X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Vilnius, ...
  prieš 4 d.
  2
  Gerai apmokamas darbas taksi vairuotojams

  Gerai apmokamas darbas taksi vairuotojams

  TAKSI AUTOMOBILIŲ IŠPERKAMOJI NUOMA SUSIKURK VERSLA PATS SU MŪSŲ PAGALBA VILNIUJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE, KLAIPĖDOJE IR KT. MIESTUOSE. VEIKIA UŽSAKYMŲ CENTRAI, BEI INTERNETINĖS UŽSAKYMŲ PLATFORMOS. Parduodame išsimokėtinai visiškai paruoštus ir su visa šiuolaikinę GPS įranga, planšetiniais kopmiuteriais, ryšio įranga, skaitikliais, visa būtina dokumentacija. Automobilis liks Jūsų nuosavybė, juo galėsitė naudotis savo tikslais. Darbas taksi paslauga arba pavežėjimo paslauga, pasirinktinai. Auto: VW Touran, Sharan, Passat B6, Audi A4, A6, Ford Mondeo, Toyota Prius, Avensis, Avensis Verso, Corolla, BMW, Mercedes, Peugeot , Volvo V50, Volvo V70, Volvo S40, S60, VOLVO XC90, XC70, Lexus, Opel, Skoda ir daug kitų 2005-2015m. Jeigu neradote pas mus sau patinkančio modelio, mes jį atgabensim per savaitę į Lietuvą iš vararų Europos. Užsakymai gaunami į planšetinį kompiuterį ( E -taksi), (1424 E-transport) arba (UBER ) užsakymų centrai. Mokestis 60ct už priimtą ir įvykdytą užsakymą. Vadinasi mokate tik tada, kai dirbate. Automobiliai Lietuvoje neeksploatuoti ir taksi veikloje nedirbę. Galimybė išsirinkti automobilio markę/modelį. Automobiliai parduodami su TA ir draudimu. Bendradarbiauname su daugeliu lizingo bendrovių. Finansavimas suteikiamas net neturint nuolatinio darbo, turint financinių įsipareigojimų, užskaitomos pajamos uždirbtos užsienyje.Nereikalaunama pajamas įrodančių dokumentų, užtenka pateikti tiesiog gaunamas preliminarias mėnesines pajamas. Nereikia pradinio įnašo. Garantuojame didelį srautą užsakymų, gerą sistemingą veiklos funkcionalumą, automobilio priežiūrą. Užsakymų centro numeris yra nuolat reklamuojamas (reklama ant viešojo transporto, didieji prekybos centrai, vaizdinė reklama, viešbučiai, svečių namai, užsieniečių info centrai, oro uostai. Garantuojame, kad su mūsų automobiliais dirbsite maksimaliais tarifais ir galėsite jungtis prie bet kurio užsakymų centro. Nuolat atliekamas vairuotojų monitoringas statistikos tikslais, kiek gi galima užsidirbti. Atėmus visas degalų išlaidas, lizingo kaštus, mokestį už užsakymus, valstybės nustaytus mokeščius lieka apie 800-2000 EUR/mėn. Susisiekite su mumis ir susikurkite sau darbo vietą su geru užmokeščiu. Info tel.: 860022543 Viską ką užsidirbsite tai Jūsų pinigai, mokėsite tik mėnesinės įmokas lizingui , kurios vidutiniškai sudaro apie 80-200 EUR, už 2004 - 2015m. automobilius. Pateikti automobiliai įrengiami per 2 val. Parkas nuolat keičiasi ir atnaujinamas 2 kartus per savaitę. Skaičiavimai pateikti preliminarūs. Susisiekite su mumis ir gaukite palankiausią pasiūlymą. Tel.: 860022543 Reikalavimai: Vairuotojo pažymėjimas. Geri vairavimo įgūdžiai.
  1158
   
  Įsimink
 • Kaunas
  rugpjūčio 15
  Išsamūs kirpėjų kursai Kaune nuo rugpjūčio 16d.

  Išsamūs kirpėjų kursai Kaune nuo rugpjūčio 16d.

