X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Marijampolė, ...
  prieš 5 val.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Dovanojamos dvi laikos mišrūnės

  Dovanojamos dvi laikos mišrūnės

  Jos - dvi mažos, gražios, striprios, protingos, linksmos šunytės. Dvi 1,5mėn. rusų europinės laikos mišrūnės. Viena balta su juodomis dėmėmis ir kita juoda. Joms kiekviena diena - lyg smagus nuotykis. Jos tiksliai atlieka kiekvieną savo užduotį - pavagia pirštines, suseka pasislėpusią mamą, pralenda pro mažiausią plyšelį arba perlipa per aukščiausias pertvaras. Puikaus fizinio pasiruošimo dėka jos gali nugalėti, kad ir didžiausią pliušinį vienaragį. Jos visada veikia kartu. Ir niekada nepraleidžia progos pasinaudoti savo žavesiu, kad tik sušildytų kiekvieno širdį. Ir taip, jos jau pasiruošę savo meilę dovanoti naujajam Šeimininkui - iki mėnulio ir atgal!
   
  Įsimink
 • Vilniaus r.
  sausio 11 d.
  Vakaru Sibiro Laikos suniukai

  Vakaru Sibiro Laikos suniukai

  Parduodu Vakaru sibiro laikos suniukus su dokumentais FCM(FCI). Suniukai gime 2017-11-10, Nukirminuoti ir suskiepyti. Tevai puikiai medzioja. Daugiau informacijos telefonu. Suniuku video: https://www.youtube.com/watch?v=bresQlI_WRU
  250 €
  Įsimink
 • Telšių r., ...
  prieš 11 val.
  Vakarų sibiro laikos šuniukai

  Vakarų sibiro laikos šuniukai

  Vakarų sibiro laikos šuniukai, gimę 2017-12-17. Yra dar visi 6: 1 patinėlis ir 5 kalytės. Jau valgo svarankiškai. Tėvai medžiojantys, su kilmės dokumentais (mamos nuotrauka - priešpaskutinė, tėvo - paskutinė). Šuniukai be dokumentų. Visa informacija telefonu: +370 670 28052 Papildomas tel.: +370 662 53742.
  60 €
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  gruodžio 18, 2017
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Sibiro Haskio/laikos šuniukai! Haskiukai/laikiukai

  Sibiro Haskio/laikos šuniukai! Haskiukai/laikiukai

  Šie nuostabūs mažyliai gimė 2017m. spalio mėn 23d. Turime septynius sveikus mažylius. Kiekvienas šūnelis savito charakterio. Turime 4 baltas mergaites, 1 baltą berniuką ir 2 juodus su šiek tiek balto, pastarieji žydromis akimis. Šuniukai visą laiką iki 2017m. lapkričio 27d. buvo maitinami tik mamos pienų, o pastarasias dvi savaites primaitinami sausu pašarų, taigi mažyliai turi stiprų naturalų imunitetą. Šuniukai jau gali keliauti į naujus namus! Visi mažyliai po veterinaro patikros, dehelmetizuoti, sveiki. Mažyliai gyvena geromis sąlygomis bute kartu su mama ir tėčiu. Mažyliai jau patys valgo sausą pašarą, laką vandenį bei yra pratinami gamtinius reikalus atlikti ant palų, žino kas yra žaislai ir su jais žaidžia. Mažyliai nėra baikštūs, pagal amžių yra socializuoti, nebijo kitų gyvūnų, kadangi gyvena su trimis suaugusiais šunimis ir vėžliu. DĖMESIO! Šuniukai nėra grynaveisliai Sibiro Haskiai. Šuniuku mama balta Sibiro Haskė, o tėtis juodas Laikos mišrūnas. Kadangi šios dvi veislės artimos viena kitai šūneliai bus tikrai labai gražūs vidutinio ūgio, aktyvūs ir svers apie 20-25kg. Šie šūneliai puikiai tiks aktyvų gyvenimą budą mėgstantiems žmonėms, kadangi abi veislės yra reiklios fiziniam krūviui ir ilgiems pasivaiksčiojimams. Šuniukai tūrėtų būti stačiomis ausimis jei bus tinkamai prižiūrimi ir šeriami. Paprastai ausys atsistoja 3-4mėn laikotarpyje arba anksčiau. . Paskutinėje nuotraukoje šuniukų mama AIKO. Mažylius galima pamatyti Vilniuje, Karoliniškėse. Skambinkite/rašykite iki 23.00val.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  gruodžio 18, 2017
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Sibiro Haskio/laikos šuniukai! Haskiukai!

