ID: 23802389
Įsiminti
Katalizatoriu ,katalizatoriai,montavimas
ID: 23802389
Atnaujintas balandžio 13 d.
17K
Įsimintas 3
Netinkamas skelbimas

Katalizatoriu ,katalizatoriai,montavimas

Vilnius, Marijampolė Siųsti siuntą vos nuo 1,94 €

51 €

2018
Nauja
Rodyti daugiau
Komentarai
remis   2016-09-07 16:14
Veikia jusu elpastas ?
Savininkas: Katalizatoriai   2016-09-09 12:57
Aleksej   2016-12-28 16:06
O gal adresa jusu galima?
Savininkas: Savininkad   2016-12-28 19:51
Visais klausimais 867466662
Gintaras   2017-01-04 22:18
Peugeot 807 2003m. 2,2l 94kw. dizelis ką nors turit ir kokia kaina aciu
Savininkas: Savininkas   2017-01-05 13:08
Reiktu parodyt realiai automobili ,del abziuros laiko skambinkit 867466662
Opelis   2017-01-06 18:39
Viskas šauniai atlikta ir veikia, rekomenduoju !
audi   2017-01-10 16:12
sutvarkyta gerai,co geras texnine praeita !aciu
Volvo70   2017-01-18 22:06
Rekomenduoju,viska sutvarkė TA praėjo be jokiu problemų.
Tai   2017-02-13 15:32
Technikinej apziuroj tokie nupjauti netinka. Turi but su jungtimis gamykliskai.
Savininkas: as   2017-03-03 13:21
Cia nuotraukoj nebutinai tie kurie ira statomi
.   2017-03-03 21:50
Vw sharan 1,9 , 96kw yra?
Savininkas: as   2017-03-04 07:39
Taip darem jusu modeli ,idetumem panasu turetu buti ok.skambinkit delabziuros laiko
Opel zafira   2017-03-21 13:01
Saunuoliai meistrai-viska sauniai sutvarke auto-kad be jokiu problemu praejo tehnine
apziura. Aciu jiems!!!
Zefira   2017-03-22 15:25
Sveiki, gal turit Opel zefiros 2.2 2002metu katalizatoriu?
Savininkas: as   2017-03-22 16:37
Taip, atvažiuokit sutvarkysim
Zefira   2017-03-22 16:59
Kokia kaina?
Savininkas: as   2017-03-22 17:07
Jus paskambinkit 867466662
Marijus   2017-03-23 22:43
Sveiki. Turetumet ka pritaikyt bmw 318ti compact'ui 1995 metu?
Savininkas: as   2017-03-23 22:54
Reiku abziuret jusu auto ,manau rasim sprendima . individualiai, kiekviena skirtingai
Golf 4 1.6 benz.74kw..   2017-03-27 08:42
Reikia katalizatoriaus.nes lembda jame stovi..ar turėtumėt??
Savininkas: as   2017-03-27 08:45
Taip galim ir su liambda ,atvarykit automobili abziurai
Marijus   2017-03-27 22:31
Mldc vyrukai! Padare ta pacia diena. Greitai ir kokybiskai. Praejau techa be problemu:)
Nulius parode, o buvo 0,9 (benzas)
e39.   2017-04-09 14:15
Sveiki.gal turit ir bmw e39 katoloki 2,5d?
Savininkas: as   2017-04-09 14:50
E 39 neturime ,bet galim jusu esamus slifuoti ir sendinti kad praleistu tex
Opel Zafira 2003 m. 2 DTI   2017-04-26 19:41
Ačiū, techninę apžiūrą praėjau tech. centre prie Avižienių. Kabinėjosi stipriai,
net tryse apžiūrinėjo. Turėjo priekaištų, kad negamyklinis vaizdas, matosi virinimo
siūlės (čia buvo pakaitinio katalizatoriaus siūlės, net ne virinimo),bet praleido.
