X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Širvintų r., ...
  gruodžio 9 d.
  1
  Kavalieriaus Karaliaus Karolio spanieliai

  Kavalieriaus Karaliaus Karolio spanieliai

  Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielis yra mylintis, žaismingas ir labai kantrus šuo. Siekia įtikti savo šeimininkui, puikiai sutaria su vaikais ir šunimis. Yra drąsūs, gali žaisti ir su daug didesniais už juos pačius šunimis. Puikiai prisitaiko bet kokioje aplinkoje, šeimoje ar vietoje. Gali būti ne vienintelis šuo šeimoje. Sutaria su visokio amžiaus žmonėmis – pradedant vaikais ir baigiant vyresio amžiaus žmonėmis. Jie yra natūraliai smalsūs ir gyvybingi, tačiau lygiai taip pat mėgsta ramiai glaustytis ir miegoti šalia žmogaus. Dėl šių savybių jie puikiai tinka bendrauti su sergančiais žmonėmis ir senoliais. Mėgsta aktyvų gyvenimo būdą ir sportuoti. Turi išlikusius medžiotojo instinktus. Priežiūra. Maudomas pagal poreikį, šukuojamas kartą per savaitę. Parduodama kilminga Kavalieriaus Karaliaus Karolio spanielių veislės kalytė juodos su įrudžiu spalvos, gim. 2017-02-23. Mama FINA Baltųjų Dobilų Sala rubino spalvos. Tėvas BATLER IS SAKROVISH VINZORA juodas su įrudžiu. Gim. 2017-05-24 juoda su įrudžiu (black and tan) kalytė. Tėvas BARLIS BALTŲJŲ DOBILŲ SALA, mama MEILA BALTŲJŲ DOBILŲ SALA. Gim. 2017-07-14 rubinas (ruby) kalytė, juoda su įrudžiu (black and tan) kalytė ir patinėlis. Tėvas DIAMOND RUBY CARAMELLA DREAM, mama DAIGA BALTŲJŲ DOBILŲ SALA. Vados augintiniai į naujus namus keliaus kliniškai sveiki, su jų kilmę ir sveikatą patvirtinančiais dokumentais LŠVK CERTIFIED PEDIGREE, su atliktomis visomis privalomosiomis profilaktinėmis priemonėmis, su įvęstomis ETNP (elektroninė tapatybės nustatymo priemonė ), su GYVŪNO AUGINTINIO PASAIS. Daugiau facebook: Zita Gataveckienė . http://karaliukai.weebly.com/store/c1/Featured_Products.html https://www.instagram.com/veislynas_baltuju_dobilu_sala/ Kontaktai: Vardas: Sigitas Telefonas: 868039836 El.paštas: sigitas.gataveckas@gmail.com Miestas: Širvintos DAUGIAUhttp://karaliukai.weebly.com/ ir facebook: Zita Gataveckienė
   
  Įsimink
 • Kretingos r., ...
  prieš 11 val.
  1
  Amerikiečių akita

  Amerikiečių akita

  Sveiki, siūlome įsigyti nuostabius, kilmingus, puikaus temperamento, žaismingus Amerikiečių akitos šuniukus. Šuniukai gimė 2017.07.26. Šuniukai yra parduodami su LKD kilmės dokumentais, europasais, mikročipais ir pilnai vakcinuoti. Šuniukai jau gali keliauti į naujus namus, pas mylinčius šeimininkus, tai puikūs, draugai, kurie moka dalinti savo begaline meile, dėmesiu :) Tai puiki dovana vaikams, ir šeimai, bei puikus namu sargai :) Vadoje dar liko 2 kalytės ir 3 patinukai. Tėvo titulai: LTJCH, LVJCH, ESTJCH, BALTJCH, LTCH, BALTCH. Motina: turi puikius įvertinimus parodose. Tėvų sveikatos tyrimai: A/0 Visą dominančią informacija suteiksime telefonu: +37068655508 +37062198458 We offer beautiful, noble, beautiful temperament, playful American Akita puppies. The little ones were born on July 27, 2016. 2 females (1 light colored and 2 dark colored) and 2 males (light colored)in the ward. Puppies will be marketed with LKD dossiers of origin, Euro passport, microchips and fully vaccinated. At the moment two of puppies already has a new home. Puppies 4 months old and fully prepared to travel to new hosts. Titles of male: LTJCH, LVJCH, ESTJCH, BALTJCH, LTCH, BALTCH. Female: has excellent ratings at exhibitions. Boths parents of puppies has great health outcomes. A/0 puppies live in Kretinga Lithuania Contact persons for more info about puppies : +37068655508 +37062198458
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 4 d.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Kilmingi Vokiečių aviganių šuniukai

