• Kita
  prieš 14 val.
  1
  Lelijinės retos spalvos britukai su dokumentais

  Lelijinės retos spalvos britukai su dokumentais

  Musu veislyne gimė nauja britų trumpaplaukių kačiukų vada. Kaciukai su kilmes dokumentu, skiepyti ir sučipoti. Vadoje 3 berniukai ir 1 mergaitė. Katytė ir vienas berniukas jau rezervuota. Laisvi 2 berniukai. Šitos veislės kačiukai labai ramaus charakterio, nedrasko baldų, lelaipioja baldais ir užuolaidom, tinka žmonėms kurie nemėgsta triukšmo, mėgsta ramybę. Į naujus namus bus pasiruošę važiuoti sausio gale. Dabar galima rezervuoti. Nuotraukoje kačiukais su mama. Veislynas yra registruotas TICA sistemoje. Į Vilnių galime atvežti.
  650 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 2 d.
  1
  Britu trumpaplaukiai su dokumentais

  Britu trumpaplaukiai su dokumentais

  Turime gražuolių lelijinių katinėlių vadą. Katinėliai - gimę veislyne Bonibrit*LT ieško nauju šeimininku. Kačiukų tėvai tituluoti. Kačiukų tėvams atlikti paveldimų genetinių ir virusinių ligų tyrimai. Kačiukai iš mūsu veislyno parduodami tik su kilmės dokumentais (veislynai be dokumentų neparduoda, nes visa vada yra aktuojama ir kiekvienas katinėlis įtraukiamas į kilmės knygą). Parduodame namams, neveisimui, bet su galimybe dalyvauti parodose kastruotų kačių klasėje. Ieškome tik labai atsakingų tikrai gyvūnus mylinčių ir suvokiančių kad įsigis naują šeimos narį daugeliui metų šeimininkų. Priklausome FIFE sistemos Lietuvos Felinologų draugijai Bubastė. Mūsų kačiukai iškeliauja į naujus namus ne jaunesni nei 3,5 menesiu (kaip priklauso pagal veisimo starndartą ir praeję karantiną po skiepų), turi FIFE sistemos dokumentus, visus privalomus nukirminavimus ir skiepus atliktus 2 ir 3 mėnesių, Europonius pasus, čipuoti ir aktuoti klube. Daugiau informacijos apie mūsų veislyną ir naujausias kačiukų nuotraukas rasite mūsų tinklalapyje www.bonibrit.lt Prašau skambinkite, mielai papasakosime ir atsakysime į jūsu klausimus.
   
  Įsimink
 • Šiauliai, ...
  prieš 1 d.
  1
  World Cat Federation

  World Cat Federation

  WCF ( World Cat Federation ) Pasaulio Čempionas YANG de Monte - CRISTO. Jį filmavo Lietuvos ir užsienio valstybių TV kanalai , rašė spauda . Jį matė ir jam plojo Varšuvos , Rygos , Vilniaus ir daugelio kitų valstybių parodų lankytojai . Jis žavėjo suaugusius . Savo veido išraiška jis pavergė jaunųjų parodų lankytojų širdis. Jis šiuo metu vienintelis Pasaulio Kačių Federacijoje BRI Silver Tabby ns 22 64 katinas su tokiu titulu atviras kergimui. Jo nuotrauką galima pamatyti Pasaulio Kačių federacijos (WCF ) čempionų tinklalapyje, kas patvirtina jo turimą titulą: http://www.wcf-awards.com/Worl%20Champion/British%20Shorthair.html Nuostabaus marmuro rašto ( tarptautinis kodas - 22 ) žalių akių ( tarptautinis kodas 64 ) ypatingos veido išraiškos katinas kviečia kates į pasimatymus. Kraujo grupė A/A . Pateikiami sveikatos būklės išsamūs medicininės patikros dokumentai . Daugiau informacijos : https://www.facebook.com/DALRO-TABBI-1640963002832208/ tel . +370 65 75 25 75 Kaina sutartinė . Yra papildomų sąlygų .
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  1
  Šokoladinės spalvos britukai