Sakiau, kad atidaviau, padarė ir nieko nežinau. Tikrina tik vizualiai. Servise vyrai
dirba tikrai gražiai ir kruopščiai ir ..... truputį ilgai :) Geriau palikti auto ir
nelaukti
A4 2.5tdi   2017-05-07 13:42
Sveiki, turit 2 Audi A4 B6 2.5tdi katalizatorius?
Savininkas: as   2017-05-07 22:26
A4 cuatro Turime nuomai arba pardavimui
nika   2017-05-07 22:52
labas,gal turite subaru legaci 2002m.katalizatoriu?benzinas 2,0litro variklis
Savininkas: as   2017-05-07 22:55
Subaru 2.0 reiktu palikt auto padarytumem per diena .problema co?pirma registracija lt ?
nika   2017-05-07 23:03
taip,bet problema,nes esu is kito Lietuvos galo,Siauliu raj
nika   2017-05-07 23:04
o jus nesiunciate?
Savininkas: as   2017-05-07 23:05
Jus paskambinkit rytoi i tel kazka sutarsim konkreciau
nika   2017-05-07 23:06
gerai,aciu
Rimvydas   2017-05-10 18:17
VW Golf 4, praėjo technikinę be problemų. REKOMENDUOJU. AČIŪ JUMS!
...   2017-05-16 12:56
Jei Co praeina niekas TA netikrina katalizatorius įvirintas ar ne...!
Bet jei Co
nepraeina tuomet JIE lenda žiūrėti po automobiliu !!!
Naste   2017-05-17 12:25
Sveiki nepraejom techo nex nupjautas katalizatorius. Passat b5 98metu. Pirma registracija
lt pries du metus. Nezinojom kad jo nera.tad ikliuvom.ar imanoma sutvarkyt?kokia kaina?
Ra   2017-05-28 17:18
Ar turėtumet MB CLK 200 pritaikyti kažką?
Katalizatorių
Savininkas: as   2017-05-28 21:06
Mb reiktu parodyt auto ,arba bent nufotografuoti .skambinkit del laiko
Golf 4   2017-06-01 16:17
Rekomenduoju kas turit bėdų su tech. Darbas labai gražiai ir tvarkingai atliktas
Audi A8, 2,5 TDI Quatro   2017-06-06 15:24
Tvarkingai vyrai dirba, TA praėjo be problemų.
Toyota   2017-06-08 01:41
Vakar irgi buvau pas tos meistrus.Viska sutvarke operativiai ir kokybikai.Tikri
profesonalai savo sriti.Technikine praejau be jokiu problemu.Kas turi problemu del
ispjauto kataliatoriau,drasei galit kreiptis pas jos.REKOMNDUOJU !!!
Audi A4, 2,5 TDI 132 kw   2017-06-09 14:19
Viskas tvarkingai, pakartotinę TA praėjo be problemų. Padaro greitai ir kokybiškai.
Vw golf4 tdi 66 kw 2017-06-16 11   2017-06-16 18:43
Golfas parveztas is vokietijos, su išoperuotu katalizatorium (greiciausiai tautieciu
perekupu darbas) pakibo pirminej tech apziuroj...viska sutvarke, puikus darbas kaip
gamyklinis atrodo ir pilnai funkcionuojanti ismetimo sistema dumingumas per antra patikra
sumazejo nuo 1.79 iki 0.76%.tech apziura praeita be trukumu ir golfas sekmingai
iregistruotas...ačiu uz profesionalu ir kokybiska darba...rekomenduoju kreiptis kas turit
panasiu problemu...kainos taip nesikandzioja ;)
A3   2017-06-26 19:04
Darba atlyko tvarkingai technikinei tiko, patariu.
Bmw   2017-06-27 22:21
Sveiki,reikia katalizatoriaus BMW X5 E70 2008-09 173KW ?
