.pl http://www.youtube.com/watch?v=PEpjAbbzLPY
   
  Įsimink
 • Mažeikių r.
  vasario 13
  Mėsinių galvijų skerdiena visoje Lietuvoje

  Mėsinių galvijų skerdiena visoje Lietuvoje

  Stanevičių ūkis (5166522, Skuodo rajonas) vėl Jums nori pasiūlyti įsigyti natūralioje aplinkoje augintų mėsinių galvijų skerdienos. Šį kartą mėsytę pristatysime vasario pabaigoje. Prašome iki vasario 20 dienos informuoti ko ir kiek pageidautumėte. Vieno kilogramo skerdienos dalių kainos: Šonkauliai – 5,50 Eur Smulkinta jautiena - 6 Eur Kumpis - 7,10 Eur Kryžminė kumpinė -8,50 Eur Nugarinė su kaulu - 11 Eur Nugarinė be kaulo -13 Eur Antrekotas su kaulu - 12 Eur Antrekotas be kaulo - 14 Eur Sprandinė - 8,50 Eur Mentė - 7,10 Eur Bekaulis krūtingalis - 6 Eur Guliašinė - 6,5Eur Visada išrašome sąskaitas, kviečiame bendradarbiauti maitinimo įstaigas, pavienius pirkėjus, norinčius pirkti ketvirtį, pusė galvijo brandinimui ir t.t Taip pat siūlome kreiptis norintiems įsigyti veršienos.
  6 €
  Įsimink
 • Panevėžys
  rugpjūčio 16, 2016
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Klaipėdos gatvė - viena judriausių Panevėžio

  Klaipėdos gatvė - viena judriausių Panevėžio

  Panevėžys, Centras, Klaipėdos g.
  18.00 a| Namų valda| Daugiaaukščiams statiniams| Pramonės| Sandėliavimo| Komercinei veiklai| Kitas
  99 €
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 3
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Parduotuvės vedėjo asistentas (-ė)

  Parduotuvės vedėjo asistentas (-ė)

  Bendradarbiaudamas(-a) su parduotuvės vedėju ir pardavimo projektų vadovais Jūs turėsite: - aptarnauti ir konsultuoti parduotuvės klientus (pardavimai nuo smulkių iki didelės apimties, kai prekės tiekiamos paletėmis); - dirbti kasos aparatu: grynaisiais, mokėjimo kortelėmis; - dirbti kompiuterine apskaitos programa: sąskaitos-faktūros, važtaraščiai ir pan.; - rūpintis bendra tvarka parduotuvėje, sandėlyje, komplektuoti prekes pardavimui; - bendradarbiauti su kolegomis. Įmonė siūlo: Mes jums siūlome: - galimybę kaupti profesinę patirtį prekybos versle, pažinti prekių asortimentą, specifiką, pažinti statybos verslo bendruomenę; - sąžiningą atlygį (starto, augimo galimybes aptarsime pokalbyje); - darbo grafiką nuo I iki V, 8-17 val. ir patogią susisiekimui darbo vietą; - paprastus, draugiškus kolegas nedidelėje komandoje; - mokyti pasirengusį tiesioginį vadovą. Pastaba: - konfidencialumą garantuojame; - apie atrankos procesą informuosime tik pirmam susitikimui pasirinktus kandidatus.
  600| UAB "Dekoro grupė"
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 2 d.
  Kavinė ,Maridonė maistas ir aptarnavimas

