X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Vokiečių kalbos mokytoja

  Vokiečių kalbos mokytoja

  VOKIEČIŲ kalbos mokytoja, turinti aukštą kvalifikaciją ir didelę darbo patirtį ir dirbanti gimnazijoje, moko vokiečių kalbos įvairiais lygiais, ruošia egzaminams bei įskaitoms moksleivius ir suaugusiuosius. Dirba ir vasarą. Vasarą taikomos nuolaidos. Gali padirbėti papildomai, jei reikia užpildyti žinių spragas ar pasiruošti egzaminams. Su visa reikalinga medžiaga atvyksta į namus. Didelė darbo patirtis, stažuotės Vokietijoje, geri mokinių ir jų tėvų atsiliepimai bei rekomendacijos.Gali padirbėti su atsiliekančiais moksle arba stojančiais į gimnazijas mokiniais.Moko vokiečių kalbos pagal intensyvią programą norinčiuosius išvykti į užsienį. Turi šioje srityje patirties.Vasarą taikomos nuolaidos.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  liepos 3 d.
  No Photo

  Mokau vokieciu kalbos

  Didelę darbo patirtį turinti vokiečių kalbos mokytoja moko vokiečių kalbos vaikus,moksleivius, abiturientus, suaugusiuosius įvairiais lygiais bei programomis. Intensyvus kursas išvykstantiems. Intensyviai besimokant tris mėnesius galima įgauti kalbinius įgūdžius. Pateikiama visa reikalinga metodinė medžiaga. Telefonas Vilniuje +37067072806
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  No Photo

  Mokau nebrangiai vokieciu kalbos Klaipedoje

  Mokau vokieciu kalbos Didelę darbo patirtį turinti vokiečių kalbos mokytoja moko vokiečių kalbos. Padedu igyti buitines snekamososios kalbos pamatus. Intensyvus kursas išvykstantiems. Dirbu per skype. Intensyviai besimokant tris mėnesius galima įgauti kalbinius įgūdžius. Pateikiama visa reikalinga metodinė medžiaga. Galiu padeti isidarbinti Sveicarijoje, Vokietijoje. Tel 860963924
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  Vokiečių kalba kiekvienam!

  Vokiečių kalba kiekvienam!

  Esu patyrusi, kantri ir tikrai nenuobodi mokytoja. Esu daug metų gyvenusi, studijavusi, dirbusi Vokietijoje (Berlyne, Leipcige, Drezdene), kalbu vokiškai be akcento ir norėčiau padėti Jums prakalbti/suprasti taip pat. Mokau sistemiškai ir ne tik gramatikos, nes kalba yra raktas į kultūrą, mąstymo būdą, o ne vien gramatikos taisyklių rinkinys. Mokau lygius A1-B2, prisitaikau prie individualių poreikių.Galiu padėti perkąsti gramatikos vingrybes/peržengti baimę kalbėti/išplėsti žodyną ir t.t. Pamokos "Skype" jums patogiu laiku (gyvenu ne Lietuvoje). Pirmoji pamoka-susipažinimas nemokami (30min), tad susisiekite nieko nelaukę! Vienos valandinės (60min) pamokos kaina 14 eur. Jei perkate 5 pamokas iš karto, taikau nuolaidą - 5 pamokos = 65€.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  rugpjūčio 14 d.
  Tilvytis - 3 grenadieriai. 1926 m. Reta.

  Tilvytis - 3 grenadieriai. 1926 m. Reta.

  Stovis-scan. Geras. Reta. Trijų retų poezijos knygų konvaliutas. 1. Petras Cvirka - "Pirmosios mišios" - 1928m. Pirma knyga. Petras Cvirka - vienas žymiausių XXa. pirmos pusės rašytojų, realizmo atstovas. 1928m. išleido eilėraščių rinkinį "Pirmosios mišios", kuris buvo konfiskuotas. 2. Tilvytis - "3 grenadieriai" - 1926m. Pirma klasiko knyga. Teofilis Tilvytis (1904 m. sausio 28 d. Gaidžiuose, Tauragnų valsčius, Utenos apskritis – 1969 m. gegužės 5 d. Vilnius) – Lietuvos liaudies poetas, prozininkas, vertėjas, spaudos darbuotojas. 3. Salomėja Nėris - "Anksti rytą" - 1927m. Pirma poetės knyga. 1927 metais Nėris išleido pirmąjį eilėraščių rinkinį ,Anksti rytą“ , po kurio iš karto sulaukė pripažinimo. Rinkinyje dominuoja džiaugsmingas jaunystės svajonių, jausmų išsakymas. Poetinis vaizdas supina polinkį į pasakiškumą ir iš simbolizmo paveldėtas abstrakcijas (tokias kaip baltoji gulbė, sutemų viešnia, juodasis svečias). Poetė kuria grakštų, melodingą lyrinį eilėraštį, atsiremiantį į įvaizdžių sistemą, paveldėtą iš tautosakos, visų pirma liaudies dainos. Šis bruožas išlieka ir vėlesnėje Nėries kūryboje. Ryškų pėdsaką ir poetės biografijoje,ir kūryboje paliko nelaiminga meilė germanistikos profesoriui Juozui Eretui, su kuriuo susipažino taip pat ,Šatrijos“ draugijos susirinkimuose. Už ,nelegalią“ meilę ištekėjusiam vyrui Nėris buvo ,nubausta“ – 1928-aisiais ji išsiųsta mokytojauti į Lazdijus, tolimą Lietuvos užkampį. Gyveno neseniai mirusio poeto Motiejaus Gustaičio kambaryje, kuris jai priminė krstą, ir dienoraštyje taip išsakę savo savijautą:,Mano jaunos dienos čia palaidotos. Mano jaunystė čia uždaryta, kaip jaunas paukštelis blaškos ir ilgais vakarais suokia šiurpią vienumos dainą.“ Iki 1931 metų Lazdijų gimnazijoje ji dėstė vokiečių kalbą, o 1931-aisias grįžo į Kauną, kur gyveno iš redaktorės, vertėjos darbo. Tais pačiais metais išėjo antrasis poetės eilėraščių rinkinys ,Pėdos smėly“.
  160 €
  Įsimink
 • Vilnius
  rugpjūčio 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Darželio auklėtoja (-as) - ikimokyklinio ugdymo mokytoja (-as)

  Darželio auklėtoja (-as) - ikimokyklinio ugdymo mokytoja (-as)

  Augant vaikų skaičiui, ieškome nuoširdžių ir profesionalių mokytojų 2 - 5 metų vaikams. Įmonė siūlo: Visas švietimo darbuotojui priklausančias garantijas. Nuolatinius vidinius mokymus. Kvalifikacijos tobulinimo kursus bei seminarus (Lietuvoje bei užsienyje).
  EDUCADO
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00