  Kilmingi Vokiečių aviganių šuniukai

  Š. m. Spalio mėn. Vokiečių aviganių veislyne "Vilkiūkštis" gimė sveikų, stiprių ir labai gražių šuniukų vada. Abu šuniukų tėvai importuoti iš prestižinių Vokietijos veislynų, puikaus charakterio, stabilios psichikos ir eksterjero,visiškai sveiki (abiejų displazijos HD A ED 0) išlaikę dresūros egzaminus(BH) ir praėję veislinę apžiūrą (Kkl) Šuniukų TĖTIS -Quljo von der Berghofer – Heide. Ypatingai tvirto charakterio ir puikiomis darbinėmis savybėmis. Daugkartinis sertifikuotų visų veislių parodų nugalėtojas (LT JCH, LT CH, 6xBOB, 4xBOS, 10xCAC)ir specializuotų Vokiečių aviganių parodų prizininkas. Daugiau apie tėtį galite paskaityti čia: http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=2428482-quljo-von-der-berghoferheide Šuniukų MAMA: Chanel-von-haus-voerde- tobulo charakterio,nuostabaus judesio ir labai graži. Daugkartinė sertifikuotų visų veislių parodų nugalėtoja (LT JCH,LT CH,8xCACIB,9xBOB,22xCAC) ir specializuotų vokiečių aviganių parodų prizininkė, Pabaltijo čempionato nugalėtoja (SG-1), Daugiau apie mama galite paskaityti čia: www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=1912348-chanel-von-haus-voerde Šuniukai bus parduodami su LKD-FCI kilmę patvirtinančiais dokumentais, skiepų pasais ir mikroschema, suskiepyti ir dehelmintizuoti pagal amžių. Naujiesiems šeimininkams, visą reikiamą informaciją reikalingą auginant, maitinant ir dresuojant naująjį šeimos narį suteiks ilgametę patirtį turintis veisėjas ir kvalifikuotas dresuotojas. Smulkesnė informacija tel. 868791396 ir el.p. butkus.antanas@gmail.com Taip pat veislyne "Vilkiūkštis" dresuojami visų veislių šunys.
   
  Įsimink
 • Marijampolė, ...
  prieš 17 val.
  1
  Tulearo bišonai (Coton de Tulear) Kalėdoms!

  Tulearo bišonai (Coton de Tulear) Kalėdoms!

