• Kaunas, ...
  prieš 6 d.
  Parduodu XIX a. kampinę krosnį

  Parduodu XIX a. kampinę krosnį

  Parduodu XIX amžiaus kampinę krosnį 150cm aukščio ir 55cm pločio. Krosnis yra pagaminta iš ketaus lydinio. Krosnies apdaila išskirtinio dizaino, todėl ne tik sušildys jūsų namus tačiau bus ir unikalus namų dizaino akcentas. Daugiau informacijos telefonu 860143461 Raktažodžiai: krosnis, krosnys, pečius, pečiai, židinys, židiniai, malkos, antikvaras, antikvarinis, sendaiktis, sendaikčiai, šiluma, jaukumas.
  550 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 11 val.
  Židinių ir krosnių meistras / visų tipų židiniai

  Židinių ir krosnių meistras / visų tipų židiniai

  Mes atliekame tokius darbus kaip: Projektuojame ir statome židinius, krosnis pagal individualius užsakymus Židinių - krosnių statybą Lauko virtuvių statybą Sudėtingi, kombinuoti židiniai, krosnys bei jų kompleksų statybą Židinių statybą skirtus patalpų apšildymui Židinių su atvira pakūra statybą Visų tipų krosnių statybą Visų tipų viryklių statybą Viryklių su šildomom sienelėm statybą Montuojame nerūdijančio plieno įdėklus į kaminus Mūrijame kaminus, Shiedel , Tona ir kitus. Visų tipų lauko židinių statybą Konsultuojame dėl židinių, krosnių statybos. Padedame pasirinkti medžiagas, koklius ir kita. Židinys arba krosnys gali būti projektuojamos arba būti statomos pagal turimus projektus. Taip pat gali būti montojama krosnelė / kapsulė - židinis. Daugiau darbų WWW.KROSNYS.COM
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 4 d.
  Krosnių ir židinių mūrijimas. Mūro darbai.

  Krosnių ir židinių mūrijimas. Mūro darbai.

  Pagal individualius užsakymus greitai ir kokybiškai įrengiu krosnis bei židinius, mūriju dūmtraukius, renovuoju, atlieku pilną apdailą ir konsultuoju visais susijusiais klausimais. Atlieku visus kitus su mūrų susijusius darbus. Dirbu pagal individualios veiklos pažymėjimą su prof. krosnininko kvalifikacija. Koklinės krosnys Koklinės krosnys su virykle Koklinės stačiamalkinės krosnys Mūrinės krosnys Mūrinės krosnys su virykle Mūrinės stačiamalkinės krosnys Kuznecovo gaubtinės krosnys Mūriniai židiniai Kiti mūro darbai mykolas.gasiunas@gmail.com 8 601 43375 Dirbu visoje Lietuvoje.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  Židiniai. Norvegiškų židinių išpardavimas

  Židiniai. Norvegiškų židinių išpardavimas

  Norvegiški Nordpeis židiniai: http://www.decopolis.lt/zidinys-nordpeis-havana.html 2700 Eur. http://www.decopolis.lt/krosnis-nordpeis-salzburg-m.html 2400 Eur. http://www.decopolis.lt/zidinys-nordpeis-akropolis-kampinis.html 2100 Eur. Nordpeis - pačios aukščiausios kokybės Norvegijos gamintojo akumuliaciniai, šilumą kaupiantys ir ilgai akumuliuojantys krosnelės, krosnys, židiniai. Štai penki punktai, kodėl verta rinktis Nordpeis: DIZAINAS IR ĮVAIROVĖ: Nordpeis kompanija gali pasiūlyti labai platų gaminių asortimentą. Įvairaus dizaino stilių, dydžių ir medžiagų įvairovę. APLINKA: Visos židinių kapsulės ir krosnelės turi švaraus degimo sistemą ir atitinka aukščiausius reikalavimus, keliamus šiuolaikiniams židiniams. Tai reiškia, kad jos suteikia maksimalią šilumą ir tuo pačiu minimaliai teršia aplinką suodžiais ir nesudegusiomis dujomis. SAUGUMAS: Nordpeis židiniai yra saugūs, todėl jums nebereikės rūpintis kitais priešgaisriniais reikalavimais. Dauguma Nordpeis židinių galima montuoti ant medinių grindų. EKONOMIKA: Kadangi Nordpeis židiniai ir krosnelės turi švaraus degimo sistemą, tai su nedideliu kiekiu malkų jūs gaunate daugiau šilumos (iki 50%). Įsigiję mūsų židinį jūs padidinate savo turto vertę. KOKYBĖ: Nordpeis yra lyderiai pasaulyje, gaminant židinius iš karščiui atsparaus betono. Židinių gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Nordpeis, savo gaminiams suteikia 5, 10 ir net 15 metų garantijas. Medžio centras, Vieta G 96, Verkių g. 44, Vilnius www.decopolis.lt +370 69812888 vilnius@decopolis.lt
  2 100 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 18 val.
  Išskirtinės kokybės pirties krosneles-židiniai.

