X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Darbas Southern England Farms Ltd Anglijoje

  Ar norite dirbti JK/Anglijoje Southern England Farms yra viena iš didžiausių vaisių ir daržovių augintojai Anglijoje, aprūpinantys vaisiai ir daržovėm dalį pagrindinių prekybos centrų Anglijoje. Mes dirbame ir priimame žmones į darbą , 52 savaites per metus, vasaros metu priimame daugiau žmoniu sezoniniam darbui. Mes galime suteikti gyvenamają vietą, kur netoliese yra futbolo ir krepšinio aikštelės. Southern England Farms gali pasiūlyti įvairaus pobūdžio darbų kaip: vaisių/daržovių surinkimo(kirtimo) ,sodinimo darbai, traktoristų, auto pakrautuvo, ar mikro autobuso vairuotojų turinčių D kategorijos teises. Siulomas sezoninis ir nuolatinis darbas su galimybe kilti pareigose supervisor (darbo eigos prižiūrėtojų) ar menedžerio. Sezoninis ar nuolatinis darbas Pakavimo ceche(Fabrike) su galimybe kilti pareigose , supervisor (darbo eigos prižiūrėtojų) ar menedžerių, pareigų. Mes įsikūrę Cornwall tai gražus kraštovaizdis gyvenimui ir darbui. Mes mokame valstybės nustatytą valandinį arba priklausantį nuo išdirbio(padaryto kiekio) atligį,tai suteikia galimybę darbuotojam uždirbti daugiau,jei jie dirba kokybiškai ir greitai Padedame susitvarkyti National Insurance(socialinį draudimą) ir atsidaryti banko sąskaitą Prašome aplankyti musų facebook puslapį arba tinklalapį Facebook page https://facebook.com/sefltd/ Website http://www.sefltd.com/lt/home Jeigu jus domina atsiuskite savo kontaktus čia our www.sefltd.com/lt/work/working-at-sef arba elektroniniu laišku į jobs@sefltd.com
   Southern England Farms LTD
  Kita, ...
  gruodžio 5, 2017
  Įsimink
 • Kambarinė

  Darbas viešbutyje: tvarkyti ir valyti kambarius, palaikyti tvarką ir švarą. Darbas nuo 08-17 val., slenkančiu grafiku. Galima derinti su studijomis. Įmonė siūlo: Stabilų atlyginimą, metinius priedus, nemokamą maitinimą, draugišką kolektyvą.
  350 €, UAB "Doriteksas"
  Kaunas
  gruodžio 28, 2017
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Mokymų koordinatorius (-ė)

  Darbas pilnam etatui. Mokymų veiklos koordinavimas; Klientų konsultavimas ir pagalba renkantis paslaugas; Mokymų pardavimai; Mokymų planavimas ir derinimas; Ataskaitų ruošimas, dokumentacijos pildymas; Informacijos sisteminimas, duomenų grupavimas. Įmonė siūlo: Kūrybišką ir dinamišką darbą sėkmingai veikiančioje ir augančioje įmonėje; Galimybę savarankiškai organizuoti darbą ir priimti sprendimus; Karjeros perspektyvas bei mokymosi galimybes; Galimybę dalyvauti visuose rengiamuose mokymuose ir konferencijose. Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis ir atitinkate keliamus reikalavimus, savo gyvenimo aprašymą su nuotrauka ir motyvacinį laišką prašome siųsti per sistemą.
   UAB "Programavimo mokykla"
  Vilnius
  sausio 3 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • IT inžinierius