  Sibiro Haskio/laikos šuniukai! Haskiukai!

  Šie nuostabūs mažyliai gimė 2017m. spalio mėn 23d. Turime septynius sveikus mažylius. Kiekvienas šūnelis savito charakterio. Turime 4 baltas mergaites, 1 baltą berniuką ir 2 juodus su šiek tiek balto, pastarieji žydromis akimis. Šuniukai visą laiką iki 2017m. lapkričio 27d. buvo maitinami tik mamos pienų, o pastarasias dvi savaites primaitinami sausu pašarų, taigi mažyliai turi stiprų naturalų imunitetą. Šuniukus jau galima rezervuoti. Visi mažyliai po veterinaro patikros, dehelmetizuoti, sveiki. Mažyliai gyvena geromis sąlygomis bute kartu su mama ir tėčiu. Mažyliai jau patys valgo sausą pašarą, laką vandenį bei yra pratinami gamtinius reikalus atlikti ant palų, žino kas yra žaislai ir su jais žaidžia. Mažyliai nėra baikštūs, pagal amžių yra socializuoti, nebijo kitų gyvūnų, kadangi gyvena su trimis suaugusiais šunimis ir vėžliu. DĖMESIO! Šuniukai nėra grynaveisliai Sibiro Haskiai. Šuniuku mama balta Sibiro Haskė, o tėtis juodas Laika. Kadangi šios dvi veislės artimos viena kitai šūneliai bus tikrai labai gražūs vidutinio ūgio, aktyvūs ir svers apie 20-25kg. Šie šūneliai puikiai tiks aktyvų gyvenimą budą mėgstantiems žmonėms, kadangi abi veislės yra reiklios fiziniam krūviui ir ilgiems pasivaiksčiojimams. Šuniukai tūrėtų būti stačiomis ausimis jei bus tinkamai prižiūrimi ir šeriami. Paprastai ausys atsistoja 3-4mėn laikotarpyje arba anksčiau. Šuniukai bus parduodami su oficialia PIRKIMO-PARDAVIMO sutartimi kuri yra teisių garantas pirkėjui, pardavėjui na ir žinoma parduodamam mažyliui. Paskutinėje nuotraukoje šuniukų mama AIKO. Mažylius galima pamatyti Vilniuje, Karoliniškėse. Skambinkite/rašykite iki 23.00val. Kaina sutartinė (simbolinė).
   
  Įsimink
 • Kėdainių r.
  sausio 5 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodami Vakaru Sibiro laikos šuniukai

  Parduodami Vakaru Sibiro laikos šuniukai

  Parduodami 3patinukai ir 1kalyte.Gime rugsejo 29d.nukirminuoti.Tevai medziojantys. Kaina derinama
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  gruodžio 18, 2017
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Sibiro Haskiukai! Balti! Laikos šuniukai!

  Sibiro Haskiukai! Balti! Laikos šuniukai!