Savininkas: as   2017-06-27 23:13
Bmw reikia parodyt automobili nustatysim kaina ,manau kad turim sprendima skambinkit del
abziuros laiko
BMW   2017-06-29 13:24
Darbą atliko tvarkingai, jei negalite praeiti TA galite drąsiai kreiptis
Audi Kaunas   2017-07-03 19:56
TA Kaune praeita, CO nuliai. Didelis dėkui.
V70   2017-08-31 11:19
Šaunūs vyrai, darbą atliko lygiai per tiek laiko kaip ir buvo numatyta, niekas
nevėlavo, darbas atliktas gerai, technikinėj nebeprikibo :) Dūmingumas su
katalizatorium sumažėjo 3,5 karto
Citroen c4   2017-09-13 10:05
Sveiki, dingo trauka citroen c4 2l 100 kw dyz, kompas meta klaida "depollution system
faulty" manau užsikišo katalizatorius. ar užzsiimate ju pašalinimu ir ar neimes
kokios klaidos jį pašalinus ?
Neringa   2017-09-13 11:34
TA pereita, co is 2.2 sumazejo iki 0.1 , kainos tikrai nesikandzioja, buvo verta vaziuoti
is Kauno
buvau su a4 benzinine   2017-12-18 17:22
Respektas! masina buvo be kataliko rekomenduojiu sudejo viska tvarkingai ismetimas buvo
0.5 ant laisvu 0.7 ant aukstu idejo nuvariau visur 0 ismetimas. Rekomenduojiu
Bmw x5   2018-01-17 21:36
Hebra prikolina ir dirba sauniai atsakingai!Maladec!dar karta aciu!T.A praeita buvo be
kataliko,sekmes darbuose!
Opel   2018-03-02 19:54
Jusu kontaktai vilniuje
OC   2018-04-07 21:30
Sveiki. VW 4, 1998m, dizelis. Nepraleido Ta, ispjautas katalizatorius. Ar imanoma
butu,Vilniuje imontuoti?
Savininkas: As   2018-07-01 20:03
Sveiki visi kurie turit klausimu ) kvieciu skambinti ir klausti
Chevrolet   2019-04-30 20:10
Ar su chevrolet epica PADĖTUME?
turiu katalizatoriu su bakeliu   2019-11-25 14:58
pilna ssu bakeliu nuo japono ar opelio ,noriu gaut 60eur ,Pasiimt galima bet kada Vilniuje
.ka sudomins komentuokit apacioje .galiu siusti LT ribose +5eur
Vladimr   2019-11-29 18:16
Labas vakaras. Kokie kaina katalizatora vw sharan 1,9tdi 81kv. 2000m.
Jonas   2020-03-04 18:31
Rekomenduoju , profesionalas savo srities !
tuscias katalikas   2020-03-06 12:50
Gal kam reikia turima soriginalus apvalus tuscia sbakelis .Isivirinat i rnieks nieko .Del
liamda zondo napamenu :) Vilnus kaina 20e
Objektyvi nuomone   2020-05-11 08:23
Einant tech.apziura pasake, kad ispjautas katalizatorius. Radau si skelbima, neturejau
galimybes is darbo skambinti, parasiau el.laiska, zmogus atrase, susitarem, bet, sutartu
laiku negalejau, kantriai lauke, buvo mandagus.
Atvariau masina, per keleta valandu
sutvarke, suvirino, ir ka, va, siandien 7.30 pravariau technine apziura be jokio
uzsikabinimo.
Rekomenduoju si servisa nes, retai pasitaiko kantrus, mandagus bei
kokybiskai dirbantys, o svarbiausia dar ir greitai (nes buna, palieki, ir atiduoda po
paros).
darius   2020-09-28 09:12
sveiki,matau esat savo srities profas.gal galit rekomenduoti kur geriausia vilniuje
priduoti katalizaroriu.aciu.
Pradėti gyvą pokalbį
Siųsti siuntą
Turite dar vieną pasiūlymą? Įkelti panašų skelbimą