  Kompiuterinių tinklų projektavimas; Duomenų perdavimo įrangos diegimas; Komunikacinės ir tinklo įrangos (maršrutizatorių, komutatorių, belaidės prieigos taškų (AP)) konfigūravimas.
   UAB "AITI GROUP"
  Vilnius
  gruodžio 27, 2017
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS-KURJERIS

  kompiuterinės ir biuro technikos surinkimas iš verslo klientų ir pristatymas remontui (40 proc. darbo laiko); užsakymų remontui priėmimas biure; siuntų (kompiuterinės įrangos, atsarginių dalių)priėmimas/išsiuntimas. Įmonė siūlo: aktyvų darbą draugiškame profesionalų kolektyve; atvirą neformalią bendravimo kultūrą; profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes; karjeros galimybes įmonių grupės viduje; darbo užmokestį proporcingą Tavo kompetencijai ir patirčiai; bendrus kolektyvo renginius.
   ACME įmonių grupė
  Vilnius
  sausio 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Valytoja (-as)

  - Daugiabučių namų laiptinių valymas; - Laiptinių šlavimas, plovimas. Įmonė siūlo: - Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje įmonių grupėje; - Visas socialines garantijas; - Laiku mokamą atlyginimą.
   Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė
  Klaipėda
  gruodžio 29, 2017
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Valytoja (-as)

  - Daugiabučių namų laiptinių valymas; - Laiptinių šlavimas, plovimas. Įmonė siūlo: - Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje įmonių grupėje; - Visas socialines garantijas; - Laiku mokamą atlyginimą.
   Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė
  Kaunas
  gruodžio 29, 2017
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Krovinių ir bagažo tvarkytojas (Vilniaus oro uostas)

  • Krovinių ir bagažo krovimas į orlaivius ir iškrovimas iš jų. • Krovinių tvarkymas oro uosto perone ir terminale. Įmonė siūlo: • Darbą energingoje ir pozityvioje komandoje; • Lankstų pamaininį darbo grafiką; • Mokymus ir tobulėjimo galimybes.
   UAB "LITCARGUS"
  Vilnius
  sausio 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • IT verslo inžinierius (-ė) Vilniuje

    Dirbant mus įkvepia #technologijos ir iššūkiai išspręsti sudėtingus uždavinius #paprastai. Jei trokšti tobulėti ir nuolat būti technologijų priekyje, tuomet mes siūlome visiškai naujas galimybes.Kviečiame prisijungti naują komandos narį (-ę), trokštantį (-čią) prisidėti prie įmonės tikslų įgyvendinimo ir klientų patirties gerinimo bei tapti savo srities profesionalu (-e). Jei naujos #inovacijos ir kasdieniai iššūkiai Tau nebaisūs, tuomet Tavo vieta mūsų komandoje! Čia pateksi į #geidžiamiausio 2017 metų Lietuvos darbdavio aplinką ir rasi išskirtinę komandą savosrities #profesionalų, kurie padės tau #augti.  Tavo pagrindinės užduotys: - Programinės įrangos diegimas, #konfigūravimas, problemų sprendimas; - IT aparatinės įrangos (#hardware) paruošimas darbui, atnaujinimas, gedimų šalinimas; - Mobiliųjų įrenginių konfigūravimas ir problemų sprendimas; - Sutartų įsipareigojimų užsakovui vykdymas; - #Bendradarbiavimas su kitais padaliniais. Tikimės, kad Tu: - Turi patirties diagnozuojant/šalinant kompiuterinės įrangos sutrikimus; - Turi IT aparatinės įrangos (#hardware) sandaros, MS Windows OS (Windows 7, 8, 10) žinių; - Turi aukštąjį ar aukštesnįjį išsilavinimą (privalumas: #IT ir telekomunikacijų srityje); - Puikiai dirbi MS Office programomis; - Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą; - Pasižymi analitiniu mąstymu, atsakingumu, gebėjimu dirbti komandoje ir sieki #tobulėti. Privalumai: - Sertifikatai patvirtinantis IT žinias (MCSA, MCSE, CompTIA A+); - Kompiuterinių tinklų bei aparatinės tinklo įrangos priežiūros pagrindai; - Mobiliųjų įrenginių priežiūros patirtis; - Geros anglų kalbos žinios. Mes Tau siūlome: - Darbą #tarptautinėje IT ir telekomunikacijų įmonėje, kuri savo veikloje vadovaujasi moderniausiais vadybos principais, vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus bei kompetenciją; - Profesinio #augimo ir #karjeros galimybes #TeliaCompany įmonių grupėje; - Darbą su naujausiomis #technologijomis ir galimybę matyti savo darbo rezultatus; - Draugišką profesionalų #komandą, iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu.   Laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
   Telia
  Vilnius
  prieš 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • AUTOPLOVĖJAS (-A)