  Šokoladinės spalvos britukai

  Britų trumpaplaukių ir Selkirk Rex kačių veislynas AdorableCat*LT siūlo įsigyti Britų trumpiaplaukių veislės kačiukus su kilmės dokumentais, europasu, mikročipu, paskiepytus ir dehelmentizuotus. Kačiukai labai meilūs, draugiški, žaismingi, labai gero charakterio. Tėvams atlikti genetiniai tyrimai HCM ( hipertrofinė kardiomiopatija) ir PKD ( policistinė inkstų liga). *Šokoladinės spalvos megaites Kaina sutartinė Daugiau informacijos www.adorablecat.lt
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 2 d.
  1
  Britukai su dokumentais

  Britukai su dokumentais

  Veislyno Bonibrit*LT Gražuolis šokoladinis britų trumpaplaukis katinėlis Umberto ieško mylinčių namučių. Daugiau informacijos apie mūsų veislyną, šią vadą ir aktualais kačiukų nuotraukas rasite mūsų veislyno tinklalapyje www.bonibrit.lt Mūsu kačiukai yra aktuoti klube, turi FIFE (klubo Bubabstė) sistemos dokumentus, skiepyti visais privalomais skiepais nuo pasiutligės, kalicivirozės, panleukopenijos, kačių virusinio rinotracheito, su mikroschemoma, su Europos sąjungos gyvūno pasu. Priklausome Tarptautinės kačių federacijos Kauno centrinio felinologų draugijos klubui Bubabstė. Į naujus namus kačiukai pagal veisimo taisykles gali keliauti ne anksčiau nei sulaukę 3 -4 mėnesių, kai turi visus skiepukus, ir yra praėję po jų karantiną. Ieškome tik atsakingų, mylinčių šeimininkų. su būsimu augintinio savininku pasirašoma sutartis. Kačiukaa jau gali keliauti į naujus namus.
   
  Įsimink
 • Tauragės r.
  prieš 3 d.
  Britu trumpaplaukiai

  Britu trumpaplaukiai

  Parduodami Britu trumpaplaukiai BRI a spalvos kačiukai, gimę sausio 8 d. Dvi mergaites ir du berniukai.Abu teveliai su dokumentais.Kačiukai bus nukirminti , paskiepyti.Jau savarankiški, moka naudotis kraiko dezute,draskykle,valgo sausa ir šlapia maisteli, auga bendroje aplinkoje ,labai mylimi ir draugiški. I naujus namus galės keliauti kovo mėnesi. Tai galėtu buti puiki dovana kovo 8 -osios dienos proga.Paskutines nuotraukos teveliu.
  200 €
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 1 d.
  Britų trumpaplaukiai kačiukai

  Britų trumpaplaukiai kačiukai

  Kilmingi Britų trumpaplaukiai kačiukai ( mergytė pirmoje nuotraukoje ir berniukas antroje ) ieško naujų namučių . Kačiukai labai retos mėlynos auksinės ( mėlyno aukso "tikingo" ) spalvos. Į naujus namučius galės keliauti kovo mėn. pabaigoje , bus pilnai paskiepyti ir su poodine mikroschema. Paskutinėse nuotraukose tėvai. Turim ir naują "auksiukų" vadą !
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  Britų trumpaplaukiai kačiukai

  Britų trumpaplaukiai kačiukai

  6 gražūs, draugiški ir labai aktyvūs britų trumpaplaukiai kačiukai ieško naujų, atsakingų ir rūpestingų šeimininkų. Be dokumentų. Vadoje yra 3 berniukai ir 3 mergaitės. Berniukai: Kakavinės spalvos [REZERVUOTAS] lelijinės spalvos silver tabby spalvos [REZERVUOTAS]. Mergaitės: 2 silver tabby spalvos [ABI REZERVUOTOS] 1 lelijinės spalvos.[REZERVUOTA] Kačiukai gimė 2016-12-18, o į naujus namučius galės keliauti jau kovo mėn. viduryje, dabar galima rezervuoti. Kačiukams bus suruoštas kraitelis. Iki to laiko, kačiukai bus nukirminti ir paskiepyti pirmuoju skiepu. Jau valgo sausą maistelį, tvarkingai naudojasi wc. Mama - grynaveislė, be dokumentų. Tėtis - kilmingas grynaveislis, parodų nugalėtojas. Abu tėvai - silver tabby spalvos. Kačiukai Vilniuje. Daugiau informacijos suteiksime telefonu.
  220 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  vasario 3
  Puikūs kilmingi britų trumpaplaukiai kačiukai