  Išskirtinės kokybės pirties krosneles-židiniai.

  Išskirtinės kokybės pirties krosneles-židiniai. Gaminame išskirtinės kokybės pirties krosnis-židinius . Pirties krosnies-židinio konstrukcija gaminama iš mažai legiroto 12 mm storio besiūlio tempto vamzdžio. Musų pirties krosnies-židinio techniniai privalumai: -Visos pirties krosnys-židiniai turi židiniu dureles pagamintas iš čekiško profilio, įstiklintos vokiška skaidriąja keramika atlaikančia iki 1200 laipsnių temperatūrą ir šamotiniu pakuru. -Trijų pakopų ugnies sulaikimo sistema : tai proporcinis deguonies padavimas į degimo kamera per reguliuojama pelenine, ugnies skaidytuvo sistema nukreipiančia ugnį sienelių link ir viršutine krosnies dali ir papildoma spiruoklinė sklende. Dar musų krosnys –židiniai skiriasi nuo kitu krosnių tuom, kad neturi atviro įkaitusio plieno, nes yra pilnai uždengta akmenimis nuo 180 iki 260 kg akmenų priklausomai nuo krosnies galingumo tai garine įkaitinama įkaitusiais akmenimis o ne įkaitusiu plienu. Dar vienas privalumas- didelis įkaitusiu akmenų kiekis išlaiko ilgai garines temperatūra net baigus kūrenti krosnį. Todėl siūlom nesudėtinga sistema panaudoti garine kaip židinio kupolą kitom patalpom pvz. priepirčiui šildyti. Gaminame iki 18 kb.m.,25kb.m.,40kb.m. garinėms ir trijų didžiu durelių langais 330x280, 500x320, 600x420, dydžiai ne skaitant kalviškos apdailos ir apatines pelenines dalies bei oro iejimo angos. Taip pat gaminame išskirtines krosnis-židinius su pakeliamom židinio durelem (giljotina). Daugiau info telefonu 869920538,865069286. Pamatyti krosnių pristatimą, galima Youtube surinkus raktinis žodžius karaliaus pirtis arba rusiškai korolevskie bani. Įsigyk viena karta tikra, vertinga gamini!
  530 €
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 18 val.
  Superiniai pirties krosnys-židiniai