  VIVABEAUTY mokymo centro programa nukreipta į profesinių žinių ir įgūdžių formavimą, kryptingą pasirinktos profesijos veiklos vystymą, laisvos, sąmoningos asmenybės, gebančios integruotis į besikeičiančioje ekonominėje ir socialinėje aplinkoje, ugdymą, kirpėjos profesijai rengimas orientuotas į praktinių įgūdžių formavimą. Teorinis mokymas integruojamas su praktiniu, todėl laiduojamas mokymo vientisumas. Sėkmingai baigę neformalaus mokymo programą asmuo, įgijęs kirpėjo kvalifikaciją, galės laisvai bendrauti su klientais ir organizuoti darbą salone, galės parinkti tinkamą kirpimą bei plaukų dažymą ir jį atlikti, gebės įvertinti plaukų būklę ir parinkti kosmetiką plaukų priežiūrai, atlikti ilgalaikį plaukų sušukavimą, kurti šukuosenas, panaudojant naujausias dažymo, kirpimo, konstravimo technologijas, analizuoti plaukų struktūrą ir parinkti jų priežiūros medžiagas bei priemones, kurti naujas plaukų tvarkymo technologijas. Mokymai prasideda nuo 2017 rugpjūčio 16d. Mokymų vieta: Ožeškienės g. 29 Mokymų trukmė: 4 mėn/16sav/640val mokymai vyks: kiekvieną darbo dieną nuo 9val iki 15val. Priimame su darbo biržos siuntimu
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugpjūčio 7
  Nėra nuotraukos

  Buhalterinės apskaitos paslaugos

  Ilgametę patirtį turinti vyr. buhalterė ieško darbo. Buhalterinio darbo patirtis 20 metų. 10 metų patirtis su ES projektų rengimu, administravimu ir finansinių ataskaitų teikimu. Išsilavinimas ekonomikos aukštasis universitetinis. Dirbu pagal individualios veiklos pažymą. Apskaita vedama buhalterinė programa Rivile. Siūlau pilną įmonių finansinės, mokesčių apskaitos organizavimą ir vedimą nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės (mokestinės) atskaitomybės. Ataskaitų/deklaracijų teikimas: 1. Valstybinei mokesčių inspekcijai 2. Sodrai 3. Statistikai 4. Registrų centrui. Personalo tvarkymo klausimai: 1. Darbo sutarčių sudarymas 2. Priėmimas/atleidimas 3. Atostogos 4. Nedarbingumas. Atlygis sutartinis
   
  Įsimink
 • Panevėžys
  rugpjūčio 23
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Reklamos gamybos darbuotojas

  Reklamos gamybos darbuotojas

  Išorinės ir vidaus reklamos gamyba, plėvelių klijavimas, gaminių montavimas objektuose. Įmonė siūlo: Geras darbo sąlygas, draugišką kolektyvą.
  UAB "REKLAMOS GALIMYBIŲ CENTRAS"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugpjūčio 28
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Padavėjas (-a) Vilniaus centre esančioje picerijoje

  Padavėjas (-a) Vilniaus centre esančioje picerijoje

  Malonus klientų aptarnavimas viešojo maitinimo įmonėje. Įmonė siūlo: Jums patogiausią darbo vietą (artimiausią ar esančią patogiausiu susisiekimu su picerija); Visas socialines garantijas; Įdomų ir perspektyvų darbą komandoje; Galimybę mokytis, tobulėti bei siekti karjeros; Laiku mokamą, stabilų atlyginimą.
  ČILI įmonių grupė
   
  Įsimink
 • Kaunas
  rugpjūčio 29
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Administratorė (-ius)

  Administratorė (-ius)

  - Įmonės veiklos administravimas (sąskaitų-faktūrų išrašymas, klientų priėmimas, korespondencijos valdymas ir kt.); - Pagalba kolektyvui; - Ofiso aprūpinimo organizavimas (biuro reikmenų užsakymas ir kt.); - Kiti dokumentų ruošimo ir tvarkymo darbai. SVARBU! viena iš pagrindinių užduočių - darbuotojas turės galimybę padėti vadovui vystyti naujai startavusį e-komercijos projektą. Įmonė siūlo: - Įdomų ir įvairiapusišką darbą; - Visas socialines garantijas; - Geras darbo sąlygas; - Draugišką kolektyvą; - Galimybę siekti karjeros greitai besiplečiančioje organizacijoje ir šiandienai labai aktualioje e-komercijos srityje; - Kvalifikacijos kėlimo galimybes. Kita informacija: Įdarbiname iš karto. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.
  MB "LC paslaugų centras"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugpjūčio 30
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

  BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

  • Įmonės dokumentų ruošimas, administravimas bei archyvavimas; dokumentų rengimas,, paskirstymas atsakingiems asmenims; • Korespondencijos, skambučių ir kitos informacijos valdymas; • Bendravimas su tiekėjais; • Svečių sutikimas – priėmimas; • Pagalba įmonės vadovams bei darbuotojams; • Sklandžios biuro veiklos ir tvarkos užtikrinimas; • Kiti administraciniai darbai. Įmonė siūlo: • Galimybę pasirinkti tinkamiausią darbo laiką; • Atlyginimą, atitinkantį darbinę patirtį bei gebėjimus; • Geras darbo sąlygas ir puikią atmosferą nedidelėje įmonėje; • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes bei patirtį; • Darbo vieta - Vilniaus centre.
  UAB "Expertus LT"
   
  Įsimink
 • Ukmergės r.
  rugpjūčio 31
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDUOTUVĖS VADOVAS (-Ė) UKMERGĖJE

  PARDUOTUVĖS VADOVAS (-Ė) UKMERGĖJE

  • Prekybinės veiklos parduotuvėje organizavimas ir koordinavimas • Vadovavimas parduotuvės darbuotojams • Darbuotojų ugdymas ir motyvavimas • Klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas • Prekių užsakymas, priėmimas, grąžinimas • Prekių kokybės užtikrinimas • Atsakomybė už inventorizacijų atlikimą • Atsakomybė už parduotuvės finansinius rodiklius Įmonė siūlo: • Atsakingą ir įdomų darbą • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo bei karjeros galimybes • Patrauklų darbo užmokestį
  UAB "Lidl Lietuva"
   
  Įsimink
 • Marijampolė
  rugsėjo 1
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Vyr. buhalteris (-ė)

  Vyr. buhalteris (-ė)

  Įmonės finansinės apskaitos tvarkymas; Finansinių ataskaitų rengimas ir jų pateikimas valstybės institucijoms bei įmonės vadovams; Buhalterijos darbo organizavimas; Apskaitos efektyvinimo užtikrinimas bei pačios sistemos tobulinimas. Įmonė siūlo: Galimybę dirbti draugiškoje profesionalų komandoje; Visas socialines garantijas. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
  „ARVI“
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugsėjo 1
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  MAXIMA XX TINKLO PARDUOTUVĖS DIREKTORIUS (-Ė) VILNIUJE

  MAXIMA XX TINKLO PARDUOTUVĖS DIREKTORIUS (-Ė) VILNIUJE

  - prekybinės veiklos MAXIMA XX prekybos centre organizavimas; - parduotuvės personalo atranka, ugdymas ir motyvavimas; - klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas; - išorinių bei vidinių kokybės standartų laikymosi kontrolė; - parduotuvės ūkinės veiklos kontrolė; - parduotuvės finansinių rodiklių analizė. Įmonė siūlo: - atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje; - profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes; - kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį; - privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.
  UAB "MAXIMA LT"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugsėjo 1
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVIMŲ PLĖTROS VADYBININKAS (-Ė) (baldų komponentai)

  PARDAVIMŲ PLĖTROS VADYBININKAS (-Ė) (baldų komponentai)