  LIKO MERGYTĖ IR BERNIUKAS! Į namučius galės keliauti per Šv.Kalėdas! 2017-10-22 veislyne BALTOS GODOS gimė 5 balti debesėliai, 2 kalytės (1 rezervuota) ir 3 patinukai ( 2 rezervuoti). Tulearo bišonai - tai nedideli (patinas 4-6 kg, kalė - 3,5-5 kg), nepaprastai laimingi ir draugiški šunys, pakantūs net ir mažiems vaikams bei kitiems šunims. Jų nereikia kirpti, jie nesišeria, todėl tinka alergiškiems žmonėms. Praktiškai neturi kvapo (net kailiukui sušlapus). Plaukai jų tiesiog fantastiškai švelnūs. Žiemą nešąla. Šuniukai bus pripratinti savo reikaliukus atlikti ant palutės. Mama - VISZLA Pieniškas Šokoladas LT JCH. Tėvas - Whiteheart Lane Evind, LT JCH, EST JCH, LV JCH atvežtas iš garsaus veislyno Suomijoje. Tėveliams atlikti sveikatos ir DNR tyrimai. Akys sveikos, PL 0/0. Šuniukai į naujus namus iškeliaus su: kilmės dokumentais, tarptautine skiepų knygele, paskiepyti (pagal amžių), čipuoti. Šuniukai į naujus namučius galės keliauti prieš pat Šv.Kalėdas! Kaina šuniukų skirtinga, todėl prašom skambinti tel. 868613020 In 22-10-2017, 5 beautiful white puppies (2 female and 3 male) were born in kennel BALTOS GODOS. Coton de Tulear - are small (males weigh 4-6kg, females - from 3.5 to 5 kg) and extremely happy and friendly dogs, who are very good friends with small children and other dogs. Coton de Tulears hair is different from the other dogs hair/fur and is more like a humans hair, which makes it a perfect companion for the people suffering from dog related allergies. Cotons do not shed like other dogs and their hair does not require cutting. Cotons have practically no smell even when being wet. Their heir is very smooth. Puppies are already trained to do their ‘toilet activties on a sheet. Puppies mother is VISZLA from kennel Pieniškas Šokoladas LT JCH. Father - Whiteheart Lane Evind, LT JCH, EST JCH,LV JCH, who comes from a famous kennel in Finland. Both parents had their health checked. Eyes are healthy, PL 0/0. Puppies will leave to their new home with a pedigree certificate, microchipped, vaccinated and will have an EU vaccination passport.
   
  Įsimink
 • Klaipėdos r., ...
  prieš 2 d.
  1
  Pupytė ieško gerosios širdies.

  Pupytė ieško gerosios širdies.

  Štai kaip atrodo vargšas šuniukas, kuris niekada nematė meilės, gerumo ir tikro mylinčio šeimininko. Be viso šito, nors ir gyveno su senyvo amžiaus moterimi, sulaukusi savo gyvenimo saulėlydžio, pateko į Klaipėdos Nuaro prieglaudą, kurioje jai baisu ir nejauku.Ji nesupranta, kodėl taip atsitiko, plyšta iš skauso ir sielvarto jos gležna širdutė, tačiau vis nepraranda vilties, kad gal atsiras jai mažytis kampelis pas gerus žmones, kurie ją mylės ir pasirūpins.Pupytė šiaip labai faina, nori draugauti, nors ir yra labai išsigandusi, už maistuka palaižo rankytes, atsidekoja, jos nulėpusios ausytės prideda nepaprasto žavesio:) ji ir mato ir girdi, taip kad gyvenimas jai su tinkama priežiūra dar nusimato ilgas ir gražus. Jei atsiras žmogus galintis ją pasiimti iš Klaipėdos Nuaro prieglaudos skambinkite Nr. 868736888. Jei galite priglausti, tačiau neturite galimybės jos pasiimti iš prieglaudos skambinkite Nr. 868059941, parūpinsiu, kad ji pasiektu savo naujuosius šeimininkus, galėsiu nuvešti prieš tai ir pas vet, kad sutvarkytu nagučius, išmaudyti ir t.t.
   