  Šie nuostabūs mažyliai gimė 2017m. spalio mėn 23d. Turime septynius sveikus mažylius. Kiekvienas šūnelis savito charakterio. Turime 4 baltas mergaites, 1 baltą berniuką ir 2 juodus su šiek tiek balto, pastarieji žydromis akimis. Šuniukai visą laiką iki 2017m. lapkričio 27d. buvo maitinami tik mamos pienų, o pastarają savaitę primaitinami sausu pašarų, taigi mažyliai turi stiprų naturalų imunitetą. Šuniukus jau galima rezervuoti. Visi mažyliai po veterinaro patikros, dehelmetizuoti, sveiki. Mažyliai gyvena geromis sąlygomis bute kartu su mama ir tėčiu. Mažyliai jau patys valgo sausą pašarą, laką vandenį bei yra pratinami gamtinius reikalus atlikti ant palų, žino kas yra žaislai ir su jais žaidžia. Mažyliai nėra baikštūs, pagal amžių yra socializuoti, nebijo kitų gyvūnų, kadangi gyvena su trimis suaugusiais šunimis ir vėžliu. DĖMESIO! Šuniukai nėra grynaveisliai Sibiro Haskiai. Šuniuku mama balta Sibiro Haskė, o tėtis juodas Laika. Kadangi šios dvi veislės artimos viena kitai šūneliai bus tikrai labai gražūs vidutinio ūgio, aktyvūs ir svers apie 20-25kg. Šie šūneliai puikiai tiks aktyvų gyvenimą budą mėgstantiems žmonėms, kadangi abi veislės yra reiklios fiziniam krūviui ir ilgiems pasivaiksčiojimams. Šuniukai tūrėtų būti stačiomis ausimis jei bus tinkamai prižiūrimi ir šeriami. Paprastai ausys atsistoja 3-4mėn laikotarpyje arba anksčiau. Šuniukai bus parduodami su oficialia PIRKIMO-PARDAVIMO sutartimi kuri yra teisių garantas pirkėjui, pardavėjui na ir žinoma parduodamam mažyliui. Paskutinėje nuotraukoje šuniukų mama AIKO. Mažylius galima pamatyti Vilniuje, Karoliniškėse. Skambinkite/rašykite iki 23.00val. Kaina sutartinė (simbolinė).
  1 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 8 val.
  Vilniuje, Zujūnuose dingo dvi vakarų sibiro laikos

  Vilniuje, Zujūnuose dingo dvi vakarų sibiro laikos

  2016.02.21 dieną Vilniuje, Zujūnuose šalia karjero dingo du vakarų sibiro laikos šunys, kalė ir patinas Pilkos su ruda spalvos, kaklas, kojos ir papilvės baltos. Patinui per snukį eina baltas ruoželis. Padėjusiems surasti atsilyginsiu. Gerai atsilyginsiu, vogtų šunų supirkėjai tiek nemokės. Jei jų kaina pasirodys didelė, sumokėsiu dar daugiau. Pas mane šunys užaugo, pas mane ir baigs senatvę. 1000 eurų tam, kas suras šunis, ar nurodys tikslią vietą kur jie yra. Po 500 už kiekvieną. Jei nurodys, kad laikomi piktybiškai su tikslu neatiduot ir pateiks įrodymus apie piktavalio motyvus, po 1000 eurų už kiekvieną. Ir nesvarbu, ar tai bus šiandien, ar po dviejų metų, jei šunys neatsiras. Kalė be liežuvio,normaliai negali lakti, 9 metų, išoperuota gimda dėl cistų. Patinas 6 metų, ant vienos priekinės kojos neturi penkto piršto.tel. 860029349
  Ieško
  Įsimink
 • Lazdijų r., ...
  sausio 2 d.
  Vakarų Sibiro laikiukai

  Vakarų Sibiro laikiukai

  Parduodu VSL šuniuką, gimusį 2017-09-15. Tėvai medžiojantys, turi diplomus. Motina Fora, tėvas Určiuk. Pridedamos kilmės dokumetu nuotraukos. Šuniukas nukimintas, paskiepytas, su skiepų pasu ir kilmės dokumentais. Paskutinė nuotrauka motinos. Liko 1 patinėlis. Kaina derinama.
  550 €
  Įsimink
 • Pakruojo r., ...
  gruodžio 6, 2017
  Dovanoju

  Dovanoju

  Dovanoju Vakarų Sibiro Laikos mišrūnus šuniukus, kalė dresuota, draugiška, sutaria su visais, patinas nedidelio mažesnio nei vidutinio ūgio, spalva juoda ir balta, svoris iki 10 kg., sargus, gerų manierų. Kalytes yra 3 mėn. amžiaus. Sterilizacija ir vakcinacija bus pasirūpinta.
   
  Įsimink
 • Marijampolė, ...
  gruodžio 12, 2017
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Ieškau laikos

  Sveiki iškau šiunelio. Neseno iki 1m laiko. Noriu sau partnerio eiti y medžiokle
   
  Įsimink
 • Ukmergės r.
  gruodžio 8, 2017
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vakaru sibiro laikiukai

  Vakaru sibiro laikiukai

  Parduodami vakaru sibiro veisles šuniukai,tevai ir proseneliai gerai dirbantis šunis,šuniukai su dokumentais,gyme 2017.10.15 Paskutine foto šuniuku tevas Vordas, kaina 100euru,daugiau info. Tel.865558853
  100 €
  Įsimink
 • Alytaus r.
  prieš 6 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Maži, faini šuniukai

  Maži, faini šuniukai

  Mama laikos mišrūnė,tėvas nežinomas.Simno seniūnijoje.
   
