New Balance 9060 unisex batai. Nauji., nenesioti
Mano vyrui per maži. Taip, žinau, kad šis modelis šiek tiek mažintas – pati visada renkuosi dydžiu didesnius. Vyrui jau užsakėme didesnį dydį, todėl šiuos parduodame.
Manau, labiausiai tiktų nešiojantiems 41,5–42 dydį. Vidpadis realiai išėmus ir pamatavus – 27 cm.
Nauji
Be defektų
Be dėžės
Užsakyti per AliExpress nuorodą iš Prancūzijos, gavome per 4 dienas. Pridedu užsakymo ekrano nuotrauką. Moketa 110 eu
Taip, šie batai gaminami Azijoje visam pasauliui. Šio modelio yra labai daug skirtingų spalvų ir versijų.
Iš visų turėtų batų 9060 modelis man yra vienas patogiausių – patogumu primena ASICS, koja nepavargsta, nespaudžia ir labai komfortiški nešioti.
Taip pat turime naujus panasius i si modeli new balance absorb modelio batus! Rasite mano profilyje arba klauskite, atsiusiu nuotraukas
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai
Prisijungti Registruotis