  Superiniai pirties krosnys-židiniai

  Gaminame išskirtinės kokybės pirties krosnys-židinius . Pirties krosnies-židinio konstrukcija gaminama iš mažai legiroto 12 mm storio besiūlio tempto vamzdžio. Musų pirties krosnies-židinio techniniai privalumai: -Visos pirties krosnys-židiniai turi židinių dureles, pagamintas iš čekiško profilio, įstiklintos vokiška skaidriąja keramika atlaikančia iki 1200 laipsniu temperatūrą ir šamotini pakurą. -Triju pakopų ugnies sulaikimo sistema : tai proporcinis deguonies padavimas į degimo kamera per reguliuojama pelenine, ugnies skaidytuvo sistema nukreipiančia ugnį sienelių link ir viršutine krosnies dali ir papildoma spiruoklinė sklende. Dar musų krosnys –židiniai skiriasi nuo kitu krosnių tuo, kad neturi atviro įkaitusio plieno, nes yra pilnai uždengta akmenimis nuo 180 iki 260 kg akmenų priklausomai nuo krosnies galingumo tai garine įkaitinama įkaitusiais akmenimis o ne įkaitusiu plienu. Dar vienas privalumas- didelis įkaitusiu akmenų kiekis išlaiko ilgai garines temperatūra net baigus kūrenti krosnį. Todėl siūlom nesudėtinga sistema panaudoti garine kaip židinio kupolą kitom patalpom pvz. priepirčiui šildyti. Gaminame iki 18 kb.m.,25kb.m.,40kb.m. garinėms ir trijų didžiu durelių langais 330x280, 500x320, 600x420, dydžiai ne skaitant kalviškos apdailos ir apatines pelenines dalies bei oro ėjimo angos. Taip pat gaminame išskirtines krosnis-židinius su pakeliamom židinio durelėm (giljotina). Daugiau info telefonu 869920538,865069286. Pamatyti krosnių pristatimą, galima Youtube surinkus raktinis žodžius karaliaus pirtis arba rusiškai sauna kotly. Įsigyk viena karta tikra, vertinga gamini!
  530 €
  Įsimink
 • Jurbarko r.
  prieš 1 d.
  Namas ramioje vietoje

  Namas ramioje vietoje

  Jurbarko r., Dainių k., Vakaro g.
  349 m²| 37.00 a| 5 kamb.| Įrengtas| Kietu kuru| Skystu kuru
  98 400 €
  Įsimink
 • Vilnius
  kovo 8
  Židiniai ir kaminai

  Židiniai ir kaminai

  Židinių statyba ir apdailos darbai, ortakinių sistemų montavimas. Pristatomų dvisienių kaminų gamyba, įdėklų į kaminus gamyba (įdėklai gaminami iš karščiui, rūgščiai atsparaus plieno) - montavimo darbai. Krosnelių, katilų pajungimas. Statome krosnis, virykles. Akmens darbai iš granito, marmuro (laiptai, palangės, židinių apdaila). Medžio darbai: židinių apdaila iš uosio, ąžuolo, reljefiniai drožiniai, figūrinės skulptūros. Durelių židiniams gamyba.
   
  Įsimink
 • Jonavos r.
  prieš 2 d.
  Skelbimas iš Aruodas.lt
  Parduodamas naujos statybos namas

  Parduodamas naujos statybos namas

  Jonavos r., Jonavos m., Kapsų g.
  190 m²| 9.00 a| 4 kamb.| Įrengtas| Dujinis| Kietu kuru
  120 000 €
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 3 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Krosnys židiniai krosnis pečius

  Krosnys židiniai krosnis pečius

  Sveiki, Esu atestuotas krosnininkas. Mūriju įvairios paskirties krosnis: Šildymo, pirties, lauko kompleksus, židinius, maisto gamybos(duonkepes, " tandyrai", pompejiškos krosnys, barbekinės, virykles ir kita), mišrios paskirties krosnis. Galimos įvairios dizaino/ apdailos/ funkcijų bei paskirties (gultai, šildomi suoleliai, gyvatukai vandeniui šildyti, maisto gamybos kamera šildymo krosnyje ir t.t.)variacijos atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Rengiu projektus, sąmatas. Padedu sukomplektuoti medžiagas. Telefonu nemokamai konsultuoju įvairiais krosnių statybos klausimais. Dirbu visoje Lietuvoje. Visos krosnys statomos pagal I.V.Kuznetsov sistemą.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  Norvegiškos akumuliuojančios krosnys Nordpeis

  Norvegiškos akumuliuojančios krosnys Nordpeis

  Parduodu Norvegiškas krosnis ir ketaus krosneles Nordpeis Salzburg – tai krosnis, kur šiluma kaupiama ir po to ilgai atiduodama į patalpas. Lyginant su standartiniais židiniais ši krosnis yra žymiai efektyvesnė. Salzburg komplektuojama specialia Nordpeis kompanijos sukurta „Power stone“ medžiaga. Pastaroji prilygsta – o kai kuriais parametrais net lenkia – „muilo akmeniui“. Apie 4 valandas intensyviai pakūrenus, krosnis pilnai ataušta tik po 20 valandų. Keliais kūrenimo ciklais galima palaikyti vienodą temperatūrą visą parą. Salzburg yra trijų dydžių- Salzburg M, Salzburg L ir Salzburg XL http://www.nordpeis.lt/krosnys2.php 867202914 Kainas rasite: www.nordpeis.lt
   