  Puikūs kilmingi britų trumpaplaukiai kačiukai

  Kilmingi britų trumpaplaukiai kačiukai, gimę 2016 m. rugsėjo 18-ą dieną veislyne BLACK ON SILVER*LT, jau išvyko į tikruosius namus. Mūsų veislyne gimę kačiukai turi FIFE sistemos kilmės dokumentus, mikroschemas, Europos Sąjungos gyvūno augintinio pasus. Būna paskiepyti visais reikiamais skiepais. Kačiukai auginami šeimoje, jaukiuose namuose drauge su kitais namų augintiniais. Turi visus reikalingus mitybos ir higienos įpročius. Būna pripratę prie žmonių, gyvūnų bei garsų, įprastų aktyvios šeimos namuose. Su tikraisiais šeimininkais pasirašoma pirkimo pardavimo sutartis. Smulkesnę informaciją apie planus rasite mūsų svetainėje www.blackonsilver.lt
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 5 val.
  Mėlynieji Britų trumpaplaukiai su dokumentais

  Mėlynieji Britų trumpaplaukiai su dokumentais

  Kačiukai gimę 2016 12 12 dvi katytės ir du patinėliai. - Tėvai: Mama - Gota Medaus akys *LT (BRIa). Tėtis - IC HANDSOME HARVEY ROXERA*LT - Kačiukai bus: Paskiepyti Dehelmintizuoti (Duoti vaistai nuo kirminų). Turės: Mikroschemas Euro pasus su žymėmis apie skiepus Pirkimo - pardavimo sutartis. - Visi kačiukai su kilmės dokumentais. Kačiukai mūsų namus palieka ne jaunesni kaip 3 mėn. amžiaus. Kačiukai jau naudojasi dėžute ir ėda įvairų maistą. Parduodam namams (Ne veisimui). Iškeliaudami į naujus namus kačiukai gaus dovanų. Kačiukai rezervuojami. - Daugiau informacijos telefonu 860566414 arba el. paštu. - romasrak@gmail.com P.S. Komentarai neskaitomi. Daugiau apie veislę galite rasti čia: http://www.topmiau.lt/idomu/veisliu_aprasymai/britu_trumpaplaukiai/4779/
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 3 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Britu trumpaplaukiai

  Pirkciau britu trumpaplauki katinuka pilkos arba melynos spalvos geriausia is Klaipedos
  Ieško
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 2 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Britu trumpaplaukiai

  Britu trumpaplaukiai

  2016.11.30 gime britukai.Britukai jau yra savarankiski valgo tiek sausa tiek slapia maisteli.zino kas yra draskikle ir tuoletas. Del platesnes informacijos skambinti nurodytu tel. Savaitgali bunu panevezi.
  120 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 2 d.
  Britų trumpaplaukiai

  Britų trumpaplaukiai

  Gimęs 2016 12 17, Draugiškas, šaunus, judrus, mielas ir fainas kačiukas. Tvarkingai vaikšto į dėžutę. Ėda tiek šlapią, tiek sausą, įvairių rūšių ,junior" ėdalą. Dabar pats grožis!
  140 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 4 val.
  Britų trumpaplaukiai