  Įsimink
 • Kita
  prieš 6 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Rusu europine laika

  Rusu europine laika

  Paieska gera. dirba usurini,barsuka,serna
   
  Įsimink
 • Šilalės r.
  sausio 4 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodamas Vsl Patinelis

  Parduodamas Vsl Patinelis

  Parduodamas VSL patinelis 1 metu amziaus. Suniukas supazindintas su sernu, stirna, barsuku, mangutu. Suo astrus, duomisi bebrais.
  200 €
  Įsimink
 • Varėnos r.
  prieš 4 d.
  Varėnos rajone rastas patinėlis

  Varėnos rajone rastas patinėlis

  2017-11-05 rastas Rusų europinės laikos patinas. Šuo buvo rastas kelio Vilnius- Varėna kelio (A4) posūkyje į Gojaus km.- miško aikštelėje. Kadangi šuo pragulėjo vienoje ir toje pačioje vietoje 9 valandas (o galbūt ir ilgiau), spėjam, kad jis buvo paliktas šeimininkų. Šuo be antkaklio, prižiūrėtas. Tikimės, kad visgi šeimininkai jo neišmetė ir ieško. Tel. nr. +370 617 09004
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 14 d.
  Vakaru sibiro laikos

  Vakaru sibiro laikos

  vakaru sibiro laikos 2 kalytes 1 suniukas su kilmes dokumentais gime 2017 09 28 tevai aktyviai medzioja sernui pirmenybe
  2 €
  Įsimink
 • Birštonas
  prieš 3 d.
  Vakarų Sibiro laikos

  Vakarų Sibiro laikos

  Parduodu Vakarų Sibiro laikų patinėlį ir kalytę. Šuniukai gimę 2017.11.24. Šuniukai su FCI dokumentais, suskiepyti ir sučipuoti. Tėvai Kimas (paskutinėje nuotraukoje baltas) ir Aza (priešpaskutinė nuotrauka). Abu tėvai aktyviai medžiojantys.
   
  Įsimink
 • Vilniaus r.
  prieš 2 d.
  Suomiu karelu laikos

  Suomiu karelu laikos

  Suomių karelų laikos gimė spalio 1d. Visi mažyliai su dokumentais. Tėvelis yra is Lietuvos su dokumentais, mamytė yra atvežta iš Baltarusijos su dokumentais. Abu medžioja. Kaina mergaicių 190 eur. Liko viena mergaite. 1.2.3.4.5 foto yra likusi mergaite.
  1 €
  Įsimink
 • Visaginas
  prieš 5 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vakaru sibiro laikos

  Vakaru sibiro laikos

  Suniukai gime 20.11.2017. Yra 3 patinelis ir 2 kalytes. Mama Hanna,tevas Bigis. Mama VSL be kilmes dokumentai. Tevas su dokumentai, geras medziotojas. Suniukas paskiepytas, yra skiepu pasas.
  40 €
  Įsimink
 • Šiauliai, ...
  prieš 2 val.
  Nosa