  Kavinė ,Maridonė maistas ir aptarnavimas

  Maitinimo ir aptarnavimo rūpesčius palikite mums. Profesinalių virėjų ir aptarnaujančio personalo komanda, pavers Jūsų šventę karališka. Maistą ruošiame savo kavinėje arba Jūsų pasirinktoje vietoje, todėl jis visada būna šviežias ir kokybiškas. Žinome visų švenčių tradicijas, niuansus, turime didelę patirtį ruošiant šiuolaikiškas vestuves. Mes siūlome: šventinio meniu derinimas su užsakovais, produktų pirkimas, patiekalų gamyba pagal išbandytą ir laiko patikrintą meniu, aptarnaujantį personalą. Galime pasiūlyti savo serviravimo indus, taures, žvakides , staltieses, servetėles, stalo įrankius, bei kitas šventei reikalingas puošmenas. Maistą pristatome į Jūsų pageidaujamą vietą, Kėdainiuose ir 100km ,spinduliu. Būtų malonu , kad atsirastų kaimo turizmo sodyba , norinti pastoviai bendradarbiauti. iš anksto dėkojame.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 20 val.
  -Silikatiniai Blokai Geriausiom Kainom-

  -Silikatiniai Blokai Geriausiom Kainom-

  Silikatiniai blokai 248x120x248 71.60 EUR/m3 248x150x248 69.18 EUR/m3 248x200x248 69,80 EUR/m3 248x248x248 67.00 EUR/m3 Silikatiniai blokai pertvariniai 72.00 EUR/m3 497x100x248 996x175x623 497x75x248 SIŪLOME DAR : AKYTO BETONO BLOKELIUS SKALDYTAS BEI TAŠYTAS PLYTAS SPALVOTAS PLYTAS PAPRASTAS SILIKATINES PLYTAS PASTOVIEMS KLIENTAMS TAIKOMOS NUOLAIDOS.IEŠKOME PARTNERIŲ BENDRADARBIAUTI UABMIKORSTA AGRASTŲ G.2
   
  Įsimink
 • Kita
  prieš 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Ryšių su rinkomis ekspertas (-ė)

  Ryšių su rinkomis ekspertas (-ė)

  Koordinuoti procesus ir projektus tarp rinkų ir gamyklos, prižiūrėti pagrindinių duomenų bazes (kodų kūrimas, priskyrimas) ir prisidėti prie verslo strateginių tikslų įgyvendinimo. Pagrindinės atsakomybės: • Koordinuoti veiklas ir projektus, susijusius su naujų produktų įvedimu, esamų produktų atnaujinimu; • Užtikrinti bendradarbiavimą tarp gamyklos ir rinkų; • Bendradarbiauti su pakuotės dizaino kūrimo agentūromis, užtikrinti reikiamos informacijos surinkimą ir pateikimą; • Teikti rekomendacijas rinkoms bei fabrikui kompleksijos mažinimo srityje; • Padėti tvarkyti importo licenzijas, veterinarinius sertifikatus bei registravimo dokumentus; • Užtikrinti pagrindinių veiklos rodiklių pasiekimą; • Kurti kodus sistemose, užtikrinti efektyvų duomenų surinkimą ir valdymą. Įmonė siūlo: Dirbti, įgyvendinti savo tikslus ir suprasti, kad verslas, tai ne tik pelno siekimas – tokia yra „Mars“ filosofija. Tokias galimybes siūlome kiekvienam, norinčiam prisijungti prie mūsų kolektyvo. Kiekvienas čia turi galimybę daryti tai, ką išmano geriausiai ir savo darbu sukurti gerų ir prasmingų dalykų ne tik sau, bet ir visai mūsų planetai. Šiame darbe jūsų laukia įdomūs iššūkiai. Mes padėsime juos įveikti ir pasiekti puikių rezultatų suteikdami jums ne tik visas reikalingas darbo priemones, bet ir galimybę dirbti su geriausiais savo srities specialistais. Ieškodami būdų, kaip kasdien vis geriau atlikti savo darbą ir sėkmingai kilti karjeros laiptais, jūs tuo pačiu prisidėsite ir prie mūsų verslo sėkmės bei tvarumo kūrimo.
  UAB "Mars Lietuva"
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 6 val.
  Piešiniai ir grafika ant sienų

