NT AGENTUS PRAŠAU NESKAMBINTI, NUOMOJA SAVININKAS.
PO "KOSMETINIO" REMONTO
Prašau skambinti nuo 10:00 iki 20:00
Užstatas 1 mėn., mokėjimas mėnesį į priekį
Su gyvūnais nebuvo ir nebegalima - kiti nuomininkai gali būti alergiški.
Nedidelis bet labai komfortiškas butas ypatingai geroje vietoje.
Iš vienos pusės Ogmios miestas, kur yra viskas ko jūsų širdis trokšta (ir ko ne), iš kitos pusės pliažas, paupys, riedant dviračiu geru takeliu iki Gedimino bokšto 15 min. 100-150 metrų iki didelio Rimi arba Lidl, pagal pasirinkimą, BOLTfood/WOLT atveža maistą iš Ogmios miesto per ~29 min.
• Vieta itin gera - aplinkui yra kur parkuoti automobilį, viešuoju transportu galima lengvai pasiekti bet kokią miesto dalį, centras visai netoli.
• Komunaliniai tikrai nedideli.
• Butas yra visiškai įrengtas - įvažiuoji ir gyveni. Baldai, TV, įvestas interneto laidas (interneto tiekėja pasirinksite/pasirašysite sutartį patys), skalbimo mašina, spinta, nauja mikrobangė, viryklė, visi reikalingi indai ir stalo įrankiai, plovimo priemonės, etc.
• Saugu. Kodinė spyna įeinant į namus, o koridoriuje atskira seifo duris (ir tai ir tai yra kodai, kuriuos galima parašyti profile boltfood/wolt kurjeriams, taigi pristatys iki durų).
• Pasirašoma nuomos sutartis.
(!) Normalus savininkas gyvenęs nuomojamam būste. Be reikalo jūsų niekas netrukdys, kaimynai adekvatus.
Nuomoja savininkas, gyvenau ten ~8 metus jeigu yra papildomi klausimai - kreipkitės, papasakosiu.