X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.

"vokieciu aviganiai parduoda" surasta šiose kategorijose

 • Marijampolė, ...
  prieš 1 d.
  3
  Vokiečiu aviganių šuniukai

  Vokiečiu aviganių šuniukai

  Parduodami Vokiečių aviganių veislės šuniukai 5 šuniukai (7 šuniukų vada). Gimę 2018 m. Rugpjūčio 30 d. Šuniuko kaina - 150 eurų. Motina vokiečių aviganė, juoda su įrudžiu. Sveikatos tyrimai puikūs. Tėvas vokiečių aviganis, juodas su įrudžiu. Sveikatos tyrimai puikūs. Šuniukai labai gražūs, aktyvūs. Visa išsami informacija apie šuniukus ir tėvus telefonu +370 634 05 894 Šuniukai yra Marijampolėje, mielai kviečiame atvykti jų apžiūrėti gyvai. Būsimiems šeimininkams teikiame visą informaciją auginimo, maitinimo bei dresūros klausimais.
  150 €
 • Kaunas, ...
  spalio 28 d.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokiečių Aviganių Šuniukai

  Vokiečių Aviganių Šuniukai

  Veislyne "Vilkiūkštis" spalį gimė šuniukų vada. Šuniukai parduodami su kilmės dokumentais, paskiepinti ir sučipuoti. Tėvai sveiki ir stabilios psichikos. Sutvarkome dokumentus kelionei į užsienį. Platesnė informacija telefonu 8610 08468, arba el. paštu butkus.antanas@gmail.com apie veislyną ir jame gyvenančius šunis informaciją galite rasti veislyno internetinėje svetainėje www.vilkiukstis.lt Visada padedu ir konsultuoju visais šuniukų auginimo klausimais, nuo maitinimo iki dresūros.
   
 • Vilnius
  lapkričio 2 d.
  1
  Vokiečių aviganių šuniukai su kilmės dokumentais

  Vokiečių aviganių šuniukai su kilmės dokumentais

  Parduodami vokiečių aviganių veislės šuniukai su kilmės dokumentais. Spalva- juoda ruda. Šuniukai gimė 2018. 08.28, vadoje yra 2 patinėliai ir 3 kalytės. Šuniukai paskiepyti pagal amžių, identifikuoti mikroschema, su LKD/FCI kilmės dokumentais, europasu. Šuniukų tėvai – daugkartiniai parodų prizininkai, pasižymi puikiu eksterjeru bei darbinėmis savybėmis. Abu tėvai išlaikę dresūros egzaminus, praėję psichikos testus, veislines apžiūras. Jiems atlikti DNR tyrimai. Šuniukų tėvas– Barley Aukštagirio aidas (paskutinėje nuotraukoje). Šuniukų mama – Very dangerous Meilės erdvė ( penkta nuotrauka). Į naujus namus šuniukai gali keliauti nuo spalio 28 d. Busimiems šeimininkams padėsime šuniukų auginimo, dresūros ir priežiūros klausimais. Išvežimui į užsienį sutvarkome dokumentus, galime palaikyti šuniuką iki reikiamo amžiaus.
   
 • Kaunas
  prieš 1 d.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  5-ių mėn. Vokiečių aviganių kalytės su kilmės dok.

  5-ių mėn. Vokiečių aviganių kalytės su kilmės dok.

  Parduodamos Vokiečių aviganių kalytės su LKD/FCI kilmę patvirtinančias dokumentais, idenifikuota mikrochema („Čipu“), dehelmintizuotos bei vakcinuotos pagal amžių privalomais skiepais ir tai patvirtinančias dokumentais – Europos sąjungos veterinariniu pasu, bei pirkimo pardavimo sutartimi. Detalesnę informaciją suteiksime susisiekus pateiktu telefono numeriu arba elektroniniu paštu. +37061085312 veislynashierarchija@gmail.com Abu tėvai čempionai, puikios sveikatos, stabilios psichikos. daugiau info apie tėvus: mama: http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=2728169-eva-oaze tėtis: http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=2771253-jackson-vom-westervenn
   
 • Šalčininkų r.
  prieš 1 d.
  1
  Vokiečių aviganiai

  Vokiečių aviganiai

  Parduodami rugpjūčio 22 d. gimę ilgaplaukiai grynaveisliai vokiečių aviganiai. Tėvai yra grynaveisliai. Šuniukai turi EU skiepų knygutes yra suskiepinti ir nukirminti. Šuniukai yra savarankiški, aktyvūs ir sveiki. Liko tik 3 kalytės!
   