  Įsimink
 • Šiauliai, ...
  prieš 5 d.
  1
  Kilmingi niūfaundlendai ieško mylinčių šeimų

  Kilmingi niūfaundlendai ieško mylinčių šeimų

  Veislyne "Salos Šunys" 2017.10.15 gimė 2 guvūs, stiprūs patinėliai ir 2 nuostabaus grožio mergaitės. Šuniukų tėvai: Zone Of Love Nuo Ozo Kalvų (mama) ir Larger Than Life Kilnioji Širdis (tėtis) ne tik daugelio parodų nugalėtojai, bet ir oficialūs Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltijos šalių Jaunimo bei suaugusiųjų šunų čempionai. Džiaugiamės, kad ir vyresni mažylių broliai ir seserys ne tik džiugina savo šeimas namuose, bet ir sėkmingai dalyvauja parodose. Šie 4 nuostabūs šuniukai, turėdami LKD/FCI kilmės dokumentus, mikročipą, ES skiepų pasą, dehelmentizuoti bei vakcinuoti į naujus namus bus pasiruošę keliauti Kalėdiniu laikotarpiu. Tai gali tapti geriausia, gražiausia bei prasmingiausia Jūsų namų dovana :) Detalesnė informacija – el. paštu: scesnaviciene@gmail.com bei telefonu: +37061199934. *** Niūfaundlendas – grožis be tuštybės, drąsa be žiaurumo, jėga be įžūlumo ir visos žmogiškos dorybės be ydų!
   
  Įsimink
 • Telšių r.
  prieš 1 d.
  1
  Prancūzų buldogė

  Prancūzų buldogė

  Parduodama prancūzų buldogė, gimusi spalio 14d. Nukirminta, labai žaisminga, savarankiškai valgo.
  300 €
  Įsimink
 • Kita, ...
  prieš 5 d.
  1
  Berno zenenhundai iš veislyno Duok Labas

  Berno zenenhundai iš veislyno Duok Labas

  Mažylai smalsūs, pasitikintys , mėgsta bendrauti su naujais žmonėmis :) Šuniukai jau pasirušę keliauti į naujus namus: turi FCI kilmės dokumentus, paskiepyti, suženklinti , socializuoti: Turime laisvų kalyčių ir patinėlių. Mes Julius ir Laisvė jau virš 16 metų kartu su berno zenenhundais . Jus domina berno zenenhundai ? Skambinkite, rašykite, drąsiai klauskite. Kviečiame aplankyti mus, paniurkyti mažuosius ir didžiuosius mūsų bernus, susipažinti su mamomis, tėčiu ir mažylių senele kuri pavasarį švęs 12 -ąjį gimtadienį. Daugiau informacijos mūsų puslapyje http://duok-labas.lt
   
  Įsimink
 • Plungės r., ...
  gruodžio 4 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Belgu aviganis ieško draugės

  Belgu aviganis ieško draugės

  Labai gero charakterio geros širdies ir aukšto intelekto šuo. Esu turėjęs ne vieną belgų aviganį, bet šis ypatingai geras. Todėl noriu rasti jam draugę. Tel 868837805
  1 €
  Įsimink
 • Telšių r.
  lapkričio 25 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Tojterjeriukas

  Tojterjeriukas

  Toiterjeriukas iesko jaukiu namu ir mylinciu seimininku.Issamiau telefonu
   
  Įsimink
 • Skuodo r.
  spalio 21 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Perku

  Pirkciau cihuahua suniuka. Siulyti tik is Klaipedos ir Telsiu apskriciu
  Ieško
  Įsimink
 • Alytus, ...
  lapkričio 19 d.
  Maišyti Hamiltono skalikučiai

  Maišyti Hamiltono skalikučiai

  Sveiki, ieško šiltų jaukių namų keturios kalytės ir du berniukai, beveik pusantro mėnesio laiko. Visi sveiki, žaismingi ir energingi, greit augantys. Motina Hamiltono skalikė, tėvas nežinomas(numanoma kad rotveileris, nes šuniukų fiziologija panaši). Taigi jie užaugę bus stiprūs ir dideli(+/- 30kg). Keturi juodi su baltu, ir du juodi su rudu. Atiduodami už simbolinę kainą.
  20 €
  Įsimink
 • Telšių r.
  lapkričio 8 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Dovanoju mišrūniuką