  Mūsų klientė – sėkminga tarptautinio verslo agentūra, vykdanti didmeninę prekybą bei tarptautinio verslo konsultacijas. Kompanija ne tik prekiauja aukščiausios kokybės baldų gamybos medžiagomis bet ir konsultuoja kitus įvairių produktų tiekėjus, siekiančius įsitvirtinti Centrinės, Šiaurės ir Rytų Europos regionuose. Kompanijos atstovaujami prekių ženklai – puikiai pažįstami metalinių ir korpusinių baldų gamintojams Lietuvoje bei už jos ribų. Artimiausiuose įmonės planuose – pardavimų bei verslo plėtra, tad prisidėti prie įmonės sėkmės kviečiamas (-a) PARDAVIMŲ PLĖTROS VADYBININKAS (-Ė) (baldų komponentai) Įmonė siūlo: - Aukštasis išsilavinimas; - sėkminga pardavimų patirtis B2B sektoriuje, pageidautina baldų gamybos ar prekybos furnitūra srityje; - geri anglų kalbos įgūdžiai, gebėjimas bendrauti rusų kalba – didelis privalumas; - „švarus“ vairuotojo pažymėjimas, B kategorija; - geri kompiuteriniai įgūdžiai; - organizuotumas, savarankiškumas, atidumas. Įmonė siūlo: - Įdomų darbą tarptautinės prekybos įmonėje; - stabilų atlyginimą ir priedus nuo keliamų užduočių vykdymo bei asmeninių pardavimų rezultatų; - įmonės automobilį; - geras darbo sąlygas, nešiojamą kompiuterį ir telefoną; - profesinio tobulėjimo galimybes (seminarai, mokymai); - darbo keliones ir produktų mokymus užsienyje. Gyvenimo aprašymą siųskite su nuoroda „PARDAVIMŲ PLĖTROS VADYBININKAS (-Ė) (baldų komponentai)“. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame. Kontaktinis asmuo: Projektų vadovė Monika Ruškytė +37061092490
  Ekloga/ COMPETENT
   
  Įsimink
 • Kita
  rugsėjo 4
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Finansų direktorius (Lietuvoje ir Baltarusijoje)

  Finansų direktorius (Lietuvoje ir Baltarusijoje)

  - Bendrovės finansų valdymo ir kontrolės strategijos kūrimas ir įgyvendinimas; - Bendrovės finansinės veiklos monitoringas ir optimizavimas; - Valdymo rodiklių analizė; - Verslo sprendimų analizė ir finansinis pagrindimas; - Veiklos rizikų vertinimas, modeliavimas ir valdymas; - Piniginių srautų valdymas; - Biudžetų planavimas ir rengimas; - Derybos su bankais, finansavimo šaltinių pritraukimas. Įmonė siūlo: - Darbą profesionalų komandoje; - Konkurencingą darbo užmokestį; - Visas socialines garantijas. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinkus kandidatus.
  „ARVI“
   
  Įsimink
 • Kita
  rugsėjo 5
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  CE klasės sunkvežimio vairuotojas vietiniams ir tarptautiniams reisams

  CE klasės sunkvežimio vairuotojas vietiniams ir tarptautiniams reisams

  išvežiojti naujus virtuvinius baldus iš gamintojo į virtuvių salonus ir baldų parduotuves; bendrauti su mūsų klientais; esate atsakingas už krovinio pritvirtinimą; prižiūrėti savo transporto priemonę. Įmonė siūlo: neterminuotą darbo sutartį Vokietijoje; apmokymus darbui su elektroniniais prekių skeneriais; supažindinimą su aukštos kokybės naujais virtuviniais baldais; nuolatinius instrukcijų, technikos ir elektronikos mokymus; nemokamas ir reguliarias vokiečių kalbos pamokas; būsto su baldais parūpinimą. Atlyginimas: didesnis nei vidutinis bazinis darbo užmokestis - 2.300 -2.400 EUR. plius premijos už veiklos rezultatus, įstatymu numatyti priedai, išlaidos; plius standartinis kelionės išlaidų padengimas kelionei į namus 120 EUR. (kas 6 savaites). Mes esame tarptautinis kolektyvas ir apsidžiaugtume, jei Jūs norėtumėte pas mus dirbti.
  2300| BTS Logistik GmbH
   
  Įsimink
 • Kaunas
  rugsėjo 5
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Taromato operatorius (-ė) - salės darbuotojas (-a) Ateities pl. 39, Kaunas

  Taromato operatorius (-ė) - salės darbuotojas (-a) Ateities pl. 39, Kaunas

  • Taromato (automatinio taros supirkimo mašinos) ir jo patalpų priežiūra; • Sklandžios taromato veiklos užtikrinimas (stiklinės taros rūšiavimas, maišų keitimas ir t.t.); • Parduotuvės vežimėlių priežiūra; • Tvarkos palaikymas parduotuvės prekybos salėje. Darbas prekybos centre PROMO Cash&Carry Ateities pl. 39, Kaune. Įmonė siūlo: • Patogų darbo grafiką (5 d.d. per savaitę nuo 8 iki 17 val.) • Visas socialines garantijas; • Laiku mokamą atlyginimą (du kartus per mėnesį); • Apmokymus, neturintiems panašios darbo patirties.
  400| UAB "Sanitex"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugsėjo 5
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Virėjas (-a)Vilniaus centre (Didžiojoje g.) esančioje picerijoje