 • Tauragės r.
  lapkričio 11 d.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Ilgaplaukiai vokiečių aviganiai

  Ilgaplaukiai vokiečių aviganiai

  Parduodami rugsėjo 15d.gimę ilgaplaukiai Vok. aviganiai, labai mieli, stambūs, kontaktiški, pripratinti lauko sąlygoms, pilnai nukirminti, yra 3 mielos kalytės. Ilgaplaukiai - 120€
  120 €
 • Plungės r., ...
  spalio 28 d.
  No Photo

  Parduodami Vokiečių aviganių šuniukai

  Parduodami grynaveisliai vokiečių aviganių šuniukai. Šuniukai nukirminti, savarankiški. Tėvas gyvena kartu. Vadoje liko 1 kalytė. Gimę rugpjūčio 22. Tėvas paskutinėje nuotraukoje.
  80 €
 • Kita
  lapkričio 3 d.
  Parduodu

  Parduodu

  PARDUODAMA VOKIEČIŲ AVIGANIŲ VEISLĖS KALYTĖ, NEVEISIMUI TIK I GERAS RANKAS SU FCI DOKUMENTAIS, DRESUOTA, DRAUGIŠKA, GIMUSI 2017M. DAUGIAU INFORMACIJOS TEL. 868671722
  1 €
 • Kaunas
  rugsėjo 25 d.
  Šuniukai nuo Arex von Burg Reichenstein

  Šuniukai nuo Arex von Burg Reichenstein

  Šuniukai, nuo Arex von Burg Reichenstein, Lietuvos čempiono ir unikalios drąsos ir kovingumo patino (žiūrėti You Tube), ir kalytės Heros, paveldėjusios nuo prosenelio, du kart pasaulio vicečempiono Timo von Berrekasten (žiūrėti anonsinę nuotr.), retą pilką spalvą ir puikias piktumo savybes, gimę 2018 07 29 dieną ir bus parduodami su LKD dokumentais, paskiepyti ir čipuoti rugsėjo pabaigoje. Vadoje yra šuniuku ir su tėvo, ir su motinos savybėmis. Jie bus puikūs sargai. Įsigijusiems šuniuką, nuo trijų su puse mėn. amžiaus siūlau individualias dresavimo pamokas. Dėl kainos galima derėtis. Nuotraukose aštuonių savaičių amžiaus šuniukai.
  350 €
 • Vilnius
  lapkričio 8 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokieciu aviganiai

  Vokieciu aviganiai

  Parduodami Vokiečių aviganių veislės šuniukai  7 šuniukai. Gimę 2018 m. Rugsejo 5d.  Šuniuko kaina - 100 eurų.  Motina vokiečių aviganė.Sveikatos tyrimai puikūs.  Tėvas vokiečių aviganis, juodas su įrudžiu. Sveikatos tyrimai puikūs.  Šuniukai labai gražūs, aktyvūs.  Visa išsami informacija apie šuniukus ir tėvus telefonu +37061063014 Šuniukai yra Vilniuje, mielai kviečiame atvykti jų apžiūrėti gyvai. 
  100 €
 • Kaunas
  lapkričio 12 d.
  Parduodami vokiečių aviganių veislės šuniukai

  Parduodami vokiečių aviganių veislės šuniukai

  Parduodami grynaveislių vokiečių aviganių veislės šuniukai 7savaičių. Suniukai sveiki, zvalus, stambus. Kaina Sutartine.
  150 €
 • Vilnius
  prieš 2 d.
  Vokiečių aviganių šuniukai (su kilmės dokumentais)

  Vokiečių aviganių šuniukai (su kilmės dokumentais)