  Piešiniai ir grafika ant sienų

  Siūlome kokybišką grafiką ir piešinius ant sienų. Dirbame su privačiais užsakovais, verslu ir kultūros atstovais. Dekoruojame kambarių sienas, restoranus, biurus, sandėlius, sales, fasadus. Atliekame visus darbus nuo eskizo iki įgyvendinimo, projekto suderinimo. Bendradarbiaujame su interjero dizaineriais ir architektais. Dirbame tiek Lietuvoje tiek ir užsienyje. Dekoro srityje esame sukaupę nemažai patirties ir mielai ja pasidalinsime. Daugiau informacijos ir platesnį portfolio galima rasti FB paskyroje ir interneto svetainėje. #gyvagrafika Ieškome naujų užsakymų ir galimybių bendradarbiauti. Kūrybinės studijos Gyva Grafika komanda. Piešiniai ant sienų, sienu dekoras, fasadu apipavidalinimas, paveiklsai, gatvės menas, graffiti, freska, fasado dekoras, grafika, tapyba .
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 6 d.
  Nėra nuotraukos

  Patikima Italų gamybos vartų automatika

  Siūlome Jums patikima Italu gamintuojo V2 automatiką. 1.Calypso 400 Atveriamų vartų automatika. Naudojama iki 2.5 m pločio varčiai, 400kg svorio , pristabdymo funkcija,valdymo blokas, du pulteliai. Garantija 24 mėn Kaina 330 Eur (1140 Lt) 2.Axil 230V Atveriamų vartų automatika. Naudojama iki 2.5 m pločio varčiai, 400kg svorio , varikliuose įmontuoti galiniai išjungėjai, pristabdymo funkcija, fotoelementai, valdymo blokas, du pulteliai. Garantija 24 mėn Kaina 430 Eur (1500 Lt) 3.Gold 400A 230V Nustumiamu vartų automatika, skirta vartams iki 400 kg ir 6 metrų pravažiavimui. Komplekte: pavara,du pulteliai. Garantija 24 mėn Kaina 260 Eur (900Lt) 4.Ayros 400D 230V Nustumiamų vartų automatika, skirta vartams iki 400 kg ir 6 metrų pravažiavimui. Komplekte: fotoelementai, du pulteliai,švyturėlis. Garantija 24 m Kaina 310 Eur (1040 Lt) 5.Ayros 800D 230V Nustumiamų vartų automatika, skirta vartams iki 800 kg ir 8 metrų pravažiavimui. Komplekte: pavara, du pulteliai. Garantija 24 m Kaina 310 Eur (1040 Lt) 6.Zariss 24V Alkūninę atveriamų vartų automatika. Naudojama ant plačių stulpų, varčia iki 2.2 m pločio, 250kg svorio. Vartelių funkcijos programą, varikliuose įmontuoti galiniai išjungėjai, pristabdymo funkcija, fotoelementai, valdymo blokas, du pulteliai. Garantija 24 mėn Kaina 490 Eur (1700Lt) 7.Azimut Pakeliamų garažo vartų automatika. Skirta vartams iki 8 m2. Pavara,du pulteliai, 3,3m bėgiai. Garantija 24 mėn. Kaina !30Eur (450 Lt) Savo asortimente turime daugiau modeliu. Kilus klausimams mielai į juos atsakysime. Montavimo darbai nuo 70 Eur (250 Lt). Kviečiame įmones ir montuotojus bendradarbiauti.
  260 €
  Įsimink
 • Elektrėnai
  gruodžio 10, 2016
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Pusiaukelėje Tarp Vilniaus Ir Kauno,

  Pusiaukelėje Tarp Vilniaus Ir Kauno,

  Elektrėnai, Kloninių Mijaugonių k., Šilo g.
  126.00 a| Pramonės| Komercinei veiklai
  35 000 €
  Įsimink
 • Lazdijų r.
  prieš 6 d.
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Parduodama Moderni Kaimo Turizmo Sodyba

  Parduodama Moderni Kaimo Turizmo Sodyba

  Lazdijų r., Paveisiejų k., Paveisiejų g.
  408 m²| 560.00 a
  799 000 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 4 d.
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Siūlome sklypus gražiausioje Bendorėlių