  Virėjas (-a)Vilniaus centre (Didžiojoje g.) esančioje picerijoje

  Patiekalų gamyba; Žaliavų patiekalams pasiruošimas; Tvarkos darbo vietoje palaikymas. Įmonė siūlo: Visas socialines garantijas ir laiku mokamą sutartą atlyginimą; Dideles įmonės siūlomas nuolaidas; Karjeros galimybes.
  700| ČILI įmonių grupė
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugsėjo 8
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Muitinės tarpininko atstovė (-as)

  Muitinės tarpininko atstovė (-as)

  • Muitinės dokumentų forminimas; • Kliento atstovavimas muitinėje; • Iškilusių problemų sprendimas; • Dokumentų administravimas. Įmonė siūlo: • Įdomų ir energingą darbą sparčiai augančioje transporto paslaugų kompanijoje; • Konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus; • Mokymus Jūsų kompetencijos ugdymui; • Savirealizacijos galimybes ir profesinį augimą; • Realias karjeros galimybes; • Pagarbų požiūrį į darbuotojus; • Darbo vietą moderniame verslo centre.
  UAB "Blunitrans"
   
  Įsimink
 • Palanga
  rugsėjo 11
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Administratorius (-ė) - registratorius (-ė)

  Administratorius (-ė) - registratorius (-ė)

  UAB Sveikatos centras ,,Energetikas" siūlo darbą administratorei (-ui). Rezervacijos prėmimas ir vykdymas; Profesionalus svečių priėmimas ir išlydėjimas; Malonus klientų aptarnavimas, paslaugumas; Teikiamų paslaugų pristatymas klientams, informacijos suteikimas; Darbas su viešbučio programa; Atsiskaitymų vykdymas, dokumentų tvarkymas, darbas su programa Shelter. Įmonė siūlo: Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas; Konkurencingą bei kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį; Visas socialines garantijas; Galimybę kilti karjeros laiptais; Esant poreikiui galime suteikti apgyvendinimą; Nuolaidą maitinimui. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.
  UAB Sveikatos centras | | Energetikas"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugsėjo 11
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) PC PANORAMA

  PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) PC PANORAMA

  - šiltą ir profesionalų klientų aptarnavimą (nuo dėmesio klientui iki aptarnavimo prie kasos); - pardavimų tikslų siekimą; - aktyvų dalyvavimą įgyvendinant komandines užduotis: prekių priėmimas, prekių išdėstymas salėje ir sandėlyje. Tai pastovus darbas Audimo parduotuvėje prekybos centre "Panorama" pilnu etatu. Įmonė siūlo: - būti visada žingsniu priekyje kartu su laisvalaikio ir sporto aprangos profesionalų komanda; - įdomius iššūkius, kurie padeda tobulėti, išreikšti save ir siekti karjeros; - aiškias vertybes ir puikią vadovų komandą.
  AB "Audimas"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugsėjo 11
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) PC OZAS

  PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) PC OZAS

  - šiltą ir profesionalų klientų aptarnavimą (nuo dėmesio klientui iki aptarnavimo prie kasos); - pardavimų tikslų siekimą; - aktyvų dalyvavimą įgyvendinant komandines užduotis: prekių priėmimas, prekių išdėstymas salėje ir sandėlyje. Tai pastovus darbas Audimo parduotuvėje prekybos centre "Ozas" puse etato. Įmonė siūlo: - būti visada žingsniu priekyje kartu su laisvalaikio ir sporto aprangos profesionalų komanda; - įdomius iššūkius, kurie padeda tobulėti, išreikšti save ir siekti karjeros; - aiškias vertybes ir puikią vadovų komandą.
  AB "Audimas"
   
  Įsimink
 • Kita
  rugsėjo 12
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PREKIŲ PRIEŽIŪROS VADYBININKAS (-Ė) Vievyje