  Vokiečių aviganių veislyne „Meilės erdvė“ parduodami vokiečių aviganių veislės šuniukai gimė 2018-06-07 d. Spalva- juoda ruda. Šuniukai socializuojami, mokomi, pasiruošę rimtiems mokslams aikštelėse ir kelionei į tolimas šalis. Šuniukai paskiepyti, identifikuoti mikroschema (sučipuoti) ir tatuiruoti, su LKD/FCI kilmės dokumentais, euro pasu. Tėvai- puikaus temperamento ir ryškaus eksterjero parodų nugalėtojai. Abiejų tėvelių sveikatos tyrimai geri (alkūnių ir klubo sąnarių displazijos nėra): Tėvas: Team Leiksaid Charlie (Hip:HD a-normal(a0)- Elbows:SV:EDa-normal (a1) Motina: Very special Meiles Erdve (Hip:HD-a -Elbows:ED-0) Abu tėvai išlaikę dresūros egzaminus, praėję psichikos testus. Mažyliai auginami namų aplinkoje, žaidžia su vaikais. Maitinami kokybišku maistu. Vokiečių aviganiai – tai puikūs šeimos draugai ir aršūs šeimininkų gynėjai. Jie ištikimi ir budrūs, mėgstantys vaikus, labai klusnūs, puikiai dresuojami, ištvermingi. Idealūs šeimos šunys, tobuli kompanionai sporte. Šie šuniukai- perspektyvūs parodų dalyviai, o gal būt ir būsimos parodų žvaigždės. Būsimiesiems šeimininkams padėsime ir patarsime visais šuniuko auginimo, dresūros ir priežiūros klausimais. Šeimininkui pageidaujant pilnai paruošime šunį parodinei karjerai. Taip pat nepaliksime Jūsų likimo valiai, jei norėsite išvykti atostogų – mielai prižiūrėsime Jūsų augintinį Jums išvykus. Dėl dominančios informacijos prašome skambinti nurodytu telefonu arba rašyti į elektroninį paštą.
   
 • Panevėžys
  lapkričio 11 d.
  Vokiečių aviganių kalytė

  Vokiečių aviganių kalytė

  parduodama vokiečių aviganių kalytė gim. 2018-08-07 d. ,su LKD dokumentais, čipuota, pagal amžių vakcinuota, gerų duomenų.
  400 €
 • Ukmergės r.
  prieš 1 d.
  Parduodame Vokiečių Aviganių šuniukus

  Parduodame Vokiečių Aviganių šuniukus

  Parduodame Vokiečių Aviganių šuniukus gimusius šių metų rugsėjo 14 d. Turime 2 kalytes. (Vadoje gimė 3 patinėliai ir 4 kalytės). Gražios, stiprios, sveikos, energingos, pilnai savarankiškos,nukirminuotos. Šuniukų tėvai gyvena kartu,abu puikaus temperamento,klusnūs,sveiki, stabilios psichikos.Atsiimant šuniukus galima pamatyti gyvai. Visa kita Jus dominanti informacija suteikiama telefonu 861092223 Galime atvežti.
  90 €
 • Kaunas
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nebrangi Vokiečių Aviganių kalytė su kilmės dok.

  Nebrangi Vokiečių Aviganių kalytė su kilmės dok.

  Parduodama 5mėn.Vokiečių Aviganių kalytė su kilmės dokumentais, ne parodoms, ne veisimui tiesiog namų džiaugsmui. Kalytė su LKD/FCI kilmę patvirtinančias dokumentais, idenifikuota mikrochema („Čipu“), dehelmintizuota bei vakcinuota pagal amžių privalomais skiepais ir tai patvirtinančias dokumentais – Europos sąjungos veterinariniu pasu, bei pirkimo pardavimo sutartimi. Detalesnę informaciją suteiksime susisiekus pateiktu telefono numeriu +37061085312
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Parduodame ilgaplaukius vokiečių aviganius

  Parduodame ilgaplaukius vokiečių aviganius

  +370 68610445 .Parduodami vokiečių ilgaplaukių avyganių šuniukai. Stiprūs,aktyvūs ir judrūs. Tėvai Lietuvos ir Baltijos šalių čempionai. Šuniukai su kilmės dokumentais, čipuoti, nukirminuoti.
   