  Britų trumpaplaukiai

  siūlome britų trumpaplaukius kačiukus, gimusius lapkričio 26 d. 2 kačiukai (lelijinės spalvos) ir 3 katytės (1 lelijinė ir 2 dvispalvės - lelijinė su balta). Kačiukų mama - lelijinės spalvos, tėtis - dvispalvis su kilmės dokumentais, kurį galite pamatyti pas mus namuose ir skelbime http://www.skelbiu.lt/skelbimai/briu-trumpaplaukis-kergimui-25774959.html#. Dvispalvių kačiukų kaina - 200 Eur. Į naujus namučius jau gali vykti. PARDUOTA: lelijinė katytė, lelijinis patinėlis
  150 €
  Įsimink
 • Kaišiadorių r.
  prieš 5 d.
  Britų trumpaplaukiai

  Britų trumpaplaukiai

  Gražuoliai britukai ( gimę 01.02) jau ieško naujų šeimininkų. Liko du šviesūs berniukai ir nuostabaus grožio tamsi mergytė ( tikra ramybė- 2foto). Katinukai jau nukirminti, puikiai ėda sausą ir šlapią maistelį, naudojasi dėžute(wc). Savarankiški, judrūs, padūkę ir meilūs gražuoliai. Paskutinėje nuotraukoje - tėtis, prieš paskutinėje - mama. Abu katinukai šviesūs, kaip mamytė.
  160 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Britu trumpaplaukiai

  Britu trumpaplaukiai

  energingas,jaunas,pasiilges katyciu,kilmingas britu trumpaplaukis kviecia katytes i pasimatymus. Vados didelės- 6-8 katukai.Charakteris katino labai geras,švelnus ir tikras džentelmenas ,niekada nęra buvę neproduktyvių pasimatymų.
  65 €
  Įsimink
 • Šalčininkų r.
  vasario 5
  Britų trumpaplaukiai kačiukai.

  Britų trumpaplaukiai kačiukai.

  Parduodu du britukus. Yra mergytė ir berniukas. Kačiukams beveik du mėnesiai. Savarankiški, reikalus atlieka į kraiką, labai mėgsta žmonių dėmesį, judrūs. Kačiukų tėvelis su dokumentais, mama ne. Dvi paskutinės nuotraukos britukų tėveliai.
  150 €
  Įsimink
 • Prienų r.
  prieš 1 d.
  Britu trumpaplaukiai kaciukai

  Britu trumpaplaukiai kaciukai

  Mazas britukas iesko mylinciu seimininku,likes vienas lelijinis,gimes gruodzio 15 d,labai mielas ,linksmas kaciukas,nukirminuotas,viska valgo,naudojasi kraiko dezute.Keliatas nuotrauku kaciuko ir jo teveliu.
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  sausio 24
  Puikūs kilmingi britų trumpaplaukiai kačiukai

  Puikūs kilmingi britų trumpaplaukiai kačiukai

  Kilminga britų trumpaplaukė katytė DELINA BLACK ON SILVER *LT (BSH ns 22 64), gimusi 2016 m. rugsėjo 18-ą dieną, jau išvyko į tikruosius namus. Mūsų veislyne gimę kačiukai turi FIFE sistemos kilmės dokumentus, mikroschemas, Europos Sąjungos gyvūno augintinio pasus. Būna paskiepyti visais reikiamais skiepais. Kačiukai auginami šeimoje, jaukiuose namuose drauge su kitais namų augintiniais. Turi visus reikalingus mitybos ir higienos įpročius. Būna pripratę prie žmonių, gyvūnų bei garsų, įprastų aktyvios šeimos namuose. Su tikraisiais šeimininkais pasirašoma pirkimo pardavimo sutartis. Smulkesnę informaciją apie planus rasite mūsų svetainėje www.blackonsilver.lt
   
  Įsimink
 • Rokiškio r.
  vasario 11
  Britų trumpaplaukiai kačiukai Silver tabby

  Britų trumpaplaukiai kačiukai Silver tabby

  Silver Tabby Britanijos trumpaplaukiai kačiukai pasiruošę keliauti į naujus namus. Turime keturis berniukus ir dvi mergaites. Kačiukai gyvena kartu su tėveliais bei puikiai sutaria su kartu gyvenančiu šuneliu. Kačiukai gimė lapkričio 11 d. Rezevuoti.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 3 d.
  Ypatingai meilūs Britų trumpaplaukiai kačiukai