  Automobilių plovimas rankomis. Automobilių vairavimas pristatant į vietą. Slenkantis darbo grafikas: I pamaina 7.30 - 16.00 val. II pamaina 12.30 - 20.00 val. Kas trečią šeštadienį 8.00 - 15.00 val. Visos galimybės užsidirbti priklausomai nuo atlikto darbo.
  400 €, UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
  Kaunas
  prieš 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Prekių priežiūros specialistas,-ė

  • Prekių ekspozicijos priežiūra prekybos centrų lentynose, bei laisvoje rinkoje; • Kontaktų su esamais klientais palaikymas; • Užsakymų priėmimas; • Pardavimo akcijų organizavimas; • Atsiskaitymo kontrolė; • Naujų klientų paieška. Įmonė siūlo: • Įdomų ir dinamišką darbą stabilioje įmonėje; • Profesinio tobulėjimo, savirealizacijos ir karjeros galimybes; • Motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.
   UAB "Manpower Lit"
  Vilnius
  prieš 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • IT verslo inžinierius (-ė) Vilniuje

    Dirbant mus įkvepia #technologijos ir iššūkiai išspręsti sudėtingus uždavinius #paprastai. Jei trokšti tobulėti ir nuolat būti technologijų priekyje, tuomet mes siūlome visiškai naujas galimybes.Kviečiame prisijungti naują komandos narį (-ę), trokštantį (-čią) prisidėti prie įmonės tikslų įgyvendinimo ir klientų patirties gerinimo bei tapti savo srities profesionalu (-e). Jei naujos #inovacijos ir kasdieniai iššūkiai Tau nebaisūs, tuomet Tavo vieta mūsų komandoje! Čia pateksi į #geidžiamiausio 2017 metų Lietuvos darbdavio aplinką ir rasi išskirtinę komandą savosrities #profesionalų, kurie padės tau #augti.  Tavo pagrindinės užduotys: - Programinės įrangos diegimas, #konfigūravimas, problemų sprendimas; - IT aparatinės įrangos (#hardware) paruošimas darbui, atnaujinimas, gedimų šalinimas; - Mobiliųjų įrenginių konfigūravimas ir problemų sprendimas; - Sutartų įsipareigojimų užsakovui vykdymas; - #Bendradarbiavimas su kitais padaliniais. Tikimės, kad Tu: - Turi patirties diagnozuojant/šalinant kompiuterinės įrangos sutrikimus; - Turi IT aparatinės įrangos (#hardware) sandaros, MS Windows OS (Windows 7, 8, 10) žinių; - Turi aukštąjį ar aukštesnįjį išsilavinimą (privalumas: #IT ir telekomunikacijų srityje); - Puikiai dirbi MS Office programomis; - Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą; - Pasižymi analitiniu mąstymu, atsakingumu, gebėjimu dirbti komandoje ir sieki #tobulėti. Privalumai: - Sertifikatai patvirtinantis IT žinias (MCSA, MCSE, CompTIA A+); - Kompiuterinių tinklų bei aparatinės tinklo įrangos priežiūros pagrindai; - Mobiliųjų įrenginių priežiūros patirtis; - Geros anglų kalbos žinios. Mes Tau siūlome: - Darbą #tarptautinėje IT ir telekomunikacijų įmonėje, kuri savo veikloje vadovaujasi moderniausiais vadybos principais, vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus bei kompetenciją; - Profesinio #augimo ir #karjeros galimybes #TeliaCompany įmonių grupėje; - Darbą su naujausiomis #technologijomis ir galimybę matyti savo darbo rezultatus; - Draugišką profesionalų #komandą, iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu.   Laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
   Telia
  Vilnius
  prieš 7 val.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00