 • Jonavos r.
  prieš 3 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokieciu aviganiu mazyliai

  Vokieciu aviganiu mazyliai

  Parduodami vokieciu aviganiu mazyliai gim. Ruksejo 11. Mazyliai jau yra savarankiski , valgo sausa maisteli bei zalia mesyte. Suniukai nukirminti, paskiepinti , turi skiepu pasa ir pasiruose keliauti i naujus namus pas juos milincius seimininkus. Abu tevai gyvena drauge, atvyke galesite susipazinti su visa seimyna. Smulkiau telefonu.
  100 €
 • Jurbarko r., ...
  prieš 3 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodama vokieciu aviganio kalyte

  Parduodama vokieciu aviganio kalyte

  Parduodama kilminga vokieciu aviganio kalyte gimusi 2018.06.24 Kalyte ryskiu spalvu.Stambiu kaulu,labai grazios anatomijos. Socealizuota,drasi.
   
 • Utenos r., ...
  prieš 2 val.
  Kilmingi vokietukai su Lkd/fci dokumentais

  Kilmingi vokietukai su Lkd/fci dokumentais

  Gimė labai laukta puikių vokietukų vada. Į šį pasaulį šuniukai atėjo 2018-06-25d. Kalytei tai pirma vada, gimė net 9 šuniukai. Abu tėvai čempionai, idealios sveikatos, stabilios psichikos. Šuniukai jau gali keliauti į naujus namus, facebooke yra video parduodamų šuniukų, albumo pavadinimas- vada N. Parduodama kalytė vardu Neyla. Labai graži, taisyklingai sudėta, stipraus įrūdžio, prieraiši, puikaus charakterio, ausytės jau stojasi. Tinkanti į parodas, be trūkumų. Nuotraukose kalytė ir tėvai. DAUGIAU NUOTRAUKŲ IR VIDEO- Facebook - MANO TAIFŪNAS Tėvas- http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=2410274-hornas-vilkiukstis Mama-http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=2500473-go-go-laukine-vilkauoge Visa informacija telefonu- 861596575
   
 • Vilnius
  spalio 16 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodu vokiečiu aviganius

  Parduodu vokiečiu aviganius

  Parduodami Vokiečių Aviganių šuniukai, gimę rugsėjo 11d. Šuniukai nukirminti, bus paskiepyti. Tėvai su dokumentais. Yra 4 patinėliai ir 3 kalytės.
  160 €
 • Pakruojo r.
  spalio 21 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Grynaveisliai vokiečių aviganiai

  Grynaveisliai vokiečių aviganiai

  Parduodami grynaveislei vokiečių aviganiai gimę rugsėjo 15d. Abu tėvai gyvena kartu. Šuniukai nukirminuoti,apetitu nesiskundžia. Kalytės kaina 150€ , patinėlis 180€ .
  150 €
 • Šilutės r.
  spalio 23 d.
  Ilgaplaukiai vokiečių aviganių šuniukai

  Ilgaplaukiai vokiečių aviganių šuniukai

  Parduodami ilgaplaukiai Vokiečių veislės suniukus! Šių metų rugpjūčio 4 dieną gimė puiki sveika šuniukų vada. Vadoje buvo 7 šuniukai 4 patinėliai ir 3 kalytės. Šuniukų tėvai stabilios psichikos, sveiki, draugiški vaikams ir tuo pačių labai sargūs. Mama prieš nėštumą buvo patikrinta veterinarijos klinikoje. Tėvas kilmingas turi kilmės dokumentus. Šuniukai šiuo metu yra savarankiški, valgo patys. Šuniukai yra nukirminti ir apžiūrėti veterinarijos klinikoje. Šuniukai jau pasiruošia keliauti į naujus, mylinčius namus pas mylinčius šeimininkus. Paskutinėja nuotraukoje tėvas, 7 ir 8 nuotraukoje mama. Liko 1 Patinėlis !
  130 €
 • Panevėžys
  lapkričio 1 d.
  Parduodami Vokiečių aviganių patinukai

  Parduodami Vokiečių aviganių patinukai

  Parduodami Vokiečių aviganių veislės patinukai. Gimę 2018.08.28. (Paskutinėje nuotraukoje šuniukų mama)
   
 • Panevėžys
  lapkričio 11 d.
  Vokiečių aviganių kalytė

  Vokiečių aviganių kalytė

  Parduodama vokiečių aviganių kalytė, gimusi 2018-08-07 d. su LKD dokumentais, čipuota, pagal amžių vakcinuota.
  400 €
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00