  Dovanoju mišrūniuką

  DOVANOJU 2mėn 2sav amžiaus mišrūniuką. Augs nedidelis iki ~30cm. Berniukas
   
  Įsimink
 • Telšių r., ...
  lapkričio 4 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokieciu Aviganei

  Vokieciu Aviganei

  Du mazylei jau pasirenge keliaut i naujus namus kreiptis nr860831442
  20 €
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  lapkričio 20 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Kergimuj pekinuke

  1m mergaite jiesko berniuko
  50 €
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  lapkričio 30 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Rsl Patinukas

  Rsl Patinukas

  Parduodamas 2m RSL patinelis. Suo medziuojantis.
  280 €
  Įsimink
 • Kalvarija, ...
  gruodžio 4 d.
  Nėra nuotraukos

  Taksų veislės patinėlis

  Parduodame pusės metų amžiaus taksiuką (patinėlį). Parduodame, nes nebėra sąlygų auginti. KAINA GALUTINĖ!
  100 €
  Įsimink
 • Plungės r., ...
  gruodžio 2 d.
  Dovanojami nedideli šuniukas ir kalytė

  Dovanojami nedideli šuniukas ir kalytė

  Rugpjūčio viduryje gimę šuniukas ir kalytė ieško mylinčių šeimininkų. Rudas yra šuniukas, o tamsesnė - kalytė. Jie sveiki, energingi, labai meilūs, prisirišę prie žmogaus, žaismingi, puikiai sutaria su mažais vaikais. Šuniukai - mišrūnai. Užaugs nedideli, apie 7-10 kg, trumpo plauko. Šiuo metu mažyliai auga su savo mama kaime, Plungės raj., netoli Platelių miestelio. Jie labai laukia mylinčių, gerų šeimininkų. Šeimininkės nr. +37068077700, Plungės raj.
   
  Įsimink
 • Marijampolė, ...
  gruodžio 6 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Sibiro Haski patelė

  Sibiro Haski patelė

  Parduodame 5mėnesių Sibiro haski patele. Akys mėlynos. Kolkas auga su mama, bet jau noretu nauju namučių. Paskiepyta yra skiepų pasas. Kaina 80e. Marijampolė
  80 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 4 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodama cihua mergyte.

  Parduodama cihua mergyte.

  liko mergaite ilgaplauke. Zaisminga, , nedidelio ugio. Gime 06.18d. Euro pasai,cipas dokum.skiepai
   
  Įsimink
 • Utenos r., ...
  prieš 4 d.
  Sibiro Haskis, Utenos rajonas

  Sibiro Haskis, Utenos rajonas

  Dovanojam Haski, gimusi liepos 23d. Pilkos spalvos. Jos tėvai (nuotraukos). Labai žaisminga. Į kitus miestus nevežam. Daugiau informacijos skambinkite arba rašykite tel. +37067327763. Tags: haskiai haskis sibiro husky
  1 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 2 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Šuniuku pardavimas

  Šuniuku pardavimas

  Šventinis ispardavimas,sakyk savo kainą -). 4 patinukai laukia šeimininkų Kalė iš Lenkijos veislyno. Treniruojami, dresiruojami visi tik stabilios psichikos. Patino tėvas iš USA su dokumentais, motina iš Lietuvos, gaunasi gera genų kombinacija. Nukirminuoti paskiepyti, čipuoti.Daugiau info telefonu arba sms 862275484. Konsultuoju.
   
  Įsimink
 • Kita, ...
  prieš 2 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Pirktume jorkšyro kalytę

  Pirktume jorkšyro kalytę

  Pirktume jorkšyro kalytę iki 1.5metų.
  Ieško
  Įsimink
 • Telšių r.
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Dovanoju takso misrunus

  Dovanoju takso misrunus

  Dovanoju 5 saviciu taksų misrunus, ruda kalyte, juodas patinėlis. Mama takse, o tevas beveislis. Nukitminuoti.
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00