  Ypatingai meilūs Britų trumpaplaukiai kačiukai

  Kačiukai, gimę sausio 6 dieną, į naujus namus galės vykti apie kovo vidurį. Kačiukai bus nukirminti ir paskiepyti, turės skiepų pasą. Kačiukai savarankiški, naudojasi draskykle, kraiko dėžute, ėda sausą ir šlapią maistą. Kačiukai sveiki,stiprūs, labai žaismingi ir ypatingai meilūs. Katinukai puikiai socializuoti, labai gero charakterio. Vadoje yra trys berniukai ir viena mergaitė. Nuotraukose : su rožiniu kaspinu - lelijinė mergaitė - REZERVUOTA su mėlynu kaspinu - lelijinis berniukas - REZERVUOTAS su violetiniu kaspinu - mėlynas berniukas - REZERVUOTAS su geltonu kaspinu - mėlynas berniukas - REZERVUOTAS Paskutinėje nuotraukoje - kačiukų tėvas (lelijinės spalvos). Bendroje nuotraukoje - kačiukai su mama (mama - mėlynos spalvos) . Kačiukus išleisime su kraiteliu ir atmintine, kaip juos prižiūrėti. Jau galima REZERVUOTI kačiukus . Galima pristatyti į Vilnių, Panevėžį, Šiaulius, Varėną ir kitus miestus.
  190 €
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 6 val.
  Britų trumpaplaukiai kačiukai su dokumentai meilus

  Britų trumpaplaukiai kačiukai su dokumentai meilus

  Kilmingi, žalių akių, WISKAS, silver tabby Britanijos trumpaplaukiai kačiukai pasiruošia keliauti į naujus namus.priklauso sistemai FIFE priklauso klubui "Bubastė" paskiepiti,įsegtos mikroschemos,turi europinius pasus,tvarkingi naudojasi kačių toletu,naudojas nagučių draskyke, laukia naujų šeimininkų Lietuvoje ir gali vykti į užsienio šalis .Kačiukams 3 mėnesiai. Kaciukai turi Tarptautinius dokumentus visą pedigri , Kačiukų tėveliai turi Tarptautinius dokumentus visą pedigri. Pasiršoma kačiuko įsigijimo sutartis ,kad kačiukai parduodami sveiki. Kartu gyvena kačiukų senelė, Tarptautinė Čempijonė, kuriai yra 10 metų, yra puikios sveikatos. Susitarus galime atvežti 1.3. nuotraka katinėlis ( laisvas) 2. nuotrauka katyte( laisva) Tėveliai su dokumentais Tarptautiniai Čempijonai,dalivauja parodose. Prieš paskutinėje nuotraukoje kačiukų mamytė. Paskutinėje nuotraukoje tėvelis.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 2 val.
  Parduodami Britų veislės kačiukai

  Parduodami Britų veislės kačiukai

  Parduodami Britų trumpaplaukiai veislės kačiukai. Kaciukai dehelmintizuoti,bus paskiepyti,tures gyvuno pasa, moka naudotis tualeto dėžute, kaciu draskykle. Abu tevai su dokumentais. Su savim duodam aprasyma kaip atitinkamai auginti,priziureti, maitinti, aukleti britukus. mob. +37068486179
   
  Įsimink
 • Šalčininkų r.
  prieš 6 d.
  Britų trumpaplaukis kačiukas

  Britų trumpaplaukis kačiukas

  Kačiukui du mėnesiai ir savaitė. Tvarkingas, reikalus atlieka į kraiką. Labai švelnus, mėgsta žmones, dažnai glaustosi, mėgsta būti ant rankų, žaisti. Laukia naujų namučių ir mylinčių šeimininkų. Kačiuko tėveliai abu grynaveisliai britų trumpaplaukiai. Tėvelis su dokumentais.
  120 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*