  PREKIŲ PRIEŽIŪROS VADYBININKAS (-Ė) Vievyje

  Reguliarus priskirtų prekybos taškų lankymas, vizitavimas; Esamų klientų prekių lentynose išdėstymas pagal nustatytus reikalavimus (planogramas), jų priežiūra bei krovimas; Prekių likučių bei užsakymų kontrolė ir vykdymas; Prekių atsinešimas iš sandėlio, lentynų papildymas; Bendravimas, bendradarbiavimas bei dalykinių santykių palaikymas su prekybos centruose dirbančiu personalu; Reklaminių akcijų, išpardavimų įgyvendinimas. Įmonė siūlo: Idomų ir dinamišką darbą jauname kolektyve; Darbą augančioje, patikimoje kompanijoje; Galimybę siekti karjeros, nuoširdų ir linksmą kolektyvą, geras darbo sąlygas.
  UAB "SORBUM LT"
   
  Įsimink
 • Alytus, ...
  rugsėjo 12
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Gyvybės draudimo konsultantas (-ė) Alytuje, Varėnoje

  Gyvybės draudimo konsultantas (-ė) Alytuje, Varėnoje

  • profesionalus gyvybės draudimo produktų klientams pardavimas, jų konsultavimas; • aktyvi naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas; • klientų poreikių analizė ir geriausių draudimo sprendimų pasiūlymas, sutarčių rengimas ir pasirašymas; • bendradarbiavimas su vadovais planuojant ir organizuojant darbą; • ataskaitų apie darbo rezultatus rengimas. Įmonė siūlo: • išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams; • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų; • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą; • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų; • galimybes augti į grupės lyderius ir burti savo komandą; • aprūpintą darbo vietą Alytaus centre.
  UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugsėjo 12
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Administratorius/ (-ė)

  Administratorius/ (-ė)

  - bendravimas su esamais ir potencialiais klientais; - dokumentų administravimas; - pasiūlymų dėl veiklos efektyvumo teikimas; - telefono skambučių srautų valdymas bei korespondencijos tvarkymas; - visapusiška pagalba įmonės vadovui ir darbuotojams; - biuro priežiūra ir administravimas; - ataskaitų rengimas. Įmonė siūlo: - dinamišką kasdienybę; - darbą patikimoje ir atsakingoje komandoje; - galimybę kurti ir įgyvendinti idėjas; - motyvuojantį darbo užmokestį.
  Asociacija "EEPA"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugsėjo 12
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Klientų aptarnavimo konsultantas (-ė) telefonu

  Klientų aptarnavimo konsultantas (-ė) telefonu

  - Profesionaliai aptarnausi klientus; -Suteiksi klientams informaciją telefonu, el. paštu, internetinio pokalbio metu; - Spręsi klientų problemas; - Aktyviai reaguosi į klientų poreikius. Įmonė siūlo: - Geras mikroklimatas, malonūs, draugiški, jaunatviški žmonės; - Intensyvūs ir gerai organizuoti mokymai pradedant dirbti. Nuolatiniai mokymai dirbant; - Darbo grafikas slenkantis, bet galimi įvairūs darbo grafikai. Aptarkime mūsų galimybes ir Tavo poreikius; - Dirbame su gerais užsakovais, įdomiais projektais. Gausite įvairiapusiškų žinių. Mažai rutinos; Tobulėkite semdamiesi patirties profesionalioje įmonėje, dirbdami su įdomiais projektais  #telenordi #aukštakokybė # patenkintiklientai #pagarbadarbuotojui
  UAB "Telenordi"
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugsėjo 13
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Transporto paslaugų pardavimo vadybininkė (-as)

  Transporto paslaugų pardavimo vadybininkė (-as)

  • Darbas su esamais įmonės klientais telefonu, skypu, elektroniniais laiškais; • naujų partnerių paieška ir pritraukimas; • įmonės klientų vizitacija individualiai ir komandoje; • derybos su klientais; • iškilusių problemų ir konfliktinių situacijų su klientais analizė ir sprendimas; • rinkos analizė. Įmonė siūlo: • draugišką ir jaunatvišką kolektyvą; • patogią darbo vietą Vilniaus centre; • vidinius ir išorinius mokymus; • galimybę realizuoti savo idėjas ir kilti pareigose; • lankstų ir palaikantį vadovą; • motyvuojantį atlygį su perspektyva didėti, priedus prie atyginimo.
  600| UAB "Lautoma"
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00