  Siūlome sklypus gražiausioje Bendorėlių

  Vilnius, Bendorėliai
  16.06 a| Namų valda
  46 194 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 4 d.
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Siūlome sklypus gražiausioje Bendorėlių

  Siūlome sklypus gražiausioje Bendorėlių

  Vilnius, Bendorėliai
  15.04 a| Namų valda
  35 044 €
  Įsimink
 • Panevėžys
  vasario 7
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Pirkėjų Dėmesiui ! Jeigu Norite Apsigyventi

  Pirkėjų Dėmesiui ! Jeigu Norite Apsigyventi

  Panevėžys, Centras, Ramygalos g.
  61 m²| 4 kamb.| 1/5 a.| Centrinis| Blokinis
  52 000 €
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 15, 2016
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Siūlome sklypus gražiausioje Bendorėlių

  Siūlome sklypus gražiausioje Bendorėlių

  Vilnius, Bendorėliai, Ukmergės g.
  15.00 a| Namų valda
  35 044 €
  Įsimink
 • Trakų r.
  vasario 8
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Siūlome Namų Valdos Sklypa Trakuose Su

  Siūlome Namų Valdos Sklypa Trakuose Su

  Trakų r., Trakų m., Linksmoji g.
  11.66 a| Namų valda
  17 000 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  sausio 30
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Parduodamas Išskirtinis Architekto Gintauto

  Parduodamas Išskirtinis Architekto Gintauto

  Klaipėda, Giruliai, Skautų g.
  246 m²| 10.00 a| 4 kamb.| Įrengtas| Dujinis
  780 000 €
  Įsimink
 • Panevėžio r.
  prieš 16 val.
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Jeigu Jums Pabodo Miesto Triukšmas Ir

  Jeigu Jums Pabodo Miesto Triukšmas Ir

  Panevėžio r., Tiltagalių k., Žalioji g.
  160 m²| 23.00 a| 5 kamb.| Įrengtas| Kietu kuru
  71 000 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 6 val.
  Siulome bendradrabiavima

  Siulome bendradrabiavima

  UAB SUNRISA (JSC ) - VIENINTELIS UKRAINOS LIETŲ ALIUMININIŲ RATLANKIŲ GAMINTOJO "DISLA" OFICIALUS ATSTOVAS BALTIJOS IR SKANDINAVIJOS ŠALYSE ! Automobilinių aliumininio lydinio ratlankių gamykla su " DISLA" ženklu buvo įkurta Ukrainoje 2012 metais. Gamybos technologija - aliuminio lydinio, liejimo esant žemam slėgiui su aktyvaus naudojimo naujausiais pokyčiais bei priedais, multi-lygio produktų kontrolės sistema naudojama nuo gamybos pradžios iki užbaigimo. Gamykla susideda iš modernios įrangos Italijos ir iš dalies Vokietijos gamybos linijų. Netauriųjų metalų - aukščiausios klasės Norvegiško aliuminio. Aliuminio lydinys yra papildomas titano, magnio, cinko ir kitų elementų mažomis proporcijomis, kad suteiktų puikią kokybės pusiausvyrą lydinio lengvumui, stiprumui ir kietumui. Dažymo produktai naudojami milteliųir skystųjų dengimo elementų pavidalu ir yra vokiečių ir olandų gamybos. Disko gamybos kontrolės sistema apima visą lydinio gamybos procesą, disbalanso ir vientisumo kiekvienam diskui ir kuri yra vykdoma bandymų centre gamykloje (dinaminis, smūgio poveikio ir kitų bandymų galutiniams produktams). Periodiškai yra atliekami sertifikavimo bandymai. Ieškome atstovų regionuose ar pageidaujančių bendradarbiauti. Tel. +370 665 19999 Ratlankius paziureti cia: http://disla-configurator.info Gamyba paziureti cia: https://www.youtube.com/watch?v=bllxwQ5N6SA
  Kita| R18| tvirtinimo taškai 6| >5 vnt.
  65 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*