  Įsimink
 • Rietavas, ...
  prieš 20 val.
  Vidaus lauko zidiniai kokliniai peciai krosneles

  Vidaus lauko zidiniai kokliniai peciai krosneles

  statau restauruoju projektuoju lauko bei vidaus zidinius krosnis pecius duonkepius is savo bei uzsakovo medziagu suteikiu garantija platus pasirinkimas pirciu projektavimas pilnas irengimas bei kiti apdailos darbai Daugiau darbų rasite čia: http://www.koklinukai.lt
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  kovo 17
  Vidaus ir lauko židiniai kokliniai pečiai, krosnys

  Vidaus ir lauko židiniai kokliniai pečiai, krosnys

  Kokybiškai statau, projektuoju lauko bei vidaus židinius, koklines krosnis bei pečius, duonkepius iš užsakovo medžiagų (taip pat galime pigiau nupirkti) suteikiu garantija darome apdailos darbus.
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  sausio 30
  Lauko ir vidaus židiniai, krosnys, duonkepiai

  Lauko ir vidaus židiniai, krosnys, duonkepiai

  Statau lauko bei vidaus židinius, krosnis, duonkepius. Patirties ~20 metų. Dėl daugiau informacijos, kainų skambinti numeriu +37060270616
   
  Įsimink
 • Šiauliai
  vasario 3
  Savarankiška granulinė krosnis / krosnelė /katilas

  Savarankiška granulinė krosnis / krosnelė /katilas

  Ši amerikoniška, moderni be elektros veikianti, granulėmis maitinama krosnis gali nustebinti visko mačiusį žmogų. Gali atrodyti sudėtinga, tačiau ji yra ganėtinai paprasta. Turėdami šią krosnį jūs galėsite atsipalaiduoti nes jai reikia labai mažai priežiūros. Nereikia elektros - gravitacijos dėka medžio granulės pačios byra į degimo kamerą. Paprastai 15kg granulių maišo užtenka nuo 6 iki 12 valandų (priklausomai nuo krosnies nustatyto degimo rėžimo). Šis naujoviškas krosnies dizainas yra ypač saugus - nėra atviros liepsnos, bei karštį atmušantis metalinis skydas krosnies galą išlaiko vėsiu. Taip pat geros emisijos, vos 1,6 gramai kietųjų dalelių per valandą, todėl dūmų rūkstančių iš kamino beveik nesimato. VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=Kjyf4dBVii Naudoti galima garažuose, sodybose, sodo nameliuose, šiltnamiuose, palapinėse, namuose ir t.t. Kodėl geriau už įprastas krosnis: * Nereikalauja pastovaus malkų metimo * Nereikalauja elektros kaip kiti elektriniai katilai * Lengva perkelti iš vienos vietos į kitą * Įdomus, akį traukiantis dizainas Papildoma informacija: * Apšildo iki 140 kvadratinių metrų patalpos * Galingumas 12-14kw * Tyliai dirba * Mažai smulkių dalių, tvirtas dizainas * Užima nedaug vietos * Reguliuojamos kojelės leidžia krosnį pastatyti ant nelygaus pagrindo * Keramikinis stiklas Aukštis - 172 cm Plotis - 80 cm Gylis - 33 cm Geriausia skambinti nuo 09:00 iki 16:30 +37068472510
  530 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  Krosnis, krosnies dureles ir visos kitos dalys

  Krosnis, krosnies dureles ir visos kitos dalys

  Isardyta krosnis, liko visos komplektuojancios dalys. Krosnis buvo sode, labai mazai naudota.
  50 €
  Įsimink
 • Panevėžys
  prieš 1 d.
  Prabangios koklines krosnelės iš vakarų europos