  Nosa

  Šį kartą visu gražumu jums prisistatyti nori žavi kalytė Nosa! Ši gražuolė (laikos mišrūnė) - pirmasis Šiaulių letenėlės gyventojas, krikšto vaikas. Nosa gavo tokį vardą, nes atkeliavo nubrozdinta nosyte. Ji valgo specialų maistą alergiškiems šunims, nebendrauja su katėm (po to, kai ją buvo katė užpuolus), tačiau, tai tik lašas jūroje, palyginus su tuo, kiek pliusų ši kalytė turi: Nosa yra paklusni, vykdo ir reaguoja į komandas. Vaikšto ir su pavadėliu, ir be jo. Keliaujate? Mašinoje važiuoja paklusniai ir net noriai! Svečius namuose pasitiks su 0 agresijos, draugiška su žmonėmis (net jei mato pirmą kartą), tad neteks uždaryti jos į kambarį ir pyktis su kaimynais. Labai žaisminga. Su vaikais problemų būti ir negali, nes jai ŽMOGUS yra viskas, Nosa nemėgsta vienatvės. Nosa ieško meilės ir šilumos kupinų namų. Idealu, aišku, savas kiemas, sava teritorija, nebent nesate užimtas žmogus ir turėsite laiko ir kantrybės padūkti su ja lauke, pasivaikščioti, pabėgioti. Žinoma, svarbiausia, kad ją pasiimantis būtų atsakingas, kantrus, aktyvus žmogus. Puiki kompanijos draugė prie rytinio krosiuko, ar ramiam pasivaikščiojimui vakare su šeimyna. Jei priimti negalite, tai prašau pasidalinti, gal savo artimųjų rate atsiras vietos ir jai? Jei susidomėjote nuostabiąja Nosa, dėl bet kokio iškilusio klausimo ar galimybės, kaip ją pasiimti, prašome kreiptis tel. 867612231 Miestas Šiauliai, p.s. Ir Nosa nenori klausytis, kad ji per toli, ji atvyks, kad tik rastų tai, kas jai geriausia! https://www.facebook.com/Siauliuletenele/photos/?tab=album&album_id=722253794512365
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 8 val.
  Parduoda puikiai medžiojančių tėvų šuniuką

  Parduoda puikiai medžiojančių tėvų šuniuką

  Parduodamas VSL alimentinis šuniukas gimes 2017-11-06.Abu tėvai medžioja invidualiai, pagalba nereikalinga. (ankstesnių vadų, visi iki vieno šuniukai dirbantys). Motina Kira tikras medžiotojas. Eksterjeras puikiai, darbiniai diplomai I,II, 3xIII su šernu(Latvija, Lietuva), III kiaunė( Lietuva). Savarankiškai, be pagalbos, gaudo paršus ir barsuką. Jos motina Aira, paskutinių laikų klubo varžybų su šernu Taujėnuose nugalėtoja, I laipsnio diplomai su kiaune, Lietuvos eksterjero čempionė(įvertinimai gautu tik laikų klubo parodose). Universali kalė(visi iki vieno jos palikuonys dirbantys) Tėvas Kajur, varžybų su šernu čempionas Baltarusijoje,(senelis Dunay). Šuniukų tėvas Dargas(YAR(Udmurtija) vaikas),Parodos: Lietuvos eksterjero čempionas(Visi diplomai gauti tik klubinėse laikų klubo parodose) LT CH, 12 CAC, 4xBOB, BOS,3xKL JN, 4x KL N. 28 darbiniai diplomai: 5xIII meška(Rusija), 7xIII, 2xII šernas(pusė diplomų Rusija), I,II barsukas voljere(Rusija), 4xI, 2xII, III kiaunė, 5xI mangutas pėdsaku. Universalus šuo. Puikiai invidualiai vienas dirba šerną, briedį, kiaunę, idealiai eina kraujo pėdsaku. Visi iki vieno jo palikuonys dirbantys šerną ir mešką, dirba kiaunę.(dukra paskutinių kopleksinių laikų klubo varžybų šernas, meška, barsukas voljere, antros vietos laimėtoja komplekse, iki dviejų metų 12 darbinių diplomų, 6 su meška, 3xII su šernu, I su barsuku) Šuniukas nukirminuotas, paskiepytas, sučipuotas, su LKD(FCI) dokumentais. Atvykus šuniuko, galimos tėvų ir jų vaikų(ankstesnių vadų) darbo video peržiūros. Tai pat ir šio mazgiaus, pirmos pažinties su šerno kailiu, kai buvo lygiai mėn. Ant sofos neauginamas, auginamas medžiotoju, bėgioja laisvai keturių arų teritorijoje.
  400 €
  Įsimink
 • Šiauliai
  sausio 3 d.
  Parduodami haskiukai, nauja puiki vada

  Parduodami haskiukai, nauja puiki vada

  Parduodami naujos vado haskiukai. Jų mama ir tėtis laikomi puikiomis sąlygomis, gryname ore prie nosavo namo. Haskiukai labia energingi ir smalsūs. Atiduosim tik į geras rankas. Kuršėnai
  150 €
  Įsimink
 • Visaginas
  gruodžio 21, 2017
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vakaru Sibiro laika suniukus

  Vakaru Sibiro laika suniukus

  Parduodu VSL šuniukus.Tėvai medžiojantys, turi diplomus.
  60 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00