  Prabangios koklines krosnelės iš vakarų europos

  Krosnelės naudotos išskirtiniam interjerui namams, sodyboms, dvarams : 1, ruda kokline 1937m -950 eur 2,kokline zvake h2,06m su orkaite 1250 eur 3.auksta spizine ornamentuota su nauja pakura 1350 eur 4.kokline didele zalia 1050 eur 5,gelsva kokline didele kaip nauja 1350 eur 6, gelsva kokline Justus kaip nauja 950 eur 7.sviesi didele krosnis sonine ikrova -1050 eur 8,auksta ruda didele kokline-1050 eur 9,pilka kokline su suolu aplink-1150 eur Apžiūrėti galima ir savaitgaliais bei švenčių dienomis.Tik iš anksto susitarus! Priimu uzsakymus retoms antikvarinems krosnelems atvezti. +37068524160
  950 €
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 9 val.
  Pirties krosnelės Ketaus (Špižinės) Dovanos

  Pirties krosnelės Ketaus (Špižinės) Dovanos

  Pagrindinis pirties katilų iš ketaus privalumas, jog jų storos sienelės (10-15mm) akumuliuoja šilumą ir ji ilgai jaučiama krosnelei užgęsus. Skirtumas nuo plieninių krosnelių yra tas, kad dūmai ne tiesiogiai išmetami į kaminą, o dėl unikalios konstrukcijos, nukreipiami į antrinio degimo kamerą ir papildomai paduodant orą yra pakartotinai uždegami. To pasekoje efektyvumas siekia 75-80%. Pirties katilas pagamintas iš karščiiui atsparaus pilkojo ketaus. Sienelių storis siekia 10-15mm, tai garantuoja minkštą šilumos spinduliavimą patikimumą ir ilgaamžiškumą. Ketinės krosnelės privalumai lyginant su plienine yra tai, kad ketus gali išlaikyti didelius temperatūrų skirtumus, jis nesideformuoja. Plieno linijinis ir tūrinis plėtimosi koeficientas 70% didesnis negu ketaus t.y. prie aukštų temperatūrų plieninės krosnys ženkliai daugiau deformuojasi. Šis faktorius pasireiškia su laiku, plieninės krosnys susikraipo, atsiranda įtrūkimai ant atskirų elementų pakūrose, trūksta siūlės ir jos greitai pradega. Su ketinėm krosnelėm tokių dalykų nėra ir ji garantuotai tarnaus jums daugelį metų. Dar vienas įdomus ir reikšmingas dalykas, kad šios pirties krosnelės korpusas yra cilindro formos . Ši forma geriausiai atlaiko netolygias šilumines apkrovas, kurios atsiranda pradedant kūrenti šaltą krosnį. Cilindrinėje krosnyje šiluma vienodai pasisikirsto po visą korpusą ir pasklinda vienodai. Kainos: Pirma foto kaina 600,00 Eur Antra foto kaina 800,00 Eur (su kamenkos variantu 1034,00 Eur) Trečia foto kaina 800,00 Eur Ketvirta foto kaina 720,00 Eur (su metaliniu sietu akmenims) Penkta foto kaina 650,00 Eur Tinklas akmenims 120,00Eur Šiuo metu vykdome AKCIJĄ perkant bet kurią ketaus pirties krosnelę DOVANŲ gaunate: grilių su kelioniniu krepšiu 26cm. Komplektą sudaro: Dėžutė, grilius, kelioninis krepšys (penkta nuotrauka) Dėl kainų skambinti telefonu +37065558599 arba +37068698885 A.Juozapavičiaus pr. 7 b, Kaunas (Žemieji Šančiai) Ketinės šildymo pirties krosnelės (Špižinės) Pirties krosnys, pirties krosnelė, špižinė pirties krosnis.
  600 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 4 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Brann No22

  Brann No22

  Norvegiska krosnis pagaminta is aukstos kokybes karsciui atsparaus ketaus Kurenama malkomis-briketais ir t.t. Isoriniai mat. aukstis 1.30cm.x40x40 dumtraukio anga 12.5cm. Pakura 40x22x22 Instrukcijos nera taciau pagal gabaritus ir svori apsildo 70-80kv. patalpa
  600 €
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*